New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 111 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 94 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Michel O'Connor
tollából
Ma 17:04-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Ma 17:00-kor
Dr. Anthony Crine
tollából
Ma 16:58-kor
Dok Min-Joon
tollából
Ma 16:53-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 16:45-kor
Owen Grady
tollából
Ma 16:43-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Ma 16:33-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 16:27-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 16:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Tod & Luna | damsel in distress
TémanyitásRe: Tod & Luna | damsel in distress
Tod & Luna | damsel in distress EmptySzer. Márc. 20 2024, 11:43


Tod and Luna

“The world is a dangerous place to live, not because of the people who are evil, but because of the people who don't do anything about it.”




A két folyamatosan bámuló pasitól már messziről is borsódzik a hátam. Nem tudom, mit akarnak tőlem, mit terveznek, miért szúrtam nekik szemet, de abban egy percig sem kételkedem, hogy akarnak valamit. Végigfut az agyamon, talán Qadir vagy Marcos emberei, és sejtenek valamit rólam. Bár az előbbinek igazából nincs szüksége feltételezésekbe bocsátkoznia, hisz tudja, hogy riporter vagyok – legalábbis annak készülök – az is világos számára, hogy utána nyomozok, talán csak az nem egyértelmű, hogy a köré épülő cikkem milyen mélységekben is fogja leleplezni őt. Ennek ellenére meg sem próbált bántani vagy fenyegetni akkor sem, amikor lehetősége lett volna erre. Éppen ellenkezőleg, hisz felajánlotta, hogy biztonságban hazajuttat. Hogy eközben mennyire bíztam benne, az megint más kérdés.

Na de Marcos Garrido... Az az ember maga a veszély, és bár ez alapján az gondolhatná bárki, hogy könnyű kiismerni, mert egyértelműen minden adódó alkalmat megragad, hogy a hatalmát fitogtassa, valójában minél több időt töltök a közelében, a bárjában, annál összetettebb személyiségnek tűnik. Mindenesetre attól tartok, kitelne tőle, hogy két creepy fazonnal figyeltessen... vagy megbízná őket, hogy valami rosszabbat tegyenek velem, ha rájönne, mi a célom. Nem akarok kockáztatni, sem a barátnőimet veszélybe sodorni, így hát elbúcsúzom tőlük, aztán igyekszem észrevétlenül elhagyni a szórakozóhelyet, és minél gyorsabban eltűnni még a környékről is. Sajnos nincs szerencsém. Egyáltalán nincs. Azt hittem, sikerült leráznom az ijesztő pasasokat, de aztán az épület előtt éppen beléjük botlok, és persze azonnal ki is kezdenek velem. Próbálnék gyorsan hátra arcot mutatni nekik, és visszamenekülni az épületbe, hátha odabenn biztonságosabb lesz. Esetleg leinteni egy taxit gyorsan, mert az uberem, ha minden igaz, még három perc távolságra van, és azt már nem várhatom itt meg. De akármerre lépnék, az utamat állják, feltartanak, aztán már magukhoz húznak, tapogatnak és provokálnak. Bármit teszek, mintha csak olaj lenne a tűzre, az ellenkezésemtől csak még izgatottabbak lesznek.

Ekkor lép hozzánk közelebb egy harmadik férfi, akinek az arca azonnal ismerős, de kell egy pillanat, hogy azonosítsam. - To.. Tod! - ejtem ki szinte dadogva a nevét, mégis nagy megkönnyebbüléssel. Láttam már a bárnál, Garrido közelében, többször is, ami azt illeti. Azt hiszem, fontos szerepe van a bandában. Hogy pontosan mi, azt még nem tudom, de az alapján, ahogy mások viselkedtek a közelében, nem csak egy átlagos kis drogdíler. És hallottam, hogyan szólítják. Tod. Ami furcsa, mert mintha orosz akcentusa lenne. Bár lehet, hogy ez valami orosz név becézése, mit tudhatom én? Most mindenesetre örülök a felbukkanásának, mert bár igaz, hogy ő maga is rosszfiú, számomra jelenleg ő a legjobb opció a menekülésre, ráadásul láthatóan szándékában is áll segíteni. Vajon ő is felismert? Megjegyezte az arcomat, amikor a pult mögött szorgoskodtam? Számít egyáltalán? Ami számít az az, hogy az egyik idiótára máris hatással vannak a fenyegetőzései, aki hamar el is ereszt, én pedig azonnal Tod karja utána nyúlok, belé kapaszkodom, mint egy fuldokló egy darab uszadékfába az óceán közepén hánykolódva. Próbálok úgy tenni, mintha tényleg ismerném, mintha tényleg vele lennék, mintha biztos lehetnék benne, hogy megvéd, csakhogy a másik kettő végleg leszálljon rólam. - Végre itt vagy. Ezek az... úriemberek... fe-fel tartóztattak kicsit – jelentem ki, és igyekszem normális hangot megütni, mintha semmi sem történt volna, reménykedve, hogy tényleg nem fajul el a dolog, de a hangom közben meg-megremeg. És ahogy tennék még egy lépést a megmentőm felé, az egyik támadóm, aki még mindig nem eresztett, visszaránt magához. Megbotlom, az egyensúlyomat veszítem, el is esnék, ha a fazon nem tartana meg. Csakhogy így konkrétan szinte ráesem, ő pedig a mellkasához von.

- Várj a sorodra, haver – inti le Todot könnyedén úgy, mint aki tényleg elhiszi, hogy erőfölényben vannak – még úgy is, hogy a cimborája láthatóan vonakodik már ettől a helyzettől. Valószínűleg ő a józanabb kettejük közül, és látja a valódi veszélyt Tod tekintetében. - Az első kör a miénk ezzel a kis lotyóval, aztán a tiéd lehet, ne izgulj!

outfitplaylist

BEE



I will not be another flower , picked for my beauty and left to die. I will be wild, difficult to find, and impossible to forget.

mind álarcot viselünk
Luna Zamira Sackler
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Tod & Luna | damsel in distress E8deb82c8de6cf1f2c59528f59bf7852dc2b264c
Tod & Luna | damsel in distress 800942e3734821007f653c446f5da1a3625f7e2f
★ kor ★ :
24
★ lakhely ★ :
ㅇ New York, Manhattan
★ :
Tod & Luna | damsel in distress Tumblr_inline_r55ycdjkuG1x95ppj_500
★ idézet ★ :
Life is not a fairy tale. If you
lose your shoe at midnight,
you're drunk.
★ foglalkozás ★ :
ㅇ student, reporter
★ play by ★ :
ㅇ Kaia Gerber
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
Tod & Luna | damsel in distress Aeac7cec00ba198a1cf71a457f55c72071557f90
TémanyitásRe: Tod & Luna | damsel in distress
Tod & Luna | damsel in distress EmptyPént. Okt. 20 2023, 18:01
Luna & Tod
I'm still not a hero
A szórakozóhely előtt, a kijárattól lényegében nem is olyan messze állok, már egyedül, mert akire korábban vártam nemrég ment el. Voltam bent is egy keveset, amolyan kellemest a hasznossal alapon, de igazából már nem hinném ezek után visszamennék oda. Lassan én is csak indulnék, még pár percig a telefonom kijelzőjét figyelve, elküldök néhány üzenetet, lezárom a dolgokat és tipli, mintha itt sem lettem volna. Olyan könnyű, annyira egyszerű, hogy persze, hogy valaki kiabálni kezd tőlem nem is olyan távol. Kétlem, hogy amúgy ők észrevettek volna, takarásban állok annyira a fényektől, így csak fél szemmel lesek fel miután kikapcsolom a kijelzőt.
Talán még ez a közelben kibontakozó jelenet sem akasztana meg ennél az egyetlen pillanatnyi időnél hosszabbra, ha nem lenne ismerős a lány és ha nem esne le elég gyorsan, hogy honnan is annyira ismerős. A fenébe. Ahogy figyelem, egyértelművé válik, hogy láttam már és lehet annyi köze hozzánk, hogy mondjuk nem kellene csak úgy ott hagyni mert mondjuk nem örülnének ha másnap kéken-zölden, vagy sehogyan szambázna be dolgozni.
Már a két férfit méregetem távolról, hogy milyen súlycsoport lehetnek meg ilyenek, titokban talán arra is várva, hogy lesz valaki tényleg őszintén lovagias a közelben aki kimenti, mert alap esetben az nem biztos én lennék. Igazából attól függ, mert ez már a második, és kicsit talán ezért is kattanna el valami bennem, amitől olyan kielégítőnek hatna mégiscsak személyesen beverni nekik. A lány sikítása az utolsó, ami kell ahhoz, hogy lépjek is és ne csak figyeljem elharapózni a helyzetet. Egyértelmű, hogy senki más nem fog közbelépni most, és az is kurvára az lesz, hogy én sem fogok tovább bámészkodni. Hát ezt kibaszottul nem így terveztem mára, de ilyen a szerencsém. Az övéké esélyesen rosszabb mondjuk.
Ketten vannak egy ellen, de az az egy történetesen én vagyok, így talán mégsem annyira rossz arány az egész. - Hallottátok Lindát. - Hát ennél gúnyosabban nehezen mondhatnám, de én érzem a legjobban a helyzetben rejlő mocskos iróniát. Mi a fenének kell hőst játszanom? Ráadásul nem is Linda a neve. - Éppen távozni akartunk, most meg már itt vagyok aranyom, szóval vedd le róla a kezed mielőtt letöröm. - Olyan szépen mosolygok, hogy az már ijesztő. Lehet egy részem tényleg arra vár,  hogy behúzzanak, de akkor meg én is ütök és ott fogják megbánni az egészet. Remélhetőleg viszont a szájuk nagyobb minden másnál amilyük együttvéve is van. - Egy menet velem ingyen van. - Na nem az a fajta amire gondoltak volna, de ezzel kell beérniük. Amúgy meg pontosan annyi negédes gúny csordul a szavaimba, hogy még félre is érthetnék, de igazából teljesen mindegy, csak legyenek szívesek elengedni a lány fenekét, vagy egyenként töröm le onnan az ujjaikat. Tényleg kevés választ el attól, hogy azonnal fizikaira váltsak, de adok nekik úgy három teljes pillanatot kihátrálni az egészből. Nekem is lett volna jobb programom estére, talán nekik is akad, szóval siethetnénk az egésszel. Főleg mert a jó fiúkat sem dicsérik meg manapság, szóval ott az esély, hogy csak elveretem magam. Ahhoz már úgy is késő, hogy kicsivel is jobb legyek annál ami vagyok, úgyhogy csak pörgessük előre a lemezt és ugorjunk a végére…


all the same.

Luna Zamira Sackler imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Nikolai Travnikov
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Tod & Luna | damsel in distress 4f79b67d6d74c43cf78077031995e2fa10138a61
My patience is waning,
Is this entertaining?
Tod & Luna | damsel in distress Af799c558ac29205999aaba583a242fa
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
oh shit.
★ családi állapot ★ :
whatever we are
at the moment
★ lakhely ★ :
bármi ami nem Brooklyn
★ :
It's alright, it's okay, it's alright, it's okay
You're not a demon, there's a reason
You're behaving that way
Tod & Luna | damsel in distress 5018d40e7109f7dfe6f72a802f7a6755ba927df0
★ foglalkozás ★ :
drogcsempész
★ play by ★ :
Richard Harmon
★ hozzászólások száma ★ :
21
★ :
I got this feeling, yeah, you know
Where I'm losing all control
Tod & Luna | damsel in distress 1ff66946eff1636fd0ec0d85312efca46a5b26d3
TémanyitásTod & Luna | damsel in distress
Tod & Luna | damsel in distress EmptyHétf. Szept. 25 2023, 11:58


Tod and Luna

“The world is a dangerous place to live, not because of the people who are evil, but because of the people who don't do anything about it.”




Hogy őszinte legyek, olykor naponta többször is elbizonytalanodom, hogy okos dolog volt-e vállalni egy munkát Garrido sztriptíz bárjában egyetlen nyavalyás cikk miatt, főleg hogy a sztori felgöngyölítése még mindig nem halad úgy, mint ahogy szeretném. Hiába csak egy pultos lány vagyok, és nem táncos, meg nem is olyan valaki, aki a VIP részlegen szórakoztatná plusz juttatásokért a vendégeket, hisz így is sikerül rendre kifognom a legnagyobb taplókat, akik azt gondolják, ilyen helyen bármelyik lány szinte bármire kapható, ha csúsztatnak egy százast a tenyerembe. Bár még azt sem teszi meg mindenki, vannak akik plusz pénz nélkül is elvárnák az extra figyelmet, és komolyan fogalmam sincs, melyik a rosszabb. Viszont így kétségtelenül közelebb vagyok a tűzhöz, és nagyobb eséllyel láthatok dolgokat, hallgathatok ki érdekes beszélgetéseket, úgyhogy valahányszor elfog a kétely, emlékeztetem magamat, hogy pontosan ez az újságírás, így válhat belőlem jó riporter. Beépülve, kockázatot vállalva, és nyitva tartva a füleimet meg a szemeimet. Csak mondjuk ennek a melónak a kellemetlen hozadékait tényleg nagyon jó lenne már magam mögött hagyni.

Ma este például szándékosan olyan helyet választottam a bulizásra a barátnőimmel, ami jó távol esik Marcos bárjától, hisz ma végre van egy szabad estém, és ki szeretném élvezni anélkül, hogy akár csak egy pillanatra is arra a lebujra gondolnék. És én még el is hittem magamnak, hogy ez sima liba lesz, tudok egy kicsit lazítani, jól érezni magamat. Ezt megalapozva pedig már eleve kicsit becsípve érkezünk a csajokkal a kiszemelt szórakozóhelyre, és tulajdonképpen egy ideig tényleg jó is a kedvem. Aztán feltűnik az a két nagyjából harmincas enyhén szólva ijesztő fazon, akik folyamatosan bámulnak. Néha összesúgnak, mutogatnak felém, vigyorognak... És ez megy több mint fél órán át. Megelégelem és kezdek is kicsit beparázni, mert szinte akárhogy mozdulok, akármerre vonulnék, mindig ott vannak a közelben. Szóval úgy döntök, az lesz a legbiztonságosabb, ha inkább fogok egy taxit, és lelépek. Csakhogy végül ahogy kilépek az utcára, és készülnék leinteni egy sárga autót, a két ijesztő fazon egyszer csak ott teremnek, és az utamat állják.

- Helló, Szépség! Linda, ugye? Vagy Lily? De az biztos, hogy ott dolgozol abban a cicibárban... Hé! Várj, hová mész? - Utánam lépnek, amikor válasz nélkül hagyva őket próbálnám sietve kikerülni mindkettőt. - Ne hagyj már itt bennünket, csak beszélgetni szeretnénk egy kicsit! - De közben már elkapja a karomat, és magához húz az egyikük, de a másiknak is rajtam a mocskos keze.

- Összekevertek valakivel, engedjetek el! - lépnék tőlük hátrébb.

- Nem, nem, szerintem is te vagy az. Linda, ez egészen biztos. Mennyit kérsz egy menetért? - Valamelyikük tenyere már a szoknyám alatt jár, én pedig ezen a ponton már sikítva próbálok ellenkezni, és szabadulni tőlük.

outfitplaylist

BEE



I will not be another flower , picked for my beauty and left to die. I will be wild, difficult to find, and impossible to forget.

Nikolai Travnikov imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Luna Zamira Sackler
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Tod & Luna | damsel in distress E8deb82c8de6cf1f2c59528f59bf7852dc2b264c
Tod & Luna | damsel in distress 800942e3734821007f653c446f5da1a3625f7e2f
★ kor ★ :
24
★ lakhely ★ :
ㅇ New York, Manhattan
★ :
Tod & Luna | damsel in distress Tumblr_inline_r55ycdjkuG1x95ppj_500
★ idézet ★ :
Life is not a fairy tale. If you
lose your shoe at midnight,
you're drunk.
★ foglalkozás ★ :
ㅇ student, reporter
★ play by ★ :
ㅇ Kaia Gerber
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
Tod & Luna | damsel in distress Aeac7cec00ba198a1cf71a457f55c72071557f90
TémanyitásRe: Tod & Luna | damsel in distress
Tod & Luna | damsel in distress Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Tod & Luna | damsel in distress
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Luna
» Luna Alvarez
» Luna's playground
» Elizabeth Luna Cortez
» ☾Margrethe Luna Lassen☾

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Szórakozó helyek :: Diamond Bar-
Ugrás: