New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 82 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 68 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Travis Avery
tollából
Ma 9:57 pm-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 9:56 pm-kor
Nadia Romanov
tollából
Ma 9:27 pm-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 9:27 pm-kor
Riccardo Monti
tollából
Ma 9:18 pm-kor
Breckin Garfield
tollából
Ma 9:01 pm-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 8:26 pm-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 8:25 pm-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 8:21 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
234
219

Damien Dyce
TémanyitásDamien Dyce
Damien Dyce EmptyPént. Júl. 28, 2023 3:17 pm
Damien Dyce

Karakter típusa
Keresett/Saját
Teljes Név
Damien Dyce
Becenév
Damien, Ien
Születési hely
New York, Manhattan
Születési idõ
1995.08.11.
Kor
28
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
hetero
Családi állapot
egyáltalán nem foglalt
Tanulmányok
a gimi után nem tanult tovább
Foglalkozás
saját vállalkozását egyengeti
Munkahely
DD Houses
Hobbi
futás, edzés, könyvek, motorok és a házak

Csoportom:
Üzlet

Jellem
Milyen ember Damien? Nehéz kérdés, ezt nem lehet megfogalmazni, ő olyan fiú, akit minden anya akar magának, anyák napján egy egész napon keresztül olyan programokat szervez annak, aki világra hozta, hogy egy évig azt emlegeti, és nem csak akkor kényezteti el az édesanyját, nagyon példamutató gyerek, de férfinek csapnivaló. Amilyen jó gyereke az anyjának, olyan rosszul bánik ő a nőkkel. Csapodár egy alak, volt már több kapcsolata, de sosem tudott megmaradni a monogámiánál, valami oka mindig van, hogy iandalogjon egy kapcsolatból. Unalmas, vagy neki nem megy, mindegy mi mert olyan jó beszélőkéje van, hogy a végén sosem haragban válik el a másik féltől. Egy barátnője volt, aki a menyasszonya is lett idővel, de ott a fordítottja történt, azaz a lány csalta meg őt. Azt hiszem nem kell elmondanom, hogy utána már nem annyira bízott meg a nőkben, alkalmi kapcsolatokat keresett, sosem komolyat. Fél? Azt nem igazán mondaná róla bárki, inkább bizonytalan abban, hogy neki való e valójában kapcsolat, mert olyan jól el van azzal, amiben él.
24 éves volt, amikor a csaj padlóra küldte, akkor egy irodában dolgozott, ügyfélszolgálatos volt, és utálta. Annyira arcon csapata a valóság akkoriban, hogy felmondott és belekezdett valami egészen vad dologba, hitelt vett fel, nem keveset, mindent, amit a törvény engedett neki és házakat vásárolt, a két kezével és a barátaival együtt felújították, majd a duplájáért eladta. Az üzlet 1 éven belül olyannyira fellendült, hogy a bankszámláján már nem száz dollárok ültek, mint előtte, hanem milliók. Céget alapított, elindított egy milliárdos üzletet, már nem csak felújítm, hanem épített is, a cége nagyon fellendül, és ebben találta meg önmagát, itt tudott kiteljesedni, mindig valami újat csinál, új projekt, új helyeken. Nem szereti a stabilitást, nagyon nem, 4 éve nem volt kapcsolata, egyik virágról a másikra száll, talán sosem akar megállapodni, nem akar gyereket és biztosan  nem akar családot, az az egy élmény az egész életét behatárolta, de boldog így.
Mint írtam korábban, hogy nagyon szereti a szüleit, mindenben támogatja őket, bár ők sem szűkölködtem sosem. A szülei tolták az egyetem felé, de nem akart menni, dolgozni akart függetlenedni tőlük, felnőni, mert akkor ez tűnt jó ötletnek szerinte. Nos, felnőnie a mai napig nem sikerült neki, örök gyerek maradt, bulizni jár, minden hétvégén minden alkalommal mást visz haza és habzsolja az életet, amit magának teremtett. szerencsésnek vallja magát, mert megtalálta, amit csinálni szeretne, úgy érzi semmi nem hiányzik az életéből.

Avataron:
Chase Crawford

Múlt
Vannak napok, amikor nem kelek fel úgy, mint aki a topon érzi magát. Az alkoholon kívül nem élek más szerekkel, edzek, egészséges életet próbálok élni, mert így érzem jól magam, de az alkohol és a bulizás valahogy egybefügg és ha hétvége, akkor buli. 28 éves vagyok, nem akarok felnőni sosem, gondtalanul élem a gazdag burzsuj életét, minden szégyenérzet nélkül.
Ma reggel szinte álmosan csoszogok ki a konyhába, kitöltöm a kávét és a pultnak dőlök. Még csak a csipáim közül próbálok magam elé nézni, de nem sok mindent látok. Időre kell mennem egy építkezésre, de a tegnapi napom egy kicsit jobban elszabadult, mint kellett volna. Születésnapot ünnepeltünk Scott barátom lett 30 éves, minden kerek születésnap egy igazán csapatós bulit kérlel, és mi megtettük, amit megkövetelt a közönség. Buliztunk, lányok hasáról ittunk, ők a mienkről és most a fejfájással küzdök, 28 évesen egyre nehezebben viselem a másnapokat, de egy kis gyógyszer mindig segít ezen. A  konyhaszekrény felé fordulok, hogy bekapjak valamit, hogy indulásra készen legyek egy fél óra múlva, amikor indulnom kellene.
Amikor nyílik a szekrény azzal együtt hallok egy csoszogó hangot a szobából kijönni. Majdnem beverem a fejem olyan hévvel fordulok meg, még a kávé is meglöttyen a kezemben.
- Jess? - nézek rá pislogva, ő az a lány, aki miatt úgy élek ma, ahogy, aki megfordított bennem valamit, amiért hálás vagyok neki. Nem akarom megint eljátszani a 4 évvel ezelőtti sztorit, egyszerűen nincs rá szükségem. - Mi a fenét csinálsz itt? Az én pólómban, alatta meztelen vagy? - baszki Scott egy közös barátunk, feltehetően ő is ott volt a bulin és ahogy látom megint összekeveredtünk. Jó volt a kémia, ez biztos, de nem akarom újra élni a múltat, de ahogy látom ő igen.
- Szóval semmire sem emlékszel. - néz rám szinte szomorúan. Most komolyan ő akad ki, hogy nem emlékszem egy olyan dolgra, aminek meg sem kellett volna történnie? Lustán fordulok vissza a szekrényhez, hogy a sok mindenre, ami most a fejembe zajlik nyugatót leljek magamnak.
- Nem baszki Jess, nem emlékszem, neked itt sem kellene lenned, akármi történt az este, nem ismétlődhet meg, szóval kérlek csak menj haza. - én már túl vagyok rajta, nem fogom hagyni, hogy más csaj taccsra tegyen és ő sem újra, mert ez jár nekem hogy így érezzek és így akarjam az életem.
Jess visszamegy a szobába én meg elvonulok a fürdőbe, nem sokkal utána hallom, hogy csukódik a bejárati ajtó. Szóval elment, én megkönnyebülve lépek ki a zuhany alól és elkészülök mai napra, jól érzem magam, hogy nem érintett mélyebben a reggeli dolog, szóval tényleg túl vagyok rajta, teljesen.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Damien Dyce
Damien Dyce EmptyPént. Júl. 28, 2023 7:54 pm
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Damien!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Először is gratulálok, hogy ilyen fiatalon már egy ekkora, milliókat érő vállalkozást sikerült felépítened, azt hiszem, nyugodtan mondhatjuk, hogy szinte a semmiből. Ez tényleg olyasmi, amire büszke lehetsz, az pedig a bónusz, a cserecsnye a torta tetején levő habon, hogy olyasmivel foglalkozol, amit szeretsz is. És abszolút megértem, miért, hisz megvan benne a kihívás, kell némi kreativitás is, és közben mindig valami újat alkothatsz, valami maradandót, többnyire valami régiből...

A történeted olvasása közben viszont arra gondoltam, egy igazán fájdalmas, emlékezetes, csúnya szakításon lehetsz túl az említett lánnyal, ha ilyen határozottan távol akarod tartani magadtól, és minden habozás nélkül kipenderítetted őt. Nos, te most talán nem erre vágysz, de én azért drukkolok, hogy idővel találj valakit, aki tényleg elfeledteti majd veled ezt a négy éves kapcsolatot. Very Happy

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york







crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Damien Dyce Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Damien Dyce 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Damien Dyce 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Damien Dyce 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Damien Dyce 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
 
Damien Dyce
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Zoe & Damien
» Damien Cox
» My best friend; Damien
» Damien Sterling
» Damien & Lysander

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: