New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 59 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 59 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 23:06-kor
Freya Kensington
tollából
Tegnap 22:58-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:44-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:27-kor
Seraphine Murphy
tollából
Tegnap 21:18-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:18-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 20:41-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Tegnap 20:26-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Tegnap 19:56-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

you and me together ∞ Alice & Natalie
TémanyitásRe: you and me together ∞ Alice & Natalie
you and me together ∞ Alice & Natalie EmptyCsüt. Júl. 21 2022, 22:36

Natalie & Alice
Azon ritka alkalmak egyike volt ma, amikor valami csoda folytán, vagy mert bal lábbal keltem fel, éppenséggel nadrágot vettem fel. Jonah biztosan örült volna ennek, de még az előtt eljöttem, hogy ő egyáltalán felkelt volna. Persze az is lehet, hogy le sem feküdt, vagy épp haza sem jött, mert vannak napok, amikor jobban vágyik a magányra, mint hogy annyira aggódjon a háza miatt, hogy mindenképpen haza akarjon jönni. Én egyébként is úgy gondolom, hogy nem vagyunk már gyerekek és nem fogjuk felgyújtani az otthonát, de jobb a békesség. Akárkivel beszélgettem erről, senkinek nem sikerült meggyőznie arról, hogy az az élet, amit a nagybátyám él, megfelelő. Én olyan ember vagyok, aki kevés ideig bírja társaság nélkül. Hiába vagyok egyke és hiába tudom egyébként elég jól lefoglalni magamat egyedül is, azért szeretem megosztani a gondolataimat valakivel.
A legtöbbször ez a valaki természetesen a legjobb barátom volt, aki... Nos, magam sem tudom, hogy hogyan kellene vélekednem erről az egészről. Amiért legjobb barátok vagyunk, örülnöm kellene annak, hogy mindazok után, ami otthon történt vele és a szüleivel, meg azóta a testvérével, most tetszik neki valaki. De akaratlanul is mindig az jut eszembe, hogy ha Lay valaki mással fogja tölteni az idejét - akik nem a MINWIRE-nél dolgozó vele nagyjából egykorú fiúk -, akkor én majd egyre kevesebbet látom őt és a végén meg is feledkezik rólam. Tudom, hogy talán nagy butaság volt azt felajánlani, hogy majd segítek neki belejönni abba, hogy milyen elhívni randizni egy lányt, de most már késő volt visszafordulni.
Szerettem volna valakitől tippet kérni, de az újdonsült évfolyamtársaimmal nem oszthattam meg a dolgot, mert bármelyikük lehetett az a lány, aki bejön Laynek és akkor csak elrontom a legjobb barátom esélyeit... Az otthoni barátaim pedig biztosan rettentő furán néztek volna rám, amiért olyanokat mondok Layről, amiket. Elvégre mi legjobb barátok vagyunk, mióta világ a világ. Minek kellene megváltoznia a New York-i levegőn túl ahhoz, hogy ez másképp legyen? A legegyszerűbb megoldás erre, ha olyan embert kérdezek, aki elég kívülálló ahhoz, hogy ne halljon tőle vissza semmit Lay - vagy bárki más -, de mégis van tapasztalata a fiúk terén.
Izgatott voltam a Natieval való találkozásunk miatt és még a nadrágos kedvem ellenére is mosolyogva pillantottam meg a lányt, akit ugyanúgy megöleltem volna, mint bárki mást, ha nem tudom róla, hogy ő nem szereti annyira az ilyesmit. Nekem nem számított túlzottan, ha hozzám ér valaki, vagy megölelnek mások, mert úgy nevelkedtem fel, hogy ez szinte mindennapos volt. Natalieról pedig a bátyja háza alapján is tudom, hogy nagyon más a családi háttere mint az enyém. Ami egyébként semmiben nem akadályoz minket, hogy barátnők legyünk.
- Szia Natie! - Még oda is integettem neki, nem túlságosan megemelve a kezemet, amikor már elég közel volt hozzá, hogy meghallja a szavaimat, de még nem elég közel, hogy belém karoljon.
- Már vagy három embert kérdeztem arról, hogy szerintük kövér vagyok-e, de mindig az volt a válasz, hogy nem. Úgyhogy ehetünk majd fagyit. - Bólogatva magyaráztam neki a dolgot, mintha bármennyire is releváns lenne, hogy mit gondolok a saját súlyomról. Az ember úgyis mindig kikérheti mások véleményét, de a végén saját maga dönt és lehet, hogy sokkal kisebb mértékben befolyásol minket más véleménye bizonyos döntésekben, mint gondolnánk. Megkérdeztem ugyan másokat, hogy szerintük kövér vagyok-e, de amíg én annak gondolom magamat, semmi nem fog változni.
- Igazából randim lesz... De nem olyan igazi, hanem valakinek segítek abban, hogy milyen egy randi. - Minél tovább próbáltam magyarázni a dolgot, annál kesze-kuszábbnak tűnt az egész. Egyrészt késő volt már visszaszívni, másrészt szerettem volna már elmondani nyilvánosan is valakinek, mert ha tovább magamban kell tartanom, szerintem egyszerűen kipukkan a fejem.
- Nem is tudom... - Az alsó ajkamat rágcsálva pillantottam körbe, miközben a szemeim összehúzódtak és úgy pásztáztam a környéket, mintha csak egy tűt kellene kiszúrnom a szénakazalban. - Valami olyasmit szeretnék, ami aranyos, de nem túl rózsaszín és ami olyan randira jó, mint például egy mozi, vagy ilyesmi. - Nem akarok belemenni, hogy kinek mennyire jön be egy mozis randihelyzet, mert szerintem ez mindenkinek a saját preferenciája. Olyan, mintha otthon nézne filmet az ember, csak ha egy randipartner is vele van, akkor... Nos, nem érdemes ragozni. - Mit szólsz a Forever 21-hoz? - kérdőn pillantottam felé, mivel szerettem volna meghagyni neki a választás lehetőségét, még ha nem is ő kezdeményezte a mai vásárlást.
- Te kivel randiznál szívesen? - Ez pont olyan lányos dolog, mint ahogyan megbeszéljük azt is, hogy ki milyen sminktermékeket használ. A randizás talán csak egy fokkal fontosabb.

ruha | 709 | barátosném you and me together ∞ Alice & Natalie 3719483937 |


Talking about my dreams one after another
Happy happy happy You You You I can imagine it A future that I’ve drawn That I can gravitate towards, that’s why I've gotta be with you
mind álarcot viselünk
Alice S. Chwe
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
you and me together ∞ Alice & Natalie D62878234a76f4fed58fc4db719834e120820edb
you and me together ∞ Alice & Natalie 9976cfea738b4ea47fdd3831727208b8e98168e8
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
floating in daydreams
every day, when I woke up, all flew away waiting around is a waste to be honest, it's easier this way now I'm so lonely I practiced in my dream every day, kiss me
★ családi állapot ★ :
you and me together ∞ Alice & Natalie Ea293945dec33f968a8be209edda2a3b6bf193ec
Im thinkin about you when the rain stops in my heart
I don’t care if it’s a monochrome sky let’s go somewhere together the future will be colorful, I imagine dream expands like a rainbow I wanna share my love, forever
★ lakhely ★ :
❀ Brooklyn
★ :
you and me together ∞ Alice & Natalie 70dca8f105faebc4d197e3abdb1c58f5ca0db7d6
★ idézet ★ :
if someone loves a flower, of which just one exists in all the millions and millions of stars, it is enough to make her happy just to look at the stars
the little prince
★ foglalkozás ★ :
✿ college student
★ play by ★ :
❀ Kim Ye Rim
★ hozzászólások száma ★ :
78
★ :
you and me together ∞ Alice & Natalie Cbb86ba3025e1150aa302412663c151e9ed998d3
Témanyitásyou and me together ∞ Alice & Natalie
you and me together ∞ Alice & Natalie EmptySzomb. Márc. 12 2022, 22:11

Alice & Natalie
„Majd csak jövő hétvégén megyek. Alice és én vásárolni megyünk, aztán náluk alszom.” Miután megírtam az üzenetet, párat az arcomba lógó, szögegyenes tincsekből a fülem mögé simítottam. Péntek délután volt, mi pedig szerettük volna úgy elütni az időt, ahogy azt a barátnők szokták. Az egészben az a vicces, hogy a kettőnket összekötő személy már rég nem tartozik közénk, de mindig szokták mondani, hogy a triók hajlamosak a lemorzsolódásra, mivel egy valaki kimarad. Részemről nem volt ebben megbánás, mert valahogy jobban éreztem a dinamikát magam és az ausztrál lány között. Nem mondom, hogy hasonló családi helyzetünk lenne, viszont annak ellenére, hogy az ő stílusa nagyon is cukormázasnak tűnt, én pedig leginkább a fekete ruhákat részesítettem előnyben, működőképes volt a barátságunk. Az iskola mosdójába szintén benyitó lány, akinek a hajában legalább olyan aranyosak voltak a hajcsatok, mint amikkel Lizzy is rendelkezik már más tészta volt. Holly mindig kedves velem, de éreztem, hogy valamennyire tart tőlem, ami miatt feszült lettem. Az, hogy DÖK tag még nem eredményez olyasmit, hogy tisztában lenne a múltam minden pontjával.
Éppen ezért a köszönés után egy kicsit megrendeztem a tincseim, majd igazítottam valamennyit a sminkemen a táskámba rejtett, rikító vörös színű ajaktermékkel, aztán egyszerűen elhagytam a mosdót. Nem kellett sietnem, a megbeszélt találkozóhely egyikünk iskolájától sem volt túl messze, de kellemetlen lett volna megvárni ettől a lánytól, hogy egy olyan lip tint-et dicsérjen meg a beszélgetés hiánya miatt, amit ő sosem kenne magára. Jelen helyzetben pedig én egyáltalán nem akartam azon gondolkozni, hogy a Vivienne Westwood ékszereimmel kapcsolatban az lenne a kínosabb, ha felismerné őket, vagy nekem kellene szégyenkeznem, amiért az ujjamra húzott gyűrű kiteheti valamelyik évfolyamtársam egész szettjének az összegét. Mind a kettőnknek ez volt a legjobb.
Egészen szép idő volt, ami miatt a kabátomat a karomra hajtogattam, a buszról pedig egy kicsit hamarabb szálltam le, mint illett volna. Alice valamit említett azzal kapcsolatban, hogy pontosan miért annyira fontos az a vásárlás, de a telefonbeszélgetésünkből nagyrészt annyit sikerült levonnom, hogy vészhelyzet van, neki pedig több körömlakk és smink opciója is van. Arra tudtam következtetni, hogy valószínűleg randija lesz majd egy számára fontos személlyel. Ebben az esetben mondjuk nekem sok választék nem volt, mivel a körmeimre maximum bordó, fekete, és egyéb sötét színek kerültek fel. Jelenleg mondjuk pont egy fehér lakkal festettem ki őket, mert rengeteg keresgélés után végre találtam számomra megfelelőt.
- Szia – még a kezemet is meglóbáltam, miközben közelebb sétáltam a lányhoz, de nem akartam ölelkezni, egyszerűen átbújtattam a karomat az övé alatt, és úgy indultam el azonnal a pláza irányába – Kérlek mondd azt, hogy fogyókúrázni nem tervezel és legalább fagyizni tudunk majd.
Ezzel egyúttal arra is utaltam, hogy nem volt túl tiszta az, hogy miért vagyunk itt, de bőven lesz időnk megbeszélni. Nem utolsó szempont, hogy talán én is meglátok valami olyat, amit érdemes lehet megvásárolni. Soha nem voltam jó a pénz megtartásában, de annál jobban tudtam költeni, akár feleslegesnek tűnő dolgokra is.
- Szóval, akkor – egyszerűen a hallottakat próbáltam összefoglalni hátsó szándék nélkül – Milyen alkalomhoz van szükséged valami új ruhára?
Én személy szerint több javaslattal is készültem, ami talán elnyerheti a tetszését. Nem lenne jó elhamarkodott döntést hozni és valami olyat venni, amit utána soha többé nem tud hordani… Ha tényleg randiról van szó és az nem lesz sikeres, akkor nem éri meg. Annyira pedig nem hasonlít a stílusunk, hogy mondjuk megvegyem tőle a darabot.
- Hova szeretnél először menni? – mivel elsősorban ő akar nézelődni, nekem igazodnom kell hozzá. Akkor sem húztam el a karom, amikor besétáltunk a hatalmas épületbe, pedig kaptunk egy két furcsa pillantást. Sosem értettem azokat az embereket, akik hülyén néztek az olyan személyekre, akik csak szimplán jóban voltak egymással stílustól függetlenül.

601 szó || ruha || kisasszony  you and me together ∞ Alice & Natalie 2588409867  || loona - so what ||


Unforgiven, yes, I was bleeding
I was powerless, used to lose every fight but I ride, never asked for forgiveness or anything, gonna target taboos, watch me now

Alice S. Chwe imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Natalie Young
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
you and me together ∞ Alice & Natalie G1bnMJe
you and me together ∞ Alice & Natalie XspuHHX
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
Impurities, show you my impurities
Want it more like a witch, show you the real me, the light growing dark red, intensely sparkling, glittery things
♫ :
followred moonhot saucerevealgotta go
★ családi állapot ★ :
you and me together ∞ Alice & Natalie G8pHyEd
You're my chemical hype boy
Try and try to sleep, no way I can sleep, no, it's already three, so attached to you, gotta let them know, they can't have you no more, wrote my name right here, so everyone knows I'm yours
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
you and me together ∞ Alice & Natalie UoP45xL
★ idézet ★ :
my head hurts. Common side effects include nervousness, insomnia, nausea, agitation, anxiety, sweating, vision problems, psychosis, numbness, dizziness, headaches, weight loss
★ foglalkozás ★ :
diák - középiskolás
★ play by ★ :
Kim Chae Won
★ hozzászólások száma ★ :
61
★ :
you and me together ∞ Alice & Natalie IKNVZlw
 
you and me together ∞ Alice & Natalie
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Alice Chwe
» In wonderland with Alice ~
» who you are; Alice & Hailee
» Natalie Young
» Natalie & Ezra

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Queens :: Üzletek és bevásárló központok-
Ugrás: