New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 131 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 120 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Meadow Gilberts
tollából
Ma 11:23 am-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 10:47 am-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:45 am-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:39 am-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 10:25 am-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 10:19 am-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 9:46 am-kor
Zaide Moran
tollából
Ma 9:46 am-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 9:43 am-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Arthur Gallo
TémanyitásArthur Gallo
Arthur Gallo EmptyVas. Okt. 15, 2023 9:48 pm
Arthur Gallo
„Mindannyiunk célja legjobbnak lenni a legjobbak között.”

Karakter típusa
Keresett/Saját
Teljes Név
Arthur Gallo
Becenév
Arthur vagy Gallo
Születési hely
Monaco
Születési idõ
2000.05.03.
Kor
23
Lakhely
Monaco, Manhattan mikor hol
Szexuális beállítottság
hetero
Családi állapot
szingli
Tanulmányok
Riverdale Gimnázium, ennek elvégzése előtt már tagja lettem a Ferrari Driver Acedemy-nek
Foglalkozás
F2 pilóta, leendő, F1-es
Munkahely
McLaren Formula 1 Team
Hobbi
A hobbim az életem, de túl unalmas lenne,ha minden a kocsik körül forogna. Szeretek túrázni, úszni, minden extrém sportot kipróbálni, tandemugrás, bungee jumping, bármi amivel az adrenalin szintem az egekbe tud szökni

Csoportom:
Sport

Jellem
Sokat beszélgettünk arról apámmal, hogy olykor lehetnék szerényebb, amikor interjúra kerül sor. Mert az, hogy Gallo vagyok, nem alapvető jogosultság arra, hogy elárasszam a sajtót a fene nagy önbizalmammal. Nyilván azt kell kifelé mutatni, hogy nem vagyok bizonytalan, hogy határozottan nyomom a gázt és nem agyalok azon, hogy mi a feladatom, mert mindent tisztán tudok, hiszen Gallo vagyok. Apám neve olyan mélyen beleivódott az emberek tudatába, hogy ha meghallják szinte elvárják, hogy azt a teljesítményt hozzam, amit ő. Két világbajnoki cím, ez az én célom is az emberek szerint. Talán én nem vágyom erre a nyomásra, de szeretem csinálni. Az életem, hogy vezessek, hogy a pályán legyek én küzdjek, de ez a név, ez az élet, felelősséggel jár. A felelősség olykor könnyen kihoz a sodromból, pedig nem vagyok agresszív ember, de amikor az adrenalin még dolgozik bennem, akkor nem lennék annak a helyében, aki belém akar kötni, de ez csak akkor jön ki belőlem, amikor valami nagyon félre megy egy versenyen és már messziről látom apám arcát. Büszkeség van benne és mögötte csalódottság, amiért 20 évesen még mindig a királykategória alatt vagyok eggyel.
Mindenki azt hiszi, hogy az én életem előre meg van tervezve, apám autóversenyző volt, nagyon sikeres, anyám pedig egy autóversenyző lánya, minden adva van, a génjeimben van az egész sport, mégsem tudtam elég hamar ülést szerezni ott ahova szántak engem. A sokak számára adottnak vélt dolog, számomra sokáig volt nyomás, annak ellenére, hogy szerettem csinálni. 21 évesen azonban apám elengedte a kezem, nem azért, mert nem akarta fogni, de kellett nekem egy löket, hogy egyedül hagyjon, mert anélkül talán még mindig ott tartanék, ahol akkor.
23 éves vagyok 2 éve nem kapom meg apám támogatását, csak a szurkolását, és a nagyapám sem segít és ez kellett ahhoz, hogy idén alá tudjam írni életem első királykategóriás szerződését.

Hogy ki vagyok én?
Azt hiszem önmagam vagyok, mert egyedül rá kellett jönnöm, hogy Gallo vagyok, de nem apám és nem a nagyapám vagyok, én Arthur Gallo vagyok, aki meg tud állni a saját lábán és akkor tudok igazán önmagam lenni, ha nem úgy vannak mögöttem akiket szeretek, hogy a sportban tolnak előre, hanem lelkileg. Magabiztos lettem, 2 év alatt változtam, azt hiszem, hogy az elkényeztetett fiúból szépen lassan vált olyan férfi, akire tényleg büszkék lehetnek a szülei és a leendő rajongói. Példakép akarok lenni a jövő nemzedéke számára, és nem egy befizetett, csókos pilóta, akinek nulla tehetsége van ehhez, kellett a nevem, hogy itt legyek, de nem amiatt kapok jövőre ülést, és nem amiatt kezdem már el idén a tesztelést a magasabb kategóriában, hanem mert rájöttem, hogyan legyek önmagam.

Avataron:
Kinek arcát viselem?

Múlt
-Szóval azt rebesgetik, hogy van egy lány, aki elrabolta az újdonsült pilóta szívét? - érkezik a kérdés, egy hülye, talán teljesen jelentéktelen internetes műsorban. Én csak felvonom a szemöldököm, hogy mégis mi a francot kevert már megint a bulvár, vajon melyik szobalánnyal hoztak össze a hotelben vagy valamelyik rajongó volt most a soros? Én csak felnevetek inkább és tisztázom a dolgokat mielőtt valami olyat találnának ki, amiben nincsen semmi életszerű, tehát a szokásosat.
- Azt kell mondanom, hogy az év fennmaradó részében és a jövő évemben egyedül egy szerelemre fogok fókuszálni és az a versenyzés. Ami azt illeti, nem vagyok újdonsült pilóta, már elég kicsi korom óta ez a hivatásom.- javítom ki az amúgy is tök pontatlan kérdését a srácnak.
Minden idiótának válaszolnom kell, a hír két napja ment ki a szerződésemről, óriási a felhajtás körülöttem, amire már felkészültem. Ebben nőttem fel apám mellett, még a nagyapám is a mai napig ünnepelt ember a paddockban ha megjelenik nagy ritkán, de nem gondoltam volna, hogy ennyire nehéz lesz válaszolnom ez ilyen egyszerű kérdésre. Úgy érzem mindenki bejöhet már közénk, hogy feltegye a maga kérdését, aminek igazából semmi értelme nincsen. Sosem értettem miért foglalkoztatja annyira a riportereket a magánéletem, hiszen azért vannak itt, hogy a sportról tájékoztassák a külvilágot, akik nem látnak ennyire bele az életünkbe, ebbe kellene ajtó nyitniuk és nem a hálószobámba, ami totálisan üres, már 2 éve. Amikor apám azt mondta, hogy minden az én dolgom lesz, akkor kénytelen voltam olyan változásokat bevezetni, hogy még az akkori barátnőmmel is szétváltunk, túlságosan keményen toltam a munkát, hajtottam, edzettem, és ez mai napig nem változott, egyszerűen nem férne bele egy kapcsolat, ha bele is férne, nem tudnék ennyi mindent menedzelni, még nem.
- Apád segített a szerződésedhez? - tolja a képembe a kis szaros mikrofonját, amire lassan érzem, hogy szakad el a cérna.
- Mára ennyi volt az interjú, köszönjük, hogy itt voltak. - vonszol el a vállamnál fogva a menedzserem Cole, amiért nagyon hálás vagyok neki, mert tudja, mennyire érzékeny téma ez. Miért hiszik még mindig azt, hogy nekem csak megszületni volt nehéz?
- Nevet kellene változtatnom. - amint visszaérünk a pihenőbe ledobom magam a kanapéra, és a fejemet a tenyerembe temetve dőlök előre. - Ezek amúgy tényleg ennyire hülyék vagy csak megjátszák? - nézek Cole-ra, egész kedves szavakat formálvaa számmal, pedig lenne párjelzőm, amit azulyen riporterekre mondani tudnék. Olyan sok interjút néztem végig az életem során, és mindig is meg akartam kérdezni tőlük, hogy egy két kérdés hogyan jön a sporthoz. De rájöttem, hogy a magánéleti sztorik olykor sokkal jobban eladhatóak, mint a sporttal kapcsolatosak, és sok rajongót jobban érdekel az, hogy melyik pilóta szingli, és melyik nem. Fárasztó egy élet ez, és még nem is ülök kocsiba, fogalmam sincs mi lesz ha végre úgy jövök be a bejáraton, hogy az én kocsimat készítik elő a versenyre és az én nevemet kiabálják a lelátón. A hideg is kiráz tőle, de jó értelemben.
- Van még egy jelenésed Kiki-nél. - bújja a telefont Cole szorgosan, mire felkapom a fejem és rápillantok, szinte szenvedős feltápászkodik fel, ami nem Kikinek szól, hanem egy újabb interjúnak, bár az már kecsegtetőbb, hogy ismerem a másik oldalt is, és bízom benne, hogy nem fog faggatni a nemlétező barátnőmről.

- Bármit kérdezhetsz, csak azt ne kérd, hogy meséljek a kedvenc színemről, mert az tudnod kell. - nyomok két puszit az arcára, mert már elég régen láttam egy ölelés is kijárt volna, de túlságosan is felhúztak az előbb, hogy bármit is végig tudjak gondolni. - Na ne kímélj Kiki, fagass, mintha nem tudnál rólam az égvilágon mindent. - nevetek fel, majd leülök vele szembe, kicsit már jobb kedvvel, mert talán ő az egyetlen ember, akinek szívesen adok interjút ma.

livin' in new york

Kiki C. González imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Arthur Gallo
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
Arthur Gallo 4464230e8ba7fd5c3e54dfdb4957c42c151492f5

Arthur Gallo Af2a3e44838213833fdde099d170d9e46328b24e
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Arthur Gallo Mclaren-mcl36-2022
★ lakhely ★ :
Monaco, NY
★ :
Arthur Gallo Ccfc764bdd78c70bfc35db1b7adf7bb2b903b7d1
★ foglalkozás ★ :
F1 driver - McLaren - Papaya Team
★ play by ★ :
Oscar Piastri
★ hozzászólások száma ★ :
51
★ :
Arthur Gallo 967af144a4c54f38e5b1ac145f278feae73825be
TémanyitásRe: Arthur Gallo
Arthur Gallo EmptyKedd Okt. 17, 2023 7:49 pm
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Arthur!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Nem sokat tudok ugyan a Forma-1 világáról, de mint külső szemlélő, azt gondolom különbséget kell tenni az olyan hivatások között, amelyeket megörökölve valamelyik szülőnket követhetjük abban, amit felépített, vagy maga is örökölt és gondosan művelt tovább, na meg azok között a foglalkozások között, amikor a magunk útjának köze sem lehet ahhoz, amit a szüleink csináltak, függetlenül, hogy a hivatásunk ugyanaz, mint az övék. Gondolok itt például arra, hogy miért is kellene téged összehasonlítani édesapáddal, vagy épp a nagyapáddal, amikor teljesen mások a körülményeitek? Más korban, más csapattal, más körülmények között teljesítesz Te és teljesítettek ők maguk is. Csak mert azzal jönnek, hogy "bezzeg az ő korukban ők már...", még nem jelenti, hogy az ő bevált formulájuk más időben, más emberekkel is ugyanúgy működik majd. A Te életed, a Te döntéseid, s bizony a Te energiád, kitartásod és elhivatottságod kell ahhoz, hogy elérj egy bizonyos szintet, amit kitűztél magadnak. Elvégre senki nem tudhatja, hogy nem érsz-e el hamarosan sokkal nagyobb sikereket, mint ők ketten együtt. Huszonhárom évesen olyan fiatal vagy, akinek bizonyos dolgokban még sokat kell tanulnia és fejlődnie, de tisztán látszik, hogy hajlandó vagy ezt elérni. Nem csak azért, mert még a párkapcsolatodat is félretetted, hogy komolyan vehesd a felkészülést és edzést, hanem mert nem vagy hajlandó keverni a munkát a magánélettel. S igazad van, ezt a riportereknek is tudnia kellene, mert nem a párkapcsolatod fogja elérni a sikeredeit. Az egy teljesen másfajta siker, ha szabad így fogalmazni. Én pedig nem kételkedem benne, hogy idő kérdése, és mindkettőben a dobogóra kerülsz majd. Very Happy
Színt hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·

Arthur Gallo imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Arthur Gallo Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Arthur Gallo Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Arthur Gallo 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Arthur Gallo 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
947
★ :
Arthur Gallo 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Arthur Gallo
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Victoire & Arthur
» Arthur McAllister
» Arthur Voss
» Rosa & Arthur
» Arthur & Vicki

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Média, mûvészet és sport-
Ugrás: