New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 1 Bot
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Chae Rim
tollából
Ma 00:09-kor
Dorian J. Lester
tollából
Tegnap 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Tegnap 22:35-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:04-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Tegnap 20:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

Janni Bjelke
TémanyitásJanni Bjelke
Janni Bjelke EmptySzomb. Feb. 05 2022, 19:22
Janni Bjelke

Karakter típusa:
J-1-es típusú visa
(saját)
Teljes név:
Janni Filippa Bjelke
Becenevek:
nem igazán van beceneve, mindenki Janni-nak hívja; neki: Nini
Születési hely, idő:
Stockholm, SE; 2000. április 4.
Kor:
21
Tartózkodási hely:
Queens
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
távkapcsolatban, egyre kisebb távolsággal
Csoport:
munkások
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
European Bartender School - mixer tanfolyamot végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
au-pair
Ha dolgozik//Munkahely:
a Miller család alkalmazásában áll
(egészen pontosan a család két gyereke ugráltatja, Mark és Lori)
Hobbi:
karaoke, legutóbb beleszeretett egy digitális rajztáblába, állatvilággal kapcsolatos dokumentumfilmekkel szórakoztatja magát, olvasás, túrázni és a természetben lenni, szeretne még újabb nyelveket megtanulni, az italok elkészítése mellett főzni is tanul, kipróbálta a horgolást és tetszett is neki (de bele kell még jönnie)
Play by:
Sabrina Carpenter

Jellem
How you feel about yourself: Justice
- Mindösszesen százötvenkettő centi magas, és negyvenhat kiló (magához képest túl nagynak tartja a fenekét, mint minden második lány az ő korában).
- A kedvenc színe a citromsárga, a kedvenc állata a méhecske, a szerencseszáma a 11, a kedvenc évszaka a tél, a kedvenc virága pedig a nárcisz.
- Allergiás az almára és a répára.
- Őszinte és pozitív embernek tartja magát. Szeret megmosolyogtatni másokat, könnyen teremt kapcsolatot teljesen idegenekkel.
- A kedvenc előadói Taylor Swift, Zara Larsson és Lauv

What you want most right now: The Hierophant
- Kifejezetten önálló, ha pedig segítségre van szüksége, nem fél másoknál kopogtatni érte. Ha valakitől támogatást, segítséget kap, jellemzően szereti vissza is adni azt. Az önállósága ellenére egyébként ha teljesen magára lenne utalva, megmutatkozna, hogy bizonyos dolgokban nem eléggé felnőtt még.
- Nem gyanakvó típus, könnyedén megbízik másokban, habár nem feltétel nélkül. Ha nem is arra van szüksége, hogy az illető bizonyítson neki, de amikor sikerül komolyabb kapcsolatot kialakítania valakivel, nagyon odafigyelő tud lenni.
- Kifejezetten hidegfejű és nyugodt tud maradni olyan helyzetekben is, amikor más talán a tíz körmét is lerágná.
- Igazi csapatjátékos típus. Szeret és jellemzően akar is csapatban dolgozni. A középiskola után például néhány barátjával elhatározta, hogy óceánjáró hajón fognak dolgozni - ezért is végzett mixer tanfolyamot.
- Valójába ezt a döntését az is befolyásolta, hogy nem tudta eldönteni, mi akar lenni pontosan, nem volt konkrét terve a középiskola utolsó éveiben. Ezzel egyébként most sincs előrébb, de nem ül tétlenül, au-pairnek is azért jelentkezett, hogy idő közben kitalálja, merre induljon tovább. (Plusz, mert így néhány hónapot az Államokban tölthet, a kedvesével, akit a hajón ismert meg.)

Your fears: The Sun
- Fél kellemetlen helyzetbe kerülni, mert nem tudja ezeket kezelni. Ha mégis ilyenben találja magát, egyszerűen lefagy és azt sem tudja, hogy mit mondjon.
- Könnyedén tudja kezelni a gyerekeket, akármilyen kicsikről is legyen szó. Idővel ő is szeretne majd családot, de egyelőre szeretné megtalálni azt a dolgot, amit igazán szeretne csinálni az élete hátralévő részében.
- Előfordult már vele, hogy hiába tervezett meg valamit aprólékosan, a végére elveszítette a motivációját és nem fejezte be az adott dolgot. Jellemzően azért alakult ez így, mert az út, amit kigondolt helyes volt ugyan, de túlságosan körülményes. Egyszerűen türelmesebbnek kellett volna lennie saját magával.
- Nem szeret mások előtt összetörni, ezért ha véletlenül előtted sírja el magát, több időt tölt azzal, hogy emiatt szabadkozzon, mint hogy megpróbáljon megnyugodni.
- A származásából adódóan diplomatikus és mindig igyekszik úgy fogalmazni, hogy a szavaival ne bántson meg másokat.

The likely outcome: The Lovers
- Hűséges és csupaszív természet, nem fél kimondani, hogy mit érez és különböző módokon kimutatni azt.
- Nem tud sokáig haragudni senkire - egyébként nem is könnyen érez ilyesmit másokkal szemben. Ha hibázott, azt képes elismerni, néha csak idő kérdése.
- Ha Svédország szóba kerül, gyakran feljön, hogy milyen jólét van az országban. Ez a tény azonban nem sokat számít Janni számára, ő egy teljesen felszerelt és otthonos környezetben is ugyanúgy jól tudja érezni magát, mint egy lecsupaszított, mondhatni hiányos környezetben.
- Boldog és vidám típus ugyan, de nem minden körülmények között cserfes. Egyedül a szerelmével kapcsolatban képes arra, hogy hosszan és sokat beszéljen róla másoknak.
- Nem csak a szerelméről szeret beszélni, hanem a szerelmével is, aminek köszönhetően egyébként Daniel hangját valószínűleg ezer közül is megismerné.
Múlt
" Kiss me once 'cause you know I had a long night "
- Húsz perc és pakolhatunk, oké srácok? - Biztató szavak ezek Robin részéről, aki a pult mögül valószínűleg látja az egész társaságon, hogy már fáradtak vagyunk és épp akkor próbál meg motiválni bennünket, amikor többen is odagyűltünk köré, hogy vagy feltöltsük a tálcáinkat, vagy cseréljük azokat, a vendégek asztaláról beszedett poharakkal és italos üvegekkel. Tudom, hogy neki sem volt megállás az elmúlt órákban - egyedül talán a megtett lépések számában különböznének nagyon az adataink az övétől -, mégis mosolyogva fogadom a biztatását. Úgy érzem, hogy nekem is szükségem volt erre a minimális energia löketre, hogy ne érezzem úgy, hogy le akarok ülni az első székre, ami szembe jön. - Janni, hogy van a lábad? - Ezúttal közelebb jött hozzám, a karjával a pultra támaszkodik, amikor pedig megemelem a fejemet, az ő pillantásával találom szemben magamat.
- Történt valami a lábaddal? - Daniel fordul oda hozzám, nekem pedig megáll a kezem a sörös üvegek pakolása közben, amelyeket igyekszem felegyensúlyozni a tálcámra. Ő közelebb csúsztatja a saját, üres poharakkal teli tálcáját Robinhoz, közben pedig végig rajtam tartja a szemeit.
- Új cipőt vettem fel és feltörte a sarkamat. - Nehezen szakítom el a pillantásomat az övétől, ami újabban mindennapos eset. Butaság lenne kimagyarázni a dolgot, egyszerűen túlságosan jóképű fiúról van szó. Most mégis úgy csinálok előtte, mint egy komplett idióta, mert megrántom a vállaimat, miközben a sarkam felé bökök az állammal. - De túlélem. - Ezúttal mosoly telepszik a szám sarkaiba, s vidám tekintettel pillantok újra fel rá.
- Húsz perc múlva beszéljétek ezt meg légyszi. Most még várnak a vendégek.
Robin hangja úgy szakítja meg az egyébként is törékeny pillanatot, hogy egészen elszégyellem magamat, mert jó eséllyel nem kellene akkora feneket kerítenem egyetlen röpke kérdésnek, amit bármelyik másik kollégám is intézhetett volna felém, ha történetesen ott állnak mellettem. Egy épeszű ember valószínűleg egyébként sem gondolkodna bármilyen kapcsolatban olyanokkal, akikkel egy hajón dolgozik, mert ha túl hamar véget ér a kapcsolat, csak ciki lesz végig dolgozni a leszerződött időszakot, ha pedig kitart a kapcsolat, ugyanolyan nehéz lesz távkapcsolattá alakítani azt, amikor elhagyjuk a hajót. Ha pedig működne és úgy kell elválnunk...
A gondolataimba merülök a műszakunk végéig eltelő további tizennyolc és fél percben, a takarításba és a teljes nap utáni pakolásba pedig már mechanikusan szállok be, mert minden este így ér véget. Rutinná vált.
Kérdőn pillantok fel, amikor megérzek egy kezet a felkaromon, s már a nyelvem hegyén van a kérdés Niel felé, hogy miben segíthetek neki, de helyette ő irányít, és visszatol abba a raktárba, ahonnan kiléptem, hogy leültessen egy dobozra.
- Melyik lábad fáj? - A keze a jobb bokámra simul, miután felelek neki, majd olyan finoman húzza le róla a cipőt, mint ahogyan én sem bánok magammal néha. A zsebéből sebtapasz kerül elő, amit óvatosan a bokámra simít, én pedig képtelen vagyok abbahagyni a mosolygást, hiába beszéltem meg magammal, hogy nem kellene a barátságon túl bármilyen érzelmet táplálnom felé.

" Kiss me twice 'cause it's gonna be alright "
Érzékelem, hogy Niel mély levegőt vesz mellettem, mire az én szemeim kinyílnak és megpillantom őt az ablakon keresztül beáramló napsugarak fényében. Nem tudom mikor aludtunk vissza, öt, tíz, vagy talán negyven perccel ezelőtt már beszélgettünk, még ha nem is pihentük ki magunkat. Aki a vendéglátás bármely területén dolgozik, valószínűleg tudja, hogy a kipihentség nem a szótárunkba tartozó tétel. Lassú mosoly formálódik az ajkaimon, az ujjaim finoman érintik a bőrét, amikor a kezem fentebb csúsztatom a mellkasán. Az ő szemei is kinyílnak, ahogyan pedig a pillantásunk találkozik, egy pillanatig levegőt is elfelejtek venni.
Azt kívánom, bárcsak a következő néhány napunk is ugyanilyen nyugalomban és együtt telne el. De ez az utolsó szabadnapunk, amit együtt tölthetünk és nem kell a munkánk miatt rohangálnunk, mint a mérgezett egerek, hogy közben egy-két percünk se jusson egymásra.
- Szia - féloldalas mosolya szíven talál, de még épp időben tudok parancsolni a látásomat elhomályosító könnyeknek és ahelyett, hogy megerednének, visszapislogom őket. Az én arcomon is mosoly kezd formálódni, a hangomban azonban még jó pár másodperc erejéig nem bízom eléggé.
- Neked is szia. - A hangom halk, szinte suttogás csupán, de nincs is szükség másra. Igazából képes lennék örökké itt maradni ebben az ágyban, ha mindig ő mellette feküdnék.
- Nincs kedvem felkelni. - A szemeimben ott van a válasz, hogy én is így érzek, mégis teljesen mást mondok neki:
- Én nem hiszem, hogy működnek már a lábaim. - S most nem arra gondolok, hogy túl sok volt a munka és a fel-alá járkálás, ezt pedig ő is tudja. Együtt nevetünk fel, amikor pedig közelebb húz magához, a fejem a mellkasára billen, szinte hallani vélem a szíve dobogását is, amikor pár másodperc múlva csend telepedik ránk. - Nem szeretnék hazamenni. - Nem szeretnék elválni tőle, talán így sokkal igazabb a kijelentésem.
- Tudom. - Pedig mindkettőnknek hiányzik a saját családja, a barátai, az otthona... A fiú keze a tarkómra simul, óvatosan simít végig a hajamon, én pedig úgy érzem, hogy az otthon teljesen új fogalommal bír az én szótáramban, mint bárki máséban. Itt van, vele.

" Three times 'cause I've waited my whole life "
Az ajkamba kell harapnom, hogy ne nevessek fel hangosan, a többi utas pedig ne nézzen teljesen bolondnak. Pedig magamat nevetném ki és a korábbi butaságomat. Egészen pontosan azon a napon, amikor megkaptam az emailt azzal kapcsolatban, hogy megkaptam-e az au-pair helyet New Yorkban.
- Csak nyisd meg. - Michaela olyan határozottsággal kért erre, hogy még távolabb toltam magamtól a telefonomat.
- Mi van, ha nem kaptam meg? - Még most is úgy érzem, hogy teljesen jogos kérdés volt ez a részemről. Annyi dolog lehetett volna, ami miatt elromlik az egész és kútba esik a tervem. Tekintsünk el attól, hogy a jelentkezésem akár el is veszhetett volna, vagy kerülhetett volna olyan család elé, akiknek első pillantásra sem vagyok szimpatikus. Akkor kezdődött volna elölről az egész, heteket, talán még hónapokat is kellett volna várnom azért, hogy egyáltalán New York közelébe kerüljek - és nem csak gondolatban, vagy a Niellel folytatott videohívásoknak hála.
- Ne várakoztass már tovább, én is kíváncsi vagyok! - Második alkalommal már erélyesebbnek éreztem a hangját, de mégsem ugrottam a telefonért, helyette úgy fűztem össze a kezeimet, mintha épp imádkozni készülnék.
- Nézd meg te! - Úgy éreztem, hogy minden lelassul - vagy szánt szándékkal nyúl csiga lassúsággal a korábban elé tolt készülékért. A képernyő fénye még fehérebbé tette az egyébként is porcelán bőrét, az arckifejezése pedig leginkább a jégre emlékeztetett: meg volt fagyva. Nem tudtam leolvasni róla semmit, hiába akartam belelátni bármit is, nem lehetett. - Na? Mondjad már. - Előre csúsztam a széken és valószínűleg akkor fordult meg a fejemben először, hogy elkapom őt a gallérjánál és megrángatom, ha nem válaszol rögtön.
- Janni... - Mély levegőt vett, én pedig szinte vele szinkronban tettem ugyanígy. Megkaptam a helyet. A család szimpatikusnak talált és megbíztak a programirodában és bennem is annyira, hogy rám merjék bízni a gyerekeiket. Abban a pillanatban viszont nem a lehetőség miatt izgultam annyira, vagy azért, mert akartam azt a rövid időszakot, amit a munkaszerződés lejárta után a saját kedvem szerint tölthetek az Államokban. Niel miatt volt. Őérte sóvárgott minden porcikám, már azóta, hogy leadtam a jelentkezést. Akkor vált igazivá a lehetőség, hogy tényleg újra együtt legyünk. Akárhogy is sikerült megoldanunk a külön töltött időszakot, semmi nem übereli azt, amikor együtt vagyunk, egymás mellett. Most pedig, a repülőn ülve, az utolsó perceket szinte tűkön ülve töltöm, mert legszívesebben rohannék innen, szaladnék a kedvesem karjaiba. Hiába tudom, hogy még le kell szállnunk, ellenőrizniük kell az irataimat, a csomagjaimat, a vámot... Valószínűleg csak az könnyíti meg a dolgot, hogy mi svédek nagyon jók vagyunk sorban állásban. De komolyan. Legalább hatféleképpen képzelem el Nielt, ahogyan ott vár engem. Megpróbálom megtippelni, hogy mi lesz rajta, vagy hogy lesz-e olyan hajtincs, ami engedetlenül hullik majd a homlokába. A valóságban az egész teljesen másképp alakul.
Amikor megpillantom őt, megfeledkezem arról is, hogy hogy hívnak, vagy hány éves vagyok. A lépéseim automatikusan gyorsulnak fel, a következő pedig amit észlelek, hogy az övének koccan a testem, s úgy ölelem őt, mintha soha többet nem akarnám elengedni. A kezeim az arcára csúsznak és a szánk is egymásra talál. Kevésnek érzem a szavakat, amikor képes vagyok megszólalni: - Nagyon hiányoztál.


" I like shiny things, but I'd marry you with paper rings
I hate accidents except when we went from friends to this "

Daniel Hwang imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Janni Bjelke
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Janni Bjelke C3ae749aa4ca7f4293fbfb28a587132a71747cbb
Janni Bjelke D3799dd691562adfc0ae7f05fef07385d0c7b5e8
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
'Cause you can hear it in the silence
You can feel it on the way home You can see it with the lights out You are in love, true love No proof, not much, but you saw enough
♫ :
Style Miss You Lover
★ családi állapot ★ :
Janni Bjelke D80ce60d87a9755f5026524a4f9211c058346846
If the whole world was watching I'd still dance with you Drive highways and byways to be there with you Over and over the only truth
Everything comes back to you
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Janni Bjelke 9ec614bb35d42f8ed0a33d70ff207cd874e5efe0
★ idézet ★ :
" your lips on my skin and I crumble into wild little butterflies "
★ foglalkozás ★ :
exchange au-pair
★ play by ★ :
Sabrina Carpenter
★ hozzászólások száma ★ :
16
★ :
Janni Bjelke 7985b1bbb4e38afae7c53de70f1cc1db85957452
TémanyitásRe: Janni Bjelke
Janni Bjelke EmptyHétf. Feb. 21 2022, 22:33
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Janni!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Imádom a neved! Janni Bjelke 2624752903
Ahogy a jellemzésedet olvastam egy tipikus aranyos, kedves, mindenkivel barátságos és segítőkész lány jelent meg előttem. Szeretem az ilyen személyeket, mert mindig pozitív energiát surgároznak magukból, és valahogy az embernek is jobb kedve lesz tőle. Very Happy Olyan típusnak tűnsz, akinek jó dolog a barátjának lenni, mivel számíthatnak rád.
Pont valamelyik nap gondolkodtam azon, mennyire utálom a karaoket és borzasztó távol áll tőlem, így vicces volt ezt a hobbijaid között olvasni. Very Happy Egyébként szerintem nagyon sokan nem tudják még gimi végén, mit akarnak magukkal kezdeni. Én még ma sem tudom biztosan, mit akarok 5-10 év múlva csinálni, nem is értem, miért kell ezt már tizenévesen eldönteni.
Nagyon tetszik, ahogy a jellemzésedet megoldottad, kreatívan osztottad fel a kis fejezeteket, szinte láttam magam előtt a kiterített tarot kártyákat. Very Happy
Húúú, hogy te mennyire oda meg vissza vagy ezért a fiúért... Very Happy Sokat mosolyogtam a történeteden, nagyon aranyos, hogy ilyen és ennyire heves érzelmeket vált ki belőled. Remélem, megérdemli a fiatalember, különben komolyan velem fog meggyűlni a baja. Janni Bjelke 1556694851 De ha tényleg olyan rendes, mint amilyennek tűnik, akkor egymásnak vagytok teremtve. Janni Bjelke 4146035580 A fél világot átutaztad csak azért, hogy vele lehess. Ironikus, hogy a hajón is csak egy bizonyos ideig tudtatok együtt lenni, ameddig a szerződésetek le nem járt, a mostani lehetőséged pedig hasonló. Azért csak találtok valami permanens megoldást lassan.
Az előtörténeted az elejétől a végéig nagyon olvasmányos volt, imádtam minden sorát, élmény volt olvasni. Janni Bjelke 2624752903

Nem is tartanálak fel tovább, biztosan várnak rád már. Színt és rangot hamarosan admintól fogsz kapni, de addig is szabad a pálya előtted. Janni Bjelke 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Janni Bjelke Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Janni Bjelke Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Janni Bjelke D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
829
★ :
Janni Bjelke Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
 
Janni Bjelke
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Waking up at sundown [Janni & Daniel]
» droptop in the rain ~ Janni & Finn

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Munkások-
Ugrás: