New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 105 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 97 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Deborah Winchester
tollából
Ma 7:36-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 7:10-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 7:04-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 0:10-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 23:11-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:45-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:33-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Emma S. Hale
TémanyitásEmma S. Hale
Emma S. Hale  EmptyKedd 7 Nov. - 16:37

Dr. Emma Sunshine Hale

Van, hogy nem a fény vonz abban, akibe beleszeretsz, van, hogy éppenséggel a benne lakozó sötétbe szeretsz bele.


Karakter típusa: keresett
Teljes név: Dr. Emma Sunshine Hale
Becenevek: Em, Sunny,
Születési hely, idő:Washington, 1989. 06. 27
Kor: 28
Lakhely: Manhattan
Szexuális beállítottság: hetero
Családi állapot:egyedülálló
Csoport: egészségy
Egyetem: Columbia University + Pszichológia + már végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás: Pszichológus
Hobbi: válasz helye
Emma igazán életvidám, kedves és segítőkész, azonban Ő sem tökéletes és ezzel nagyon is tisztában van. Pontosan tudja, hogy hol vannak a határai és mik azok a dolgok, amik képesek kihozni a sodrából. Igyekszik azonban ezeket legyőzni, de nem mindig jár sikerrel. Jelenleg egyedül él egy Central parkra néző házban, amit fiatal kora miatt nem egyedül tudott megvenni, hanem az apukája támogatásával, aki Washingtonban dolgozik, mint egy étteremlánc tulajdonosa. Emma anyukája lakberendezői céget vezet, számára a tökéletesség jelent mindent, talán épp ennek a megfelelési vágynak köszönhetően alakult ki Emma betegsége fiatal tinédzserként. Anorexiás lett és olyannyira lefogyott, hogy az már az életére is veszéllyel volt, ekkor került egy orvos kezei közé, Dr. Thomas azóta is rendszeresen figyel a lányra, holott már egyáltalán nincsen rá szüksége. Kiegyensúlyozott és boldog, bár kissé magányos fiatal nővé cseperedett, akinek célja, hogy minél több emberen tudjon segíteni.

Mindenkinek van egy megfelelő, néha titkos oka arra, hogy miért is éppen azt a munkát és hivatást választotta amit. Ez az ok lehet az, hogy muszáj volt találni valamit, vagy csak ebben tudott elhelyezkedni, a valódi érdeklődési körében nem talált megfelelőt, vagy már teljesen telített volt a piac és nem volt szükség egy újonc pályakezdőre. Az én esetemben ez nem igaz, én olyan hivatást választottam magamnak, ami érdekel és úgy tűnik egyre inkább sikerül kiépítenem a pácienseim körét, lassacskán terjed a hírem, illetve igyekszem több lábon is állni, ezért folyamatosan képzem magam és gondolkodok még egy egyetem elvégzésén. Hiába van már ott a nevem előtt az a két betű mely által az emberek jobban megbecsülnek én úgy érzem, ha nem fejlesztem magam folyamatosan akkor tíz vagy akár húsz év múlva nem segíteni fogok az embereknek hanem csak rontani a jelenlegi helyzetükön. Nagy felelősség van a kezemben és igyekszem nem vissza élni vele.
Nem a hatalom miatt választottam azt, hogy pszichológus legyek, hanem valaki inspirált, olyan valaki, aki az életem azon részét képezi, amelyről nem szívesen beszélek. Mindenkinek vannak titkai, nekem is és jobb szeretem, ha titok is marad.

Elegáns anyagból készült világos nadrágban, hasonló színű blézerben és egy finom szabású fehér blúzban sétálok be New York egyik előkelő épületében, ahol az irodák vannak kialakítva, egészen pontosan azok a helységek ahol a betegeinket fogadjuk. Három szoba nyílik az előtérből, mely közepén egy asztal található, mögötte pedig egy rövid göndör hajú idősebb nő foglal helyet. Amint meglát elmosolyodik és int, hogy várjak egy kicsit, míg leteszi a telefont. Mary nagyon kedves, ő fogadja a telefonokat ha épp van bent nálunk valaki és tovább kapcsol ha esetleg sürgős lenne a dolog.
- Dr. Thomas telefonált, azt mondta, hogy szeretne veled beszélni. Sürgősnek hangzott, de tudom, hogy nem szereted ha hív ezért nem adtam meg neki továbbra sem a magán telefonszámodat. - mondja, mire én legszívesebben két hatalmas puszit nyomnék az arcára hálám jeléül.
- Köszönöm Mary, ha újra hívna, mondd meg neki kérlek, hogy vissza fogom hívni… illetve nem kell, rögtön telefonálok is neki. - mondom miután az órára néztem és rájöttem, hogy már megint túlságosan is hamar bejöttem… még van legalább negyven percem míg jönne az első páciensem.
Az iroda berendezése letisztult, és elegáns, néhol egy két növénnyel. Szeretem a rendet magam körül, illetve azt, ha a betegeim nem kalandoznak el egy egy kép vagy berendezési tárgy láttán, hanem inkább csak rám figyelnek. Néhányuknak ez be is jön, van akinél viszont ezzel csak az ellenkezőjét sikerült elérnem.
Leülök az asztalhoz és tárcsázok, majd két csöngés után hallom, hogy fel is veszik a telefont.
- Dr. Thomas? Emma vagyok. - szólok bele a készülékbe, majd kezdetét veszi egy bő húsz perces telefon beszélgetés. Látni akar… de én nem akarom, mert minden egyes alkalommal mikor találkozunk úgy érzem inkább páciense vagyok nem pedig kollégája, de most talán más lesz, mert hallott a sikereimről, de ebben nem igazán bízom, ezért egy olyan helyre szerveztem találkozót ahol mások is vannak, egy halloween parti pedig tökéletesnek tűnik ilyen célra. Nem szokásom ilyenekre járni, de ez volt az első dolog, ami eszembe jutott, ahol el lehet majd vegyülni és le lehet koptatni a dokit, ha túl sokáig nyaggatna.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Emma S. Hale
Emma S. Hale  EmptyHétf. 20 Nov. - 14:40

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Emma! Very Happy
Először is köszöntelek itt és köszönöm, hogy elhoztad ezt a karaktert, nagyon reménykedünk, hogy most rátalált a megfelelő gazdájára és te is szeretni fog a vele való játékot. Emma S. Hale  2624752903
De rá is térnék a lapodra, amit olvasva örülök, hogy a keresőidtől függetlenül ismerhettünk meg. Úgy értem, hogy a karaktered akár nélkülük is simán megállná a lábát, de így azért mégiscsak jobb, hogy már vannak konkrét plotjaid, kapcsolataid. Emma S. Hale  3673325056
Szimpatikus a kisasszony személyisége, olyan ártatlan, de mégis erős. Egy nő, aki bebizonyította, hogy le lehet győzni ezt a betegséget, ha igazán akarja valaki és ez nagyon becsülendő benned, sok lánynak lehetnél a példaképe. Olyan lányoknak, akik azt élik át, mint te régen, s talán el is értünk ahhoz a ponthoz, amiért a pályádat választottad, ugye? Remélem, hogy sikerül segítened a pácienseidnek, hogy megoldódjanak a problémáik, ahogy azt is remélem, hogy az orvosod egy idő után abbahagyja az aggódást és végre ő is látja majd, hogy jól vagy és sikeres vagy egy hasonló téren. Emma S. Hale  2624752903
Sok sikert a továbbiakban, még a foglalókat mindenképpen látogasd meg, aztán már mehetsz is játszani, nagyon vártunk már téged! Emma S. Hale  1404455205


mind álarcot viselünk
Admin 2.0
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Emma S. Hale  497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ play by ★ :
Admin
★ hozzászólások száma ★ :
240
 
Emma S. Hale
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» After the after party - Hale & Lio (Hale lakása)
» Emma Griffith
» Emma Whitney
» Emma Brodwyn-Fitzmartin
» Emma Newton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: