New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 93 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 77 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Remington Fellowes
tollából
Ma 20:07-kor
Karin Bjorge
tollából
Ma 19:59-kor
Whitney Stryker
tollából
Ma 19:48-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 19:25-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 19:18-kor
Shawn Hawthorn
tollából
Ma 19:07-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 18:57-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 18:50-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 18:44-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Garage Date / Kevin & Serenay
TémanyitásGarage Date / Kevin & Serenay
Garage Date / Kevin & Serenay EmptyVas. Feb. 19 2023, 13:08

   
Kevin & Serenay
garage date
                                                                         
Leparkolok a hatalmas garázsban, és felteszem a napszemüvegemet a visszapillantó tükörre. Anélkül szállok ki, hogy lecsekkolnám magam, ami általában nem jellemző rám. Mindig is szerettem rendezett lenni, tiszta, élére vasalt ruhák, kifogástalan smink és haj. Én ebben nőttem fel, ám mostanság a laza szexiségre esküszöm. Passzos, koptatott farmeromra húzott hosszú szárú magassarkú csizmám, hangosan koppan a padlón, fehér ingem, amely kissé kivillantja a vállam, és a kulcscsontomat úgy áll rajtam, mintha most keltem volna ki egy pasas ágyából, és elloptam volna a ruháját. Hajam vad hullámokban omlik a hátamra, és kissé beletúrok, amikor becsukom az ajtómat. Határozottan elevenebbnek érzem magam, mint bármikor a múltban. Tekintetemmel keresem a tulajt, akivel telefonon beszéltem, de még mielőtt megtalálnám, ő szólít meg nem messze tőlem. Kezét törölgetve lép oda hozzám, és udvarian mosolyt villant rám. - Serenay? - kérdezi, mire bólintok. - Gyere - int a fejével. - Már kiadtam a kocsiját az egyik alkalmazottnak. Ameddig végez a kerék cserével, lepapírozzuk. - Elindulok az iroda felé, és még egy utolsó pillantást vetek a kocsimra. Szerencsétlen baleset volt, hogy belementem egy régi állatcsapdába egy lepukkadt erdei úton. Csak fotózni szerettünk volna elmenni pár szaktársammal és ez lett a vége. Felraktunk egy pótkereket, de nem az igazi. Mindenképp le kell cserélni, hogy biztonságos legyen. Magabiztosan lépdelek a férfi után, és amikor nem nézek magam elé, teljes erőből nekimegyek egy férfi mellkasnak. Felemelem a fejem, és találkozik a tekintetem az ismerős szempárral. Basszus... Azóta nem hallottam felőle, hogy egy szó nélkül leléptem tőle. Ennek három napja, mégis olyan, mintha egy örökké valóság telt volna el. Nagyot nyelek, amikor az emlékképek özönleni kezdenek a fejemben. Ahogy felettem van, ahogy én vagyok felette, és ahogy... mögöttem áll és... Bakker, nem! Most nem gondolhatok arra, hány pózban, és milyen vehemenciával csináltuk hétvégén. Csak szex volt... Emlékeztetem magam, és talán ha még vagy ezerszer elmondom, el is hiszem...
   
thx.



SHE SEEMED LIKE THE TYPE OF WOMAN



WHO'D HELP YOU FORGET ABOUT YOUR HEADACHE
BY SETTING YOUR BED ON FIRE
mind álarcot viselünk
Serenay Celik
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Garage Date / Kevin & Serenay 310a0aa0edbb9285c9e1c3829c96b163f1807e53
★ családi állapot ★ :
“I fell in love with u...”
Garage Date / Kevin & Serenay 367546dbff11c6b8ccc83b01eb62c933
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Garage Date / Kevin & Serenay 256ec85a52b7fbceab2128768d7a39546467a569
★ idézet ★ :
Once upon a time, there was a girl who wanted to be queen...
★ play by ★ :
Sumeyye Aydogan
★ szükségem van rád ★ :
Garage Date / Kevin & Serenay 19416977
★ hozzászólások száma ★ :
39
★ :
Garage Date / Kevin & Serenay 5db91bab394c398e4791df31ce7b899b95eea25f
TémanyitásRe: Garage Date / Kevin & Serenay
Garage Date / Kevin & Serenay EmptyHétf. Feb. 20 2023, 11:38


Serenay&Kevin


Megint elvállaltam, hogy hétvégén a műhelyben leszek. Szükségem van a pénzre, ezért a szabadidőmet szereléssel töltöm. Délután végzek, szóval a hétvégi esti buli nem marad ki, de dolgozni muszáj. Elköltöztem a szüleimtől és nem olcsók az albérletek. Szerencsém van a nagybátyámmal, hogy engedi hogy nála dolgozzak. Mióta nála vagyok nincs semmi gondom.
Rengeteg autót hoznak be és van munka bőven, de szerencsére értek ahhoz, amit csinálok. Rengeteg különböző probléma van, amivel megkeresnek minket, de ma egészen könnyű problémákat bízott rám a rokonom. Épp egy kerék csere után indulok vissza az irodába, amikor valaki nekem jön. Rögtön felismerem ezt a gyönyörű formát.
- Kellemes meglepetés - nem láttam mióta lefeküdtünk egymással. A nagybátyám kísérte el idáig, de szerintem neki is leesett már, hogy ismerjük egymást. A tekintetén látom, hogy ő is vonzónak találja Serenayt. Ahogy őt ismerem biztosan rámászott volna, ha én nem zavarom meg a körbevezetést. Nem csodálom, hiszen most is gyönyörű, pedig nincs kiöltözve. Hozzám képest még is olyan, mintha ki lenne, hiszen csak egy rendkívül koszos atléta és munkásnadrág van rajtam. A hajam is kócos és tele vagyok olajfoltokkal, de engem ez nem igazán hat meg.
- Te vagy az állatcsapdás? Tudtam én, hogy ismerős valahonnan ez a kocsi - hiszen a múltkor versenyeztünk egymással, szóval már láttam, de nem rémlett kié.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Garage Date / Kevin & Serenay
Garage Date / Kevin & Serenay EmptyHétf. Feb. 20 2023, 13:02

   
Kevin & Serenay
garage date
                                                                         

Lehunyom egy pillanatra a szemeimet, és mélyet sóhajtok. Mosolyt erőltetve magamra lépek egyet oldalra, hogy kissé kikerüljek a bűvköréből. Hajamat a fülem mögé tűrve pillantok fel rá, de az a rakoncátlan tincs, folyton visszaesik az arcomba. Végigpillantok Kevinen, aki nos, minden lány autószerelős szexfantáziáját felülmúlja. Jesszus, nem fair, hogy egy ilyen seggfej ennyire jól nézzen ki talpig olajban. Az atléta kiemeli karizmait, az ujjaim pedig megfeszülnek. Ökölbe kell szorítanom a kezeimet, nehogy még a végén jól megtapogassam itt mindenki szeme láttára. Kócos hajáról eszembe jut a közös éjszakánk, hogy mennyire nyugodtan, kipihenve aludt mellettem. Nem tudtam eldönteni, hogy igaziból ő hagyott jól helyben, vagy pedig én őt... Megrázom a fejem, hogy elhessegessem az emlékképeket.
- O'Dell - szegem fel az állam. - Jó látni - rándul meg a szám széle, ám pontosan tudom, hogy valószínűleg kihúzhattam a gyufát azzal, hogy egy szó nélkül leléptem, és még csak a számomat sem hagytam meg neki. Vajon ő is gondolt rám? Csak mert én azóta vagy ezerszer végigpörgettem minden egyes pillanatot a fejemben, amit ő okozott nekem. Udvarias biccentéssel hagyom ott, hogy dolgozhasson a kocsimon, miközben a férfivel, aki kicsit olyan, mint Kevin idősebb mása, elűnök az irodában.
- Elnézést, de rokonok? - bukik ki belőlem a kérdés. A pasas szélesen elmosolyodik, ám most már semmi flörtöt nem érzek a részéről, mintha behúzta volna a kéziféket, amint O'Dell megjelent.
- Kevinre gondolsz? - kérdezi, mire bólintok. - Igen, az unokaöcsém.
- Azta – rázom meg a fejem. – Hasonlítanak.
- Nem igaz. Én jóképűbb vagyok – nevet fel. Ezzel vitatkoznék, bár tényleg nem panaszkodhat. Jók a gének. – Viccelek. Kevin jó srác. Talán te is az NYU-ra jársz?
- Nem, én az St. Margreth művészeti akadémiára.
A férfi kissé furcsállóan néz rám.
- Kevin nem tűnik olyan srácnak, aki kicsit is értékelné a művészetet. Általában mindig sportolókal van együtt.
Most mondanám, hogy igenis értékeli a művészetet. A női test művészetét, pontosabban az én hajlataimat és domborulataimat, amikhez volt szerencséje nem is olyan rég.
Kevin nagybátyjával folytatjuk az udvarias beszélgetést, aztán mire végzünk, Kevint is elkapjuk, amint éppen kigurul a kocsim aljáról. Fogalmam sincs mit csinált ott. Nem tudom, hogy a kerékcseréhez be kell-e gurulni a járgány alá, de ő a szakember, nem én, hiába szeretem az autóversenyzéssel kapcsolatos dolgokat.
Fejemet oldalra döntve figyelem, ahogy kezét törölgetve úgy sétál oda hozzám, mint egy ragadozó, a fránya testem pedig reagál rá egyből…
   
thx.



SHE SEEMED LIKE THE TYPE OF WOMAN



WHO'D HELP YOU FORGET ABOUT YOUR HEADACHE
BY SETTING YOUR BED ON FIRE
mind álarcot viselünk
Serenay Celik
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Garage Date / Kevin & Serenay 310a0aa0edbb9285c9e1c3829c96b163f1807e53
★ családi állapot ★ :
“I fell in love with u...”
Garage Date / Kevin & Serenay 367546dbff11c6b8ccc83b01eb62c933
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Garage Date / Kevin & Serenay 256ec85a52b7fbceab2128768d7a39546467a569
★ idézet ★ :
Once upon a time, there was a girl who wanted to be queen...
★ play by ★ :
Sumeyye Aydogan
★ szükségem van rád ★ :
Garage Date / Kevin & Serenay 19416977
★ hozzászólások száma ★ :
39
★ :
Garage Date / Kevin & Serenay 5db91bab394c398e4791df31ce7b899b95eea25f
TémanyitásRe: Garage Date / Kevin & Serenay
Garage Date / Kevin & Serenay EmptyHétf. Feb. 20 2023, 15:20


Serenay&Kevin


Nem tűnik túl lelkesnek a találkozástól. Talán ő máshogy élte meg azt az éjszakát, mint én. Abban biztos vagyok hogy akkor élvezte, de már lehet bűntudata van miatta. Ez megmagyarázná azt is, hogy miért lépett le olyan hamar. Én nagyon élvezem a kis piszkálódós kapcsolatunk, remélem nem dobja ki az egészet a hülye gondolatok miatt. Lefeküdtünk egymással, de ebben nincsen semmi rossz. Vonzódunk egymáshoz, ezt mind a ketten tudjuk. Nem nagyon áll le velem beszélgetni, hanem elsétál mellettem. Én nézem, ahogy eltűnik az irodában a bácsikámmal. Ismerem Duncant, de nagyon bízom benne, hogy tiszteletben tartja, hogy Serenay már az enyém. Nagyon hasonlóak vagyunk és tudom, hogy ő sem tudja visszafogni magát, ha meglát egy csinos lányt. Kicsit zavar, hogy olyan sokáig eltűntek az irodában, de a feszültséget igyekszem szerelés közben levezetni. A kerekét hamar kicseréltem, de minden mást is megnéztem az autón, nehogy valami baja legyen.
Amikor kijövök a jármű alól meglátom őket, ahogy engem figyelnek.
- Jót beszélgettetek? - kérdezem tőlük kicsit sértetten. Közben megtörlöm a kezem és erősen dobom oldalra a kendőt.
- Lecseréltem még pár alkatrészt fiatalabbra, azok mindig jobban teljesítenek, mint az idősebbek - az alkatrészekről beszélek, de igazából másra gondolok.
- Ja és a csomagartóba tettem, amit a múltkor az ágyamban hagytál - igazából nem hagyott nálam semmit, csak valahogy tudatni akartam Duncannel, hogy a Serenay az én kiszemeltem.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Garage Date / Kevin & Serenay
Garage Date / Kevin & Serenay EmptyHétf. Feb. 20 2023, 16:02

   
Kevin & Serenay
garage date
                                                                         
Érzem Kevinből áradó feszültséget, és eleinte fogalmam sincs róla, hogy miért csinálja, aztán amikor összeszűkült szemekkel mered a nagybátyjára, és elkezd arról beszélni, hogy mit hagytam, pontosabbak, mint nem hagytam az ágyában, egész testemben megfeszülök, és zavartan az ajkamba harapok. Duncan felé fordulok, aki egyre szélesebb vigyorral vizslat minket. Tekintete kettőnk között cikázik, de Kevinből még mindig árad a feszültség. Valami baj lehet az agyammal, mert megfeszült állkapcsa és erőtől duzzadó karjai valamit elindítanak bennem. Jézusom, most esik le a alkatrész hasonlata. Próbálom elfojtani a vigyoromat. Féltékeny, ez pedig tetszik… Talán rá is hatással volt az az éjszaka? Félek, hogy többet látok bele, de amikor a szemébe nézek, amely mintha kissé megenyhülne, ahogy rám néz, a szívem nagyot dobban, és a fejemben egyre élesebben rajzolódik ki a vágyam, és az, amit akarok. Megakarom ismételni vele a péntek estét…  Tudom, hogy ma este az NYU valami nagy bulit tart, de nincs az az Isten, hogy odamenjek újra. Helyette inkább arra vágyom, hogy velem legyen. Bezárkózva, kettesben, és a rohadt nagy ágyában…
- Elmehetnék a mosdóba? – kérdezem Duncant, aki csak bólint és útba igazít. Érzem magamon Kevin pillantását, amikor elindulok a mellékhelyiség felé, egészen addig, ameddig már bent nem vagyok. Esküszöm, még a faajtón keresztül is vibrálnak a szemei. Attól tartok, mindjárt kilövi lézerrel, mintha az X-Men-ből lépett volna ki. Szórakozott mosollyal húzom le magamról a fehér francia bugyimat, majd visszahúzom a farmert, amely igencsak kényelmetlen így, de megfogja érni. Az arca mindent felülmúl majd.
Elégedetten andalgok vissza hozzá, és meglepetten látom, még mindig ott áll, mint előtte. Fogalmam sincs, hogy miről beszélhettek a nagybátyjával, de a pasas már nincs ott. Kevin ehhez képest totál mozdulatlan, mintha lefagyott volna. Közel lépek hozzá, és tekintetemet mélyen az övébe fúrom, miközben lassan, becsúsztatom a fehérneműmet a farzsebébe.
- Nem szeretem, ha hazudoznak az emberek rólam – sóhajtok. – Inkább akkor megvalósítom – kacsintok rá.
Még mindig nem nyugodt, a gyomromban pedig furcsa érzés kezd el kavarogni. Szívem szerint megölelném, és bocsánatot kérnék amiért felültettem, és valahogy így is teszek, de a testi kontakt helyett inkább kezeimet összefogom a hátam mögött, és zavartan lábujjhegyre állok, majd visszaereszkedem előtte, mint egy kislány.
- Ne haragudj rám, hogy elmentem – szólalok meg halkan. – Csak megijedtem – rázom meg a fejem. – Ilyet még sosem csináltam, te pedig – nevetek fel keserűen -, te vagy. Mármint, olyan pasi, akitől valaki csak megijed, vagy önként veti bele magát valami nagyon ismeretlenbe. – Fürkésző tekintettel tanulmányozom az arcát. – És nem tudom, hogy számomra melyik lenne a helyes.
Fenéket nem. Akarom őt, de tudnom kell, ő hányadán áll velem akkor, amikor nem éppen orgazmus után fekszik mögöttem, testével azt jelezve, hogy készen áll egy újabb menetre.
   
thx.



SHE SEEMED LIKE THE TYPE OF WOMAN



WHO'D HELP YOU FORGET ABOUT YOUR HEADACHE
BY SETTING YOUR BED ON FIRE
mind álarcot viselünk
Serenay Celik
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Garage Date / Kevin & Serenay 310a0aa0edbb9285c9e1c3829c96b163f1807e53
★ családi állapot ★ :
“I fell in love with u...”
Garage Date / Kevin & Serenay 367546dbff11c6b8ccc83b01eb62c933
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Garage Date / Kevin & Serenay 256ec85a52b7fbceab2128768d7a39546467a569
★ idézet ★ :
Once upon a time, there was a girl who wanted to be queen...
★ play by ★ :
Sumeyye Aydogan
★ szükségem van rád ★ :
Garage Date / Kevin & Serenay 19416977
★ hozzászólások száma ★ :
39
★ :
Garage Date / Kevin & Serenay 5db91bab394c398e4791df31ce7b899b95eea25f
TémanyitásRe: Garage Date / Kevin & Serenay
Garage Date / Kevin & Serenay EmptyHétf. Feb. 20 2023, 22:39


Serenay&Kevin


Látom, hogy észre vette, hogy zavar engem ez az egész. Még szép hogy zavar! Kit ne zavarna, ha a nagybátyja ugyan azt a lányt vinné ágyba? Ezen bárki kiakadna. Nem tudom, hogy miért megy ki a mosdóba, de nem is érdekel, hiszen végre kettesben maradok Duncannal.
- Mond hogy nem... - nézek kicsit mérgesen a bácsikámra. Ő erre csak nevet egyet.
- Nyugi kölyök, nem dugtam meg a kis barátnődet még - folytatja a nevetést. - Együtt vagytok vagy mi? - kérdezi. - Dehogy! Csak szexeltünk párszor, de az elég király volt - válaszolom, mire ismét csak nevet. Kezd az idegeimre menni. - Akkor meg miért zavar, hogyha én is kipróbálom? Több lesz itt úgy érzem - közben összeborzolja a hajam, mintha ovis lennék. - Csak szimplán undorító, ha vérszerinti rokonnal leszek lyuksógor - vonom meg a vállam, mintha tényleg ennyi lenne. Lehet, hogy kicsit tényleg féltékeny vagyok. - Okééé, elmegyek az ebédünkért, addig tied a terep - kacsint rám és már távozik is a műhelyből.
Kicsit megnyugodtam, most hogy tudom, hogy nem feküdtek le. Másabb vagyok amikor viszatér Serenay. Elmúlt ez a stressz.
- Másról is hazudtam neki, azt mondtam, hogy többször is voltunk már együtt - kacsintok rá, mert az előző kijelentése alapján azt várom el, hogy ezt is valósítsa meg. A bugyiból, amit a zsebembe tett, csak még inkább azt érzem, hogy ennek jó vége lesz. Bement a mosdóba csak azért, hogy ideadja az alsóját. Mi ez, ha nem egy felhívás? Eléggé beindít a tudat, hogy tudom, hogy most bugyi nélkül áll itt ellőttem.
Gondoltam, hogy kételkedik magában és a döntéseiben, ezért lépett le. Nem tudom, hogy hogyan tudnám megnyugtatni.
- Túl sokat aggódsz még mindig - sóhajtok. - Őszinte leszek, nem tudom, hogy mit várok ettől az egésztől, de nem is gondolkodom rajta. Azt tudom, hogy akarlak. Akarom mindened. Imádom ahogy szórakozol velem, ahogy húzod az agyam és az a szex is fantasztikus volt. Szeretném ha ezt folytatnánk - Közelebb lépek hozzá és megfogom a kezét. - Neked kell tudnod, hogy bemersz e vállalni egy ilyen srácot, aki egy elég nagy pöcs és lehet csak meg fog bántani, de az is lehet, hogy jól sül el mindkettőnk számára -
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Garage Date / Kevin & Serenay
Garage Date / Kevin & Serenay EmptyKedd Feb. 21 2023, 09:19

   
Kevin & Serenay
garage date
                                                                         
Úgy érzem, mintha meztelenül állnék előtte, és a válaszok csak úgy szélsebesen cikáznak a fejemben össze-vissza. Éppen egy kocsi gurul a garázs helyiségbe, és a kinti hideg egyből megcsap. Kevinen gondolkozom. Egyrészt, nem értem, miért töltött több időt a kocsim szerelésével, mint amennyit kellett volna. Csak egy kerék cserére jöttem, ennyi. Elvégre egy kósza numera lennék, nem? Kétlem, hogy minden csajnak megszerelné kérdés nélkül a kocsiját, akivel ágyba bújik. Jó, tényleg bír engem. Az, hogy esetleg barátok lehetnénk, jó érzéssel tölt el, és… valahol kivételesnek is gondolom. Ahogy arról beszél, hogy túl aggódom, amiben igaza van, és arról, hogy ebből akár valami jó is kisülhet, elmerengek a szavain. Duncan felé nézek, aki az egyik alkalmazottjával beszél, én pedig összevont szemöldökkel pillantok ismét az előttem álló srácra.
- Mint mondtam, még nem csináltam ilyet – vonom meg a vállam. – Persze, hogy féltem magam – mosolyodom el szomorúan, majd nagyot sóhajtok. – De nézzük meg, mi ez az egész. Nem akarom túlgondolni – rázom meg a fejem. – Próbálok csak sodródni. Azt hiszem, szükségem van erre. – Azt hiszem, szükségem van rá, hogy tanuljak egy s mást. Ha valaki ért az életművészethez, akkor az O’Dell, annak ellenére is, hogy pontosan látom, valamit nagyon próbál palástolni a lazasággal, és az olykori seggfejeskedéssel. Jesszus, kedvelem még a seggfej oldalát is, na meg húzni az agyát. Igen, azt határozottan szeretem, és pontosan tudom, hogy ő is élvezi, de inkább félresöprök mindent magamban.
- Egyébként meg miért vagy féltékeny a nagybátyádra – vonom fel a szemöldököm. – Csak nem… kavartatok már ugyanazzal a lánnyal? – Görcsbe rándul a gyomrom, és elkap a hányinger a gondolatra. Még az olyan édeshármasokat sem értettem meg soha, ahol két testvér is szerepet játszik… - Azt hittem, érted, amit mondok. Nem hazudok, amikor azt mondom, te vagy az első, akivel úgy vagyok együtt, hogy nincs köztünk semmi kötelék – nyelek egyet. – Az meg igencsak sértő, ha azt hiszed, a nagybátyádnak esélye lenne nálam – kapok színpadiasan a mellkasomhoz, de közben nem tudom elrejteni a vigyoromat. – Ne aggódj, O’Dell – paskolom meg az arcát, miközben közel hajolok hozzá. – A bugyim a te zsebedben, nem az övében.  – Olyan ártatlanul pillantok rá, mintha arra kértem volna, hogy nézze meg velem hétvégén az Én kicsi pónimat.
Igaziból, nem tudom, hogy nyögjem ki azt, hogy szívesen találkoznék vele még.
   
thx.



SHE SEEMED LIKE THE TYPE OF WOMAN



WHO'D HELP YOU FORGET ABOUT YOUR HEADACHE
BY SETTING YOUR BED ON FIRE
mind álarcot viselünk
Serenay Celik
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Garage Date / Kevin & Serenay 310a0aa0edbb9285c9e1c3829c96b163f1807e53
★ családi állapot ★ :
“I fell in love with u...”
Garage Date / Kevin & Serenay 367546dbff11c6b8ccc83b01eb62c933
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Garage Date / Kevin & Serenay 256ec85a52b7fbceab2128768d7a39546467a569
★ idézet ★ :
Once upon a time, there was a girl who wanted to be queen...
★ play by ★ :
Sumeyye Aydogan
★ szükségem van rád ★ :
Garage Date / Kevin & Serenay 19416977
★ hozzászólások száma ★ :
39
★ :
Garage Date / Kevin & Serenay 5db91bab394c398e4791df31ce7b899b95eea25f
TémanyitásRe: Garage Date / Kevin & Serenay
Garage Date / Kevin & Serenay EmptyKedd Feb. 21 2023, 19:46


Serenay&Kevin


Érzem, hogy összezavarom őt. Nem újdonság ez, hiszen más lányokat is zavartam már össze. Most annyiban más a helyzet, hogy érdekel, mit érez. Nem akarom, hogy rossz legyen neki. Máskor nem érdekelt, hogy hogyan dolgozza fel valaki azt, hogy odaadta magát nekem. Azt azért hozzáteszem, hogy legtöbben tudják, hogy ha velem lefeküdnek, akkor annak nem biztos hogy lesz folytatása. Kivételesen szeretném, ha lenne folytatása.
- De nem kell félned, élvezni fogsz mindent, ebben biztos vagyok - tudom, hogy mind a ketten jól fogunk ebből kijönni. Vagy én változtatom meg őt vagy ő engem, de addig még sok közös élményt és emléket gyűjtünk.
- Hidd el jó dolgok sülnek ki abból, ha nem tervezel előre mindent - próbálom tovább bíztatni, hogy jó döntést hozott.
Ismét szóba kerül a nagybátyám, ami most elég kellemetlen téma nekem.
- Nem, legalábbis nem tudok róla, nem szoktuk bemutatni a partnereink a másiknak - vonom meg a vállam.  - Csak szimplán ismerem és tudom, hogy olyan mint én. Simán rádmozdulna és mivel külsőre és belsőre is rá hasonlítok, így szerintem még esélye is lenne - néha tényleg azt érzem, hogy jobban hasonlítok rá, mint a saját apámra. Ez amúgy nem bánom, mert nagyon kedvelem őt, tényleg olyan nekem mint egy példakép, de ebben az esetben zavar hogy egyformák vagyunk.
- Szóval nincsen köztünk semmi? - vonom fel az egyik szemöldököm. Nem sorolnám a névtelen lányok közé, akiket egy buliban megismerek, megdugom és másnap, vagy még aznap este, hívok neki egy taxit.
- Egy bugyi nem számít, az csak egy ruhadarab. Tudod, hogy nekem más kell - végigmérem, mintha még nem ismerném minden pontját a testének.
- Amúgy meg... - kezdek bele és közelebb lépek hozzá. - Honnan tudjam, hogy tényleg levetted és nem a táskádban lapult egy pót darab - végig simítok a derkán. Erre a kérdéses dologra nagyon meg akarom tudni a választ.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Garage Date / Kevin & Serenay
Garage Date / Kevin & Serenay EmptyKedd Feb. 21 2023, 20:30

   
Kevin & Serenay
garage date
                                                                         
Egyik pillanatban egy magabiztos nő vagyok, a másikban pedig már egy pironkodó kislány. Lehet ez egy vonzó kettősség, de engem inkább csak még zavartabbá tesz. Kezdem azt gondolni, hogy ezt az egészet, nem is a vele kapcsolatos érzéseim zavarják össze, hanem a saját magammal kapcsolatosak. Kevin O’Dell felettébb őszinte komolyságot mutat felém, és ha nem húzná fel ennyire erősen a kemény srác falait, még azt is hinném a szemei csillogásából, hogy talán ő is bizonytalan velem kapcsolatban. Ez kissé megnyugtat, mert ilyenkor mégsem érzem teljesen egyedül magam. A kérdés csak az, hogy jó, vagy rossz hatással leszünk-e egymásra. A múltamba önként követtem volna őt mindenbe, és talán kissé tartok attól, hogy ő lesz az, aki visszaránt oda, ahonnan fejvesztve menekültem, mégis a megérzéseim azt sugallják, hogy ő lesz az okosabb kettönk közül, és nem ártana figyelnem a lépéseit.
Összerándul az arcom. Komolyan azt mondta, amit hallottam?
- Jesszus, milyen csajnak nézel engem? – horkanok fel. – Szerinted tényleg engednék a rokonodnak? Főleg azok után, hogy… - vonom fel a szemöldököm. – Szóval, hogy megtörtént köztünk az?
Istenem, Serenay. Hova lett a mocskos szád? Tudtommal amikor alattad volt, és úgy lovagoltad meg, mint egy vásári pónit, nem okozott gondot, hogy kerekperec kimondj mindent, ami eszedbe jut.
Fejemet rázva lépek közelebb hozzá, ahogy kezei megtalálják a derekamat. A mellkasom hevesen kezd el dübörögni az érintésére, és még a vastag ingen keresztül is érzem a forró bőrét. Mintha bármelyik pillanatban felgyulladhatnék.
- Kevin – sóhajtok, miközben a szempilláim megremegnek. Halvány, féloldalas mosolyra húzom a szám, ahogy felpillantok rá. – Határozottan van valami – reflektálok az iménti „nincs köztünk semmi” hazugságomra. – Kell több bizonyíték a bugyimnál? – döntöm oldalra a fejem. Tekintetem az ajkaira esik, és nagyot nyelek. – Talán bekéne bizonyítanom másképp?
És… azt hiszem, sikeresen elrejtettem a pironkodó kislányt.
   
thx.



SHE SEEMED LIKE THE TYPE OF WOMAN



WHO'D HELP YOU FORGET ABOUT YOUR HEADACHE
BY SETTING YOUR BED ON FIRE
mind álarcot viselünk
Serenay Celik
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Garage Date / Kevin & Serenay 310a0aa0edbb9285c9e1c3829c96b163f1807e53
★ családi állapot ★ :
“I fell in love with u...”
Garage Date / Kevin & Serenay 367546dbff11c6b8ccc83b01eb62c933
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Garage Date / Kevin & Serenay 256ec85a52b7fbceab2128768d7a39546467a569
★ idézet ★ :
Once upon a time, there was a girl who wanted to be queen...
★ play by ★ :
Sumeyye Aydogan
★ szükségem van rád ★ :
Garage Date / Kevin & Serenay 19416977
★ hozzászólások száma ★ :
39
★ :
Garage Date / Kevin & Serenay 5db91bab394c398e4791df31ce7b899b95eea25f
TémanyitásRe: Garage Date / Kevin & Serenay
Garage Date / Kevin & Serenay EmptySzer. Feb. 22 2023, 10:44


Serenay&Kevin


Igyekszem komolyan megbeszélni vele a dolgot. Nagyrészt a beszélgetéseink nem túl komolyak, de úgy érzem, hogy most szüksége van arra hogy tényleg megbeszéljük a dolgokat. Már most több energiát fektettem bele, mint szoktam, tehát tényleg szeretném, ha folytatnánk.
- Nem gondoltam, hogy tudsz róla. Kinéztem belőle, hogy nem mondja el mielőtt az asztalára ültet - vonom meg a vállam. Én nem mondtam el neki, hogy rokonok vagyunk és Duncan simán megtette volna, hogy nem közli vele mielőtt nem kapja meg amit akar.
- Amúgy meg nem rossz pali nem? Ha én csaj lennék akkor hagynám neki - nevetek, de komolyan gondolom. Elég nagy az egom, de a bácsikámnál elismerem, hogy talán még jobban is néz ki, mint én.
De elég is volt a komolykodásból, ideje a lazább játéknak. Látom, hogy élvezi, ahogy megérintem. Ez még semmi, fog ettől jobba is kapni hamarosan.
- Kiderítem én magamnak - nézek rá egy sokat mondó mosoly kíséretében. A derekán lévő kezem bemászik a pólója alá és végigszántja a bőrét a nadrág szélének vonalán.
- De ha átvertél akkor nagyon morcos leszek - suttogom a fülébe majd a nyakát kezdem el csókolganti. Közben az ujjaim finoman becsúsznak a nadrág alá és végigtapogatják a lenti területet, hogy megnézzem, hogy tényleg nincs ott más textil.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Garage Date / Kevin & Serenay
Garage Date / Kevin & Serenay EmptySzer. Feb. 22 2023, 12:43

   
Kevin & Serenay
garage date
                                                                         
Hihetetlen, hogy tud átváltani komoly szerepből egy túlfűtött campus csődörré. Ahogy egésztestével hozzámsimul, és ajka megtalálja azt az érzékenypontot a nyakamon, kis híján felnyögök, de tudatosítom magamban, hogy nem vagyunk egyedül. Bár senki nem lát ide, a kocsim kellőképpen eltakar minket, mégis, nem gondolnám, hogy illendő lenne, ha ma lecsuknának közszemérem sértésért. Így, hiába is izgat a gondolata annak, ahogy a keze egyre mélyebbre kalandozik a nadrágomban, megfogom a csuklóját, és kicsúsztatom a farmerból. Szórakozott mosoly játszik az arcomon, ahogy meglátom meglepett tekintetét, és kezét visszateszem oda, ahová tartozik. A teste mellé.
- Csigavér, nagyfiú! – suttogom. – Mondták már, hogy milyen telhetetlen vagy? – vigyorodom el. Éppen én beszélek? Elvégre a nyelvem hegyén van már az, hogy ismételjük meg a múltkorit, ám mivel kimondta a bűvös mondatokat, mi szerint komolyan gondolja ezt a dolgot, és vegyek vele részt ennek az egésznek a felfedezésében, nem hívom fel egyből a lakásomra, és nem is kérem meg, hogy találkozzunk. Ehelyett a farzsebébe csúsztatom a számomat, és meglátjuk mit kezd vele. – Örültem, O’Dell – kacsintok rá, majd kikerülöm, hogy beülhessek a kocsiba.
A mosolyt még akkor sem tudom letörölni az arcomról, amikor kihajtok a garázsból, ám amikor meglátom az egyik alkalmazottat a kuncsafttal az egyik félreeső részben valamiféle ügyet lebonyolítani, a komorság utat tör magának. Na meg az értetlenség. Mi a fene ez?
   
thx.



SHE SEEMED LIKE THE TYPE OF WOMAN



WHO'D HELP YOU FORGET ABOUT YOUR HEADACHE
BY SETTING YOUR BED ON FIRE
mind álarcot viselünk
Serenay Celik
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Garage Date / Kevin & Serenay 310a0aa0edbb9285c9e1c3829c96b163f1807e53
★ családi állapot ★ :
“I fell in love with u...”
Garage Date / Kevin & Serenay 367546dbff11c6b8ccc83b01eb62c933
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Garage Date / Kevin & Serenay 256ec85a52b7fbceab2128768d7a39546467a569
★ idézet ★ :
Once upon a time, there was a girl who wanted to be queen...
★ play by ★ :
Sumeyye Aydogan
★ szükségem van rád ★ :
Garage Date / Kevin & Serenay 19416977
★ hozzászólások száma ★ :
39
★ :
Garage Date / Kevin & Serenay 5db91bab394c398e4791df31ce7b899b95eea25f
TémanyitásRe: Garage Date / Kevin & Serenay
Garage Date / Kevin & Serenay Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Garage Date / Kevin & Serenay
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» St. Margreth Party On - Kevin & Serenay
» Late night talk Serenay&Kevin
» a day in the garage // Caesar&&Luana
» Adore You - Kevin & Emilia
» Kevin Knight

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: