New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 51 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 50 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
Perla Rivera
tollából
Tegnap 21:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Aziel W. Darkbloom
TémanyitásAziel W. Darkbloom
Aziel W. Darkbloom EmptySzer. Aug. 30 2023, 15:27
Aziel W. Darkbloom
I always had the idea that I wanted to perform.

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Aziel Waylen Darkbloom
Becenév
Aziel, Azi, Way, Waylen, Szöszi
Születési hely
London, Egyesült Királyság
Születési idõ
1991.11.22.
Kor
32
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
not too picky
Családi állapot
Egyedülálló
Tanulmányok
University of Oxford, közgazdaságtan
Foglalkozás
klubtulaj
Munkahely
Lucifer Nightclub tulaja
Hobbi
zongora/szintetizátor, gitár, ének, motorozás, olvasás, alvás, dohányzás, evés

Törvényszegők és Munkanélküliek
csoportba tartozom

Jellem
"A funkcionális szociopata képes működni a társadalomban, képes a sajátosságait a társadalmilag elfogadott keretek között hasznosítani.
A szociopátia a pszichopátiával szemben terápiával, szükség esetén gyógyszeres kezeléssel enyhíthető, vagy kellő türelemmel véglegesen megszüntethető, felszámolható állapot. Általában a rossz gyermekkor, valamiféle trauma váltja ki ezt a rideg, eltorzult személyiségváltozást."


Alapvetően egy végtelenül kedves, életvidám, jófej természet, akivel bármit és akármit meg lehet beszélni, ha az illető szeretné. Remek hallgatóság, odafigyel arra, amit mondanak neki, azonban az érvei, a megközelítése inkább racionális gondolkodásmódra vall, mintsem érzelmire, így az olyan helyzetekben, amikor emocionális döntést kell hoznia, vagy másoknak ilyen tanácsot kell adnia, leblokkol.
Mindezek mellett azonban van egy agresszív, kegyetlen, manipulatív, kifejezetten gonosz és mocskos oldala is. Kegyetlenül átgázol bárkin, aki az útjába kerül, ezt főleg az üzleti életben, nem szó szerint értendően alkalmazza. Mindent megtesz a győzelemért, a sikerért és azért, hogy ő legyen a csúcson. A megbocsájtás nem az erőssége, és kifejezetten haragtartó. Nehezen alakít ki barátságokat, a szerelem pedig még ennyire sem az erőssége.
Néhány, kifejezetten jó barátja van csupán, ők is főleg inkább a zenésztársai közül kerülnek ki, akik egyébként semmit sem látnak abból az életből, ami nem előttük zajlik. A magánéletét féltve őrzi mások elől, nem igazán avat be senkit az ilyen jellegű dolgaiba, elvégre mindenkinek van egy olyan oldala, amiről a többiek mit sem tudnak.


Jamie Campbell Bower
arcát viselem

Múlt

2001. november 22.

Kedves Naplóm!

A mai nap nagyon különleges kellene, hogy legyen. Ma van a 10. születésnapom. Anya azt mondta, hogy hatalmas tortával fogjuk megünnepelni, de végül a sütemény a földre esett, amikor megbotlott vele. Én egyáltalán nem haragudtam, egyébként sem jött el senki a bulimra. Azt mondták, hogy elfoglaltak, de én tudom, hogy igazából csak félnek a házban lakó szörnytől. Én is félek tőle.
De ma ennek vége lesz, legalábbis én ezt a suttogást hallottam odakintről, amit kiabálás, és egy hatalmas csattanás, majd dörrenés követett. Egyébként nem értem, miért kellene ezt most leírnom, de egy fehér köpenyes férfi azt mondta, jót fog tenni. De már nagyon unom a várakozást a kórházban. Mikor jönnek értem a szüleim?!

2005. június 20.

Nem annyira kedves, de idegesítő Naplóm!

Ma végre eltűnhettem abból a lepukkant árvaházból. Persze nem is volt kérdés, elvégre én voltam a legkedvesebb, és a legszebb gyerek is a sorban. Idősebb vagyok, mint a többiek, van önálló személyiségem, és nem kell velem kínlódni. Elvagyok a világomban, okos vagyok, és tehetséges. Két hangszeren játszom, éneklek, és nyelveket tanulok. Legalábbis ha a kedvem tartja, de ők ezt nem tudják. Kaptam új nevet is. Aziel Waylen Darkbloom. Olyan sejtelmesen, egyedien hangzik. Azt hiszem, jóban leszünk ezzel a családdal, végre.

2015. vége

Kedves Naplóm!

Ma végre lediplomáztam, és elhúzhatok erről az esős helyről. Imádtam az Oxford adta lehetőségeket, de a közgazdaságtan sosem volt az én álmom, a szüleimé annál inkább. New York-ba fogok költözni. Már találtam is valakit, aki szívesen befogadna magához, elvégre egy hozzám hasonló, fiatal srácra mindig szükség van. Persze az ősök úgy tudják, hogy egy jól fizető állást kaptam. Végül is… annak is nevezhetjük. Ez maradjon a mi kis titkunk!

2018. május 15.

Kedves Naplóm!

Biztosan egy szomorú nap a mai, csak nem nekem. Képzeld! A szállásadóm meghalt, és rám íratta a vagyonát, illetve a klubját is. Egy unalmas, sima kis bár, de én majd fellendítem, elvégre tudom, mi kell a Manhattan-i elitnek. Nightclub, diszkréció, szórakozás, könnyű nők és nehéz drogok. A Lucifer ezt fogja adni nekik, nem mást. Remélem, hosszú és boldog kapcsolatunk lesz. Oh! Tényleg! Jövő nyáron megházasodom!

2023. nyara

Kedves Naplóm!

Több éves házasságban élni elég unalmas, bár nem mondanám, hogy annyira hűséges vagyok, de senki sem mondta a másik félnek, hogy neki annak kellene lennie. Érdekkapcsolat ez, semmi sem más. De hát… nálam jobbat aligha találna.
A banda baromi jó, habár szerintem törhetnénk kicsit magasabbra is. Persze munka szempontjából mindenkinek jobb ez így. Még. Ki tudja, mit hoz a jövő? Viszont legalább ez az egy pozitívum, hogy velük feltöltődhetek, és szabadnak érezhetem magam addig, amíg játszunk, akár próbán, akár a színpadon. Érzem, hogy változások jönnek, csak még azt nem, hogy miben is pontosan.

P.s.: Bármit mondjanak is a többiek a cigiszünetben… nem gyerekes dolog téged vezetnem már lassan Krisztusi korban, ne is hallgass rájuk.



livin' in new york





I’m working on my music a lot, like folk singing, guitar.
It’s sort of rocky, folky, alty, angsty. I’m putting a lot of energy into that.

-J.C.B.



Remington Fellowes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aziel W. Darkbloom
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Aziel W. Darkbloom Tumblr_ntjpo5AnZw1srq2dko4_250
Aziel W. Darkbloom Tumblr_nfeppn2hEi1srq2dko4_250
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
Skeletons in the closet
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Aziel W. Darkbloom Tumblr_nf3or37fa61srq2dko1_250
★ idézet ★ :
I feel responsible for certain fans, but I've never said I'm a role model
★ foglalkozás ★ :
★ stinky shit énekese ★ klubtulaj ★
★ play by ★ :
Jamie Campbell Bower
★ hozzászólások száma ★ :
236
★ :
Aziel W. Darkbloom Aa2f1b186fca5fd5c0b1aac94235bc3c6773aeda
TémanyitásRe: Aziel W. Darkbloom
Aziel W. Darkbloom EmptyCsüt. Aug. 31 2023, 16:38
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Aziel!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Először is engedd meg kérlek, hogy megjegyezzem mennyire imádom a PB választásod a karakterhez. Aziel W. Darkbloom 4146035580
A történeted egyszerűen magával ragadott, nagyon szívesen olvastam volna még részleteket ennek a nem mindennapi és különleges fiúnak majd férfinek az életéből. Nem volt egyszerű gyermekkorod, én személy szerintem nem is csodálkozom azon, hogy nyoma maradt a személyiségedben. Hatalmas változás volt mint a szüleid halála, mint pedig az évekig tartó hánykolódás állami gondozottként. Azt szokták mondani, hogy mindenki a saját szerencséjének kovácsa és a te esetedben és hatványozottan igaz, hiszen amikor elhagytad a hideg angol várost nem sejthetted hogy az életed milyen fordulatot vesz. Klubfulajdonos és férj lett belőled, habár az utóbbit azért lehetne jobban is csinálni Rolling Eyes. Végezetül engedd meg még nekem, hogy megjegyezzem mennyire tudja tetszett a naplóírás ötlete, és nem, nem ciki egyáltalán, túl a harmincon, sikeres zenészként és klubtulajként naplót használni. Főleg akkor nem, ha segít kordában tartani az érzéseidet.
Szint és rangot admin ad majd, de addig is nyugodtan foglalózz és mehetsz is meghódítani New York utcáit.

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york




Being a working mom
The fastest way to break the cycle of perfectionism & become fearless mother is
to give up the idea of doing it perfectly
- indeed to embrace uncertainty
and imperfection.

Remington Fellowes and Aziel W. Darkbloom imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Diane N. Miles
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Aziel W. Darkbloom 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f77577475684c776f6d4c2d3761513d3d2d3431323237343338332e313462656230303965353931363265343839313235353037363634372e676966

Aziel W. Darkbloom 86245eae6ae77845395fd009e9a3e0c3d0c0cf82
★ kor ★ :
31
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Aziel W. Darkbloom 04ec46b0f19f14646089b117e57c4b304e57b998
★ foglalkozás ★ :
Ügyvéd
★ play by ★ :
Courtney Eaton
★ hozzászólások száma ★ :
428
★ :
Aziel W. Darkbloom 214765f45a4244040ab5cbe1a3710e1a065c71ed
 
Aziel W. Darkbloom
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» You get a good job with more pay and you're okay ~Aziel&Luana
» Coincidence. Aziel & Linnie
» As Yet Untitled ~Aziel&Lory
» Multiverse of Madness. Aziel & Linnie
» workaholic friends // Aziel && Candy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Törvényszegõk és munkanélküliek-
Ugrás: