New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 48 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 40 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Hugo Navarro
tollából
Ma 09:02-kor
Carmela Grimes
tollából
Ma 08:15-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 07:43-kor
Josephine F. Moreau
tollából
Ma 00:03-kor
Alastair Carver
tollából
Tegnap 22:27-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:15-kor
Marco Reilly
tollából
Tegnap 20:59-kor
Leilani Murdoch
tollából
Tegnap 19:58-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Minden szörnyetegnek szüksége van a maga szépségére
TémanyitásMinden szörnyetegnek szüksége van a maga szépségére
Minden szörnyetegnek szüksége van a maga szépségére EmptyPént. Júl. 21 2023, 13:57
Csodás Neved
Stoppolt

Play by
Candice Accola
Születési hely
döntsd el
Kor
30-32
Lakhely
jelenleg a lakásom - Manhattan
Szexuális beállítottság
hetero
Családi állapot
egyedülálló?
Csoport
munkások? esetleg művészet?
Történetünk
Semmi bajom veled, igazából a bűnöd is csak annyi, hogy rossz családba születtél. Az apád szerencsejáték függő, az anyád pedig úgy tesz, mintha nem venne észre semmit abból, ami körülöttetek zajlik. Pedig a probléma, ami ki hat az egész családotok életére nem most kezdődött, hanem már jóval azelőtt, hogy felfoghattad volna a helyzet súlyosságát. Próbáltad többször rá venni az anyádat, hogy váljon el, hogy kezdjetek ketten új életet, de Ő soha hallani sem akart róla. Szerette az apádat és titkon még a mai napig bízik abban, hogy egyszer vége lesz, hogy majd magatok mögött hagyjátok mindazt a rosszat, amibe akaratotok ellenére keveredtetek bele. Rengeteg tartozás, kifizetetlen számlák, nem fizetett bankok és még ki tudja mennyi minden, amire soha gondolni sem akartatok. Így lettem én is az életed része, miután egy jókora összeget kért tőlem is kölcsön. A határidő melyet kapott jóval meghaladta a megengedettet, hiába a sok verés és fenyegetés, fizetni mindig el felejtett, így nem volt más választásom, mint én is el vegyek tőle valamit. Téged. Már néhány napja a vendég szeretetemet élvezed, és neked félned kéne tőlem, hiszen nem ismersz. De valahányszor a szemedbe nézek mindent látok benne, csak ijedséget nem. Kíváncsi és elszánt vagy, aki bár vágyik a szabadságára, de mégis inkább elviseled nálam a bezártságot, mint a családodban lévő káoszt. Fejedbe vetted, hogy segítesz le venni magamról az álarcot, amit szerinted acél biztosan magamra rögzítettem, mert bájos természeteddel az is együtt jár, hogy a legrosszabb lelkekben is megkeresd a jót. Én pedig bármennyire is próbálom a kemény fiú szerepét előtted is betölteni, a tekinteted néha megnehezíti a dolgom. Bár magamnak sem ismerném be soha, de örülök, hogy mellettem vagy, és talán nem is igazán arról van szó, hogy az apádat büntessem. Sokkal inkább rólad szól ez az egész.

A lényeg ennyi lenne a karakterhez, igazából minden szabadon alakítható benne. A pb-nek örülnék ha maradna, mert vele képzeltem el a leányzót, de ha csak ez tart vissza tőle, akkor le cserélhető. Ha megérkeztél kérlek jelezd, és ott megbeszéljük a többit.  Minden szörnyetegnek szüksége van a maga szépségére 3673325056  nagyon várlak Minden szörnyetegnek szüksége van a maga szépségére 3874598021  

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Tobias Snyder
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Minden szörnyetegnek szüksége van a maga szépségére Tumblr_inline_o17amhxiKK1rifr4k_500
★ kor ★ :
39
★ családi állapot ★ :
nőtlen
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Minden szörnyetegnek szüksége van a maga szépségére 145ab60ada31c140f7be4122a9ef2f29e825c4a0
★ idézet ★ :
A világ nem szörnyű, és az emberek sem azok. Jók akarnak lenni. Valami rosszá teszi őket, valami letöri őket, amitől bekattannak.
★ foglalkozás ★ :
uzsorás, kaszinó tulajdonos
★ play by ★ :
Joseph Morgan
★ szükségem van rád ★ :
Minden szörnyetegnek szüksége van a maga szépségére OuBV
★ hozzászólások száma ★ :
6
★ :
Minden szörnyetegnek szüksége van a maga szépségére Tumblr_mdmxbiIFwZ1rz2cbjo1_500
 
Minden szörnyetegnek szüksége van a maga szépségére
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Minden út hozzád vezet!
» Te minden szörnyet szeretni tudsz....

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: