New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 49 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 49 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Winiefred Poole
tollából
Ma 01:52-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:56-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:51-kor
Jay Harrison
tollából
Tegnap 22:37-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Tegnap 22:14-kor
Tyra Greene
tollából
Tegnap 22:10-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:04-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:46-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:44-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Sebastian & Clementine // Terror in the Hospital
TémanyitásSebastian & Clementine // Terror in the Hospital
Sebastian & Clementine // Terror in the Hospital EmptyCsüt. Szept. 14 2023, 22:08

Seb & Clemi

Ismételten valami kellemetlen, nevetséges bajba sikerült belekevernem magam, mely tragédiába torkollott. Veszekedés, verekedés, vérontás. Senki nem halt meg, én pedig csak önvédelemből tettem mindent. Pontosabban Michael, mivel ő uralkodott a testem felett. Kaptam némi elsősegélyt, mielőtt bevittek a rendőrségre, de nem kerülhettem el, hogy a kórházba is be kelljen mennem.
Volt már pár napja bejelentett munkahelyem, így a kórházi költségektől sem kellett tartanom, élt a TB-m. Legalább tizenakárhány órát ültem a rendőrségen a cellámban, míg tisztázódtak az eset körülményei, de végül sikerült bizonyítani, hogy önvédelem volt. A kivizsgálások, kihallgatások, jegyzőkönyv, mind-mind vitték az időt.
Valamikor a koradélelőtti órákban tett ki a rendőrautó a kórháznál. Legalább elhoztak, ez is szép tőlük. Az emberek a kórházban szerencsére csak az arcomat látták, bár, ahogy össze lettem verve és ahogy hosszú órákat sírtam a rendőrségen, mikor magamnál voltam, az sem volt túl szép látvány, de volt rajtam a ruhák alatt pár szúrás, vágás is, amire a vérfoltból azért lehet következtetni. Tompa volt, mivel vastag anyag vérzett át, de volt.
Beültem a váróterembe, miután bejelentkeztem a recepción, de voltak benn és voltak előttem is, ám mivel súlyossági sorrend volt, lehet hamarosan én is sorra kerülök, nem mindenki félholtan jött a kórházba.
Szétnéztem a váróteremben tartózkodó embereken, majd megakadt a szemem egy fiatal lányon, akin látszólag nem volt sérülés nyoma. Huszonéves, barna hajú, szép lány.
- Te miért vagy itt? - kérdeztem és lehajtottam a fejem. - Nem tűnsz sérültnek.
Az fel sem merült benned, hogy valakit kísért? - kérdezte tőlem Michael. Persze csak fejben.
- Fogd be a szád, már okoztál nekem épp elég fejfájást... - morogtam vissza, csak az én hangomat mások is hallották.
- Te engem ne utasítgass, de te kis nyámnyila nyúl, aki végigzokogtad a cellában töltött idődet... - mondta Michael, de ezt most már a számon keresztül. Hangja másabb volt. Az ő hangja rekedtes volt beszéd közben. Hasonlóan csengett, mint az enyém, csak mélyebb, rekedtesebb volt.
- Ne gúnyolódj, ne gúnyolódj! - morogtam hisztérikusan. - Bánom, hogy nem tudtak megölni!
Felnevettem, de ő nevetett, csak az én testemmel történt. Hisztérikus, gonosz nevetség volt. Káröröm. Élvezte, hogy fájdalmam van, élvezte, hogy gyötörhet.
Most könnyedén kaptam vissza testem felett az uralmat, de magamba zuhantam.
Ismét a lányra néztem, majd lehajtottam a fejem és sérült kezemmel a mellettem lévő üres székbe bokszoltam.
- Miért nem tudtak megölni! - morogtam mély elkeseredettségben és előre dőltem, a metlakira pillantottam és kezemmel tarkómra fogtam, mint a kivégzendő zsidók a holokauszt idején, akik várták, hogy hátulról a náci katona fejbe lőjje és beleborulhasson a tömegsírba.







All that blood
LOOKS GOOD ON YOU
IT REALLY BRINGS OUT YOUR EYES
mind álarcot viselünk
Sebastian Nolan
Kutatás
ranggal rendelkezem
★ :
Sebastian & Clementine // Terror in the Hospital Tumblr_inline_ocl6vnAhJY1slwf94_250
Sebastian & Clementine // Terror in the Hospital Cf542e8c59dcee5f31078f88bb51ac9bbaef60bf
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I need to go
Where no man has ventured before
To search for the key to the door

Sebastian & Clementine // Terror in the Hospital Tumblr_o4cumsxYlE1tzeeu2o2_500
That will end all this tragic and senseless decay
But how to go?
I need to know
★ családi állapot ★ :
Solitude gives birth to the original in us, to beauty unfamiliar and perilous - to poetry.
But also, it gives birth to the opposite: to the perverse, the illicit, the absurd.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Sebastian & Clementine // Terror in the Hospital Tumblr_o1xzsrmtcv1tzeeu2o3_250
★ idézet ★ :
No man is brave that has never walked a hundred miles. If you want to know the truth of who you are, walk until not a person knows your name. Travel is the great leveler, the great teacher, bitter as medicine, crueler than mirror-glass. A long stretch of road will teach you more about yourself than a hundred years of quiet introspection.
★ foglalkozás ★ :
Gyógyszerész
★ play by ★ :
Wes Bentley
★ hozzászólások száma ★ :
108
★ :
Sebastian & Clementine // Terror in the Hospital Tumblr_o2v323hgsW1tzeeu2o3_250
TémanyitásRe: Sebastian & Clementine // Terror in the Hospital
Sebastian & Clementine // Terror in the Hospital EmptyPént. Szept. 15 2023, 18:03


Sebastian & Clementine

- Ne nyávogj már tovább Timo! - szólok rá a még mindig pasimra, aki annyit jajjgat a hordágyon, mint valami hisztérikus kisgyerek. Néha úgy érzem, mintha a kapcsolatunkban én lennék a férfi és nem ő, sokszor még a napot is átkozom amikor egyáltalán szóba álltam vele. Pedig nem is történt olyan nagy baj, mint ahogyan előadja. Oké, tényleg nagyon vérzik a feje, de úgy tűnik, hogy nem ütötte meg eléggé, mert még mindig csak nyavalyog ahelyett, hogy aludna végre egyet. Azt mondta, hogy tud görkorcsolyázni, aztán kiderült, hogy mégsem, csak a  kedvemben akart járni, és szerencsétlenségére mikor esett, egyetlen egy nagyobb kő volt az úton és ő pont abba verte bele a fejét. Először kacagtam, hiszen eléggé vicces volt az egész jelenet, ahogyan átfordult saját magán, aztán mikor megláttam, hogy nem kevés vér van körülötte, megijedtem. Szerencsére nem történt túl nagy baj, az eszméletét is csak egy kisebb időre veszítette el az ütéstől, de mire a mentők kiértek már magánál volt. Csak épp felkelni volt képes. Bár bekötötték a fejét, de azt mondták, hogy szükséges be jönnünk a kórházba, mert össze fog kelleni varrni, ami nem túl kecsegtető számomra, hiszen utálom a kórházakat, a vért és az ottani szagtól egyszerűen rosszul vagyok. Mégis, mint egyedüli, aki akkor éppen vele volt, és tökéletes barátnő, úgy döntöttem, hogy nem hagyom egyedül, mert az igaz, hogy nagyon idegesítő, de én nem vagyok olyan, aki magára hagyna bárkit is, akinek segítségre van szüksége. Amint megáll a mentőautó és kinyílik az ajtó, először megvárom amíg őt segítik le, bele ültetik egy tolókocsiba, és úgy tolják befele. Mennék én is, de szerencsémre nem hagyják - valószínűleg rosszul is lennék, ha a szemem láttára kéne össze varrják -, így a várteremben a falnak dőlve várakozok miután már sokadjára is megígértem, hogy nem fogom őt itt hagyni. Még csak körülbelül tíz perc telhetett el azóta, hogy Timo odabent van, de nekem máris úgy tűnik, minta egy örökkévalóság lenne. Szemem közben ide oda jár az itt lévő emberek között, jönnek mennek körülöttem, én meg csak nagyokat sóhajtozva várom, hogy valahogyan már szabaduljak ki innen. Nem tudom meddig tart amíg össze varrják valakinek a fejét, de ha nem jön ki hamarosan, akkor el fogok menni, mert sem az emberek látványa sem pedig a kórház szaga nem csábít túlságosan az itt maradáshoz. Timo pedig elég nagy már, majd valahogy csak hazajut. Gondolataimból egy ismeretlen hang ébreszt fel, automatikusan nézek arra, majd fejemet jobbra majd balra mozgatom, hogy megnézzem, hogy valóban hozzám beszél-e, de mivel közvetlenül mellettem nem áll senki, ő meg egyértelműen engem néz, és az egyedüli vagyok látszólag aki a többihez képest kitűnően van.
- A barátomra várok. Odabent van épp. - válaszolok végül a kérdésére, majd hamar le is veszem róla a tekintetem, mert az apám azt tanította, hogy nem illik a kórházban a betegeket sokáig bámulni, így igyekszem úgy is tenni. De csak egy rövid ideig, mert amikor újból megszólal, értetlenül pillantok vissza rá. Nem tudom eldönteni, hogy most ezt nekem mondja-e vagy valaki másnak beszél.
- Ezt nem értem... - a hangomban valóban érződhet az értetlenség, de ő ismét beszélni kezd, ezúttal egy másmilyen, kicsit ijesztőbb hangon és úgy, mintha saját magának válaszolna. Még soha életemben nem láttam ilyen jelenetet és nem tudom eldönteni, hogy vajon valami olyan sérülést szerzett-e ő is a fején, amitől magában beszél, vagy valami komolyabb probléma van nála az emeleten. Minden erőmmel azon vagyok, hogy ne bámuljam túl feltűnően, de valahogy képtelen vagyok arra. Soha életemben nem láttam még ilyent, hogy valaki úgy beszéljen magában, hogy még saját magának válaszoljon is. Persze volt már olyan vele is, hogy hangosan gondolkodtam, szerintem az egészen normális, de ez... ez nem tűnik annak. Csak akkor veszem le róla a tekintetem, amikor ismét rám néz. A szavaira a falhoz lapulok, mert kezdem egyre kellemetlenebbnek érezni ezt a helyzetet, és próbálom ki találni, hogy valóban minden amit mond nekem szól-e vagy saját magának inkább. Amikor a székre üt rögtön azután, hogy a tekintetünk találkozott, olyan érzésem támad, mintha velem lenne baja. Pedig én nem hinném, hogy bármi rosszat is tettem volna ellene.
- Te most magadban beszélsz? Vagy hozzám? - kérdezem végül még mindig a falhoz lapulva, és remélem, hogy a válasza inkább az első lesz, vagy ha mégsem akkor nem úgy gondolja, amiket mond ahogyan a száján kijön. Még sosem akartak megölni, remélem, hogy nem ő lesz az első akinek ilyen tervei lennének. Főleg úgy, hogy azonkívül, hogy itt ácsorgok senkinek sem ártottam.



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Sebastian & Clementine // Terror in the Hospital
Sebastian & Clementine // Terror in the Hospital EmptyPént. Szept. 15 2023, 18:48

Seb & Clemi

Mikor válaszolt, bólintottam neki. Megértettem válaszát és nem is volt több kérdésem. Láthatóan ő nem akart róla bővebben nyilatkozni, nekem pedig nem sok közöm volt hozzá mivel vitték be. Jó eséllyel amúgyis látni fogom, ha kijön, bár... tényleg nem az én dolgom volt.
Elfordult, én pedig Michaellel kezdtem beszélgetni. Vitatkozni. Érthető okokból azt hitte neki beszélek, de ez nem így volt. Elég komoly dolgokat vágtunk egymás fejéhez, a lány pedig a megfogalmazás miatt jogosan hihette azt, hogy az ő haláláról van szó, hogy az életére pályázom. Pedig köze nem volt hozzá. Én a másik felemnek beszéltem.
A lány felé fordultam, közben mások szeme is rám szegeződött, nem csak Clemi szemei. A lány láthatón próbált a falhoz lapulni, talán azért, hogy ártatlanabbnak tűnő legyen, vagy mert azt hitte a falon át gyorsabban távozhat, de a téglafal nem akarta átengedni.
- Mi? - kérdeztem ártatlan és megráztam a fejem. - Nem, dehogy! Sajnálom, ha kellemetlen helyzetbe hoztam, csak... csak nagyon ramatyul érzem magam - mentegetőztem. - Kishíján leszúrtak, meg minden... - tapogattam a vért a ruhámon, egye-egy helyen a pulcsi anyaga szakadt is volt. Persze ennek semmi köze nem volt a tudathasadásos beszélgetésemnek, de trauma ért, amivel tudok takaródzni.
Nem mellesleg fájdalmaim is voltak, amikre igyekeztem nem odafigyelni. A fájdalomcsillapítók, amiket a rendőrségen kaptam viszonylag jó szolgálatot tettek, de nem az igazi.
Szégyen mennyire nem vállalod azt, aki vagy - szólt a hang a fejemben. - Nem vállalsz fel engem! Mit gondolsz, örökké titkolhatod az emberek előtt? Örökké nem futhatsz előlem, örökké nem tagadhatsz meg! Egyszer az enyém lesz az életed! Egyenjogúság van, nekem is jár az élet! Élni akarok! - szinte dörömbölt a fejemben.
- Élni akarok! - kiáltotta a rekedtes, mély hang. - Jár az élet, jár a fény! Szabadság!
Ismét fejemre tapasztottam kezeim és összébb húztam magam.
Nem hagyhattam. Nem hagyhattam elszabadulni. Tartanom kellett magam, a határokat.







All that blood
LOOKS GOOD ON YOU
IT REALLY BRINGS OUT YOUR EYES
mind álarcot viselünk
Sebastian Nolan
Kutatás
ranggal rendelkezem
★ :
Sebastian & Clementine // Terror in the Hospital Tumblr_inline_ocl6vnAhJY1slwf94_250
Sebastian & Clementine // Terror in the Hospital Cf542e8c59dcee5f31078f88bb51ac9bbaef60bf
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I need to go
Where no man has ventured before
To search for the key to the door

Sebastian & Clementine // Terror in the Hospital Tumblr_o4cumsxYlE1tzeeu2o2_500
That will end all this tragic and senseless decay
But how to go?
I need to know
★ családi állapot ★ :
Solitude gives birth to the original in us, to beauty unfamiliar and perilous - to poetry.
But also, it gives birth to the opposite: to the perverse, the illicit, the absurd.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Sebastian & Clementine // Terror in the Hospital Tumblr_o1xzsrmtcv1tzeeu2o3_250
★ idézet ★ :
No man is brave that has never walked a hundred miles. If you want to know the truth of who you are, walk until not a person knows your name. Travel is the great leveler, the great teacher, bitter as medicine, crueler than mirror-glass. A long stretch of road will teach you more about yourself than a hundred years of quiet introspection.
★ foglalkozás ★ :
Gyógyszerész
★ play by ★ :
Wes Bentley
★ hozzászólások száma ★ :
108
★ :
Sebastian & Clementine // Terror in the Hospital Tumblr_o2v323hgsW1tzeeu2o3_250
TémanyitásRe: Sebastian & Clementine // Terror in the Hospital
Sebastian & Clementine // Terror in the Hospital EmptySzer. Szept. 20 2023, 19:51


Sebastian & Clementine

Általában nem okoz gondot a társalgás senkivel, csak valamiért ebben a srácban van valami fura, amiért talán egy kicsit nehezebben megy. Ezt persze igyekszem nem éreztetni vele, és ő szerencsémre nem kérdez többet. Vagyis úgy tűnik, hogy nem fog. Mert hirtelen kezd el beszélni ismét hol ilyen, hol olyan hangon, én meg próbálom eldönteni, hogy a szavai nekem szólnak-e vagy inkább csak saját magát próbálja szórakoztatni? Az utóbbival sem lenne igazából olyan nagy gond, hiszen elég unalmas itt várakozni, viszont amiket mond az már elég nagy problémának tűnik, mert azt hiszem, hogy normális ember nem beszél arról, hogy valakit meg akar ölni. És mivel rám néz nagyon olyan érzés fog el, mintha nekem szólna, talán ennek is köszönhető, hogy a falhoz lapulok és próbálom nem túl feltűnően bámulni. A válaszától kicsit megkönnyebbülök, de csak annyira, hogy ismét ellazuljak egy kicsit, és jobban szemügyre veszem közben. Mert valóban nem tűnik úgy, mintha jól lenne.
- Ha szeretnéd hívok valakit, hogy nézzen rád... - ajánlom fel a lehető legbarátságosabb hangnemben, és ha úgy érzi, akkor valóban keresek egy nővért vagy valakit, aki rá néz, mert máshogyan aligha lehetnék hasznára. Közben pedig a zsebemből elő halászom a telefonomat, hogy megnézhessem mennyi lehet az idő, mert borzasztóan meguntam Timora várni. Mi a fenéért találkoztam ma egyáltalán vele? Legszívesebben haza mennék, de valamiért nem tudom őt itt hagyni. Hiába érdemelné meg, nem visz rá a lelkiismeret. Sosem tudok magára hagyni olyant, akinek szüksége van rám. Pedig valószínűleg fordított helyzetben ő már régen eltűnt volna, talán még a mentőautóba sem ült volna be mellém. Gondolataimból ismét a srác ijesztő hangja ébreszt ki, és megint körbe pillantok, hogy vajon rajtam kívül mások is hallják-e vagy a kórház szag okozza a hallucinációmat. Mivel többen is arra pillantanak, rájövök, hogy nem képzelgek. Van olyan aki nevet, más zavartan fordítja el a fejét és akad aki - akárcsak én - csodálkozik. Végül magamra erőltetek egy mosolyt, és valami hülye ötlettőúl vezérelve lépek közelebb hozzá, és ülök le mellé. Talán ha lesz egy kis társasága, jobban fogja érezni magát.
- Ugyan már. Biztosan nem olyan komolyak a sérüléseid, ha nem vettek előre. Ne aggódj. Élni fogsz ettől. - még mindig mosolygok és bíztatóan simogatom meg a vállát, de csak nagyon rövid ideig, hamar vissza kapom a kezem, mert még mindig elég furán néz ki. Minden bizonnyal csak a sebei, meg véres ruhája okozza ezt az érzést bennem.



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Sebastian & Clementine // Terror in the Hospital
Sebastian & Clementine // Terror in the Hospital EmptySzomb. Szept. 23 2023, 20:34

Seb & Clemi

- Köszönöm, de nem szükséges - intettem le zavartan. Még csak az kéne, hogy orvosok kezdjenek el vizsgálni ilyen állapotban. Azonnal vinnének is a kilencedikre valamelyik gyönyörű zárt szobába, ahol a falak is gumimatracból vannak. Nem, azt el kell kerülni.
Alaposan meglepődtem, mikor csatlakozott, pontosabban átült mellém és még kedves kis vállsimogatást is kaptam tőle. Nem úgy, mint Michael, aki akkor éppen uralkodott a testem felett.
Felkeltem, majd álló helyzetből néztem le rá.
- Semmit sem érthetsz! Be vagyok zárva ebbe a testbe és nem élhetek szabadon! - legyintettem agresszívan, ami már-már karlendítésnek is minősülhetett volna. - Kordában vagyok tartva, be vagyok zárva, meg vagyok rekesztve! De eljön a változás ideje!
Fejem az egyik nevető alak felé fordítottam, majd kivettem a bicskám a zsebemből.
- Te ott! Mit nevetsz?! Mi olyan vicces?! - kipattintottam a pengéjét és megindultam felé. - Rajtam nevetsz?! Én vagyok olyan vicces? Nevess csak, de átszabom a képedet! Olyan mosolyt vágok a képedbe, hogy félbe szakad a fejed is tőle!
A tettem egy rengés szakította félbe, mely olyan erős volt, hogy én is elhasaltam tőle. Hatalmas zajok csaptak fel, melyek azt jelezték, hogy a kórház több ponton is megrongálódott. A lift felől zúgó hang hallatszott, ahogy a kötél elszakadt és a liftfülke lezuhant a földszintig. Remélhetőleg üresen.
A sebészeti várót és a folyosót összekötő ajtó elé leszakad a folyosó plafonja és a törmelék betemeti a kivezető utat, eltorlaszolva az egyetlen lehetséges kijáratot, hisz a sebészet várója egyfajta zsákutca volt, ahonnan a lift jelenthetett volna még menekülő utat, de az jelenleg működésképtelen volt.
Innen már csak az ablak volt, ami alatt a parkoló volt, kifelé vezetett, viszont négy emelet magasságban voltunk, így aligha úsztuk volna meg ép bőrrel a kijutást.
Felkeltem a földről, mikor a rengés abba maradt.
- Mi a fene? Földrengés? - kérdeztem és felvettem az elejtett késem. A folyosó felé néztem, ahol a törmelékhegy volt. - Ezek szerint itt ragadtunk. Csodás... most ki fogja elvinni a hullákat? - kérdeztem, mivel még mindig tombolt bennem a düh a nevető férfi iránt, így újra megiramodtam felé, de félúton megálltam és fél arcomra tapasztottam a kezem.
- Nem... nem szabad... nem szabad. Nem árthatok neki. Önuralom...
- Rászolgált! Vesznie kell! - kiáltotta Michael.
- Te dögölj meg!
- Maradj a seggeden hülyegyerek és bízd ezt a felnőttekre! Nem hunyászkodunk meg senkinek! Példát statuálunk, ahogy egykoron a császárok tették! Figyeld meg, ha megöltem, a többiek nem mernek többé röhögni! - mutattam rá a férfira a késemmel. - Ez puszta pszichológia!
- Valaki fékezze meg, ez egy őrült! - kérleltem az embereket elkeseredetten.
- Elhallgass! - kiáltotta.








All that blood
LOOKS GOOD ON YOU
IT REALLY BRINGS OUT YOUR EYES
mind álarcot viselünk
Sebastian Nolan
Kutatás
ranggal rendelkezem
★ :
Sebastian & Clementine // Terror in the Hospital Tumblr_inline_ocl6vnAhJY1slwf94_250
Sebastian & Clementine // Terror in the Hospital Cf542e8c59dcee5f31078f88bb51ac9bbaef60bf
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I need to go
Where no man has ventured before
To search for the key to the door

Sebastian & Clementine // Terror in the Hospital Tumblr_o4cumsxYlE1tzeeu2o2_500
That will end all this tragic and senseless decay
But how to go?
I need to know
★ családi állapot ★ :
Solitude gives birth to the original in us, to beauty unfamiliar and perilous - to poetry.
But also, it gives birth to the opposite: to the perverse, the illicit, the absurd.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Sebastian & Clementine // Terror in the Hospital Tumblr_o1xzsrmtcv1tzeeu2o3_250
★ idézet ★ :
No man is brave that has never walked a hundred miles. If you want to know the truth of who you are, walk until not a person knows your name. Travel is the great leveler, the great teacher, bitter as medicine, crueler than mirror-glass. A long stretch of road will teach you more about yourself than a hundred years of quiet introspection.
★ foglalkozás ★ :
Gyógyszerész
★ play by ★ :
Wes Bentley
★ hozzászólások száma ★ :
108
★ :
Sebastian & Clementine // Terror in the Hospital Tumblr_o2v323hgsW1tzeeu2o3_250
TémanyitásRe: Sebastian & Clementine // Terror in the Hospital
Sebastian & Clementine // Terror in the Hospital EmptyHétf. Szept. 25 2023, 10:07


Sebastian & Clementine

Nem csak amiatt szerettem volna segítséget hívni neki, mert azt mondta, hogy nem érzi magát túl jól, hanem a viselkedése miatt is, mert nekem valahogy úgy tűnik, hogy valami egyértelműen nem stimmel vele odafent az emeleten. Egyáltalán nem tetszik az ahogy beszél saját magában, főleg úgy, hogy fura hangokon, és bár vannak itt a teremben akik viccesnek találják a helyzetet, én azért egy kicsit sajnálom. Azt nem tudom mondjuk eldönteni, hogy komolyan beteg-e vagy csak simán be van drogozva, de bármelyik is legyen az ok, nekem egyáltalán nem tűnik viccesnek a helyzet. Minél több időt töltök itt, annál biztosabb vagyok abban is, hogy le akarok lépni. Mert sosem szeretek olyan helyen lenni, ahol kényelmetlenül érzem magam. Most pedig nagyon is úgy érzem, hogy nem tetszik ez a helyzet. Van ebbena srácban valami ijesztő is, és talán épp az egyik oka annak, hogy nem nevetek másokkal ellentétben, mert azt tudom, hogy az ilyenekből bármi kitelik, hiszen látszólag azt sem tudja, hogy mit beszél. Fogalmam sincs, hogy honnan jött a bátorságom, hogy mellé üljek, de valamiért nem tudom csak úgy hagyni az olyan embereket, akiknek látszólag segítségre van szükségük. Kimeresztett szemekkel nézem ahogy egyszer csak feláll és megint hülyeségeket kezd beszélni, és nekem valóban fogalmam sincs arról, hogy mit kéne most erre mondjak. Mert nagyon úgy tűnik, hogy nekem szánja a szavait, mintha tőlem várna segítséget. De én mégis mi a fenét tudnék csinálni? Azt sem tudom, hogy miről beszél igazából. Idegesnek tűnik, és ezért igyekszem jó alaposan átgondolni, hogy milyen választ adjak a számára, amitől egy kicsit megnyugtatom. Csak épp addig, amíg ki jön valaki és foglalkozik vele is. Odabent majd eldöntik, hogy a fájdalomtól beszél-e ennyi hülyeséget, vagy valamimás oka van.
- Nemsokára biztosan te jössz... és akkor szabadon engednek. Gondolom. - válaszolok annak ellenére is, hogy gőzöm nincs, hogy miről beszél igazából. Soha életembe nem találkoztam még ilyen emberrel, ezért nem tudom, hogy mi lenne a tökéletes válasz. Hogy lehetne valaki egy testbe zárva? És hogyan lehet onnan ki venni? Életembe ilyen ökörséget még nem hallottam. Abban a pillanatban azonban ahogymegpillantom a kezében a bicskát, még mindig ülő helyzetemben kicsit hátra dőlök, és amint megindul egy férfi felé, mindkét kezem a szám elé tapasztva figyelem. Nem úgy tűnik, mint aki viccel. Nyelek egyet, majd feltápászkodok a helyemről, mert most már holtbiztos, hogy egy percet sem maradok itt tovább. Ez az ember egy őrült. Ebben a pillanatban azonban olyan érzés fog el, mintha megszédülnék, majd a földre is esek és rájövök, hogy nem én szédülök, hanem az épület mozog. Több sikoly hallatszik egyszerre köztük az enyém is, és közben felszisszenek, mert hatalmas fájdalmat érzek a vállamba, amire valószínűleg rosszul estem. Hirtelen jut eszembe az a vicc az abszolút pechről, és ez most tényleg az... egy kórházban megsérülni és itt ragadni valóban olyan, mintha valami akciófilmbe csöppentem volna bele. Óvatosan tápászkodok fel abban a pillanatban ahogy már érzem, hogy vége a földrengésnek, és rémülten veszem tudomásul, hogy a kijáratot eltorlaszolta a törmelék, a srácnak pedig még mindig ott a bicska a kezében, a férfi pedig akit megtámadott a földön fekve próbál felállni, mielőtt a támadója el nem ér hozza. Ő azonban mintha ismét saját magával vitázna, megáll és olyan mintha nem tudná eldönteni, hogy bántsa-e azt az embert vagy sem. Ismét felszisszenek a fájdalomtól, amit a bal vállamban érzek, végül a sráchoz lépek ismét, és jobb kezemmel érintem meg újra a vállát, vigyázva arra, hogy azért tartsam tőle a tisztes távolságot. Úgy érzem, hogy meg kell nyugtatnom, mielőtt valami ostobaságot csinálna, mert egyértelműen nincs jól.
- Nem muszáj bántanod senkit. - próbálkozok, majd a zsebembe nyúlok a telefonomért, mert valakinek muszáj, hogy segítséget hívjon nem? Mentőt azt mondjuk elég vicces lenne a kórházba hívni, de a rendőrséget vagy valakit csak jó lenne értesíteni, azt hiszem. - Figyelj...nekem nagyon úgy tűnik, hogy segítségre szorulsz. Hívok valakit és majd kiszabadítanak innen. Téged pedig ellátnak... nem lesz baj. - miközben beszélek a telefonomat lóbálom előtte és végig figyelem, hogy közben lássam a reakcióját, ami elég kiszámíthatatlan nála most azt hiszem.



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Sebastian & Clementine // Terror in the Hospital
Sebastian & Clementine // Terror in the Hospital Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Sebastian & Clementine // Terror in the Hospital
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sebastian & Kira // First meet in the hospital
» A "good" neighbour is a terror tactic.
» Queens Hospital Center
» Abigail & Clementine
» Allen & Dr. Mcgrover // Autistic in hospital

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: