New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 141 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 128 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 11:57-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 11:23-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 10:47-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:45-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:39-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 10:25-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 10:19-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 9:46-kor
Zaide Moran
tollából
Ma 9:46-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

let's have a party // Redmond&&Luana
TémanyitásRe: let's have a party // Redmond&&Luana
let's have a party // Redmond&&Luana EmptyCsüt. 3 Aug. - 12:56
Luana & Redmond
Van némi ezt nem hiszem el a légkörben, vegyülve azzal az érzéssel, hogy persze, hogy megcsináltunk, mert ilyen baromi jók vagyunk! Azt hiszem szükségünk van most erre a nyereségre, azért is ekkora kirobbanó az ünneplés - persze, azért is, mert négyből két tag egészen búgócsiga-szerű jellemmel lett megáldva - de azért mindegyikünkön érződik az öröm, csak másképp fejezzük ki. Nekem még kell egy pillanat, amíg úgy igazán tudatosul, hogy mit is jelent ez számukra, ráadásul mondhatni tökéletes időben, szóval nagyon szorítok magamban, hogy tényleg ilyen érzés töltse ki a jövőnket is, miközben követjük Luanat a beszélgetésre.
- Ne aggódj, megoldjuk! - Wyatt még rá is kacsint, mindig ennyire magabiztos, de még mindig 120 százalékon pörög az örömhír után. Most úgy tűnik, mintha lassan minden helyére állna az univerzumban, és remélem, hogy kitart még egy ideig az érzés, akkor is, ha tudom, hogy ennyitől még nem fog hirtelen minden problémánk megoldódni. Talán pont egy kezdő lökés kellett csak…
Hangosan jutunk el a kanapéig, érezhetően nem tomboltuk ki minden energiánkat korábban, mert bőven maradt az ünneplésre is, hiszen innen már csak nem rontjuk el a lehetőséget.
- Nagyjából 7 éve vagyunk egy banda, még gimiben kezdtük együtt, és körülbelül öt éve foglalkozunk vele komolyabban. - Én szólalok most meg, mert Will éppen Virgilt pesztrálja, odasúgott neki valamit amin nagyon vigyorog. De azért jelen van ő is a beszélgetésben, mert gyorsan felénk fordul folytatni.
- De vannak stréberek, akik még egyetemen vannak. - Célzásszerűen bök oldalba engem meg Virgilt, mert mi vagyunk a legközelebb hozzá.
- Már nem sokáig. - Azért még hozzáteszem, hiszen mindenkinek ez lesz az utolsó éve, így vagy úgy, de megbeszéltük, hogy utána a bandával foglalkozunk teljes erőbedobással. - De szeretik, ha több helyen fellépünk, szóval meg tudnánk oldani a gyakrabbant is valószínűleg. - A részletekről meg úgyis egyeztetni fogunk, ha aktuális lesz. Azért viszont még Virgilre lesek, mert neki másabb a programja, de egy határozott bólintással válaszol. Tudjuk, hogy megoldja, bár eléggé leterheli a kettős élete, nagyon elszánt srác, főleg mikor zenéről van szó. Ez pedig mindannyiunk számára fontos, szóval ha nagyobb lehetőséget kapunk, akkor majd igyekszünk megragadni azt; most már amúgy is ideje némi plusz áldozatot hoznunk a bandáért.


'Cause a good song never dies
It just reminds you of where you were The first time it made you cry, the first time you felt alive Hope, the wonder drug Don't work no more, think it took too much Sweat, your equity Make the caffeine be your weaponry
mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
let's have a party // Redmond&&Luana TM5NlP7
let's have a party // Redmond&&Luana A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
let's have a party // Redmond&&Luana De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
let's have a party // Redmond&&Luana D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
TémanyitásRe: let's have a party // Redmond&&Luana
let's have a party // Redmond&&Luana EmptyKedd 25 Júl. - 10:49

Redmond & Lu



Nagy a felelősség rajtam, már elég régóta, senki nem mondja, de érzem. Tudom, hogy kell teljesítenem és megmutatnom, hogy mit tudok, mire vagyok képes, mert nem kis felelősségem lesz a életben, amikor megöröklöm a céget. Ezzel a “kis” projekttel kell indítani, mint a Pandora, ilyen korban mások bulizni járnak ilyen helyekre, én meg vezetem, vagyis próbálom. De valamiért mégis kapok egy “ellenőrzést” a főnökeimtől, apámtól és a bátyámtól, addig meg össze kell vakarnom valamit, hogy egy kicsit jobb legyen a hely, mint azelőtt, hogy átadta nekem apu. Kell egy élő zenés este, mert az öregek valamiért rajonganak érte, de nem akarom az ő stílusukat megfelelő zenét behozni az én helyemre, mert a fiatalokat céloznám meg. Azt hiszi az ember, hogy könnyű, könnyű ennyi jó zenekar közül választani, még ha nem is a legjobb mindegyik, több kedvence is lesz az embernek, főleg ha a meghallgatás olyan sokáig tart mint ez. De nekem olyan valakik kellenek, akik mennek az arculathoz, a helyet tovább építik eszmeileg és nem rombolják olyan rajongókkal, akik egyáltalán nem idevalóak. Nem vagyunk sznob parti helyszín, de a színvonal fontos számunkra, ezt nagyon megtanultam a családomtól.
A sikeres választás után már meg is célzom a srácokat, hogy megkérdezzem mikor tudnak kezdeni, az örömük fenomenális. Olyan boldogság járja át őket, hogy szinte én is ugrálok az örömtől, pedig eddig határozottan feszengtem az egész ügy miatt.
Az arcomon széles mosoly jelenik meg  srácok örömét látva és a válasz is igencsak kielégítő számomra.
- Ezt örömmel hallom, én elég kezdő vagyok ilyenekben, szóval igyekszem majd profin kezelni a kéréseiteket, de majd nézzétek el, ha nem mindig fogok tudni azonnal választ adni mindenre.  - vallom be nekik, mert bár nem ma kezdtem a hely vezetését, azért élő zenével még sosem volt dolgom, ahol igazi zenészek fogják feldobni az estéket egy héten egyszer vagy ha nagyon bejön az embereknek még lehet többször is.
Elindulunk egy kicsit nyugisabb rész felé, ahol a kanapék vannak elhelyezve asztalokkal, tökéletes lesz egy kis beszélgetésre és evésre.
- Nagyon remélem, hogy így lesz, de a hallottak alapján valamiért nem félek attól, hogy megbánnám a döntésem. - vigyorgok vissza rá őszintén. A banda tagjai igen ketté osztódnak olyan tekintetben, hogy valamelyikük majd kicsattan, valaki csak mosolyog, de nem szólal meg. Nem érzem, hogy ijesztő lennék, de lehet elég nagy lehetőséget adtam a kezükbe, bár nem ez volt a célom, mivel szerintem elég profinak,ha így történt az csak plusz egy jó dolog a helyzetben.
Amikor a kanapékhoz érünk még mindig mosolygok, néha néha meghallok egy hangosabb lépést magam mögött egy hangos vihogást, ami melegeti a lelkem, remélem ez a lelkesedés ki fog tartani nagyon sokáig náluk. helyet foglalunk, én az egyik fotelbe, hogy hadd üljenek egymás mellé, folytatva az örömködést. Odahívok magamhoz közben egy pultost, hogy megkérjem rendeljen nekünk pizzát, megadok neki vagy 5 fajtát, és mindenki válogathat belőle, amit szeretne.
Kérdésére rájuk kapom a fejem, a gyors egyezkedés után az ételről és hátra dőlök a fotelben.
- Sok mindent, például mikor kezdtetek zenélni? Mennyire vagytok foglaltak mostanában? Benne van a pakliban nálunk, hogy ha az emberek nagyon odalesznek értetek, akkor a minden második péntekből lehet több is kelleni fog nekik, vagy a csütörtökök helyett szombatra fogunk hívni titeket beindítania  bulit, persze ezt előre leegyeztetve. Mennyire megoldható ez részetekről? - ezeket fontos számomra előre lebeszélni, mert ehhez igazítom majd a jövőt, amit nagyon megtanultam már most, hogy előre le kell ezeket fixálni, előre kell gondolkodnom minden szempontból, hogy minden flottul menjen, minden alkalommal.
#myoutfit





"You say always what you feel,  and you make always what you think."


Redmond Moore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Luana Machado
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
let's have a party // Redmond&&Luana 054e5ecdadd08458be581a66a32d7ba82c96d41c

let's have a party // Redmond&&Luana 071af1e957a088f9e71eb19ec2b777782f21e279
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Luana if you want something really exciting.
★ családi állapot ★ :
let's have a party // Redmond&&Luana Tumblr_inline_p8wegoWhvZ1tokatx_400
not just sex?!
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
let's have a party // Redmond&&Luana 8gFC
★ idézet ★ :
Live life how you want
& not how the others want you to!
★ foglalkozás ★ :
Pandora's owner, student
★ play by ★ :
luisinha oliveira
★ szükségem van rád ★ :

my secret weaponlet's have a party // Redmond&&Luana 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f4d5a4b4f4757642d58546b694b673d3d2d3632313438323037332e313535303533336632643263646236613535323539333335373138352e676966
★ hozzászólások száma ★ :
248
★ :
let's have a party // Redmond&&Luana 42a840ddbe4e66a096193a6143a7f525b673708c
TémanyitásRe: let's have a party // Redmond&&Luana
let's have a party // Redmond&&Luana EmptySzomb. 22 Júl. - 23:00
Luana & Redmond
Túl friss az emlék, amikor Wyatt feltépve az ajtót egyenesen beront a lakásba, hogy talált egy tuti helyet, ahol pont fellépőt keresnek, és már eszeveszettül kezdte is hadarni a részleteket. Igaza volt, hogy jó lehetőség, és tulajdonképpen az időzítés sem annyira rossz, már közel a végzés és ha jól játsszuk a lapjainkat, az elkövetkező időszakban többet tehetünk a bandáért, mint bármikor.
Több helyen is felléptünk már, de rendszerint azért ennél kisebbek voltak és kevésbé népszerűek, szóval tripla annyi okunk volt száz százalék felett teljesíteni. Azt még korai lenne határozottan kijelenteni, hogy lezúztuk a konkurenciát, de az biztos, hogy jók voltunk. A várakozás része viszont mindig a legrosszabb, főleg ennyi ember közt, amikor harapni lehet a feszültséggel keveredő izgalmat. Végülis, mindenki nagyjából ugyanazokat a dolgokat akarja, egy esélyt, lehetőséget, meg nem utolsó sorban pénzt. Főleg ha bejuthat egy ilyen helyre visszatérőnek.
Szinte egyként pillantunk fel, amikor a lány… - nő? nem tűnik idősebbnek nálunk - felénk tart. Mintha áram rázna meg a kérdésre:  tudunk kezdeni a héten? Hallok egy sikítást, azt hiszem ez a figyelmeztető jelzés, de már rég késő, Mateo gyanis már a nyakamban csüng, én pedig lassan elvigyorodok. Kell még egy pillanat, amíg igazán lesüllyed a mondat mögötti jelentés. Szóval minket választott?? Wyatt lesz az első, aki képes megszólalni, miután lepacsiztunk Virgillel, még egy kicsit nehéz koncentrálni, de lassan összeszedjük magunkat, mert itt azért nincs vége.
- Simán. - És előveszi a legjobb mosolyát az alkalomra, bár könnyít a helyzeten, hogy átragyog rajta az elégedettsége. Mintha nem is kételkedett volna abban, hogy minket választanak - pedig percekkel korábban még legalább annyira izgult, mint bárki más. Jó végre egységesebbnek látni a bandát, legalább az ilyen pillanatokban ott még a remény, hogy kihúzzuk ezt a pár hónapot és utána valóban odacsapunk.
- Persze, csapassuk. - Hallom Mateo hangjából, hogy mennyire vigyorog.
Még be sem fejezi teljesen, Wyatt párhuzamosan szólal meg. - Nem fogjátok megbánni!
Komolyan, csak a hely tart minket még egyben, mert minden szóból érezni, hogy a banda két energikusabb tagja lassan felrobban. Mateo még zizeg is, Virgilen látni a legkevésbé, de ismerjük annyira, hogy tudjuk legalább annyira izgatott. Én csak egyelőre remélem, hogy tényleg maradhatunk hosszútávon, és most már valóban úgy tűnik, hogy csak egy pizza melletti beszélgetés választ el az egésztől - azt meg csak nem szúrjuk majd el totálisan… ha már a nehezét megcsináltuk.
Követjük Luanat ahova kell, a háta mögött néha még egymásba lökve játékosan, amit csak a hangokból észlelhet, néha felszisszen meg nevet - vagy egyenesen röhög - valaki mögötte; de csak nem várja el, hogy magunkban tartsuk az örömünket.
- Ééés mit szeretnél tudni rólunk? - Wyatt egy pillanatra széttárja a karjait, mintha egy nyitott könyv lennénk, és mintha nem lenne legalább annyi titkunk is. Közben, ha van hova leülni akkor be is foglal egy helyet és egyenesen elterül. Én leszek az, aki arráb löki a lábát, hogy szorítson már nekem is helyet, mert sokan vagyunk, és nem akarok az ölébe mászni csak azért, mert ő folyton egyenesen kifekszik. Virgillel ketten egyelőre csendben maradunk, a másik két srácnak előbb ki kell adnia magából némi gőzt, utána majd nekünk is akadhat tér beszélni.
De melyik bandának nem akadnak mélypontjai a mosolyok mögött? A mostani legalább egy ösvényt nyit a fény felé, ha nem többet.


'Cause a good song never dies
It just reminds you of where you were The first time it made you cry, the first time you felt alive Hope, the wonder drug Don't work no more, think it took too much Sweat, your equity Make the caffeine be your weaponry

Luana Machado imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
let's have a party // Redmond&&Luana TM5NlP7
let's have a party // Redmond&&Luana A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
let's have a party // Redmond&&Luana De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
let's have a party // Redmond&&Luana D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
Témanyitáslet's have a party // Redmond&&Luana
let's have a party // Redmond&&Luana EmptyKedd 23 Május - 12:48

Redmond & Lu



Apám mindig is élő zenét szeretett volna a klubba, én nem voltam híve ennek, de a tesóim, lévén, hogy idősebbek nálam, így azt hiszik ha valamit akarnak az sokkal jobb, sőt csak az a jó, rám erőszakolták apám akaratát. Így csütörtökön és minden második pénteken élőzene lesz a klubban, ami szerintem nem a legnyerőbb ötlet, de még azis lehet, hogy találok valami fasza kis bandát, akik rendesen megmozgatják a népet. Én a DJ pult híve voltam mindig is, hiszen azzal lehet igazán élni a bulit és talán nekem is kevesebb feladatom volt vele, mint vezető a klubban.
Már jeleztem volna a jobb kezemnek, hogy keressen bandákat, akik szeretnének fellépni nálunk, de persze apám szigorúan megtiltotta neki, hogy ezt átvegye tőlem. Igaza volt, amúgy,mert amit csak tudtam átruháztam rá, a felelősséget a munka nagy részét amíg én éltem a mindennapjaimat, és élveztem az életet. Azért kaptam őt magam mellé, hogy legyen elég időm a sulira is, hiszen az is a jövőm egyik alappillére lesz ha elvégzem, valójában jól átlendültem a ló túloldalára és segítség helyett maximum én voltam segítség néha neki. Azt hiszem eddig tudtam ezt a taktikát használni, mert hamar rájött apu és vagy büntetni akart ezzel az egésszel vagy pedig segíteni, hogy visszapattanjak a talajra és ne ragaszkodjak ennyire el a luxusban, ami annyira megszoktam, hogy észre sem vettem, mennyire alapnak veszem.
Ritka,hogy én délelőtt itt legyek, dema mégis a klubban ülök, az irodában fürkészve azokat a bandákat, akik ma jönnek hozzánk meghallgatásra, vagyis inkább interjúra, hiszen munkát adunk nekik és nem csak jónak kell lenniük, de passzolnunk is kell, hogy hosszúváton működjön. Nem mindig vagyok egyszerű természet, de most ezt félre kell tennem, a klub érdekeit kell néznem, ami ez a zenekar lesz apámék szerint.
Már majdnem mindenkit hallottunk, voltak akik egészen tetszettek, kettő volt, akit még el is tudtam volna képzelni, hogy igen őket akarom ide, de a végső döntést nagyon nehezen hoztam meg, mert akkor és ott kellett döntenem a hétre már szerződtetnünk kellett valakit. Nem volt időm szarozni, túl sokáig odáztam ezt a dolgot, míg a nyakamba szakadt ez az egész.
Ez a rengeteg ember, mind arra várt, hogy én mondjam meg nekik, hogy egy ilyen neves klubban léphetnek fel, igaz hétköznap főleg, de a péntekek igencsak nagy pénz szoktak hozni, amiből ők is jócskán fognak profitálni. Mennyivel egyszerűbb lenne, ha egy kis lyuk lennénk, ahova csak pár banda akarna jönni fellépni, de most megtöltötték majdnem az egész helyet.
- Megmondod kérlek nekik, hogy sajnos most nem ők lettek a befutók,megyek beszélek a kedvenceimmel. - mosolygok rá Jane-re, akik segíteni akart nekem és legalább rá tudtam hárítani a piszkos munkát. Én jobban szerettem a jó hírt közölni, a rosszat nem is tudtam volna találni olyan béna vagyok benne.
- Akkor ők lesznek? - tapsikol miközben a srác felé tekint, szerintem az összes bandatag bejön neki, Jane az a lány, akinek mindenki mindig bejön, reménytelenül szerelmes lesz, olyan akinek mindig van vagy 8 plótúiszerelme akik összetörik a szívét, anélkül, hogy tudnának róla. Neki örömet fog okozni,hogy őket választottam, bár lehet erősen befolyásolt ő is.
- Tudtok kezdeni a héten? - lépek oda hozzájuk, Reptiles, ha jól tudom, bár annyi banda név pörög most a fejemben, hogy lehet tévedek, de majd úgyis kiderítem, anélkül, hogy kínos lenne.
- Közös erővel, Jane és én úgy döntöttünk Titeket szeretnénk bandának. De mivel ti az én felelősségem lesztek, mindenképpen szeretnélek titeket jobban megismerni. Mit szólnátok hozzá ha rendelnénk pizzát és mesélnétek egy kicsit. - éhen halok és tényleg tudni akarom működni fog e ez az egész vagy csak áltatom magam, hogy apám kedvében járjak.
#myoutfit





"You say always what you feel,  and you make always what you think."


Redmond Moore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Luana Machado
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
let's have a party // Redmond&&Luana 054e5ecdadd08458be581a66a32d7ba82c96d41c

let's have a party // Redmond&&Luana 071af1e957a088f9e71eb19ec2b777782f21e279
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Luana if you want something really exciting.
★ családi állapot ★ :
let's have a party // Redmond&&Luana Tumblr_inline_p8wegoWhvZ1tokatx_400
not just sex?!
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
let's have a party // Redmond&&Luana 8gFC
★ idézet ★ :
Live life how you want
& not how the others want you to!
★ foglalkozás ★ :
Pandora's owner, student
★ play by ★ :
luisinha oliveira
★ szükségem van rád ★ :

my secret weaponlet's have a party // Redmond&&Luana 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f4d5a4b4f4757642d58546b694b673d3d2d3632313438323037332e313535303533336632643263646236613535323539333335373138352e676966
★ hozzászólások száma ★ :
248
★ :
let's have a party // Redmond&&Luana 42a840ddbe4e66a096193a6143a7f525b673708c
TémanyitásRe: let's have a party // Redmond&&Luana
let's have a party // Redmond&&Luana Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
let's have a party // Redmond&&Luana
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Come on Barbie, lets go party!
» Lets go party - Jesus and Flor
» Party together. Luana & Ceasar
» College party. Luana & Chase
» Halloween party - Lindy, Caesar & Luana

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Szórakozó helyek-
Ugrás: