New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 17:31-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 17:20-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 16:57-kor
Tyra Greene
tollából
Ma 16:42-kor
Aerith Anderson
tollából
Ma 16:30-kor
Freya Kensington
tollából
Ma 16:20-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 16:10-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 16:01-kor
Salma O. Munoz
tollából
Ma 14:14-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
236
222

Tengerparti móka Yena & Leila
TémanyitásTengerparti móka Yena & Leila
Tengerparti móka Yena & Leila  EmptyKedd Júl. 13 2021, 15:20


Yena && Leila
Nincs idézetem.
szegény Yena, jól kifogta ma a dugót, bár azt írta nekem, hogy látja a végét. Nos, én nagyon remélem, hogy így van, és hamarosan itt lesz. Fürdeni tervezünk, és  jól érezni magunkat. Az sms írás végeztével, kipattanok a kocsimból, és a bolt felé indulok, hogy vegyek valamit míg őt várom. A boltba érve, egy kellemes hűs levegő csap meg, ami jól esik a kinti kánikula után. A naptej mellé, veszek még két üveg gyümölcs levet, és vizet is, ha megszomjaznánk. Eredetileg, csak egy dolgot terveztem venni, aztán öt lett belőle, hogy ne csak a naptej legyen az egyetlen, amit megveszek. Miután elvettem amit akartam, szerzeményeimmel a pénztárhoz indulok, ahol már egy szép nagy sor volt, mert valaki ott ragadt beszélgetni, hogy fel tartsa a sort, ami bejött neki. Viszont szerencsémre, egy másik pénztárat is megnyitottak, ahol én voltam az első, de a pénztárosra azért még kicsit várni kell, de nem sokat. Azért, van bennem annyi jól neveltség, hogy köszönök a pénztárosnak, majd mikor közli a vég összeget, készpénzzel fizetek, majd megyek vissza a kocsimhoz, a kánikulába. A kocsiba vissza ülve, a vett dolgokat a táskámba teszem, majd egy K-pop válogatás albumot indítok el a CD lejátszón, közben a telefont is elő kapom, és elindítok egy mobilos játékot, de néha azért fellesek a játékból, hátha látom Yena kocsiját leparkolni, ami persze megtörténik, így kilépek a játékból, és a lejátszót is kinyomom. A táskámat magamhoz veszem, majd kiszállok a kocsimból, az ajtót becsukom és bezárom, majd Yena kocsija felé indulok. Végül is, megérdemlem ezt a késést, hisz magam is belátom, hogy egy jó ideje nem lehetett rám számítani, ignoráltam őket, mentségeket kerestem, hogy netalálkozzam velük, de már kezdtek hiányozni, és habár a többiek nem értek rá, azért Yena itt van, aminek örülök mert legalább ő itt van, és nem kell egyedül lennem a tengerparton.
- Szia Yena! Örülök, hogy megérkeztél és sajnálom, hogy dugóba kerültél. - Köszöntöm az egyik barátnőmet, miközben veszi ki a maga táskáját. Ha végzett a kocsi ajtó bezárással, még egy baráti üdvözlő puszit is kap, majd indulhatunk a tengerpartra. Bevallom, kíváncsi vagyok rá is, és a többiekre is, hogy mivan velük, így én töröm meg a csendet.
- Hogy vagy? Szüleid, keresik még a leendő férjed? A többiek, hogy vannak? - Támadom le a kérdéseimmel a barátnőmet, de most csak ennyit teszek fel, viszont az biztos, hogy lesznek még kérdéseim, amiket nem kéne fel tennem, ha nem hanyagoltam volna őket egészen a mai napig.

szószám ✮✩ [url=ruh%C3%A1csk%C3%A1d]outfit[/url] ✮✩ kis megjegyzés   ✮✩ ✧✦
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Tengerparti móka Yena & Leila
Tengerparti móka Yena & Leila  EmptyVas. Aug. 08 2021, 17:45

Leila & Ye Na

- Menjetek már! – pontosan tudtam, hogy nem volt tőlem túl nőies az, ahogyan az ablakon ordibáltam ki, de jelen helyzetben kezdtem egyre ingerültebbnek érezni magam. Mi a büdös fenéért nem lehet rálépni a gázra, amikor a dugó közepén állunk? Alapvetően gyűlöltem Manhattanből másik városrészbe átmenni, ezért is voltam nagyon boldog azért, hogy Nam Joon ott is dolgozott, illetve élt, csak éppenséggel nem abban a negyedben, ahol én magam. Emiatt könnyebben elértem, és a dugóban sem másfél órát kellett állnom, hanem mondjuk húsz perccel kihúztam. Ezen a ponton már nem nagyon volt humorom mondjuk a telefonomat meríteni, ahol mind Nammal, mind Leilával kontaktban voltam, mert lényegében alig kellett nyomnom a gázt is, nem nagyon haladt a sor. Legszívesebben a fejemet vertem volna a kormányba a sok buta sofőr miatt, akik egyáltalán jogsit kaptak… Ha én oktató lennék, az összes ilyet megbuktatnám a forgalmin. Alapból miért mennek kevesebben a maximum megengedett sebességnél. Lehet, hogy nem mindenkinek van olyan gyönyörű Porschéja, mint nekem, de attól függetlenül az összes autó képes produkálni azt a gyorsaságot, ami ezen az úton elvárt lenne. Én csak grimaszoltam egyet a „maradj már, te hülye picsa” visszaordításra, aztán rendesen a gázra léptem, mikor a sor elejére kerültem. A telefonom feloldva feküdt az ágyamon, Nami üzenetével, amit egyelőre csak láttamoztam. Minden bizonnyal nem örült annak, hogy Bronxba megyek, mert nem feltétlenül veszélytelen a környék. Én pedig sosem tanultam önvédelmet, ugyanakkor ez egy jó lehetőség arra, hogy elcsábítsam őt egy esti randira a parton.
Viszonylag hamar találtam parkolóhelyet, ami pedig külön plusz volt, hogy valószínűleg így is elég korán érkezhettem, mivel nem messze Lia kocsijától tudtam lerakni a sárga Cabriom. Gyorsan felhúztam rá a tetőt, aztán megragadtam a táskám, és kiszálltam a kocsiból, hogy üdvözölhessem. a lányt. A tőle kapott puszit viszonoztam, aztán finoman át is öleltem a derekát.
- Szia! Hát azt hittem, hogy már sosem érek ide – széles mosoly ült ki az arcomra. Mindig kedveltem a lányt, annak ellenére is, hogy néha viharos volt közöttünk a viszony. Minden barátságban vannak zűrösebb időszakok, mi pedig nem azért jöttünk ide, hogy egymással veszekedjünk.
- Ezt majd úgy edd meg, hogy anyud meg ne lássa – egy csokit dugtam bele a táskájába, ami tudomásom szerint a lány kedvence volt. Ha valaki, akkor én pontosan meg tudtam érteni az érzéseit ezzel kapcsolatban, mivel én sem ehettem szinte soha azt, amit szerettem volna. Nem mindenki olyan szerencsés, mint Rachel, aki bármit megehet, és mindig csinos marad.
- Gyere, induljunk befelé – finoman belekaroltam a lánnyal és elindultam vele a strand bejárata belé – Jól vagyok, köszönöm. Voltak zűrös ügyek, amikről lemaradtál, de pletykák is, szóval lehet tudsz az egészről. Az már nem igazán érdekel, hogy keresik-e a férjem… Képzeld el, Rachel megházasodott, Sue-nak, meg visszajött a pasija, szóval szerintem egymásnak maradtunk, most már mind elfoglaltak.
Úgy csóváltam meg a fejem, mintha én nem randiznék valakivel. Egyelőre csak Rachel tudott Nam Joonról, mert lebuktam előtte, amikor odaadtam a fiúnak a százdollárost. Mondjuk nem kell atomfizikusnak lenni ahhoz, hogy az ember összerakja a képet egy olyan helyes fiúval és velem kapcsolatban.
- Te, hogy vagy? – az utóbbi időben kicsit hanyagolt minket, de nem haragudtam rá emiatt. Megértettem, hogy voltak fontosabb dolgai is nálunk, mindenkinek vannak ilyen pillanatai az életben, gondolok itt alapvetően a teendőkre is – Keressünk valami árnyékos helyet, mert meg fogunk sülni.
öltözék bocsi a késésért 544


all that you did was make me fucking sad
When I'm away from you, I'm happier than ever, wish I could explain it better, I wish it wasn't true, give me a day or two to think of something clever, to write myself a letter, to tell me what to do
mind álarcot viselünk
Min Ye Na
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Tengerparti móka Yena & Leila  Gs5M66k
Tengerparti móka Yena & Leila  Ui6Hutx
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
I'm irritated, what do you want?
Happy gossip, pretentious smiles, fuck this shit everything's lie, do you want to be the same? Why? What's the matter?
★ családi állapot ★ :
I've made some real big mistakes
But you make the worst one look fine, I should've known it was strange, you only come out at night, I used to think I was smart, but you made me look so naive, the way you sold me for parts, as you sunk your teeth into me, bloodsucker, famefucker, bleedin' me dry, like a goddamn vampire
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Tengerparti móka Yena & Leila  RFCj9ag
★ foglalkozás ★ :
egyetemista, gyakorló marketingigazgató
★ play by ★ :
Cho Miyeon
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
Tengerparti móka Yena & Leila  WWkVyAA
 
Tengerparti móka Yena & Leila
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Merre vagy csajszi? Yena & Leila
» Jóga móka - Rhea & Benji
» paint the town ◿ Nam-Nam & Yena
» [hear me out] Yena & Myungsoo
» fly like a butterfly; Holly & Yena

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: