New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 19 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

the future we dreamed of is fading to black
Témanyitásthe future we dreamed of is fading to black
the future we dreamed of is fading to black EmptySzer. Jan. 03 2024, 23:46

To Tim
I start to imagine a world where we don’t collide. It’s making me sick, but we’ll heal and the sun will rise. But that never works

A gyomrom olyan szinten görcsben van, hogy attól tartok, rögtön kidobom a taccsot az út szélén, de nem... nem fordulhatok vissza. Meg kell tennem, nem kerülhetem tovább Timet. Az utóbbi két hétben inkább a terhességtől voltam rosszul, de most nem ez a fő indok, inkább attól félek, hogy nem fog menni, hogy előtte omlok majd össze és mindent elmondok neki. Fogalmam sincs, hogy vagyok-e olyan erős, hogy elrejtsek előle mindent. Pont előle, aki sokszor a gondolataimat is kitalálja.
Vagy százszor átfuttattam az agyamon, hogy mi lenne a megfelelő lépés és körülbelül négyféle verzió volt, ami eszembe jutott, de valahogy nem merem elmondani neki. Tudom, hogy Tim még nem áll készen az apaságra, sőt jelen álláspontja szerint nem is akar gondolni arra, hogy neki valaha majd legyen egy gyereke, én pedig még véletlenül sem akarom rákényszeríteni. Mert ez a verzió is létezik, hogy azt mondja, hogy oké, legyen... Nem sok esély lenne rá ugyan, de ha mégis?! Beletörődik, elfogadja, majd egy vagy nagyon maximum két év múlva besokall és kilép az életünkből. Aztán tíz év múlva lelkiismeretfurdalása lenne, amiért így tett. Nem akarom felbolygatni a terveit, az életét ennyire.
Nem mondom, hogy én készen állok egy gyerekre. Nem mondom, hogy tudom száz százalékig, mit vállalok, de egyszerűen képtelen lennék elvetetni a babát.
Az egész délelőttöt végig bőgtem, a szemeim sem az igaziak, hiába próbáltam sminkkel eltakarni az igazságot, most viszont muszáj megtennem, amire napok óta készülök.
Még pár pillanatig állok a ház előtt, egyszer vissza is fordulok az ajtó elől és úgy döntök, hogy nem teszem meg, elmegyek. De aztán rájövök, hogy nem csinálhatom ezt tovább semmiképp.
Bekopogok, míg nem nyitnak ajtót, próbálom nyugtatni magam. Mély levegő, és hasonló praktikák, de tényleg úgy érzem, menten elájulok. Még szerencse, hogy Tim anyja kinyitja az ajtót és kizökkent.
- Sora, szia! Régen láttalak már, gyere be – invitál be, én pedig egy halvány mosolyt erőltetek az arcomra.
- Jó napot, Mrs. Chauvet, hogy van? Tim itthon van? Oké, ez hülye kérdés volt, persze, hogy itthon van, hol lenne szegény törött lábbal... – hadarom zavaromban a hajamba túrva, miközben megkerülve őt beljebb megyek és el is indulok felfelé a lépcsőn, miközben még valamit mond nekem.
Nem szóltam Timnek, hogy jövök, mert én magam sem voltam biztos benne, hogy nem gondolom meg magam. Kopogok egyet az ajtaján, majd nyitom is, és bekukucskálok.
- Szia! Bocs, hogy nem szóltam, hogy jövök – mondom, miközben beljebb tessékelem magam anélkül, hogy megkérdezném, zavarok-e, dehát vélhetőleg halálra unja egész nap magát, mint azt a mellékelt ábra is mutatja a telefonomon lévő üzeneteket tekintve. – Hogy vagy? – megyek közelebb az ágyhoz és automatikusan hajolok fölé, hogy adjak neki egy csókot, nem gondolkodva, hisz szeretem. Mindennél jobban és most azért vagyok itt, hogy szakítsak vele.
Jól van. Nyugi, Sora! Higgadtnak kell maradnod.
De el is fordulok tőle és az ablakhoz sétálok, hogy az előtte lévő szekrényen kezdjek el pakolgatni kicsit, mintha rendet akarnék tenni a káoszban, de az igazság az, hogy a szemeim könnybe lábadtak és nem akarom, hogy észre vegye.

Timothée Léon Chauvet and Bradley R. Fitzgerald imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Soraya Fitzgerald
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
the future we dreamed of is fading to black Tumblr_inline_orjw0e9OsR1rifr4k_540

the future we dreamed of is fading to black Tumblr_pb59ijZhVO1ugyuoto2_540
★ kor ★ :
40
★ elõtörténet ★ :
adventure is out there
♫ :
you look like a movie,
you sound like a song,
my god this reminds me,
of when we were young
★ családi állapot ★ :
crush on a man from the past
the future we dreamed of is fading to black 7b9fa9020c6125ee80fd618a38c3d8d63a54f013
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
the future we dreamed of is fading to black 89dcdd2005a29dfd2dd616c52816ff76c40abee9
★ foglalkozás ★ :
hotelmenedzser - Hotel Artemis
★ play by ★ :
Gal Gadot
★ hozzászólások száma ★ :
58
★ :
the future we dreamed of is fading to black Tumblr_inline_orjwa1eg321rifr4k_540
TémanyitásRe: the future we dreamed of is fading to black
the future we dreamed of is fading to black EmptyKedd Jan. 09 2024, 21:20
Eddig rendszerint azért panaszkodtam, hogy alig van időm otthon ülni a seggemen és lustálkodni, de ezeken a megjegyzéseimen jókat mosolyogtak szüleim, míg széttárt karokkal közölték vele, hogy hát egyik programomat sem nekik köszönhetem, én tábláztam tele a mindennapjaimat. És ezt imádtam. Kisfiúként elég mitugrász voltam, aztán ahogy felnőttem ez lehetséges, hogy megszűnt volna, ha nem történik meg nővéremmel az a tragikus eset. Utóbbi években, a pályaválasztás előtt gondolkodtam sokat azon, hogy vajon miért nem tudok végre kevésbé sürgő-forgó életvitelt kialakítani magamnak, miért kell nekem igent mondanom a barátoknak, ha meghívnak az egyetemi kosármeccsekre, miért vagyok ott a legtöbb buliban és miért küzdök veszetten a sportsikereimért triatlonban. A választ speciel nem tudom továbbra sem, de egyelőre elfogadtam azt a verziót, hogy szimplán csak még mindig menekülök. Hogy mitől azt nem, tudom, mert ennyi év után már nem érződik ki a családban a nővérem eltűnése, én mégis igyekszem itthon egyedül minél kevesebb időt tölteni. Minél kevesebbet együtt lenni a saját elmémmel. Ezt persze sosem vallottam be senkinek, meglehet, nem is nagyon akartam mentális problémának kikiáltani, mert a pszichológus gondolatától első próbálkozásra is megnyerném a falmászók világbajnokságát. Épp elég volt nekem belőlük gyerekként, azt is anya erőltetésére.
Hangosan koppan a mennyezetem az ökölméretű gumi kosárlabda, ami már sokadszorra hull vissza a kezembe. Kétségtelenül bajom van, hogy nem tudom magam lefoglalni rendesen, ennyi idő után pedig az internet cikkei is unalmassá válnak, mert a fele vagy hülyeség, vagy már hallottam a hírről, vagy szimplán nem érdekel. Jelenleg azt próbálom, hogy mekkora erővel kell feldobnom a labdát, hogy a mennyezet előtt egy centire álljon meg. De ez még nem segít. Emellett én még túl sokat gondolkodom. Mondjuk tanulhatnék is. Tanulok, az utóbbi vizsgáim, amit meg tudtam írni mind jól sikerültek, az a helyzet, hogy nem érzem úgy, hogy ne lennék felkészülve a félévzárásra már most. Vagy kevés a követelmény, vagy irtó módon elbízom magam, utóbbi sem kizárt, de… mint mondtam, túlgondolom már a dolgokat. Soraról nem is beszélve.
Ezúttal hangosabban koppan a labda, fel vagyok készülve rá, hogy anyám megint felkiállt, hogy ne focizzak a szobámban. Ő a focizás szót használja általában minden labdasportra, amolyan gúnyként, mert gyerekként még Marseilleben megrepesztettem egy ablakot a rúgásommal és ez anno az ő lelki világában akkora sokkot keltett, hogy az európai foci azóta is negatív tevékenységnek számít, ha nem focipályán játszunk. Nem mintha törött lábbal… szóval mindegy is. A léptei hangjára meg is állok a dobálással és ledobom az ágy mellé. Még pattog, mikor nyílik az ajtó, azonban nem anyám jön be, hanem Sora. Egyszerre lepődök meg és nyugodok meg, a kettő együtt igazán különös érzés.
- Nahát, szia! Megleptél, de annál is inkább örülök neked. - Feljebb húzom magam az ágyban ülő pozícióba, hogy megcsókoljam és magamhoz öleljem, amennyire ez lehet. Amennyire furcsán viselkedett – szerintem – az elmúlt héten, annyira jó érzés, hogy átjött. Így törött lábbal még kevesebb időt tudunk együtt tölteni, bár bosszankodtam azért az elmúlt napokban, mert szerintem, ha nagyon akarna, Sora is át tudna jönni hozzá többször. De nyilván nem fogom ezt a képébe mondani ebben a minutumban, mert az, hogy most itt van egy kicsit kisepri az aggodalmaskodó gondolataimat. Válaszként arra, hogy hogy vagyok, elengedem az ölelést és megpaskolom a gipszelt lábam.
- Amíg ez rajtam van, addig a válaszom mindig valami olyasmi lesz, hogy „kegyetlenül szarul”, vagy „megkínzottan”. - Ennek ellenére is elnevetem magam, mert őszintén, én már csak nevetni tudok ezen a szerencsétlenségen, már amikor éppen nem üvölteni szeretnék. Elkezdek nyújtózkodni a padló felé, hogy megtaláljam a labdámat, de csak még jobban begurítom az ágy alá, úgyhogy inkább hagyom a francba és nézem, hogy Sora rendet tesz. Hát most van mit pakolászni, úszik a szobám amiért mindent csak leteszek valahová.
- Veled mi a helyzet? Bementél végül arra a bicskanyitogató órádra? - Legutóbb a föld alá szidta nekem a tanárt és megfogadta, hogy soha nem megy be többet. Na már most ismerve Sorat…
Igen, el kellene hinnem, hogy én tényleg jól ismerem őt, mégis most is, ahogy ránézek, végig nézek rajta míg ő tartja tőlem a távolságot az egészen furcsa. Próbálom elhitetni, hogy ezt is csak bemesélem magamnak, de ezt már túl sokszor mondogattam.
- Minden rendben? - Avagy… miért van köztünk több mint két centi távolság? Leteszem ép lábaman a padlóra, egy kissé hezitálok, hogy felkeljek-e vagy maradjak, de addig eljutok, hogy a gipszelt lábamat is függőlegesbe hozom, így lényegében az ágy széléről figyelem Sora lapockáinak rajzolatát. - Valami fura… - mondom továbbra is őt nézve már halkabban, de attól még nagyon is határozottan. Ezt érzem. Csak nem tudom, hogy mi nem oké: ő, vagy csak ilyen időszak van, sokat esik az eső, vagy velem van a baj, ami persze valós, velem aztán tényleg baj van most ezt nem tagadom. Nem akarom falra festeni az ördögöt, de tudni akarom, hogy miért görcsölöm a gyomrom az elmúlt napokban mindig mikor Sorara gondolok és jobb lenne, ha ezt megbeszélnénk, pont mint ahogy bármelyik összeveszésünk után így tettünk.  

“The loss of young first love is so painful that it borders on the ludicrous.”
ombres du passé

BEE




I know
I will fly
back to
you

Soraya Fitzgerald and Bradley R. Fitzgerald imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Timothée Léon Chauvet
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
the future we dreamed of is fading to black SWTIE
the future we dreamed of is fading to black SWdvG
The hardest thing to do in military is
WAITING
★ kor ★ :
40
★ elõtörténet ★ :
« Normal » is a setting
on washing machines but not life

the future we dreamed of is fading to black 73HcSLb
♫ :
« Je te pardonne; Maître Gims »
Tu m'as demandé pardon, j't'ai repoussé. J'voulais
qu'tu comprennes que je souffrais mais t'as laissé
ton odeur sur les draps. J'ai tenté d'te haïr mais la
colère est partie. J'ai fait d'la place dans mon cœur.
Je veux qu'tu saches que tu m'manques et les bons
souvenirs l'emportent sur la haine et la rancœur.

───────────────────────────────────────────────────
JE N'VEUX PLUS JAMAIS TE DIRE AU REVOIR

───────────────────────────────────────────────────
★ családi állapot ★ :
the future we dreamed of is fading to black JSJzEJV
We are more than the worst thing that is ever
appened to us. We need to stop apologizing for
having been to hell and come back breathing.
★ lakhely ★ :
Jersey City
★ idézet ★ :
HEY, BE PATIENT!
Time will come in your life when people
will regret why they treated you wrong.
★ foglalkozás ★ :
Combat Rescue Officer
★ play by ★ :
Richard Madden
★ szükségem van rád ★ :
« Unknown child »
« Lost sister »
★ hozzászólások száma ★ :
98
★ :
There's some things that cannot be taught; they
must be experienced. You never learn the most
inestimable lessons in life until you go through
───────────────────────────────────────────────────
« YOUR OWN PERSONAL JOURNEY »

───────────────────────────────────────────────────
the future we dreamed of is fading to black Tumblr_inline_olhx72r5IL1rqq37j_400
TémanyitásRe: the future we dreamed of is fading to black
the future we dreamed of is fading to black EmptySzer. Jan. 10 2024, 23:02

To Tim
I start to imagine a world where we don’t collide. It’s making me sick, but we’ll heal and the sun will rise. But that never works

Nem tudom, miért nem mondom el neki egyszerűen?! Talán tényleg az a fő indok, hogy onnantól neki is lenne beleszólása abba, mit teszek. Igen, lehet, hogy gáz és elmondhatatlanul önző dolog és az is igaz, hogy a döntés hivatalosan az enyém lenne, de akkor is lenne ráhatása Timnek. És onnantól már megállíthatatlanná válna minden.
A szívem szabályszerűen a torkomban dobog, a szám teljesen ki van száradva, és fogalmam sincs, mennyire tudok bármit is leplezni, hiszen nem vagyok színész, ráadásul olyan ember előtt kell megjátszanom magam, aki előtt sosem akartam. Egy halvány mosoly suhan át az arcomon, mikor azt mondja, örül nekem, de aztán hamar keserédessé válik és le is hunyom a szemeimet. Az ölelés közben persze ezt nem láthatja. Orrom a nyakába fúrom és mélyet szippantok az illatából, mintha el akarnám raktározni magamnak azt még legalább húsz évre.
- Már nincs olyan sok hátra. Fogd fel ezt úgy, mintha kipihennéd az elmúlt öt évedet. Szerintem van mit – hümmentek a pozitív szemléletet tálalva. Tim is olyan ember, aki nem szentel elég időt a pihenésre, hiszen mindig van valamit csinálni. Én is ilyen vagyok, majd a sírban pihenünk... Persze egész biztos, hogy borzalmas lehet ágyhoz kötve lenni, én sem bírnám idegekkel.
Az ágyat megkerülve, ahogy kigurul a kosárlabda akaratlanul is belerúgok kicsit, de egyelőre nem veszem fel, ott hagyom a földön. A kérdésére először csak bólintok, mert félő, hogy ha most megszólalok, elcsuklik a hangom és nem kapok még két perc egérutat, merthogy körülbelül ennyim maradt hátra. Mély levegőt veszek, nyelek egyet, aztán válaszolok neki.
- Persze – nevetem el magam halkan. – Mire eljött a nap, már lenyugodtam annyira, hogy tisztább fejjel bemenjek. Aztán persze újra az idegösszeroppanás kerülgetett a végére, de mindegy, majd elmúlik ez is a következőig – vonok vállat. A kérdés többi részére, miszerint mi a helyzet velem, nem felelek, megpróbálom ennyivel letudni a választ, de nem telik el egy percnél több, már jön az újabb jól irányzott találat.
Persze, hogy észrevette, hiszen az elmúlt napokban is kerültem. Nem volt ez szokványos nálunk, ki tudja, mit gondol most? Mellesleg az egyik legszarabb időszakában hagyom magára. Hihetetlen, mekkora egy hülye vagyok...
Kicsit még húzni akarom, hogy egy kicsit – ha csak öt percre is – tovább láthassam, de csak nem hagyja nyugodni, így leszegett fejjel hagyom abba a pakolást és szívom be mélyen a levegőt a tüdőmbe, ezzel együtt bátorságot véve. Egy pillanatig megfordul a fejemben, hogy elmondom neki...
- Tim – sóhajtva kapok a halántékomhoz, hirtelen minden eltervezett mondat elveszik valahol az éterben és úgy érzem, képtelen vagyok összeszedni magam. Rá sem bírok nézni. Dehát nem ezt érdemli, hogy csak így félvállról odavessem neki, hogy felejtsen el, hogy holnaptól próbáljon ne keresni. Alig láthatóan ingatom meg a fejem és veszek erőt magamon, hogy kiegyenesedjek és szembe forduljak vele.
- Az a helyzet, hogy én... – Komolyan majdnem kicsúszik a számon, úgy érzem, ezzel megkönnyíteném a saját helyzetemet jelen helyzetben, de időben fogom vissza magam. – Szóval anyámék... van egy lehetőség, amivel szerintük élnem kellene, és én is átgondoltam, hogy mi van, ha elvesztegetem az időm, ha nem azt csinálom, amit kellene. Szóval van egy lehetőség Stockholmban tölteni pár hónapot, vagy egy tanévet. – Mire ideérek, nem tudom, hogy volt-e legalább egy értelmes mondatom, de nem is nézek nagyon Timre, inkább mindenfele járatom a tekintetem, miközben összevissza tördelem az ujjaim idegességemben. Legszívesebben itt helyben felszívódnék, hisz nem esik jól, hogy épp kifacsarják a szívemet és a kukába dobják. Oh, nem, én magam teszem ezt. Talán önsanyargatás, de úgy érzem, hogy a szívem alatt lévő apró életet már most jobban szeretem, mint a saját magamét.

Timothée Léon Chauvet and Bradley R. Fitzgerald imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Soraya Fitzgerald
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
the future we dreamed of is fading to black Tumblr_inline_orjw0e9OsR1rifr4k_540

the future we dreamed of is fading to black Tumblr_pb59ijZhVO1ugyuoto2_540
★ kor ★ :
40
★ elõtörténet ★ :
adventure is out there
♫ :
you look like a movie,
you sound like a song,
my god this reminds me,
of when we were young
★ családi állapot ★ :
crush on a man from the past
the future we dreamed of is fading to black 7b9fa9020c6125ee80fd618a38c3d8d63a54f013
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
the future we dreamed of is fading to black 89dcdd2005a29dfd2dd616c52816ff76c40abee9
★ foglalkozás ★ :
hotelmenedzser - Hotel Artemis
★ play by ★ :
Gal Gadot
★ hozzászólások száma ★ :
58
★ :
the future we dreamed of is fading to black Tumblr_inline_orjwa1eg321rifr4k_540
TémanyitásRe: the future we dreamed of is fading to black
the future we dreamed of is fading to black EmptySzer. Jan. 24 2024, 13:45
Képes vagyok nagyon borúlátó lenni, ha egyszerre sok rossz dolog történik velem. Már egy ideje azon gondolkozok, hogy Sora reakcióit hova kellene tennem. A viselkedése aggaszt, érzem, hogy van valami gond, de még hitegetem magam, hogy biztosan beképzelem és túlgondolom a reakcióit. Mivel egyedül vagyok törött lábbal, kevés inger ér, több figyelemért üvöltök, úgyhogy nem tudom, hogy Sora elzárkózása valós-e. Viszont azzal, hogy itt van, eljött, nagyon feldobta a napomat. Az ölelést sokáig nem akarom megszakítani, jólesően bizsergeti testemet és lelkemet, hogy kezemmel végig simíthatok felsőtestének vonalán. Imádom az illatát.
- Fárasztóbb féllábon bicegni és nyugton maradni, mint nap mint nap triatlonversenyre készülni - kacagok fel az ironikus helyzeten, mert ez így van. Lelkileg kimerítőbb, arról nem is beszélve, hogy a szervezetem teljesen összezavarodott azzal, hogy hirtelen más életmódot folytatok, még ha ez az időszak nem fog sokáig is tartani. Viszont nem panaszkodásból mondom, inkább csak viccből. Ismer jól, tudja, hogy milyen vagyok, hajthatatlan és örökké küzdő. Ettől függetlenül tökéletesen igaza van, legalább most pihenek.
Az ölelést követően aztán feltűnik, hogy elfordul, mintha távolságot tartana és kerülné a tekintetemet. Testemen végigfut a hideg, a felismerés, hogy talán mégsem képzelődök, Sora furán viselkedik.
- Gondoltam, hogy bemész - mosolyodom el, mert én múltkor is előre sejtettem, hogy hiába akadt ki és állította az ellenkezőjét, Sora túl felelősségteljes ahhoz, hogy kihagyja a következő órát a tanár miatt. Inkább szenved és összeszorítja a fogát, mintsem, hogy a könnyebbik utat válassza. Ebben egyébként nagyon hasonlítunk.
- De már nem kell olyan sok órát kibírnod vele, hamarosan már beinthetsz neki a folyosón a háta mögött. - Vagy a szeme előtt is akár, de azzal meglepne, azt nem nézném ki Soraból.  
A hisztérikus roham és a higgadt, átgondolt mentális állapotom határán táncolok, ahogy nevemet mondja ki, miközben látom mozdulatából, hogy nem csalnak a megérzéseim, Sora kifejezetten stresszesen viselkedik.
Nyelek egyet. Még mindig nem néz rám, én pedig azon kapom magam, hogy egyre hevesebben veszem a levegőt. Nem tudok tovább ülni az ágyban, ép lábamra terhelve felállok, kezeimmel és hasizmommal még ellököm magam az ágytól annyira, hogy ne kelljen rálépnem a gipszelt lábamra, elég legyen csak egyensúlyban tartanom magam vele, míg felállok közvetlenül Sora mögött.
Egy határozott, már-már sietős mozdulattal megölelem Sorat. Felsőtestem összesimul hátának ívével, kezeim a bordáinál fonják körbe a lányt és úgy bújok hozzá, mintha vétek lenne akárcsak egy apró bőrfelületemet is elválasztani a testétől. Akárcsak egy segélykiáltás, egy néma, ki nem mondott, meg nem fogalmazott könyörgés, hogy mondja el, mi a baj és oldjuk meg. Merthogy biztosan meg tudjuk oldani, ha ez a célunk, legyen szó bármiről.
Hagyom, hogy megforduljon, mialatt kezeim a mellkasáról így a hátára, leginkább derekára kerülnek. Belé kapaszkodok, de elsősorban nem azért, mert ne bírnék egy ép és egy gipszelt lábon megállni, hanem mert eddig ő volt a biztos pont az elmúlt éveimben, minden más veszettül gyorsan változott körülöttünk.
Érzelmektől heves szemekkel nézek rá ahogy belekezd. Ettől a ponttól kezdve már tudom, hogy tényleg baj van, ennek a ténynek a tudata pedig ledöbbent. Sokszor veszekedtünk, de mégis, sosem éreztem ennyire kaotikusnak kettőnk kapcsolatát látszólag a semmiből, mint most.
Próbálom értelmezni a szavait, tőmondatokra osztom fejemben az egyes gondolatait, de csak ürességet érzek a testemben. Nem értem. Nem áll össze. Vagyis de, én csupán azt hittem, hogy valami sokkal durvábbról lesz szó. Ahogy dolgozom fel a hallottakat, kezdenek kiengedni izmaim görcsei, mialatt bambán pislogok Sorara.
- Hát… - szólalok meg egy fokkal nyugodtabb és összeszedettebb állapotban és az arcomat nyúzom kissé, mintha most ébredtem volna álmomból. Minden porcikám irtózik attól, hogy egy évig ne lássam rendszeresen Sorat, de közben tisztában vagyok vele, hogy az ilyen lehetőségeket ki kell használni. - Azt hiszem, ezt tényleg kár lenne kihagynod. - Kezeimet arcomról a tarkómra teszem és megborzolom az megszokottnál most hosszabb barna hajamat. Nem tudom, milyen reakcióra számított tőlem, mondjuk, ha nem ilyen szituációban és lelki állapotban mondta volna el, lehet máshogy hatna az a maximum egy év Stockholmban. De azt hiszem, ettől még nincs veszve semmi, erősebb a kapcsolatunk annál, hogy egy ilyen miatt eltávolodjunk egymástól, legalábbis lelki értelemben. Nem?
- Majd többször is meglátogatlak a svédeknél, akár havonta is. Biztos jó kaland lesz. - Szerencsére van bőven pénze a családomnak, meg egyébként nekem is már, biztosra veszem, hogy nem lenne pénzügyi vonzata annak, ha az elkövetkező hónapokban többször tenném meg a New York - Stockholm távot. A repüléssel meg nincs bajom.
Próbálok még mosolyogni is, de persze azért annyira nem örülök, hogy itt hagy Sora most. Nem lehetek önző, tudom, hogy fontos a karrier és már nem gimisek vagyunk, hogy csak a bulikra és a közös sikerekre gondoljunk. Támogatnom kell Sora karrierjét függetlenül attól, hogy az az ő elképzelése, vagy a szüleié. Mondjuk nem értem, miért akar ennyire megfelelni a szülei kívánságainak, ez az ő élete, tanuljon azt, amit ő akar és ott, ahol szeretné.
- Te mit akarsz? Mennél? - Az mindegy, hogy én mit akarok, elhatároztam már, hogy én támogatom Sora elképzeléseit, viszont továbbra is csak Soráét és nem a szüleit. Az se lenne jó, ha olyasvalamibe menne bele, amit amúgy marhára nem akar.

“The loss of young first love is so painful that it borders on the ludicrous.”
ombres du passé

BEE




I know
I will fly
back to
you

Soraya Fitzgerald imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Timothée Léon Chauvet
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
the future we dreamed of is fading to black SWTIE
the future we dreamed of is fading to black SWdvG
The hardest thing to do in military is
WAITING
★ kor ★ :
40
★ elõtörténet ★ :
« Normal » is a setting
on washing machines but not life

the future we dreamed of is fading to black 73HcSLb
♫ :
« Je te pardonne; Maître Gims »
Tu m'as demandé pardon, j't'ai repoussé. J'voulais
qu'tu comprennes que je souffrais mais t'as laissé
ton odeur sur les draps. J'ai tenté d'te haïr mais la
colère est partie. J'ai fait d'la place dans mon cœur.
Je veux qu'tu saches que tu m'manques et les bons
souvenirs l'emportent sur la haine et la rancœur.

───────────────────────────────────────────────────
JE N'VEUX PLUS JAMAIS TE DIRE AU REVOIR

───────────────────────────────────────────────────
★ családi állapot ★ :
the future we dreamed of is fading to black JSJzEJV
We are more than the worst thing that is ever
appened to us. We need to stop apologizing for
having been to hell and come back breathing.
★ lakhely ★ :
Jersey City
★ idézet ★ :
HEY, BE PATIENT!
Time will come in your life when people
will regret why they treated you wrong.
★ foglalkozás ★ :
Combat Rescue Officer
★ play by ★ :
Richard Madden
★ szükségem van rád ★ :
« Unknown child »
« Lost sister »
★ hozzászólások száma ★ :
98
★ :
There's some things that cannot be taught; they
must be experienced. You never learn the most
inestimable lessons in life until you go through
───────────────────────────────────────────────────
« YOUR OWN PERSONAL JOURNEY »

───────────────────────────────────────────────────
the future we dreamed of is fading to black Tumblr_inline_olhx72r5IL1rqq37j_400
TémanyitásRe: the future we dreamed of is fading to black
the future we dreamed of is fading to black EmptySzomb. Jan. 27 2024, 20:41

To Tim
I start to imagine a world where we don’t collide. It’s making me sick, but we’ll heal and the sun will rise. But that never works

Megkérdezem, hogy van, de igazából elég felesleges, mert mindjárt még ennél rosszabb kedvre is derítem, ha elmondom neki, miért jöttem. Persze ha képes leszek összeszedni magam és nem köríteni, de jobb lenne minél gyorsabban túlesni rajta, mert félő, ha sokáig húzom, elgyengülök és mást mondok neki, nem pedig azt, amit elterveztem.
- Azt el tudom képzelni, nem neked találták ki az ágyban fekvést, ez tény. – Tim nem az az egyhelyben ülő típus, hasonlóképp, mint én sem, egész biztos, hogy én is nehezen viselném, ha velem történt volna ez.
Szorosan bújok hozzá, ami nem tűnik túl jó ötletnek, mert máris gombóc gyűlik a torkomban, hisz tudom, ez az ölelés valószínű az egyik utolsó lesz. Egyébként is nagyon érzékeny vagyok az elmúlt napokban, de ez a szituáció önmagában is megkívánja ezt a hangulatot, szóval most duplán érzem magam iszonyat rosszul.
Nem is bírom sokáig, mert ha tovább a karjai közt maradnék, itt bőgném el magam, úgyhogy jobbnak látom arrébb oldalogni tőle, mielőtt ez megtörténik.
Túlzottan nem is tudok odafigyelni arra, amit mond a tanárról meg az óráimmal kapcsolatban, egyre csak az kattog a fejemben, hogy pontosan hogy kellene megfogalmaznom neki a mondandómat.
- Igen, valahogy kibírom – ismétlem a szavait, hiszen azzal nem lőhetek nagyon mellé még így sem, hogy nem tudom pontosan, mit mondott. Gáz vagy sem, képtelen vagyok koncentrálni. Tim is érzi, hogy nem vagyok itt fejben, hogy valami nem oké és óvatosan rá is kérdez, ami nem engedi tovább hallgatásra bírni a lelkem.
Nem könnyíti meg a helyzetem, mert amint érzékelem, hogy mögém lép és hozzám simul, megindul egy könnycsepp lefelé az arcomon, amit még időben törlök le onnan. Fejemet egy pillanatra hátra vetem a mellkasának, majd megfordulok és belekezdek életem legnehezebb hazugságába. Nem gondoltam, hogy valaha majd ilyesmit kell kitalálnom, hogy nem lehetek vele őszinte.
Nehezen, de végigmondom, amit akarok, vagyis jobban mondva makogom, és a reakciójára várva inkább nem nézek rá, de valahogy érzem a testtartásából, hogy az eddigi görcsössége most enged kicsit. amit egyelőre nem tudok hova tenni.
Mikor megszólal aztán óvatosan pillantok fel rá. Egyelőre fogalmam sincs, milyen reakciót várják tőle, de az arca nem arról árulkodik, hogy perceken belül dühkitörése lenne vagy hogy is mondjam, kiakadna emiatt. Nyugodt. Mikor pedig azt mondja, kár lenne kihagyni, hirtelen köpni-nyelni se tudok. Azt gondoltam, hogy nem lesz könnyű, de abszolút nem erre számítottam.
Szólásra nyitom a szám, reagálni szeretnék arra, amit mond, de pár pillanatig nem találom a szavakat. És most? Hogy lehet Tim ennyire... Pozitív és hogy mindenből a legjobbat akarja kihozni? Egyszerre dühít fel a helyzet és érzékenyülök rajta el, így hátrébb lépve tőle megrázom a fejem.
- Nem tudom... – kezdek bele halkan, de nem bírok a szemébe nézni. – Nem hiszem, hogy az működőképes úgy Tim, neked is jobb, ha arra koncentrálsz, amire kell és nem pedig rám – hadarom el, ami eszembe jut. Fogalmam sincs, mivel fogom most úgymond meggyőzni, nem akarok túlzottan csúnyán elválni tőle, de nem könnyíti meg a dolgom. – Lehet, hogy mindkettőnknek jót tenne, ha rendesen a tanulmányainkra figyelnénk – veszek egy mély levegőt, mielőtt kimondom, de nem konkretizálok semmit, ha nem muszáj, nem szeretném kimondani, hogy legyen vége. Az egész gyomrom görcsben van és úgy érzem, mindjárt elhányom magam, tényleg kicsit rosszul vagyok, szerintem most az idegesség az oka és nem a terhesség.
- Én mennék, igen... – felelek a kérdésére, hogy ne azt gondolja, hogy a szüleim nyomására mozdulok, bár teljesen mindegy, mit hisz, mivel úgysem igaz egy szó sem. Ez így is, úgy is rohadt fájdalmas lesz mindkettőnk számára, hiszen szeretjük a másikat, mégis meg kell tennem. Fogalmam sincs, hogy számolok majd el a lelkiismeretemmel, ahogy azt sem tudom, miként fogom ezt eltitkolni az évek során. Túl sok a kérdés és a rizikó is, de abban még nagyobb lenne, ha bevallanék neki mindent.
- Stockholm nem itt van a sarkon, baromi messze van és az egy év, az egy év, ráadásul lehet, hogy több is lenne a végére. Nem működne, Tim... – Nem tudom, a gyakorlatban működne-e, mert  az az igazság, hogy az elmúlt hetet is megszenvedtem, hogy kerültem és nem néztem be hozzá többször, szerintem ekkora távolság már nem annyira áthidalható. De jelenleg nem is erről van szó, csak elméletben. A kérdés csak az, hogy lelkileg, hogy a jó fenébe fogom én ezt bírni?!

Bradley R. Fitzgerald ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Soraya Fitzgerald
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
the future we dreamed of is fading to black Tumblr_inline_orjw0e9OsR1rifr4k_540

the future we dreamed of is fading to black Tumblr_pb59ijZhVO1ugyuoto2_540
★ kor ★ :
40
★ elõtörténet ★ :
adventure is out there
♫ :
you look like a movie,
you sound like a song,
my god this reminds me,
of when we were young
★ családi állapot ★ :
crush on a man from the past
the future we dreamed of is fading to black 7b9fa9020c6125ee80fd618a38c3d8d63a54f013
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
the future we dreamed of is fading to black 89dcdd2005a29dfd2dd616c52816ff76c40abee9
★ foglalkozás ★ :
hotelmenedzser - Hotel Artemis
★ play by ★ :
Gal Gadot
★ hozzászólások száma ★ :
58
★ :
the future we dreamed of is fading to black Tumblr_inline_orjwa1eg321rifr4k_540
TémanyitásRe: the future we dreamed of is fading to black
the future we dreamed of is fading to black EmptyVas. Jan. 28 2024, 19:48
Ahogy eltávolodik tőlem, kerüli a tekintetemet és mintha nyughatatlanság bújna meg a válaszaiban… nem segít, hogy kiteljesedhessen sokáig az örömöm, amiért láthatom őt. Ez egy olyan megérzés, amit valószínűleg nem éreznék, ha csak pár hónapja ismernénk egymást, azonban rengeteg időt töltöttünk már együtt, többször is átjött hozzám az elmúlt évek alatt, úgyhogy tudom, hogy nem így szokott viselkedni egy ehhez hasonló szituációban.
Rengeteget tudok beszélni, de most úgy érzem, semmi értelme a szavaknak. Csak arra tudok gondolni, hogy vagy elkezdem idegesen faggatni őt, vagy pedig felállok és fizikailag jelzem felé, hogy mennyire megrémiszt a kisugárzása. Utóbbi történik, mert félek, hogy ha most nem ölelem magamhoz, akkor már sosem lesz rá lehetőségem, holott semmi értelmét nem látom ennek a félelmemnek, hisz mi történhetett köztünk, ami miatt ennyire hirtelen elválhatnának útjaink? Én nem tudok ilyenről.
Szemeimet összeszorítva szorosan ölelem, arcommal is hozzábújok, mikor hátra dönti a fejét, de engedem, hogy megforduljon. Látom könnyesedő szemeit, amitől nyelvem a szájpadlásomhoz szorul és gombóccal a torkomban nyelek egyet. Hogy kerülhettünk mi ide, ebbe a helyzetbe? Egyszerűen nem értek semmit.
Azt gondolom, hogy ha majd elmondja, mi a baj, minden megértek, de a megvilágosulás elmarad. Üresnek érzem magam, mint valaki flúgos, akihez beszélnek, mégsem képes felfogni az összefüggéseket, amikben eddig elvileg jó voltam. Nem látok mérhetetlen gondot abban, amit mond. Elmegy Stockholmba tanulni, oké, ez egy érthető dolog ilyen korban és tudom, hogy bár marhára nehéz lesz, de valahogy meg fogjuk tudni oldani. Ez nem lehet köztünk akadály, én is tudok utazni, ő is időnként haza tud jönni, egyébként meg van telefon. Ha megvan egymás iránt a bizalom, akkor a távolság, mi köztünk lesz, áthidalható.
Az viszont hamar feltűnik, hogy Sora nem a megoldást keresi, vagyis, nem azt a megoldást, amiben ketten vagyunk benne. Nem hisz a kapcsolatunkban, nem néz a szemembe, próbálja elhitetni velem, hogy nekem mi lenne a jó, én pedig meredten állok előtte és üveges szemekkel döbbenek le rajta. Hagy döntsem már el én, hogy mire akarok koncentrálni, ha pedig ez Sora, az neki miért baj?
Csak állok, mint meztelen a hideg esőben és bambán nézem őt szótlanul, míg ő hátrébb lép, ezzel egyértelmű utalással jelzi, hogy már nem vagyunk olyan közel egymáshoz lélekben sem. Ő menne Európába, igen, ez egy jó döntés, de már én is kezdem felfogni, hogy nem a tanulmányi út megléte az, ami el fog választani minket és ez feldühít. Előbb még fél évről volt szó, most meg már egy, de lehet több év. Mintha licitálna. Meg sem próbál küzdeni a kapcsolatunkért és most azt várja, hogy én mondjam ki helyette…
- Te ezt már eldöntötted, Sora - jelentem ki egyelőre a fájdalomtól teljesen érzéketlen, tárgyilagos hangon. Nem tud meggyőzni az ellenkezőjéről, de azért még sokkol, hogy tényleg ezt akarja. Hol van az a lány, akivel eddig a betonfalon is átmentem, hol van az a lány, aki nem ismert kihívást és élvezte, hogy részese lehettem az életének? Szikráznak már szemeim, amit megérzek, ezért pillanatra elkapom a tekintetemet és az előttem lévő ablakra meredek. Érzem, hogy dühös vagyok, de még inkább csalódott és kétségbeesett. Egyelőre nem tudom feldolgozni, hogy most mi az isten történik.
-  Hát, ha csak én akarom, hogy működjen, akkor tényleg nem fog! - nézek vissza rá, mert végül is, mit próbálom meg eltitkolni előle az érzéseimet, úgyis észrevenné, hogy szemeim csillogni kezdenek kibukni készülő könnyektől, amiket azonban nem fogok egyelőre hagyni, hogy elhagyják a szemgödreimet. Sokkal idegesebb és haragosabb vagyok most annál, hogy sírni tudjak.
- Szóval ezért viselkedtél ilyen furán az elmúlt időszakban. Nem értelek, Sora, mi ez az egész? Azt hittem minden rendben van köztünk. - Hangom hangosabbá és erősebbé válik a kitörő idegességtől, de leginkább a pánik az, ami most beszél belőlem és uralja a mozdulataimat. Azt sem tudom, hogy egyáltalán várok-e normális választ a kérdésre, mert teljesen mindegy, mit hord össze, azon nem változtat, hogy Sora épp most szakít velem.  

“The loss of young first love is so painful that it borders on the ludicrous.”
ombres du passé

BEE




I know
I will fly
back to
you

Bradley R. Fitzgerald ölelést küldött

Soraya Fitzgerald imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Timothée Léon Chauvet
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
the future we dreamed of is fading to black SWTIE
the future we dreamed of is fading to black SWdvG
The hardest thing to do in military is
WAITING
★ kor ★ :
40
★ elõtörténet ★ :
« Normal » is a setting
on washing machines but not life

the future we dreamed of is fading to black 73HcSLb
♫ :
« Je te pardonne; Maître Gims »
Tu m'as demandé pardon, j't'ai repoussé. J'voulais
qu'tu comprennes que je souffrais mais t'as laissé
ton odeur sur les draps. J'ai tenté d'te haïr mais la
colère est partie. J'ai fait d'la place dans mon cœur.
Je veux qu'tu saches que tu m'manques et les bons
souvenirs l'emportent sur la haine et la rancœur.

───────────────────────────────────────────────────
JE N'VEUX PLUS JAMAIS TE DIRE AU REVOIR

───────────────────────────────────────────────────
★ családi állapot ★ :
the future we dreamed of is fading to black JSJzEJV
We are more than the worst thing that is ever
appened to us. We need to stop apologizing for
having been to hell and come back breathing.
★ lakhely ★ :
Jersey City
★ idézet ★ :
HEY, BE PATIENT!
Time will come in your life when people
will regret why they treated you wrong.
★ foglalkozás ★ :
Combat Rescue Officer
★ play by ★ :
Richard Madden
★ szükségem van rád ★ :
« Unknown child »
« Lost sister »
★ hozzászólások száma ★ :
98
★ :
There's some things that cannot be taught; they
must be experienced. You never learn the most
inestimable lessons in life until you go through
───────────────────────────────────────────────────
« YOUR OWN PERSONAL JOURNEY »

───────────────────────────────────────────────────
the future we dreamed of is fading to black Tumblr_inline_olhx72r5IL1rqq37j_400
TémanyitásRe: the future we dreamed of is fading to black
the future we dreamed of is fading to black EmptyCsüt. Feb. 01 2024, 22:07

To Tim
I start to imagine a world where we don’t collide. It’s making me sick, but we’ll heal and the sun will rise. But that never works

Tudtam, hogy nem lesz könnyű, hogy a szívem szó szerint megszakad majd, de nem készültem fel elég jól erre az egész mizériára. Bár fogalmam sincs, hogy egyáltalán erre fel lehet-e készülni... Valószínűleg nem. Borzasztóan fáj nekem ez és dühös vagyok a sorsra, hogy így játszik, hiszen azzal, hogy ad, el is vesz tőlem valakit, akit mindennél jobban szeretek.
A Timmel való kapcsolatunkat alapvetően mindig az őszinteség jellemezte, így nagyon nehéz hazudnom neki. Alapból nem vagyok túl jó benne, de ha ezt neki kell tennem, ezek szerint tényleg borzalmasan megy...
Érzi rajtam, hogy nincs minden rendben anélkül, hogy bármit mondanék, és mikor mögém lép, szavak nélkül is hallhatja a segélykiáltásom, amit mégis, valahogy el kell nyomjak magamban.
Ahogy elkezdem neki ecsetelni, hogy miért nem működne a távkapcsolat kettőnk között és miért nem lenne jó, egyre inkább szorul össze a torkom, míg a mondat végét már azt hiszem, ki sem tudom mondani. Látom rajta, hogy nem érti mi történik, hogy hogyan köthettünk itt ki a semmiből, mint derült égből villámcsapás, hiszen minden tökéletesen működött közöttünk, akkor miért vagyok ennyire rideg és próbálom győzködni őt? Én magam sem érteném fordított esetben, szóval teljesen jogos az a tekintet, amit félig elcsípek, mikor véletlenül ráréved a pillantásom.
Nem terveztem el elég jól a kitalált történetet, rés van a pajzson, amit egyelőre nem tudom, hogy foltozok be úgy, hogy ne haljunk bele mindketten egy kicsit. Nem szeretnék haraggal elválni tőle, mert valószínűleg ez a találkozás hosszú időre az utolsó lesz. Hogy örökre-e, az majd kiderül később.
Képtelen vagyok ránézni, minden mást figyelek, csak hogy elkerüljem a tekintetét, de aztán mégis megakad rajta és látom, hogy mennyire dühös, aztán fokozatosan átvált és a szemei is csillognak. Nagyot nyelek, hiszen én is próbálom visszafogni a kitörő könnyeket, mélyen szívom be a levegőt, hátha azzal meg tudom akadályozni, hogy kibuggyanjanak.
- És ha... – kezdek bele, de már itt rájövök, hogy tök nagy hülyeséget készülök mondani azaz, hogy tartsunk szünetet, így megingatom a fejem. Ezt nem hiszem el, az istenit!
- Nem akarom, hogy meg legyünk kötve – bukik ki belőlem. – Tudod jól, hogy havi egy-két találkozás nem nevezhető kapcsolatnak, Tim – halkul el a hangom a végére. Próbálom meggyőzni, de mindhiába, én magam is tudom, hogy hatalmas hülyeség az egész. Az agyam szinte felsikolt, mikor azt mondja, hogy azt gondolta, minden rendben van közöttünk. Hát igen! Minden rendben is van... Csak történt egy kis meglepetés, ami nem volt betervezve.
Ösztönösen lépek hozzá közelebb, ahogy azt mindig is szoktam, mikor szüksége van arra, hogy lenyugodjon. Jó hatással voltam rá mindig, most viszont lehet, hogy csak olaj a tűzre a közelségem.
- Ne nehezítsd ezt meg nekem, kérlek... – suttogom nagyot nyelve, ahogy a kezem az arcához ér és hüvelykujjam végig simít rajta. Megcsókolnám, de nem teszem, így is elég fájdalmas ez mindkettőnknek.
- Jobb lesz, ha tovább lépünk – préselem össze az ajkam, ahogy aztán elengedem az arcát. Én ezt nem bírom sem lelkileg, sem pedig testileg. Nem erre vagyok kalibrálva. Főleg nem akkor, ha csak arra tudok gondolni, hogy mennyire szeretem ezt az embert itt előttem és én épp arra készülök, hogy elhagyjam.

Timothée Léon Chauvet and Bradley R. Fitzgerald ölelést küldtek

mind álarcot viselünk
Soraya Fitzgerald
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
the future we dreamed of is fading to black Tumblr_inline_orjw0e9OsR1rifr4k_540

the future we dreamed of is fading to black Tumblr_pb59ijZhVO1ugyuoto2_540
★ kor ★ :
40
★ elõtörténet ★ :
adventure is out there
♫ :
you look like a movie,
you sound like a song,
my god this reminds me,
of when we were young
★ családi állapot ★ :
crush on a man from the past
the future we dreamed of is fading to black 7b9fa9020c6125ee80fd618a38c3d8d63a54f013
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
the future we dreamed of is fading to black 89dcdd2005a29dfd2dd616c52816ff76c40abee9
★ foglalkozás ★ :
hotelmenedzser - Hotel Artemis
★ play by ★ :
Gal Gadot
★ hozzászólások száma ★ :
58
★ :
the future we dreamed of is fading to black Tumblr_inline_orjwa1eg321rifr4k_540
TémanyitásRe: the future we dreamed of is fading to black
the future we dreamed of is fading to black EmptyPént. Feb. 02 2024, 15:31
A testem majd’ szétrobban a benne kavargó millió érzelemtől, olyan érzés felfogni a valóságot, mintha fulladoznék. Keresem a miérteket, keresem a megoldást, találok is, de rá kell ébrednem, hogy mindezek teljesen feleslegesek és a tényen nem fognak változtatni, miszerint Sora szakítani akar. Ha vétkeztem volna, talán könnyebben el tudnám ezt fogadni, így viszont szívem mélyén még mindig veszettül kaparok egy látszólagos indokért, amibe belekapaszkodhatok azt remélve, hogy talán kevésbé fog fájni.
Az indokot meghallom, a fájdalom viszont nem enyhül, amiből már tudok, hogy még egy jó ideig nem is fog. A jelenleg rajtam eluralkodó pánikot szép lassan felváltja majd az üresség és a szomorúság. Éltem már át ilyet, ilyen hiányt és most újra azt érzem, hogy tehetetlen vagyok. Ezt utálom mindennél jobban, ezt, hogy mások döntenek az érzéseim és az életem felől és nekem nincs beleszólásom. Valószívűleg ez az oka haragomnak is, mely bár elönt, mégsem próbálom meg Során kifejteni, már amennyire ez fizikailag sikerül.
Ahogy újra találkozik a tekintetünk, látom rajta, hogy neki is fáj. De akkor miért csinálja? Miért nem lehet ezt a kapcsolatot szép lassan hagyni kihűlni a távolság miatt, miért kell már így melegében hirtelen elvágni? Nem tudok értelmesen gondolkodni most.
Elkövetem azt a hibát, hogy ismét ránézem, amikor újra megszólal, de egyből el is harapja a szavait. Ennek ellenére nem feltételezem, hogy most találná ki, mit akar mondani, inkább csak ő sem találja a megfelelő szavakat. Hihetetlen, hogy még így is legszívesebben magamhoz ölelném és támasza lennék, megvédeném magától, de erre sajnos képtelen vagyok. Legszívesebben a kapcsolatunkat védeném, ám olyan szavakat használ, amik teljesen lefegyvereznek.
Amit mond az igaz, de leginkább azzal nem tudok vitába szállni, amit ő „akar”. Pontosabban, amit nem akar. Ez egy stoptábla az én mentális tudatomban is. Nem akar megkötve lenni, nem akar kapcsolatban maradni velem, nem akar elköteleződni egy olyan emberhez, akit nem érinthet meg amikor csak akar.
- A szüleim kapcsolata túlélte az ilyen időszakokat - cáfolok rá egy elég erős bizonyítékkal. Apám katona volt, rengeteg időt töltött külön és a felesége, a szerelme végig kitartott mellette. Persze, fiatalok vagyunk, Sora pedig nem akarja tartóztatni magát Európában és elszigetelni magát más férfiaktól. Meg kellene értenem ezt a döntését, de pokolian fáj belegondolnom, hogy más fogja végig simítani rajta a kezét és mással fog órákat nevetni egy házibuliban, nem velem.
Próbálom kiönteni neki a bennem rejlő gondolatokat, de nem merek megszólalni. Nem azért, mert nem akarom, hogy tudomást szerezzen a fejemben lejátszódó érzésekről, bár gyanítom, hogy sejti azokat, hanem pusztán csak ha hangot adok nekik, azzal túlságosan valósnak tűnik ez az egész. Szeretném visszapörgetni az időt egyenesen odáig, hogy megnyit az ajtón Sora és odajön hozzám egy ölelésre. Játsszuk újra a jelenetet, mintha mindez utána meg se történt volna.
A közelsége kínzó, de annyira jól esik, hogy némi hezitálás után megadom magam és ahelyett, hogy menekülnék inkább próbálom kiélvezni ezeket az utolsó pillanatokat, míg érezhetem őt. Kezeim egyből elkapják az övét, ahogy az arcomhoz és, de nem veszem le magamról, hanem csak még jobban arcomhoz nyomom bőrét. A testem zilál, mintha tényleg lefutnám a maratont.
- Erre most mit mondjak? Elnézést? - Ne nehezítsem meg neki… mit tegyek, fogjam be a pofám és tűrjem méltóságteljesen? Nyilván semmit sem tudok ellene tenni, de attól még, ha már ezt ő így akarja, viselje el az őszinte reakcióimat, mert még így is kevésbé fakadok ki, mint amennyire szókimondó vagyok és ez csak azért van, mert még mindig szeretem Sorát és a hír lebénított.
- Sokszor lejátszódott bennem a jelenet, hogy milyen lenne, ha szakítanánk, de azt azért sosem néztem volna ki belőled, hogy pont egy ilyen nehéz időszakban akarsz magamra hagyni, csak mert nem elég neked, ha havonta látjuk egymást. - Egy pillanatig nem tudom eldönteni, hogy kezénél fogva magamhoz rántsam és még utoljára lesmároljam, vagy pedig inkább távolodjak el tőle, de végül a bennem gerjedő haragtól ujjai közé fúrom az én ujjaimat, ezzel ráfogok kézfejére és eltávolítom azt az arcomtól. Elengedem a kezét, de egyből gyászolni is kezdek, hogy lehet ez volt az utolsó érintésünk, amitől persze egyből megbánom a tettem.
- Én ebben még mindig nem vagyok annyira biztos, mint te, de vettem, felfogtam. - Neki jobb lesz, ha tovább lépünk, ez így helyes. Nem fogom vallatni már, felesleges, igazából nem is akarom már tudni, csak attól félek, hogy hamarosan szembejönnek majd velem a képei, amiken más férfiakkal lesz. Egy másodpercre megfogom karjának felső részét, míg ép lábamat tátrébb csúsztatom és így vissza tudok ülni az ágyra még mielőtt elszédülnék így fél lábra terhelve. Belé kapaszkodom, de nem erősen, még mindig olyan nekem ő, mint a mágnes ellenkező pólusa, testemet és lelkemet is vonzza. Ettől a pillanattól kezdve gyűlölöm, hogy szeretem, de hát szeretem, mert ez nem egy olyan dolog, amit csettintésre ki tudnék írtani magamból.  
- Kegyetlen vagy - suttogom alig hallhatóan míg szorítom össze szemeimet és egyúttal álkapcsomat, a markaim pedig már az ágyneműt gyűrik össze. Próbálok erőt venni az érzéseimen az utolsó szavakat keresve. Borzasztóan önző vagyok, de… nem fogja őt senki úgy szeretni, ahogy én. Biztosan sok férfi szívét megdobogtatja majd, de olyan módon és olyan mértékben, mint én szerettem őt, nem fogja megkapni, amit keres. Ennek ellenére mégis valami széppel akarok elköszönni tőle, nem tudom, mivel, csak valamivel, ami nem sárdobálás.
- Azért érezd jól magad Stockholmban - mondom kicsivel erősebb hangom már, de érzem, hogy ez szerény próbálkozás, irtó bugyután hangzik. Mint valami sértődött, pedig nem, vagyis de, én csak… Tudom, bármit is teszek, ezek a pillanatok örökké bántani fognak. Próbálom összeszedni magam és a szemeibe nézni, fel is emelem fejemet rá, ebben a pillanatban viszont megadja magát a felgyűlt könny szemem zugában és utat találva magának lecsordul.

“The loss of young first love is so painful that it borders on the ludicrous.”
ombres du passé

BEE




I know
I will fly
back to
you

Soraya Fitzgerald and Bradley R. Fitzgerald imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Timothée Léon Chauvet
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
the future we dreamed of is fading to black SWTIE
the future we dreamed of is fading to black SWdvG
The hardest thing to do in military is
WAITING
★ kor ★ :
40
★ elõtörténet ★ :
« Normal » is a setting
on washing machines but not life

the future we dreamed of is fading to black 73HcSLb
♫ :
« Je te pardonne; Maître Gims »
Tu m'as demandé pardon, j't'ai repoussé. J'voulais
qu'tu comprennes que je souffrais mais t'as laissé
ton odeur sur les draps. J'ai tenté d'te haïr mais la
colère est partie. J'ai fait d'la place dans mon cœur.
Je veux qu'tu saches que tu m'manques et les bons
souvenirs l'emportent sur la haine et la rancœur.

───────────────────────────────────────────────────
JE N'VEUX PLUS JAMAIS TE DIRE AU REVOIR

───────────────────────────────────────────────────
★ családi állapot ★ :
the future we dreamed of is fading to black JSJzEJV
We are more than the worst thing that is ever
appened to us. We need to stop apologizing for
having been to hell and come back breathing.
★ lakhely ★ :
Jersey City
★ idézet ★ :
HEY, BE PATIENT!
Time will come in your life when people
will regret why they treated you wrong.
★ foglalkozás ★ :
Combat Rescue Officer
★ play by ★ :
Richard Madden
★ szükségem van rád ★ :
« Unknown child »
« Lost sister »
★ hozzászólások száma ★ :
98
★ :
There's some things that cannot be taught; they
must be experienced. You never learn the most
inestimable lessons in life until you go through
───────────────────────────────────────────────────
« YOUR OWN PERSONAL JOURNEY »

───────────────────────────────────────────────────
the future we dreamed of is fading to black Tumblr_inline_olhx72r5IL1rqq37j_400
TémanyitásRe: the future we dreamed of is fading to black
the future we dreamed of is fading to black EmptyVas. Feb. 04 2024, 23:30

To Tim
I start to imagine a world where we don’t collide. It’s making me sick, but we’ll heal and the sun will rise. But that never works

Talán „egyszerűbb” lett volna, ha idejövök és azt mondom neki, hogy legyen vége, mert már nem érzem azt, amit régen, kihűltek az érzelmeim az irányába, vagy valami hasonló hazugsággal, amibe nem tud annyira úgymond belekötni. Megtehettem volna, megfordult a fejemben, hogy ezt a verziót adom neki elő, de elvetettem az ötletet, ugyanis képtelen vagyok rá, hogy még ennél is szívtelenebb legyek, mint most. Azzal tényleg gyomorszájon vágtam volna, bár ez sem sokkal kíméletesebb, ezt aláírom.
Alig bírok Timre nézni, látom az arcán, hogy totál értetlenül áll a derült égből villámcsapásként ért tervek előtt, amiket vázolok neki, így inkább kerülöm a tekintetét, mert kicsit félek attól, hogy meglátja benne, hogy hazudok és hogy félek. Nem kicsit.
- Jó, de az nem a mai felgyorsult világban volt – vágok rá gondolkodás nélkül egy jó nagy hülyeséget, hiszen teljesen mindegy, hogy mennyire gyors a világ körülötted, ha egyszer szeretsz valakit, kitartasz mellette, ez igaz. Tök mindegy, hogy az most van vagy húsz évvel ezelőtt, de már nem tudok normálisan gondolkodni. Megőrjít ez az egész helyzet.
Nem gondolom át, hogy mit teszek, nem kellene testi kontaktust létesítenem vele semmilyen formában, hiszen nyilvánvaló, hogy elgyengít az még jobban, ahogy az arcához teszem a tenyerem. Kibökném, hogy ne haragudjon, hogy ezt csinálom, én is utálom magam, de meg van kötve a kezem, nem mondhatok ilyesmit.
A reakciójára megcsóválom a fejem, jelezve, hogy jobb, ha semmit nem mond inkább, így is épp elég önmagában ez a szituáció. Nagyot nyelek, egyre jobban gerjed bennem is a feszültség.
- Neked sem lenne elég – próbálom kicsit hárítani magamról önző módon a felelősséget. Behunyom egy pillanatra a szemem, ahogy elengedi a kezem, mert érzem, hogy eltávolodik tőlem, nem csak testileg, hanem lélekben is, ami teljesen arcon csap. – Ne haragudj – suttogom, hiszen tudom én is, hogy nem a legjobbkor hagyom el, már ha van erre megfelelő alkalom... Ez most így jött ki, ha tehetném, sosem tenném meg.
Sokszor elgondolkodtam az elmúlt pár napban azon, hogy vajon mi okból sodort ide minket a sors, hogy mi lenne a megfelelő lépés ebben a helyzetben, ahogy azon is, hogy nem fogom sose megtudni, hogy „mi lett volna, ha”.
Tényleg nehezíti a dolgomat, persze tudtam, hogy nem lesz könnyű, de most már mérges vagyok mindenkire. Rá, magamra, az életre, egyszerűen mindenre és mindenkire... Magam mögött akarom hagyni Timék házát és elhitetni magammal, hogy ez volt a legjobb döntés részemről. Persze tudom, hogy ahogy kilépek innen, az összeomlás határára kerülök majd, de jelenleg elkívánom magam innét messzire.
Mikor azonban azt mondja halkan, hogy kegyetlen vagyok, az addig sikeresen visszatartott könnyeim végig csordulnak az arcomon. Megannyiszor visszhangzik a fejemben ez a kijelentése és szerintem ezt éveken, ha nem egy életen át hallani fogom majd, ha visszagondolok erre a napra.
- Tim... – sóhajtok és megdörzsölöm az arcom, hátha felébredek ebből az irtó rossz álomból. Háttal állok neki, ismét az ablak előtt a kinti világot fixírozva, míg a jobb kezem akaratlanul is a hasamra siklik, de időben kapcsolok és elveszem onnan azt, hogy aztán visszaforduljak hozzá, így már újra szembe kerülve vele. Figyelem, ahogy az ágyon ül, látom rajta, hogy teljesen összetörtem, hogy beletiportam a lelkébe, amikor pedig újra megszólal és rám néz, én is ugyanezt érzem. A picsába! Nem hiszem el, hát én vagyok kegyetlen?!
- Ne csináld ezt... Most nehéz, de túl leszünk rajta. Mindenkinek jobb lesz ez így – fonom össze a karom magam előtt, próbálva megemberelni magam, mielőtt én is összeomlanék itt helyben. Legszívesebben magamhoz ölelném, csókolnám és a fülébe súgnám, hogy soha nem hagyom el... Hogy hülye voltam, nézze el és kezdjük elölről a napot, minta mi sem történt volna.
- Talán rossz időben találkoztunk... – suttogom és visszafogom magam, hogy ne töröljem le az arcán legördülő könnycseppet, de nem olyan nehéz, hisz a saját könnycseppjeimmel vagyok elfoglalva épp, azt törlöm inkább le, és azt hiszem, jobb, ha most elmegyek, mert nem bírom tovább tartani magam ennél jobban.
- Vigyázz magadra, Tim... Ennél egy kicsit jobban – ül ki a szám sarkába egy kisebb mosoly, ami most ugyan nem őszinte, de annál gyorsabban nyalábolom fel a táskám a komódról és megyek az ajtó felé, ahonnan még egy pillanatra visszafordulok, mert mondanám neki, mennyire szeretem, de végül lakatot teszek a számra. Egyébként sem tudnék már megszólalni, így csak intek neki és becsukom magam mögött az ajtót, ezzel együtt utat engedve az összes érzelmemnek, amit eddig bent tartottam. Olyan gyorsan viharzok ki a Chauvet-házból, hogy semmi más nem marad utánam, csak maximum egy illatfelhő.
Ó basszus... Ezt sosem bocsájtom meg magamnak.  

mind álarcot viselünk
Soraya Fitzgerald
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
the future we dreamed of is fading to black Tumblr_inline_orjw0e9OsR1rifr4k_540

the future we dreamed of is fading to black Tumblr_pb59ijZhVO1ugyuoto2_540
★ kor ★ :
40
★ elõtörténet ★ :
adventure is out there
♫ :
you look like a movie,
you sound like a song,
my god this reminds me,
of when we were young
★ családi állapot ★ :
crush on a man from the past
the future we dreamed of is fading to black 7b9fa9020c6125ee80fd618a38c3d8d63a54f013
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
the future we dreamed of is fading to black 89dcdd2005a29dfd2dd616c52816ff76c40abee9
★ foglalkozás ★ :
hotelmenedzser - Hotel Artemis
★ play by ★ :
Gal Gadot
★ hozzászólások száma ★ :
58
★ :
the future we dreamed of is fading to black Tumblr_inline_orjwa1eg321rifr4k_540
TémanyitásRe: the future we dreamed of is fading to black
the future we dreamed of is fading to black EmptyHétf. Feb. 05 2024, 09:51
Nem tudom, mit akar jeleneti a felgyorsult világ. Mások a szempontok, más a gondolkodásmód már? Nyilván igen, de az érzések attól még ugyanazok maradtak most, mint mondjuk húsz-harminc évvel ezelőtt. Ha valami nem változott, akkor az az emberi kapcsolatok. De érzem, hogy csak a dac beszél belőlem és nem feltétlenül tudom most higgadtan gondolkodni, ami miatt lehetséges, hogy reflexből tagadok fejemben mindent, amit Sora mond csak hogy valahogy küzdjek a becsületemért és azért, hogy ennek a kapcsolatnak nem így és nem ilyen indokkal lesz vége. Vagy hogy tényleg vége lesz. Viszont már tudom, hogy Sora ezt eldöntötte, úgyhogy felesleges kifogásokat keresnem, a kimeneten nem változtat.
Mindezek ellenére sem akarom őt bántani éppen ezért igyekszem minél kevesebb gondolatomat hangosan kimondani, bár alapvetően eléggé szeretek beszélni, úgyhogy ez nem mindig jön össze. Szeretnék rá nem haragudni, sőt, igazából csak ezt szeretném így a szakításunk során elérni, ezért keresem a válaszokat, ezért próbálom őt újra és újra felülvizsgálni, de a helyzet az, hogy most zátonyra futottam. Ugyanis de, haragszom rá, ezt érzem a fájdalom mellett.
Az a szó… az a bizonyos „kegyetlen” szó nem tudatosan csúszik ki suttogva ajkaimat. Őszintén szólva azt hittem, hogy csak magamban mondom ki, de Sora reakciója egyértelműsíti, hogy bizony hallotta. Nézem, ahogy könnyei arcán csillognak, látom neki is, hogy fáj, de ha ennyire pokoli, akkor miért teszi? Biztos jó ez így? Mármint neki… Mert nekem nem, de ezt mindketten tudjuk, ha ő még nem így gondolja, majd később belátja. Vagy csak együtt érez velem és az én nyomorom tükröződik le az arcán.
Nézem őt, ahogy hátrafordul, szemeim végig szaladnak hátának ívén és haján is. Látom, ahogy hasához nyúl és megfordul bennem a gondolod, hogy talán őt is le kellene ültetnem, mert ha rosszul van, émelyeg ennyi érzelem után, akkor nem lenne szerencsés, ha összeesne, mivel fél lábbal nem sok mindent tudnék tenni. Ez a tehetetlen tudat is megőrjít. De hamar visszafordul, a tekintetünk pedig újra találkozik.
Próbálok azért kedves lenni így, hogy érzem, Sora nem fog már sokat itt lenni. Én sem maradnék a helyében, ezt meg tudom érteni. Természetesen tökéletesen dekódolja a Stockholmi jókívánságomat is, amitől még inkább bugyutának érzem magam, de közben meg jól esik, hogy ennyire ismer. Jól esik és egyben elszomorít, hogy egy ilyen lányt veszítek most el. Némán bólintok egyet, túl leszünk rajta, igen, majd az idő megoldja.
Viszont ahogy sikerül megbékélnem saját gondolataimmal, felkapom fejemet rá csalódottan, ahogy meghallom, hogy rossz időben találkoztunk. Miről beszél? Egész eddig azt mondogattunk, hogy ennél jobbkor nem is lehettünk volna egy pár, mert a gimi vége és az egyetem eleje a legjobb időszak, amit egy pár közösen át tud élni, legalábbis eddig így gondoltunk.
- Miii? A legjobbkor találkoztunk! Az életünk legkalandosabb, legvadabb időszakában és én azt hittem ezt te is így gondolod. Hogy most kell igazán élnünk, most vagyunk a legrugalmasabbak és a legszabadabbak. Mi lett veled, Sora? Más vagy! - Újra felállok, hogy vele szemben álljak, hangom nem agresszív, csak mérhetetlenül csalódott, amiért most szembe megy mindazzal, amik eddig voltunk.  Hol van az a lány? Mi lett Sorával? Én ezt a lányt már nem ismerem. Valami történt vele, valami érte, nem egy külföldi út, hanem valami, ami kihat az érzelmeire is. Amit most mond, ahogy most cselekszik velem az eddigi filozófiájának teljesen ellentétesen azt nem lehet ész érvekkel magyarázni, csakis érzelmi okai lehetnek. Gondolom talált valaki mást, akivel jobb, talán egy svédet, nem tudom.
Hagyom, hogy elmeneküljön, de ezen a ponton már én is azt kívánom, hogy csak menjen el, mert már nem ismerem őt, ezt a Sorat már nem és ha tovább folytatódik ez a beszélgetés, akkor csak még inkább besározzuk az elmúlt együtt töltött szép időszakot.
- Te is, Soraya - ejtem ki a teljes nevét, nem tudom miért, talán csak ez így könnyebb, olyan idegenebb, mint a sima Sora. A haragom ellenére mindenképpen el akarok tőle köszönni és bár jó lett volna még egy ölelést kapni, de az utolsó kijelentése annyira fájt, hogy talán tényleg jobb most már minél hamarabb elválnunk. Mindezek ellenére nem tudom levenni róla a szememet, míg felveszi a táskáját és a szobám ajtajából visszanéz rám. Az egészet úgy nézem végig, mint valami lassított felvétel. Mint egy film utolsó jelenete.

Tudom, hogy nem bírom majd sokáig elfelejteni.
Nem is bírtam.

Fél évembe telt, hogy újra visszanyerje lábam a strapabíró formáját, ezalatt viszont lecsúsztam a világbajnoki selejtezőről, az edzőm pedig átköltözött San Diegoba egy remek ajánlat miatt. Nem haragudtam érte, pláne azért nem, mert engem is hívott (Sorával ellentétben), de összességében átbeszéltük a lehetőségeket és azok nem amellett szóltak, hogy én is vele menjek a nyugati partra. Új edzőm lett, hiszen persze nem hagytam abba a sportot, de vele korántsem tudtam olyan jól együtt dolgozni, mint az előzővel.
A szakítás több vonzatot is hordott magával, egyfelől szétestem fejben, mert mikor tanulnom kellett volna, akkor is csak Soran járt az eszem, azon, hogy vajon mi van vele Svédországban, viszont bárkit kérdeztem a baráti társaságból, nem tudtak nekem válaszolni. És nem értettem, miért szakította meg ennyire a kapcsolatait a New Yorki közeggel Sora. Vagy csak szimplán mindenki titkolózik előttem, mert ezt is el tudom képzelni. Újra egyetül voltam, pedig volt Sora előtt is barátnőm, de ezúttal pontosan úgy éreztem magam, mint mikor nővéremet veszítettem el. Ottmaradt egy űr, amit sokáig nem tudtam, hogyan kellene befoltoznom.
Összességében be voltam zárva a fejembe, ami már a szakítás előtt is széttépett, nemhogy azután. A szakítás csak még jobban felerősítette bennem azt, hogy mennyire utálok tehetetlen lenni, mivel tudat alatt is összekapcsolat a szakítás okát a lábtöréssel és elszigeteltséggel és végsősoron ez volt a bajom az egyetemmel is, csak ülünk és pofázunk, de fogalmunk sincs, hogy mit kellene tenni akkor, ha tényleg szembe találkoznánk egy nemzet miniszterelnökével. Szomjaztam a valóságra, arra, hogy milyen az, ha nem csak érzem az izmaimat, de hasznos módon használni is tudom. Hiába gyógyultam meg, ez az érzés megmaradt. Ezen pedig nem csak szerintem, hanem szüleim szerint is sürgősen változtatni kellett.
A gyógyulásomat követően ré fél évvel otthagytam az egyetemet és jelentkeztem a katonaságba.

“The loss of young first love is so painful that it borders on the ludicrous.”
ombres du passé

BEE




I know
I will fly
back to
you
mind álarcot viselünk
Timothée Léon Chauvet
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
the future we dreamed of is fading to black SWTIE
the future we dreamed of is fading to black SWdvG
The hardest thing to do in military is
WAITING
★ kor ★ :
40
★ elõtörténet ★ :
« Normal » is a setting
on washing machines but not life

the future we dreamed of is fading to black 73HcSLb
♫ :
« Je te pardonne; Maître Gims »
Tu m'as demandé pardon, j't'ai repoussé. J'voulais
qu'tu comprennes que je souffrais mais t'as laissé
ton odeur sur les draps. J'ai tenté d'te haïr mais la
colère est partie. J'ai fait d'la place dans mon cœur.
Je veux qu'tu saches que tu m'manques et les bons
souvenirs l'emportent sur la haine et la rancœur.

───────────────────────────────────────────────────
JE N'VEUX PLUS JAMAIS TE DIRE AU REVOIR

───────────────────────────────────────────────────
★ családi állapot ★ :
the future we dreamed of is fading to black JSJzEJV
We are more than the worst thing that is ever
appened to us. We need to stop apologizing for
having been to hell and come back breathing.
★ lakhely ★ :
Jersey City
★ idézet ★ :
HEY, BE PATIENT!
Time will come in your life when people
will regret why they treated you wrong.
★ foglalkozás ★ :
Combat Rescue Officer
★ play by ★ :
Richard Madden
★ szükségem van rád ★ :
« Unknown child »
« Lost sister »
★ hozzászólások száma ★ :
98
★ :
There's some things that cannot be taught; they
must be experienced. You never learn the most
inestimable lessons in life until you go through
───────────────────────────────────────────────────
« YOUR OWN PERSONAL JOURNEY »

───────────────────────────────────────────────────
the future we dreamed of is fading to black Tumblr_inline_olhx72r5IL1rqq37j_400
TémanyitásRe: the future we dreamed of is fading to black
the future we dreamed of is fading to black Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
the future we dreamed of is fading to black
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph
» My future is in your hands
» Future plans
» Dor & Rae | the past and the future
» my future husband

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: