New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 74 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 62 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Emmalynn Larson
tollából
Ma 09:17-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 09:05-kor
Dawn Gilberson
tollából
Ma 06:33-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:26-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 00:55-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:53-kor
Joseph Brewster
tollából
Ma 00:52-kor
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:04-kor
Lora Spencer
tollából
Tegnap 21:16-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Samantha & Hugo
TémanyitásSamantha & Hugo
Samantha & Hugo EmptyHétf. Márc. 21 2022, 15:35

Puedo ayudarle?
Samantha&
Hugo
Nem mondom, hogy hót' nyugodtan vakargatok egy rászáradt olaj foltot az alkaromról, mialatt a górét hallgatom kihangosított mobilomon keresztül.
Idegesen harapom be szám szélét, s a kijelzőre pillantok. Már több mint húsz perce tolja, és közel sem hangzik úgy, mint aki zárós határidőn belül abba akarná hagyni. Sőt... Bastardo!
-Szóval, a lehető legőszintébben mondom kölyök, hogy nem látom ennek az egésznek a végét. Fiona mindent el akar venni tőlem. - Keserűen félrebiggyesztem számat, sötétlő íriszeimmel némán, feszülten követve a mutatóujjamon pörgetett villáskulcsot. Egy szót sem szólok. Egyrészt, mert jó hallgatóságnak bizonyulok, másrészről pedig talán azért, mert az egyenlőre még kimondatlan, mégis bárdként a fejem fölött lebegő ítéleten hezitálok. Mi az ördögöt fogok csinálni, ha ez a szerencsétlen estúpido nagy szerelmi bánatában bezárja az egész boltot?! Ha nem találok rövid időn belül újra valami jól fizető, hivatalos melót, kitoloncolnak az államokból.
-Hogy is mondják a te nyelveden azt, hogy a picsába? - Megáll a szerszám a kezemben, koponyámat hozzákoccantom a mögöttem lévő garázs ajtóhoz, lemondóan sóhajtva az ég felé.
-Mierda... - Felelem elkenődve, egy keserű félmosolyt vonva motorolajjal összekent képemre.
-Mierda... - Kontrázik rá ő maga is, legalább annyira gondterhelten, ahogyan azt néhány pillanattal ezelőtt tőlem is hallotta.
-Kölyök, azt hiszem egy kis időre be kell zárnom a boltot. -Bumm! Mintha rakéta csapódna egyenesen a mellkasom közepébe. Számítottam rá, attól még szarul érint. Innen hogy a viharba tovább? Mámának semmiképp sem mondhatom el, húznom kell az időt ameddig csak lehet. Félő, hogy olyan cigány átkokat szórna rám, még a föld is megnyílna alattam.
-Sajnálom főnök, ez szívás!
-Én is kölyök. Tényleg rohadtul nagy szívás. Tudom, hogy neked mennyire fontos a meló. Beajánlhatlak valahova.
-Gracías! Az király lenne! Főnök, le kell tennem. Jön valaki... - Szemem megakad a közelgő járművön, sötét szemöldökeim egyike kíváncsian ugrik feljebb, mikor is megpillantom a volán mögött feltűnő arcot. Igen ritkán jön erre a gyengébbik nem. Ez már igen csak azon része Brooklynnak, ami a nők számára elkerülendő, főleg sötétedés után. S akárhogy is nézem, lassan napnyugtához közeledünk. Felkászálódok a betonról, kezeimet szakadt farmeromba törlöm, lomhán sétálva a lefékező autó mellé.
-Buenos días! Fél óra múlva zár a műhely, senora. Mára már nem tudok felvenni szervízelést. Miben segíthetek? - Fejemmel jelzés értékűen a kirakott tábla irányába biccentek, ahol a szervíz neve mellett a nyitvatartás is fel van tüntetve. Azért felmérem a járgány állapotát, majd a kedves tulajdonosét is. Mintha kissé fáradtnak tűnne. Talán éjszaka dolgozik. Pultos egy bárban, esetleg stripper? Nem, ahhoz túl visszafogott. Meglátjuk. Ha csak valami fél órás manőverről van szó, talán még belefér. Lássa kivel van dolga.
megjegyzés vagy amit szeretnél |
mind álarcot viselünk
Tristan H. Castillo
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Samantha & Hugo 28cac0b905e0114686600d4a3e2200d6552b75e9
Samantha & Hugo Cca4db38aa156530a968b8e8fa8ba53f8af68bad
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
...now I'am the violence
...I'am the sickness

Samantha & Hugo MKjbZ0w
...won't accept your silence
...beg me for forgiveness
★ családi állapot ★ :
my name is NO
my sign is NO
my number is NO
you need to let it GO
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Samantha & Hugo F677534a1e70cd62e23a58571dcdac54dd77b5c7
★ idézet ★ :
La vida consiste no en tener buenas cartas, sino en jugar bien las que uno tiene.""
★ foglalkozás ★ :
Autószerelő, ex selyemfiú
★ play by ★ :
Alejandro Speitzer
★ hozzászólások száma ★ :
36
★ :
Samantha & Hugo 9909f184937276954a208095a1239282c7635beb
TémanyitásRe: Samantha & Hugo
Samantha & Hugo EmptyCsüt. Márc. 24 2022, 17:41

Tristan & Sam



Epp egy paciens szobaja fele tartok, amikor egy ismeros ferfi sajnos megallit. Megforgatom a szemeimet, mikozben felnezek ra. - Var egy beteg. - kuszik halvany, kedves mosoly a pofimra.
- Igen, tudom. Ne aggodjon Miss Jones, majd Mrs Harris elintezi. - mondja komoly, erzelemmentes keppel.
- Tessek?? - hangom nem emelhetem fel, de a tekintetem elarulja, mennyire dijazom az otletet.
- Menjen haza es pihenje ki magat! Ez nem keres, Samantha! - hat persze, hogy nem. Miert is lenne, ha parancsolgatni is tud?!
- De.. - tennek egy probat, am a ferfi a szavamba vag.
- Semmi de. Nem mondom meg egyszer! Menjen haza es pihenjen! - fogaimat osszeszoritva fogadom el, hogy nincs mit tennem. Szepen szot kell fogadnom es ennyi.
- Rendben.. - mivel szemeimmel jelenleg olni tudnek, igy inkabb leveszem oket rola. Meg a vegen O is a surgossegin kotne ki, azt pedig nem akarhatom. Jobbnak tartom, ha itt be is fejezzuk a csodas beszelgetest, ugyhogy fakepnel hagyom, ugyis van eleg dolga, en pedig az Istenert sem tartanam fel. Legalabb egyikunk dolgozzon, ha mar nekem nem lehet. Letorten oltozok at, hogy nehany percen belul elhagyhassam a korhazat. - Tovabbi jo munkat. Sziasztok! - mosolygok kedvesen a recepciosokra. Ez a mosoly azonnal le is fagy az arcomrol, amint nem kell megjatszanom magam. Most megis mi a francot csinaljak? Ahhoz mar tul keso van, hogy benezzek a menhelyre. Vagy talan nincs?! Egy probat vegulis meger, a tap nem fog megromlani, ha ma megsem jutnek be. Nehany fokkal maris lelkesebb vagyok. Gyorsan bepattanok az automba es meg sem allok a NYC Pet parkolojaig. Besetalok, segitseget pedig kernem sem kell, hisz nem eloszor jarok itt. Csak akkor vagyok kissebb bajban, amikor ket, jo par kilos zsakot kell betennem a massziv kosarba, de megy ez. Hamarosan mar a penztarnal acsorgok es a soromra varok. Az oramra pillantok es hat.. egyre rosszabb a helyzet, mit szepitsem.. Turelmetlenul varom, hogy fizethessek, de szep lassan ez is bekovetkezik, en pedig a kosarral egyutt mar futok is a voros autohoz, aminek a csomagtartojat megtomom. - Indulhatunk! - foglalom el a helyem elegedetten, am kisse aggodva. Beizzitom a motort, farolok es mar mehetunk is. Ez az, meg osszejohet!
Mar feluton vagyok, amikor erzem, hogy valami nincs rendben az en kicsikemmel. Ne, ne, birod te! - mondom ki hangosan a jarganynak, hatha nem eg majd olyan szep narancssargan az egyik aranyos visszajelzo lampa a muszerfalon.. Talan tenyleg haza kene mennem lefekudni. Vannak olyan napok, amikor az embernek nincs mas valasztasa, mindenkinek ugy a legjobb. Nem ez az elso alkalom, amikor jelez a lelkem, de azert nem jelzett tizszer. Az a helyzet, hogy sosem volt idom elvinni az egyik szervizbe. Ugy latszik, most kenytelen vagyok. Csodas!
Mar epp lenyugodtam kicsit, amikor befordulok a legkozelebbi "doki rendelojehez", ahol azonnal ki is szurok egy latin fickot. Amint felhuztam a kezifeket, kilepek a Mitsubishi Asx-embol. Vegigmerem az idegent, szemeim vegul az ovein allapodnak meg.
- Buenas tardes! - lesek a tablara, vettem az adast, nekem viszont surgos segitsegre lenne szuksegem.
- Nos, nem vagyok szakerto, de azt hiszem, hogy a szervokormany meghibasodhatott.. - vonom meg lazan az egyik vallam. Termeszetesen nyugodtan megnezheti a szines, kis kormanyra hasonlito jelzest. Sot, az lenne a legjobb, hisz tenyleg nem vagyok biztos benne, hogy az a gond.
- Na es ha tobbet fizetek? - gondolok itt egy kis tulorara. - Tenyleg eleg surgos lenne.. - nezek hatra a Mitsora, majd vissza az idegenre. - Kerem?! - remenykedem benne, hogy a mosolyommal es ragyogo tekintetemmel meg tudom gyozni. Vagy mondjuk siman csak megsajnal.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Samantha & Hugo
Samantha & Hugo EmptyVas. Ápr. 03 2022, 14:21

Puedo ayudarle?
Samantha&
Hugo
Nem is tudom mit mondhatnék. Hogy számítanom kellett volna rá? Hogy kellett volna lennie egy B tervnek? Mindig kell lennie egy B tervenek! Őőő tényleg mindig kell, hogy legyen B terv?! Nem lehet,  hogy egyszerűen csak úgy... pfff nem is tudom. El evickélünk a langyos vízben és élünk? Aztán ráérünk akkor kapálózni, ha majd beüt a szar. Ahh Dios Míó! Mámá ezer százalék, hogy nem így gondolja. Sőt, ha megtudja, hogy a főnök bezárja a helyet, egész biztos a családi bibliával fog agyonverni. Cöhh mintha legalábbis tehetnék róla. Bár tény és való, a karmám nem épp díjnyertes, és szerinte a múltban elhibázott, megszámlálhatatlan ballépéseim okolhatók érte. Szóval, ja... ha úgy vesszük, végülis én tehetek róla. De most itt az ideje valami jót cselekedni végre. Hátha fordul a szerencsém.
Látva szőke loknikkal körülölelt arcán a kétségbeesést, úgy érzem mosolyognom kell. Idétlenül megvakarom a tarkómat, másik kezemmel mélyen túrva bele retkes farmerom zsebébe, mialatt tekintetemet arcáról érdeklődést tettetve a bal első kereket kezdem vizslatni, minden erőmet összegyűjtve, hogy az imént említett vigyoromat valahogy visszaszorítsam. Szervó kormány? Na, majd meglátjuk!
-Senora, én értem, de nézzen be ide... - A nyitott garázs felé mutatok, ahol nem egy, kapásból három autó is parkol, arra várva, hogy végre összerakjam őket. Egyáltalán nincs kedvem megint összeverettetni magam alaphangon kétszáz kilós hústornyokkal, mert a maffia góréjuk terepjárója nem lett kész az ígért napra.
-...a magáén kívül még ennyi járgány várja, hogy végre életet leheljek beléjük. Nem lenne fair kivételezni. A kenő pénzt pedig a törvény bünteti. Legalábbis nem örülnek neki. - Az elmúlt években elég sokat kellett bíróságra járnom, lassan jogi tanácsadó lehetnék... Lehet megvan az új melóm. Mierda! Hogy lehet így nézni? Egyáltalán, miért néz így?
-De persze akadnak kiskapuk. - Kajánul elvigyorodom. Csak ugratom. Ha nem állna fenn annak a veszélye, hogy kitoloncolhatnak, és ha nem lenne ennyire elbaszottul bonyolult az "ügyünk" az ukránnal, talán még el is gondolkodnék azon a bizonyos kiskapun, ami a szőke lábai között nyílik, de... nem... ennyire még én sem vagyok etikátlan. Állítja ezt a jó útra tért ex-hímringyó.
-Csak vicceltem, még mielőtt feljelenti a mexikói bevándorlót, akinek hamarosan megszűnik a munkahelye. - Fanyar vigyor szökik az arcomra. Furcsa belegondolni, hogy ő az első ember, akinek elárultam, hogy nem sokára munkanélkülivé válok. Egy idegen.
-De hogy lássa kivel van dolga, mennék egy kört vele, utána felkötöm gépre, hogy pontos képet kapjunk a hibáról. - Jobb lábammal megtaposom az egyik kereket, mintha csak ellenőrizni akarnám nem-e lapos.
-És nem kérek érte cserébe semmit, senora. Egy köszönöm is elég lesz. Meg a slusszkulcs. - Kacsintva nyújtom felé a kezem, jelezve, ide azzal a kulccsal különben még holnap is itt fogunk malmozni. Amint megkaparintom, már ülök is be a volán mögé, várva, hogy csatlakozzon az anyóson.
-Mierda! Ez a biztonságiöv a halálba tesz. - Átkozódom kicsit inkább csak magamban. Jobban mondva, nem az övvel van a bajom, hanem azzal a monoton, roppantul idegesítő pittyegéssel, amit minden új autóba beszereltek, és ami addig visít ameddig be nem kapcsolod magad. Amint eme roppant fontos biztonsági lépéssel megvagyok, ráadom a gyújtást, és már figyelem is a műszerfalon felvillanó, ilyen-olyan hiba jelzéseket.
-Félre ne értsen, nem akarok okosnak tűnni, de... mikor nézte meg utoljára a motorolajat a kocsiban? - Sandán felé pillantok, de egyáltalán nem vádaskodóan, majd lassan kigurulok a műhelyből. Az úton nincs senki. Ez amúgy is egy kihaltabb környék.
-Munkából jött, hogy ennyire későn ért ide? - Teszek fel egy teljesen random kérdést, csak mert utálom a kínos csendet, és a kíváncsiságom is hajt. Általában akkor szoktak az emberek az utolsó utáni pillanatban betoppanni. Közben kiérünk egy hosszú, egyenes útszakaszra, így nagyobb sebességbe teszem az autót.
-El kell keserítenem, hogy vagy a kuplunggal, vagy a váltóval is van valami. Reméljük, hogy egy váltó olaj cserével megúszható a dolog. - Közlöm a szomorú tényeket, és kicsit odalépek neki. Szerintem nem a szervóval van a gebasz.  
megjegyzés vagy amit szeretnél |
mind álarcot viselünk
Tristan H. Castillo
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Samantha & Hugo 28cac0b905e0114686600d4a3e2200d6552b75e9
Samantha & Hugo Cca4db38aa156530a968b8e8fa8ba53f8af68bad
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
...now I'am the violence
...I'am the sickness

Samantha & Hugo MKjbZ0w
...won't accept your silence
...beg me for forgiveness
★ családi állapot ★ :
my name is NO
my sign is NO
my number is NO
you need to let it GO
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Samantha & Hugo F677534a1e70cd62e23a58571dcdac54dd77b5c7
★ idézet ★ :
La vida consiste no en tener buenas cartas, sino en jugar bien las que uno tiene.""
★ foglalkozás ★ :
Autószerelő, ex selyemfiú
★ play by ★ :
Alejandro Speitzer
★ hozzászólások száma ★ :
36
★ :
Samantha & Hugo 9909f184937276954a208095a1239282c7635beb
TémanyitásRe: Samantha & Hugo
Samantha & Hugo Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Samantha & Hugo
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Samantha Bothwell
» dakota & hugo
» Hugo & Jesse
» magdalena & hugo
» Above the clouds - Samantha & Angelo

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: