New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 39 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 35 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ethan Sharp
tollából
Ma 07:53-kor
Hailee Seo
tollából
Ma 07:47-kor
Chae Rim
tollából
Ma 00:09-kor
Dorian J. Lester
tollából
Tegnap 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Tegnap 22:35-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:04-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

avis & min-hyuk
Témanyitásavis & min-hyuk
avis & min-hyuk EmptyHétf. Május 18 2020, 09:27
Általános hangulata a Min-Hyukkal tartott különóráin rendszerint a következők között ingadozik: elalszik, addig unja magát, amíg nem érez késztetést arra, hogy sírjon, a tenyerébe temeti az arcát (de nem sír), lefejeli maga előtt az asztallapot (ennél teátrálisabb dologra valószínűleg nem telne tőle, valahogy ezt a gént nem sikerült örökölnie az anyjától és ezzel még valószínűbb, hogy jól járt az egész világ), belerúg Min-Hyukba az asztal alatt, vagy - ahogy az már esett meg egy ízben - kiabálni kezd vele, csak hogy Min-Hyuk is kiabálhasson vele, és akkor mindenki legalább fél fokkal boldogabb úgy kemény három percig. Lehet, hogy el kellene járnia boxolni és akkor esetleg betörhetné az orrát.
Csak egyszer. Tényleg csak egyetlen egyszer! Csak akkor, ha még egyszer ebben a stílusban próbál meg elmagyarázni neki valamit...! Nagyjából újabb három percig szórakoztatja ez a gondolat, ami persze olyan erőfeszítéseket kívánna tőle az ügyben, amit esze ágában sincs megtenni érte, hogy ha valakitől, tőle bizonyára tökéletes biztonságban van egyébként Min-Hyuk testi épsége.
Egyébként sem utálja - vagy legalábbis, ez megint csak olyan erős szó, amibe energiát kell ölni, valakit aktívan utálni igazán megerőltető dolognak tűnik számára, és egyébként is, neki nem kimondottan a fiúval van gondja, neki a pénzügyekkel van gondja és azzal, hogy plusz órákat kell töltenie pénzügyi témák tanulmányozásával egy félig idegennel, csak mert a saját bátyjának nincs türelme ahhoz, hogy a saját otthonuk kényelmében néha fordítson rá egy kis időt.
Nincs ugyan meglepve. Lowdenéknek remek érzékük van nem időt tölteni egymással és véletlenül sem több időt tölteni egymással, mint ami szükséges.
A mai napon, így nagyjából a negyvenedik percre már azzal a tökéletesen üres tekintettel bámul Min-Hyukra, aki másodjára is ugyanúgy próbálta megértetni vele ugyanazt a definíciót, ami nem jelent túl sok jót - de legalábbis, nem jelenti azt, hogy bármit, de tényleg, bármit is felfogott volna abból, amiről beszélnek. Nem arról van szó, hogy buta lenne, noha rendszeresen a legkülönfélébb helyeken vádolják ezzel, de nagyon nehezen motiválja olyasmi, ami egy fikarcnyit sem érdekli. Egy ideig farkasszemet néznek, meggyőződése, hogy ha arról van szó, melyikük adja fel előbb, akár az örökkévalóságig is ülhetnek itt, de neki nyilvánvalóan esze ágában sincs az örökkévalóságig itt ülni.
- Én ezt ma nem bírom tovább. Nem és kész - jelenti ki hátradőlve a székén, ledobja a tollát a jegyzeteire, tényleg nincs benne a legkevesebb színpadiasság sem, egyszerűen csak olyan tényként közli ezt, amit még egy atombomba robbanása sem változtathatna meg. Vesz egy mély levegőt, hosszan kifújja, és még mielőtt Min-Hyuknak lehetősége lenne beleállni, hogy dehogynem, éppenséggel még rengeteg idejük van hátra, ami alatt akár tanulhatna is, újra előredől és - jelen körülmények között ritka pillanatok egyike - elmosolyodik - Nem csinálhatnánk valami mást? Nem mehetnénk el valahova? Kivételesen? Lécciii?
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: avis & min-hyuk
avis & min-hyuk EmptyKedd Május 19 2020, 16:15

Avis & Min



Nem vagyok benne biztos, hogy örülnöm kéne vagy sírnom, hogy elvállaltam a lány korrepetálását. Kifejezetten okos is lehetne, ha nem venné el a lustaság a kedvét, idejét, és tehetségét. Ha teljesen őszinte akarok lenni, akkor nem tudom eldönteni, hogy ennyire lusta a lány, vagy ennyire nem érdekli a dolog, vagy mindkettő egyszerre.
Ugyan a tanított tárgyaimnak köze sincs a pénzügyhöz, mégis apa miatt konyítok valamit a dologhoz. Tény és való, hogy nem tudnám pár korrepetálás-órán túl tartani, de azért az a tudásom megvan, amit egy marketing szakos hallgatónak ismernie kell a témában.
Most viszont ismét kezd felmenni bennem a pumpa. Mint már említettem, Avis nem a legszorgalmasabb diákom. Ezen kívül szeret rugdosni, nekem vágni a ceruzáját, és kiabálni velem. Van egy olyan megérzésem, hogy mindezeket csak azért teszi, hogy kivágjam az ablakon, ő meg mehessen a szomszédba kávézni. De mivel nem az a típus vagyok, aki könnyedén feladja, ezért igyekszem rövid pórázon tartani, és nem felvenni a piszkálódásait.
Miután elmagyaráztam neki valamit, nekiáll úgy bámulni, mint valami zombi. Legszívesebben megráznám, hogy elaludt-e vagy sem. Vettem egy mély lélegzetet, felálltam, és egy kicsit közelebb hajoltam hozzá, hogy odafordíthassam elé a tankönyvet meg az általam firkált lapokat. - Ott tartottam, hogy a pénzügyi mérleg lényege, hogy egyik oldalon a kiadások, a másikon pedig a bevé... - fejezném be a magyarázást, de belevág a szavamba. Amikor közli, hogy neki ez nem megy, kiegyenesedem és zsebre dugott kézzel lenézek rá. Ma legalább kibújt a szög a zsákból. Már vártam a pillanatot, mikor robban, és közli velem, hogy ő most hazamegy.
Ehelyett meglepett azzal, hogy felajánlja, menjünk el valahova az óra hátralévő részében. Őszintén szólva nekem sincs több kedvem most itt ülni, mint neki. Máskor legalább egy picikét több figyelmet szentel annak, amit magyarázok és egy kicsivel többet fog fel abból amit mondok neki.
- Ha el tudom nekem magyarázni, mi az a pénzügyi mérleg, és miért hasznos; akkor elgondolkozom rajta. Két percet kapsz a válaszra - mondom, miközben felhúzom a szemöldökömet. - Ha nem sikerül válaszolni, itt maradunk, és abbahagyod a nyafogást. Ha csak az egyik kérdésre tudod a választ, akkor csak maradj csöndben és figyelj. Megegyeztünk?
Mondjuk hogy hova mennénk, arról fogalmam sincs. Bár tekintetbe véve, hogy szerintem az elmúlt 40 percben teljesen máshol járt fejben, efelől nem kell sokat aggódnom.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: avis & min-hyuk
avis & min-hyuk EmptyVas. Május 24 2020, 11:41
Az emberek joggal feltételezhetnék, hogy Avis Lowden pont az a fajta lány, aki egy "lééécciii"-vel elég sok mindent kierőszakolhat magának az életben, a valóságban meglehetősen ritkán fanyalodik arra, hogy ilyesmivel próbálkozzon. Jelenleg kétli, hogy Min-Hyuk az az ember lenne, akit különösebben le tudna venni a lábáról azzal, hogy élénk-kék, kerek tekintettel rápislog a tökéletesen ártatlannak látszó kis arcával - minden bizonnyal az elkeseredés magas fokáról árulkodik az, hogy valahogy ösztönösen ez jött ki belőle. Nem kerget ugyan hiú ábrándokat, egy pillanat is elég hozzá, hogy meg is bánja az elpazarolt "gesztust", egyébként is van benne egy lanyha megvetés minden olyan lány felé, aki nyávog, ő ugyanis rendszeresen nem nyávog, maximum feltűnően úgy tesz, mintha megsértődne (egyébként elég nehéz megsérteni, mert az feltételezné, hogy érdekli, ami körülötte zajlik), vagy nemes egyszerűen elsétál.
Elsétálna most is nagyon szívesen, de nem szereti bonyolultabbá tenni a saját életét. Ha most fogná magát és egy szó nélkül itt hagyná Mint, vagy rögvest tudomására jutna az eset az apjának, és dörgedelmes lecseszést kapna otthon, vagy Min-Hyuk akár dönthetne is úgy, hogy köszöni szépen, akkor ebből az egészből neki is elege van, de erről a döntéséről bizonyára megint csak értesítenie kellene Mr. Lowdent, szóval a végeredmény ugyanaz lenne: dörgedelmes lecseszés.
Szóval marad a seggén, nyűgösen, savanyú arckifejezéssel bámul fel a fiúra, abszolút nem is reménykedve abban (mint kiderül, helyesen mérte fel ennek tekintetében saját helyzetét), hogy csak úgy egyszerűen megkegyelmeznek neki, és majdnem felháborodott az a sóhaj, ami felszakad belőle Min válaszát hallva - Muszáj? - kérdezi rögtön, most már mellőzve a hat évesek "lécci"-szerű nyafogását, kimondottan szárazan, még össze is fonja a mellkasa előtt a karjait, mintha ez épp elég tiltakozás lehetne bármi ellen, ami eztán következik. Még két perc is rettentően hosszú időnek tűnik, de persze nem annyira, hogy hirtelen megvilágosodjon és ki tudja vágni magát a helyzetből azzal, hogy semmi szükség további magyarázatra, mert abszolút tisztában van azzal, mi az a pénzügyi mérleg és mégis mire jó.
- Elvesztettél a bevételeknél és a kiadásoknál - jelenti ki aztán úgy, mintha ez egyébként nem az ő hibája lenne, hanem Min-Hyuké, és nagy kegyesen felveszi a tollát - Elmagyarázhatod újra, de akkor utána abbahagyjuk? - mert ő aztán nem adja könnyen magát, ha csak ezt az egy kérdést kell sikeresen felfognia, azt talán még valahogy kibírja, de csak akkor, ha az egyből véletlenül sem lesz kettő, vagy három, vagy még több.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: avis & min-hyuk
avis & min-hyuk EmptyVas. Május 31 2020, 11:15

Avis & Min



Csak a szemöldökömet húzom, mikor bociszemekkel próbálja meg elérni, amit akar. Származásomnak köszönhetően sokkal fiatalabbnak tűnök, mint ahány éves vagyok, de egy sűrűn pislogó, nagy, kerek szempár nem fog levenni a lábamról, és ezt ő is nagyon tudhatná.
Szerencsére gyorsan letesz a dologról, és nem próbálkozik tovább ezzel a módszerrel. Azonban most átváltott az arca arra az unott, "engem-nem-érdekel-semmi" félére. Vagy legalábbis az biztosan nem érdekli, amiről én próbálok magyarázni neki.
Nem mintha hibáztatnám, nekem sem a kedvenc elfoglaltságom a pénzügy. Azonban egyszer kell megérteni, utána már egyszerű dolga van az embernek. - Azzal nem fogsz többre menni, ha csak levegőnek nézel - mormogtam oda neki, miközben láthatóan nem figyelt arra, amit magyaráztam.
Nem hülye lány. Látszik, hogy megérti, amit mondok neki, és hogy ha egy kicsivel több figyelmet fordítana erre az egészre, akkor igenis tök simán menne neki a dolog, és két hónapon belül már ő korrepetálhatná a következő szerencsétlent. Vagy négy. Ne teljek el ennyire a tanári képességeimmel, nem igaz?
Én is ugyanúgy karba fonom a kezem, mint ő. - Nem, nem muszáj. Szeretnél kibukni? - kérdem egy kicsit felháborodva, majd a szememet forgatom. - Ha megérted, onnan már gyerekjáték. Minél gyorsabban túlesel az alapokon, annál gyorsabban megszabadulsz tőlem és az óráimtól - csúszott ki a számon, de így az óra vége felé már kezdek elfáradni, és olyan is kicsúszik, ami rendes helyzetben nem biztos, hogy kiment volna. Azonban mentségemre szóljon, hogy reggel óta tanítok, és egy szendvicset nem volt időm még megenni.
Sajnos komolyan elgondolkoztam az ajánlatán. Először visszakézből rá akartam vágni, hogy szó sem lehet róla, és ha kell, akkor odaszögezem a padhoz és kipeckelem a szemét, de ez nem feltétlenül vall valami jó modorra. Szóval inkább előrehajolok, és elmagyarázom ismét az anyagot, majd leiratom vele a hallottak nagy részét. - A következő óra elején első dolgom lesz ezt kikérdezni. Ha nem tudod a választ, dupla fizetést kérek innentől fogva - nézek rá kicsit lesajnálóan. - Szóval, mit akarsz csinálni? - kérdem, miközben hátradőlök, és kitolom a széket, hogy felálljak.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: avis & min-hyuk
avis & min-hyuk EmptyHétf. Jún. 08 2020, 11:46
Szavak nélkül is képes valami olyasmit üzenni, hogy "többre talán nem jutok, de neked sem lesz kellemesebb". Épp csak egy kicsit rándul felfele a jobb szemöldöke, aztán a gesztus el is tűnik, lehetne ebben némi dacos kihívás, odadobott kesztyű, de mindkettejük szerencsére többnyire még vitatkozni is túlságosan lusta. Utálja felizgatni magát. Felesleges, vagy épp elkerülhetetlen dolgokon végképp. Ilyenkor mindig az anyja jut eszébe, aki a legkisebb apróságokon is úgy fel tud pörögni, hogy nem csoda, folyton migrénekkel küzd. Neki esze ágában sincs a tényleg szükségesnél több fejfájást okozni saját magának.
Lehet, hogy meg kellene sértődnie azon, amit Min mond, de egyáltalán nem sértődékeny típus. Pedig könnyűszerrel lehetne, a hozzá hasonlóan nevelt lányok gyakran küzdenek mindenféle komoly identitás-válsággal és önbizalomhiánnyal, hogy minden apróságot sértésnek vesznek, és minden kis kommentár megingatja a komoly nehézségek árán felépített énjüket. Nem mintha ő túlságosan biztos lenne magában - ellenben bámulatosan biztos abban, hogy semmiben sem biztos. Ebbe olyan szintig beletörődött, hogy tényleg nagyon kevés dolgot vesz csak személyes támadásnak, tökéletes nyugalommal, hátradőlve várja és fogadja az élet csapásait és csavarjait, abban a ráérős hiszemben, hogy egyszer majd úgyis jobbak és tisztábbak lesznek a dolgok.
Csak úgy, maguktól, mert a dolgoknak egy idő után lejár a szavatossága.
- Nos, téged igazán nem tart vissza attól senki, hogy megszabadulj tőlem - mondja egészen semleges hangon és megtoldja egy halvány félmosollyal. Igazából semmi kifogása nem lenne azellen, ha Min egyszerűen csak feladná. Lehet ugyan, hogy a szülei megvádolnák azzal, hogy az ő hibája, de biztosan meg tudná védeni magát a vádak ellen, és ki tudja, amíg találnának neki egy másik tanárt, talán lenne némi nyugta. A gond mindezzel csak az, hogy valójában nem, egyáltalán nem akar kibukni. Az már egy sokkal rosszabb és nehezebb beszélgetés lenne otthon. De egyszerűen vannak olyan napok, amikor nem tud erre a sok szarra koncentrálni. Biztos front van, vagy leesett a vércukra, vagy tudja is ő, mi a baja pontosan, de nem lehet menetrendszerűen mindig jól, csak mert éppen különórája van.
Mindenesetre annak kilátásában, hogy mindjárt megszabadulhat, megpróbál odafigyelni Min ismétlő magyarázatára, és nem mintha lenne más választása, amikor gyakorlatilag tollba mondják neki, mit írjon le, szóval jegyzetel is. Ha nem is teljes meggyőződéssel, de a jegyzeteire vetett sanda pillantásokból még vissza is tudná mondani a fogalmat, ha muszáj lenne és nagyon akarná. Ennek ellenére Min utolsó kijelentésére pont úgy néz rá, mintha egy kicsit ostobaságnak tartaná, hogy Min elhiszi, az órák anyagi vonzata aggasztja őt, vagy akár a szüleit, vagy akár zavarba jönnének attól, ha mondjuk nem az eddigi órabére dupláját, hanem tripláját kérné. Valószínűleg szeme sem rebbenne az érintett felek közül egyiküknek sem. Maximum Min-Hyuknak, ha azt hitte, ezzel majd kiakaszt valakit.
- Ennék valamit. Nyílt egy új, francia bisztró stílusú hely a negyvenharmadikon, már két hete el akarnak csalni magukhoz. Mit szólsz? - mondja inkább a kellemetlen kommentárt egészében ignorálva és úgy téve meg a maga ajánlatát, mintha biztos lenne benne, hogy ez még Min számára is sokkal vonzóbb program, mint pénzügyről beszélgetni.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: avis & min-hyuk
avis & min-hyuk EmptyKedd Jún. 23 2020, 09:47

Avis & Min



Nem úgy néz ki, mintha nagyon érdekelné, hogy miket mondok neki. Bár az is meglehet, hogy meg se hallotta, amit odamormogtam magamnak. A harmadik lehetőség pedig, hogy szelektív a hallása. Őszintén szólva fogalmam sincs, hogy itt most melyikről is van szó, de nem is érdekes. A lényeg, hogy nem tűnik sem mérgesnek, sem felháborodottnak. Konkrétan semmilyen érzelmet nem tudok leolvasni az arcáról, amire csak a szemöldökömet húzom.
Mikor kedvesen, finoman, nem annyira kedvesen, és nem is annyira finoman közli velem, hogy engem nem tart vissza semmi attól, hogy megszabaduljak tőle, akkor egy pillanatra megdermedek. Először is, ő egy diák, nekem pedig az a dolgom, hogy beleverjem a kis fejébe azokat a dolgokat, amikkel átrugdoshatjuk őt a kettes vonalán azokból a tárgyakból, amikből gyengébb. Másodszor pedig nekem ez plusz bevétel, ami sosem árt, ki tudja, mikor fog kelleni az a pénz.
Egy ideg elkezd ugrálni a szememnél, ahogy arra koncentrálok, hogy ne keressek egy fabotot, amivel megpöccintgetem a fejét, hogy jobb lesz, ha abbahagyja ezt a viselkedést, mert tőlem akkor sem szabadul meg, ha fizetnek érte. Ezt nagyjából a harmadik óránk táján döntöttem el. Nem vagyok hajlandó feladni csak azért, mert egy kicsivel nehezebb eset, mint a többiek. - Ne is lmodj róla - mondtam higgadt hangon. - Addig foglak boldogítani az óráimmal, ameddig meg nem tanulod az összes olyan dolgot, amivel legalább egy hármassal át tudsz menni a vizsgákon. - És akkor figyelembe véve, hogy mennyire nem érdekli a dolog, biztosan átmegy.
Azonban egyszerűen nem tudom megfejteni ezt a lányt. Néha úgy néz rám, mintha teljesen hülyének nézne, vagy mintha azt mondaná "Ezt te fenyegetésnek szánod? Inkább ugatsz, de nem harapsz.", amiben részben igaza is van sajnos. Nem én vagyok a világ legjobb tanára, de szerencsére az iskola falain belül nem az az első gondolatom, hogy akkor most lesöpröm az asztalt, majd kedvesen mosolyogva és integetve megmutatom, merre van az ajtó. Ezt a viselkedést majd akkor gyakorolom, ha már az apám cégénél dolgozhatok. Pár év múlva.
Meglep, hogy egy szóval sem illette azt, hogy dupla fizetést kérek. Most vagy nagyon magabiztos a dolgában, hogy megtanulta már az anyagot - de akkor nem értem, hogy minek kell itt állnom és hatszor elmagyaráznom ugyanazt -, vagy pedig a pénz nem érdekli. Milliomosok, vagy mi?
De sajnos be kell vallanom, én is belefáradtam már az órába, és ma még nem ettem semmit. Mellesleg egy kávé is jólesne. A francba...
- Talán majd... - kezdem, de aztán meglátom, mennyire nincs kedve ehhez az egészhez a lánynak. Ma már úgyse tudok többet kisajtolni belőle, és mellesleg nem ő az egyetlen, akinek ajánlgatták már a helyet. - Rendben - mondom, miközben elpakolom a cuccaimat az asztalról. A táskámat a hátamra kapom, majd rámutatok az ajtóra. - Na, mi lesz? Mutasd az utat. - Csak hogy nyomatékosítsak a sürgetésen, megkordult a hasam is.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: avis & min-hyuk
avis & min-hyuk EmptyHétf. Júl. 06 2020, 21:05
- Te tudod... - mondja egy kicsikét felvíve a hangsúlyt a mondat végén, mintha ő lenne maga a megtestesült ártatlanság, és akkor örüljön mindenki, hogy csak ennyit mond, nem pedig olyasfajta lány, aki annyira el van telve önmagával, hogy kifordítja a helyzetet és azt mondja, Min meg sem akar szabadulni, mert őt tanítani is egy élmény. Úgy gondolja, annyira nem lehet felemelő, bár persze, ő önmagának a tanításnak is nehezen látja a szépségét, mert úgy gondolja, sosem lesz olyan, hogy egy csoport diákot mind érdekeljen valami, mind lelkesek és főleg, mind okosok legyenek, márpedig mi élmény van abban, ha az ember érdektelen idiótákat próbál megtanítani dolgokra? De persze, ez nem az ő gondja. Viszont még az is lehet, egyszer megkérdez erről valakit. Mondjuk Mint. Ha épp kedve lesz.
Megkérdezhetné mi lesz "talán" és mi lesz "majd", de mivel erős a gyanúja, hogy vagy a tananyagról, vagy a vizsgákról meg a teljesítményéről lenne szó, elengedi a kíváncsiskodó kérdést. Nem ér meg annyit a dolog, hogy belesétáljon önként és dalolva egy efféle pofonba, úgyhogy magabiztosan hozzálát, hogy elpakolja csekély előrámolt holmiját és egy közepesen hanyag mozdulattal a táskájába söpörjön mindent; csak a telefonját hagyja elől, amit meg rögvest fel is markol, hogy megnézze, mennyi a pontos idő, és két mozdulattal kitöröljön vagy hatvanhét értesítést.
- Micsoda úriember vagy te - pillant aztán fel egy percre Minre, miközben a jóváhagyást követően feláll, árnyék nélküli, visszafogott mosollyal, de nem minden iróniától mentesen. Eddig az sem volt biztos, hogy Min belemegy a dologba és mehetnek, most meg már úgy van sürgetve, mintha eddig is rá kellett volna várni. De persze őt nem lehet sürgetni, ő mindent a maga ideje és maga kedve szerint csinál, pont úgy, ahogy a tanulást is, szóval valójában egyáltalán nem veszi magára a dolgot.
Feloldja a telefonját, ránéz az utolsó üzenetváltásáre a sofőrrel, a legutolsó szerint Mr. King már itt van, szóval esze ágában sincs elsétálni, ha egyszer mehetnek autóval is - Mehetünk kocsival, kinn parkolnak értem - nem is kérdez, kijelent, tök nevetséges lenne, ha Minnek kifogásai lennének a dolog ellen, vagy holmi dacból úgy döntene, ő majd külön megy, mert akkor végül is, minek mennének együtt? Mehetnének mindketten a maguk dolgára, de persze ő sokkal szívesebben ül be valahova, ha nincs egyedül. Min preferenciáját mondjuk nem ismeri. Mindenesetre, ha nem ütközik ellenkezésbe, az iskolából kiérve könnyűszerrel megtalálja a céges autót, amit az apja nagy kegyesen általában meghagy neki, King szokás szerint kedvesen és udvariasan ajtót nyit az utasoknak, aztán már mondja is neki, hova szeretnének menni.
- Szerintem egy tizenöt perc alatt oda is érünk, még nincs durván csúcsidő. Hála égnek. Éhen halok - mondja aztán, ahogy elfészkelődik a hátsó ülésen, a táskáját az ölébe húzva - Úgy hallottam, a kacsát istenien készítik.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: avis & min-hyuk
avis & min-hyuk Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
avis & min-hyuk
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» avis & flor
» avis & orvel
» arcyl & avis
» Avis & Cedric
» Min-Hyuk & Lysander

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: