New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 79 felhasználó van itt :: 18 regisztrált, 0 rejtett és 61 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Emmalynn Larson
tollából
Ma 18:41-kor
Millie Crawford
tollából
Ma 18:12-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 18:09-kor
Gleeson Byrne
tollából
Ma 17:36-kor
Thomas A. Kershaw
tollából
Ma 17:19-kor
Sora Ryu
tollából
Ma 17:12-kor
Roxanne Carlton
tollából
Ma 16:57-kor
Sophie L. Collins
tollából
Ma 16:55-kor
Peter Panborne
tollából
Ma 15:46-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

a relaxed end to a wonderful date - Peter & Wendy
Témanyitása relaxed end to a wonderful date - Peter & Wendy
a relaxed end to a wonderful date - Peter & Wendy EmptyPént. Feb. 03 2023, 17:11

Peter & Wendy


Bocsánatot kérek, mert nem akarom, hogy a múltam bélyeget nyomjon rám és a jövőmre Peterrel, igazából senki nem nézné ki belőlem, hogy képes vagyok egy komoly kapcsolatra és talán ez a legrosszabb. Néha még én is kételkedek magamban, inkább sokszor.
- Nem akarok én a visszatartó ereje lenni ennek az egésznek. Azt nem merem kijelenteni, hogy nem félek tőled. - csak mosolygok, de közben legbelül aggódok kicsit. - De ez a félelem inkább jó félelem, ami megérdemli a rivaldafényt.. Mert ha titok marad én beleőrülök, utálok hazudni neki. Mondjuk elég furcsa lesz neki arról beszélni mit csinálunk kettesben. - eddig mindig megtárgyaltam vele majdnem minden részletet, olyan pontossággal, hogy szinte úgy érezte, hogy részese volt. Ha az öcse és én közelebb kerülünk, annyira nem akarnék beszámolni róla, vagyis de be akarnék, de biztosan nem akarná hallgatni, milyen volt az ágyban azzal akivel felnőtt.
- Ne is tunyulj bele, mert ha megteszed páros lábbal rugdoslak el egy buliba és belekényszerítelek egy egész éjszakán át tartó ivásba velem és a nővéreddel és még táncolni is elrángatlak. Ezt vedd fenyegetésnek! - tartom felé a mutató ujjam, de egy percig sem gondoltam komolyan. Nem akarom olyan helyzetbe keverni, ami kényelmetlen neki, fontos nekem, egyedül is tudok partizni, ha kell.
Kimondja azt a szót, amit eddig két ember mondott nekem, és nem a szüleim voltak. Danny és Hale, csak tőlük hallottam, és csak nekik tudtam teljes szívemből viszonozni, így eléggé szíven ütött. Nem tudok reagálni, még a lélegzetem is visszafojtom. Akarok reagálni tényleg, de nem megy. Nagyon komoly érzései vannak irántam, de én nem tudom ennyire viszonozni, még nem. Nekem sokkal több idő kell ahhoz, hogy szerelembe essek. Szeretek vele lenni és mindennél jobban érzem magam vele, de még nem vagyok szerelmes. Nagy nehezen sikerül újra kitalálnom, hogy vegyek levegőt, az arcomon megpróbálom meglepettségem minden jelét leplezni. Az, hogy még más pasira se akarok gondolni, mert bizonyítani akarom, hogy megbízhat bennem és komolyan gondolom vele eddig a legnagyobb dolog ami velem történt, ezután jöhet a szerelem. Amikor megcsókol, úgy érzem nem vár viszonzást, amitől leesik az a nagy kő a szívemről, remélem megérti. Egyszer én is ki akarom mondani valakinek ezt a szót és szerintem ő lenne az akivel ezt el is tudnám képzelni.
- Mondom a tervet. - terelem gyorsan a témát. - Leülünk, én beszélek, de neked is ott kell lenned. Ha minden a feje tetejére fordul, mindegy mit érzel, neked mellé kell állnod. Ezt meg kell ígérned. - komolyan gondolom, mert a testvéri köteléknél nincsen erősebb és sosem bocsátanám meg magamnak, ha szétszakítaná őket ez az egész. - Ha minden jó, na igen arra nincsen tervem, akkor sodródunk. Semmiképpen nem kiabálunk, de azért ha lehet ne nálam ejtsük meg a beszélgetést, mert a szomszédok már így is csúnyán néznek rám néha. - mindenre felkészültem, vagyis addigra mindenre fel fogok készülni. Peter fog nekem erőt adni.
Már az ajtajuknál állunk, amikor mély levegőt veszek.
-Anyukád biztos nincs itthon? - kaja illatot érzek bentről, és mintha valaki bent lenne. paranoiás vagyok, és az is leszek, amíg Hale nem tud róla. - Amúgy neki is el kellene mondani nem? - már lassan annyit vagyok náluk, hogy beállhatnék a családba, így ő is fontos része mindkettőnk életében.

thx.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: a relaxed end to a wonderful date - Peter & Wendy
a relaxed end to a wonderful date - Peter & Wendy EmptySzomb. Feb. 04 2023, 09:01

Wendy & Peter
Fél? Tőlem?
-Nem kell beszélnünk arról, hogy mit csinálunk kettesben.. mármint a részleteket.. azt hagyd meg nekem, ha bosszantani akarom.-nem szeretném feltétlen, hogy Hale tudjon a magányügyeimről, mármint a szükségesnél kihatóbban.. vagy behatóbban.. szóval részemről boldog lennék, ha nem lenne annyira téma a kapcsolatunk köztünk, mint a kalandjaik. Nem egyszer voltam már fültanúja a részletességnek.
-Ha eddig nem lett volna biztos, hogy ugyanúgy teperni fogok, akkor mostmár semmi kétséged nem lehet. -nem mintha ez, amit pillanatnyilag csinálunk különösebb erőfeszítést igényelne tőlem. Én egyszerűen így működök. Így viselkedek és így tudok törődni. Sehogy máshogy.
A szeretlek szóra nem válaszol. De nem is reméltem mást, viszont attól függetlenül, hogy ő nem mondja ki, attól még én így érzek. Majd mondja, ha készen áll én ebből nem csinálok nagy ügyet.
-Nem.-válaszolok neki egyszerűen. A szemeibe nézek.
-Magam mellé fogok állni. Eddig sem érdekelt mások véleménye. Ezután sem fog. Csak magamnak vagyok felelős a döntéseimért. Ha Hale ezt nem érti meg, akkor az nem az én problémám. De más boldogságáért nem teszem tönkre a sajátomat.-ez részemről ennyire egyszerű és egyértelmű. Sosem volt célom mások lekenyerezése, ez az ügy pedig különösen közel áll a szívemhez ahhoz, hogy ne érdekeljen a végkimenetele. Wendy-nek pedig nem ígérek semmi olyat, amit tudom, hogy nem fogok betartani.
-A kiabálást részemről nem tudom megígérni, csak azt, hogy nem azzal fogok kezdeni.-már elég régóta ismer tudja, hogy nem én vagyok a türelem legnagyobb lovagja és hamar elpattan az agyam, ha úgy érzem igazságtalanul bánnak velem. A nővéremtől biztos sokkal többet elviselek, mint másoktól, de ez nem azt jelenti, hogy meghunyászkodok vele szemben egy esetleges veszekedésnél.
A ház előtt vár már a futár. Kifizetem a rendelést és magamhoz veszem a vacsoránkat. Az ajtó előtt megtorpanok egy pillanatra.
-Szólt volna, ha itthon marad...-azt hiszem, de ezt már csak fejben teszem hozzá. Nyitok a kulccsal, majd a kilincsre nyúlok. Elfordítom és természetesen nem nyílik. Ráemelek és még mindig nem. Gyűlölöm ezt az ajtót. Harmadik nekifutásból már enged az erőnek.
-Igen. Ráadásul még Hale előtt tudnia kell, mert különben váratlanul éri, ha Hale esetleg kiborul, DE nem sokkal korábban, mert nem tud titkot tartani.-mondom már az előszobában. Biztos nincs itthon anyám különben már veszekedne, hogy emelni kell az ajtót. Lerúgom a cipőmet és egyenesen a szobámba megyek, hogy lerakjam a kajákat a kis asztalomra. Gyorsan megigazítom a takarómat, hogy ne úgy nézzen ki, mint ahogyan reggel összetúrtam. Bekapcsolom a laptopomat, hogy életre kelljen, mire minden összeszedek.
Visszasétálok a konyhába kezet mosok és leveszek két poharat. A szobámba lerakom a két poharat, leveszem a farmer dzsekit és a pulcsimat. A neten betöltök egy filmnézős oldalt.
-Tiéd a pálya..-mosolygok Wendy-re amikor ő is megérkezik.

thx.
mind álarcot viselünk
Peter Panborne
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
a relaxed end to a wonderful date - Peter & Wendy Adfef8ca87171531226bd1759fc39f91
a relaxed end to a wonderful date - Peter & Wendy 5b6552f1ceed731fd92b1ca8c8f290f2efdf9ee8
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
my head is a very dark place.
★ családi állapot ★ :
I want to fck you
a relaxed end to a wonderful date - Peter & Wendy 2bc767a95700a686a11fb55ff54df4d6c931eecc
to so many songs.
★ lakhely ★ :
Brooklyn.
★ :
a relaxed end to a wonderful date - Peter & Wendy 19a200ceeb88d6ef0481592ca2ac06a4150cd2c7
★ idézet ★ :
"Egy igazi kicseszett gavallér."
-Tana Griswold.
★ foglalkozás ★ :
Wanderers gitárosa.
★ play by ★ :
Ash Stymest.
★ hozzászólások száma ★ :
178
★ :
a relaxed end to a wonderful date - Peter & Wendy 73bd8dc82d44f657dc034467df36c50d51311fa9
TémanyitásRe: a relaxed end to a wonderful date - Peter & Wendy
a relaxed end to a wonderful date - Peter & Wendy EmptySzomb. Feb. 04 2023, 12:43

Peter & Wendy


A pasik nem tudják milyen amikor egy csaj bepasizik, először is mindent el kell mesélni a legjobb barátnőjének, ami az én esetemben Hale, Danny-nek is mesélhetnék, de őt ezek a dolgok nagyon nem érdeklik. A nem kell elmesélni mi történik köztünk opció nem nagyon játszik. Izgalmas lenne, ha lenne pár kis titkunk Peterrel, de olyanok úgyis lesznek, és lehet ezeket kibírom, hogy ne mondjam el Hale-nek.
- Velem akarok majd bosszantani? Szerintem ez egy jó terv. - az én szexuális életem nem újdonság számára, de ha a tesójáéról kell majd beszélnie, ami egyben az enyém is lesz,az már lehet kicsit zavarba fogja hozni.
- Nem mások véleményéről van szó, hanem arról, hogy ha egyszerűen kitagad az életéből, mert voltam olyan bátor és elkezdtem ezt, nem fogsz neki hátat fordítani. Ha tényleg a legrosszabb forgatókönyv következik, be akkor szépen elsétálok és mindenki él tovább boldogan vagy nem boldogan. - ebben már van tapasztalatom a szüleimet is hasonlóan hagytam el, de az kevésbé fájt, ha Peter vagy Hale életéből kellene eltánnöm, abba lehet belehalnék. Még belegondolni is rossz, és minden kimondott szó ellenére irtózok ettől a verziótól és nagyjából semmi esélyt nem látok erre a kimenetelre, de ilyen vagyok, felkészülök a csalódásra. Ideje lenne más taktikát választani ezekre az esetekre, nem a rosszat átgondolni, hanem a jót bevonzani. Végülis mi lehet a legjobb, ami kisül ebből? Hale örülni fog nekünk, nagyjából semmi sem változik, és végül tényleg szerelmes leszek, és mindenki boldogan él amíg meg nem hal. Vagy valami ilyesmi, és igazából annyi szar ért már engem az életemben, hogy igazán megérdemlek valami jót és ez az lehet.
A lakás szabad, tényleg túlparázom a dolgokat, szóval nyilván ez nem maradhat titokban tovább.
- Megkérdezem Hale-t, mikor lesz szabadnapos, és akkor támadunk, minél hamarabb, és ragtapaszként fogjuk tálalni neki, könyörtelenül letépjük a leplet rólunk. Kiabálás nélkül. - megcsókolom, ez az érzés, óriási, most minden mást kizárok az estére, és élvezem amíg tart a mi kis titkos valamink.
Nagyon sokszor voltam már itt, sőt, laktam is itt, de mégis most olyan idegen érzésem van. Kimegyek a konyhába töltök egy pohár vizet. Éhes vagyok de mégsem tudok a kajára gondolni, annyi minden jár a fejemben, de közben megérzem a pizza illatát. Na jó, tényleg ideje mindent elfelejteni most.
Ledobom a pulcsim és a cipőm és levetem magam Peter ágyára, megint, olyan természetes, nem ez az első, hogy a szobájában tanyázok.
Felkapom a laptopot és beírom a film címét.
- Remélem nem vagy ijedős, mert kemény filmet találtam neked. - mutatom felé a képernyőt. - Micimackó és a Zelefánt. - széles vigyor jelenik meg az arcomon, felülök az ágyon és várom, hogy csatlakozzon - Csak szólok, Malacka végig fél a filmben, szóval valójában ez egy gyerek horror. Pont nekünk való - feltérdelek és megcsókolom, magamhoz húzom jó szorosan, a tarkójára csúsztatom a kezem, és átcsúsztatom a nyelvem a szájába. Minden porcikám élvezi a jelenlétét, a közelségét, de abbahagyom mert innen már nem nagyon tudnék leállni, és észnél kell lennem, mert tényleg meg akarom nézni ezt a filmet és nem akarom elsietni.

thx.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: a relaxed end to a wonderful date - Peter & Wendy
a relaxed end to a wonderful date - Peter & Wendy EmptySzomb. Feb. 04 2023, 14:00

Wendy & Peter
-Nem.-ismétlem még egyszer.
-Ne csinálj úgy, mintha ez az egész miattad lenne. Én kezdeményeztem. Te belementél. Ha ezen megsértődik, akkor nem érdekel. Szerinted, ha ezután lelépnél, akkor úgy csinálnánk, mintha mi se történt volna? Szerinted bármelyikünk képes lenne erre? Te képes lennél rá?-nézek rá kissé megdöbbenve. Ez nem ennyire egyszerű és az emberek nem így működnek. Hale a testvérem. Előbb vagy utóbb megbocsátana, ha egyáltalán megharagszik. De ha tényleg szeret minket, akkor nem kényszerít minket a legrosszabb forgatókönyv irányába, csak azért mert neki ez nem feltétlen szimpatikus. Egyébként sem tiltotta meg soha a dolgot... szóval nem tettünk semmi rosszat.
-Megbeszéltük.-bólintok rá. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem esik jól, hogy ilyen hamar készen áll fejest ugrani a dologba. De talán tényleg nincs értelme húzni a dolgot, mert csak feszengünk így folyamatosan és nem tudjuk kipróbálni, hogy milyenek is lennénk egy teljes életben.
Viszonzom a csókját, mint mindig.
Ezzel szerintem le is zártuk a témát. Ideje kényelembe helyezkednünk.
Amikor visszaérek a poharakkal már büszkén újságolja a filmválasztását.
-Komolyan?-fintorgok egyet miközben leteszem a poharakat.
-A Lilo és Stichet leszavaztad, de egy Micimackó..-be sem tudom fejezni, mert már csókkal zárja le a számat. Kezem a derekára siklik és közelebb húzom magamhoz. A nyelvem játszani kezd az övével és kezd elborulni egy kicsit az agyam. Lejjebb csúszik a kezem és rászorítok a fenekére.
Még időben húzódik el tőlem, de nem mondom, hogy nincs baj odalent. Kicsit megemelem a derekánál fogva, hogy ne törjem el a lábait miközben hanyatt döntöm az ágyon magam alatt..
-Erről viszont beszélnünk fel.-nyögök fel.
-Lenne egy vallomásom, ami mérhetetlenül kellemetlen..-elkerülhetetlen ez a téma. Tudom, hogy vannak igényei és nem akarom megfosztani semmitől... de nem akarom, hogy tévképzetei legyenek velem.
-Öhm... én még... mármint.-sóhajtok egy rohadt nagyot. Mit fogok kapni ezért. Ezt még Hale sem tudja.
-Én még nem csináltam senkivel.-essünk túl rajta és igyekszem felkészülni mindenre, ami ezután jöhet.

thx.
mind álarcot viselünk
Peter Panborne
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
a relaxed end to a wonderful date - Peter & Wendy Adfef8ca87171531226bd1759fc39f91
a relaxed end to a wonderful date - Peter & Wendy 5b6552f1ceed731fd92b1ca8c8f290f2efdf9ee8
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
my head is a very dark place.
★ családi állapot ★ :
I want to fck you
a relaxed end to a wonderful date - Peter & Wendy 2bc767a95700a686a11fb55ff54df4d6c931eecc
to so many songs.
★ lakhely ★ :
Brooklyn.
★ :
a relaxed end to a wonderful date - Peter & Wendy 19a200ceeb88d6ef0481592ca2ac06a4150cd2c7
★ idézet ★ :
"Egy igazi kicseszett gavallér."
-Tana Griswold.
★ foglalkozás ★ :
Wanderers gitárosa.
★ play by ★ :
Ash Stymest.
★ hozzászólások száma ★ :
178
★ :
a relaxed end to a wonderful date - Peter & Wendy 73bd8dc82d44f657dc034467df36c50d51311fa9
TémanyitásRe: a relaxed end to a wonderful date - Peter & Wendy
a relaxed end to a wonderful date - Peter & Wendy EmptySzomb. Feb. 04 2023, 19:37

Peter & Wendy


Nem erőltetem olyanra ami soha nem fog megtörténni. Mert Hale nem fog haragudni ránk, én nem fogok elsétálni, mert igaza van nem is tudnék ennek tudatában élni. Borzalmas érzés lenne. Igazán megnyugtat a tudat, hogy egyetért velem a titkunk felfedésével kapcsolatban, nem volt hosszú titok, őszintén nem is gondoltam, hogy menni fog, de semmi akadályt vagy nehézséget nem kell ugranunk ha rólunk van szó. Lehet a sok év, mióta ismerjük egymás segített abban, hogy most minden ilyen könnyen menjen.
- Ne cikizd a választásom, jó az ízlésem. - nyomok egy puszit az arcára, mielőtt visszafekszek az ágyra. - Te is egy nagyon jó választás vagy. - nézek rá büszkén.
Úgy veszem észre nem csak én nem akartam leállni, mert elég jól mutatja a szemem elé táruló kép, hogy ő is legszívesebben folytatta volna. Az arcát akarom nézni esküszöm, de levándorol a szemem, de elterelte a figyelmem.
Kicsit megijesztett amikor komolyabbá vált. Nem nagyon tud olyat mondani, ami visszatartana attól, hogy egyszer durván letépjem róla azokat a felesleges göncöket, de mégis úgy érezteti velem, mintha pontosan ezt akarná mondani. Persze semmi ilyesmiről nincs szó, nem fogadott szüzességet  házasságig, ami megkönnyebbülés.
Vallomását követően felállok az ágyról és megfogom a kezét, a szemébe nézek, mert látom rajta, hogy ez neki tényleg nagyon nem volt egyszerű bevallani mégis megtette. Bár nekem Hale sosem mondta, hogy Peter még nem volt úgy senkivel, mindig is azt hittük, hogy már régen túl van jó pár lánnyal a dolgon. Lehet ezt is akarta kifelé mutatni, megértem, a legtöbb pasi az ő korában azzal heccel, hány nőt fektetett meg, na az a kellemetlen.
- Kellemetlen? - nézek rá, nem veszem le róla a tekintetem, pedig szerintem el akarja kerülni az enyémet, hát nem engedem. - Szerintem cuki. - próbálok nagyon kedves lenni, mert ebben nincsen semmi kellemetlen, mindenki kezdte valahogy, a fiúk később érnek. - Bízom benne, hogy ezen hamarosan változtathatunk. - a szájára tapasztom a számat, ezzel is biztosítom, hogy nem kell emiatt szégyenkeznie. - Ugye, tudod, hogy nem kell sietnünk sehova, hosszú távra tervezünk, és azért az elég sok idő. - nevetem el magam.
- Gyere nézzük meg azt a filmet. - ülök az ágyra és várom, hogy csatlakozzon.
- Hale tudja? - biztosan nem, de érdekel, hogy ezt is eltitkolta e előlem, mint azt is, hogy véletlenül totál bejövök az öccsének.



thx.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: a relaxed end to a wonderful date - Peter & Wendy
a relaxed end to a wonderful date - Peter & Wendy EmptyVas. Feb. 05 2023, 08:03

Wendy & Peter
-Ezzel mondjuk nem vitatkozok..-bólintok egyetértően. Tényleg jó döntés vagyok.
Szeretném neki megadni amire vágyik.. amire szüksége van. De mindennél jobban félek, hogy csalódást okozok neki, így nem merek fejest ugrani a dologba, még akkor sem, ha a testem is úgy gondolja, hogy mehet a dolog. Látom ahogyan végig siklik rajtam a tekintete, de uralkodnom kell az ösztönökön. Úgy nem csinálhatunk semmit, ha nem tudja..
Félek a reakciójától. Félek, hogy mit fog rólam gondolni, vagy hogy éppen mennyire leszek újra egy gyerek ettől a szemében. Mégis feláll az ágyról, megfogja a kezemet. Igyekszem kerülni a tekintetét, de még csak esélyem sincs rá. Rettenetesen zavarban vagyok.
Amikor azt mondja, hogy ez cuki kitör belőlem egy nevetés. Baszki. Sok mindenre számítottam, de erre nem. Még egy csókot is kapok tőle.
-Nem arról van szó, hogy tartogattam magamat, csak valahogy mindig közbejött valami és... egyszerűen nem éltem a lehetőségekkel.-teszem azért hozzá. Valahogy nem találtam feltétlen a kémiát az emberekkel. Ez azért is lehet, mert senkit sem engedtem közel magamhoz, mert rá vágytam és így ilyen szempontból sem bírtam közelíteni senkihez.
Leülök mellé az ágyra. Felnyitom a pizzás dobozokat és kiveszek magamnak egy szeletet.
-Jézus.. dehogy.. a véremet kiszívta volna ezért..-nézek rá egy kicsit ijedten. Nem gondolom, hogy Wendy visszaélne az információval. De abban biztos vagyok, hogy ez a státuszom módosul, akkor előbb utóbb Hale orra alá fogja valamelyikünk dörgölni, hogy Wendy vette el az ártatlanságomat.
Elindítom a filmet és elkezdek enni. Szinte az egész pizzám elfogy mire azt érzem, hogy jól laktam.
-Rendeltem palacsintát is.-mutatok a kis fehér dobozra, én már meghalnék ha még abból is ennem kellene, de lehet, hogy ő kívánja.
Iszok egy pohár üdítőt majd elfekszek az ágyon.

thx.
mind álarcot viselünk
Peter Panborne
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
a relaxed end to a wonderful date - Peter & Wendy Adfef8ca87171531226bd1759fc39f91
a relaxed end to a wonderful date - Peter & Wendy 5b6552f1ceed731fd92b1ca8c8f290f2efdf9ee8
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
my head is a very dark place.
★ családi állapot ★ :
I want to fck you
a relaxed end to a wonderful date - Peter & Wendy 2bc767a95700a686a11fb55ff54df4d6c931eecc
to so many songs.
★ lakhely ★ :
Brooklyn.
★ :
a relaxed end to a wonderful date - Peter & Wendy 19a200ceeb88d6ef0481592ca2ac06a4150cd2c7
★ idézet ★ :
"Egy igazi kicseszett gavallér."
-Tana Griswold.
★ foglalkozás ★ :
Wanderers gitárosa.
★ play by ★ :
Ash Stymest.
★ hozzászólások száma ★ :
178
★ :
a relaxed end to a wonderful date - Peter & Wendy 73bd8dc82d44f657dc034467df36c50d51311fa9
TémanyitásRe: a relaxed end to a wonderful date - Peter & Wendy
a relaxed end to a wonderful date - Peter & Wendy EmptyVas. Feb. 05 2023, 11:34

Peter & Wendy


Persze totálisan támogatom a barátaimat, próbálom nem kínos helyzetbe hozni őket, de általában nem sikerül. Minden igyekezetem ellenére is oda kell szórnom Peternek is.
- Szóval ne higgyem azt, hogy szerencsétlen vagy, csak egyszerűen sosem alakult úgy és nem éltél a lehetőséggel. - minden komolyság benne van a hangomban mégsem tudok komoly maradni. - Csak szólok velem nem lesz lehetőséged nem élni a lehetőséggel, tudod milyen vagyok. - a füléhez hajolok, hogy emeljem a hatást. - Elutasíthatatlan. - volt aki nemet mondott, pedig én nagyon akartam, de benne van a pakliban, hogy nem mindenki vágyik arra amire én. Azért jó lenne, ha ez a kémia, amit most érzek megmarad vagy ami még jobb lenne még fokozódna kettőnk között ha készen áll rá.
- Jogos, de ő enélkül is tudja szívni a véred. Ugye tudod, hogy más helyzetben már menne neki az SMS az infóról. - nevetek, de most mérlegelni kellett miket osztok meg vele, mert bár ő a legjobb barátnőm, azért Peter és köztem más kapcsolatnak kell lennie, sokkal közelebb kell éreznem őt magamhoz a idő elteltével, mert ez az élet rendje, na meg a bizalom. - Amúgy nekem is ez lesz az első. - tömöm számba a pizzát. - Sosem voltam még szűz sráccal. - vagyis nem tudtam róla, de mindkettőnknek érdekes utazás lesz. Ezzel nem akarom elvenni a kedvét, de még továbbra sem tudok úgy bánni vele, mint akinek tövig nyalni akarok, hogy működjön ez az egész.  
Elindítja a filmet és én teljesen belemélyedek. Vannak dolgok, amik lekötnek és ez olyan szinten cuki, az a kis ormányos valami, azzal a cuki farokkal, hogy észre sem veszem, hogy tátott szájjal nézem. Peter zökkent ki a mese mámorból, amibe beleestem,gyorsan becsukom a szám.
- Szerintem azt passzolom most, de köszi. - álmos vagyok,nagyon álmos, felmerül bennem, hogy jó ötlet lenne e itt aludni. Átmehetek Hale szobájába is, ha Peter nem akarja még, vagy nehogy ránk nyisson az anyja reggel, netán Hale, hogy egymásra nyálazva alszunk. Tök romi lenne, na jó nem, de semmiképpen sem előnyös. Hazamenni nincs már erőm, de azért nem döntök ebben rögtön.
- Lehet buli romboló leszek, de ha ennek vége, lehet ki kéne másznom az ágyadból másik után nézni mert mingyárt elalszok. - nem akarom azt mondani neki, hogy nem maradnék itt legszívesebben, mert olyan kényelmes így vele, de rossz érzésem lenne ha megtenném. Nem tudom elmondani miért, de nem lenne helyes, lehet a vallomása váltotta ki, hogy még lassabban kellene haladnunk, vagy pont ellenkezőleg, mert így még jobban kíváncsi vagyok arra, hogy mit tudnánk mi ketten. De ez most tőle fog függeni, mikor jutunk tovább, és nem akarom, hogy azt érezze erőltetek bármit is. Így a legegyszerűbb megoldás, hogy ezeket a dolgokat egyszerűen rábízom. Baszki, azt veszem észre magamon, hogy törődök vele, de ez a múltunkból fakad, és pont amiatt más ez az egész.

thx.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: a relaxed end to a wonderful date - Peter & Wendy
a relaxed end to a wonderful date - Peter & Wendy EmptyVas. Feb. 05 2023, 15:31

Wendy & Peter
-Nem mintha megpróbálnálak valaha visszautasítani..-egyszerűen így jött ki a lépés. Ami valahol jó, hiszen nekem ehhez fontosak az érzelmek.. valahol rossz, mert bizonyos dolgokban nincs semmilyen tapasztalatom. Ennél jobban úgysem tudná elcsavarni a fejemet. Azt hiszem..
-Igen tudom... pontosan ezért nem tudtál róla eddig..-nevetek vele.
A következő kijelentésén meglepődök, hiszen már annyi csajos tárgyalást hallottam, amennyi már talán nem is egészséges. A következő megjegyzésén viszont már felnevetek, amikor összeáll a kép. Összekócolom a haját.
-Kedvességed határtalan..-rázom meg a fejemet. Minden perccel, minden mozdulattal biztosabb vagyok benne, hogy ennek így kell lennie... hogy mi együtt vagyunk.
Édesen tátott szájjal, csillogó szemekkel bámulja a kijelzőt. Nem hittem, hogy tényleg ennyire kedveli ezt a mesét, azt gondoltam, hogy csak az én agyamat akarja húzni. De lenyűgöző mennyire elmerült a filmben.
Palacsintát nem kér, de nem baj maximum megmarad reggelire.
Eldőlök az ágyon és finoman átölelem a derekánál és közelebb húzom magamhoz. Tele a hasam és teljesen ellazultam. Így fogok elaludni.
Szavaira azonban kipattannak a szemeim.
Szóra nyitom a számat, de vissza is zárom. Nem akarom, hogy elmenjen, de lehet, hogy anyám benéz, hogy élek-e még amikor hazaér, illetve azt sem lehet tudni, hogy Hale esetleg rám rúgja-e az ajtót, ha esetleg hazaesik kibeszélni az este történéseit.. remélem nem túl részletesen. Baszki.
Kicsit szorosabban magamhoz ölelem.
-Nem akarom, hogy itt hagyj... de nem a célegyenesben kellene lebuknunk ugye?-sóhajtok egy nagyot. Egyébként is kételkedek a kitartásomban, hogy nem kellene hülyeséget csinálnom vele, amíg a Hale szálat nem varrtuk el. Lehet így lesz a legjobb.

thx.
mind álarcot viselünk
Peter Panborne
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
a relaxed end to a wonderful date - Peter & Wendy Adfef8ca87171531226bd1759fc39f91
a relaxed end to a wonderful date - Peter & Wendy 5b6552f1ceed731fd92b1ca8c8f290f2efdf9ee8
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
my head is a very dark place.
★ családi állapot ★ :
I want to fck you
a relaxed end to a wonderful date - Peter & Wendy 2bc767a95700a686a11fb55ff54df4d6c931eecc
to so many songs.
★ lakhely ★ :
Brooklyn.
★ :
a relaxed end to a wonderful date - Peter & Wendy 19a200ceeb88d6ef0481592ca2ac06a4150cd2c7
★ idézet ★ :
"Egy igazi kicseszett gavallér."
-Tana Griswold.
★ foglalkozás ★ :
Wanderers gitárosa.
★ play by ★ :
Ash Stymest.
★ hozzászólások száma ★ :
178
★ :
a relaxed end to a wonderful date - Peter & Wendy 73bd8dc82d44f657dc034467df36c50d51311fa9
TémanyitásRe: a relaxed end to a wonderful date - Peter & Wendy
a relaxed end to a wonderful date - Peter & Wendy EmptyVas. Feb. 05 2023, 16:12

Peter & Wendy


Örülök, hogy most nem kell bemennem pultozni a héten, túl sok lenne a pasi és Peter túlságosan is lázba hozott, megígértem neki, hogy bízhat bennem. Mindent el fogok követni, hogy a bizalom ne vesszen el, sosem akarnám megbántani, viszont elbaszott egy ember vagyok és könnyen csábításba esek. Az agyamban mindenféle dolog megforul, amitől hányingerem lesz, nem hiszem, hogy képes lennék bárkivel bármit is tenni, de magam felé a bizalmam igen kevés. A tudat, hogy a gyomrom is felfordul ha csak arra gondolok, hogy mással legyek megnyugtató, akármilyen érdekesen is hangzik.
- Sosem voltam kedves. - vetem oda neki, tudja kivel van dolga, és ha jobban megismer ez csak jobb lesz. Néha elgondolkodok rajta én is, hogy lehetnék kicsit tapintatosabb az emberekkel, vagy kevésbé pofátlan, de ez csak nekik lenne jó, nekem nem, minden szó amit nem modok ki összegyűlne belül és felrobbannék egyszer, de az nagyon csúnya lenne.
Biztonságban érzem magam itt, ahogy megölel és cseppet sem akarok most felkelni innen, ebből a nagyon nyugodt, nagyon tökéletes pillanatból, de az ész érvek nem ezt mondják. Hozzábújok és megcsókolom, felnézek rá az öleléséből. - Legszívesebben itt maradnék, de csak azért mert kényelmes az ágyad. - kedves, igen. - Nem akarlak itt hagyni, tudom, hogy ezután a film után nehéz lesz elaludni egyedül. De ha gondolod hívj fel ha félnél és megvigasztallak. - nevetem el magam. Kibújok az öleléséből és az ágy szélére ülök, nyújtózkodok egyet. A lábra állás olyan nehezen megy, mintha az ágyhoz lennék kötve.
Felkapom a pulcsimat, és odahajolok hozzá, adok egy puszit a homlokára.
- Hale két nap múlva szabad lesz, szóval addig készülj fel. Mary-vel beszélj reggel, ha megjön, ha gondolod. - belenézek a szemébe és minden bátorságomat belőle gyűjtöm a beszélgetéshez. - Ha addig meggondolod magad csak dobj egy üzenetet. - bököm meg a vállát, mert ilyenre még esélyt sem akarok adni neki, így nem gondolom komolyan.
- Jó éjszakát Öcsi. - nyújtom rá a nyelvem, majd megcsókolom és elindulok hazafele.


thx.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: a relaxed end to a wonderful date - Peter & Wendy
a relaxed end to a wonderful date - Peter & Wendy Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
a relaxed end to a wonderful date - Peter & Wendy
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» when it's just the two of us... - Peter & Wendy
» WTF am i doing? Wendy & Peter
» when miss my bf - Peter & Wendy
» how can I cheer you up? - Peter & Wendy
» Happy Birthday, darling. Wendy & Peter.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: