New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 69 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 69 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
Perla Rivera
tollából
Tegnap 21:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Welcome to my funeral. Zain & Ezra
TémanyitásRe: Welcome to my funeral. Zain & Ezra
Welcome to my funeral. Zain & Ezra EmptyVas. Márc. 24 2024, 10:40

zain & ezra
my last day on earth.



Hogy rajtunk kívül bárki úgy jellemezné a felbukkanásunkat a bulin, mint szórakoztató fél óra vagy a színvonal növelés azt kurvára kétlem, de hát nem le van szarva, hogy mások mit gondolnak? De! Gecire.
-Nem tudnék jobban egyetérteni veled, tesó. Igazából meg is köszönhették volna, hogy azt a langyos foslevet, amit ők partynak neveznek kicsit színesebbé tettük. Mármint te. Én csak leszállítottam a mókát.-vonom meg a vállaimat idiótán vigyorogva. Tény, hogy nélkülem az az egész nem történhetett volna meg, de annyi legyen a mentségemre, hogy meg is állítottam Zain-t, amikor már az emberölés küszöbén járt. Legalább azt megcsináltam basszátok meg.
-Pfff....ne is mondd.. így is elmebeteg az öregem. Amiről nem tud az nem fáj.-Nekem. Sóhajtok egyet a fejemet ingatva. Kurvára nem tudom, hogy ennek hogyan lesz majd vége, főleg, hogy most bonyolítja a helyzetet, hogy Tana és az anyja már a "család" része és összecuccoltunk. Őszintén szólva nem szeretném őket csak úgy az apámmal hagyni, mert baszottul nem tudják, hogy mennyire veszélyes az a féreg. Milyen kibaszottul varázslatos és idilli szarkupac.
-Hagyjál már, baszod. Csak egyet, már így is van bennem elég, de te inkább a faszodba kapaszkodj és a hugyozásra figyelj.-intek egyet a levegőbe hanyagul, hogy hagyjon már lógva, szerintem ha most két tablettát is tolnék, akkor egy laza gyomormosás még benne lenne a mai programba. Ennyire nem akarom túltolni, hiszen csak egy laza kikapcsolódásról volt szó, nem pedig túladagolásról. Bár még fiatal a nap bármi is megtörténhet... és ha már itt tartunk.
Nem tudom, nem akarom és nem is fogom leplezni a meglepettségemet, hogy Zain szinte megbaszta Lita-t. Na ez az igazi meglepő páros. Mármint azt megértem, hogy Zain fasza felállt rá, de nem hittem volna, hogy a kis ártatlan erre gerjed. Mondjuk megvédte... és beálltak... szóval ja. Gondolom minden faktor adott volt ahhoz, hogy nyíljanak azok a lábak.
-Neked könnyű, basszam ki a szádat. Egy rakat faszság a kurva történelem és nem az van, hogy nem értem csak szarok én bele annyira, hogy meg se próbáljam beseggelni, azt a halomnyi felesleges infót.-rázom meg a fejemet, miközben bámulok magam elé a semmibe és így, hogy a picsámon ülök még így is folyamatosan forog körülöttem a világ.
Következő megszólalására hangosan felnevetek és kissé előre is kell dőlnöm, hogy megtámaszkodjak.
-Az elveid? Neked már olyanjaid is vannak? Faszom. Micsoda váratlan kibaszott fordulat.-tovább röhögök a szemem sarkából letörölve egy kicsorduló könnycseppet. Ez volt az év poénja... aztakurva...
Jobb lett volna a korábbi témáknál maradni, hiszen olyan vizekre evezünk, ahol nekem cseszettül óvatosnak kellene lennem, de jelen állapotomban nem tudom mennyire leszek erre képes. Külön nehezített pálya, hogy Zain túl rég óta ismer ahhoz, hogy könnyen hazudjak neki.
Felvont szemöldökökkel pillantok rá.
-Jól van már, tedd magad takarékra.-forgatom meg a szemeimet egy sóhajjal.
A bejelentésére kicsit sem számítok, így szinte kiesek a saját tátott számon a döbbenettől.
-Mi a geci? MI A GECI? Mi a fasznak csináltál ilyet?-azt a büdös kurva élet. Hát. Nagyobb szarban vagyok, mint azt eredetileg gondoltam. Hát faszom. Nem tudott volna még egy kicsit várni ezzel a húzással és bejelentéssel ez a gyökér?
-Hát én erről nem tudok nyilatkozni, de nem akart olyan állapotban egyből hazamenni.-én pedig nem győzködtem, hanem kihasználtam a lehetőséget.
Már amikor elkezdi felvezetni a kérdést pontosan tudom, hogy hova fogunk kilyukadni és őszintén szólva nem tetszik a dolog, ahogyan a válaszom sem fog kitörő sikert aratni.
Kissé ingatagon, de felállok az ülésből. Tudom, hogy ideges lesz... tudom, hogy most bele kell néznem pár öklösbe és csak annyira védekezhetek, hogy kórházba ne küldjön. Felsóhajtok és megdörgölöm az államat mielőtt eltámolyognék a falhoz, ahol a striguláink vannak. A földről felhalászom az alkoholos filcet és egy szó nélkül húzok egy újabbat az enyémek közé mielőtt visszapattintom a kupakot és ledobom nagyjából oda ahol volt. Lassan fordulok felé, hogy rá tudjak nézni, illetve fel tudjak készülni arra, ami ezután jön.
-Megbasztam.-közlöm nemes egyszerűséggel, minden körítés nélkül. Minek mentegetőzzek és fogjam mindenre is az egész világon? Le fogja szarni.  Mondjam, hogy sajnálom? Nem hinné el és egyébként is. Kurva nehéz lenne meggyőzően kimondani miközben olyan jól esett Aali-val dugni.
Tana-t pedig biztos Isten nem mártom be, mert azt tudom, hogy én elbírom és majd idővel kiheverem Zain dühét, de azt nem akarom, hogy rázúdítsa.

Wheezie Aaliyah Minette and Zain Marcus Jefferson imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Ezra Wallace
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Welcome to my funeral. Zain & Ezra
Welcome to my funeral. Zain & Ezra EmptyVas. Márc. 24 2024, 06:05


Wallace

Last wish?


Nem toom mikor volt utoljára, hogy így összeröffentünk valahol és egyszerűen csak úgy... léteztünk egymás mellett, jól betéptünk, kibeszéltük magunkból azt a sok szart, ami a mindennapokban bassza az agyunkat, de józanul túl ciki lenne nekiállni beszélgetni, mint két, érett, felnőtt férfi. Asszem' mi sose fogunk megérni erre, eljutni erre a szintre, de jelenleg nem is akarok. Csak ülni, élvezni ahogy az eddig elpusztított szerek eggyé válnak bennem, és elrepítenek egy olyan dimenzióba, ahol nem számít semmi és senki. Mert most kibaszottul erre van szükségem meg egy jó hugyozásra. Ebben a lelakott, agyatlan állapotban nem mellesleg Ezra faszságait is ezerszer könnyebben viselem el. Úgy tűnik, hogy a mi kapcsolatunk csak így működik. Fogalmazzunk inkább úgy, hogy így a leghatékonyabb.
Mikor a gimi új, kerekseggű pinájáról győzköd tovább, már csak egy keserű félvigyorral reagálok, szemeimmel végig az üveg alján hullámzó piát követve mielőtt a maradékkal nyakon önteném magam. Ja, a balfasz jelző egész közel áll az igazsághoz.
A keserű félvigyor aztán valahogy mégis csak kiszélesedik rusnya képemen, és még fel is horkantok Ezra megjegyzésre.
-De azért fasza buli volt, nem? Legalább kicsit feldobtuk azoknak a sznob faszfejeknek az estéjét. -Kapom fürgén tekintetemet Ezra irányába, egy pillanatra bele is szédülve a hirtelen mozdulatba, ami után szükségem van jó néhány másodpercre, hogy megálljon körülöttem a világ, s újra csak egyet lássak Wallaceból, bár belőle annyi is sok.
-Kösz, de asszem' elég, ha a faterod csak a muterod által rád hagyott örökség miatt kap agyvérzést. Mi lenne, ha megtudná, hogy egy saját, jövedelmező üzletbe kezdtél?! - Oké, az előbb hazudtam. Azé' szoktunk mi józan állapotban is dumálni a dolgainkról. Az egyik alkalommal köhögte ki, hogy szerinte az a faszszopó apja akár megölni is képes lenne az örökségéért.
-Álljáá' meg! - Szólítom fel össze-vissza dülöngélve, mint a rohadt nád.
-Csak egy! - Térek ki az eki-re. Tiger elég nyomatékosan figyelmeztetett, hogy ők teljesen másképp működnek, mint Sáskáék, itt nincs dolgozói kedvezmény meg a faszom tudja... Nem suvaszthatok el saját részre semmit a cuccból, amit el kell adnom. Kecskére káposztát...
Nem kellene úgy vigyorognom, mint egy idióta -bár, tény és való, hogy az vagyok-, mikor Ezra kishíján behúzza a két strigulát a nevemhez Lita személyében. Már csak egy elismerő vállon veregetés és ünnepélyes koronázási szertartás hiányzik, de faszom... egyelőre beérem annyival, hogy láthatom ahogy Ezra szinte atomjaira porlad az irigységtől.
-Miii a gecii?! Téged egy alattad járó korrepetál az egyik legkönnyebb tárgyból? - Gúnyosan, harsányan felröhögök, az ódon színház falai szinte beleremegnek, csoda hogy nem dőlnek ránk. Megint sikerült kiragadnom a lényeget, de mégis mit áradozzak tovább Melita csöcseiről?! Mindenki tudja, hogy akkorák, mint egy-egy repülőgéphajtómű. Bazi nagyok.
-Régen talán megtettem volna. Mit talán?! Biztos is! De ma már mások az elveim. - Ez az utolsó mondat annyira szarul hangzik az én számból, hogy már megint röhögnöm kell, alig bírom magamban tartani, de azért rajta vagyok az ügyön, hogy ez egyszer valami komolyságot erőltessek magamra. Mégis csak Aali-ról van szó. A kibebaszott Minette, aki úgy elvette az eszem, hogy azóta sem vagyok teljesen százas. Sose voltam, de mióta atombombaként belecsapódott a csaj a kikúrt életem kellősközepébe, képtelen vagyok a reális, higgadt gondolkodásra, ha róla van szó...
-Azért, mert szeretem ezt az őrült picsát! - Magamat is meglepem az indulatosra sikerült válaszommal, még bele is öklelek a térdembe, majd nyugtatásként jó mélyeket slukkolok a fűből, mint egy hegymászó, aki végre oxigénpalackhoz jutott...
-És nem lehet másé csak az enyém! Megkértem a kezét baszd meg. Gondoltad volna, hogy valaha ekkora faszságra adom a fejem? Hónapokat güriztem, hogy kiköhögjem annak a rohadt gyűrűnek az árát. - Verek ököllel újabbat térdemre, s miközben hallgatom Ezra beszámolóját arról a bizonyos estéről, örvényként kergetőzni kezdenek fejemben a gondolatok.
-Pff a makulátlan kis hercegnő. Úgy csinál, mintha nem ment volna már haza ennél sokkal szarabb kinézettel. - Fejemet egy gunyoros, rövid röhögéssel a mögöttünk omladozó, összegraffitizett falnak döntöm, s ekkor mintha felgyúlna a villanykörte az agyamban, számon kérően fordítom fejem Ezra irányába, úgy méregetve pár másodpercig, mintha csak egy jól szúrható pontot keresnék rajta.
-Egyszer fogom megkérdezni, te is tudod. Úgyis rájövök az igazságra bárki bármit hazudik a pofámba, ismersz. - Kezdek bele mondandómba, majd gyanakvóan összehúzom a szemeimet, így figyelve a képét, hogy miként változik a mimikája...
-Tudom, hogy utáljátok egymást, de mindketten tudjuk, hogy a pia és cucc olyan dolgokra késztet amit józanul nem tennénk meg. - Rándul félvigyorba szám.
-Megbasztad akkor éjjel? - Még magamat is meglepem, hogy mennyire könnyedén, higgadtan bucskáznak ki a szavak a számon, pedig ez nagyon is komoly téma. El se tudja képzelni mennyire!

BEE






I was born
with the wrong sign in the wrong house with the wrong ascendancy.

Wheezie Aaliyah Minette and Ezra Wallace imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Zain Marcus Jefferson
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Welcome to my funeral. Zain & Ezra 7bc14824a0a793e9ac6ff3f0b1275bf2f81b061c
Welcome to my funeral. Zain & Ezra 782276cf5e0629378ece8b947bd1fea4e4a99121
★ kor ★ :
18
★ elõtörténet ★ :
I was born with the wrong sign in the wrong house with the wrong ascendancy.
★ családi állapot ★ :
Baby, please come back! It wasn't you, baby it was me, maybe our relationship isn't as crazy as it seems.
Welcome to my funeral. Zain & Ezra EwZahrH
Maybe that's what happens when a tornado meets a volcano.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Welcome to my funeral. Zain & Ezra Ed0198a349d326c6408fd64962efc43387142527
★ idézet ★ :
Ha mindenre lenne bocsánat, az Ördög mèg mindig Isten mellett ülne.
★ foglalkozás ★ :
Iskola kerülő drogdíler
★ play by ★ :
Arón Piper
★ hozzászólások száma ★ :
60
★ :
Welcome to my funeral. Zain & Ezra Afe515b7a077a15d4f39e9ad21b44b2daaa5ed34
TémanyitásRe: Welcome to my funeral. Zain & Ezra
Welcome to my funeral. Zain & Ezra EmptyCsüt. Dec. 28 2023, 12:38

zain & ezra
my last day on earth.



Elkerekednek a szemeim majd pislogok három nagyobbat, mert egy pillanatig az istenért sem tudom eldönteni, hogy ő nyúlkál össze-vissza az mellé vagy már én nem látok jól, de azt hiszem mindkettő igaznak bizonyul, mert hiába tartom ... asszem... egy helyben az üveget idő mire ki is veszi a kezemből.
-Balfasz.-röhögök kifújva a kesernyés füstöt miközben látom, hogy a pólójába is eltett egy adag whiskeyt későbbre és már most tudom, hogy egy óra múlva itt fog szimatolni mint egy kibaszott kopó, hogy kell még legyen valahol piánk, mert érzi a szagát.
Újra helyezkednem kell egyet az ülésen, mert valahogy mindig egy olyan faszom geci ponton nyom, hogy az agyérgörcs örömtáncot jár a fejemben. Nem is egyet rúgtunk már szét, mert egyszer csak eljön az az állapot amikor elkezdjük az ülőhelyet hibáztatni és egyszerűen szétbasszuk őket.
-Azt a segget nem fosnád le.-jegyzem meg vigyorogva. Alpári állatok tudunk mi ketten lenni akár egyedül vagyunk, akár egy nagyobb társaságban és hiába az ítélkező tekintetek mi sosem foglalkoztunk mással, csak azzal, hogy mi jól érezzük magunkat ennek az egyik írásos bizonyítéka, hogy ősemberek módjára véstük fel a csajokat jelző vonalakat a falra, amihez nekem illene most legalább... a fasz tudja hányat hozzáadnom, de így már nem is akkora fun, hogy magammal versenyzem egy ideje.
Ahogy felszabadul a kezem én nyúlok az üvegért és iszok néhány kortyot, mondjuk a mozgáskoordinációm már nekem sem az igazi, hiszen a szám szélén legördül néhány csepp... na jó egy fél kibaszott korty, de azt le is törlöm a dzsekim ujjával visszarakva az üveget.
-Örök rejtély, hogy miért...-jegyzem meg szarkasztikusan mielőtt örülnék egy kört a saját megjegyzésemnek egy kurva nagy vigyor képében. Visszaveszem tőle a blázt, hogy egy újabbat szívjak, bár vissza is kell gyújtanom egy kicsit, mert a kibaszott fűtől rohadt gyorsan elalszik ám a szál.
-Csalódtam volna...-nevetek egyet a fejemet ingatva. Zain sosem igényelt meghívót olyan volt, mint a pestis csak úgy megjelent a túlzsúfolt környezetben.
-Ohh... fasz... az szopás lehet. Szóljál ha kell segítség.-mondjuk kezdhetném azzal, hogy kirendezem nála a korábbi fogyasztásaimat, hiszen most, hogy betöltöttem a 18-at rájöttem, hogy apám miért volt úgy megőrülve anyám végrendelete után. Az összes vagyonát én örököltem, ami ezzel az életkorral hozzáférhetővé is vált a számomra, míg ő egy kurva vasat sem kapott. Az a csoda, hogy engem nem tett még el láb alól a pénzért.
-Intézd haver.-intek valahova a franc se tudja hova. Ha nem jelentette volna be az lett volna az első kérdésem, hogy mégis hova a faszba tántorog, de így megspórolt nekem egy kört.
-Jó ember vagy, Zain!-röhögök egyet máris kiszolgálva magamat egy tablettával. Egyszer így fogunk mindketten megdögleni. Beállva egy isten háta mögötti helyen.
-MI A FASZ??-kapom rá a tekintetemet. Zain majdnem bejutott a kis apácába... a kurva életbe. Most már egyre kevésbé tudom eldönteni, hogy csak hallucinálok vagyok ezek a szavak tényleg ki is jönnek a száján.
-Te most Lita-ról beszélsz? Mi a geci? Leáldozóban van a királylány? Tudom milyen csöcsei vannak korrepetál kibaszott töriből minden héten.-mondjuk ezek szerint Zain... az a szerencsés faszkalap ruha nélkül láthatta azokat az idomokat. Faszom.
-Te mekkora egy gyökér vagy. Meg kellett volna dugnod... két strigulát ért volna.-ráfért volna egy kis egyenlítés.
A mondandója vége kissé megkésve ér hozzám. Hát legalább jó tudni, hogy milyen sors érne, ha megtudná.
-A faszért érdekel még, hogy ki kúrogatja...-sóhajtok egyet odaadva neki a cigi végét.
Kérdésére egyből eszembe jut, hogy mi is volt azon az estén és akaratlanul is mosolyra rándul a szám széle.
-Ja előbb hozzám, mert nem akart véresen, elázva hazaesni. Aztán haza hozzájuk.-vonom meg a vállamat, mintha tényleg ennyi lett volna az egész, átugorva azt a részt, hogy meg is dugtam.

Melita Kershaw, Wheezie Aaliyah Minette, Zain Marcus Jefferson and Tana Griswold imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Ezra Wallace
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Welcome to my funeral. Zain & Ezra
Welcome to my funeral. Zain & Ezra EmptyCsüt. Dec. 28 2023, 08:29


Wallace

Last wish?


Mintha víz alatt hallanám Ezra hangját. Mindent csak tompán, beszűkülve érzékelek, hallok. Abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán érthető, emberi nyelven pofázik hozzám. Be vagyok állva, mint a gerely. Megint. Mindig. Állandóan, mióta Aali le se szarja a fejem, és ribanckodott annak a senkiházi kis szarkupacnak a buliján. Nem válaszol az üzeneteimre, szinte sosincs otthon, amikor elmegyek hozzájuk vagy ezredjére bocsánatot kérni az Ő FASZSÁGA miatt. Nem toom' mi van, eltűnt a földszínéről, vagy a tököm se tudja már. Lehet az lenne a legjobb. Ha végre ki tudnám verni őt ebből a kettyós, szétnarkózott fejemből. Mintha sose létezett volna. Mintha nem is jelentene nekem ilyen sokat. Hogy akár hidegvérrel is képes lennék ölni érte.
Kétszer kapok a felém nyújtott üveg után mire kezeimmel sikerül rászorítanom a nyakára, ami után már emelem is a számhoz, a májam pedig közben ordítva könyörög, hogy ne rohasszam már tovább.
-Baszd meg. - Morranok fel elkent, belassult hangon, miután megállapítom, hogy több ment a göncömre, mint a számba. Ügyetlen mozdulatokkal helyezem vissza kettőnk közé az üveget, majd fejemet a mögöttünk tornyosuló, omladozó falnak vetem, és eltátott szájjal stírölöm a plafonon lévő graffitiket. Sose fogok rájönni, hogy hogy a faszomba mentek oda fel... Filozofikus gondolataim kavalkádjából ismét Ezra rángat vissza.
-Van új csaj?! Hallod, nem tudom. Le se fosom amúgy. - Vonom meg a vállam. Ezzel asszem' mindent elmondtam. Tudom, hogy nem kell magyaráznom neki mi a szitu. Ugyanis, mióta Aalival szakítottunk -vagy mi a bánat van-, Ezra volt az első, aki megtudta, és hát kurvára nem lepődött meg rajta. Régen striguláztuk, hogy ki, hány csajt szédített már meg a trinityben. A szemközti falon -bár megkopva-, még mindig ott van a nevünk a csajok számát jelző vonalakkal. Az én striguláim akkor értek véget, mikor beleestem Aaliba. Ezra magasan vezet. Szerintem ő még akkor sem állt le a skalp gyűjtéssel, amikor összejött a szöszi, szarkavaró kis boszorkánnyal.
Készséggel veszem át a felém nyújtott dzsangát, olyan mélyet slukkolok belőle, hogy a tüdőm úgy sír fel, mint egy csecsemő. Meg se rezzenek az üvegcsörömpölésének éles zajára. Csak teljes kábulatba esve figyelem, ahogyan a kisebb-nagyobb darabok, szilánkok ezerfelé röpülnek. Rokonlelkek vagyunk.
-A balhé óta sehova nem hívtak meg. - Egy aljas, bosszúszomjas félvigyor telepszik meg szám egyik sarkában, s miközben beszélek, a letüdőzött füstöt sárkányként okádom ki orromon, számon egyaránt, majd visszanyújtom neki a cigit. Az a kis rohadék megérdemelte amit kapott!
-De ez nem egyenlő azzal, hogy nem is mentem sehova... - Rákacsintok, és akár vele, akár egyedül, de elröhögöm magam, bár gyanítom, számíthatok Ezrára.
-Sáskáékat rajtakapták a zsernyákok, szal' most másnak dolgozom, az üzletnek meg mennie kell, különben éhen döglünk. - Pont nem érdekel, hogy hova vagyok meghívva, hogy valahonnan kitiltottak-e, nekem egy dolgom van, teríteni a cuccot, és nem lebukni.
-Brunyálnom kell. - Hangzik fel a közérdekű információ, majd nagy nehezen feltápászkodom, a fekete, bőr hasi-tasimat felé hajítva.
-Találsz benne tic-tacot. De csak a kis zsebből vehetsz! - Kínálom meg készségesen némi ekivel, hogy aztán elbotorkáljak a szemközti falig, megnyitni a slagot...
-Ha azt mondanám, hogy majdnem megkeféltem a Kershaw csajt, elhinnéd? - Joggal hiheti azt, hogy csak be vagyok állva, és össze-vissza beszélek, de bassza meg... ez a rohadt igazság!
-Tudod a medencés buli után... volt egy másik. Megmentettem a csajt a faszszopó exétől, aki rá akart nyomulni, aztán... piáztunk, füveztünk, még egy csík kokót is felszívott, leugrottunk a Brooklyn hídról, és hát... jahh... - Megvonom a vállam, és sunyin belevigyorgok a zippó öngyújtom lángjába, amit hol felvillantok, hol pedig lekapcsolok.
-Olyan didkói vannak a csajnak! Ész megáll, fasz feláll. - Felröhögök, ám ez a pillanatnyi jókedv nem tart túl sokáig.
-Simán megtehettem volna. A szöszi annyira készen volt, hogy lehet nem is emlékezett volna. De állandóan Aali-ra gondoltam. Meg arra, hogy ha valaki hozzáér, kihúzom a tag belét a száján, és megfojtom vele. - Gondterhelten sóhajtok fel, és ha van még az előbb tekert jointból, úgy elveszem tőle egy slukk erejéig.
-Tényleg, mi volt a medencés buli után? Haza vitted az elkényeztetett hercegnőt? - Fordítom felé a fejem, mert erről valahogy nem is dumáltunk azóta...

BEE






I was born
with the wrong sign in the wrong house with the wrong ascendancy.

Melita Kershaw, Wheezie Aaliyah Minette, Ezra Wallace and Tana Griswold imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Zain Marcus Jefferson
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Welcome to my funeral. Zain & Ezra 7bc14824a0a793e9ac6ff3f0b1275bf2f81b061c
Welcome to my funeral. Zain & Ezra 782276cf5e0629378ece8b947bd1fea4e4a99121
★ kor ★ :
18
★ elõtörténet ★ :
I was born with the wrong sign in the wrong house with the wrong ascendancy.
★ családi állapot ★ :
Baby, please come back! It wasn't you, baby it was me, maybe our relationship isn't as crazy as it seems.
Welcome to my funeral. Zain & Ezra EwZahrH
Maybe that's what happens when a tornado meets a volcano.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Welcome to my funeral. Zain & Ezra Ed0198a349d326c6408fd64962efc43387142527
★ idézet ★ :
Ha mindenre lenne bocsánat, az Ördög mèg mindig Isten mellett ülne.
★ foglalkozás ★ :
Iskola kerülő drogdíler
★ play by ★ :
Arón Piper
★ hozzászólások száma ★ :
60
★ :
Welcome to my funeral. Zain & Ezra Afe515b7a077a15d4f39e9ad21b44b2daaa5ed34
TémanyitásWelcome to my funeral. Zain & Ezra
Welcome to my funeral. Zain & Ezra EmptyKedd Dec. 26 2023, 15:43

zain & ezra
my last day on earth.



A Moss and Brill’s Hamilton Theatre sokszor volt már a menedékünk. Általában ide jöttünk, amikor kurvára semmi kedvünk nem volt az emberek pofájához és csak le akartunk aljasodni csendes magányunkban. Hanyagul dobom fel a lábaimat a felső szint korlátjára miközben próbálok valami kényelmesebb testhelyzetet találni a még megmaradt ülések egyikén. Lófasszal sem törődve hajítom el megüresedett whiskey-s üveget a ledeszkázott színpad irányába, ahol aztán hangosan csörömpölve robban szilánkokra.
-Láttad már az új csajt a suliban? Kibaszott kemény segge van..-jegyzem meg az utolsó bontatlan üveget felé nyújtva, hogy kezdje meg amíg én meggyújtom a következő cigit, amire egyébként kurvára nem lenne már szükségünk.. legalábbis nekem nem mert már az első is kellemesen megnyomta a fejemet és nem ártana mérsékelten észnél maradnom. Az őszintét bevallva sajnálom, hogy megdugtam Aali-t... de nem Zain miatt, hanem azért, mert azóta konkrétan úgy rá van fixálódva a kibaszott agyam, hogy már értem miért volt a haverom mindig teljesen megfaszulva emiatt a lány miatt. Ami elég nagy kibaszás, mert konkrétan még akkor is áll a farkam tőle, ha Aali lehajol egy kibaszott ceruzáért. Sosem voltam egy túl megfontolt és elővigyázatos egyéniség, de most még én is érzem, hogy vékony jégen járok. Akár együtt vannak akár nem Zain kibaszottul nem repes az örömtől ha akárcsak hozzászólnak Aalihoz... szóval ja... egy kibaszott fogadás miatt nagy eséllyel a föld alatt fogok kikötni... mármint HA kiderül. Eddig mindenki kurva ügyesen tartotta a száját, még megdöbbentő módon Tana is, egyszerűen haladtunk tovább a megszokott kerékvágásban,mintha mi sem történt volna. Én egy másodpercig sem kerültem a haveromat, mert annál gyanúsabban semmi nem lett volna az egész kibaszott világon.
Lassan fújom ki a füstöt mielőtt meglököm őt egy kicsit a könyökömmel, hogy cseréljünk.
-Nem tudsz valami jó házibulit a hétvégén? Kurvára nincs semmi kedvem megint egy klubban baszni a rezet.-bár nem tudom, hogy a múltkori óta hány meghívás érkezett Zain számára. Rohadtul szétverte Noah fejét és most már szerintem azok is félnek tőle, akik eddig geci keménynek érezték magukat.

Wheezie Aaliyah Minette and Zain Marcus Jefferson imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Ezra Wallace
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Welcome to my funeral. Zain & Ezra
Welcome to my funeral. Zain & Ezra Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Welcome to my funeral. Zain & Ezra
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Zain's drug lab
» Zain Marcus Jefferson
» Zain & Tiger - new position
» Zain & Tana | flying high and falling low
» Hush & Ezra

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan-
Ugrás: