New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 139 felhasználó van itt :: 18 regisztrált, 0 rejtett és 121 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 20:45-kor
Dok Min-Joon
tollából
Ma 20:26-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 20:16-kor
Rosina Calloway
tollából
Ma 20:06-kor
Sonny Hirata
tollából
Ma 19:47-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 19:46-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Ma 19:42-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 19:38-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 19:38-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

man in the mirror
Témanyitásman in the mirror
man in the mirror EmptyKedd Jún. 22 2021, 11:08
Csodás neved

Play by:
Wang Yibo
Születési hely:
választható
Kor:
22-25
Lakhely:
választható
Szexuális beállítottság:
választható
Családi állapot:
arra tippelek, hogy egyedülálló
Csoport:
üzlet/hivatal/egészségügy/oktatás/diákok
Történetünk:

Dúsgazdag csávó vagy, hatalmas arccal és egoval, ami miatt nekem a legjobb szórakozásom az, hogy ahányszor megjelensz apád bárjában - ami nekem is munkát biztosít - minél extrább testnedveket próbálok beleturházni az ételeidbe, innivalóidba, mert tényleg utállak, mint a szart. Alapvetően úriembernek neveltek engem, mégis... Minden alkalommal, amikor szerencsém van megpillantani téged, egyszerűen be akarom verni az orrod. Úgy viselkedsz, mintha a csicskád lennék, ez pedig eléggé megviselt az elején. Ugyanakkor egyszerre ironikus és vicces belegondolni abba, hogy az én apámnak sokkal több pénze van, mint a tiédnek, és minden bizonnyal nem lenne probléma eltakarítani téged az útból. Persze, ha ezt elmondanám neked, akkor kinevetnél és még jobban élveznéd azt, hogy folyamatosan csicskáztathatsz. Nem sok esélyt látok arra, hogy mi egyszer össze fogunk barátkozni, de valahol ugyanazt a fiút vélem néha felfedezni a pillantásodban, aki én magam is voltam a szökésem előtt. Emiatt pedig nem tudok teljesen haragudni rád, lényegében azzal fejezem ki feléd a támogatásom, hogy mindig újratöltöm az italodat, és úgy csinálok, mintha figyelnék a részeg szövegelésedre, hiába nincs ez így. Utálom, amikor túl sokat iszol, mert akkor nekem kell hazavinni téged, te pedig sosem vagy elég hálás érte. Egyszer azt mondtad, hogy magányos vagy, és én vagyok az egyetlen barátod. Ez volt az a pont, ahol nem bírtam tovább, és mivel túl sokat ittál, egyszerűen kiütöttelek a pofátlanságod miatt. Ettől függetlenül sem tartalak szimpatikusabbnak, de néha késztetést érzek arra, hogy segítsek rajtad, amiért ilyen lehetetlen helyzetbe kerültél. Mert, ha valaki tud segíteni neked elmenekülni, akkor az én vagyok.



Brew a cup of life and death’s joy and grief,
to honour a young man, the bright moon is still the same, so there is no need for sadness, why not soar high and free as a bird with the winds and waves, and sing this one song together to the world
mind álarcot viselünk
Jiang Zhou
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
man in the mirror 04PvDIC
man in the mirror LOUB7Rh
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
No one can hold me back
Four billion miles, that's nothing between us, that's nothing between us, even no one has even been there, the moment I closed my eyes, it become clearer, even I can't see it, I can feel it, I'm getting closer and closer to the universe, the moment I closed my eyes it become clearer
♫ :
blow ; cruel ; 100 ways
★ családi állapot ★ :
man in the mirror SA1Q1Lz
There was this girl, the most beautiful in the world
She had all the boys in town wrapped 'round her finger, she would walk the halls and everyone would whisper and talk 'cause all the girls in town wanted to be her
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
man in the mirror NGWIY3j
★ foglalkozás ★ :
bartender
★ play by ★ :
Xiao Zhan
★ hozzászólások száma ★ :
22
★ :
man in the mirror NvnaDDM
 
man in the mirror
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Man in the mirror
» Odette Mirror
» into the mirror; Bree & Soren
» Mirage Mirror - kiemelt
» Tessa & Jamie - The mirror and me

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: