New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Diana Armenis
tollából
Ma 22:56-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 22:51-kor
Jay Harrison
tollából
Ma 22:37-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 22:14-kor
Tyra Greene
tollából
Ma 22:10-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 22:04-kor
Evangeline Ward
tollából
Ma 21:46-kor
Evangeline Ward
tollából
Ma 21:44-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 21:23-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Odette Mirror
TémanyitásOdette Mirror
Odette Mirror EmptyCsüt. 3 Nov. - 21:13
Odette Mirror
„Hiába fürösztöd önmagadban, csak másban moshatod meg arcodat.”

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Odette Mirror
Becenév
Od
Születési hely
New York
Születési idõ
1989.09.30.
Kor
33
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
Hetero
Családi állapot
Szingli
Tanulmányok
Pszichológia szakon végzett a Columbia Egyetemen
Foglalkozás
Pszichológus
Munkahely
Saját irodájában fogadja a pácienseket
Hobbi
Lovaglás, olvasás, zongora

Csoportom:
Egészségügy

Jellem
Odette céltudatos, eszes nő, nagy adag empátiával megáldva, ezért kifejezetten szeretik a páciensei. Mindig ügyel rá, hogy ne csak szakmai, hanem emberi szempontból is kifogástalan legyen hivatásában. Az elmúlt években számos cikket írt szakmai folyóiratokba a gyászmunkáról és a traumafeldolgozás lépéseiről. Szabadidejében többnyire a hivatását illető könyvek, események kötik le, de természetesen van magánélete is azért. Ha teheti, legszívesebben lovagol, zongorázik, vagy az egyetemen megismert barátnőivel ül be egy kávéra beszélgetni.

Avatarom:
Simone Ashley

Múlt
Mióta az eszemet tudom, az foglalkoztat, hogy mi megy végbe az emberekben egy szó, vagy cselekedet előtt, közben, és után.
Hogy mi előzi meg a döntést; most ezt fogom mondani, vagy tenni. A tettek és szavak mezeje rém egyszerű. Kimondtad, megtetted, és utána vállalod a következményeket egy életen át. Vagy nem vállalod. Ez is egy döntés. Tiszta sor. Ám az út, amit odáig bejár az emberi elme és lélek, számomra lebilincselően izgalmas. Ezért lettem pszichológus, egyszersmind beteljesítve a családi hagyományt.
És ami engem illet? Nem kell túl sok hozzá, hogy átadjam, amit az életemről tudni érdemes. Elég hozzá pár szín, hang, íz vagy illat. De mindegyiknél fontosak az árnyalatok. Nagyon fontosak. Ha a gyerekkoromra gondolok, a meleg mályva szín a leginkább meghatározó benne, és a nagymamám mézeskalács illata. Pontosabban szólva, az a szegfűszeg és fahéj illatú aroma, amiben ha az ember igazán megfigyeli, egy csipetnyi csípős esszenciát is talál. Ez az illat szinte tökéletesen le is írja Mamicskámat és a vele való kapcsolatomat. Ő az az asszony, akire mindig számíthattam, aki mindig jelen volt. Tanítóm, mesterem, példaképem. Sokan mondják, hogy nem egészséges, ha egy gyerek a szüleivel barátkozik, de én ezzel nem értek egyet. Egyke gyerek voltam, s szüleim korai, tragikus halála miatt - repülőbalesetben hunytak el -apai nagyszüleim neveltek fel. Nem volt könnyű dolguk, egy eleven, árva kislányt a szárnyaik alá venni már a hetvenhez közelítve, de ők maximálisan helytálltak. Apai ágon harmadik generációs pszichológus lett belőlem. Papa és édesapám is büszkék lettek volna rám, ám apához hasonlóan nagyapám sem láthatta már, ahogy kézhez veszem a diplomámat. Ezen a hosszú, izgalmas úton csak Mamicska kísért végig... akitől tavaly ősszel kellett búcsút vennem. Hiánya máig éget, s bizony nem egyszer írok neki levelet, magam is alkalmazva a pácienseimnek javasolt metódust. A minap is épp neki írtam...

Mèlyen ülő, bölcs kèk szemek, ég veletek!
Úgy mentél el, ahogy az őszi levél hull alá az avarba. Zajtalanul, puhán. Így is éltèl.
Kedvesen, bájosan. Mindig szívből.
Lelked fénylő ezüstjét soha nem feledem. Hogy is feledhetnèm? Hisz mindenütt látlak.

Ott vagy a dédunokád kezében tartott mesekönyvben, amit tőled kapott.
Ott vagy kicsi húga csodákra nyitott, tiszta kék szemében, akit csak álmaimban ölelsz magadhoz. Mert a sors fintoràból èpp elkerültétek egymást. Te elmentél, s ő megérkezett. Hogy is ne emlékeztetne Rád?
Ott vagy a kókusz kockában, amit bármennyi cukrászdában kóstolok meg, soha nem lesz olyan, mint amit együtt készítettünk el.
Ott vagy Anyegin lapjai között, mit ki tudja hányadszorra olvasok újra, pont ilyenkor ősszel.
És ott vagy a sokat forgatott fénykèpeken, amik olyanok számomra, mint neked a jegyesség alatt váltott levelek Papával.
Kincsek.

De Papa is itt van. Hiába ment el már rég.
Mèg mindig érzem a frissen pattogatott kukorica illatát, amit csak ő tudott olyan finoman készíteni.
Még mindig látom a horgásztóba dobott kő csobbanàsában, ahol annyit üldögéltünk. A vízgyűrűkben, a lengedező fűzfa levelekben. Még mindig hallom meleg, öblös nevetését, ha felé szaladtam.
Elmentetek, de örökre itt maradtok az emlékeimben. Hàlás vagyok, hogy az unokátok lehettem. De amiért mèg hálásabb… hogy a barátod is.
Ég veled, Mamicska!

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Odette Mirror
Odette Mirror EmptyPént. 4 Nov. - 19:38
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Odette

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

A hozzánk közelállókat elveszíteni sosem könnyű, főleg akkor, ha ennyire szoros és szép kapcsolat volt köztetek. Azt kell mondanom, hogy minden nehézség és szörnyűség ellenére amit át kellett élned nagyon szerencsés vagy, hogy ennyire szerető és törődő nagyszülők voltak melletted. Pszichológusként biztosan rengeteg módszer van a kezedben arra, hogy hogyan lépj túl a gyászon. Nekem kifejezetten tetszett ez a levélíró megoldás és az, hogy mennyire szépen és szeretettel szólsz hozzá a nagymamádhoz általa.  Odette Mirror 2624752903
Jó lett volna kicsit többet megtudni a karakterről, ki rejtőzik a gyászoló unokán túl benne, de ha itt nem is, a játéktéren biztosan kiderül minden. Kíváncsian várom hogyan fog érvényesülni ez a céltudatos, empatikus doki a mi nyüzsgő városunkban. Odette Mirror 4146035580
Színt és rangot admin fog adni

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york




Being a working mom
The fastest way to break the cycle of perfectionism & become fearless mother is
to give up the idea of doing it perfectly
- indeed to embrace uncertainty
and imperfection.
mind álarcot viselünk
Diane N. Miles
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Odette Mirror 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f77577475684c776f6d4c2d3761513d3d2d3431323237343338332e313462656230303965353931363265343839313235353037363634372e676966

Odette Mirror 86245eae6ae77845395fd009e9a3e0c3d0c0cf82
★ kor ★ :
31
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Odette Mirror 04ec46b0f19f14646089b117e57c4b304e57b998
★ foglalkozás ★ :
Ügyvéd
★ play by ★ :
Courtney Eaton
★ hozzászólások száma ★ :
428
★ :
Odette Mirror 214765f45a4244040ab5cbe1a3710e1a065c71ed
 
Odette Mirror
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Odette Walsh
» Leo & Odette
» man in the mirror
» ღ Who am I Odette or Odília? ღ
» Odette A. Walton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: