New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 79 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 71 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:43-kor
Richard Sullivan
tollából
Tegnap 22:37-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Tegnap 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Tegnap 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Tegnap 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Tegnap 19:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Tegnap 19:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

ready set let's go; Cassie & Lana
Témanyitásready set let's go; Cassie & Lana
ready set let's go; Cassie & Lana EmptyPént. 19 Május - 23:17

Cassidy & Lanai
Ha van is bennem némi ódzkodás azt illetően, hogy bevalljam, hogy valaki másnak igaza van az én életemmel kapcsolatban, tulajdonképpen akkor is el kellene ismernem, hogy Jordan nem véletlenül mondogatta nekem mindig, hogy a bárban vállalt munkám veszélyes és hogy hiába mondom neki, hogy a pult mögül nem nagyon rángatnak ki, attól Bronx utcáin ugyanúgy veszélyes az éjszaka közepén egyedül mászkálnom nőként. Szóval ebben igaza volt, ezt belátom. Bevallottam neki? Be, mert ha nem teszem, azzal szinte azt ismertem volna el, hogy feleslegesen esett baja. Amit ha a legártatlanabb módon veszünk is figyelembe, kell, hogy jelentsen valamit. Tény és való, hogy nem én vagyok az az ember, aki a legjobb tippeket tudja adni pasizás terén, mert jellemzően gondolkodás nélkül megyek a saját... Nos, szívem után, mindegy hogy épp egy olyan srácról van szó, aki tíz évre eltűnik, vagy egy olyanról, aki nem beszéli teljesen jól a nyelvet, de nagyon ügyes a nyelvével... Akarom mondani finom a vodka, amit egykor kaptam tőle. Jordan egyik kategóriába sem sorolható ezek közül, még ha nem is ígérte meg, hogy ő nem fog hirtelen eltűnni egyik reggelre, de gondolom nem hagyná el csak úgy Lucifert - és talán engem sem. Sokkal inkább a hasonlóságunk állhat az utunkba, mert mindketten hajlamosak vagyunk elég temperamentumosak és makacsak is lenni. Viszont az életszemléletünk és az alapvető habitusunk részben ki is egészíti egymást, ha odafigyelünk rá hogy a rossz tulajdonságaink ne bukjanak ki belőlünk nap, mint nap, szerintem akár világuralomra is törhetünk. Szeretek vele élni, szeretek vele lógni és... Számos dolog van még, amit szeretek vele csinálni.
Viszont vannak bizonyos dolgok, amiket nem vele, hanem érte akartam megtenni. Az egyik - és legfőbb - ezek közül az volt, hogy ha legalább épkézláb kifogással akarok szolgálni azzal kapcsolatban, hogy miért nem sminkesként dolgozom, akkor járjak utána megfelelően a dolognak. Nem mintha ezek után már vissza akarnék táncolni a dologtól, vagy el akarnám sunnyogni, mert tegyük hozzá, hogy apa jó embernek nevelt, nem olyannak, aki nem tartja be a szavát. Kivéve, ha elfelejtem, akkor hajlamos vagyok megcsúszni bizonyos dolgokkal, de nem véletlenül mondják, hogy hosszú haj, rövid ész és nem pedig fordítva, igaz?
A legegyszerűbbnek természetesen az tűnt, hogy instagramon, vagy egyéb felületen hirdetem magam és belépek a megfelelő facebook csoportokba. De ugyanolyan fontosnak tartom a személyes ismeretségeket is, ráadásul abból talán még előnyöm is származna, ha nem a lakásunkra kellene felhurcolnom mindenkit, vagy nekem kellene utaznom azokhoz, akiknek sminkesre van szüksége, hanem lenne egy állandó hely is, ahol megtalálnak. Akkor nem kellene attól félnünk, hogy egy sorozatgyilkost engedek fel magunkhoz, és lenne társaságom is, akivel nap közben tudunk beszélgetni, így egyikünk sem unatkozna az üresjáratokban.
Talán amikor hazaérek vígan mesélem majd Jordannek, hogy ha azt gondolja a nőkről, hogy nem tudnak tájékozódni, akkor teljesen igaza van, mert már akkor öt perces késésben voltam, amikor végül rossz metró megállóban szálltam le Manhattanben. Ha nem mondanám, biztosan el sem lehetne hinni rólam, hogy ebben a városrészben nőttem fel. Meg persze azt is mondhatnám, hogy nagy volt a forgalom, vagy lerobbant a busz... De miért is kezdenék rögtön hazugsággal?
Szerencsére a telefonom nem hagyott cserben és végül megpillantottam a helyet, ahová különösebb tétovázás nélkül léptem be. A pillantásom rögtön a dekorációra és berendezési tárgyakra siklott, próbáltam egyben befogadni a teret, mielőtt emberrel is felvettem volna a szemkontaktust, egészen pontosan egy nagyon szép nővel. Én annak a híve vagyok, hogy mi nők tartsunk össze, és ha nem is fogom az arcába mondani, hogy szépnek tartom, de gondolatban tehetek így.
- Szia! - Ha kicsit is komolyabban veszem úgy alapból is az életet, talán elgondolkodom, hogy hogyan szólítom őt meg először, de mégsem állásinterjú volt ez, azzal pedig úgy érzem egyenesen öregnek néztem volna, ha magázni kezdem, ezért döntöttem végül egy vidám és közvetlen köszöntés mellett. - Lana vagyok, és Cassidy-t keresem. Jó helyen járok? - Sejtettem, hogy a kérdésemre igen lesz a válasz, mert olvasni én is tudok és tudom, hogy hová léptem be. A dolognak inkább az első fele volt kérdéses.
- Krystal a közös ismerősünk, ő azt mondta már említette, hogy pontosan miért is jöttem, de szívesen felvázolom én is a dolgot, ha szükség van rá. - Ezzel újabb mosolyt küldtem felé, remélve hogy szereti az olyan embereket, akik szeretnek sokat beszélni. Ellenkező esetben nem jönnénk ki jól.
700 ruhácska szia hölgyem ready set let's go; Cassie & Lana 2451935670 bomba



And she's all I wanna be
She's got everything that I don't have I know you'll go and change your mind One day wake up and be bored with mine If you say she's nothing to worry about Then why'd you close your eyes when you said it out loud?
mind álarcot viselünk
Lanai E. Foster
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
ready set let's go; Cassie & Lana Df8f9f8a573c41112419246c1ac0c489bd6c5fe3
ready set let's go; Cassie & Lana 9109ee434f468939861f92702e08f4014cbcbc8d
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
I can’t relate I keep light
No no no drama in my life Negative days negative nights Baby you’re wasting all your time You ain’t worth my love if you only love to hate me
★ családi állapot ★ :
ready set let's go; Cassie & Lana 2bacf70cf0f3729f61a6c28e231529e3a593f321
If youre my man I want you to myself
I know I’ll have enemies As long as you’re into me But I don’t care 'cause I got what I need I saw you And knew what I was trying to do
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
ready set let's go; Cassie & Lana Tumblr_inline_ohc4c4QG3v1slfjc1_400
★ idézet ★ :

You're always going to make people talk. You might as well make them talk for two weeks rather than two seconds
★ foglalkozás ★ :
➻ makeup artist
★ play by ★ :
➻ Liza Soberano
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
ready set let's go; Cassie & Lana D0a8ccc06e95b524c4fa3cd674ab0fdb74bc45dc
 
ready set let's go; Cassie & Lana
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Come on Barbie, lets go party!
» who lets the dogs out – lindy x paul
» Lets go party - Jesus and Flor
» Elkészültem az elõtörténetemmel...
» Are you ready to be a father?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Üzletek és bevásárló központok-
Ugrás: