New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Mirabella Jimenes
tollából
Ma 19:42-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 19:38-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 19:38-kor
Aphrodité Griparis
tollából
Ma 19:25-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Ma 19:00-kor
Karin Bjorge
tollából
Ma 18:30-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 18:28-kor
Karin Bjorge
tollából
Ma 18:24-kor
Aphrodité Griparis
tollából
Ma 17:55-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Erik & Willow - I hear them getting close
TémanyitásErik & Willow - I hear them getting close
Erik & Willow - I hear them getting close EmptySzomb. 22 Jan. - 22:05

Erik & Willow
Mindig is azt gondoltam, hogy amikor valaki azt mondja; akkor ismerjük fel, hogy melyek a számunkra igazán fontos dolgok, amikor elveszítjük őket, tulajdonképpen csak emberi kapcsolatokról lehet szó. Ha a saját kapcsolataimról kellene beszámolnom, azt hiszem egyáltalán nem tekintettem igaznak ezt a mondást. A saját vőlegényem - most már ex-vőlegényem - értékével már a kapcsolatunk egy egészen korai szakasza óta tisztában voltam. Nem kellett elhagynia ahhoz, hogy ráébredjek erre. Nem jelentett semmiféle különleges, hirtelen megvilágosodást, amikor napról napra a hiányával ébredtem, vagy az ujjam a telefonom képernyője fölött körözött, Ty neve körül. A szakításomnak épp elégnek kellett volna lennie ahhoz, hogy legyenek napok, esték, amikor rettenetesen egyedül érzem magamat.
Az én lapjaimat azonban valahogy úgy keverhették meg, hogy amikor a harmincas éveimbe értem, ne szimplán a korom legyen az, ami miatt rosszul érezhetem magamat. Először a semmivé foszló jegyességem volt az, amit elveszítettem, aztán a lakótársam, akit egyben a barátnőmnek is tekintek. Hailee volt az, akivel ugyanolyan jól el tudtunk beszélgetni egy doboz jégkrém fölött, vagy egy bárban, a kedvenc italainkat szürcsölgetve. Ő volt az is, aki megpróbált lelket önteni belém, miután a vőlegényem elhagyott, holott neki magának is szüksége lett volna segítségre, egyszerűen csak nem szólt róla. Aztán elköltözött ő is, és a közös jégkrémezések is elmaradtak. Sőt, ma este azzal kellett szembesülnöm, hogy még csak jégkrém sem maradt a nő után.
Ha azt állítanám, hogy egy egytől tízig terjedő skálán történetesen mínusz hármas kedvvel rendelkeztem ahhoz a mai estén, hogy munka után és azt követően kimozduljak a lakásból, hogy hazaértem, akkor talán még kicsit komolytalan is lennék a helyzet leosztályozásával. Most mégis kívülről fogtam a kilincset és ütemes léptekkel közelítettem meg a lépcsőházat, hogy minél hamarabb az utcán tudjam magamat. Ha nagyon őszinte akarok lenni magammal, valószínűleg egyébként sem ártott volna az a boltig - aztán pedig hazáig - tartó séta, mert nem kezdtem volna olyan dolgokon gondolkodni, amelyek kifejezetten rossz hatással vannak rám. A hivatásom miatt járok én magam is terapeutához, az utóbbi alkalmak viszont nagyon is a magánéletem miatt kellettek. Amíg pedig nem jött el a következő időpontom ideje, ott volt annak a lehetősége, hogy jégkrémmel és kalóriákkal kezelem magamat.
- Adhatok még valamit? - A kassza mögött álló fiatal férfi kérdőn pillant felém, én pedig gyötröm az agyamat, annak érdekében, hogy ne holnap délben kelljen rájönnöm, hogy vajon lesz-e miből ebédet készítenem, vagy megint hiányzik a paradicsomszósz, mint a legutóbbi alkalommal, amikor lasagne készítésre adtam a fejemet. A pulton fekvő árucikkekről - nem a két doboz Ben and Jerry's-ről - bevillan, hogy minek a hiánya lehet égető a hétvégén, ezért bocsánatkérően pillantok a boltos felé.
- Igen, elfelejtettem valamit. Csak egy pillanat! - Sietősen fordítok hátat a pultnak, és az ajtó fölötti csengőt megkoccantó új vásárlónak is, akit egyébként is a másodperc tört része alatt takar el előlem egy komplett sornyi polc. Olyan lendülettel érkezem a sor végére, hogy kis híján neki szaladok egy szintén ebben az esti órában vásárolgató illetőbe.
- Basszus, ne haragudj! Totál figyelmetlen voltam... - Rövidke mosoly villan át az arcomon, ahogyan futólag felpillantok a férfire, aztán csak reménykedem benne, hogy nem játsszuk a szokásos ide-oda lépegetést, amikor megpróbáljuk kikerülni egymást, hiszen a kasszás és a nagyra becsült jégkrémek is ott vártak a bolt elejében, ahová minél előbb vissza kellett volna érnem, hogy ne tartsam fel a sort.

542 ||
mind álarcot viselünk
Willow D. Yoon
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Erik & Willow - I hear them getting close Joboah_mpd_10-002
Erik & Willow - I hear them getting close 70515d09bcad26d3186cf007bc5a62cea687dc4c
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :

If only it could come true
• •Endless expectations
How many times do I rewrite it? In every sentence Fill yourself with pretty words It comes true as you imagined
★ családi állapot ★ :
Erik & Willow - I hear them getting close D0f86f5fcc753889d732ee413f4de50bc9105be2
I look around and you're standing there askingWhen the lights come up, we're the only one's dancing I look around as my heart is collapsing 'Cause you're the only one I need To put a little love on me And put a little love on me
★ lakhely ★ :
Manhattan • Financial District
★ :
Erik & Willow - I hear them getting close 9871aa7dbdd2e9c367bcac1cfd388cbc0f0d164d
★ idézet ★ :
I want you to say everything, anything.I want to have your thoughts, I want to bottle them, I want to put them in my drawer for safekeeping.
★ foglalkozás ★ :
terapeuta
★ play by ★ :
Jo Bo Ah
★ szükségem van rád ★ :
Erik & Willow - I hear them getting close B1c24f68d49120543b4e65505858d23f13dcca61
I just want you close
• • Where you can stay forever
You can be sure That it will only get better No one, no one, no one Can get in the way of what I'm feeling
Erik & Willow - I hear them getting close D5074282666e7502941e80c73aa372f593b1744b
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
Erik & Willow - I hear them getting close D87f7abac6c5f68e8f2a11e1b232cfd9a1780824
TémanyitásRe: Erik & Willow - I hear them getting close
Erik & Willow - I hear them getting close EmptyVas. 13 Feb. - 10:16


Willow & Erik
"Rummaging in our souls,
We often dig up something
That ought to have lain there unnoticed. ”


Már csak pár gyors lépés a nagy loholásban, már csak pár apró mozdulat... És a mocsok nem elhajt közvetlenül akkor, mikor ujjbegyem épp hogy csak érinti a taxi kilincsét?! Pedig még látom a kósza pillantását a visszapillantó tükörből, s ha nagyon értenék a tévképzetek gyártásához, akkor azt mondanám, hogy az ötvenes éveiben járó férfi ajkainak szegletében még egy rosszindulatú mosolyra való rezdülést is felfedeztem... De ezt inkább engedjük most el. Hátrapillantok, majd előre, sehol egy másik taxi, így kénytelen vagyok engedni a B tervnek, ami egy órája még A terv volt, csak győzedelmeskedett a lustaságom.  
Megperdülök a tengelyem körül, s megindulok afelé az üzlet felé, mely előtt nemrég kiábrándultan, s némi bűntudattal vegyítve haladtam el, hiszen egy fárasztó nap után még a létszükségleteket is képes eltolni az ember, ezért is esett meg az, hogy még a bevásárláshoz sem volt kedvem, de hát mit ad isten, ha már így alakult, felszívom magam.
Egy halk csengő jelzi jöttöm egy brooklyni üzletben, ami nem rendelkezik túlságosan nagy méretekkel, de nem is olyan apró, hogy az ember inkább másik boltot választ helyette. Szerencsére hatalmas tömeg sem szokott ott tolongani, ezekben az esti órákban pedig főleg vágyok arra, hogy ne kilométeres sort kelljen végigvárom. Úgyis van valami különleges hangulata az esti bevásárlásoknak, amikor az ablakokon túl sötétség les be, s az emberek arca ilyenkor már egészen bágyadt lesz, mintha mindenki a gondolataiba merülne, miközben leveszi a polcról az ötödik kínai tésztát.  
Velem sem történik másképp. Amolyan napi összefoglalót tartók magamban, melynek a vége egy mélyről jövő nosztalgia lesz, ami nem tagadom, kissé lehúzza a hangulatom. Mert hát szeretem New Yorkot, jól érzem magam az egyetemen is oktatóként... De azért az otthonom, a ködös és havas hegyvidék... Az bizony sokszor felszivárog a tudatalattimból, s számtalanszor ábrándozok azon, hogy hirtelen ott termek az erdőben, s figyelem a messzi tájat egy kiugró szikláról.  
Ezen elmerengve is történhet az, hogy a reakcióidőm szinte eltűnik, s a sietősen érkező lányt nem hogy kikerülni nem tudom, de még alaposan neki is megyek vállal, amikor épp akkor fordulok oldalra. S ha ez nem lenne elég, akkor még a kezemben levő kosár is kileng annyira, hogy a mellettünk levő állványt megsuhintja, így az azon levő kisebb méretű konzervek az állvánnyal együtt nagy robajjal landolnak a kopottas padlón.
- Az érzés kölcsönös, nagyon sajnálom! - bűnbánó mosollyal azonnal lehajolok, hogy gyorsan összekapjak mindent a földről, de azért ennyivel egyikünk sem ússza meg. A látóterembe pillanatokon belül beúszik egy idősebb hölgy, kinek macskakeretes szemüvege és vörösre mázolt ajkai valamiért egyből azt a benyomást keltik, hogy egy mogorva nővel állunk szemben. Ruhájából ítélve itt dolgozik, de hamarosan a szavai is bizonyosságot adnak erről.
- Maguk meg mégis mi a francot művelnek?! Csak nem gondolják, hogy majd én fogom ezt a sok szart összeszedni a földről? Nem itt kéne garázdálkodni, aztán majd a sérülteket ki lehet szépen fizetni! - ezt pedig kiáltva közli a sor végéről, nekem pedig hirtelen úgy kezd égni a fejem, hogy legszívesebben elpárolognék innen azonnal.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Erik & Willow - I hear them getting close
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» So far so close
» All I want is nothing more To hear you knocking at my door
» Charity x Clayton - Close to the heart
» Tell me what you want to hear
» Hear me roar

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: