New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 39 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 33 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 23:51-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Tegnap 23:40-kor
Na Tae-yang
tollából
Tegnap 23:02-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Tegnap 22:58-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 18:30-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 17:31-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 17:20-kor
Deborah Winchester
tollából
Tegnap 16:57-kor
Tyra Greene
tollából
Tegnap 16:42-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
236
222

a date after a concert? - Maxwell & Nova
Témanyitása date after a concert? - Maxwell & Nova
a date after a concert? - Maxwell & Nova EmptyHétf. Feb. 27 2023, 23:32

Maxwell & Nova
Tinder randik, esküszöm ha lenne normális ismerkedési fórum a Földön nem használnám, de bárhová megyek ugyanazt akarja minden pasi. Na nem mintha én annyira keresném a szerelmet, mert totál nem. De jó lenne már beszélgetni egy jót valakivel mielőtt belemegyünk a piszkos kis részletekbe, mert ugye anélkül nem megy. Nem vagyok az a tipikus romantikus lány, aki várja a szőke herceget azon a bizonyos fehér lovon, sem aki virágot akar kapni csak úgy, de azért szeretem ha törődnek velem néha. Az a három idióta a bandából kitesz magáért néha, mondjuk ők szoktak nekem kedveskedni, de ők konkrétan azért mert ha be vannak állva meg akarnak dugni. Akkor is ha nem, de olyankor nem adnak neki hangot.
A koncert utánra beszéltük meg a találkozót, felírtam a nevét a listára, így be fogják engedni, remélem eljön megnézni minket, egész cuki pofija van ennek a srácnak, akinek a nevére nem emlékszem. Pedig otthon mantráztam magamban, de valamiért totál kiment a fejemből, mentségemre szóljon, hogy borzalmas a név memóriám. Előkapom a telefont és gyorsan megnézem, Max, Maxwell, hát majd elmondja melyiket szereti jobban. Szexi név Maxwell, jól hangzik, tetszik.
- Tedd már el azt a szart és gyere hangolni. - kiált rám Kai a banda egyik gitárosa. Összeszorítom a szám, hogy ne jöjjön ki rajta semmi csúnya szó, de azért amikor odaérek tarkón vágom.
- Ezt a hangsúlyt ne. - figyelmeztetem, mert tudja, hogy nem szeretem ezt a hangnemet, nem csak velem senkivel. - Már régen megvolt a beállás kedves, csak éppen a pultos csajt dugtad a mosdóban. - oktatom ki, majd belököm a színpadra, hogy ő is kipróbálja, hogy minden klappol e.
Amikor a közönség összegyűlik, már halljunk a hangos kiáltásokat, minket várnak, pedig még nem vagyunk nagy szám, de apám neve, mindenkit idevonz, így egy kicsit előnyben vagyunk, ami egyszerre hátrány is. Mindenki a nagy Kaen lányát akarja hallani, de mivan akkor ha a nyomába sem érek, hiába igyekszem. Eddig nem ért csalódás és a közönséget sem, de most is izzadó tenyérrel lépek színpadra és köszöntök mindenkit.
A koncert zavartalanul lement, nem bakiztunk nem estünk szét, de ez annak köszönhető, hogy nem részegen lépett színpadra a dobosunk. Ő most éppen szárnyal a fellegekben, mert elmondása szerint megtalálta a nagy Őt. Annyira nyálas és lehetetlen elképzelni róla, minden második héten talál egyet, de legalább boldog. Én még azt sem tudom mondani, hogy keresem a nagy Őt, egyáltalán azt sem tudom mit keresek egy pasiban ha találkozunk, de bízom benne ha tényleg azzal találkozol akivel leélem az életemet azt tudni fogom.
A koncert végén átöltözök, hogy valami szexibbet vegyek fel, mint a fellépő ruhám, majd leülök a pultnál és kikérem egy italt magamnak. Pontosan tudom kire várok, sötét haj, csinos pofi, remélem nem valami öreg fószer lesz hózentrógerrel és protkóval. Mert ez lenne a legrosszabb rémálmom, amit soha nem akarok átélni. Sok rossz sztorit hallani ilyen randikról, de eddig nem nyúltam mellé,nagyjából mindig azt kaptam amit vártam, de sosem komoly pasit.
Beleiszok a poharamba, majd küldök egy üzenetet, hol talál meg a szexi nevű Maxwell.
“A pultnál ülök, egymagamban, fekete ruci és cipő. A gin tonicot ivó lány én leszek.,” - adom ki a magam részéről a leírást, hátha így könnyebben megtaláljuk egymást, vagyis ő engem.
[/url][url=https://livin-in-new-york.hungarianforum.com/u980]
thx.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: a date after a concert? - Maxwell & Nova
a date after a concert? - Maxwell & Nova EmptySzer. Márc. 08 2023, 19:03


Nova & Maxwell

“Your work is going to fill a large part of your life, and the only way to be truly satisfied is to do what you believe is great work. And the only way to do great work is to love what you do. If you haven’t found it yet, keep looking. Don’t settle. As with all matters of the heart, you’ll know when you find it.”




Randi. Az ilyenek általában negatívan érnek véget, vagy egy gyors kósza numerával. Sosem maradok nyugton ilyen téren, még nem találtam meg a szerelmet, még nem akadt olyan nő, aki levett volna a lábamról. Vagy én őt momentán, ha azt nem nézzük hogy véletlen nekimegyek és azáltal dől fel, vágódik hanyatt.  
Amúgy egy koncertre vagyok hivatalos, a munkámnak vége, lejárt a műszak, szóval kijár a két nap pihenő. Kihasználom ebben biztos is vagyok, nem kell aggódni emiatt senkinek sem. Anyámat felhívtam, érdeklődtem a hogylétük felől és mivel semmi olyan nem volt, azon kívül, hogy kérdése alapján megint látni és etetni akar...mikor megyek? Hát majd egyszer befutok megint. Igyekszem. Úgyis van mit csinálni a családi házon is, apára nem lehet mindent bízni, csinálják a fiatalok, csináljuk mi. Anya már sokszor kérdezte, mikor lesz állandó barátnőm, akit el is jegyzek, össze is házasodunk végre és lesznek gyerekeink...nem ebben az életben. Ugyanezt a hibát nem követném el még egyszer. Elég volt egyszer csalódnom, akkor is hatalmas volt a keserűség. A második nemet nem tudnám elviselni. Beleroppannék, szóval tartózkodom a hosszútávú kapcsolatoktól. Szerelmesnek lenni? Nem tudok azonnal és nem is pont a múltam miatt. Túlvoltunk pár randin mikor megtörtént az átesés. De aztán nemet mondott és vége szakadt mindennek. Szóval azóta a nap óta nem találok magamra úgy igazán. Szóval a koncert alatt figyelemmel kísértem szinte mindent is. Még azt is, amit így civilként nem is kellene néznem. Mégis kísérő pillantásokat adóztam a kés és tűzdobálás előadóira. Kicsit odébb kacsingattam ez miatt, de a legtöbb figyelmem a nőn volt, aki miatt itt voltam lényegében. Randi. Ezeket mindig túlélem. Ő az események fénypontja, egy sztár. Szóval kíváncsi voltam rá. Az SMS megérkezett, a mobilomat előkapartam, elolvastam, majd a kólámba belekortyolva megindultam az említett hely felé. Kikerültem a portyázókat, figyeltem az engem mustrázókat, némelyiket megmosolyogtam, de a pasik figyelmét csak kikerültem. Nem vagyok homi, hetero vagyok fixen szóval mindegy is. Közeledtem végre a pulthoz, a szemeim máris az említettet keresték és mikor megvolt, nem olyan gyorsan, akkor siettem csak mellé. Komoly ábrát varázsoltam magamra, megálltam mellette, kicsit odébb toltam a széket mellőlem.  
- Hát most már biztosan nem egy magadban fogsz iszogatni! - amint rám néz, csak akkor mosolyodok el, majd ez a mosoly kiszélesedik pillanatok alatt. Klassz volt a koncert, de az biztos hogy nem csak erről akarok majd beszélni vele. Sok mindent kell majd de talán mindent szép sorban. Ez egy randi... reméljük nem laposodik el.  



Megjelenés


mind álarcot viselünk
Maxwell O'Connor
Elhárítás
ranggal rendelkezem
★ :
a date after a concert? - Maxwell & Nova 1dd550bee6f5381515970145db7138d2cb3a5db8

a date after a concert? - Maxwell & Nova Tumblr_mwm9ghIsJa1sxg2fgo3_250
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
Firemen's gem
a date after a concert? - Maxwell & Nova 79384f96a5a6ee30dbd52007af22e159814abbd4
★ családi állapot ★ :
a date after a concert? - Maxwell & Nova 6ccb1cd8d38feb52815a46ffc25a1b800d66e596
Being deeply loved by someone gives you strength,
While loving someone deeply gives you courage.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
a date after a concert? - Maxwell & Nova SRoUm
★ foglalkozás ★ :
Firefighter
★ play by ★ :
Robbie Amell
★ hozzászólások száma ★ :
101
★ :
a date after a concert? - Maxwell & Nova O_1hijcgouel6j1p2ht511bo1cd21b
TémanyitásRe: a date after a concert? - Maxwell & Nova
a date after a concert? - Maxwell & Nova EmptySzer. Márc. 08 2023, 22:35

Maxwell & Nova
Kicsit elfáradtam a koncert alatt, előtte sem aludtam sokat. Nem vagyok valami jó alvó és talán az izgalom sem segít, amit minden koncert előtt érzek, nem mintha tökéletesnek akarnék látszani. A magam megítélése szerint pont olyan vagyok, amilyennek lennem kell. Elég sok pasit állítottam már harcba az ágyban, nem gondolnám, hogy csupán a szexhiányuk miatt éltek eme remek lehetőséggel.
Mindig magamat adom, ha találkozok egy új pasival, az a tuti, igaz nem akarom örökre lekötni egyiket sem, de ha mégis beletalál a dolgokba és egynél többször is összefutunk, azért jobb ha nem azon kell agyalnom neki vajon mit adtam be magamról. Csak őszintén, nincsen veszteni valóm, mert nem várok el semmit.
A helyen sokan vannak és ez jó, mert akkor ennyien kíváncsiak a zenénkre. Ivás közben felmérem az embereket, kik a hallgatóink, kiknek írjuk a dalokat és adunk elő. Meglepően vegyes a felhozatal, van itt szőke tini lány, aki valószínűleg valamelyik fiú miatt jár a koncertekre, van idősebb nő, aki szintén a fiúk miatt járhat, de ők mind hallgatnak minket, a  marketing fogás,ami miatt itt vannak talán nem is annyira lényeges. Kedvencem egy anya fia párosítás, akik mártávozban vannak, a gyerek nem lehet több 14-nél, az anyja is fiatal, de látszik, hogy van közük egymáshoz. Őket nem tudom mi hozta ide, talán tényleg csak a zene szeretete, ami melengeti kemény szívemet.
Az SMS-em után már nem az embereket figyeltem, csak egy arcot kerestem a tömegben, akire én vártam. Nem tudom mit hoz az este, de bízom benne, hogy ha mást nem is, legalább egy jó estét el tudok tölteni vele. Ami alatt minimum egy kört értek vagy kettőt, de mondjuk ha elég érdekes, megelégszek egy beszélgetéssel is, ha van rendes témája, amivel nem alszok be a pulton iszogatva,
- Már kezdtem aggódni, hogy mégis. - mosolygok rá, amikor megjelenik mellettem. Nyomok két puszit az arcára köszönésképpen, nem vagyok szégyenlős, vagy ijedős lány, jobb ha tudják, hogy elég közvetlen vagyok. Van akinek ez nem szimpi, de inkább ez, mint egy szűzies kis angyal legyek,mert részemről az elég erőltetett lenne.
- Bocsi, de én már kikértem egy italt. - mutatok szomorúan a poharamra. - Remélem nem csak most jöttél és végig tomboltad a kis tini lányokkal a koncertet. - nevetem el magam, amíg intek a pincérnek,hogy lenne még egy körünk,illetve a fiatalembernek az első.
- Mond csak, hogy szereted ha hívnak, hivatalos vagy és Maxwell,vagy lazán csak Max? - ezt meg kellett kérdeznem, nem mintha nem lenne mindegy mert még egy pohár után már úgy hívom,ahogy szerintem szexi.
thx.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: a date after a concert? - Maxwell & Nova
a date after a concert? - Maxwell & Nova Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
a date after a concert? - Maxwell & Nova
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Aleyna & Maxwell
» Michael - Maxwell - new jersey home
» Aleyna & Maxwell
» Maxwell & Aleyna
» Aleyna & Maxwell

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: