New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 52 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 38 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 14:01-kor
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 13:48-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 13:26-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 13:14-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 11:58-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 11:13-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 09:57-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 09:51-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 09:15-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Mary Autumn Hall
TémanyitásMary Autumn Hall
Mary Autumn Hall EmptyPént. Márc. 15 2019, 11:10
Mary Autumn Hall


Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Mary Autumn Hall
Becenevek:
nincs
Születési hely, idő:
Vancouver, 1991.03.14.
Kor:
28
Lakhely:
Staten Island
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
egyedülálló
Csoport:
egészségügy
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
McGill University - Ingram School of Nursing - ápolónő képzés - 2017-es évfolyam
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
ápolónő
Ha dolgozik//Munkahely:
Richmond University Medical Center - Bayley Seton Hospital
Hobbi:
a kislányom, Hailie
Play by:
Brittany Snow

Jellem
Sokáig úgy gondoltam, hogy nem rendelkezem saját személyiséggel, hisz mindig olyannak mutattam magam, amilyennek látni akartak. Számtalan városban megfordultam az évek során, mindenhol volt egy ember, egy összeszokott csapat, akikhez én magam is odacsapódtam és mindig az ő elveiket vallottam magaménak. Voltam szende kislány, őrült, kezelhetetlen tinédzser, bolti szarka, drogelosztó... ezek pedig egytől-egyig másfajta személyiséget követeltek meg tőlem, ahogy kinézetet is. A szőke loknis kislányból először fekete hajú démonná változtam, aztán vörös ördöggé, végül a lenyugvó időszakomban barnára váltottam.
Egészen addig nem tudtam, milyen ember is vagyok valójában, amíg teherbe nem estem. Attól a perctől kezdve ugyanis minden megváltozott. Nem vágytam már pörgős, veszélyes életre, nem akartam pengeélen táncolni, összezördülni a hatóságokkal, kétes ügyletekbe keveredni. Nyugalmat szerettem volna és biztonságot. Még csak nem is annyira magamnak, sokkal inkább a kislányomnak, hisz se az abortusz, se az örökbeadás nem volt opció nálam. Hailie nem egy féktelen egy éjszakás kaland szüleménye, hanem valódi szerelemgyerek, s talán pont ezen okból kifolyólag ragaszkodtam hozzá annyira már a legelső pillanattól fogva. Hosszú idő után - az apukáját leszámítva - ő volt a legjobb dolog az életemben, aki miatt boldogan hagytam fel a korábbi züllött életemmel és kezdtem egy teljesen újat. Még akkor is, ha az újrakezdésbe voltaképp beleszakadt a szívem.
Régen felelőtlen voltam, sodródtam csak az árral, nem voltak céljaim. Ma már ez teljesen másképp van. Hailie a legfontosabb az életemben s az, hogy számára mindent megadjak, amit nekem annak idején nélkülöznöm kellett. A lehető legjobb életet kívánom biztosítani a számára, még akkor is, ha ehhez éjszakákon át dolgoznom kell. Érte képes vagyok bármekkora áldozatokat hozni, s csak remélem, hogy amiként végignézi majd ezt, abból ő tanulni fog, s amikor felnő, sokkal jobb ember válik majd belőle, mint amilyen belőlem valaha is válhatott volna.

Múlt
Hallom, ahogy kinyílik az ajtó, de úgy teszek, mint aki még mindig alszik, pedig tulajdonképpen már órák óta ébren vagyok. Talán utoljára öt évvel ezelőtt aludtam reggel kilencig, ma azonban pontos utasítást kaptam arra vonatkozóan, hogy addig ágyban kell maradnom, míg nem ébresztenek. Apró lábak halk kopogása töri meg a csendet - illetve a gondolataimat - és abban a pillanatban egy kis keresztanyai segítséggel már huppan is az ágyra a Picúr.
- Boldog szülinapot! - lágy, tündéri kis hangocskája zene füleimnek, bár itt-ott sikeresen megrúg, ahogy egyre feljebb mászik rajtam, hogy aztán sok-sok puszit nyomhasson az arcomra.
- Köszönöm! - a mosoly automatikusan jelenik meg az arcomon, miközben megölelgetem Hailie-t. Már-már idilli lenne a pillanat, ha nem ugrana az ágyra Emma, a legjobb barátnőm is, hogy aztán ő is kedves köszöntésben részesítsen.
- Boldog születésnapot, csajszi! - kiabálja önfeledten és nevetve, mintha legalább Hailie-vel egyidősek lennénk és épp az óvodástársunk születésnapját ünnepelnénk. De nem zavar a reggeli zsivaj, sőt... ennél jobb napindítást el sem tudnék képzelni. - Tessék, itt az ajándékom, bontsd ki! - Hailie arrébb kúszik picit, de csak annyira, hogy onnan is tökéletesen elérje a hajamat és kedvére csavargathassa a fürtjeimet.
Kinyitom az Emma-tól kapott kis borítékot és találok benne egy apró kártyát, amin a "kimenő estére" felirat szerepel, de nem igazán értem, hova szeretne kilyukadni ezzel.
- Ahj, ne nézz már így! Te meg én ma este kirúgunk a hámból! - szóra nyitnám a számat, hogy ellenkezzek, de abban a pillanatban már égnek emeli az ujjait és azzal csendre int. - Alice barátnőm átjön este és vigyáz addig Hailie-re, úgyhogy miatta nem kell aggódnod. És bele se kezdj a kifogásokba, nagyon is szükséged van erre a szabad estére, szóval nincs apelláta! - közli velem ellenkezést nem tűrő hangon, majd felpattan az ágyról, felemeli Hailie-t és már meg is indul vele együtt a konyha felé. - Gyere Tündérke, csinálunk anyának egy szülinapi reggelit. Anya pedig addig kitalálja, hogy mit vesz fel az esti buliba! - az utolsó mondatot már nekem kiabálja vissza az ajtóból. Igen is, asszonyom, értettem a parancsot! Csak kár, hogy évek óta nem hordtam olyan ruhát, ami megfelelő lenne egy ilyen kiruccanáshoz.

***

- Csak kirittyentetted magad! - most miért csodálkozik? Ő mondta, hogy abban a fekete koktélruhámban nem jöhetek, aminek nincs dekoltázsa. Most meg az a baj, hogy felvettem az egyetlen jobban kinéző ruhámat? Rajta se lehet kiigazodni. - Alig várom, hogy ma este újra láthassam akcióban a régi Mary-t! - benyomja a lift megfelelő gombját, majd az ajtók összecsukódnak előttünk.
- A régi Mary-t? - kérdőn pillantok rá, értetlenkedve és csak remélni merem, hogy nem arra a bizonyos régi Mary-re gondol, akire most én is.
- Igen, babám! Hiányzik már az a Mary, akit Washington-ban ismertem meg! Az anyaság olyan puhánnyá tett téged... Bezzeg régen! Féktelenül buliztál, helyes srácokkal kavartál, egy csettintés alatt feldobtad a partit valaki kis bogyóval... - csendre intem, mielőtt tovább folytatná, illetve derűs ábrándokba ringatná magát.
- Oké, Emma, állj le! Nem lesz itt semmilyen züllés. Főleg nem Washington-féle! - próbálok határozott lenni, hogy még véletlenül se lásson egy apró esélyt se arra, hogy ez az este igazi ereszd el a hajam buliba torkollik majd. Pár koktél belefér még, de lerészegedésről szó sem lehet. Drogokról meg pláne, ahogy pasikról sem. Nekem mindebből nagyon is elegem van, így nem pont a születésnapomon akarok repetázni a régmúltból.
- Aha, persze, nem lesz semmi... - nevetgél, mintha nem venné komolyan, amit az előbb mondtam. Mérgemben rácsapok a stop gombra, hogy megálljon velünk a lift és dühösen fújtatva Emma felé fordulok.
- Emma! Komolyan beszélek! Nincs züllés! Nincs többé Washington Mary! - megvárom míg bólint, ezzel tudomásul véve, amit mondtam és reménykedem abban, hogy ezzel elsimítottam mindent. Tényleg nem vágyom másra, csak egy nyugodt, csajos estére. A régi énem pedig maradjon csak ott, ahová annak idején jó mélyen eltemettem, mert a mostani életemben már sehol sincs helye. Most Hailie a fontos és senki más.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Mary Autumn Hall
Mary Autumn Hall EmptySzomb. Márc. 16 2019, 12:20
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Mary!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Mindannyian követünk el hibákat, amikre nem éppen vagyunk büszkék vagy éppenséggel akkoriban helyesnek véltünk, csak a jelenben érezzük kellemetlen következményeit, de mindezeket figyelembe véve a hibák legfőképp arra vannak, hogy tanuljunk belőlük és te határozottan ezt is tetted. Nem nehéz rossz társaságba keveredni, onnan elválni viszont annál inkább és ezt többször is megtapasztalhattad a múltad során, melynek leginkább a kislányod születése szabott gátat. Aranyosnak találtam a leírt szülinapi jelenetet, hiszen olyan képet festett le, amiből tisztán látszik, hogy sikerült megváltoznod és csakis azokra a személyekre és dolgokra koncentrálsz az életedben, amik felszínen tartják ezt az énedet. Mary Autumn Hall 4146035580
Ebből a szempontból nézve a dolgokat teljesen érthető a vonakodásod a kimozdulással kapcsolatban, legfőképp akkor, hogyha azt várják el tőled, amit már régóta nem szeretnél újra átérezni semmilyen körülmények között. Én úgy gondolom, hogy a régi éned és a mostani között a kislányod jelenléte a legnagyobb különbség, akinek fontossága éppen elég ahhoz, hogy visszahúzó erő legyen mindabban, amit nem vágysz megismételni, bármennyire is nehéz lesz is nem megfelelni a szülinapi bulid hangulatának és résztvevőinek. Kíváncsi vagyok, hogyan alakult végül mindez. Mary Autumn Hall 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Mary Autumn Hall A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Mary Autumn Hall D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Mary Autumn Hall 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1701
 
Mary Autumn Hall
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mary Barnes
» Stephen Hall
» Mary and Bret-Sorry Darling....
» Autumn C. Hobbs
» Diane & Celia - Autumn Morning

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: