New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 73 felhasználó van itt :: 7 regisztrált, 0 rejtett és 66 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Ma 00:10-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 23:11-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:45-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:33-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:13-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Tegnap 22:05-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Tegnap 22:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Raven and J.F - Wicked game
TémanyitásRaven and J.F - Wicked game
Raven and J.F - Wicked game EmptyKedd Aug. 09 2022, 17:30
Raven and J.F
She's a little runaway

A spanyol bikaviadal a világ egyik legősibb, máig fennmaradt szokása és látványossága. Valóságos rituálé, vallási szertartás, amelynek a végén feláldoznak egy istent, legyen akár két-, akár négy lábon járó. Sokan imádják, sokan támadják, de jelenlétét nem lehet eltörölni a földről, mintha soha nem is létezett volna. Annak pedig, hogy ennek a veszélyes, halálos táncnak az egyik szereplője egy hímnemű, párosujjú patás, végtelenül egyszerű, de valójában nagyon is nyomós oka van. Nem a tűhegyes szarvakon alapuló, matadort ellepő adrenalinlöket a magyarázat, és nem is az ötszáz kilós tömeg, amely minden mozdulatra azt a képzetet kelti a nézőben, hogy az állat vállai alatt egy-egy öt kilós görögdinnye bújik meg. A valódi magyarázat nem más, mint a tesztoszteron. Ezeket a bikákat sosem engedik nőstények közelébe - kivéve természetesen azon ritka példányokat, amiknek a vérvonalát alkalmasnak tartják tenyésztésre - így a ki nem élt nemi vágyaik idővel teljesen az agyukra mennek. Mire eljutnak az arénáig, már olyan szinten be vannak gőzölve, hogy válogatás nélkül ellenfelet, vagy ellenséget látnának még egy hangyában is. Ezt teszi a ki nem élt erotika, és ezt tenné bármely biológiai életformával is.
Ilyen téren mi emberek a kiváltságosak közé tartozunk, mert mind alkalmunk, mind lehetőségünk is megvan kiélni ezen késztetéseinket. Nekem például személyes meggyőződésem, hogy éppen ezért hozták létre a házasság intézményét, akik pedig ehhez nem éreznek kedvet, még mindig találhatnak szórakozást akár alkalmi barátnőkben, akár olyan lányok társaságában, akik arra tették fel az életüket, hogy meglehetősen becsülendő, emberbaráti érzéseik által vezérelve megmentsék a társadalom hímnemű tagjait a tesztoszterontombolás agyat elhomályosító hatásaitól. A köznyelv nemes egyszerűséggel kurváknak, talán kissé finomabban prostiknak hívja őket, én meg Teréz anyáknak. Már csak ezen okból kifolyólag is megérdemlik a felmagasztalást, nem?
Black Flamingo. Nem rossz hírű hely, kultúráltnak, színvonalasnak is lehet mondani, bár eddig mindössze a hírét hallottam, személyesen sosem látogattam meg az élvezetek házát. A lányok itt legalább nem az út szélén, a szemétégető mellett kelletik magukat, igaz nem is olyan, mint Dubaj-ban henteregni egy sejkkel óránként mocskosul sokért. A diszkréciót garantálják, és a bejáratnál álló biztonságiak sem bámulják meg úgy az embert, mint John Mclain-t a hiperpigmentált lakosság tagjai szendvicsembernek öltözve a gettó utcáin.
Noha roppant csábító a gondolat és a lehetőség, most mégsem a könnyed szórakozás kedvéért vettem ma errefelé az irányt. Néhány napja érkeztem haza Franciaországból, és volt lehetőségem kihasználni Párizs mind kulinális élményeit, mind a Place Pigalle nyújtotta módfelett kielégítő szórakozásokat. A pénz viszont az én életemben is nagy úr, és noha nem szokásom kontinenseken átívelő feladatok elvállalása, ez alkalommal olyan busás fizetség lett meglengetve lelki szemeim előtt, amire maximum egy távol-keleti aszkéta szerzetes mondhatott volna nemet, a legnagyobb önzetlenségi rohama kellős közepén.



- Nos, Mr. Richter, mit szól az ajánlatomhoz? - csendesen érkezik a kérdés, mégis erős határozottság rejlik benne. Olyan ember határozottsága, aki hozzá van szokva, hogy soha, vagy csak nagyon ritkán merészelnek ellentmondani neki.
- Csak egyet nem értek - koppantom le a poharamat a dohányzóasztalra, miután felhajtom belőle az utolsó korty italt is, és ráemelem a szemem az ablaknál álló alakra, akinek mindössze a hátát látom, és az is szinte sötétségbe burkolózik a lakosztályban uralkodó félhomálynak köszönhetően. - Miért éppen én?
- Sorolhatom az indokaimat, Mr. Richter. Mert ön amerikai, aki ismeri New York-ot, és fogadok hogy rengeteg helyen képes információra, vagy akár informátorra bukkanni. Másrészt mert biztosra veszem, hogy amit én ajánlok önnek a munkája ellentételezéseképpen, nem adódik minden nap az életében. Harmadrészt pedig mert hallottam a hírét, és tudom, hogy... nos, finoman fogalmazva sem mindig barátja a törvényességnek - fordul felém a házigazdám, és mosoly fut az arcára: olyan mosoly, amitől az összes szőr égnek áll rajtam. Joker maximum kisinas lehet a pasas mellett. - Szavamat adom rá, hogy amennyiben igent mond, a legkevésbé sem fogja a döntését megbánni. Nemleges válasz esetén ezt már nem garantálhatom. Az öné a választás. De most azonnal választ várok.



Tompák a fények amikor belépek, és körbehordozom pillantásom a termen. Az első benyomásom egyetlen szóban leírható: meghitt, ami kissé meglepő a helyiség rendeltetését illetően. A hátsó traktusban impozáns bárpult foglal helyet, asztalok és kényelmes székek, kanapék alkotják a berendezést, lágy zene szól. Úgy gondolom ez a rész az ismerkedésé, az egymásra hangolódásé: a sarokban felfelé, az emeletre vezető lépcső pedig alighanem már a beteljesüléshez vezető magaslat, egészen a mennyországba.
Megállok a bársony tapétával borított fal mellett, vállammal hanyagul nekidőlve zsebre vágom a kezeimet, és figyelem a beszélgető, iszogató, ide-oda sétáló, vagy társaságban lévő nőket. Beindítom a scannert mint a Terminátor, próbálom megtalálni pillantásommal azt a bizonyosat, azt az egyet. Közben azon igykeszem, hogy a szemmel látható bájak özöne ne zökkentsen ki a munkából és ne vonja el a figyelmemet, ergo jobb híján azon morfondírozom, mi a fészkes fenétől fekete egy istenverte flamingó? Valami genetikai mutáció miatt, vagy ez talán amolyan metafora lehet, amely tükrözi a hely romlott erkölcseit?  
Vörös hajzuhatag libben elém és töri meg a koncentrációmat, természetesen tartozik is valaki hozzá. A hajszínével tökéletesen harmonizáló selyemköntöst visel, olyan átlátszót mint egy pókháló, perfektül látni alatta a melltartó és alig-csipke-csoda alsónemű kombót. Arca fiatal, szép, még nem hagyott rajta letörlhetetlen nyomot a lelket emésztő munkája.
- Helló szépfiú - villant felém egy olyan mosolyt, amely láttan biztos vagyok benne, hogy a fogsor egy szakember munkája. - Percek óta figyellek a terem végéből.
- Akkor a helyedben én visszamennék, és figyelnék tovább - válaszolom, szintén mosolyogva, hogy elvegyem kissé a visszautasítás nyersességét. Nulla sikerrel: gyilkos pillantás után a vörös démon sarkon fordul, és úgy vonul el, hogy szerintem fejben éppen a Kínzások és kivégzések című könyv oldalait lapozza végig.
Nem foglalkozom vele túl sokáig, mert ebben a pillanatban a bárpult mellett feltűnik valaki, akinek az arcát eddig még csak fényképről ismerem, igaz onnan minden egyes vonását. Láthatóan - még - nincs társasága, ideje hát gondoskodnom róla, hogy ne is legyen. Vagyis egész pontosabb, rajtam kívül más ne legyen.
Apró mozdulattal ellököm magam a faltól, még mielőtt teljesen összeforrnék vele, lassú de határozott léptekkel odasétálok a lányhoz, delikvenshez, alanyhoz, áldozathoz, nevezzük bárhogy, a lényeg ugyanaz. A közelébe kell férkőznöm, akár így, akár úgy, de bármi áron.
- Szia - támaszkodom meg néhány másodpercig a pult idő ette fáján, majd nemes egyszerűséggel leereszkedem az egyik gólyalábú székre. A bugyiszaggatóként aposztrofált vigyorom ott ül az arcomon, még csak nem is esik nehezemre, és a legkevésbé sem játszom meg. Egy szemrevaló nő társaságában erre soha nincs szükségem. - Nem tudom, máskor is viszonylag gyér-e a forgalom, de az meglep, hogy az összes közül a legszebb lány magányosan üldögél itt. Bár per pillanat azt mondhatom, szerencsémre. Remélem nincs kifogásod a társaságom ellen. Amennyiben nincs, mit szólnál kezdetnek egy italhoz? - intek fejemmel a bár választéka felé. Nekem is jólesne egy whisky, és ki tudja, némi folyadékneművel a szervezetében a hölgy is közlékenyebb lenne és megkönnyítené mindkettőnk dolgát.


livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Raven and J.F - Wicked game
Raven and J.F - Wicked game EmptyKedd Aug. 23 2022, 21:14

James & Raven
• • you can still choose  

A mai napom kellően laza, aminek egyik felem örül, a másik viszont nem. A pénz ugyebár nagyon kell, albérletet kell fizetnem hamarosan, mellette pedig nem ártana egy kis pénz a kikapcsolódásra sem. Ha érted, mire gondolok. A másik oldal viszont az, hogy így nem kell bájolognom, aminek most kifejezetten örülök, mert valahogy nincs úgy hangulatom. Tudom-tudom, ez nem hangulat kérdése, ez a munka nem arról szól. Ha kell, ha nem, adnod kell a „minden rendben” és a „csak te vagy a fontos” látszatot, és úgy is kell viselkedni. Kicsit ez színészet is, sőt, nagy százalékban az. Nem, ettől függetlenül nem mennék el színésznek, sőt, senki nem is alkalmazna, mert sajnos annyira profi nem vagyok én sem. Néha belecsúszik egy-kettő balul elsült tetszelgés, de ez azt hiszem, belefér.
A bárpult felé igyekszem, hogy körülnézzek, van-e bárki, akinek nincs még társasága, vagy éppen rám várna. Pár férfi lézeng csak itt lent, egyedül momentán senkit nem vélek felfedezni, mindenkire lecsapott valaki már.
- Mi van ma, Jenna, hogy ennyire lapos a buli? – emelem a tekintetem a pultos lányra, aki éppen italt készít.
- Fogalmam sincs, de alig várom, hogy hazaérjek és bedőljek az ágyba – von vállat. Hát azt én is alig várom. Mondanám, de a következő pillanatban a semmiből terem mellém egy férfi. Pedig az előbb neki is társasága volt még. Nem tudom, hová tűnt közben Monica, de valószínű mégsem találták meg egymásban a mai partner lehetőségét.
- Szia – köszönök vissza és féloldalasan felé is fordulok. – Csak rád vártam éppen – húzódik a szám cinkos mosolyra. Közelebbről és jobban is szemügyre veszem az engem célba vevő férfit, aki nem annyira illik bele a tipikus ügyfelek sorába. A korához képest jóképű, bár szerintem családos ember, legalább két gyerekkel, olyan igazi apatípus. – Benne vagyok az italban, de szigorúan csak alkoholmentesben – mondom, hiszen tényleg ez a szabály. Az már más kérdés, hogy én sokszor utólag töltök egy kis finomságot a koktélba, és van, aki fel is ajánlja, hogy nem probléma neki, de a főnökünkből bármikor kinézem, hogy szúrópróbaszerűen teszteli bármelyikünket. Ahhoz pedig nem vagyok itt elég rég, hogy ne én legyek az a valaki, akit tesztel. Azt gondolja, hogy ha van bennünk alkohol, nem vagyunk képesek olyan teljesítményt nyújtani, mint józanon. Pedig mi nők vagyunk, nem pedig férfiak, hogy képtelenek legyünk teljesíteni némi alkohol hatása alatt. Mellesleg nem tudom, mit gondol, hogy őszinte vágyak hajtják a prostituáltakat? Ugyan már. A nagy része csak színészet.
- Én csak egy kólát kérek – mondom, majd miután a partnerem is rendelt, a felkarjához érek és az egyik box felé intek a fejemmel. – Üljünk odébb, hogy nyugodtan tudjunk beszélgetni. Vagy inkább rögtön fel szeretnél menni? – pillantok rá vissza. Van, aki siet, csak az élvezetért jön, és már itt sincs, bár első benyomásra nem gondolnám, hogy neki ez a célja. Persze mindig akadnak meglepetések. Meglátjuk, ő melyik kategóriába tartozik és hogy mire vágyik?!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Raven and J.F - Wicked game
Raven and J.F - Wicked game EmptyVas. Aug. 28 2022, 13:07
Raven and J.F
She's a little runaway

Nem tagadom, fiatalabb koromban viszonylag sűrűn megfordultam efféle helyeken, mint a Black Flamingó bár. Oké, kezdjük kissé előbbről: azzal kezdődött, hogy megnősültem. Ez most így nyilván nem túl érthető, de mindjárt elmagyarázom. Azt mondják, a szerelem egyszerre teszi az embert vakká, meg hülyévé, hát tanúsítom, hogy ez teljesen igaz, velem is pontosan ez történt. Hogy mit láttam abban a nőben, ma már akkor sem tudnám megmondani, ha pisztolyt nyomnának a homlokomnak. Három év után egyszer csak rányílt a szemem az igazságra: a nő frigid volt, mint egy zacskó fagyasztott paraj, a fején olyan entitás foglalt helyet frizura gyanánt, ami erőteljesen emlékeztetett az Addams family Hogyishívják kuzinjára, esküszöm azt vártam mikor kel önálló életre meg akaratra, és mindehhez bármelyik déli rednecket képes lett volna az asztal alá inni méghozzá nélkül, hogy artikulációs problémái támadtak volna. Nem állítom, hogy én viselkedésem bármikor is vetekedhetett volna a szentekével, vagy hogy hozzám képest a pápa maga lenne Ozzy Osbourne, előfordult hogy én is beálltam mint a U2 a Wembley arénában, de ez már nekem is sok volt. Szóval elváltam, és azóta sem hoztam meg olyan elmebeteg őrültségeket, mint az újranősülés. Akadt persze néhány hosszabb-rövidebb (főképp rövidebb) ideig tartó kapcsolatom, de amikor az sem volt, de a test meg a két lábam között fészkelő legkedvesebb haverom megkövetelte a magáét, hát fizettem a szexért. Végülis nem sokban tér ez el egy étteremtől: bemész, választasz az étlapról, fizetsz és távozol. Sőt, ha jobban megnézzük, az étterem is hússal dolgozik, meg azok a klubok is, ahol szerelmi szabadfoglalkozású hölgyek árulják bájaikat. Azóta eltelt már jónéhány év, megkomolyodtam - fogjuk rá - és megváltoztak a prioritások, továbbá mint a jó bor, én is a korral leszek egyre jobb, szóval ma már nem kell efféle eszközökhöz folyamodnom néhány kósza numera érdekében. De az ember nem felejt, szóval tudom, mi a menetrend, és ez eléggé megkönnyíti a dolgomat ahhoz, hogy gyanút fel nem keltő módon a közelébe jussak a kiszemeltnek.
Sikerrel is járok, alighogy a szőke hajzuhatag tulajdonosa felbukkan a pult mellett rárepülök, mintha csak a bár legvadítóbb nőjére vártam volna eddig. Mondjuk azt azért el kell ismerni, hogy ez meg is állja a helyét. Nyilván, ahogy minden munkahelyen, itt is vannak alapelvárások, csak itt nem a számítógépes vagy könyvelési ismeretek a kritériumok, hanem a bomba alak, kis intelligencia, meg persze nagyfokú gátlástalanság, de az tagadhatatlan tény, hogy a sok top tizes, és megfelelő helyen gömbölyű nő között Miss Sutherland magasan veri a lécet.
Megszólítom, felém fordul és végigmér. Alighanem megüthetem nála az alapelvárást, mert negédesen elmosolyogja magát, és egy olyan mondatot pottyant ki magából, amitől képtelen vagyok visszafogni a nevetést.
- Igen, sejtem - jegyzem meg még mindig vigyorogva, de gúny nélkül, igazából tényleg mulattat a dolog. Ha most belelátnék a fejébe, hogy kire-mire is várt vagy vágyott pontosan, akkor valószínűleg azt látnám válasz gyanánt, hogy egy nyugis éjszakára, amikor nem kell széttenie a lábait senkinek. Ez a "rád vártam" mondat kb annyira lehet őszinte, mint amikor az elképesztően csúnya csecsemő szüleinek azt mondják, hogy milyen szép a gyerek. Ettől függetlenül nem pattint le, elfogadja a meghívásomat, bár magamban kissé bosszankodom, amikor alkoholmentes piát kér. Helyesebben egy kólát. Ezzel öntudatlanul is megtorpedózza a tervemet - vagy talán nagyon is tudatosan? Nem tudom most valamiféle munkahelyi szabálynak tesz-e éppen eleget, vagy Miss Sutherland fejében több a sütnivaló, mint elsőre sejtettem volna. Az igazság az, hogy ez a verzió jobban tetszik. Mondtam már, hogy kedvelem a kihívásokat?
- Nekem egy sört legyen szives - adom le a rendelésemet, megvárom amíg szisszen a kupak, és kézbe fogom az üveget, amelynek oldalán lágyan gyöngyözik végig a hűtés okozta párolgás. - Nos, szívesen beszélgetnék veled kissé meghittebben - fordítom vissza a figyelmem Miss Sutherland felé, egy pillanatra a boxra nézve, amerre könnyedén odalegyint. - De gondolod, hogy itt olyan könnyen lehet? - érdeklődöm, mert minden asztal és box mellett jönnek-mennek az emberek, ráadásul a nem túl hangosan, de mégiscsak szóló zene sem teszi könnyebbé a helyzetet.
- Ami engem illet, szívesebben választanám a beszélgetés helyszínéül valamelyik privát szobát - kortyolok bele a sörbe. - Csak beszélgetésre gondolok - hunyorítok rá, majd cinkosan közelebb hajolok. - Tudod, néha mindenkinek kell egy kis lelkizés. Nekem nem nagyon van kivel dumálnom. És oké, nem az a munkád, hogy társalkodónő légy, de... - vonok vállat - így is kifizetlek. Bőkezűen - na ja, a megbízóm állja a költségeket, ergo részemről ez nem áldozathozatal. - Mindketten jól járunk. És hogy lépünk-e tovább egy egyszerű beszélgetésnél,  az majd a körülmények függvénye lesz. Meg a te döntésed - koppantom le a sört a bárpultra. - Nos, van kedved feljönni velem?

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Raven and J.F - Wicked game
Raven and J.F - Wicked game Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Raven and J.F - Wicked game
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Wicked Game -Jensen&Cindy
» Killian & Raven
» Raven & Drake
» Samu&&Mara - Wicked backstage
» The Wicked Monk - Jayda & Seth

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: