New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 38 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 27 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Caesar Harlow
tollából
Ma 09:57-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 09:51-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 09:15-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:52-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 08:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Diane & Celia - Autumn Morning
TémanyitásDiane & Celia - Autumn Morning
Diane  & Celia - Autumn Morning EmptyPént. Nov. 01 2019, 11:48


Diane & Celia

Magabiztosan szállok le a metróról, miközben elképzelem magamban az anyám arcát, aki minden bizonnyal most buta grimaszokat vágna, ha megtudná, hogy a lánya már megint metrózott, pedig ott van a sofőr, aki szívesen elhordozna bárhová, ahova szeretnék menni. A gond csak az, hogy amikor felvettem világoskék kabátom, és a hátamra vettem a terepszínű táskámat, akkor még fogalmam sem volt, hogy hol fogok kikötni. Általában mindig ez van. nem tervezek előre, csak a szívemre hallgatom. És lám. Megérkeztem Queens parkjába, ami nagyszerű hely ahhoz, hogy megfigyelhessem az embereket. Gyakran csinálok ilyet, bár általában az erdőt szoktam választani arra, hogy a képességeimet kibontakoztassam, most viszont úgy érzem, hogy ez a tökéletes hely számomra. Megindulok hát az egyik szabad pad felé, hónom alatt a rajztömbömmel, és amíg elérem a kiszemelt irányt, addig jó alaposan körbe nézek az emberek között, majd végül a tekintetem megáll egy hatalmas fán, így elhaladva a padsorok mellett, térek ki az irányból és telepedek le alatta. Ki van ugyan írva, hogy 40 kiló felett tilos a fűre lépni, de én nem törődök azzal, hiszen az 50 kilómmal nem hiszem, hogy nagyobb kárt tennék a fűben, mint valaki, aki mondjuk csak 30. Nem is értem ezt az ostoba szabályt, szerintem sokkal menőbb lenne, ha padok helyett mindenki inkább a zöldbe ülne le. Leveszem a hátamról a táskát, elhúzom a cipzárt, majd kiveszek belőle egy hatalmas könyvet, amit még a 10. szülinapomra kaptam, és csakis azért hoztam magammal, hogy rá tudjam rakni apapírt. Elveszem még a ceruzámat, aztán törökülésbe helyezve magam, a lapot a könyvre rakva, emelem fel a fejem, és nézek körbe, hogy találhassak valamit, ami meghozza a mai nap varázsát. Ebben a pillanatban ütközik meg a tekintetem egy nőn, aki tőlem nem messze, a padon ülve ringat egy kisbabát. Elmosolyodom, majd a ceruzával óvatosan kezdem meghúzni a körvonalakat, miközben fel fel pillantok a modellekre, akiket szeretnék megörökíteni, közben pedig próbálok minden mást kizárni magam körül. Mintha csak ők és én lennénk.

credit •  szívecske  • ez most nagyon pici Diane  & Celia - Autumn Morning 2081954265
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Diane & Celia - Autumn Morning
Diane  & Celia - Autumn Morning EmptyKedd Nov. 12 2019, 10:01

Celia & Diane
Az utóbbi két éjszaka Benji úgy aludt, mint egy kis angyal, aminek köszönhetően végre nekem is sikerült kipihennem magam. Minden rossz közérzetem elmúlt, tele vagyok energiával és abban reménykedek, hogy a fiam ezen jó szokása most már megmarad. Úgy terveztem, hogy a gyereknevelés mellett itthonról dolgozgatok majd, hogy legalább a megkezdett ügyeket lezárom és a banda dolgaival is foglalkozom, de be kell látnom, hogy ehhez most még nincs elég energiám. Miközben Benji odafent alszik a kiságyban az egyik ügy aktáját olvasgatom, de egyszerűen képtelen vagyok figyelni rá, gondolataim minduntalan vissza-vissza térnek a fiam köré, végül feladom és visszasüllyesztem a kék dossziét a fiókba. Talán eljön majd annak is az ideje, hogy ezekkel az ügyekkel foglalkozzak. Imádom a munkám, mindig is első helyen volt az életemben, de ez mostanra megváltozott, talán így is van rendjén. Soha nem lennék képes feladni a szakmám, de néhány hét pihenő még nálam is belefér. A bébi monitoron keresztül figyelem és hallgatom a fiamat, sírása betölti az lakást. Mosolyogva robogok fel az emeletre, hogy ölelésemmel vigasztaljam meg őt.
- Jó reggelt álomszuszék. ölelem magamhoz életem legnagyobb ajándékát. Minden nap, minden egyes percben elcsodálkozom azon, hogy mennyire gyönyörű gyerek. Mindig amikor az arcára nézek Astont látom benne, rá hasonlít a legjobban, bár a makacssága az már szinte az enyémmel vetekszik. A szokásos etetés, pelenkázás, büfiztetés trió elvégzése után a jó időre való tekintettel sétálni indulok Benjivel. Félek, hogy talán neki már elég hűvös a levegő, de muszáj megszoknia, mert nem lehet egész télen bent tartani a házba, egy rövid séta talán nem betegíti le. A házunk viszonylag közel van a Queensi parkhoz, nem kell sokat sétálnunk, aminek kifejezetten örülök, mert van ahol sétálhatok vele és amikor nagyobb lesz sem kell félnem attól, hogy esetleg kiszalad az útra. Nyugodtabban engedhetem játszani. Az egyik közeli padhoz sétálok, helyet foglalok és a csendesen figyelőző Benjit az ölembe veszem, hadd ismerkedjen a világgal ő is. Anyának lenni egyáltalán nem olyan, mint amit elképzeltem, az egész valahogy olyan varázslatosan élt a fejemben, viszont az igazság az, hogy kő kemény munka, minden elismerésem azoké a nőké, akik egyszerre több gyereket nevelnek. Nehéz, fárasztó, vannak pillanatok amikor azt kívánom, hogy bárcsak meg lehetne állítani az időt amíg kipihenem magam, olyan percek is vannak, amikor legszívesebben magamra zárnám a hálószoba ajtaját legalább napokra. Viszont, minden küzdelem ellenére gyönyörű, felemelő és a világ legboldogabb érzése. Az a pillanat, amikor rám mosolyog, amikor tudom, hogy boldog egyszerűen pótolhatatlan. Újra és újra át élném minden fájdalmával és nehézségével együtt. Halkan dúdolászom az egyik kedvenc gyerekdalát, tekintetem azonban megakad egy tőlünk nem messze üldögélő fiatal, szőkeségen, aki szemmel láthatóan minket figyel és festeget. Le kell nyugtatnom magam, hogy ne lépjek azonnal oda és nyomjam le a torkán a papírt, inkább észrevétlenül, a szemem sarkából figyelem. Csak akkor fektetem vissza a babakocsiba a fiam és indulok meg az irányába, amikor már teljesen biztos vagyok abban, hogy mi vagyunk a modellek.
- Remélem tudod, hogy az engedélyem nélkül lerajzolni minket az bűncselekmény? Gondolom nem szeretnél egy csinos pénzbírságot fizetni, vagy a fogdában festegetni a rabtársaidat. pillantok végig az elsőre igencsak különcnek tűnő szöszkén. Idézhetném neki a törvényt, betűről betűre, de azt hiszem, hogy ennyiből is érteni fogja a lényeget. Nem mozdulok mellőle, tekintetemmel követem minden mozdulatát, látni akarom, hogy vissza a szemetesbe hajítja a félkész rajzot és sűrű bocsánatkérések közepette elhagyja a helyszínt. Nem hiszem, hogy rossz szándék lenne a tette mögött, de se engem, sem pedig Benjit ne festegesse egy ezer idegen.   
mind álarcot viselünk
Diane N. Miles
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Diane  & Celia - Autumn Morning 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f77577475684c776f6d4c2d3761513d3d2d3431323237343338332e313462656230303965353931363265343839313235353037363634372e676966

Diane  & Celia - Autumn Morning 86245eae6ae77845395fd009e9a3e0c3d0c0cf82
★ kor ★ :
31
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Diane  & Celia - Autumn Morning 04ec46b0f19f14646089b117e57c4b304e57b998
★ foglalkozás ★ :
Ügyvéd
★ play by ★ :
Courtney Eaton
★ hozzászólások száma ★ :
428
★ :
Diane  & Celia - Autumn Morning 214765f45a4244040ab5cbe1a3710e1a065c71ed
 
Diane & Celia - Autumn Morning
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Celia Clark
» Aston és Diane
» Mary Autumn Hall
» Flashbacks - Diane & Tiger
» Little autumn leaf, little bliss - Rainey & Colin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: