New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 85 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 1 rejtett és 71 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:43-kor
Richard Sullivan
tollából
Tegnap 22:37-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Tegnap 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Tegnap 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Tegnap 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Tegnap 19:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Tegnap 19:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

St. Margreth Party On - Kevin & Serenay
TémanyitásSt. Margreth Party On - Kevin & Serenay
St. Margreth Party On - Kevin & Serenay EmptySzer. Feb. 22 2023, 13:00

   
Kevin & Serenay
PARTY HARD ON
                                                                         
Nem számítottam arra, hogy Kevin betartja az ígéretét, és nem hagy meglépni. Amióta megadtam neki a számom, bőszen keres. Habár az autószerelős incidensnek már vagy két hete, azóta nem engedtem be úgymond… a lábaim közé. Találkoztunk, de meghúztam a határt. Igaziból e mögött csak az áll, hogy kíváncsi voltam milyen lesz akkor az együttlét, ha kicsit felhúzom, és kiéheztetem magamra… Persze fogalmam sincs, hogy nem-e vígasztalódik mással, de bízom benne, hogy nincs így. Nem fektettünk le szabályokat, meg semmit, de én többször is nemet mondtam a randikra, mert nem tartottam volna fairnek vele szemben. Nem tudom, hogy csak én vagyok-e ennyire lelkiismeretes, de amilyen sűrűn keres, és „véletlen” belém boltik vagy a boltban, vagy az akadémiánál, talán tényleg minden szabad energiáját rám fordítja. Ha arra gondolok, hogy más lánnyal is ezt teszi, rosszul vagyok, de igyekszem elhessegetni a gondolatokat, még mielőtt valósággá válnának.
Az St. Margreth szemeszternyitó buliján vagyok az egyik diákszövetségis házban, pontosabban a konyhában a pultnak dőlve, és lassan kortyolgatom a vodkanarancsomat. Ma azt mondtam O’Dell-nek, hogy programom van, és úgy vettem ki a szavaiból, hogy nem örült neki. Megértem. Én is örültem volna, ha inkább bezárkózunk a szobámba, de megígértem Mira-nak egy csajos estét, amit a buli előtt meg is ejtettünk. Arra én sem számítottam, hogy a végén idekerülünk, de nem bánom. Morgan, aki az egyik legjobb benfentess emberem bizonyos ügyekben, szintén idekeveredett, és most éppen azokat az információkat hallgatom, amiket sikerült levadásznia a műhellyel kapcsolatan, ahol Kevin is dolgozik. Döbbenten iszom magamba a szavait, és egyre inkább értelmet nyer az, hogy O’Dell miért olyan, amilyen. Korántsem származik olyan családból, és környékről, mint amire számítottam. Ha valaki megtanulhatta milyen az, amikor már egész fiatalon magára van utalva, az ő.
- Tulajdonképpen egy nyílt titok, hogy csere-kereskedelem folyik a műhelyben – csóválja a fejét Morgan. – Légy óvatos ezzel az egésszel!
- Kösz – bólintok. – Oda fogok figyelni.
Elmeredek a táncoló testek látványában, és a nevetések, beszélgetések hangzavarában. A dübörgő zene ritmusa együtt jár a szívemével, és amikor Morgan lelép valami csinos kis szőkével, én elindulok a táncolók felé, hogy megkeressem Mirát. Ekkor viszont megtorpanok, mert ismerős arccal találom szembe magam. És nem csak ő van itt. Az egész NYU-s csapat, akikkel a múltkor is találkoztam szétszéledve olvad bele a buliba.
   
thx.



SHE SEEMED LIKE THE TYPE OF WOMAN



WHO'D HELP YOU FORGET ABOUT YOUR HEADACHE
BY SETTING YOUR BED ON FIRE
mind álarcot viselünk
Serenay Celik
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
St. Margreth Party On - Kevin & Serenay 310a0aa0edbb9285c9e1c3829c96b163f1807e53
★ családi állapot ★ :
“I fell in love with u...”
St. Margreth Party On - Kevin & Serenay 367546dbff11c6b8ccc83b01eb62c933
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
St. Margreth Party On - Kevin & Serenay 256ec85a52b7fbceab2128768d7a39546467a569
★ idézet ★ :
Once upon a time, there was a girl who wanted to be queen...
★ play by ★ :
Sumeyye Aydogan
★ szükségem van rád ★ :
St. Margreth Party On - Kevin & Serenay 19416977
★ hozzászólások száma ★ :
39
★ :
St. Margreth Party On - Kevin & Serenay 5db91bab394c398e4791df31ce7b899b95eea25f
 
St. Margreth Party On - Kevin & Serenay
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Garage Date / Kevin & Serenay
» Late night talk Serenay&Kevin
» St. Margreth vs NYU
» We're gonna party! Party, hardy.
» Serenay Celik

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: