New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 70 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 70 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
Perla Rivera
tollából
Tegnap 21:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Let's go. Flynn & Bambi
TémanyitásRe: Let's go. Flynn & Bambi
Let's go. Flynn & Bambi EmptySzomb. Ápr. 13 2024, 22:35
Bambi & Flynn

Kíváncsian fürkészem hol az arcát, hol pedig a falra aggatott képet, majd kezeimet a nadrágom zsebébe rejtve, leheletnyit előre dőlve a padló egy hibáját próbálom „felkapargatni” vagy arrébb rugdosni a cipőm orrával.
- Akkor úgy mondom, hogy hozzá nem értőként nyilván nem fogalmazhatok meg róla szakmai kritikát – javítom ki magam ismét rá emelve a tekintetemet, és egy halk szusszanással biccentek. – Ilyenkor meg elvárt, hogy mindig kiemeljük, hogy „nekem”… vagy „az én ízlésemnek.” De az meg, hogy kinek mi a véleménye, az eddigi tapasztalataim alapján a kutyát nem érdekli, mondjanak bármit is – lezser vállvonással fordulok teljes alakkal a fotó felé. Erről talán még szakmailag is tudnék ezt-azt mondani, és bár papírom nincs arról, hogy fotós lennék, mert nem is vagyok az – talán, ha újságíróként megfeneklek, még válthatok pályát - de jó ideje „fotózgatok”, s ha csak tiszteletbeli is, de végtére is ímmel-ámmal szakmabéli vagyok. – Végezetül mindig oda lyukadunk ki, hogy „ki vagy te, hogy egyáltalán véleményt formálj, ha nem értesz hozzá? Nem vagy festő, nem tudhatod... Nem vagy fotós, azt se... Terveztél vagy varrtál már meg életedben ruhát? Nem? Akkor ne is szólj bele" - megkaptam ezt ma Jeremytől is a választott ruhakölteményeivel kapcsolatban; maradi vagyok és ódivatú. Egy olyan szintű magazinnál, mint a The New Yorker, amúgy is legyek olyan kedves, erőltessem meg magam és hordjak ehhez megfelelő, színes egyéniségre utaló ruhákat, hiába, hogy soha nem voltam „színes egyéniség”.
Ökölbe szorított kezemet a szám elé emelve köszörülöm meg a torkomat, mikor a szavait hallva magamra ismerek bennük.
- Pont ma kifogásoltam hasonlóképpen ezt – lebegtetem meg magamon a laza, fényes és illetlenül színes anyagot a két ujjam közé csípve. Valljuk be, annyira mégse lógok ki a sorból úgy, hogy van, aki kanárinak öltözött, más pedig az egész ruhásszekrényét magára vette, biztos, ami tuti alapon. Ez a szín még egész szolidnak tűnik. - Tudjam hol a helyem, nekem tisztelettel kell adóznom a „magenta” színű gúnya tervezője és készítője előtt, nemhogy még kifogásolni a szín-anyag-szabás szentháromságot. Nekem nem úgy tűnik, hogy ebben a világban bárki is dönthet úgy, hogy kritikával illetheti egy nálánál nagyobb hatalmú, vagy szimplán egy nevesebb ember munkásságát. „Tartsd meg magadnak a véleményedet!” Mondotta volt az okosabb és tapasztaltabb – utalok az apjától nem messze toporgó kollégámra.
- Ezt gondolom. És ha már itt tartunk és mondhatni magunk között vagyunk, az ilyen jellegű festményekre csak azért nem mondom, hogy ez nekem nem művészet, mert jól nevelt kölyök vagyok, és nem degradálom le mások munkáját. Nyíltan legalábbis – és ez az igazság. Óvatosabb és szelídebb gyerek vagyok én annál, hogy őszintén merjem vállalni a véleményemet bárki, és akárki előtt. Ha pedig mégis meg kell nyilvánuljak, azt burkoltan, már-már virágnyelven teszem, és szent a béke. – Amúgy… kedvelem az őszinteséget – fűzöm hozzá kíváncsi pillantással keresve meg az övét, határozott célzást téve arra, hogy azért kemény pár perc volt az iménti, de valóban tetszik a karakánsága. Is.
- Érdekes, elvarázsolt egy ember lehet szegény – grimaszolok.
- Végülis, de… mázli, hogy annyi műfaj, annyi technika van már manapság, hogy mindenki kedvére választhat kedvencet. Lehet kicsit irigylem is őket emiatt – biccentek a gömbök meg a vonalak irányába, mutogatni azért mégse illik. – Furcsa lehet az ilyen alacsony ingerküszöb. Golyók meg vonalak – nem bírom megállni, hogy ne fűzzem hozzá.
- Látványos? Kérdezd az udvarlóidat – éppen csak egy leheletnyit billentem balra a fejemet, hogy a tőlünk nem messze ácsorgó pasi hordára tereljem a figyelmét. Ki pezsgőzgetés közben les felé, más a kommunikációját szakítja meg, hogy lopott pillantást vessen a lány felé. Ha őszinte akarnék lenni, azt mondanám, hogy undorító hiénának tűnik az összes, de mint naiv, ábrándos lelkű idegen, megmaradok abban a tévhitben, hogy tényleg a „látványossága” vonzza a kíváncsi tekintetüket.
Drámai sóhajjal fújom ki orron át a levegőt.
- Apák…? – Inkább kérdezem, mint mondom, mert normális esetben az apai figyelem és óvás annak kellene szóljon, hogy az egyetlen lányát – nem pedig örökösét – félti a sáskaként érte ácsingózóktól. Az ő világában egy apának mégis más a szerepe, mint ahogy az övé is más az örege értelmezésében. De valahol mégiscsak az apja.
- Nagyobb csalódás lenne, ha néhány percnyi beszélgetés után ez lenne a vége... még rám kennék – azt már fel se veszem, hogy a valószínűsíthető milliárdokat milliókra korcsosította. Nyilvánvaló, hogy a hatalmasok jól belé nevelték, hogy miről mennyit mondhat, és nem csak a kérdéses és kényes témákban, de nagy általánosságban is.
- Nem is értem miből gondoltad… - duruzsolom az orrom alatt rendíthetetlenül haladva utána, miközben a bezsebelt pezsgők egyikét átruházom rá.
- Ismerek én pszichopatákat, de azok nem ilyenek. Ezek csak sznobok – azok a fajták, akik csak a magasművészetekben hisznek, az operában, a tökéletes hangokban, azokban a képzőművészeti alkotásokban, amit mindenki majmol a milliomos-milliárdosok közül. Azt éltetik, az kell nekik, ami mindenki másnak is van, nehogy kilógjanak a sorból.
Fáj, de magamra ismerek az általa felvázoltakban, s nem tagadom, hogy a lelkiismeretem mintha ezen a ponton rúgna seggbe, hiába, hogy az elmúlt percekben egyetlen másodpercig se élt bennem a szándék, hogy kicsalogassak belőle olyan információkat, amit az újság javára feltudok majd használni. Amúgy se egy szennylap vagyunk, akik ostobaságokat és pletykákat híresztelnének másokról. Az, hogy Jeremyt a politikai része érinti, az, amit a lány apja csinál, az az ő dolga, azt intézze ő. Én az irodalmi és kultúra rovatnál vagyok, márpedig nézzük bárhonnan, most kulturális körökben mozgunk.
- Nem lehet egyszerű. De a világ ilyen… mindenhol, nem csak itt – mutatok az ajtó irányába - kétszínű vagy hazug. Neked annyiból van nehezebb helyzeted, hogy tudják, hogy mit nyerhetnek a bizalmaddal – és itt most nagy pénzekről van szó és titulusokról, státuszról, nem szimpla emberi kapcsolatokról, érzésekről vagy hasonló ábrándos dolgokról.
- Köszönöm – veszek el egy szálat, majd felhúzom magam és leülök a kőkorlátra azután, hogy előbányászom a saját öngyújtómat a zsebemből. Előrehajolva adok neki tüzet és a magamét is meggyújtom.
Bokáimat határozottan, játékosan csapkodom össze egy szórakozott kis nevetgélés kíséretében.
- Két, egy számmal nagyobb csizma… egy flancos Maserati, amit a tömegre való tekintettel csak két sarokkal odébb lehetett leparkolni. Persze ez is az én hibám. Egy munkatársi kötelesség, mert hiába, hogy megakarunk nézni egy kiállítást, hogy a feltörekvő tehetségeket támogassuk és interjút kérjünk a szervezővel- és finanszírozóval, ha egyedül nem szeretünk eljárkálni sehova, mert az milyen már? Elvárások… mert nyilván nincs jobb dolgom, mint meló után is… dolgozni? Igen, azt hiszem ez is munkaköri kötelesség amiért maximum buksi simi jár. És a kíváncsiság… vajon milyen a híres neves, Mr. Douglas milliókat öröklő, egyetlen lánya? – Keresem meg a tekintetét. Bár nem mondom ki én se, mégis nyilvánvalóvá teszem, hogy sokakkal ellentétben én tényleg nem azért vagyok itt, hogy vaskos pénzkötegeket tegyek be az üvegbúrába vagy utaljam át a sok nullás végű összegeket a kifejezetten erre a célra létrehozott alapítvány számlájára...


Flynn Eagleton
And if somebody hurts you, I wanna fight But my hand's been broken one too many times. So I'll use my voice, I'll be so fucking rude; Words, they always win, but I know I'll lose. And I wanna cry, I wanna learn to love But all my tears have been used up.
mind álarcot viselünk
Flynn Eagleton
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Let's go. Flynn & Bambi Tumblr_inline_p4gnw3Ghgw1uq5jh4_540
Let's go. Flynn & Bambi 7lFKBig
★ kor ★ :
19
★ elõtörténet ★ :
Sometimes in our lives we all have pain...
We all have sorrow...
But if we are wise...
We know that there's always tomorrow...
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Lean on me, when you're not strong...
And I'll be your friend...
Let's go. Flynn & Bambi 6ozGYxt
I'll help you carry on...
For it won't be long...
★ foglalkozás ★ :
Diák, Gyakornok (The New Yorker)
★ play by ★ :
Timothée Chalamet
★ hozzászólások száma ★ :
11
★ :
So just call on me brother...
When you need a hand...
Let's go. Flynn & Bambi Wp3HVMB
We all need somebody to lean on...
You can lean on me...
TémanyitásRe: Let's go. Flynn & Bambi
Let's go. Flynn & Bambi EmptyVas. Ápr. 07 2024, 15:43


Flynn & Bambi
I don't sugar coat shit, I'm not  Willy Wonka .
szavak száma: 765 zene: art deco megjegyzés: outfit


Ez az egész ma nem arról szól, hogy a feltörekvő művészek munkáit csodáljuk, ez csak egy mézes mázas körítés, egy jó lehetőség arra, hogy üzleti titkokat suttogjanak egymásnak, esetleg piszkos ügyleteket köthessenek egymással, olyanokat amelyek papíron, nyomtatott formában soha nem lesznek megörökítve. Őszintén rettegek attól, hogy hogyan fogok én ebbe a világba valaha belenőni, főleg úgy, hogy nő vagyok és így még hajlamosabb lehetnek arra az üzleti partnerek, hogy megpróbáljanak kihasználni vagy éppen egyszerűen átgyalogolni rajtam.
-Nem szeretem, amikor az emberek azért nem akarnak ítéletet mondani egy alkotás felett, mert 'nem értenek hozzá'... ha bármit teszek arról legalább 10 ember véleményt alkot, hogy szerintük jó vagy nem.-ráemelem a tekintetem
-Ez kicsit olyan, mintha azt mondaná valaki, hogy nem mondhatom egy ruhára, hogy nem tetszik, hiszen az is valakinek a terve és álma alapján készült. Valamilyen módon az is egyfajta alkotás, amit eldönthetek, hogy tetszik és felveszem vagy nem tetszik és ott hagyom a fogason. Csak azért mert ez a falon lóg még kimondhatom, hogy engem kicsit sem bír megérinteni. Nyugodtan mondd ki, amit gondolsz. Az üdítő újdonság lenne ebben a közösségben. -vonom meg a vállaimat. Ami a szívemen az a számon és ezt egyébként sokan nehezen fogadják, nem tudom, hogy vele ilyen szempontból mi a helyzet.
-Ebben egyetértek. Azok még tényleg műalkotások voltak. Bár... igazából a kiállított művek a kurátorunk ízlését jellemzik. Szerintem az ő lakása tele lehet ilyesmivel.-forgatom meg a szemeimet egy halk sóhajjal.
-Ez tényleg szép.-bólintok természetesen a fényképre pillantva nem pedig a fekete fehér gömbös festményre. Festve van az egyáltalán? Már most tudom, hogy az est nagy részét a ezek ezen a részlegen fogom tölteni, már amikor nem rabolnak el egy 'kellemes' beszélgetésre a fejesek, akikhez momentán semmi kedvem. Mondjuk.. nem mintha máskor több affinitásom lenne ehhez, de ma valahogy úgy érzem, hogy különösen türelmetlen leszek az emberekkel.
-Nem az lenne a célja a művészetnek, hogy a kívülállók is élvezhessék?-kérdezem kíváncsian.
-És ez milyen igaz.-bólintok egyetértve.-Bárki a kezembe adhatná a legprofibb gépet a világon, jó esetben is olyan képeket tudnék csinálni vele, mint egy kezdő turista.-visszafogottan nevetek egy rövidet, ahogy az már kicsivel illendőbb ilyen közegben. Na nem úgy, mint az, hogy feljogosítom rajta, hogy gyakorlatilag szükségtelenül, de mégis ösztönösen igazítsak egy aprót a zakón, ami egyébként sem állt rajta rosszul. Talán csak kíváncsi voltam az anyagra. A fiatalember egyébként sikeresen kiválasztotta az egyik kedvenc színemet közvetlenül a fekete után. Bár az is lehet, hogy szerencsétlen úgy gyömöszölték bele ebbe az összeállításba.
Azt hiszem éppen csak egy pillanatra okozok ezzel zűrt benne, hiszen hamarosan egy mosoly terül szét az arcán, ami kifejezetten jól áll neki, amolyan klasszikus szívdöglesztő mosolya van.
Sejtésem miszerint kettőnk közül legalább ő tudja, hogy kivel is van dolga hamar beigazolódik.
-Oh? Ennyire látványos jelenségek lennének?-kérdezem egy ártatlan mosollyal kissé félrebillentve a fejemet, miközben szinte érzem magamon apám mázsás tekintetét főleg, amióta elkezdtünk beszélgetni. Tekintetem kíváncsivá válik ahogyan lecsökkenti a kettőnk közötti távolságot és alig észrevehetően, de feljebb emelkednek a szemöldökeim de eszemben sincs hátrálni, sőt.. ez csak még inkább felkelti az érdeklődésemet, hiszem kevesen mernének ilyen bátran közelíteni... főleg az Ördög szeme láttára.
-Nos kedves, Flynn. Kivételesen nem tettem semmit, amivel kivívtam volna, hogy rövid legyen a póráz, de az apám esetében...-pillantok felé és egy pillanatra találkozik is a tekintetünk, mégsem rezdül egyetlen arcizma sem.-Nincs szükség se indoklásra, se kiváltó okra, hogy úgy érezze a nyakamon kell lennie. Számára elég a tudat, hogy az egyetlen örökös vagyok.-válaszolok miután ismételten az arcán pihentek meg a szemeim.
-Lehet, hogy csalódást okozok, de nem az a fajta örökösnő vagyok aki a halálba vetné magát, hogy ne kellejen súlyos milliókat átvennie.-mondom egy szórakozott mosoly kíséretében miközben jelentősen elnagyolom a vagyonunkat.
-Már azt hittem csak én érzem így.-sóhajtok fel. Ezek szerint ő sem érzi magát a legkomfortosabban.
Távozásunk előtt csak fél szemmel látom, hogy új poharakat vesz magához, így gyorsan eltüntetem azt néhány kortyot ami még a mostani alján lötyög mielőtt átveszem tőle amit felém nyújt.
-Köszönöm.-biccentek a lépcső felé indulva.
-Miattam aztán ne finomkodj. Az az igazi pszichopata, aki ebben a közegben érzi jól magát.-mosolyodok el vállal is nekidőlve a nehézkes ajtónak ami kivezet a tetőkertbe.
-Ez egy... olyan nehéz helyzet, tudod? Mindenki olyan mérhetetlenül kedvesnek és törődőnek tűnik, de minden ami kijön a szájukon két jelentéssel bír. Fárasztó folyamatosan küzdeni, hogy olvasni tudj a sorok között és meg tudd fejteni az emberek valós indítékát a közeledésre.-éppen csak addig teszem le a poharamat a széles kőkorlátra, amíg a borítéktáskából kihúzom a fém cigarettatartót és egy szálat meggyújtok.
-Kérsz?-kínálom meg őt is.
-Mondd csak, Flynn Eagleton, téged mi szél hozott ide?-kérdezem, ha már így szóba kerültek azok a bizonyos indítékok amik az embereket mozgatják.




Bambi Douglas
「R」

Flynn Eagleton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Bambi E. Douglas
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Let's go. Flynn & Bambi B31e96a6cd2b1d0559ad2386925d02103966c0a6
Let's go. Flynn & Bambi Cbebd4713c43b9cf646dd1ca857772efa46506e3
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
The heir of the Devil.
Let's go. Flynn & Bambi Ae053deb0ca26575854aac5cec6a13499b8d3cd6
★ családi állapot ★ :
I'm riding
solo
.
★ lakhely ★ :
Hudson Yards, Manhattan
★ :
Let's go. Flynn & Bambi 29eb4f70ca544fce238c58f4841abec7416ce0a8
★ idézet ★ :
"Can someone, please, be proud of me? Like...
fuck
..I'm trying."
★ foglalkozás ★ :
Student & Business Heir
★ play by ★ :
Jenna Ortega
★ hozzászólások száma ★ :
57
★ :
Let's go. Flynn & Bambi 5cf3412f71d81d8ab77e46b588f82f6ca95d9b0f
TémanyitásRe: Let's go. Flynn & Bambi
Let's go. Flynn & Bambi EmptySzer. Ápr. 03 2024, 13:49
Bambi & Flynn

Többen figyelmeztettek már, hogy ha jót akarok magamnak, akkor nem töltök el túl sok időt Jeremy társaságában, mert „toxikus”, narcisztikus, ráadásul rajongásig imádja a magamfajta könnyen irányítható, jó teherbírású fiatalokat, idővel pedig mindet felfalja vagy elüldözi a magazintól. Mire én értetlen képpel, a világ összes felháborodását egy mondatomba zárva „mégis, hogy a viharba mondjak nemet egy vezető újságírónak?” erősítettem meg őket abban, hogy igencsak kiscsirke vagyok még a The New Yorker hatalmas tyúkóljában ahhoz, hogy dirigáljak vagy ellenszegüljek. Nem csak a koromra, hanem a hozzáállásomra való tekintettel is. „Csak egy kis határozottság!” „Légy kemény, fiú! Ne hagyd magad!” „Nem kötelességed senkinek se igent mondani, aki nem a feljebb valód.” „Egyelőre még az én rovatomnál vagy, maradjunk ennyiben…” – kaptam a biztató vagy épp dorgáló szavakat. Minden egyes alkalommal, ha meghallom Jeremy nyájas, bájolgó hanglejtését és fülsértő orgánumát, elhatározom, hogy na majd most megmondom neki, amit meg kell mondani. Végeredményében aztán mégis egy reszkető kölyökké válok az irodája küszöbén, aki csak bólogatni tud, egyetérteni és beleegyezni, de legfőképp beletörődni… többek között a sorsomba, amit a szóban forgó szőke üstökű bájgúnár szán nekem.
Máshonnan nézve viszont, bármennyire is tartsam kellemetlennek a személyét vagy azt, hogy rendszeresen hasznot húz belőlem és az agilitásomból, mégis képes adni is valamit, amit az irodalmi részlegen nem biztos, hogy lenne lehetőségem megtapasztalni. Ilyen a mai magánakciója is – ő neki aztán tök mindegy, hogy milyen ügyeket tesznek le az asztalára, ha talál azoknál egy szerinte izgalmasabbat, tuti az lesz az első – amiről mindaddig egy szót nem ejt, míg le nem parkol a puccos környék puccos gépjárműi között, hogy aztán velem az oldalán beandalogjon az eddig látottaknál is puccosabb ruhakölteménybe bújt férfiak és nők közé. Nem titkolom, viszketni kezdek már a gondolattól is, hogy a magas elit között kellene bájolognom, vagy… bármit is csinálnom.
„Kiállítás megnyitó”. Ennyit kaptam támpontként, vagyis a művészibb beállítottságú énemet szükségeltetik elővenni, ha bármit el szeretne érni velem, noha a „kiállítás megnyitó” még így is piszkosul tág fogalom. Bár, az általa kiválasztott ruhákból kiindulva volt egy halovány sejtésem, hogy mire kell készüljek. Más kérdés, hogy azokat a bizonyos nagyságokat és befolyásokat még ezek ellenére se tudtam tökéletesen felmérni… tényleg rá kell hasalnom azokra a bizonyos ruhamárkákra, úgy néz ki, hogy nem mindegy az se, hogy hova veszünk fel Guccit vagy hova Armanit. Szívem szerint még most is előre cibálnám a zakóm gallérját, hogy vegyek egy pillantást a címkéjére, mi van rajtam és az alapján milyen rendezvényen is vagyunk, mekkora kutyák között.
Halkan hümmentek és kilépek a takarásából, hogy jobb rálátásom legyen a festményre.
- Ki vagyok én, hogy hozzá nem értőként kritikát fogalmazzak meg egy… műről – legyintek a kép irányába – de kezd egy kicsit meredekké válni a művészi szabadság. Persze, ez is csak az én véleményem – simítom kezemet a mellkasomra, mielőtt folytatnám – a régi nagy festők festményein míg van miért ámuldozzak, a színhasználaton, a formákon, emberi alakokon, a részletességen vagy a tér ábrázolásán, a mai képek olyanok, mintha valakinek a lelkivilágát próbálnánk megérteni. Elvont látásmód, „önkifejezés”. Abszurd, de mintha magát a festőt akarnám felakasztani a szögre odahaza. Mit kezdjek a „magánnyal” – billentem a fejem egy másik kép felé. A fekete vászon közepén egy fehér gömb. – Ha az ennyi? Nekem ez sokkal kifejezőbb magány – egy másik fénykép az ő választottja mellett. Alulnézet, magas, perspektívának megfelelően torzuló emberek, égbetörő felhőkarcolók New York utcáin. Akár egy hajléktalan vagy egy kisállat helyébe is oda tudom képzelni magam. Persze ehhez is kell egy bizonyos mennyiségű fantázia vagy lelkület. Azt hiszem nekem mindkettő megvan, és sokkal előbb vagyok képes a saját magányomat fölém tornyosuló emberekkel a magam lekicsinylésével kifejezni, mint egy fehér golyóval a fekete vászon közepén. – De talán nem vagyok elég „művész beállítottságú” – mert nem is vagyok az, hiába, hogy én magam is fényképezek, az mégis inkább hobbi.
- Szerencsével… méregdrága gépekkel – forgatom meg a szememet a közhelyekre. - Vagy az agyukkal és a képzelőerejükkel. Tény, képeket lövöldözni bárki tud, főleg, ha a kezében van a technika. Minőséget, fotográfiát viszont egy fényképezőgép vagy telefon se készített még magától.
Megdermedek, mikor a szemem sarkában érzékelem a közeledő kezét, ám azt, hogy a meglepetés ereje vagy a pillanatnyi pánik kerít hatalmába és billent ki az addigi magabiztosságomból, nem tudnám megmondani. Mintha a nagyapám lénye ilyenkor is üldözne. Az ijedtséget hamar felváltja valami más, és az igazgató mozdulatokat kíváncsian, érdeklődő mosollyal követem végig egészen a remélt kézfogásig.
- Tudom – fogok rá a kezére – nehéz volt nem észre venni a szüleidet – ha mindeddig nem tudtam volna, hogy ki ő, hát az apja azonnal elárulta. Minden második mondatát követően Bambi felé pillantott, mintha csak ellenőrzés alatt tartaná. – Mondd csak? – Hajolok leheletnyit közelebb, mielőtt elengedném a kezét, de a mondottak fényében még én is a tömeg felé sandítok tartva attól, hogy a szülei látnának bennünket. – Rossz fát tettél a tűzre? – Emelem meg játékosan, gyermeteg lelkesedéssel a szemöldökömet. – Flynn Eagleton – ha már ő is bemutatkozott, nekem is illene a nevemmel szolgálni.  
A szülők vizslató tekintete helyett Jeremy elcsigázott, értetlen kék íriszeit szúrom ki magamnak két pasas bűvkörében. Mintha ideges lenne… csak nem lepattant a célpontjáról?
- De az ugráshoz nem asszisztálok! – Figyelmeztetem mosolyogva, jelezve, hogy észrevettem a semmiből kerekedő zaklatottságát. Mint egy csapdába ejtett kisállat. - Ezer örömmel! Kezd fullasztó lenni a légkör – nem szimplán Jeremy arckifejezése és vad villámokat szóró tekintete elől menekülnék én magam is, ha már egyszer lehetőségem van rá, de a sznob tömegtől is minél messzebb, akik tettetett mű nevetgéléssel hahotáznak és rikácsolnak körülöttünk. Előre engedem őt, valószínűleg jobban tudja az utat nálam, de még mielőtt a lépcsőkhöz érnénk, a már üresnek számító poharamat az egyik asztalra helyezem, és lekapok az ezüst tálcáról két másik pohárkát. Nem mondom, hogy szükség lesz rá, de ingyen pia…
- Tapintatos leszek, csak azért nem mondom, hogy „jó a party” mert tartok a gyilkos tekintetedtől meg attól, hogy nyakon öntesz vele – nyújtom felé az egyik pezsgőt. - Nem csinálod ezt szívesen, igaz?


Flynn Eagleton
And if somebody hurts you, I wanna fight But my hand's been broken one too many times. So I'll use my voice, I'll be so fucking rude; Words, they always win, but I know I'll lose. And I wanna cry, I wanna learn to love But all my tears have been used up.

Bambi E. Douglas imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Flynn Eagleton
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Let's go. Flynn & Bambi Tumblr_inline_p4gnw3Ghgw1uq5jh4_540
Let's go. Flynn & Bambi 7lFKBig
★ kor ★ :
19
★ elõtörténet ★ :
Sometimes in our lives we all have pain...
We all have sorrow...
But if we are wise...
We know that there's always tomorrow...
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Lean on me, when you're not strong...
And I'll be your friend...
Let's go. Flynn & Bambi 6ozGYxt
I'll help you carry on...
For it won't be long...
★ foglalkozás ★ :
Diák, Gyakornok (The New Yorker)
★ play by ★ :
Timothée Chalamet
★ hozzászólások száma ★ :
11
★ :
So just call on me brother...
When you need a hand...
Let's go. Flynn & Bambi Wp3HVMB
We all need somebody to lean on...
You can lean on me...
TémanyitásRe: Let's go. Flynn & Bambi
Let's go. Flynn & Bambi EmptyKedd Ápr. 02 2024, 22:19


Flynn & Bambi
I don't sugar coat shit, I'm not  Willy Wonka .
szavak száma: 599 zene: art deco megjegyzés: outfit


A száraz pezsgőtől szinte csak szomjasabb leszek, de nem is azért iszok, hogy ezt csillapítsam. Valahogyan el kell viselnem az itt összegyűlt elitet, akik mást sem csinálnak csak egymás önérzetét simogatják, nyalják viszonzást remélve, hogy este hazaérve a tükörben elégedetten megállapíthassák, hogy ők mekkora emberek. A beszéd után érzek néhány rám nehezedő tekintetet éppen ezért gyorsan menekülőre fogom. Egy kis időt kell nyernem, hogy igyak annyit, hogy jobban viseljem az örökségemnek szóló udvarlásukat. Számukra sem vagyok más csak egy időben elkapható befektetés. Már most a kegyeimbe akarnak férkőzni, amikor még relatív semmi sincsen a kezemben, hogy a jövőben "mindenki számára" jövedelmező kapcsolatot ápolhassunk. A pénz a pénzt szereti ez ennyire mérhetetlenül egyszerű. Még azt is megkockáztatnám, hogy néhányan még a fiaikat is lelkesen az arcomba tolnák remélve, hogy egy szép napon a bankszámlák összeolvadhatnak. Nem mintha a jelenlévők közül bármelyiknek szüksége lenne erre, de mint azt már megtapasztaltam.. azok a legkapzsibbak igazán ismerik gazdagságot. Éppen ezért nem kívánok azonnal beszélgetésbe elegyedni egyikőjükkel sem.
A fotográfiák közé menekülve békére lelek. Odáig még a legtöbben nem jutottak el, hiszen lelkesen elemzik a modern képek varázslatát, ami engem mérhetetlenül hidegen hagy. Talán csak nem értem, nem tudhatom, de szerintem, egy festmény, ami képtelen számomra bármit mesélni anélkül, hogy megerőszakolnám, hogy jelentést adjak neki élvezhetetlen.
Az idegen hangra hirtelen kapom oldalra a fejemet, szemérmetlenül kíváncsian végigmérve a srácot, akit még sosem láttam a köreinkben mozogni. Éppen ezért a tekintetem körbefut, mintha csak azt keresném ki veszítette el vagy ki küldhette a nyakamra, mielőtt a pillantásom visszatér az arcára. Mielőtt az első kérdésére választ adhatnék folytatja és szavaira egy halk nevetés gördül le az ajkaimról, ami egy kicsit sem bájos fél horkantással indul és amíg visszanyerem az önuralmam egy utolsó pillantást vetek a korábban megtekintett festményre. Nem volt kifejezetten vicces, amit mondott, csak furcsa volt, hogy valaki hangosan megfogalmazta a gondolataimat és sok mindenre számítottam, de arra nem, hogy valaki az enyémhez hasonló véleményt fogalmazzon meg.
-Primitív felfogás vagy sem... az ott egy piros kör meg két darab kék vonal. Szerintem a mai művészek csak azért alkotnak ilyeneket, hogy utána hallgassák a sok idiótát, hogy túlmagyaráznak néhány ecsetvonást és szétröhögjék magukat a különböző teóriákon, hogy vajon "mire gondolhatott a művész"...-megvonom a vállaimat.
-Ez itt...-fordulok vissza a fénykép felé és néhány másodpercig csendesen elidőzök a kompozíción.
-Szerintem sokkal komolyabb teljesítmény bár nem akarok én degradálni senkit és a festők valószínűleg azt mondanák, hogy a fotográfusok a szerencsével dolgoznak nem a kreativitásukkal... és a korábbi kérdésedre válaszolva igen. Ha erre ránézek akkor azt érzem, hogy feltenném a falamra.-bólintok végül és felé fordulva kissé kényszeresen igazítok egyet a zakóján a szabad kezemmel  mielőtt a szemeire pillantanék. Azt hiszem ezt akaratlanul is eltanultam az évek során anyámtól, hogy mindennek hibátlanul kell állnia és mivel azért már rám szólt, hogy a saját ruhámat ne piszkáljam, így elkezdtem mást rendezgetni. Visszahúzom a kezemet, de épp csak annyira, hogy kettőnk között megállítsam a levegőben.
-Bambi Douglas. Azt hiszem még nem találkoztunk.-biztos vagyok benne, hogy még mutatkoztunk be egymásnak, ahogyan azt is sejtem, hogy ő tisztában lehet a személyemmel, de így végre én is megtudhatom az ő nevét. A kézfogást követően pedig tovább indulok a következő képhez, de közben egy pillantást vetek az ajtó irányába, hogy tisztult-e annyit a terep, hogy kiosonhassak dohányozni észrevétlenül, bár lehet inkább a tető irányába kellene próbálkoznom, még az kellene, hogy a szüleim rajtakapjanak. Pontosabban anyám. Ő világraszóló drámát rendezne 4 felvonásban.. természetesen csak otthon. Ennyi ember előtt nem hordana le.
-Én most... kiszökök a tetőteraszra. Velem tartasz?-kérdezem miután a másodperc tört része alatt el is fogyott minden kitartásom, hogy tovább bírjam dohányfüst nélkül ezt az estét.




Bambi Douglas
「R」

Flynn Eagleton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Bambi E. Douglas
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Let's go. Flynn & Bambi B31e96a6cd2b1d0559ad2386925d02103966c0a6
Let's go. Flynn & Bambi Cbebd4713c43b9cf646dd1ca857772efa46506e3
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
The heir of the Devil.
Let's go. Flynn & Bambi Ae053deb0ca26575854aac5cec6a13499b8d3cd6
★ családi állapot ★ :
I'm riding
solo
.
★ lakhely ★ :
Hudson Yards, Manhattan
★ :
Let's go. Flynn & Bambi 29eb4f70ca544fce238c58f4841abec7416ce0a8
★ idézet ★ :
"Can someone, please, be proud of me? Like...
fuck
..I'm trying."
★ foglalkozás ★ :
Student & Business Heir
★ play by ★ :
Jenna Ortega
★ hozzászólások száma ★ :
57
★ :
Let's go. Flynn & Bambi 5cf3412f71d81d8ab77e46b588f82f6ca95d9b0f
TémanyitásRe: Let's go. Flynn & Bambi
Let's go. Flynn & Bambi EmptyHétf. Ápr. 01 2024, 21:34

Bambi & Flynn

- Kiállítás megnyitó? – Vakarom meg a tarkómat, ahogy átlépem az iroda képzeletbeli küszöbét. Ekkor már alig lehet valamit látni a magához hívató újságíróból, csak egy gyors, ide-oda suhanó csíkot.  Igen, nagyjából ugyan ilyen lendületesen működik ő épületen kívül, „terepen” is. Mire kettőt pislogsz már messze jár, letudott három interjút, lőtt vagy száz ténylegesen használható fényképet, ráadásul fejben megírt két vezércikket, neked pedig csak úgy van lehetőséged megállítani, ha elhasalsz előtte ő meg átesik rajtad. Ijesztő létforma, mintha nem is evilági lenne az a munkamorál, amit ő bír.
Jeremy makulátlan szőke üstöke jóformán száll utána, mintha egy L’oreal reklámból lépett volna elő, ahogy az asztalától az ablakig lebeg, hogy behúzza a sötétítőket, felkapcsolja a lámpát, majd megveti a lábát a szekrénye előtt.
- Te tényleg itt laksz… - állapítom meg elképedve, mikor kinyílik a gardrób ajtaja. Zavarba ejtően, már-már pofátlanul keresi velem a szemkontaktust, bájgúnárokat megszégyenítő vigyort villant felém beleszőve minden perverzióját, érdeklődését és… visszataszítóságát? Nem tudom. Hozzászoktam már az irányomba kizárólag közömbösséget mutató és tápláló emberekhez; a ridegséghez, a távolságtartáshoz vagy a lekezelő modorhoz, így azt hiszem az érint rosszabbul, vagy kellemetlenül, ha valaki – főleg férfiként – túl közel akar kerülni hozzám, érdeklődik, sőt mi több, már-már bensőséges viszonyt próbál teremteni. Ebből kiindulva kijelenthetem, hogy valószínűleg ő az egyetlen olyan fazon a szerkesztőségnél, akit inkább kerülnék, hiába, hogy manapság egyre többször próbál egy-egy projektjével magához csalogatni.
Újabb mosollyal vonja fel a szemöldökét; szerencsétlen pasas inkább tűnik egy emberi létforma művi karikatúrájának, mint hús-vér embernek. De ha más nem, hát a Shrek mesék Prince Charmingjának kiköpött mása lehetne.
- Sok időt töltök itt. Majd rájössz, hogy könnyebb „innen munkába menni”, mint a város másik végéből – áll ki a maga igaza mellett, miközben visszapörög a szekrénye elé és sürgölődve túrja át a felakasztott ruhadarabokat. – Mi van rajtad? - Két kutató mozdulat között bújik elő, hogy alaposabban felmérjen. Zaklató tekintete elől jóformán menekülnék, hiába, hogy tényleg érdekel, mit is talált ki mára. Kék szemei a cipőmtől a fejem búbjáig végig mérnek, s csak azután kapom el a tekintetemet, hogy a kelleténél hosszabb ideig bámulja a fejszerkezetemet. - Kell keresni neked valami használható göncöt, így nem vihetlek magammal.
- Nekem?
- Hát nem is nekem – simít végig az oldalán, erős utalást téve a hamisíthatatlan, ki tudja, hogy milyen márkájú ruháira. Talán senkit nem lep meg – remélem nem is vetnek meg – ha első ránézésre még nem ismerem fel a nagyobb ruhamárkákat. Főleg, hogy a legtöbb ijesztően hasonlít egymásra, és manapság inkább az egyforma lezserség jellemzi őket, vagy az extrém szabás, mint az egyedi jegyek. - Mi a méreted?
- Öhm…
- Milyen szín áll jól?
- Nem tu…
- Nézz rám! – Utasít, én pedig eleget téve a követelésnek, két pislogással próbálom nem felvenni vele újra a szemkontaktust, viszont ügyelek arra, hogy ne tűnjek zavartnak vagy közömbösnek számára. Talán igaz lehet, hogy „megérzi a félelmet” és csak olaj lenne a tűzre, kihasználva ezzel a bizonytalanságomat. – Zárd már be azt az ajtót az ég megáldjon! Így akarsz meztelenkedni? – Ijedtemben talán a kelleténél nagyobb erőkifejtéssel lököm be a fát magam mögött, a falra szerelt polcokon összecsörrennek a kisebb-nagyobb csecsebecsék és bizbaszok. Bocsánatot kérni, de mozdulni sincs lehetőségem, már int.
- Igazából nem akarok... – zárom rövidre.
- Akkor, hogy akarsz átöltözni? Közelebb!
- Nincs ez egy kicsit… túlreagálva? – Próbálkozok akadozva, de mintha nem is foglalkozna velem, arcomat a két lapát keze közé fogva méreget.
- Valószínűleg minden… Kék? Magenta?
- Az mi?
- Babakék?
- Babakék?! – Morranok, bár a hangom inkább egy szűkölő segítségkérésnek hat, mint bármi másnak. Lopva az üvegajtó felé pillantok, hátha valaki kiment Jeremy fogságából. Esélytelen, mindenki szétszaladt.
- Akkor mi a fenét szoktál te hordani, úgy mégis?
- Feketét…fehéret…szürkét. Farmert.
- Nevetséges. Unalmas. Hatalmas összegeket mernék tenni rá, hogy messze dekoratívabb göncöket is magadra aggathatnál, talán még úgy is néznél ki, mint egy újságíró, nem pedig egy kisiskolás a nagyok között.
- Szerintem nem a címlapokra készülök, és emlékeztetlek, hogy nem vagyok újságíró – ez mintha kibillentené abból a fene nagy magabiztosságából, egy pillanatra megakad a mozdulatban, ahogy ide-oda tologatja a vállfákat a ruhásszekrényben. – Arról meg nem láttam előírást, hogy gyakornokként milyen ruhában kellene megjelennem, de majd szem előtt tartom… a meglátásaidat.
- Ez vagy ez? – Tart elém két szerelést; egyik tetőtől talpig bőr holmi, a másik valami színes, de legalább ránézésre elegánsabbnak tűnő szett. Te meg döntsd el, hogy hím ribanc akarsz lenni vagy papagáj.
- Más…?  - Szavak helyett egy határozott mozdulattal emeli magasabbra a két vállfát jelezve, hogy nincs apelláta, csak ez a kettő jöhet szóba.
- Akkor legyen az…

- Haditerv a következő! Én körbejárok, megpróbálok beszélni vele, hátha elég jó kedvében van ahhoz, hogy adjon is egy interjút. Túl sok minden foglalkoztat ahhoz, hogy veszni hagyjam ezt a lehetőséget…
- Téged ismerve nem lesz probléma. Én meg addig… ?
- Járj körbe, nézelődj. Meríts ihletet egy cikk íráshoz, valami rövid összefoglalóra is szükség lesz majd a főcímre. Rövid, tömör sztori, kik hol, mikor és mit tartottak, kiknek a tiszteletére, milyen alkalomból és társai. Kevés de ütős legyen. Menni fog?
- Azt hiszem ez még nem haladja meg a képességeimet – forgatom meg a szemeimet, s megigazgatva az egy-két számmal nagyobb ruhadarabot magamon, Jeremy vizslató tekintetének kíséretében eltávolodok tőle, hogy eleget téve az utasításainak, felmérjem a terepet… először a festményeket, az azok között szédelgő művészjelölteket, művészetkedvelőket, akik magasztos szavakkal próbálnak meg többet mesélni és magyarázni a foltok, körök, csíkok és színek mögé, mint ami bennük van. Világ életemben szerelmese voltam a művészettörténetnek, de az egyike volt azon óráknak is, mikor a legnagyobb bizonytalanságban és annál nagyobb kritikusi szemlélettel dőltem hátra a székben, mindahányszor próbálták egy festménybe belemagyarázni, hogy melyik szín mit ábrázol, minek mi a szimbolikája. Gazdagság, tisztaság, szerelem, szegénység; a magam véleménye pedig: ilyen szín volt kéznél, csá!
Félrebillentett fejjel dőlök előrébb egy nagydarab faszi takarásából, ahogy megakad a tekintetem egy, a tömegből kiemelkedő hölgyeményen. Nyilván, mint nő fog meg elsők között és kelti fel az érdeklődésemet, minthogy tudatosulna bennem, hogy ki is az. Csak nagy sokára a tömegben lézengve, tekintetemet felé-felé vezetve sikerül felvilágosulnom a személyét illetően. Néhány, a fotográfiák között eltöltött tétova percét követően közelítem meg őt, menet közben emelve le egy pezsgőt az egyik kihelyezett, fehér abrosszal borított asztalról. Ha már alkalomhoz illőnek kell lennem, furcsán venné ki magát, ha üres kézzel lézengenék, mint egy betolakodó, akinek voltaképp fogalma nincs arról, hogy mit is csinál itt.
- Messze több érzést képesek kiváltani az emberből, mint a sík formák, nem? – Teszek tétova utalást egy apró biccentéssel arra a festményre, aminek megértésével az imént ő is próbálkozott, talán kevesebb, mint több sikerrel tekintettel arra, hogy gyorsabban távozott, mint a magukat nagy szakértőnek tartó, még mindig ugyan ott héderelő párocska.
- Vagy csak nekem olyan primitív és „szakmaiatlan” a fantáziám és hozzáállásom, hogy képtelen vagyok többet látni a körök és a vonalak mögé, mint… amik? – Vagy. Vagy pedig képtelen vagyok letagadni, hogy a fotózás, mint művészet és hobbi is közelebb áll hozzám, mint a színek, ecsetek és festékek.



Flynn Eagleton
And if somebody hurts you, I wanna fight But my hand's been broken one too many times. So I'll use my voice, I'll be so fucking rude; Words, they always win, but I know I'll lose. And I wanna cry, I wanna learn to love But all my tears have been used up.

Bambi E. Douglas imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Flynn Eagleton
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Let's go. Flynn & Bambi Tumblr_inline_p4gnw3Ghgw1uq5jh4_540
Let's go. Flynn & Bambi 7lFKBig
★ kor ★ :
19
★ elõtörténet ★ :
Sometimes in our lives we all have pain...
We all have sorrow...
But if we are wise...
We know that there's always tomorrow...
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Lean on me, when you're not strong...
And I'll be your friend...
Let's go. Flynn & Bambi 6ozGYxt
I'll help you carry on...
For it won't be long...
★ foglalkozás ★ :
Diák, Gyakornok (The New Yorker)
★ play by ★ :
Timothée Chalamet
★ hozzászólások száma ★ :
11
★ :
So just call on me brother...
When you need a hand...
Let's go. Flynn & Bambi Wp3HVMB
We all need somebody to lean on...
You can lean on me...
TémanyitásLet's go. Flynn & Bambi
Let's go. Flynn & Bambi EmptyVas. Márc. 31 2024, 16:44


Flynn & Bambi
I don't sugar coat shit, I'm not  Willy Wonka .
szavak száma: 513 zene: art deco megjegyzés: outfit


Javítjuk a hírnevünk, csináljuk a pozitív sajtót, hiszen az apám, fegyvergyáros maga az Ördög, az öltönyben járó, lelkekért alkudozó bukott, aki kísértésbe viszi a gyengét és támogatja a háborút nem lehet más csak a gonosz maga. Amikor rá nézek a rettegett jövőt látom, hiszen amint elvégeztem az iskolát maga mellé fog venni, hogy minél többet lássak az irányításból. Az örökségem vérrel áztatott még akkor is ha a legnagyobb megrendelőnk maga a kormány, az Amerikai Egyesült Államok. Ez nem mentesít kicsit sem a megítélés alól. Ő mindig azt mondja.. a fegyver maga nem erőszakos, csupán a használója lehet az. Hogy ez mekkora műsor azt én magam sem tudom biztosan, hiszen hallottam már néhány telefonbeszélgetését, ami arra enged következtetni, hogy nem csak tiszta ügyleteket bonyolít le, hanem a fekete piacon is értékesít nem is kis tételben és ugyan nem tudom, hogy kik a vevők olyankor, de azt sejtem, hogy nem farmerekkel üzletel, hogy legyen töltény a sörétesükbe és megvédhessék a birtokukat az idegenektől.
Mégis itt állunk. Pezsgővel a kezünkben, az elit körében, akik élvezik mindazt, amit mi ebből a mocskos pénzből finanszírozunk és visszaforgatunk a köz javára. Álszentek. Éppen csak addig köpködnek, amíg nincs rá fültanú, szemtől szemben viszont bájolognak, hogy bent maradhassanak a kegyben.
-Hagyd abba!-súg a fülembe anyám egy fülig érő műmosollyal miközben egy célzó pillantást vet a kezemre amivel önkéntelenül a ruhámat babráltam már valószínűleg hosszú percek óta, amíg apám megnyitó beszédét hallgattam a művészetek és a fiatal tehetségek felkarolásának fontosságáról. Aprót bólintok és gyorsan abba is hagyom a kényszeres mozdulatot mielőtt a pezsgőmbe kortyolnék.
-Mértékkel!-súg újra.
-Tudom.-küldök felé egy megnyugtató mosolyt. Anyám szerepe az egész rendszerben a külvilág felé közvetített kép fenntartása. A jótékonysági estek, az adakozás, az alapítványok és minden, ami ehhez tartozik. Attól a naptól kezdve, hogy elveszítettük a testvéremet teljesen megváltozott velem szemben. Jóban voltunk. Tényleg. Rengeteg dolgot csináltunk együtt, vásárolgattunk, utaztunk, maximumon éltük az életet. A történtek után azonban már nem ugyanúgy viszonyult hozzám és ebben apám keze igen nagy mértékben benne lehetett, hiszen más szerepkörbe léptem elő. Így nem maradhattam ugyanaz.
Apám megemeli a poharát mire megtapsolják és az emberek szépen lassan az előcsarnokból elkezdenek a galéria többi pontja felé szivárogni.
-Vegyülj el.-anya megigazítja kicsit a hajamat mielőtt ő is elkezdené megfutni a kötelező köröket a vendégek között én pedig, amint kikerülök a látóteréből egy kicsit sem elegáns vagy nőies megmozdulással kiiszom a pohár tartalmát, hogy egy újat vehessek magamhoz mielőtt elindulnék, hogy bájcsevej helyett legalább megnézhessem milyen művek kerültek kiállításra, bár aligha vagyok műértő, azért ha valami szép azt még én is látom.
Hosszú percekig állok egy kép előtt, amin van egy nagy piros kör meg két darab kék csík és azt hallgatom, ahogyan egy pár mellettem megszakérti, hogy ez a a nőiességet szimbolizálja és mennyire zseniálisan van az egész leredukálva geometriai formákig. Bennem pedig teljes mértékig tudatosul, hogy ez nekem magas, így inkább tovább sétálok a fotós részlegre kicsivel bizakodóbban, hogy ott majd tényleg találok valami olyat, ami megragad bennem valamit... bármit.
Az egyik kép előtt megállok. Egy fekete-fehér utcakép, elmosódott alakokkal és végül ott meg is pihenek egy kicsit néha a poharamba kortyolva.




Bambi Douglas
「R」

Flynn Eagleton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Bambi E. Douglas
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Let's go. Flynn & Bambi B31e96a6cd2b1d0559ad2386925d02103966c0a6
Let's go. Flynn & Bambi Cbebd4713c43b9cf646dd1ca857772efa46506e3
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
The heir of the Devil.
Let's go. Flynn & Bambi Ae053deb0ca26575854aac5cec6a13499b8d3cd6
★ családi állapot ★ :
I'm riding
solo
.
★ lakhely ★ :
Hudson Yards, Manhattan
★ :
Let's go. Flynn & Bambi 29eb4f70ca544fce238c58f4841abec7416ce0a8
★ idézet ★ :
"Can someone, please, be proud of me? Like...
fuck
..I'm trying."
★ foglalkozás ★ :
Student & Business Heir
★ play by ★ :
Jenna Ortega
★ hozzászólások száma ★ :
57
★ :
Let's go. Flynn & Bambi 5cf3412f71d81d8ab77e46b588f82f6ca95d9b0f
TémanyitásRe: Let's go. Flynn & Bambi
Let's go. Flynn & Bambi Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Let's go. Flynn & Bambi
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Come on Barbie, lets go party!
» Lets go party - Jesus and Flor
» who lets the dogs out – lindy x paul
» Flynn Kennedy
» our secret mission | Flynn & Freya

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan-
Ugrás: