New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 131 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 116 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Melody Sharp
tollából
Ma 12:19-kor
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 11:57-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 11:23-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 10:47-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:45-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:39-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 10:25-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 10:19-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 09:46-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

a testament of our love - Debby & Lisan
TémanyitásRe: a testament of our love - Debby & Lisan
a testament of our love - Debby & Lisan EmptySzer. Ápr. 24 2024, 09:43


Lisandro & Deborah

“Ha valaki megtalálja a hozzá lélekben hasonló párját, azt az univerzum legnagyobb ajándékaként éli meg. Semmi sem olyan többé, mint azelőtt. Minden más. Véget ér a keresés, megérkeztünk. Megtaláljuk a másikban saját magunkat, és minden kiegészül, ami eddig hiányzott belőlünk.



A Lisan szavai csak megerősítenek abban, hogy nem csak én érzem úgy, hogy egyre kevesebb időnk jut egymásra, hanem Ő maga is így gondolja.  Néha kicsit olyan, mintha kifogytunk volna, mintha már nem tudnánk mi újat nyújtani egymás számára, ami valahol talán érthető is lehetne, hiszen olyan sok közös év van mögöttünk - és bízok abban, hogy előttünk is -, hogy nehéz változatossá tennünk az egyébként még mindig makulátlan kapcsolatunkat. Mindenki olyannak látja azt legalábbis, így ez mindig egy tökéletes visszaigazolás számomra is, hogy: egymásnak lettünk teremtve. Valami azonban, mintha hiányozna a kapcsolatunkból, ami az elején meg volt, most viszont nincs, bár megmagyarázni aligha tudnám, sőt általában igyekszem is úgy tenni, mintha nem érezném azt, hogy elegem van a monoton hétköznapjaimból, és, hogy szeretnék valami újat kipróbálni néha. Valami olyasmit, ami kiszakít egy kicsit a komfortzónámból, csak épp nincs hozzá elég bátorságom, mert semmiképp sem szeretném elveszíteni ezt a tökéletes szerepet, amit betöltök. Mindig is én voltam az, aki megfelelt a társadalmi normáknak, aki nem feleselt, nem követelőzött, csak egyszerűen tettem, amit tennem kellett. Amit mindenki elvárt tőlem. Hiába szeretnék felkiáltani és azt mondani, hogy elég volt, nem akarok többé tökéletes lenni, nem megy. Mert szeretek az lenni, aki vagyok. Szeretem Lisant is, még akkor is, ha néha elbizonytalanodom. Várom az esküvőnket, annak ellenére is hogy feleslegesnek tartom, így még inkább, hogy egyre közeledünk a kitűzött időponthoz. Mégis lelkesen képes vagyok azt tervezni, megálmodni, mert minden nő álma hozzá menni élete szerelméhez, az enyém is az kell, hogy legyen. Hiszen azóta azt a napot várom, hogy belépett az életembe.
- Nekem már önmagában az is épp elég, hogy vagy nekem. - kezemet óvatosan simítom végig a mellkasán, őszintének gondolva még mindig a szavaimat, és próbálom nem magamra venni azt, hogy nem mondta ki, hogy Ő is szeret. Igazából ehhez nem is kellenek szavak, minden ilyen meghitt pillanatunkban érezteti, ahogyan most is, és az sokkal fontosabb a beszédnél is. Amíg egymásért ennyire rajongunk, addig nem szabad, hogy olyan apróságok közénk álljanak, mint az idő. Csak valahogyan másképp kellene azt beosztanunk, többet foglalkozni egymással, az érzéseinkkel és minden pontosan olyan lesz, mint mindig is volt. De vajon tényleg csak ennyi a probléma köztünk? Inkább ringatom magam ebbe, mint valami sokkal rosszabbat, elviselhetetlenebbet képzeljek bele. Hiszen még mindig biztos vagyok abban, hogy nincs Deborah Lisandro nélkül. Még szerencse, hogy pontosan tudja, hogy mi az, amivel a leginkább le tud venni a lábamról, így a lelkesedésemmel az árva gyerkeket illetően, sikerül elfelejtenem mindazt a számtalan kétséget, ami időnként az elmémbe villan. Hiszen Lisan mindent megtesz a boldogságomért, ahogyan én is boldognak akarom Őt látni. Ebből is látszik, hogy mennyire szeretjük egymást.
- Ha rajtam múlna, sosem lennének többet egyedül. - sóhajtok egyet, hiszen az egyértelmű, hogyha tehetném akkor az egész árvát a szárnyaim alá venném. Becsukom a szemeimet, miközben Lisan ajka a homlokamhoz ér, és egy újabb mély levegőt veszek a megjegyzését hallva. Még mindig képtelen vagyok elmondani neki azt, hogy nem is biztos, hogy valaha lehetek anya. Kicsit önzőnek tartom magam ez miatt, hiszen joga lenne tudni, hogy kit akar feleségül venni... Őt is épp annyira érinti ez a téma. - Te pedig csodálatos apa leszel. - a szavak csak nagyon halkan jönnek ki a torkomon, és még mindig nem érzem idejét annak, hogy elrontsam ezt a csodálatos pillanatunkat azzal, hogy közöljem vele, hogy talán csak álom lesz mindaz, hogy szülőkké válhatunk. Egy röpke pillanatig bevillan néhány emlékkép is azokról az időkről, amikor először jött velem haza és mutattam be a családomnak, és mennyire jól ki jött, az akkor még gyerek húgommal. Már akkor pontosan tudtam, hogy ha majd el jutunk odáig, akkor nagyszerű apává fog válni. Akkoriban még csak nem is gondoltam arra, hogy ennek az álomnak éppen én lehetek az elrontója.
- Mondjuk megvehetnénk a karika gyűrüket, ha már úgyis felkeresünk egy ékszer boltot. Tudod... az esküvő után azt majd mindig viselnünk kell. - forgatom meg a szemeimet igyekezve lelkesnek mutatni magam, mert még mindig úgy vagyok az egésszel, hogy a házasság csak egy darab papír, ami a mi kapcsolatunkban felesleges lenne, hiszen így is tudjuk, hogy egymáséi vagyunk. Nem is lehetne ez másképp. Ez a csókunkból is érezhető, ahogyan a sóhajomból is, amit a jóleső érzés vált ki belőlem, amint ajkával a nyakamhoz ér. A hajába túrok, és elgondolkodok azon, hogy igaza lehet... talán semi baj nem származik abból, ha egy kicsit inkább csak kiélvezzük egymást, mielőtt bármi másba bele kezdenénk. Annyira hiányzott már ez...
- Igazad van... a gyerekek az elsők... - köszörülöm meg a torkom és egy kicsit el is húzódok tőle, mert beismerem nem lenne túl jó, ha továbbra is ennyire közel maradunk egymáshoz. Még ha akarom is. - Szóval ideje lenne ki mennünk a szobából, mert másképp oda a terveinknek. Elég sok mindent kell ma csinálnunk, ez meg...  mi megkapjuk egymást este. Meg holnap és azután...mindig. - emlékeztetem Őt ismét arra, hogy előttünk van igazából az egész életünk ahhoz, hogy egymást mindig ilyen boldoggá tegyünk. Mert boldogok vagyunk.
- Egyébként nem is mondtam... az egyik doktornő fiának nagyon tetszik Lily. Látta Őt a minap, amikor a húgom be jött hozzám a kórházba. Azóta folyton nyaggatja az anyját, aki meg mindig kacagva meséli el nekem. Helyes fiú. Azt hiszem, hogy jó hatással lenne Lilyre. Ügyvédnek tanul. - és még el is nevetem magam, mert igazából mindig elképzelhetetlennek tartottam azt, hogy a húgomat fiúkkal lássam, azonban már tudom, hogy nem gyerek... és mostanában olyan magányosnak tűnik. Még ha nem is beszél róla, de én ismerem őt annyira, hogy tudjam: valami nincs rendben.  

BEE


mind álarcot viselünk
Deborah Winchester
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
a testament of our love - Debby & Lisan Tumblr_inline_p7vfpwaGpv1sccn28_250
a testament of our love - Debby & Lisan 08a4397550de4042d34de8de1b371755e90ca86e
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
F*ckin' Perfect
★ családi állapot ★ :
Love the Way You lie

a testament of our love - Debby & Lisan Giphy
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
a testament of our love - Debby & Lisan Tumblr_p14w054FqA1vn7wmzo3_250
★ idézet ★ :
 Dreams fade. Reality doesn`t.
★ foglalkozás ★ :
Gyerekorvos rezidens
★ play by ★ :
Blanca Suárez
★ hozzászólások száma ★ :
105
★ :
a testament of our love - Debby & Lisan Tumblr_p1cade9xjl1vn7wmzo6_250
TémanyitásRe: a testament of our love - Debby & Lisan
a testament of our love - Debby & Lisan EmptyPént. Ápr. 19 2024, 12:07
Loved you yesterday, love you still, always have, always will. I always will...
Debby & Lisan
- Egészen biztos… - Kimondani egyszerű, és álmodni róla is egészen könnyű, de mindketten tisztában vagyunk azzal a sötét igazsággal, hogy ha ennyire könnyed lenne a valóság akkor korábban is több időt töltöttünk volna egymással. De mindkettőnknek más kötelességei is vannak, mindketten egyformán mélyre temetkezünk ezekben, eddig viszont mindig megtaláltunk benne önmagunkat és azon túl is, azt a kapcsot ami eddig elszakíthatatlanul kötött minket össze. Én most azt hiszem, elvesztem valahol, vagy csak őt tévesztettem szem elől? Homok ment a szemembe miközben szabadulni próbáltam a nyomás alól, mikor kiástam magam, nem ő volt mellettem, pedig neki kellett volna ott feküdnie és ha minden más, biztosan nem a húgának. Most mégis úgy nézek rá, mintha újra beleszeretnék - arról viszont legalább nem kell hazudnom, hogy szeretem őt.
Megváltozik majd bármi is az esküvőnk után? Szeretném azt hinni, hogy igen. Mintha csak ez lett volna a hiányzó darab, mint egy utolsó lépés a következő szintig. Deborah és Lisandro, ahogy mindenki megálmodta… s ami még fontosabb: ahogyan mi megálmodtuk, ahogyan már számtalanszor elterveztünk, ahogyan már álmodoztunk róla éjjeleken és nappalokon. Ő meg én… mindig így volt és mindig is így lesz…
- Akkor szerencse, hogy tartogatok még meglepetéseket. - Mosolyogva támasztom a homlokom a homlokának, még lehunyt szemmel is látom magam előtt a mosolyát. Lehunyt szemmel nem látja a szavaim mögötti fájdalmat a tekintetemben, a valóságot, amiben több titkom van mint szeretném, mint szabadna, mint lehetne, mint ami valaha megtörténhetett volna. Mert elvettem valamit amit sosem szabadott volna, megtettem valamit amire soha senki nem gondolt volna, átléptem egy határt ami után a visszaút egyenesen beomlott mögöttem. És pontosan emiatt nem tudhatja meg sosem, bármennyire is fájjon az igazság és ami vele jár, mert innen… ebből… még Debby sem bocsátana meg. Attól tartok, hogy nem tenné, hogy képtelen lennék a szemébe nézni, hogy nem bírnám elviselni amit benne látnék. Nem akartam megbántani, nem akartam fájdalmat okozni, nem akartam, a bűnbánat mögül mégis egyfajta megnyugvás néz rám, amitől csak mégjobban rettegek. Mit jelent ez ránk nézve? Arra a tökéletes párosra amik mindig is voltunk? Vagy sosem voltunk azok igazából? Lehet csak olyanok voltunk, amilyennek látni akartak minket? Talán egy kis részem, a lényem egy töredéke arra vágyik, hogy megtörténjen. Hogy megtudja, hogy túl legyünk rajta, hogy elviharozzon és elviharozhassak. Hogy kikerüljünk ebből az egész mókuskerékből, hogy újra kortyolhassak abból a szabadságból amit rég éreztem igazán… mert az elmúlt években mintha stagnált volna az életem, mintha minden közös utunk ellenére a napok egyformává koptak volna. Ugyanakkor ő… többet érdemel ennél.
- Ma egészen biztosan nem lesznek egyedül. - Megnyugtatásnak szánom a csókot a homlokán, neki, de titokban magamnak is. Túl jó szíve van, túl mélyen szeret. Túl mélyen szerettem én is őt, talán ezért is ennyire nehéz most. Nem akarom összetörni, sem őt, sem pedig azt amit eddig közösen építettünk. - Remek anya lennél… - Rég került szóba a gyerek téma, de tudja, hogy szeretnék majd, ha nem is egy sereget, de egyet biztosan. Fiút vagy lányt, az teljesen mindegy, de a kettőnkből álló tökéletes jövőképben mindig is ott szerepelt egy gyerek, aki legalább olyan szép, mint ő maga.
Még valós lehet. Még a miénk lehet. Csak ezen kell túllendülnünk, a többi akadály ennél csak könnyebb lehet. Ez a legnehezebb titkom előtte, remélhetőleg az egyetlen amit cipelnem kell, amit cipelni tudnék… amit cipelnék. Kettőnkért. Kettőnkért cipelnem kell, hogy az a kép valós legyen, hogy azok ott valóban mi lehessünk.
Fontos nekem Debby. És fontos is fog maradni, ebben egészen biztos vagyok, amikor a kezemre szorít.
- Addig nem is engedtelek volna haza, amíg nem találunk neked is valamit. - Röviden nevetek fel, mert igen, a feltételes mód csak ennyire volt valós, hiszen még mindig neki akarok örömet szerezni. A gyerekek pedig ebben csak az egyik lépés. Tudom, hogy őszinte örömet okoz neki ez az egész, és akármilyen szomorú is, boldoggá teszi ha segíthet rajtuk, még ha csak egy ennyivel is, de szebbé teheti a napjaikat… mert ő ennyire önzetlen. Én viszont nála önzőbb vagyok; de eddig ez egészen szépen működött köztünk, amikor emlékeztetem, hogy magára is figyeljen, amikor arra kérem, hogy mégis egy kicsit önző legyen velem. Közben pedig jobbá tett ő is, nélküle, magamtól kétlem, hogy különösebben foglalkoztatott volna az önkénteskedés, vagy a mostanihoz hasonló önzetlen akciók. Ha szembejön egy gyerek, segítenék neki persze, de magamtól nem keresném az árvákat és rászorulókat.
- Igazából… ez sem hangzik olyan rossz tervnek… - Folytatom a csókot a nyaka mentén, s máskor meg sem fordult volna a fejemben, hogy itt abbahagyjam, most viszont… valami megállít. Egy gondolat, egy érzés… rosszabb: egy emlék. - Erősnek kell lennünk a gyerekekért. - Van valami viccelődős él a hangomban, e mögé rejtőzök, elbújok, de csak egy pár pillanatra, amíg összeszedem magam. Nem láthatja meg, hogy bármi is zavar.

Deborah Winchester imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lisandro Mendez
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
a testament of our love - Debby & Lisan Tumblr_py6ydx4ESJ1yvi50fo4_250
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
How much of you can fall off
before something important is lost?
a testament of our love - Debby & Lisan 4d6519ae169a451b05c7f4204b514e11045bfbc5
★ családi állapot ★ :
Engaged, with a but
this love is tearing me apart
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
a testament of our love - Debby & Lisan Dd394bcbd34b917b4e9bac6be9f05e5fe2d32f4a
★ foglalkozás ★ :
agysebész rezidens
★ play by ★ :
Alvaro Rico
★ szükségem van rád ★ :
We always long
for the forbidden things
a testament of our love - Debby & Lisan B9f258cd333c5e59e736e05e8c493040
★ hozzászólások száma ★ :
21
TémanyitásRe: a testament of our love - Debby & Lisan
a testament of our love - Debby & Lisan EmptyVas. Feb. 11 2024, 15:01


Lisandro & Deborah

“Ha valaki megtalálja a hozzá lélekben hasonló párját, azt az univerzum legnagyobb ajándékaként éli meg. Semmi sem olyan többé, mint azelőtt. Minden más. Véget ér a keresés, megérkeztünk. Megtaláljuk a másikban saját magunkat, és minden kiegészül, ami eddig hiányzott belőlünk.



Néha olyan érzésem van, mintha már csupán csak a megszokás lenne az, ami kettőnket össze tart, meg ez a tökéletesség, amilyennek együtt látszódunk, aztán valahányszor történik valami olyan, amivel a tudtomra adja, hogy mélg 10 kerek év után is épp annyira szeret, mint akkor amikor ezt először kimondta, rájövök, hogy talán még mindig sokkal több ez az egész köztünk puszta ragaszkodásnál. Természetesen biztos vagyok az érzéseimbe, ahogyan az övéiben is, csak néha úgy érzem, mintha vágynék valami újra is. Mintha a boldogságom ellenére is lenne valami üresség az életemben, amit fogalmam sincs, hogy mivel tudnék betemetni. Az pedig, hogy ennyire figyel rám és mindig tudja, hogy mi az, amivel boldoggá tesz, ismét eléri nálam, hogy bele szeressek és rájöjjek, hogy: valóban nem lenne Deborah Lisandro nélkül. Nélküle megszűnne ez a tökéletesség, ami körülvesz, elveszettnek érezném magam, és talán épp ez az oka annak, ha valahányszor úgy érzem, hogy valami nem működik, ismét átgondolok mindent az elejéről, és végül aztán ugyanoda lyukadok ki. Kettőnknek mindenképp együtt kell megöregednünk. Hiszen nem csak saját magunk csalódnánk egymásban, ha máshogyan lenne, hiszen a fiatalságunkat egymásnak áldoztuk fel, de közben a körülöttünk élők is el veszítenék a rólunk alkotott illuziójukat, hiszen olyanok vagyunk, mint két egymáshoz illő puzzle darabka. Ez pedig az, ami miatt sosem lenne helyes elválnunk. Valami akkora bűnt kéne ahhoz elkövetnie, hogy le mondhassak róla, ami megbocsájthatatlan. Olyant pedig sosem tenne.
- Hmm...lehet, hogy gyakrabban kéne időt szakítanunk egymásra. - bár elég kevés a szabadidőnk, néha még a pihenés sem fér bele az életünkbe, de talán valahogy megpróbálhatnánk minél több figyelmet egymásra szentelni. Mert akármilyen rosszul is esik beismernem, de legtöbbször talán az a legnagyobb probléma, ami elbizonytalanít még az esküvőnket illetően is, hogy kevés időnk jut egymásra és az ilyen meghitt pillanatokra, mint amilyenben jelenleg is vagyunk. Mert egészen biztos, hogy még mindig szeretem. Ez nem csak az összetartozás érzése bennem.
- Én pedig épp ezért szeretlek téged. - miközben ezt ki mondom egy újabb mosoly jelenik meg az ajkamon, és őszintén érzem is, bár a szerelem és szeretet között azt hsizem, hogy külömbség bőven van. Ezt kezdem érteni...talán. Ismét hálát adok az égnek azért, hogy éppen őt sodorta az utamba évekkel ezelőtt. Annyira egymás részeseivé váltunk, hogy szinte elképzelhetetlennek tartom, hogy valaha bármi is elválasszon bennünket. Talán csak az az apróság, hogy meglehet, hogy sosem fogok tudni neki gyereket szülni. Vajon ez mennyire ábrándítaná ki belőlem és abból, hogy feleségül vegyen? Talán kicsit önzően hangzik, ami egyáltalán nem vall rám, de néha úgy érzem mintha azért halogatnám azt a beszélgetést, amit a nőgyógyász is felvázolt, hogy időt nyerjek... hogy ne legyen lehetősége ki hátrálni a közelgő esküvőnk alól. Máskor meg mintha épp azért szeretném elmondani, hogy hátha meggondolja magát...Aztán össze zavarodva végül még a mai napig hallgatok és igyekszem csak megélni az együtt töltött pillanatokat és mindig a megfelelő időre várok. Az árva gyerekek meglátogatásának gondolata azonban már el is feledteti velem a saját nyomoromat, és máris ezerféle dolog jut az eszembe velük kapcsolatban. Nem is értem, hogy Lisannak ez honnan jutott az eszébe, de imádom még a gondolatát is az egésznek. Pontosan tudja, hogy a gyerekek a gyengéim...
- Persze. Hiszen jó lehet látni azokat a gyerekeket mosolyogni. Senkijük sincs. Ez valahol elég szomorú... - ha rajtam múlna akkor egyetlen árva gyerek sem lenne, de sajnos még én sem vagyok képes ahhoz, hogy mindegyiket magamhoz vegyem. Talán, ha mégsem jön össze majd az a saját gyerek, akiről már olyan sokszor fantáziáltam, akkor egyet mindenképp magamhoz veszek. Lisan is ezt akarná. Nem akarok mindig én dönteni helyette, nekem nagyon is fontos az ő véleménye is, csak valahogy mindig sokféle lehetőség fut végig az agyamon, mert számomra nagyon is fontos az, hogy legyen a szemeim előtt egy éppen annyira tökéletes jövőkép, mint amilyen a jelenünk. Ha a mai napot végig csináljuk, akkor a holnap már teljesen a miénk lehet, és csak magunkra koncentrálhatunk. Nekem fontos az, hogy boldognak láassak mindenkit, aki körülöttem van. Főleg a húgomat, mert bár nem mindig zökkenőmentes a kapcsolatunk, de talán az egyedüli ember mégis ő, akiért a tűzbe is mennékj bármikor, habozás nélkül. Nagyokat pislogva nézek fel rá még mindig mosolyogva, és kezem az arcomat simogató kezére téved, hogy megszoríthassam azt. Soha senki nem törődik velem ennyit, mint amennyit Ő maga is. Talán éppen ezt szeretem benne a legjobban. Hogy mindig érezteti velem azt, hogy mennyire fontos szerepet töltök be az életében. Mint amennyire Ő az enyémben.
- Nézünk valamit magunknak is. - suttogom és kezét ismét  a derekamra irányítva simulok hozzá közelebb, hogy egy újabb csókot lehelhessek ajkára. Annyira szeretem. - Ha nem indulunk valamerre, akkor azt hiszem, hogy tényleg itt fogunk ragadni. - jegyzem meg rövid csókunk után és még arról is megfeledkezek közben, hogy tusolni indultam volt először. Csak valahogy olyan, mintha valami mágnessel maga mellett tartana.

BEE


Lisandro Mendez imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Deborah Winchester
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
a testament of our love - Debby & Lisan Tumblr_inline_p7vfpwaGpv1sccn28_250
a testament of our love - Debby & Lisan 08a4397550de4042d34de8de1b371755e90ca86e
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
F*ckin' Perfect
★ családi állapot ★ :
Love the Way You lie

a testament of our love - Debby & Lisan Giphy
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
a testament of our love - Debby & Lisan Tumblr_p14w054FqA1vn7wmzo3_250
★ idézet ★ :
 Dreams fade. Reality doesn`t.
★ foglalkozás ★ :
Gyerekorvos rezidens
★ play by ★ :
Blanca Suárez
★ hozzászólások száma ★ :
105
★ :
a testament of our love - Debby & Lisan Tumblr_p1cade9xjl1vn7wmzo6_250
TémanyitásRe: a testament of our love - Debby & Lisan
a testament of our love - Debby & Lisan EmptyPént. Feb. 09 2024, 14:27
Loved you yesterday, love you still, always have, always will. I always will...
Debby & Lisan
Szeretem őt. Effelől még mindig nincs bennem kétség, csak minden más az amit megkérdőjelezek körülöttünk. Ez pedig pontosan elég ahhoz, hogy megtörje az általunk képzett, eddig megtörhetetlennek vélt egységet. Pedig nem akarom összetörni, sem azt ami köztünk van sem pedig őt magát. Sosem akartam összetörni őt, de még megbántani sem. Mégis, ha megtudná… sosem tudhatja meg. Az én terhem marad, és csak az enyém, hogy hordozzam, amikor kimondom neki az eskümet is, ez lesz a titok amit magam mellett kell hagynom majd. Miattunk, miatta. Botlás volt, hiba - ezt szokták mondani a filmekben, mikor térden csúszva másznak vissza a szerelmükhöz. A valóságban viszont nem tudom, hogy ilyen alapokra bontva fel tudnánk-e építeni újra a kapcsolatunk. Hogy ez az egész valami elemi rosszat tükrözött-e kettőnk közt, vagy csak egy pillanatnyi porszem a kapcsolatunk sivatagában… sivatag… miért a sivatagra gondolok? Remélem azért, amilyenné az eső után válik, ahogyan virágokba borul s ahogyan megtelik élettel. Mert pontosan ilyen volt őt is megismerni. Olyan volt, mint először látni a sivatagot végtelen rózsaszínben. Ez most csak egy eső nélküli időszak, igaz?
- Annyira hiányzott ez. - Szinte sóhajtom, mert megérdemeltük ezt. Megérdemeltük volna a félrelépésem előtt is. Ő megérdemli most is.
- Szeretlek meglepni. - Szeretem látni az arcát, a mosolyát, a csillogást a szemében. Őt, boldogan. Ha elmondanám, mindez örökre elveszne. Mi örökre evesznénk. Olyan kockázat ez amit mernék vállalni? Amit akarnék?
Szeretem benne, hogy önzetlen, hogy gondol másokra, hogy amikor neki szánok egy napot is szeretne a gyerekekkel foglalkozni, azokkal akikre kevesen gondolnak, ha gondolnak. Debby mindig is ilyen volt. Túl jó. Túl jó hozzám? Sosem gondoltam erre így, ahogyan a kapcsolatunkra sem egy versenyként, bármennyire is hajlamosak voltak az emberek összehasonlítani őket. Olyan páros voltunk, mint a Nap meg a Hold. Egyik nélkül sem tudod elképzelni az égboltot.
Könnyű lenne itt ragadni vele, elfejelteni mindent, de tényleg mindent ami az elmúlt napokban, hetekben, hónapokban történt akár. Csak ő meg én, távol mindentől és mindenkitől. Ő pedig pontosan ráérez erre a gondolatomra, ahogyan visszaránt a valóságba. A gyerekek. Ha így folytatjuk, biztosan nem jutunk el hozzájuk. - Mindenre gondoltál. - Nyomok egy puszit a homlokára, a mosolyom édes ahogyan lepillantok rá. Ő egy cseppet sem veszített a varázsából. Akkor mégis mi veszett el köztünk? Talán ha rájövök a válaszra, minden a helyére áll majd… és akkor talán, elmúlik az a nyomasztó érzés is bennem amit próbálok minél mélyebbre temetni?
- Nézhetnénk valamit neked is. - Emlékeztetem kedvesen, hogyan a kezem az arcélére simít. Hajlamos elfelejteni ezt, de itt vagyok hogy emlékeztessem: annak ellenére, hogy boldoggá teszi, hogy másokon segít… számára is kell egy kis kikapcsolódás. Belementem, hogy a mai program jelentős része másokról szóljon, mert tudom, mennyire feldobja, de… nem akarom, hogy ő kimaradjon. Ráadásul addig sem kell azzal a gondolattal foglalkoznom, hogy… pontosan tudom, hogy Lily melyik ruhájához kellene ékszert választanunk.

Deborah Winchester imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lisandro Mendez
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
a testament of our love - Debby & Lisan Tumblr_py6ydx4ESJ1yvi50fo4_250
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
How much of you can fall off
before something important is lost?
a testament of our love - Debby & Lisan 4d6519ae169a451b05c7f4204b514e11045bfbc5
★ családi állapot ★ :
Engaged, with a but
this love is tearing me apart
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
a testament of our love - Debby & Lisan Dd394bcbd34b917b4e9bac6be9f05e5fe2d32f4a
★ foglalkozás ★ :
agysebész rezidens
★ play by ★ :
Alvaro Rico
★ szükségem van rád ★ :
We always long
for the forbidden things
a testament of our love - Debby & Lisan B9f258cd333c5e59e736e05e8c493040
★ hozzászólások száma ★ :
21
TémanyitásRe: a testament of our love - Debby & Lisan
a testament of our love - Debby & Lisan EmptySzomb. Dec. 09 2023, 14:28


Lisandro & Deborah

“Ha valaki megtalálja a hozzá lélekben hasonló párját, azt az univerzum legnagyobb ajándékaként éli meg. Semmi sem olyan többé, mint azelőtt. Minden más. Véget ér a keresés, megérkeztünk. Megtaláljuk a másikban saját magunkat, és minden kiegészül, ami eddig hiányzott belőlünk.



Az ember azt hihetné, hogy egy ilyen hosszú kapcsolat alatt nem lehet már olyasmit csinálni, ami a másikat meglepné, de Lisandronak valahogy mindig sikerül újra meg újra elérnie, hogy bele szeressek, pedig nagyon sokszor volt olyan érzésem, hogy talán már csak a megszokás az, ami össze tart minket. Aztán valahányszor erre gondolok, ő mindig tesz felém egy olyan lépést, ami miatt pontosan azt érzem, mint akkor amikor megismerkedtünk. Szerelmet, harmóniát, összetartozást és mindezekkel együtt a tökéletességet. Hiszen még ennyi év után is bátran ki merem jelenteni, hogy azok vagyunk. Nem csak a külvilág felé, hanem egymásnak is. Olyan, mintha egymás hiányosságait pótolnánk, és mintha két tökéletesen össze illő puzzle darabka lennénk, akik néha kénytelenek eltávolodni egymástól, de azért úgyis újra összefonódunk. Mert talán nincs egyikünk a másik nélkül. Legalábbis én azt hiszem, hogy elvesznék nélküle, hiszen lényegében az egész fiatalságomat arra áldoztam, hogy megmaradjon ez a hibátlan kapcsolatunk olyannak, mint amilyennek lennünk kell és talán amilyennek mindenki látni akar minket. És mégsem bánom, azt hiszen, ha újra kezdhetném én akkor is Őt választanám, ez egyáltalán nem is kérdéses. Fogalmam sincs, hogy honnan jött hírtelen ez az ötlete, hogy utazzunk el és az végképp nem fér bele a fejembe, hogy az árva gyerekekre mióta is gondol, de valamiért olyan érzésem van, hogy mindent csak miattam szervezett meg így, hiszen még mindig ennyire figyel rám és ismer, hogy pontosan tudja, hogy mi az ami boldoggá tenne. Bár nekem önmagában a közelsége is elég ehhez. A kezét a derekamon érezve ismét annak a kamasz lánynak érzem magam, aki akkor voltam, amikor először tett felém ilyen lépéseket, hiszen még mindig nagy hatással van rám, ezt tagadnom is kár lenne.
- Örülök, hogy végre kettesben lehetünk egy kicsit. - mert ez tényleg ránk fér, hiszen az idejét sem tudom, hogy mikor volt ilyenben utoljára részünk. Leszámítva mikor félre vonulhatunk a szobánkba, de az egyáltalán nem olyan, mint ez a pillanat itt. Most csakis egymásra kell figyelnünk. Nincs munka, nincs család, sem barátok. Csak Ő és én. Na jó... és az árva gyerekek. Mert mi lehet fontosabb annál, hogy a kedvükre tegyünk? Néhány órát rájuk szánni a hétvégénkből igazán nem olyan nagy ügy. A lelkesedésem így csak még nagyobb, és bár azt még mindig nem értem, hogy honnan jutott ez eszébe, de azt hiszem, hogy csodálatos napunk lesz.
- Tudod még mindig meg tudsz lepni. - talán ha nem lenne hozzám ilyen figyelmes mindig és, ha kevésbé látnám magunkat tökéletesnek, akkor gyanakodnék, hogy mire fel van mindez, viszont ismerem őt annyira, hogy tudjam, sosem tenne olyant, amivel csalódást okozna. Sosem kételkedtem sem benne, sem pedig a szavaiba, és valószínűleg ezért is működünk jól. Hiszen egy kapcsolat mozgató rugója a bizalom. Köztünk pedig természetesen még az is nagyszerűen működik. Szembe fordulva vele igyekszem nem elveszni a tekintetében és bár nagyon is csábító az árva gyerekek meglátogatása, de azért az ágy kipróbálása sem lenne rossz. Főleg, hogy már egy ideje csak arra használjuk az otthoni ágyunkat, hogy aludjunk benne. Ez persze nem baj, hiszen néha a fáradság elég indok ahhoz, hogy az alvás legyen a fontosabb és ne más.
- Talán az ágy itt lesz még este is. És akkor nem kell azon rágódnod, hogy nem tartottad be az ígéretedet. - ami egyébként nekem nagyon fontos. Mindig is azt szerettem, hogy ha valaki mond valamit, akkor ahhoz tartsa magát. Ahogyan én is igyekszem betartani azt, amit megígérek. Bár vannak esetek amikor megbocsátható egy adott szó nem betartása. És a csókja pontosan érezteti azt velem, hogy igazából mindegy, hogy mit csinálunk amig együtt vagyunk. Sőt... még ennyi év után is érzem, hogy mennyire szeret. Ettől pedig az én érzelmeim is felerősödnek iránta. Vigyorogva húzódok el tőle, még mindig a nyakát ölelve és azt hiszem, hogy ezt így folytatja, akkor végül mégis csak az az ágy lesz a fontosabb. Mert tényleg nagyon hiányzik már az érintése.  
- Tudod elég sok dolgunk van még. El kéne mennünk venni ezt-azt a gyerekeknek. Néhány játékot, meg édességet. Figyelnünk kell arra, hogy mindenből úgy vásároljunk, hogy glutén és laktóz mentesen is, valamint cukormentesen, hiszen lehetnek olyanok, akik érzékenyebbek. - a lelkesedésem a gyerekek miatt ismét elnyomja bennem azt, hogy talán jobb lenne ha csak magunkra figyelnünk, viszont úgy vagyok vele, hogy ettől még jól érezhetjük magunkat. Hiszen ez egy olyan közös program, amilyet még sosem csináltunk együtt. - Szeretnék Lilynek venni egy nyakláncot is ajándékba. Segíthetnél kiválasztani valami szépet és különlegeset majd. Tudod milyen ékszer bolond... talán ketten sikerül eltalálnunk, hogy mi az aminek örülne. - a húgommal teljesen mások vagyunk, nem csak a jellemünk nem egyforma, de a stílusunk sem, így szinte mindig feladja a leckét a neki való ajándék keresése. De bízok azért abban, hogy megoldjuk ezt is. Nekem nagyon fontos az, hogy boldognak lássam őt is, és hogy tudja, hogy mindig gondolok rá.

BEE


Lisandro Mendez imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Deborah Winchester
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
a testament of our love - Debby & Lisan Tumblr_inline_p7vfpwaGpv1sccn28_250
a testament of our love - Debby & Lisan 08a4397550de4042d34de8de1b371755e90ca86e
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
F*ckin' Perfect
★ családi állapot ★ :
Love the Way You lie

a testament of our love - Debby & Lisan Giphy
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
a testament of our love - Debby & Lisan Tumblr_p14w054FqA1vn7wmzo3_250
★ idézet ★ :
 Dreams fade. Reality doesn`t.
★ foglalkozás ★ :
Gyerekorvos rezidens
★ play by ★ :
Blanca Suárez
★ hozzászólások száma ★ :
105
★ :
a testament of our love - Debby & Lisan Tumblr_p1cade9xjl1vn7wmzo6_250
TémanyitásRe: a testament of our love - Debby & Lisan
a testament of our love - Debby & Lisan EmptyHétf. Nov. 27 2023, 19:31
Loved you yesterday, love you still, always have, always will. I always will...
Debby & Lisan
Őrült vagyok, azt hiszem egyenesen megőrültem - hiszen már 10 éve, hogy Deborah a legfontosabb - és egyetlen - nő az életemben. Akkor is ha most nehéz időszakunk volt, nem ez volt az első mélypontunk együtt. Azt hittem, hogy ez is pontosan olyan lesz majd, mint a többi, hogy egyszer majd túlleszünk rajta. Együtt. Hiszen most már az esküvő kapujában is vagyunk, ahhoz képest amennyit vártunk rá, egyetlen év, pár hónap, szinte már semmi az évek után amiket együtt töltöttünk. Az évek amik percekké, egyszerű pillanatokká koptak egy botlásban. Vagy inkább hatalmas orra bukásban. Szeretem őt. Ebben mindig is egészen biztos voltam, hogy szerelem volt már első látásra is, olyan tökéletes, az a filmbe illő, olyan, amilyennek őt is láttam, még akkor is amikor megismertem a hibáit. Mindenkinek vannak, ő mégis ragyogott mellettük. hová tűnt ez a fény az egészből? Nem igaz, hogy én magam oltottam ki ezzel a lépéssel, de az biztosan igaz, hogy egy maroknyi földet hintettem rá egyetlen éjszaka alatt, aminek az emléke azóta is kísért. Nem csak Lily alakjában, hanem Debby szemeiben is, minden alkalommal amikor hazug módon mosolygok rá, mintha semmi sem történt volna, próbálom pontosan úgy megcsókolni ahányszor összefutunk a váltásaink közt - néha csak percekre, máskor várva várt órákra. Most mégis bűnösnek hat az így töltött idő is, pontosan azért, mert tudom mit tettem. Én tudom, ő viszont nem tudhatja meg. Nem mondhatom el neki, hogy mit tettem vele, hogy mit tettem pont a húgával. Egy részem nem akarja elveszíteni őt, akkor is, ha egy másik meg közben úgy érzi, hogy nem érdemlem meg.
Próbálom kiüresíteni a fejem, csak rá figyelni, csak hagyni, hogy az illata elrészegítsen, hogy elrepítsen valami távoli helyre, talán a múltba, csak pár héttel korábbanra, amikor a szándékom ez az elrablás mögött egészen ártatlan volt, mikor nem vált kifogássá valami szörnyűbbre. Néha úgy érzem, valóban el kell rabolnunk egymást a munkánk kegyetlen karmaiból, bár mindketten szeretjük amit csinálunk, mégis egészen le tud szívni. Akkor még úgy gondoltam megérdemeljük ezt az utat, most pedig… minden annyira más.
- Egy kávéra tényleg szükség lenne. - Már úgy sóhajtom, hogy a karjaim édesen fonják körbe a testét. Hiányzott. Tagadhatatlanul hiányzott már, hogy kettesben legyünk, csak ő meg én.
Amikor feltettem a kérdést, hogy mit csináljunk, egészen más válaszokra számítottam, mint amit kapok, mégis, annyira ő, hogy ilyenkor is a gyerekekre gondolna. Ha önzőbb lenne, ha nem lenne ennyire önzetlen, ilyen angyali, kevésbé fájna? Mégis úgy mosolygok, ahogyan mindig szoktam, ahogyan csak rá szoktam. Még mindig csodálom őt, ez nem változott meg. - Komolyan mondtam. - Tudom, hogy ez boldoggá teszi, én pedig boldognak akarom látni. Boldognak képzeltem a jövőnket is, együtt, kettőnket, azt az idilli párt akit mindenki irigyelhetett már az egyetemi éveink alatt is. Tökéletesek voltunk… senki sem jósolta volna meg, hogy valamikor, s főleg, hogy ilyen korán hiba csúszik a gépezetbe. Mert 10 év koránnak hangzik ahhoz képest, hogy pár éve az egész életemet adtam volna.
Ahogyan szembefordul a válaszomra várva, előbb a mosolyom szélesedik ki, miközben közelebb hajolva suttogok hozzá. - Ha előbb kipróbáljuk az ágyat, könnyen lehet, hogy nem fogom tudni tartani az ígéretemet az árva gyerekeket illetően… - Könnyen rámehetne a mai nap hátralevő része olyannyira, hogy kiszorítsa a nemesebb célt magából. Máskor jobban kapnék az alkalmon, könnyedén csábítanám inkább az ágyba, most mégis egy részem reméli, hogy a szavaimra ismét önzetlen lesz. Azóta nem voltunk együtt, hogy… megtettem. Most viszont nem tudok tovább a szemeibe nézni, s mielőtt még észrevehetné ezt, közelebb hajolok egy csókra. Nem csak egy csókra, egy olyan csókra, amibe beleöntöm minden vágyakozásom rá. El kell felejtenem ami történt, magam mögött kell hagynom, ki kell mosnom az emlékezetemből örökre. Számomra csak Debby létezhet... igaz?

Deborah Winchester imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lisandro Mendez
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
a testament of our love - Debby & Lisan Tumblr_py6ydx4ESJ1yvi50fo4_250
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
How much of you can fall off
before something important is lost?
a testament of our love - Debby & Lisan 4d6519ae169a451b05c7f4204b514e11045bfbc5
★ családi állapot ★ :
Engaged, with a but
this love is tearing me apart
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
a testament of our love - Debby & Lisan Dd394bcbd34b917b4e9bac6be9f05e5fe2d32f4a
★ foglalkozás ★ :
agysebész rezidens
★ play by ★ :
Alvaro Rico
★ szükségem van rád ★ :
We always long
for the forbidden things
a testament of our love - Debby & Lisan B9f258cd333c5e59e736e05e8c493040
★ hozzászólások száma ★ :
21
TémanyitásRe: a testament of our love - Debby & Lisan
a testament of our love - Debby & Lisan EmptyVas. Nov. 05 2023, 14:58


Lisandro & Deborah

“Ha valaki megtalálja a hozzá lélekben hasonló párját, azt az univerzum legnagyobb ajándékaként éli meg. Semmi sem olyan többé, mint azelőtt. Minden más. Véget ér a keresés, megérkeztünk. Megtaláljuk a másikban saját magunkat, és minden kiegészül, ami eddig hiányzott belőlünk.



Bár fogalmam sincs, hogy honnan jött hírtelen Lisannak az az ötlete, hogy elutazzunk, de azt hiszem, hogy jót fog tenni az egész kapcsolatunknak. Nem mintha nem lenne egyébként is minden túl tökéletes köztünk, de valahogy mindig is szeretem a jóból is kihozni a még jobbat. Mostanában nem is volt túl sok időnk egymásra, így azt hiszem, hogy a legjobbkor jött ez az egész. Néha még ennyi év után is képes arra, hogy meglepjen, ez pedig tetszik, és nem mintha nem szeretném egyébként is, de úgy érzem, hogy a szeretetem csak még erősebb lesz így feléje. Minél több időt töltünk együtt, én annál biztosabb vagyok abban, hogy egymás nélkül nem lennénk képesek működni. Legalábbis én biztosan nem, és rajta is ezt érzem. Sosem kételkedtem az érzéseiben, ahogyan az enyémekben sem. Bár azt nem tudom, hogy mivel érdmeltem ki őt és ezt az egész tökéletes életet, ami nekem jutott, de mindenképp hálás vagyok érte. A nőgyógyásznál tett látogatásomat és a vele járó aggodalmaimat talán épp ezzel a pár nappal sikerül majd ki vernem a fejemből egy kicsit, mert olyan nem létezhet, hogy épp én ne tapasztaljam meg az anyaság örömeit, mikor imádom a gyerekeket. Azt szokták mondani, hogy egy ember élete sem lehet teljesen hibátlan és talán én túlságosan elbíztam magam. Mert az enyém annak tűnt, és tisztában vagyok azzal, hogy még így sincs veszve minden, de azért az elég nagy traumaként érne azt hiszem, hogy ha nem eshetek teherbe. Nem akarom persze elsietni, először mindenképp a karrierem a legfontosabb és persze az egyre inkább közelgő esküvönk.
Azt hiszem, hogy az arcomról is tökéletesen leolvasható a boldogságom, miközben a bőröndömben turkálva keresek valami váltó ruhát magamra.
- Nem is tudom... kezdésnek mondjuk megihatnánk egy kávét, mert kicsit kimerített az út. - vagyis nem csak az út. Hanem az egész hét, ami kicsit hosszabbra nyúlott, mint azt vártam volna. Jól fog esni a pihenés mindenképp. Abban a percben ahogy a derekamat átölelve közelebb húz magához ismét elhatalmasodik rajtam az az érzés, hogy mennyire szeretem. Kezemet az övére teszem és kissé hátra vetem a fejem, becsukom a szemeimet és élvezem ahogyan a nyakamba csókol. Egyértelműen elég lenne csak ez a szoba is, hogy elüssük az időt, viszont szeretnék valami olyant csinálni, amit korábban sosem. Minden mást pedig meghagyni az éjszakának. - Tényleg komolyan mondtad, hogy árva gyerekeket is fogunk látogatni? Mert ha igen, akkor azt hiszem be kéne szereznünk néhány dolgot, aminek örülhetnek. De... ha szeretnéd előtte inkább kipróbálni az ágyat, nekem az is rendben van. - széles vigyor jelenik meg a számon, miközben szembe fordulok vele. Átölelem a nyakát és a tekintetét figyelve várom a válaszát. Annyira örülök, hogy van egy kis időnk, amit kettesben tölthetünk el, hogy igazából azt hiszem, hogy bármit is tegyünk, nekem minden tökéletes lenne. Mindaddig, amig együtt lehetünk. .

BEE


Lisandro Mendez imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Deborah Winchester
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
a testament of our love - Debby & Lisan Tumblr_inline_p7vfpwaGpv1sccn28_250
a testament of our love - Debby & Lisan 08a4397550de4042d34de8de1b371755e90ca86e
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
F*ckin' Perfect
★ családi állapot ★ :
Love the Way You lie

a testament of our love - Debby & Lisan Giphy
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
a testament of our love - Debby & Lisan Tumblr_p14w054FqA1vn7wmzo3_250
★ idézet ★ :
 Dreams fade. Reality doesn`t.
★ foglalkozás ★ :
Gyerekorvos rezidens
★ play by ★ :
Blanca Suárez
★ hozzászólások száma ★ :
105
★ :
a testament of our love - Debby & Lisan Tumblr_p1cade9xjl1vn7wmzo6_250
Témanyitása testament of our love - Debby & Lisan
a testament of our love - Debby & Lisan EmptyCsüt. Aug. 31 2023, 23:08
Loved you yesterday, love you still, always have, always will. I always will...
Debby & Lisan
Már egy ideje gondolkodtam azon, hogy meg kellene lepnem Debbyt egy utazással - csak annyi változott, hogy most sürgetőbb lett. Csak… igazából nem csak, igazából mintha felborulni látszana minden, mégis igyekeztem úgy tenni mintha az a csak alig létező folt lenne az életünkben és valójában minden a régi lenne. A régi rohanó életünk amibe színt visz minden együtt töltött pillanat. Ezért is hiszem, hogy nem mondana nemet a hétvégére, főleg ha szabaddá tudja tenni. Ezért is örülök, amikor beleegyezik, hogy utazzunk el együtt. Hátrahagyunk egy pár napra mindent és mindenkit, akkor talán majd a problémák is elfelejtenek követni minket - és talán amire visszatérünk, elszaladnak? Ostoba remény, mégis, valamiben hinnem kell. Ha nem teszem, akkor csak arra gondolok, ami történt - de ha arra gondolok, rájövök, hogy sokkal kevésbé bánom, mint bánnom kellene, a történteket. Hiába a bűntudat, ha mellette még vágy ég, hamisnak hat minden, mintha máris porrá égettem volna - pedig még nem. Még nem, és most ezért is vagyunk itt, hogy felépítsem amit leromboltam, mielőtt még késő lenne hozzá. Ezt kell tennünk…
A mosolyom az egyetlen ami nem hazudik most neki, mert a boldogságom egy része valós - hiszen azt sosem kérdőjeleztem meg, hogy mennyire beleszerettem évekkel ezelőtt és mennyire szerettem mindvégig. Ezért is hiszem, hogy minden a régi lesz, hogy elmúlik majd, hogy egy nap talán a bűntudatot is elfelejtem majd és valóban úgy ölelem át, hogy senki és semmi másra nem gondolok közben. Ugyanúgy, ahogyan régen, mintha a pár nappal ezelőtti események sosem történtek volna meg, mintha rossz álom lett volna, amiből ébredve a valóság melege elfeledteti az éjszakai rémeket.
Ha ennyire egyszerű lenne…
- Mivel szeretnéd kezdeni? - Jobb, ha keveset gondolkodok az egészen, csak hagyom kibontakozni az eseményeket - ezért lépek mögé, hogy hátulról átölelve a derekát húzzam magamhoz. Már a hotel szobában vagyunk, és igazából egy ötcsillagos hotelben is akad teendő, de talán jobban érdekelné az utcákon zajló fesztivál számtalan lehetősége, a vacsora foglalásunkig még amúgy is bőven akad időnk akár kipróbálni a hotelszobát, vagy csak úgy elveszni a városban, együtt. Életem szerelmével, egy hétvégén keresztül. Akkor mégis mi ez a nyomasztó érzés? A bűntudat, aminek nyomát egy csókkal folytom el felé, mielőtt még kiderülhetne a létezése, kiüríti a gondolataimat, ahogyan a nyakához hajolva az illata tölti ki a tüdőmet. A bőrébe csókolok finoman, miközben a válaszára várok. Rég volt, hogy ennyi időt kettesben töltöttünk, azt hiszem hiányzott már, hogy csak ő legyen és én. Azt hiszem, hogy hiányzott… foghatok erre bármit is? Csak azt tudom, hogy ezt most nem ronthatom el. Nem hibázhatok még egyet. Nem hagyhatom, hogy ez közénk álljon, nem igaz? Ezért sem árulhatom el neki soha. Bármennyire is szeretem, nem tudhatja meg, hogy mit tettem vele. Máskor is a tenyeremen hordoztam, de most különösen azt akarom, a bűntudatom miatt most még erősebben akarom, hogy érezze, mennyire szeretem. Mert szeretem. Ennek a hétvégének tökéletesnek kell lennie…

Lilibeth Winchester, Deborah M. Winchester and Deborah Winchester imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Lisandro Mendez
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
a testament of our love - Debby & Lisan Tumblr_py6ydx4ESJ1yvi50fo4_250
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
How much of you can fall off
before something important is lost?
a testament of our love - Debby & Lisan 4d6519ae169a451b05c7f4204b514e11045bfbc5
★ családi állapot ★ :
Engaged, with a but
this love is tearing me apart
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
a testament of our love - Debby & Lisan Dd394bcbd34b917b4e9bac6be9f05e5fe2d32f4a
★ foglalkozás ★ :
agysebész rezidens
★ play by ★ :
Alvaro Rico
★ szükségem van rád ★ :
We always long
for the forbidden things
a testament of our love - Debby & Lisan B9f258cd333c5e59e736e05e8c493040
★ hozzászólások száma ★ :
21
TémanyitásRe: a testament of our love - Debby & Lisan
a testament of our love - Debby & Lisan Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
a testament of our love - Debby & Lisan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» zhavia & martin | testament of youth
» instagram.com/lisan.mendez
» the morning of our mistakes - Lily & Lisan
» nothing to love about love -- leta & romilda
» "I love the way you walk, I love the way you talk"

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Valahol máshol :: A világban-
Ugrás: