New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 40 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 36 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ethan Sharp
tollából
Ma 07:53-kor
Hailee Seo
tollából
Ma 07:47-kor
Chae Rim
tollából
Ma 00:09-kor
Dorian J. Lester
tollából
Tegnap 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Tegnap 22:35-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:04-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

aftre "that" day ... Mina & Matteo
Témanyitásaftre "that" day ... Mina & Matteo
aftre "that" day ... Mina & Matteo EmptyHétf. Okt. 23 2023, 23:19
Ms. emocio &  Mr. Italiano
●●
●●
remélem megfelel
Bődült dizsi és kellő szmog áztatta szag telíttette be körös körül New York zsúfolásig telt utcáit. Az embernek már kedve lett volna bőrén keresztül akklimatizálódni a kinti felpezsdüléshez. Mindezt szombat korai 22:00 órás óraművel. Halloweennel karöltve. A napokban játszottam el oscar-díjt érdemelve a szívtelen k*rvát. Ideje hát ma adnom hagyomány tisztelően a könnyen kapható virágszált. Mekkora ugrás, nem?
Nincs különösebb oka a tombolhatnékomnak, mint egy zsenge éveiben járó Tom Cruise dublőr kényszeres figyelmen kívül hagyása. Melléktermékként alkoholt fogyasztva és egy-néhány csippendéllel kikezdve. Kitudja mit hoz a jövő? "Ő" útjai kifürkészhetetlenek!
Fél tizenegy előtt kerülök mélyebb indíttatással a város tömegközlekedésbe, egy jól felhelyezett szórakozásra kitűnően alkalmas egybe részes ruhával - amolyan szexi háziállat szerkóban - és egy 20 centis magas sarkúban. Mert hát a szenvedni kell egy nőnek elvet nem szabad elfelejteni a napi teendőkből! Naná hogy jól megbámulnak érte minden létező járművön. Különösebben nem izgat, csakis akkor ha 10 közül a 9-nek valami más tereli el a figyelmét.
A Second Hell igazán felkapott lett mostanság. Főként hogy mindenki itt élte le második poklát az első számú foglalkoztatásuk után. Ugyan itt a pokol szimbolikus értékkel párosul, az idetévedőknek mégis égni kezd a torka az első welcome drinking után, és kelletlenül égni kezd a teste mikor egy szál semmiben flangáló David Hasselhoffot lát. Ez volt kedveltebb helyeim egyike, ahol apáca ellenesen kiélhettem eddig rejtett, perverz hajlamaim egyikét. A bujaságot. Mintha nőknél ez nem létezne. Igen, valószínű a köztudatban egyszerűbb minket apácaként elhíresztelni mint életörömök után futkosó szajhákként. Úúú...most így felvezetve tényleg jobbnak hangzik.
A bizti őrrel ütközöm nem sokkal éjfél előtt, ki olyan ismeretséget látott már bennem mint egy újságírós bódés az üzletemberekben. Így azzal az előzékenységgel fizetésmentesen engedett be, melynek külön rásegítése volt a ruhaválasztásom. Szpászibá! Beérkezésem pillanata jelentősen feltűnés mentes és átlagokhoz simuló. Tudtam első lépteimet hova kell vezetnem, a csapos jóvoltából. Ott sejtelmes kezdéssel kértem az első adag enyhítő vodkámat, melyet párba kértem egy csípős tequilával. Amikor a latin keveredik az orosz kutyával.
Elég alapozással indultam hát meg a tánctér felé, ahol még elenyészőben vezették le ideg-görcsszerű táncmozdulatokat az egyének. Mihelyst beálltam valami maradandó szép ritmust kifejezve, azonnal megláttam magam mellett konkurenciámat, aki hasonlóan szép testben csak úgy vonzotta a kéretlen tekinteteket. Emeljük a tétet! A dupla vagy semmi elvet követve csapódtam az ismeretlenhez, akivel tüzetesen próbáltam felvenni ugyanazt a kihívó ritmus. Mit mondjak, kész orgia volt minden jelenlévő szemnek!



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: aftre "that" day ... Mina & Matteo
aftre "that" day ... Mina & Matteo EmptyCsüt. Okt. 26 2023, 19:17

Niki & Matteo
Mia ötlete volt, én meg jókisfiúként belementem, hogy részt vegyünk ezen a bulin. Itt találkoztunk volna, de nem jött el, lemondta, mert neki ma mégsem volt kedve ehhez. De nekem meg olyan szinten tele volt a fejem a héten, hogy muszáj volt, így ugrottam, egyenesen bele a dolgok közepébe. Eljöttem egyedül ebben a szaros buliba, ahol mindenki valami bohócnak öltözött, vagy valami olyaminek, és abban táncikáltak. Én nem agyaltam túl a dolgokat, egy egyszerű maszkot raktam magam elé és én voltam a nem is tudom ki igazából. A taxi már 11-kor kirakott a hely előtt, én meg már korántsem józanul botorkáltam be a helyre. A tömeg enyhe kifejezés lett volna, így egyenesen a pulthoz mentem, kell még egy kis ital, hogy kitomboljam a feszültséget, na meg még annyi mindent tennék most. Ki kell néznem valami kevésbé gáz szettben lévő lányt, hogy legalább a mosdóban elém térdeljen, vagy bánom is én mit akar tenni velem. Fél óra múlva már azt sem fogom tudni hol vagyok, terveim szerint.
Két pohár ital után vergődöm be magam a tömegbe egy cia vagy milyen szerkós csaj mögé és a derekánál fogva húzom magamhoz. Nem ellenkezik, táncol a tömeg, és vele én is, próbálok mozogni, egyenletesen, de az egyensúlyom nem a régi.
- Szóval ma este itt dorombolsz? - súgom a fülébe, közelebb hajolva hozzá, nem a legjobb csajozós szövegem, mert talán ezt még nem is annak szántam, de indulnának jó. Vagy elzavar, vagy eljön velem inni, vagy levegőzni vagy más, de az is lehet, hogy világi barátok leszünk, jó azért azt talán nem.
Egy másik srác a közelebb jön, és mint valami idióta húzza magához, látszik, hogy közöm nincs hozzá, ez rendben van, de nem tudom mennyire akarja ezt, de ki vagyok én, hogy visszaszerezzem, még csak a nevét sem tudom. Minden erőszak nélkül lépek közelebb hozzá és a pult felé mutatok, ha bólint megfogom a kezét és elindulok vele, ideje ismerkedni, elvégre buli van.

BEE
mind álarcot viselünk
Matteo Rizzi
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
aftre "that" day ... Mina & Matteo 7dbeac8b5176e1a15a23621b454e018a2e665324
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
è qualcosa di completamente diverso
aftre "that" day ... Mina & Matteo 60f3c7078f1b1c5ad7fe15af2a737a8ba9adb3c7
★ lakhely ★ :
NY
★ :
aftre "that" day ... Mina & Matteo 464dbb65bb2c657bd2636b488abd17bf1469f214
★ play by ★ :
Gabriel Guevara
★ szükségem van rád ★ :
aftre "that" day ... Mina & Matteo 219d58a288ec0c13ebe36931e5c2051326339f47
Mia, U are my "girl"
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
aftre "that" day ... Mina & Matteo 48116eb67145fd97f431f7c669317117c36dc1b9
TémanyitásRe: aftre "that" day ... Mina & Matteo
aftre "that" day ... Mina & Matteo EmptyPént. Okt. 27 2023, 17:23
Ms. emocio &  Mr. Italiano
●●
●●
remélem megfelel
Meg kell hagyni frankó Don volt, a maga szolid ruhába öltöztette indirekt módján. Lassú, intenzív körtáncomban csapódott hozzám. Ha nem vallanám frigidnek magam, bizony most nem egy helyen járna felfedező hadjáratot a kezem, merő valamint spontán kíváncsiságból. Igazság szerint a női nemet képviselve elkapott egy fajta mámoros érzés. Emelve a 3 kevert alkohol utóhatássával. No de nem vezetett tévútra, egyedül azokat akik mentségükre szólva naivnak születtek, és átkozzák a napot hogy miért nem tértek be hamarabb ebbe a szórakozóhelybe. Mi tagadás kettőnk násztánca fél másodperc alatt átrepített a kedvező félből az elutasító makrancába.
- Neked pedig jól all ez a bunkó jelmez. - fordulok felé egy pillanatra leheletnyit kacsintva a hangzavarban ügyelve hogy ordításommal üzenetemet meghallja. Márha kigyúrt testének vélhetően piciny esze vette a maró gúnyolódásomat.
Roppant mód élveztem, hogy aktuális társam vevő volt az alattomos provokálásra. Mégha az a jó kisfiú presztízsét is rontotta. Emberemre akadtam, mikor elkapott a hév hogy orvul mindenki figyelmét szembetámadjam. Hmm...oké, legyen akkor pár érintkezés, jöhet a másik. Kezéről lecsapva jött egy újabb ismeretlen hasonló alattomos érdekkel. Ahogy a zene dinamikája érződik úgy váltok szelídből vad mozdulatokba. Miután odasúgom a másik ismertlennek.
- Nem ajánlatos! Ha féltékeny lesz kifordul magából. - mimikazom halántékom mellett körözve hátha így veszi a lapot. A második teremtés koronája megérzi érkezésének alkalmatlan pillanatát. Azért mégis mellém szegődik, és két indiszkrét mozdulattal próbál adottságaimból egy kicsit lopni. Én azzal a lendülettel csaptam le magamról a kezét miután enyhén túlordítva értésére adtam enyhe figyelmeztetésem.
- Nem blöff! - szólítom meg a pajzán hím egyedünket. - Megöl! - jelentem ki, amolyan mocskosul célzós mustrával, beállítva az ismeretlent képzelt szeretőmnek. Nah ebből már is levette a lényeget a pali, és farkát behúzva kullogott arrébb mint akit jól tökön térdeltek. Néha én is okozok magamnak meglepetéseket, főként megsaccolhatatlan reakció készségeimmel. Tudtam, hogy ha finomabbra fogom azzal nem veszem el tesztoszteron túlfűtöttségét. És még milyen jól tettem, hogy durvább eszközömet vágtam a fejéhez. Az akadály tényezőket immár elküldtem a süllyesztőbe. Jöhet az ilyenkor ildomos ajánlatom saját felemnek, pár pohár kísérőre. Épp csak a bemelegítéshez készülődök. Az ismert a csapós lép elémbe.
- Vodka. - nyújtom meg neves kis élet-elixiremet, miután jelképesen elnyújtom szám mellett a hüvelyk ujj és a kicsi új közti jellegzetes gesztust. Egyenlőre amatőr kezdésbe fogom magam, nehogy a legelején elvágjam magamban a baltát – mondván túl korai még az este, hogy rögvest részeg állapotomba essek. Ámbár nem volt szokásom az asztal alá inni magamat, tudva-levő hogy 5 kupica vodka már képes hozni ugyanazt a színvonalat.
Érdeklődés-teljesen bámultam vissza a tánctérre, remélve hogy felültetett feleimet lesúlytja az egójuk ellen érzett veszteségük. Első ránézésre egy latin keveréket tudnék megjósolni egyesben, ami épp annyira vérmérsékelt mint saját megtévesztő kisugárzása. Gondolta a franc, hogy ilyen jó lehetőségnek nézek elébe, mikor napi terheimben bőven belekontárkodott a számlák határidejének lehengerlő képe. Már maga a szkeptikus kialakítása hozta volna az egymagamban való, csendben szenvedésem. Ha hagytak volna persze. Áhh...én ennél jóval falsúlyosabb fajta vagyok. S némi hasonlóságot vélek észrevenni a jelenlévőben. Közös táncikánk ellenére, volt benne valami megfejthetetlenen tény, ami bizonyára ordított róla szorosabb körei beszédeiben. Ugyan most már a könnyen kaphatók lelkére van bízva. ~ Szegény, mindjárt megsajnálom! ~ Gondoltam magamban. Fura mód hasznosnak éreztem a bár pultban iszogatni mint felcimkézett sonkának beállítva tovább táncolni.



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: aftre "that" day ... Mina & Matteo
aftre "that" day ... Mina & Matteo Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
aftre "that" day ... Mina & Matteo
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» ・❥・Mina & past-time
» Matteo
» Olivia&Matteo
» Matteo Winterberg
» Luciano&&Matteo

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: