New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 104 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 94 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kaia Raven
tollából
Ma 07:57-kor
Karin Bjorge
tollából
Ma 05:46-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 23:06-kor
Freya Kensington
tollából
Tegnap 22:58-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:44-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:27-kor
Seraphine Murphy
tollából
Tegnap 21:18-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:18-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 20:41-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

our new world [Dong-ju & Dong-hyuk]
TémanyitásRe: our new world [Dong-ju & Dong-hyuk]
our new world [Dong-ju & Dong-hyuk] EmptyPént. Márc. 29 2024, 08:29

Dong-hyuk & Dong-ju
A bokaszalag szakadás minden ember életében elég sok hátránnyal jár, főleg, ha arra gondolunk, hogy több hetes lábadozási idő van, sok esetben pedig műtétre van szükség. Mégis az egészben talán az a legrosszabb, hogy két óra múlva a fájdalomcsillapító enzim nem működik az ember testében. Nem vagyok otthon az anatómiában, valószínűleg meg sem tudnám jegyezni az összes testrész rendes működését és felépítését, de tisztában voltam vele táncosként, hogy vigyáznom kell a lábamra, többek között a térd és a boka részen, mert a karrierem kerülhet abba, hogy ha valami történik vele.
Emiatt nem volt a terveimben egy teljes bokaszalagszakadás, de mégsem tudtam arra koncentrálni, hogy mi lesz a jövőben a lábammal, ami még mindig fájt… Bár már kezdtem egészen hozzászokni, ahogy ahhoz is, hogy apának ölben kell vinnie vécére vagy fürdeni és a legtöbb esetben szorgalmasan cseréli a lábamon a jégzselét, amitől még mindig elsírom magam, hiába teltek el hosszú hetek a balesetem óta. Sok dolog miatt marcangoltam magam és bűntudatom volt, pedig nem én kívántam magamnak, hogy a technikai hibák miatt megsérüljek. Mégis úgy éreztem, hogy egyszerűen nem volt jogom nagyon sok mindenhez, amivel nem tudtam mit kezdeni. Mire kórházba kerültem, már képtelen voltam tűrni a fájdalmat, ami miatt sírtam és üvöltöttem, elájultam, magamhoz tértem és közben végig az öcsémre gondoltam, ezzel pedig csak annyit értem el, hogy apa most már mind a kettőnk miatt aggódott. Annak ellenére, hogy pihentetnem kellett volna a lábam, folyamatosan Hyuknál lógtam iskola helyett is, ami miatt az igazolatlan hiányzásaim és az elmulasztott házifeladatok miatt számolnom kellett azzal, hogy évet fogok ismételni… megint. Őszintén, nem igazán érdekelt a jövőm vagy az, hogy mit tehetek, mert minden kilátástalannak tűnt, miután képtelen voltam megvédeni Hyukot. Ha most feladja és többé nem ébred fel, az egyértelműen az én hibám lesz.
Keveset aludtam az utóbbi időben, ami miatt legyengült az immunrendszerem és én is láttam magamon, hogy fogytam az izmaimból, ami viszonylag természetes azok után, hogy már nem tudtam mozogni. Otthon egyáltalán nem voltam hajlandó enni, ha muszáj volt hazamennem inkább a szobámban kuksoltam ahelyett, hogy a szüleimmel töltöttem volna az időt. Nem akartam anyám vádló tekintetével szembenézni, mert pontosan tudom, hogy ha választhatna köztem és a kedvenc fia között, akkor inkább engem akarna a kórházi ágyon tudni. Őszintén belegondolva ez volt az első olyan dolog, amiben valaha egyetérthettem a nővel. Az öcsém mindig sérülékenyebb volt nálam az a tény pedig, hogy élni sem akar már, nagyon aggasztott. Pont emiatt töltöttem az utóbbi két hétben minden éjszakát az ágya mellett. Amíg tudtam fogni a kezét és az meleg volt, egy picit reménykedhettem abban, hogy még egyszer tudok vele beszélni majd és bocsánatot kérhetek tőle azért, amit vele tettem. Hogy egyszer elmondhatom neki, hogy mennyire szeretem őt. Hogy megköszönhetem azt, hogy mi ketten egymás testvérének születtünk meg. Ez az egész nem arról szólt, hogy a magam érdekében szerettem volna kimondani ezeket a dolgokat. Tökéletesen megérdemlem, hogy nyomorultul legyek, amiért nagyban hozzájárultam ahhoz, hogy ennyit szenvedett. Szimplán csak, ha bármi esély van arra, hogy életben maradhasson és újra boldog lehessen, akkor mellette szerettem volna lenni és segíteni ebben neki.
Egyszer, amikor az iskolapszichológus bemutatkozott nekünk még elsős korunkban, elmesélte azt, hogy az emberek nagyrésze felébred arra, ahogy a nevén hívják őket. Nem tudom pontosan, hogy mennyire aludhattam mélyen, mert jó ideje fáradtnak éreztem magam és a lábam miatt képtelen voltam rendesen pihenni, mert állandóan fájt.
Egy pillanatig azt hittem, hogy csak álmodom, aminek semmi értelme nem volt, mivel ebben a percben pattant ki a szemem. Egészen értetlen volt a tekintetem, ahogy Dong-hyukra néztem. Szólásra nyitottam a szám, majd becsuktam azt, mert egy pillanatra kiürült az egész fejem. Szerettem volna lekeverni magamnak egy pofont, hogy biztosra menjek arra, hogy nem csak álmodom, azonban sokkal inkább magamhoz tértem, attól, ahogy elhúzta az ujjait. Utána akartam kapni, de végül visszahúztam a kezeim, amik finoman remegtek meg. Túlságosan legyengültem mentálisan az elmúlt időszakban, de ezt most ki kell bírnom miatta. Egy. Kettő. Három. A szám széle finoman remegett. Négy. Öt. Hat. Magamban számoltam, miközben azon kaptam magam, hogy a lepedőt szorítom görcsösen és már egész testemben remegek. Hét. Nyolc. Kilenc. Fémes ízt éreztem a számban, ahogy beharaptam az ajkam. Tíz. Nem bírom tovább.
Halk nyüszítés hagyta el a szám, ahogy a csuklómra pillantottam, amin még mindig az öcsém törött óráját hordtam. Azok az áruló könnycseppek, amikről azt hittem, hogy már teljesen elfogytak olyan intenzitással indultak meg az arcomon, hogy pillanatokon belül már teljesen eláztatták a bőrömet. Nem álmodok. Ha mégis, akkor valószínűleg nem fogok többé felébredni.
- Itt vagyok – képtelen voltam józanul gondolkozni, talán orvosokért kellett volna rohannom, de a lábam állapotában ez sehogy sem ment volna, szóval jobb híján annyit tudtam tenni, hogy rátenyereltem a nővérhívóra, amit addig nem terveztem felengedni amíg valaki meg nem jelent és azt nem mondta nekem, hogy Hyuk tényleg él és magánál van. Azt hiszem sokkot kaphattam.
- Nem lesz semmi baj – gyakorlatilag csak az van, és a legrosszabb dolgot mondatta ki velem ez a káosz, de örültem neki, hogy egyáltalán képes voltam megszólalni. Ahogy közelebb hajoltam hozzá, a testem erőtlenül hanyatlott rá. Próbáltam átölelni, de csak a szabad kezemet tudtam átdobni a hasán és a fejemet finoman billentettem a testére. Talán a szívverését kellene meghallanom és akkor elhinném, hogy most éppen megszólított.
- Itt vagyok és végig csináljuk, jó? – az ujjaimmal ismét a keze felé nyúltam, de nem mertem megérinteni – Nem hagyhatsz magamra még. Mit fogok csinálni nélküled? Majd együtt megoldjuk, jó? Nem teheted ezt velem még egyszer.
Már képtelen voltam beszélni a sírástól, amikor az érkező nővér finoman lehúzott róla, majd egy másik erősen tartott, hogy ne tudjak visszamászni az öcsémhez, amíg az orvos meg nem érkezik. A pillantásommal folyamatosan próbáltam elkapni a tekintetét és azon gondolkoztam, hogy vajon mi járhat a fejében.
öltözék | 946 | sosem haragszom rád  szívecske | cix - curtain call |
mind álarcot viselünk
Ko Dong-ju
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
our new world [Dong-ju & Dong-hyuk] UwMDji5
our new world [Dong-ju & Dong-hyuk] EIrVYeM
★ kor ★ :
19
★ elõtörténet ★ :
I'm on my worst behavior,
Fucking hate this world, so show me a way out, wake me up from this nightmare, please, I can't stand this reality, I'm on my worst behavior, how you like me now? Put a muzzle on me, I'll spit in your mouth, wake me up from this nightmare, please, I'm scarred and bruised with a black eyed face
★ családi állapot ★ :
our new world [Dong-ju & Dong-hyuk] YQ7BQEL
You cut me bad, I'm still waiting for you,
After you leave this place, it will be flooded with my tears, where did you disappear, you, who was the one I loved so much, the dance in my heart calls me more and more
★ lakhely ★ :
Staten Island - amúgy turnézik
★ :
our new world [Dong-ju & Dong-hyuk] NsGeJ5E
★ idézet ★ :
Solitude, I got a couple friends, just me, myself, and I, we play with fireworks all night, I'm okay, I'll just let it burn everything around me, 'cause you can't save me from my sadness, no, don't save me
★ foglalkozás ★ :
táncos, koreográfus, diák
★ play by ★ :
Bae Jinyoung
★ szükségem van rád ★ :
our new world [Dong-ju & Dong-hyuk] MyAsQcN
Therefore, heal me softly,
or kill me softly, rather kill this love, leave me alone, if you can’t save me, I hope you break without mercy, the feather of the wings you attached, please kill me softly with your hands
our new world [Dong-ju & Dong-hyuk] 7la5tAL
★ hozzászólások száma ★ :
3
★ :
our new world [Dong-ju & Dong-hyuk] DAI9KHV
Témanyitásour new world [Dong-ju & Dong-hyuk]
our new world [Dong-ju & Dong-hyuk] EmptyKedd Okt. 31 2023, 23:41

Dong-ju & Dong-hyuk
Életben vagyok.
De miért?
Minden egyes fájó lélegzetvétellel újra meg újra beleivódik a sejtjeimbe a felismerés, még azelőtt, hogy egyáltalán kinyitnám a szemeimet. Szinte azonnal megfájdul a fejem, ahogyan próbálom működésre bírni odabent az agyamat. Ezer kérdés cikázik át a gondolataimon, s egyikre sincs válaszom. Mi történt? Miért vagyok még itt? Hogyan lehetséges ez?
Annyira biztos voltam benne, hogy vége lesz.
A körülöttem csipogó, különböző hangokat adó kórházi gépek szimfóniája mellett, mintha nem lenne épp elég zavaró dolog a szobában, még mázsás súlyt is görgetnek a mellkasomra. Kétségbeesetten jövök rá újra: életben vagyok. Könnyek gyűlnek a szemeimbe, majd anélkül gördülnek le onnan, hogy bárki megállítaná őket. Talán ha csukva tartom a szemeimet, és nem szembesülök fizikailag is a valósággal, akkor vége lehet még ennek. Aki már így is a lelkemet akarta és hosszú, éles karmokkal kapaszkodott belé, megkeserítve a napjaimat talán eljön értem és egyszerűen elveszi az életemet, amit egyébként sem érdemlek már meg. Egyetlen dologra vágytam csak igazán és még azt sem érdemeltem meg. Hát nem dühítő, hogy még meghalni is képtelen vagyok?
Nem igazán tudok rájönni, hogy mi történhetett velem. A tető emléke is homályosan rémlik csak fel a gondolataim között. Még mindig nehezen fogom fel, hogy itt vagyok, hogy életben vagyok és hogy minden egyes lélegzetvétellel egyre inkább visszatér belém az élet. Olyan helyeken is fájdalom szúr a tagjaimba, amelyekről eddig nem is tudtam, pedig aktív voltam minden biológia órán. A lábujjaim, a combjaim, a karom, a nyakam, az ujjaim. Mintha szép lassan költöznék vissza a testembe, aminek eddig nem is voltam igazán birtokosa. Hogy mit találok odabent? Szégyent, értetlenséget, dühöt.
Nem akartam ezt.
Hogy fogom elviselni újra meg újra, hogy mindig van egy újabb nap, nekem pedig iskolába kell mennem, meg kell csinálnom a házi feladataimat, részt kell vennem a plusz óráimon, meg kell felelnem anyának? Miért, miért kell elviselnem?
Kíváncsiság vezérel, amikor jelet küldök a kezem, az ujjaim felé, hogy egyáltalán maradt-e annyi élet bennem, hogy megmozdítsam azt. Talán maradt még annyi lehetőségem, hogy ha valami nagyobb erő nem ragadott el az elmúlt percekben, hát én vessek véget a szenvedésnek egyszer, s mindörökké. Mindegy milyen módon.
Mégis megdermedek, amikor a kezem beleütközik valamibe. Valami melegbe és élőbe.
Azt sem tudom ki vigyázza az öntudatlan álmomat, most pedig szembe kell majd néznem vele. Vajon csalódást okoztam neki? Vajon bűntudata van? Újabb ezer kérdés cikázik át a gondolataimon, én pedig ezúttal kinyitom a szemeimet. Homályosan jelenik meg a kép, várnom kell rá, hogy kitisztuljanak előttem a szoba körvonalai.
Bátorságot kell gyűjtenem, elég erőt, hogy a pillantásomat elszakítsam a falakról, az árnyas szobában játszó árnyékokról, amitől szédülés fog el. Amikor megbillentem a fejemet, a kórházi ágy szélére dőlő alakra fókuszálok, mégis másodpercekbe telik, amíg felismerem a sötét tincsek tulajdonosát.
- Dongju... - Szinte csak lehelem a nevét, abban sem vagyok biztos, hogy hangosan kimondtam azt. A torkom száraz, a nyelvem nehéz, mintha ezer éve lett volna utoljára, hogy emberhez szóltam. A kellemetlen érzést fokozza az arcomra simuló oxigén maszk is, amiért most odanyúlok. Reflexből húzom ki a kezemet a bátyám ujjai közül, habár a gondolat erősebb, mint a mozdulat. Úgy hanyatlik a szám előtt domboruló maszkra a kezem, mintha maratont futottam volna, s most minden porcikámból kiszállt volna az erő. Az elhatározás azonban már ott van bennem, ha már elértem az oxigénmaszkot, meg is fogok szabadulni tőle...
537 | ne haragudj rám nagyon our new world [Dong-ju & Dong-hyuk] 2081954265 | bts - blue & grey |

Ko Dong-ju imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ko Dong-hyuk
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
our new world [Dong-ju & Dong-hyuk] E373b847037de13d1e3569d73ec9c45a5fe7beb2
our new world [Dong-ju & Dong-hyuk] 87d596d6111c72bf7e0b32e5b30e4dda23bccb37
★ kor ★ :
18
★ elõtörténet ★ :
our new world [Dong-ju & Dong-hyuk] 82536e63842c73be608596bf7f6de083964ddd74
I'm drowning, I can't breathe
Why do you close your eyes when you know everything? You killed me with your lovely words, Leaving me lying down, and left all alone
♫ :
drowning - | - save me - | - back to life
★ családi állapot ★ :
egyedülálló
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
our new world [Dong-ju & Dong-hyuk] Bd9b896e3d89bb5671ecf3bedb34af48312857e4
★ idézet ★ :
But I'm running like dying
I can't stop When was the last time I saw the stars? I can't remember, no Oh, if I struggle to wake up Then perhaps it was just a bad dream
★ foglalkozás ★ :
diák
★ play by ★ :
Kim Yong-hee
★ szükségem van rád ★ :
our new world [Dong-ju & Dong-hyuk] Be3b39536669c02564fe51eea3f2f09701b1fad8
Yesterday was so cruelly long
And dizzy So at the end of my wanderings, I took a break Then I suddenly heard your voice It makes me stay as myself, tonight
★ hozzászólások száma ★ :
10
★ :
our new world [Dong-ju & Dong-hyuk] 07ead458778f4776423cd71bde7f66504bf2edd4
 
our new world [Dong-ju & Dong-hyuk]
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ko Dong-hyuk
» I know you're sick, hopin' you fix, whatever's broken. ~ Dong-hyuk & Marcus
» Ko Dong-ju
» Min-Hyuk & Lysander
» avis & min-hyuk

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Kórházak és hivatalos helyszínek :: Presbyterian Hospital-
Ugrás: