New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 83 felhasználó van itt :: 18 regisztrált, 0 rejtett és 65 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Gleeson Byrne
tollából
Ma 17:36-kor
Thomas A. Kershaw
tollából
Ma 17:19-kor
Sora Ryu
tollából
Ma 17:12-kor
Roxanne Carlton
tollából
Ma 16:57-kor
Sophie L. Collins
tollából
Ma 16:55-kor
Peter Panborne
tollából
Ma 15:46-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 15:38-kor
Katniss Jimenes
tollából
Ma 15:08-kor
Evangeline Ward
tollából
Ma 14:25-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

comeback home - - Elian & Joshua
TémanyitásRe: comeback home - - Elian & Joshua
comeback home - - Elian & Joshua EmptyCsüt. Dec. 21 2023, 12:50

Elian & Joshua

Ha tehettem volna, biztosan Elit is magammal viszem Európába, de ahhoz képest, hogy én passziváltattam az egyetemen, az már extrém lett volna, ha rábeszélem a szüleinket, hogy vegyék ki őt a suliból, még mielőtt végezne a gimivel. Nyilván ott volt az az opció is, hogy Eli egyszerűen megszökik otthonról és velem jön, ami egyébként néha teljesen lehetetlennek tűnt a felém tanúsított elutasításából levonva. Ez az opció egyébként már csak azért sem volt rendben, mert a végén nekem is el kellett volna mennem gyónni, ami nagyon nem az én világom.  Nyilván amiért Elinek ennyire fontos volt ez, és mert a szüleink is minden eget rengetően fontos és más emberek életét alapjaiban befolyásoló dolgot megbeszéltek velünk, sokat beszélgettünk a vallásról és hitről is, meg arról is, hogy hogyan jelenik ez meg a művészetekben és mit tett az emberiséggel hosszú-hosszú évek alatt. De ők voltak annyira toleránsak a nagyszüleimmel együtt, hogy elfogadják azt, hogy ha hiszek is valamiben, annak nem egy templomon és papon keresztül kell működnie, hanem képes vagyok megélni saját magamnak. Mégis, Eli elrablása egy európai körútra biztosan járt volna jó pár miatyánkkal.
Én vagyok a családban az, aki legjobban ismeri az öcsémet, és még ha ez nincs is teljesen így, mert ő a tőlem távol töltött idő alatt jobban megszeretett valakit nálam, én szeretnék delulu maradni és abban a hitben élni tovább, hogy igenis én vagyok Elinek az egyik legfontosabb. Vannak akik lopnak és csalnak, én csak magamnak hazudok, az nem lehet olyan túl nagy baj.
- Hm? - Nem hallottam jól amit mondott, de nem is volt kifejezett célom kihúzni belőle. Elinél mindig sokkal jobban bevált, ha az ember megvárta, amíg ő akarja elmondani a dolgokat, nem pedig erőszakoskodva és rajta csüngve szedte ki belőle.
- Miért, nem érzed magad annak? - Ugyanolyan kérdőn pillantottam vissza rá, mint ahogyan ő bámult engem. - Szépnek születni kell, nem tudtad? - Vigyorogva emelgettem meg a szemöldökömet. Nem én vagyok az az ember, aki a megfelelő viselkedésformákat fogja megtanítani Elinek, de azt gondolom ez sokkal inkább a szüleink feladata lenne. Az enyém az, hogy megtanítsam milyen rosszalkodni. Akkor is, ha utána elmegy és beszélget róla egy pappal, akinek semmi köze hozzánk.
- Akkor ha átjön a barátnőd, megmondom neki, hogy minden az én hibám. - Szórakozottan vontam meg a vállaimat. - Jön ma ő is? - Őszintén fogalmam sem volt arról, hogy mit terveztek a mai napra, vagy hogy kellene-e még különböző rokonokra és barátokra számítanom, akik egyesével fognak kiugrani a szekrényekből. Danielt és Louist illetően én akartam egyeztetni velük arról, hogy pontosan mikor és mit szeretnének csinálni, ha már újra a városban vagyok és tervezek is maradni egy ideig. Na jó, muszáj maradnom.
Amikor kitaláltam az egész európai utat, irtóra nem gondoltam arra, hogy egyszer úgy fogok felébredni Londonban vagy Rómában, hogy mennyire hiányzik a családom, vagy a barátaim, de kétség kívül átéltem ilyesmit, amíg távol voltam. Elengedhetetlen volt, hogy úgy érezzem, hogy bizonyos élményeket, vagy látványt meg akarjak osztani a szeretteimmel, de mivel a pillanatot nem tudtam hazahozni, az élményeimről nagyon szívesen meséltem volna mindenkinek - de kifejezetten Elinek. Talán épp azért, mert éltem volna, ha van lehetőségünk együtt is visszamenni.
Nem lepett volna meg teljesen, ha Eli nem is lett volna rám kíváncsi, elvégre én zavartam meg mindenki életét azzal, hogy fogtam magamat és hazajöttem, de én mindig is hajlamos voltam addig menni utána, amíg nem idegesítettem halálra és most is valami nagyon hasonló volt a tervem. Előlem nem menekül, mert én vele akarom tölteni az időmet, most hogy végre itt van előttem teljes életnagyságban és nem csak egy telefon képernyőjén át nézem a cuki fejét.
- És mit fogsz csinálni, ha belehalok az evésbe? Eladod az összes cuccom? - Könnyű volt feltenni ezeket a kérdéseket és cukkolni őt. Szerintem senki nem tudta volna megmondani, hogy nekünk valójában ez a szeretetnyelvünk. Soha nem voltunk azok, akik nagyon ölelgették egymást, még ha én terrorizáltam is az öcsémet azzal, hogy a legváratlanabb pillanatokban pusziltam meg az arcát. Ezért is volt váratlan az ölelés, amit kaptam tőle és az intenzitása, amit már csak azért is akartam viszonozni, mert ritka alkalmak egyike volt ez. Ki kell használni.
- Jó, majd kifosztalak az összes zsebpénzedből. - Amit én is simán képes voltam adni neki, mert minden alkalommal azzal vesztegettem meg, hogy velem együtt játsszon valamit élőben a streamen, hogy odaígértem neki a pénz egy részét.
Nagyon próbálkoztam, hogy ne nevessem el magamat a szüleim büntetésén, amit Eli és én szabtunk ki nekik közösen. Attól, amilyen intenzitással az öcsém az életét élte, mindig boldog voltam, és már éppen újra össze akartam borzolni a haját, amikor rájöttem, hogy a barátnője miattam fog vele szakítani, meg ilyenek. Ezért csak a vállára tettem a kezem, amit most finoman megnyomogattam. - Nem ér bántani a kisebbet - szóltam oda a nagybátyánknak, akit szerintem jobban szórakoztatott az egész, mintsem hogy Eli megérdemelje tőle a tockost. - Te is mész velük a misére, ne aggódj. - Szóltam oda az idősebb férfinek, még mindig vigyorral az arcomon.
- Nagyiék jól viselkedtek, vagy nekik is menniük kell a misére? - Lehalkítottam a hangomat, miközben tovább fűztem a büntetést. - Mikor megyünk el hozzájuk? Csak mi ketten, hm? - Nem volt rossz viszony a szüleink és a nagyszüleink között, de mégiscsak más, ha mi fiúk megyünk, akiket agyonkényeztetnek, mintsem hogy a szüleink valami olyanról számoljanak be, ami miatt a nagymama még a végén nem süt nekünk a kedvenc süteményeinkből. Ő ilyen büntetéseket szokott kiszabni, ha valaki rosszul viselkedik.
- Egyszer majd nem lesznek és akkor biztos hiányozni fognak. - Ezt a részét valójában csak az öcsémnek szántam. - De ha így viselkedtek, nem viszünk virágot a sírotokra. - Mutattam körbe a felnőtteken. Természetesen nem gondoltam komolyan a dolgot, de épp elég komoly fenyegetésnek tűnt, hogy ne akarják többet bántalmazni az öcsémet. - Most már nem bánthatnak, mert itthon vagyok - jelentettem ki jókedvűen. Nyilván mi még jó helyzetben voltunk amiért ekkora a családunk és amiért szeretnek minket a szüleink. Másnak még annyi sem adatott, hogy nyakon legyen vágva kicsit és ha nehéz is volt néha a szüleinkkel, mert ugyanúgy ez volt az első életük, mint nekünk és vak vezetett világtalant, de legalább nem mondtak le rólunk.
- Igen? - Kérdőn pillantottam a szüleink felé és szinte láttam, ahogyan mindkettejük arckifejezése megváltozik, de végül újra Eli volta magára a figyelmemet. - Rendőrségi jelentést? És én erről miért nem hallottam? Hadd nézzem a bokádat, nincs véletlenül rajtad nyomkövető? - Azzal a tudattal nyúltam a nadrágja felé, hogy megemeljem a szárát és tényleg megnézzem a bokáját, még akkor is, ha tudtam, hogy az öcsém kiváló küzdősportokban és mindjárt betöri érte az orromat.
- Felőlem ehetünk ott is - megrántottam a vállaimat, miközben küldtem egy viszonylag bocsánatkérő pillantást a többi felnőtt felé. Kicsit bántam is, meg nem is a dolgot, mert őket is most láttam hosszú ideje először személyesen, de azt terveztem, hogy nagyon sok időnk lesz még dumálni egymással. Eli sztorija most különben is túlságosan izgatta a fantáziámat.
- És ha te elfoglaltad az én szobámat, akkor nekem hol kellene élnem? Azt szeretnéd, hogy költözzek el? - nevettem el magamat. Egyébként is ezt terveztem, ami miatt jogos lett volna, ha Eli megkapja az enyémet, de azért szórakoztatott a helyzet, hogy ki lettem túrva. - Remélem a polcon lévő dolgokhoz nem nyúltál hozzá, mert azok gyűjtői darabok és baromi sokat érnek. - Az sem lepett volna meg, ha bosszúból eladja őket. Akkor addig dolgoztattam volna őt is streamerként, amíg úgy nem érzem, hogy ki van egyenlítve a számla.
- Válaszd ki, hogy mit vigyünk fel, és menjünk - megböktem a vállát, mert most már nem csak a rendőrségi ügye érdekelt, hanem az is, hogy mit művelt a szobámmal. Szerencse, hogy mindketten fiúk vagyunk, legalább arra nem kellett számítanom, hogy pinkre festette a falakat. - A setupom megvan még, ugye? Kaptam ám értesítést, amikor beléptél helyettem - elnevettem magamat. Nem tudtam volna rá haragudni emiatt, de egy újabb hajborzolást azért megérdemelt. Úgysem látja ma a barátnője, akkor pont úgy fogom plüssmaci módjára nyúzni, mintha soha nem is mentem volna el itthonról.
szevasz Elike comeback home - - Elian & Joshua 1676852372 ¦ 1318 ¦ öltözék ¦ TM


Red, red desert, heal our blues
I've been asleep so long, I'm so far away, visions I see are strong, I hear what they say, won't you leave all of your fears at the edge of the world?, I'll tell you again like I told you before, I've been asleep so long, wasting away, tell me, would you pack up all your bags, stay true to North?
mind álarcot viselünk
Joshua Lim-Hayes
Média
ranggal rendelkezem
★ :
comeback home - - Elian & Joshua Cd3bf927cfe3a28b5f6705a0a25296045fd0815f
comeback home - - Elian & Joshua F2c5f2717c30b3e7336b5f624485b22f86434e0f
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
WE'VE BEEN DOING ALL THIS LATE NIGHT TALKING
'Bout anything you want until the morning Now you're in my life I can't get you off my mind
♫ :
killer
★ családi állapot ★ :
comeback home - - Elian & Joshua 6882b141a50b49e448c78b09e4e0336d296539f5
I know I'm not your only, but at least I'm one
I heard a little love is better than none I don't ever tell you how I really feel 'Cause I can't find the words to say what I mean
AND NOTHING'S EVER EASY THAT'S WHAT THEY SAY
★ lakhely ★ :
Kips Bay • Manhattan
★ :
comeback home - - Elian & Joshua 04feea4f4e92833d748d75e64b148788f7c9727d
★ idézet ★ :

If you can convince yourself it's true,
you can convince anyone.

I don't need therapy, I need my video games.
★ foglalkozás ★ :
streamer
★ play by ★ :
Kim Dong-han
★ hozzászólások száma ★ :
35
★ :
comeback home - - Elian & Joshua C5068d746aa3296f47e31bb28a1e413c958da3bc
TémanyitásRe: comeback home - - Elian & Joshua
comeback home - - Elian & Joshua EmptySzomb. Feb. 18 2023, 10:27

Joshua & Elian

Amikor láttam magam előtt egy tökéletes családot, akkor először akartam magam elhányni, aztán elgondolkoztam azon nagyon filozofikus módon, hogy mennyire nem léteznek ilyenek. Ha valamit vonalzóval és mértani pontosságot figyelembe véve alkotnak meg, ott valami nagyon is hibádzik. Minket a szüleink soha nem rángattak olyan unalmas eseményekre, ahol mondjuk szerepet kellett volna játszanunk, ez pedig engem kifejezetten éltetett. Valószínűleg anya és apa jobban ismertek minket, mit ahogy azt gondoltam volna, mivel engem általában az árvaházba se rángattak el, Joshuával ellentétben. Az is igaz, hogy Josh sokkal jobb gyerek volt nálam mindig. Megvoltak a maga dolgai, de összességében az biztos, hogy több empátiát érzett embertársaink iránt, mint én. Hiába jártam templomba, egyértelműen a koszon kívül sok dolog nem ragadt rám.
Talán sok probléma volt az attitűdömmel, de mivel még elég fiatal fiú vagyok, ráfoghatom arra a dolgot, hogy a személyiségem még fejlődésben van. Más kérdés, hogy mindezt előre, vagy visszafele teszi, jelenleg én sem tudtam volna erre tökéletes választ adni. Mindenesetre az biztos, hogy a mi családunk távolról sem volt tökéletesnek mondható, ellenben mi magunk is mind olyanok vagyunk, akik konkrétan sztereotípiákra hajazó hibákat hordozunk magunkban, aminek hatására talán olyanok lehettünk mi családként, mint egy sit-com sorozat főszereplő családja. Én voltam a flegma kistesó, a bátyám a tökéletes, ám kissé lázadó idősebb gyerek, a szüleink pedig enyhén szólva nem mindig tűntek alkalmasnak a gyereknevelésre, de ennek ellenére a helyén volt a szívük és nagyon is szerettek minket. A nagyiék talpraesettsége nélkül mondjuk tuti, hogy nem éltük volna meg az ötödik életévünket. Miután ezt az egészet végig pörgettem az agyamban, már sokkal inkább gondoltam azt, hogy a mi családunk az, ami a nem normális kategóriába tartozik. Én pedig annak ellenére, hogy minden alkalommal úgy viselkedtem, mint aki hatalmas terheket cipel az ősei és a bátyja, de talán még a többi rokonunk miatt is… Valahogy képtelen voltam más működést elképzelni, mert ezt ismertem, és rendben is voltam vele.
Ettől függetlenül nyilván nem számítottam rá, hogy a bátyám ennyire hiányozni fog. Az pedig teljességgel alapvető volt, hogy mindezt letagadom neki, mivel soha életemben nem voltam egy érzelgős alak. Most mégis közel álltam ahhoz, hogy elsírjam magam.
- Amúgy is van mit meggyónnom – úgy dünnyögtem az orrom alatt a szavakat, hogy nem voltam benne biztos, hogy értette. Egy bűn ide vagy oda… Nem is voltam biztos benne, hogy magának a gyónásnak egyáltalán van valami értelme. Én is körülbelül annyira vehettem komolyan mindezt, mint a középkorban a búcsúcédulákat az emberek.
- Én szép? – talán kicsit túlzás volt, hogy pont úgy pislogtam rá, mintha teljesen hülyének nézném. Elvégre alig lépett be az ajtón, de én már hozom a formám… Mondjuk még mindig jobb, mintha öt percen belül bőgném el magam csak azért, mert tényleg hiányzott. Soha nem fogom elmondani neki, hogy miért költöztem át a szobájába és kezdtem el használni a cuccait. Ha egy fokkal kevésbé hordana feltűnő cuccokat, akkor valószínűleg a ruháit is elvittem volna. Csakhogy hozzám nem illenek azok a virágmintás nyavalyák, amiket Josh összevásárolgatott.
- Igen baj – egyébként szimplán csak nehezen bírtam, ha valaki nagyon nyúzott – Ha átjön a barátnőm és szakít velem amiért úgy nézek ki, mint egy tróger, az határozottan a te hibád lesz.
Más kérdés volt, hogy a lány egyáltalán nem készült ide, mert tudta, hogy családi program van.
Eszembe sem lenne a bátyám helyett az asszonyomat nézegetni, akit amúgy is minden nap láthatok, Josh pedig sokáig volt távol tőlem. Meg a felnőttek amúgy is azt állítják, hogy jót tesz a kapcsolatoknak, ha nem lógunk folyton egymás nyakán. Összességében nem is bántam annyira, hogy nem hívtam át, mert jóval nehezebb volt tartanom magam, mint azt eredetileg terveztem. Mérges voltam Joshuára, amiért ilyen érzéseket váltott ki belőlem, én pedig még arra sem voltam képes, hogy beszóljak neki egy kurva jót, mert megláttam azokat a hülye kedves szemeit és már rögtön hagytam magam ölelgetni. Nem vagyok én egy plüssmackó, ennek a gondolatára pedig már útközben eleredtek a könnyeim. Nyilvánvalóan nem akartam, hogy bárki sírni lásson ebben a házban, mert ez valami olyan volt, ami nem igazán fért bele az imidzsembe. Pont ezért is akartam nagyon káromkodni, amikor meghallottam a kopogást a mosdó ajtaján, de Joshnak ennek ellenére is sikerült viszonylag könnyen kiimádkozni onnan. Amikor kijöttem, még mindig mélyen a fejembe volt húzva a kapucni, ami megint rádöbbentett arra, hogy miért az ilyen pulcsik számítanak a kedvenc viseletemnek. Ápolnak és eltakarnak még akkor is, ha a legtöbb kortársam ezeket nagyon is bénának tartja.
- Remélem majd jól rosszul leszel, miután mindent megettél! – a hangom sokkal inkább csengett hisztérikusnak, amikor kikiabáltam az ajtón. Valószínűleg nem hülye és pontosan tudja, hogy miért zárkóztam be, emellett én sem lehetek biztos abban, hogy ő pontosan mióta hallgatózik ott. Mérgesnek kellett volna lennem, de annyi szomorúság jött ki belőlem most, hogy képtelen voltam haragudni rá. Örültem annak, hogy egyáltalán itthon van, és valószínűleg, ha nagyon komolyan állítottam volna neki azt, hogy mennyire felhúzott, akkor sem hitt volna nekem könnyedén.
A bátyám minden bizonnyal meglepődhetett azon, hogy konkrétan a karjaimat is a teste köré fontam. A legtöbb esetben csak karácsonykor voltam hajlandó ölelgetni őt, akkor sem túl hosszú időre, most viszont jóval szorosabban fogtam és nem is feltétlenül akartam elengedni. Annyira próbáltam visszatartani a sírást, hogy csuklani kezdtem tőle és folyamatosan reszkettem.
- Majd én megveszem neked mindet – talán a jellememből fakadóan mondtam ki jóval halkabban az amúgy nagyon is kedves dolgot. Magam sem tudtam, hogy miért voltam ennyire elcseszett, ezért csak elfogadtam a papok által nyomott szöveget és úgy gondoltam, hogy Isten ilyennek alkotott meg. Az atyák pedig bár nem tévedhetetlenek, de azért jóval több dolgot tudnak nálam. Ezért is gondoltam, hogy hihetek nekik azzal kapcsolatban, hogy én a magam valójában tökéletesnek születtem, szimplán egy kicsit eltévelyedtem a Mennyország felé tartó úton, vagy mi a seggem.
- Rendben, akkor bármi történik, elviszem őket a misére – mielőtt apám tiltakozni kellett volna, agresszíven megindultam felé, de a közeledést egyetlen lépés után elvágtam, emiatt gyakorlatilag csak a felemelt kezemmel tudtam őt megfenyegetni – Nincs több kiállítás és festménylesegetés vasárnaponta. Kellett nektek kihúzni a gyufát Joshuánál. Most megismerhetitek a haragomat.
Kicsit sem lepett meg az, hogy először meghallottam a nagybátyám nevetését, de aztán a tockos hatására előrezuhant a fejem, amit tőle kaptam. Hatalmas szemekkel néztem rá, miközben az ujjammal mutogattam felé és a pillantásommal Joshua tekintetét kerestem. Engem ebben a házban mindenki csak bánt rajta kívül. Ha azt vesszük, hogy magamra hagyott és lecserélt egy olyan barátra, aki nálam jobban öltözködik, akkor ő is felszíneskedő néha, de összességében tuti, hogy ő szeretett a legjobban ezek közül.
- Látod, hogy itt a felnőttek mindenkit semmibe vesznek annak jogán, hogy ők már kurva öregek és bölcsnek hiszik magukat ezért! – az apám sziszegése, aztán fejcsóválása fojtotta belém a szót, amire megint csak annyit tudtam csinálni, hogy ujjal kezdtem el mutogatni rá. Anya furcsán nézett rám egy kicsit, valószínűleg nem találkoztunk eleget ahhoz, hogy megszokja ezt a viselkedést tőlem, de mintha apa próbált volna nem nevetni. Azt tudtam, hogy a nagybátyánk csak azért fegyelmezett meg, mert a szüleink nem tudják ezt rendesen megtenni, de amúgy valójában hangfelvételt készíthet erről a beszélgetésről, és a munkatársainak fogja mutogatni. Én pedig majd viccből csak úgy feljelentem, amiért sérti a személyiségi jogaimat és ezen képes még jókat is derülni.
- Azt majd elmondom máskor, anyáék biztos elferdítenék az igazat – ezzel nem hazugsággal vádoltam meg őket – vagyis nem annyira – csak szimplán hittem abban, hogy jobb első kézből tudni az információkat – De volt ebből ügy. Ha nem olvastál még rendőrségi jelentést és ez egy bakancslistás dolog, akkor azt is odaadhatom.
Nem voltam annyira büszke az egészre, de a verekedés olyan mértékű volt, hogy a mentők mellett a rendőröket is ránk küldték rövidesen, ami miatt volt egy vallomásom. Mindezt alátámasztotta egy kamerafelvétel, mert azok a balfaszok nyilván ott támadtak meg, ahol mindenki látta, plusz a szemtanúk is inkább mellém álltak. Nem tudom, hogy megijedtek attól, hogy egy hozzám hasonló fiú képes volt erre, vagy pedig féltek azoktól, akik rám jöttek és inkább feldobták őket. Mondjuk a hamis tanúskodással járó következmények se lehetnek kellemesek.
- Nem akarsz inkább a szobámban enni kettesben? Megengedem, hogy velem aludj ma – nyilván arra gondoltam, ami egykor az övé volt – Ki is takarítottam a tiszteletedre és úgy rendeztem be, mintha még mindig a tiéd lenne. Anyáékkal tudsz beszélni később is.
potato ϟ még hazasem jöttél és már bántasz  comeback home - - Elian & Joshua 2149483383 ϟ 1 359 szó


Don't say much other than "I love you"
Don’t bother minding others, you're the boss, my very cool attitude, can’t even snap out of it, I can't resist baby girl, you treat me like a boy, like a grown-up child chasing a dream

Joshua Lim-Hayes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Elian Lim-Hayes
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
comeback home - - Elian & Joshua XGpehYn
comeback home - - Elian & Joshua 1dLdfLR
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
You can call me selfish, try to live my life
Numerous issues, all my problems, now I want to leave it behind and find me, the pictures I wanted, It’s painted against my will
★ családi állapot ★ :
comeback home - - Elian & Joshua HKAhfVS
Sugary, dizzy,feel’s like sweet dessert
I feel dizzy, you who melts me away, so fake , wrapped around your words like I'm bewitched, Baby, I'm confused, sway me complicated, draw me how you like
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
comeback home - - Elian & Joshua M5e8080
★ foglalkozás ★ :
hivatásos élősködő
★ play by ★ :
Kim Yo Han
★ hozzászólások száma ★ :
20
★ :
comeback home - - Elian & Joshua RUAoJxF
TémanyitásRe: comeback home - - Elian & Joshua
comeback home - - Elian & Joshua EmptySzomb. Júl. 16 2022, 16:09

Elian & Joshua

Valahol azt vártam az európai úttól, hogy meghozza majd a kedvemet ahhoz, hogy a szüleimhez hasonlóan én is a művészeteknek szenteljem az életemet és ne csak szórakozásként tekintsek a dologra, hanem végre megértsem, hogy mit szeretnek rajta azok az emberek, akik egyben a hivatásuknak is tekintik annak valamilyen formáját. Nem arról volt szó, hogy ne lett volna mindig is életcélom. Szimplán csak több olyan cél volt, amit nagyon szerettem volna elérni és minden esetben más-más motivált ezeknek az egyes céloknak az elérésére. Néha az egyiket akartam jobban, néha meg a másikat. Európa a kedvemet nem a grafikához hozta meg, hanem még inkább megerősített abban, hogy olyasmit kell csinálnom, ami nem lesz egy idő után teher. Szerettem rajzolni, szerettem különböző módokat és technikákat felfedezni az alkotáshoz, de tehernek éreztem volna, ha valaki más elvárásainak kellett volna megfelelnem, amikor ezeket kipróbáltam, vagy begyakoroltam. Az öcsémnél is egyértelmű volt, hogy nagyon más dolgokhoz vonzódik és végső soron a szüleink elég lazák voltak ahhoz, hogy ne kényszerítsenek ránk olyasmit, amit mi nem szerettünk volna csinálni. Ettől függetlenül gondolom épp elég fájó volt nekik a tény, hogy az esetemben olyan szépen indult a terelgetésük, most meg lényegében a célegyenes előtt, diploma nélkül akarom ott hagyni az egyetemet, mert teljesen más terveim vannak. Nyilván streamernek nem az egyetemen tanul az ember, de épp ezért volt részben megfoghatatlan az ő generációjuk számára a dolog.
Amúgy is Eli meg én voltunk azok, akik leginkább megértették egymást ebben a házban, még annak ellenére is, hogy állandóan úgy tűnt, mintha épp óvodások módjára akarnánk homokot etetni a másikkal. Ha valaki igazán ismert minket, tudta, hogy ha ilyesmit műveltünk volna, akkor valójában a legnagyobb egyetértésben együtt ettük volna a homokot, csak mások számára tűnt volna úgy, hogy egymással csörtézünk. Tulajdonképpen most sem számítottam másra, csak mert jó ideje nem voltam már itthon, az öcsém fogadtatása tehát valószínűleg engem lepett meg a leginkább a helyiségben. - Ne hazudj, mert mehetsz gyónni a templomba még ma. - Úgy közöltem ezt vele, mintha a világ legjobb vicce lenne, pedig tisztában vagyok vele, hogy Eli képes lenne megcsinálni ezt. Mindig is jobban viselte a ceremoniális vallásos dolgokat, mint én a kereszténységet valaha.
- Kócosan is szép vagy. Amúgy meg kinek akarsz most tetszeni? - Ugyan először csak halkan rázott a visszafojtott nevetés, ami amiatt kínzott, mert ránéztem az öcsém fejére, amin összehúzta a kapucnit, végül mégsem tudtam visszafogni a jókedvemet és hangosan is kitört belőlem a kacagás. - Miért nem piszkálhatom a hajadat? Talán baj, ha zsíros lesz? - Nyilván nem fogunk neveletlen csőcselék módjára összeverekedni ilyesmin és talán én magam is lehetnék egy fokkal kedvesebb a saját öcsémmel, amikor alig értem haza és tettem be a lábamat a házba, de nem volt hozzá kedvem. Pont ez hiányzott és ezt nem tudtuk csinálni videochaten.
Aki nem Eli volt, vagy én, nem érthette meg a kapcsolatunkat. A mi szüleink soha nem voltak azok a fajta felnőttek, akik képesek lettek volna akkora felelősséget vállalni, ami két gyerekkel és a nevelésükkel járt, ezért Elivel mindig sokkal jobban egymásra voltunk utalva, mint a szüleinkre. Olyan módon érzékenyítettek minket, amire egy hat és egy egy éves gyereknek még nem volt szüksége és ahogy tovább nőttünk, rájöttünk hogy mégiscsak egymás társasága a legszórakoztatóbb, nem a felnőtteké, akik hülye festményeket mutogattak és azzal próbáltak meg becsapni minket, hogy az aktuálisan nem használt játékainkat fél évente megpróbálták újként eladni, hátha legalább annyira lelkesedünk értük, mint amikor megkaptuk őket.
Egy külső szemlélő számára tehát lehet, hogy egyáltalán nem lett volna gyanús az, ahogyan Eli lelép, én meg igenis nagypofájú leszek, ha már annyira ismerem az öcsém, hogy tudjam, hogy mi folyik a fürdőszobában. Vagy csak túl hangosan hüppögött sírás közben, de ez egy részletkérdés.
- Te engedted meg, akkor nem akarom hallani, hogy ki a konyhamalac ha tényleg megeszek mindent! - Kényelmesen támaszkodtam neki a falnak a fürdőszoba mellett és úgy magyaráztam a körmeimnek, mintha magával Elivel állnék szemben.
Nem számítottam rá, hogy majdnem rögtön sikerül kiimádkoznom a fürdőből, viszont annál szívesebben öleltem őt át, amikor a feje a vállamnak koccant. Ilyenkor mindig arra emlékeztetett, amikor még kicsi és cuki volt. Akkor sem lehetett az engedélye nélkül ölelgetni, de legalább engem szeretett annyira, hogy megtette néha.
- Milyen ízű volt? - Lényegében ennek a függvényében akartam rá neheztelni, vagy sem... Mind az öt másodpercig, amíg el akartam vele hitetni, hogy most a jégkrém érdekel leginkább. - Elian, ez megbocsáthatatlan. Holnap együtt megyünk a boltba venni még jégkrémet. - Igyekeztem nem túlzottan vigyorogni és leleplezni magamat, meg azt hogy mennyire tartom viccesnek a helyzetet. Talán részben a segítségemre volt a tény, hogy az öcsém elkezdett a konyha felé vonszolni engem.
- Szerintem ez nem egy misét ér, egy egész hónap minden vasárnapján elvárom a dolgot. - Olyan komoly képpel közöltem ezt az öcsémmel és a szüleimmel is egyben, hogy magam sem tudtam elgondolni, komolyan gondolom-e vagy sem. - Ezért jöttem haza? - Ezen a ponton már képtelen voltam elnyomni az arcomra kívánkozó vigyort, amit leginkább a nagybátyámnak és az öcsémnek szántam.
- Nincs kedvem még kipakolni, szóval előbb megeszek mindent, mert Eli nem kér, aztán... - Mielőtt befejeztem volna a mondatot, a mutató és hüvelyujjam közé vettem az államat. - Eli, megérdemel itt bárki bármilyen ajándékot rajtad kívül? - Jókedvűen pillantottam rá, miközben a kezemet a már-már fegyverként használt jégkrém felé nyújtottam. Ha már elvileg nekem lett hagyva, akkor legyen is az enyém. Viszont az arcát figyelve feltűntek a bőrét ékesítő sebek, amik miatt most közelebb léptem és úgy vettem a kezembe a fejét, mintha egy focilabda lenne.  - Hát itt meg mi történt? - Kérdőn néztem az öcsém szemeibe, akitől egyértelmű magyarázatot vártam, mert őszintén szólva ötletem sem volt rá, hogy mitől szerezhetett ilyen sebeket.
szevasz Elike comeback home - - Elian & Joshua 1676852372 ¦ 932 ¦ öltözék ¦ TM

Elian Lim-Hayes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Joshua Lim-Hayes
Média
ranggal rendelkezem
★ :
comeback home - - Elian & Joshua Cd3bf927cfe3a28b5f6705a0a25296045fd0815f
comeback home - - Elian & Joshua F2c5f2717c30b3e7336b5f624485b22f86434e0f
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
WE'VE BEEN DOING ALL THIS LATE NIGHT TALKING
'Bout anything you want until the morning Now you're in my life I can't get you off my mind
♫ :
killer
★ családi állapot ★ :
comeback home - - Elian & Joshua 6882b141a50b49e448c78b09e4e0336d296539f5
I know I'm not your only, but at least I'm one
I heard a little love is better than none I don't ever tell you how I really feel 'Cause I can't find the words to say what I mean
AND NOTHING'S EVER EASY THAT'S WHAT THEY SAY
★ lakhely ★ :
Kips Bay • Manhattan
★ :
comeback home - - Elian & Joshua 04feea4f4e92833d748d75e64b148788f7c9727d
★ idézet ★ :

If you can convince yourself it's true,
you can convince anyone.

I don't need therapy, I need my video games.
★ foglalkozás ★ :
streamer
★ play by ★ :
Kim Dong-han
★ hozzászólások száma ★ :
35
★ :
comeback home - - Elian & Joshua C5068d746aa3296f47e31bb28a1e413c958da3bc
TémanyitásRe: comeback home - - Elian & Joshua
comeback home - - Elian & Joshua EmptyVas. Ápr. 24 2022, 19:22

Joshua & Elian

Amikor a szüleim közölték a hírt, miszerint a bátyám végre hajlandó volt a seggét hazatolni, eljátszottam, hogy nem érdekel. Ebben segítségemre volt a nintendo switch, amin már nem emlékszem pontosan, hogy milyen játékot játszottam, emiatt gyanítom, hogy annyira nem is volt fontos a dolog. Nem az enyém volt, gyakorlatilag Joshét kezdtem el használni, mert ő nem vitte magával a konzolját. Az volt a tervem, hogy amíg hazaér, mindent végig játszok, és akkor sokkal jobb leszek nála, de ezek a terveim sajnos nem jöttek be. Annak ellenére, hogy én voltam a sportoló, a videojátékokban csak akkor működtek a reflexeim, ha VR szemüvegesről volt szó. Soha nem tudtam magam beleélni egy-egy dologba annyira, mint ő, emiatt az agyam és az ujjaim egyszerűen képtelenek voltak együtt dolgozni. Talán más azt mondaná, hogy buta voltam az ilyen dolgokhoz, de én ezt teljességgel elutasítottam. Nem vagyok buta, csak meglepő módon lekötnek olyan dolgok, amik mozgást igényelnek. Ettől függetlenül punnyadni és aszalódni is kétségkívül nagyon szeretek, de azt is csak akkor lehet, ha senki nem háborgat.
Ma is eldöntöttem, hogy közömbös leszek. Hiszen egyrészt Josh nem örökké ment el. Másrészt, ha ő nem a testvérem lenne, akkor nemes egyszerűséggel annyit mondanék neki, hogy a kurva anyját. Nem szívesen verekedtem volna vele azért, mert azt a nőt vettem a számra, aki kipréselt magából minket egymás után, nem mellesleg apát sem akartam móresre tanítani, aki ahogy öregszik, úgy lesz egyre gyépésebb. Nyilván a maga módján szerethető, én sem utálom, de már rég nem olyanok itthon az erőviszonyok, ahogyan ő azt képzeli. Pusztán a hatalmas önuralmamnak hála, hogy még csak oldalba se böktem őt. Mindenképpen az én érdemem.
A lényeg, hogy anya és apa már első körben tökéletesen tönkretették a tervem, miszerint nem fogom kimutatni az érzéseimet azzal kapcsolatban, amit valóban gondolok. Egész nap ismételgetni akartam azokat a beszólásokat, amikkel a bátyámat akartam fogadni, de túlságosan elfoglalttá tettek a szüleim. Először is, nem tudom pontosan, hogy gondolták azt, hogy nem vesznek neki a kedvenc csokijából. Arról volt szó, hogy ezt megteszik. Ha tudtam volna, hogy ennyire felelőtlenek és nem fontos nekik a saját fiuk, akkor biztosan hagytam volna még a jégkrémből, amiből mind a ketten ugyanazt szeretjük és nem eszek meg mindent a hűtőből… Nem erről volt szó, ők pedig instant felrúgták az egyezségünket. Emiatt nagyon morcosan vártam a bátyámat.
Talán azért, mert hosszabb ideig még sosem volt távolabb a szomszéd szobánál. Emiatt pár pillanatig csak egészen nagyra tágult szemekkel tudtam ránézni, az pedig nem volt kérdés, hogy elfogadom-e az ölelését, vagy sem. Arra készültem, hogy lehunyom a szemem és úgy örülök annak, hogy végre itt van, de persze Josh sosem arról volt híres velem ellentétben, hogy könnyedén befogná a száját. Pont emiatt már meg is törte az itthonlétének a varázsát.
- Nem hiányoztál egyáltalán – ahogy kimondtam a szavam, próbáltam nagyon komolyan beszélni, ennek ellenére a hangom mégis elcsuklott, az arcomat pedig még jobban a vállába fúrtam. Tudtam, hogy ha sokáig így maradunk, akkor nehezebb lesz megfutamodnom, mielőtt tényleg elsírnám magam. Sokat készültem a szívatására, pont ezért egyszerűen borzalmas maga a tény, hogy ennyire érzelgősre vettem ezt a találkozást… Magam sem tudom pontosan, hogy miért.
- Hé – csak ennyit mondtam, ahelyett, hogy elütöttem volna a kezét egyszerűen annyira összehúztam a fejemen a kapucnit, hogy az már teljesen elrejtette a fekete tincseimet – Tönkreteszed a hajam.
Nem mintha amúgy akár hírből is ismertem volna olykor a fésűt. Akkor voltam hajlandó kezdeni valamit a hajammal, ha egyáltalán rám szóltak miatta. Általában a mama volt az, aki ezt megtette és hajlandó volt fodrászkodni. Állítása szerint mindig több hajam volt, mint a papának, emiatt pedig élvezte azt, amikor velem vagy Joshuával baszakodhatott. Ezt persze így a mamának sosem lett volna szabad megmondani.
- Most igen – azzal a lendülettel hátat is fordítottam neki és sietősen szeltem át a távolságot a mosdó ajtajáig. Csak azután kuporodtam össze a földön és kezdtem el némán sírni, hogy az ajtót magamra zártam. Nem tudom, hogy pontosan miért reagáltam így, viszont idővel egyszerűen utat engedtem a könnyeimnek és halkan hüppögni és csuklani kezdtem a sírás miatt. Annyira elvoltam magammal – illetve magamban – hogy egészen megijedtem a bátyám kopogása miatt. Mondhatni a földön ülve ugrottam egyet, ami miatt bevertem a fejem a mosdókagylóba, az orrom alatt pedig elmormoltam egy „basszameg” kifejezést, amit virágnyelven csak úgy mondanák, hogy „a csudába”.
- Egyél! – én is éreztem, hogy mennyire furcsa hangon szólaltam meg, ugyanakkor volt körülbelül két percem arra, hogy megmossam az arcom és ténylegesen kivándoroljak a fürdőből. Nem dörzsölgettem túl sokat a szemeimet, ezért azok nem voltak túl vörösek, viszont mivel a szempilláim nedvesek maradtak, még mindig lehajtott fejjel álltam előtte, kapucnival a fejemen. Pár csuklást igyekeztem elnyomni, aztán körülbelül fél perccel később koccant a fejem a vállának és kezdtem el szó szerint bőgni. Mint egy óvodás.
- Megettem az összes jégkrémet – nem tudom miért közöltem vele ezt, mivel nem volt itthon, tehát nehéz lett volna hagyni neki. - Csak egy maradt. Azt megeheted.
Szinte azonnal kézen fogtam a bátyámat, így vezettem oda a konyhába, hogy a fagyasztóból elő tudjam szedni az említett darabot, amit mielőtt a tenyerébe nyomtam volna, a szüleim felé kezdtem el vele hadonászni.
- Ezek az árulók! – olyan határozottan ráztam a jégkrémet, hogy az minden bizonnyal darabokra tört volna, ha nem lenne megfagyva – Nem vettek neked csokit! Jól jegyezd meg, és soha ne add könnyen a bocsánatod! Majd elviszem őket vasárnap a misére és meggyóntatom velük a dolgot. Bízd ide a dolgot, Joshua!
Úgy csaptam rá a szabad kezemmel a mellkasomra, mintha tényleg én lennék a világ legmegbízhatóbb személye. Minden bizonnyal rontott az imidzsemen maga a tény, hogy az arcomon éktelenkedtek még a múltkori verekedésem nyomai, de azért igyekeztem normális pillantások közepette megtenni ezt a hatalmas kijelentést.
potato ϟ még hazasem jöttél és már bántasz  comeback home - - Elian & Joshua 2149483383 ϟ 733 szó


Don't say much other than "I love you"
Don’t bother minding others, you're the boss, my very cool attitude, can’t even snap out of it, I can't resist baby girl, you treat me like a boy, like a grown-up child chasing a dream

Joshua Lim-Hayes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Elian Lim-Hayes
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
comeback home - - Elian & Joshua XGpehYn
comeback home - - Elian & Joshua 1dLdfLR
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
You can call me selfish, try to live my life
Numerous issues, all my problems, now I want to leave it behind and find me, the pictures I wanted, It’s painted against my will
★ családi állapot ★ :
comeback home - - Elian & Joshua HKAhfVS
Sugary, dizzy,feel’s like sweet dessert
I feel dizzy, you who melts me away, so fake , wrapped around your words like I'm bewitched, Baby, I'm confused, sway me complicated, draw me how you like
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
comeback home - - Elian & Joshua M5e8080
★ foglalkozás ★ :
hivatásos élősködő
★ play by ★ :
Kim Yo Han
★ hozzászólások száma ★ :
20
★ :
comeback home - - Elian & Joshua RUAoJxF
TémanyitásRe: comeback home - - Elian & Joshua
comeback home - - Elian & Joshua EmptyVas. Márc. 27 2022, 23:46

Elian & Joshua

Szerintem minden ember, aki saját döntésből költözik el otthonról és nem kidobják, az elején még azt gondolja, hogy mekkora királyság egyedül élni és milyen szabad lesz attól az ember, hogy  szülei nem rontanak be a szobájába kopogás nélkül, a testvére pedig nem lopkodja a cuccait. Aztán szembesül azzal, hogy csak mert háromszor is kinyitja a hűtőt, abban nem terem magától valami csak a ő ízlésének készített főtt étel, hogy a számlák sem fizetik ki varázslatos módon magukat és hogy meg kell tanulni elindítani a mosógépet. Én vagyok  'minden ember', nekem kellett rájönnöm, hogy ami első pillanatban még irtó nagy bulinak tűnik, a második ráébreszt arra, hogy a középiskola semmire nem készített fel és hogy a kovalens kötéssel kapcsolatos tudás nem vesz nekem repülőjegyet és köt életbiztosítást.
Azt hiszem hiába próbáltak a szüleim mindig is nyitott és tájékozott embernek nevelni, bizonyos értelemben szakbarbárnak számítanak, amiért az öcsémet és engem is inkább a művészetek irányába toltak, nem pedig hasznos és gyakorlati tudással ruháztak fel. Elian esetében kiderült, hogy semmi értelme erőltetni nála a művészeteket, mert másban jó, de ez részletkérdés. Legalább ugyanúgy nem tud elindítani egy mosógépet, mint én.
Lényeg a lényeg, hogy az európai utam egyben volt olyasmi, ami nagyon hamar alázatosságra nevelt és olyasmi is, ami rádöbbentett, hogy mennyivel nagyobb a világ, mint amilyennek a saját eszemmel gondolom huszonévesen. Az egész baromira nem körülöttem forog, hiába érzem magamat főszereplőnek. Nyilván nincsenek ébren töltött éjszakáim és nem akarom megoldani a világ minden gondját, de valahogy jobban tudom értékelni azt, hogy a szüleim kicsi korunktól fogva hordtak minket azokra a helyekre, ahol más, nálunk szerencsétlenebb sorsú gyerekkel találkozhattunk. Ha akkor nem is, utólag ráébresztett arra, hogy milyen szerencsés vagyok, amiért olyan környezetben nőttem fel, amilyenben, a családommal körülvéve. Épp ezért ismertem fel azt is, hogy mennyire vágyom már arra, hogy ne kelljen magamat életben tartani, hanem megtegye ezt helyettem mondjuk éppenséggel anyám, apám, vagy a nagyszüleim. Akármilyen jó volt a barátaim társaságában olyan helyeken járni, amelyeken korábban még soha nem voltam és talán soha nem is leszek, hiányzott már az öcsém nyafogása a szüleim is, hiába töltünk majd együtt körülbelül összesen húsz percet, aztán mennek a dolgukra. A mi családunk nem működik tökéletesen, de valahogy működik és pont ez a szép benne.
- Hűha, ennyire hiányoztam? - Eszem ágában sincs panaszkodni, amiért az öcsém elfogadta az ölelésemet, szimplán csak nem számítottam rá, hogy az elutazásom híre és az utána érzett sértettsége helyét most ez váltja fel és ahelyett, hogy el akarna verni valamivel, ami épp a keze ügyébe kerül, még a szeretetét is ilyen nyíltan fejezi ki felém. - Mert te nekem igen. - Megemeltem a kezemet, hogy a válla helyet most a fejére tegyem azt és elkezdjem összeborzolni a sötét tincset, hátha ezzel kiváltok nála valamilyen reakciót, amitől majd kicsit is hasonlít az átlagos önmagára.
- Most? - Hülye kérdés volt, mert nem terveztem elszaladni sehová, amíg ő meglátogatja a fürdőszobát, másrészt meg semmi közöm hozzá, hogy milyen a bioritmusa. Szimplán csak túl szép volt a pillanat, hogy igaz legyen és az agyam ahelyett, hogy lelkesen raktározta volna el a tapasztalatot, elővehető emlékképek formájában egy-egy olyan napra, amikor halálra akarom idegesíteni az öcsémet, egyszerűen kikapcsolt - az ölelésünknek pedig rögtön hamarabb vége lett, mint ahogyan szerettem volna.
- Mit csinált az arcával? - Ezzel a kérdéssel fordultam a szüleimhez, akiknek ugyanúgy kijárt egy-egy ölelés, de ezúttal én voltam az, aki elhúzódott tőlük, mielőtt fojtogatóvá vált volna a közelségük és a karjaik bilincse a nyakamon. Vagy fogalmazhatunk úgy is, hogy mielőtt gerincsérvet kaptam volna, amiért anya alig nőtt ki a földből és le kell hozzá hajolni. Az idő, ami alatt megkaptam a választ, épp elég volt ahhoz, hogy kezdjen gyanússá válni az öcsém távolléte a társaságtól, mert már a nagybátyánk is belekezdett egy történetbe a saját gyerekeivel kapcsolatban, akik állítólag óvodában verekedtek utoljára - de ki hiszi ezt el a Lim-Hayes családban? Ezért is indultam én magam is a fürdőszoba felé, aminek az ajtaján kopogtattam is, mielőtt megemeltem volna a hangomat valamelyest.
- Hé Eli! Hívjam a tűzoltókat? - Kicsi hiányzott, hogy ne röhögjem el magamat, de igyekeztem türtőztetni magamat és egy pillanatig az öklömbe haraptam, fülelve közben arra, hogy mi van az öcsémmel odabent. - Megeszek mindent, ha nem jössz ki! - Amíg újabb fenyegetésen törtem a fejemet, újra kopogni kezdtem az ajtón, ezúttal szünet nélkül. - Eliaaaan. Tiéd maradhat a szobám, nem kell megsértődni, jó? Szerepelhetsz a következő streamben és megkapod a bevételt, mit szólsz? - Egyértelműen azért voltam ilyen jófej, mert még csak most értem haza és nem volt időnk összeveszni valami komolyabb dolgon, de bíztam benne, hogy pár hétig azért képesek leszünk ebben az időszakban élni az életünket és jól kijövünk majd. Ha Eli akkor szóba áll már velem.
szevasz Elike comeback home - - Elian & Joshua 1676852372 ¦ 777 ¦ öltözék ¦ TM

Elian Lim-Hayes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Joshua Lim-Hayes
Média
ranggal rendelkezem
★ :
comeback home - - Elian & Joshua Cd3bf927cfe3a28b5f6705a0a25296045fd0815f
comeback home - - Elian & Joshua F2c5f2717c30b3e7336b5f624485b22f86434e0f
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
WE'VE BEEN DOING ALL THIS LATE NIGHT TALKING
'Bout anything you want until the morning Now you're in my life I can't get you off my mind
♫ :
killer
★ családi állapot ★ :
comeback home - - Elian & Joshua 6882b141a50b49e448c78b09e4e0336d296539f5
I know I'm not your only, but at least I'm one
I heard a little love is better than none I don't ever tell you how I really feel 'Cause I can't find the words to say what I mean
AND NOTHING'S EVER EASY THAT'S WHAT THEY SAY
★ lakhely ★ :
Kips Bay • Manhattan
★ :
comeback home - - Elian & Joshua 04feea4f4e92833d748d75e64b148788f7c9727d
★ idézet ★ :

If you can convince yourself it's true,
you can convince anyone.

I don't need therapy, I need my video games.
★ foglalkozás ★ :
streamer
★ play by ★ :
Kim Dong-han
★ hozzászólások száma ★ :
35
★ :
comeback home - - Elian & Joshua C5068d746aa3296f47e31bb28a1e413c958da3bc
TémanyitásRe: comeback home - - Elian & Joshua
comeback home - - Elian & Joshua EmptyCsüt. Jan. 13 2022, 20:20

Joshua & Elian

Miután sikeresen összetörtem anya vázáját, egyszerűen hagytam apát, hogy ő rakjon rendet helyettem, én pedig a szám szélén piszkálgattam a sebet, amit még a múlt héten szereztem. Egyelőre nem hoztak ítéletet azzal kapcsolatban, hogy pontosan mi vár majd rám, viszont már egyre kevésbé voltak feltűnőek azok a sérülések, amiket szereztem. Egyelőre felfüggesztést kaptam, de engem túlzottan nem zavart a dolog. Lényegében részben ez, részben a bátyám hazaérkezése rákényszerítette a szüleimet arra, hogy hazajöjjenek. Ezek fényében talán nem kellett volna annyira pattognom és anyám ronda – vagy, hogy az ő szavaival éljek: posztmodern és művészi – és felesleges berendezési tárgyát összetörni. Ennek ellenére én úgy vonultam el a fürdőszobába, hogy arcot és fogat tudjak mosni, majd a pizsamámat valami értelmesebb ruhára cseréljem, és a kontaktlencséimet is be tudjam rakni a szemembe, mintha ennek a családnak a büszkesége lennék. Amikor újra előjöttem, már a bátyám Nintendo Switchét szorongattam három különböző játékkal. Talán egy picit meglepett a tény, hogy apám pillanatokon belül kicserélte a ronda vázát egy másikra, ami pontosan ugyanúgy nézett ki, mint az előző, de rögtön magyarázatot is kaptam a jelenségre.
- Anyád tudta, hogy ez fog történni, ezért kettőt vett – ezen a ponton nem akartam fejéhez vágni, hogy engem aztán nem érdekel, hogy honnan kukáznak össze ennyi lomot, szóval szimplán csak finoman jeleztem az öregnek, egyetlen szó nélkül, hogy a mai nap folyamán már nem fogok hozzászólni. Mindezt úgy követtem el, hogy a kapucnimat a fejemre húztam, a madzagot pedig annyira összehúztam, amitől a ruhadarab egészen a fejemre lapult. Innentől kezdve csak a kezemben tartott konzolra koncentráltam, amit én is szerettem volna kapni szülinapomra… De természetesen nem történt meg, a zsebpénzem pedig nem volt elég ahhoz, hogy vegyek magamnak is egyet. Joshua megengedte, hogy az övét használjam, szóval ma már volt egyetlen dolog, amiben nem voltam bűnös. Innentől kezdve pedig azt csinálom, amit akarok.
Egészen addig tudtam gond nélkül nyúzni a készüléket, amíg anya végül haza nem ért. A felhúzott térdeim mögül sandítottam rá, de úgy tűnt, hogy a vázával kapcsolatos dolgot nem vette észre, szóval csendben játszottam tovább. Apa valami ügyfelével telefonált, én pedig csak akkor caplattam oda a konyhába, amikor már megéheztem. Mivel a mama nem volt itt, szinte biztos voltam benne, hogy édességet nem hozott nekem, mivel komolyan vette az edzőm által előírtakat. Általában a nagyszüleim szoktak tömni minden földi jóval.
- Semmit nem hoztál? – talán túlságosan számon kérő volt a hangsúly, amit meg mertem engedni magamnak. Jelenleg elég sok minden volt a rovásomon, élen a felfüggesztésemmel és a nemrég összetört vázával. Ugyanakkor soha nem voltam jó gyerek… A szüleim valószínűleg megszokták már, hogy nem telik el nap, hogy ne csinálnék valamit.
- Mondtam, hogy gyere el velem, Ian – halk sóhajt halottam – És hívtalak is azzal kapcsolatban, hogy mit kérsz…
- Itt most nem rólam van szó, hanem Joshról! – túlzás lett volna a felháborodás a hangomban? Szerintem nem - Komolyan nem vettél neki olyan csokit, ami miatt hat évesen összeverekedtünk? Akkor minek mentél boltba?
Hallottam, hogy apa valamit válaszol, de mivel elég mérges voltam és a gyümölcsöskosárból sikeresen kikaptam egy banánt, azzal foglaltam le magam, hogy most már másodjára is megdobjam valamivel őt.
- Ne játssz az étellel, Elian!
- Ti nem is szeretitek a nagyfiatokat! – még mielőtt folytathattam volna a dühös kiabálást a szüleimmel, hallottam, ahogyan kivágódik az előszobaajtónk, aztán lassan előmerészkedtem a bárszék mögül. Éhes voltam, de amint megpillantottam először a nagybátyámat, aztán a testvéremet, éreztem, hogy liftezni kezd a gyomrom. Elhallgattam, ami határozottan ritka volt tőlem, főleg egy veszekedés kellős közepén. Amint Joshua belépett azon a bizonyos ajtón, én a fehér zoknis lábaimat egymás után pakolva léptem közelebb hozzá, egyetlen szó nélkül. Két hete írom az egyik füzetem hátuljába a beszólásokat, zuhanyzás közben tükör előtt gyakoroltam el, hogy mit fogok mondani neki, de most egyetlen szó sem jutott az eszembe. Amikor felém lépett a fiú, én csak valami szia szerűt motyogtam oda, és készségesen hagytam, hogy megöleljen. Pár másodpercig lógattam csak a karjaimat, aztán végül viszonoztam az ölelést, amit kaptam. Az állam a vállán nyugodt, a fejemet végig lehajtva tartottam, miután elhúzódtam tőle, mert éreztem, ahogyan lassan könnyek gyűlnek a szemembe.
- El kell mennem vécére – normál esetben nem szoktam ezt bejelenteni, de amint elengedett a bátyám, én még jobban összehúztam a fejemen a kapucnit, ami már teljesen ráncos volt a fejem tetején. Alig tettem be a lábam a helyiségbe, már le is gördült az első könnycsepp az arcomon, én pedig abban a pillanatban fordítottam el a kulcsot a zárban.
potato ϟ még hazasem jöttél és már bántasz  comeback home - - Elian & Joshua 2149483383 ϟ 733 szó


Don't say much other than "I love you"
Don’t bother minding others, you're the boss, my very cool attitude, can’t even snap out of it, I can't resist baby girl, you treat me like a boy, like a grown-up child chasing a dream

Joshua Lim-Hayes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Elian Lim-Hayes
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
comeback home - - Elian & Joshua XGpehYn
comeback home - - Elian & Joshua 1dLdfLR
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
You can call me selfish, try to live my life
Numerous issues, all my problems, now I want to leave it behind and find me, the pictures I wanted, It’s painted against my will
★ családi állapot ★ :
comeback home - - Elian & Joshua HKAhfVS
Sugary, dizzy,feel’s like sweet dessert
I feel dizzy, you who melts me away, so fake , wrapped around your words like I'm bewitched, Baby, I'm confused, sway me complicated, draw me how you like
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
comeback home - - Elian & Joshua M5e8080
★ foglalkozás ★ :
hivatásos élősködő
★ play by ★ :
Kim Yo Han
★ hozzászólások száma ★ :
20
★ :
comeback home - - Elian & Joshua RUAoJxF
Témanyitáscomeback home - - Elian & Joshua
comeback home - - Elian & Joshua EmptyHétf. Jan. 03 2022, 23:13

Elian & Joshua

Akartam is ezt a hazaköltözést, meg nem is. Ha nagyon szigorúak akarunk lenni, tulajdonképpen még költözésnek sem nevezhetjük, mert Európában nem találtam új otthonra - az már részletkérdés, hogy az öcsém gyakorlatilag abban a másodpercben elfoglalta a szobámat, ahogyan felszálltam a repülőre hónapokkal ezelőtt, tehát ha úgy vesszük most mégis hajléktalannak minősülök. Ha csak rajtam múlik a dolog, nem feltétlenül izgulom túl ezt az egészet, még az sem feltétlenül zavart volna, ha ott ragadok valamelyik országban. Annál inkább a nagyszüleimet és talán egy icipicit a szüleimet is, akik egész eddigi életemben nagyon sajátosan értelmezték a nevelés kérdését. Szerintem az öcsém és én teljesen rendben nőttünk fel, sok esetben még több szabadságunk is volt, mint a korunkbeli fiataloknak, de bőven elég hosszú pórázra voltunk engedve már az oviban, hogy olyan szokásokat is felvegyünk, amelyeket illene már kinőni - vagy épp fel sem szabadott volna venni.
Nálam ilyen például az, hogy tök mindegy mibe fogok bele, a szüleim akkor is támogatnak, ha az egészet a közepén akarom otthagyni. A diplomámat még nem engedték el annyira, mint én magam, viszont idő kérdése lenne, hogy arról is megfeledkezzenek. Egy másik ilyen dolog lehet akár az is, hogy kifejezetten élvezem, ha kikészíthetem Elit, még annak tudatában is, hogy az esetek 98,8%-ában beárult a szüleinknél. Ez az egyik dolog, ami miatt már a repülőn kezdtem izgatottabb lenni amiatt, hogy újra amerikai földet ér a lábam - nem azért, mert szerettem volna ha az öt évvel fiatalabb öcsém ordítva árulkodik a szüleinknek, hanem mert végre nem csak egy telefon sík képernyőjén látom majd a kerek fejét.
- Minden megvan? - A nagybátyám úgy pillant rám a csomagtartó előtt állva, mintha tényleg arra számítana, hogy a következő pillanatban visszaszaladok még legalább ekkora mennyiségű cuccért az épületbe.
- Miért, ez szerinted nem elég? Így is elég volt kifizetnem őket - vigyorogva közlöm vele ezt az információt, mivel mindketten tisztában vagyunk vele, hogy a családunk eléggé el van engedve pénzzel. Ezt pedig mi sem tanúsítja jobban, mint az új autója, amibe épp most pakolta be a hónapok alatt összevásárolt cuccaim mellé mindazt, amivel elhagytam az országot.
Jó érzéssel tölt el a beszélgetés a hazaúton, amin az élményeim mellett a családi helyzetről is esik szó és jó pár kérdést felteszek az új autójával kapcsolatban is, amivel én magam talán sosem fogok rendelkezni. Főleg akkor nem, ha tényleg sikerül kivennem egy lakást Manhattanben. Az európai utamat kivéve egyébként is csak azért hagyom el a házat leggyakrabban, hogy inni menjek a haverjaimmal, így a vezetésnek semmi értelme nem lenne, még ha jogosítványom van is.
- Nem kellett volna kijönnöd, megszoktam, hogy... - Elhallgatok, amikor a bejárati ajtónk nyílásával szinte párhuzamosan meghallom a lakás belsejéből érkező hangot - pontosabban hangokat. Már épp fel akartam vágni a nagybátyámnak azzal, hogy felnőtt vagyok, túléltem az elmúlt időszakot egyedül is és nincs szükségem a segítségére, de nyilvánvalóan tartózkodott nem egy, hanem legalább két ember is itthon, akik belém fagyasztották a szavakat. Kérdőn pillantok a férfire, mintha csak tisztában lenne vele, hogy mi történt a házban, amíg ő távol volt és felszedett engem a reptérről. A vállvonása és az arckifejezése nevetésre késztet. - Szóval te sem tudod mi folyik itt... - Nem is igazán várok választ az egészre, ha nagyon izgatja a fantáziámat, majd rákérdezek. Helyette megszabadulok a cipőimtől, hogy végre bentebb léphessek a lakásunkba, ahol kezdetnek apával és az öcsémmel találom szembe magamat.
- Eli, apa! - Széles mosoly jelenik meg az arcomon, ahogyan közelebb kerülök hozzájuk - szigorúan csak azután, hogy ledobom a vállamról a táskát, így teljesen szabaddá téve a testemet. Nem mintha elvárnám az ölelést, vagy ilyesmi. Ezért is közelítem meg az öcsémet, akiről bár tudom, hogy utálja, ha ölelgetem, most mégis megpróbálkozom vele.
szevasz Elike comeback home - - Elian & Joshua 1676852372 ¦ 604 ¦ öltözék ¦ TM

Elian Lim-Hayes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Joshua Lim-Hayes
Média
ranggal rendelkezem
★ :
comeback home - - Elian & Joshua Cd3bf927cfe3a28b5f6705a0a25296045fd0815f
comeback home - - Elian & Joshua F2c5f2717c30b3e7336b5f624485b22f86434e0f
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
WE'VE BEEN DOING ALL THIS LATE NIGHT TALKING
'Bout anything you want until the morning Now you're in my life I can't get you off my mind
♫ :
killer
★ családi állapot ★ :
comeback home - - Elian & Joshua 6882b141a50b49e448c78b09e4e0336d296539f5
I know I'm not your only, but at least I'm one
I heard a little love is better than none I don't ever tell you how I really feel 'Cause I can't find the words to say what I mean
AND NOTHING'S EVER EASY THAT'S WHAT THEY SAY
★ lakhely ★ :
Kips Bay • Manhattan
★ :
comeback home - - Elian & Joshua 04feea4f4e92833d748d75e64b148788f7c9727d
★ idézet ★ :

If you can convince yourself it's true,
you can convince anyone.

I don't need therapy, I need my video games.
★ foglalkozás ★ :
streamer
★ play by ★ :
Kim Dong-han
★ hozzászólások száma ★ :
35
★ :
comeback home - - Elian & Joshua C5068d746aa3296f47e31bb28a1e413c958da3bc
TémanyitásRe: comeback home - - Elian & Joshua
comeback home - - Elian & Joshua Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
comeback home - - Elian & Joshua
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Home "sweet" home - Angelo & Valeria
» Home sweet Home - Peter & Hale
» Cale & Shane || Home Sweet Home
» Nia & Joseph; Home sweet home?
» Kai&Gary - Home sweet home

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Lakóhelyek :: Lakások-
Ugrás: