New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 15:58-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 15:58-kor
Aerith Anderson
tollából
Ma 15:42-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 15:31-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 15:28-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 15:08-kor
Evangeline Ward
tollából
Ma 15:07-kor
Evangeline Ward
tollából
Ma 15:07-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Sunshine | Lilah & Nina
TémanyitásRe: Sunshine | Lilah & Nina
Sunshine | Lilah & Nina EmptyVas. Nov. 26 2023, 10:11

Delilah & Nikolina
Amint beléptem az üzletbe, nem kellett tüzetesebben körbe néznem ahhoz, hogy bizonyos következtetéseket le tudjak vonni arról, hogy mennyi helyem van itt. Több dolog is ott volt a fejemben és folyamatosan arra emlékeztettem magam, hogy jóideje nem engedhetem meg magamnak azt a luxust, hogy fogjam magam és egyszerűen elforduljak egy álláslehetőségtől csak azért, mert nem tudom magam elképzelni az adott környezetben. Tisztában voltam vele, hogy nagyon fontos egy munkánál az, hogy az ember a mindennapok folyamán élvezze – vagy legalább el tudja végezni – a feladatait, de ennek ellenére egy kicsit úgy éreztem magam, mintha meg lennék lőve azt illetően, hogy pontosan mit kellene tennem. Nyilvánvalóan egy ruházati egységben eladónak lenni nem olyan dolog, amivel ne tudnék megbirkózni tekintve, hogy tengerészmérnöknek készülök és egészen jól haladok azon az úton. Mégis, ennek ellenére kicsit úgy éreztem, hogy nehéz lenne ilyen környezetben elképzelnem magam, ezt pedig csak erősítettem benne a megjelenő nő alakja. Soha nem gondoltam magamra úgy, hogy valaha lehetne hasonló kiállásom, mint a butik tulajdonosának, de mostanában szabályosan lehetetlennek tartottam azt, hogy a kellő önbizalommal tudjam ellátni az itteni feladatokat.
Úgy gondolom, hogy ha az életem mentesül bizonyos traumáktól, akkor sem feltétlenül tudok elvonatkoztatni azoktól a dolgoktól, amik engem igazán építettek. Ha megmarad a pénzünk, akkor minden bizonnyal tanítói állást néztem volna magamnak, vagy zenével kezdek el foglalkozni… Ki tudja mit tartogatott volna nekem a jövő, de összességében most felnőttfejjel úgy láttam, hogy nekem és Archienak nem feltétlenül volt közös jövőnk. A fél világ elválaszt minket, ami miatt nagyon nehéz lett volna akár emailben is tartani a kapcsolatot, én pedig annak ellenére, hogy optimista alkat voltam, szerettem azt hinni, hogy elsodort volna minket egymás mellől az élet. Ha ez megtörténik, akkor sokkal kevésbé fáj a kapcsolatunk vége, mert legalább egyáltalán nem kapjuk meg azt a próbatételt, ami miatt le kell tesztelnünk, hogy pontosan mennyit bírunk ki mi ketten együtt. Így ő számomra egy soha be nem teljesült első szerelem volt, én pedig valaki, akire rossz szívvel gondolt, majd elfelejtett. Szomorú volt ebbe az egészbe belegondolni és magába a ténybe is, hogy mennyire nincs esélyünk elvarrni ezeket a szálakat együtt.
- Igen, sokkal kényelmesebb lesz így – egy apró mosollyal jegyeztem meg ezt. Valóban az volt, mert legalább az egész szituáció nem vált olyanná, mintha egy fiatal tanárommal kellene megértetnem magam. Az már alapvetően akkora falat emelt volna kettőnk közé, hogy szinte biztos voltam abban, hogy mi ketten nem fogunk semmire jutni. Nekem pedig tényleg szükségem volt egy munkára még akkor is, ha nagyon sok időt kellene utazásra áldoznom.
Jó érzés volt az ujjaim között tudni az üveget, mert eléggé tudtam arra összpontosítani, hogy eltereljem a figyelmem a nőről, aki kifejezetten sok zavart keltett bennem az utóbbi időben. A szemem sarkából figyeltem, ahogy elhelyezkedik és azon kezdtem el gondolkozni, hogy mennyire a listája végén lehetek jelenleg. Talán tényleg hallgatnom kellett volna Karára az öltözékemet illetően, de közben bíztam benne, hogy végső soron majd a képességeim fognak dönteni és nem a ruhatáram. Hajlandó lettem volna pár csinosabb darabot beszerezni csak azért, hogy tudjak itt dolgozni, ha úgy jön ki a lépés, hogy mi ketten egy hullámhosszon vagyunk. Vettem még egy mély levegővételt, mielőtt arra készültem volna, hogy talán most ássam alá azt a képet, amit sikerült felépítenem magamról. Bár az is biztos, hogy egyáltalán nem keltettem benne pozitív első benyomást.
- Heti kétszer egyetemre járok sikerült elég elfoglalttá tennem magam, ami boldoggá tett, mert addig sem kellett azon gondolkoznom, hogy pontosan mivel kellene foglalkoznom, a szabadidőmben – De tudok hétvégét vállalni szinte bármikor, mert más elfoglaltságom nincs. Akár egy teljes munkaidőt is meg tudok oldani.
Úgy voltam vele, hogy nem feltétlenül kell felvázolnom azt, hogy mennyire lakom messze, mert az legyen a személyes problémám. Fejben már azt logisztikáztam, hogy a buszon töltött idő, pont elegendő arra, hogy két késelés közben tudjak tanulni. Már nagyon megszoktam, hogy ilyen környéken élek, ezért nem féltem annyira az utcákon sem és a buszon se.
- Azt hiszem a részemről csak ennyi volt – egy kis mosolyt megejtettem – Az elején el akartam mondani ezt.
Ezen a ponton már csak elhallgattam, mert én is éreztem, hogy meg kellene hallgatnom arról, hogy ő mit tud nekem mondani a hellyel kapcsolatban. Talán így is túlságosan előre szaladtam, de nem akartam, hogy esetleg ez kimaradjon az interjúból és később szembesüljön azzal, hogy nekem van egy másik elfoglaltságom, ami megnehezítse a közös munkát.

716 szó || Öltözék


Don't let me go back to darkness of blue
As long as I'm with you, I want nothin' more, nothin' more, nothin' more, 'cause it's good enough, good enough, good enough, going back and forth and reaching for, the place I know that seems so far, where you'll put your arms around my heart, and keep me warm all through the night
mind álarcot viselünk
Nikolina Kwak
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Sunshine | Lilah & Nina HpYdaql
Sunshine | Lilah & Nina 2qDPLMZ
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
My childish self isn't here anymore
I may seem different from you, but I'm not that different, I grew up getting beat down, many were saying I was wrong, when I rise to my aspirations, responsibility always follows, reflecting on it every moment, go up
★ családi állapot ★ :
Sunshine | Lilah & Nina IwlW5qh
It’s because I loved you so much
Because I want to forget you but I can’t, that’s why I want to forget you, that’s how much harder it is, I want to hate you, but I can’t so I hate you even more, I know that what I’m saying right now is really stupid, that it doesn’t even make sense
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Sunshine | Lilah & Nina XyblM2c
★ idézet ★ :
“Come home. Come home and shout at me. Come home and fight with me. Come home and break my heart, if you must. Just come home.”
- Cardan Greenbriar
★ foglalkozás ★ :
egyetemista, eladó
★ play by ★ :
Jung Eunji
★ hozzászólások száma ★ :
37
★ :
Sunshine | Lilah & Nina PhZM8iv
TémanyitásRe: Sunshine | Lilah & Nina
Sunshine | Lilah & Nina EmptySzer. Feb. 23 2022, 23:22

Nikolina & Lilah
Elfogult dolog azt állítani saját magammal kapcsolatban, hogy jó vagyok abban, amit csinálok, hiszen nem igazán foglalkoztam bármi mással eddig életemben. Viszont nem is tervezek váltani, maximum új ötleteket szeretnék megvalósítani, amelyek időről időre felmerülnek bennem, szimplán csak nem vágtam még bele a fejszémet. A mostani alkalom pedig megtanított arra, hogy egyébként is érdemes minél jobban átgondolnom és megterveznem mindazt, ami akár a jövőmbe is kerülhet. Nem akarom azt állítani, hogy mindent csak és kizárólag saját magamnak köszönhetek, egyáltalán nem. Ha teljesen őszinte akarok lenni, a helyzet az, hogy sok dolgot biztosan az apámtól örököltem - és nem csak a szemeim színére gondolok. Ő volt mindig tudatos, ha üzletről van szó, még ha gyerekként fel sem fogtam, hogy mit csinál pontosan. Később épp eléggé elborzasztott a dolog, amikor összetört bennem valamit azzal, hogy a saját világa részévé akart tenni.
Hittem benne, hogy ha születtem is valahová, ha a szüleimnek, a véremnek meg is kellene határoznia engem, de képes leszek túllépni azon, hogy mindezen részletek beskatulyázzanak engem. Amikor elszöktem otthonról, azt hiszem görcsösen hinni akartam abban, hogy magam mögött hagyhatok mindent, amit addig ismertem. Először talán rosszul éreztem magamat és volt némi bűntudatom, amiért hazudtam másoknak. Időbe telt, mire annak az embernek tekintettem magamat, amit eladtam mások előtt. Rá kellett jönnöm, hogy nem válok olyan emberré, mint az apám, ha nem is vettem részt abban, amit ő az életének tekint. Én azt élvezem, amit jelenleg csinálok. Hogy megvan az a fajta önállóságom, ami egy irodában reggel kilenc és délután öt között nem lenne. Hogy olyan dolgok vesznek körül, amelyekért bolondulok és hogy közben olyan emberekkel is dolgozhatok együtt, akik osztják az én lelkesedésemet a ruhákkal és a divattal kapcsolatban.
Szerettem volna, ha Nikolina is ezen emberek közé tartozik és ha egyelőre csak az interjú erejéig is, de jól kijövünk egymással. Nem vagyok akkora üzletasszony, hogy megengedjem magamnak, hogy különböző jelentkezőket különböző attitűddel kezeljek, de a jelenlegi jelöltet egyébként sem tudtam volna hidegen fogadni. Aranyosnak találtam a látható megilletődöttségét és részben ezért is igyekeztem feloldani valamivel a hangulatot. Szeretném azt hinni magamról, hogy egyébként sem vagyok egy hárpia, még főnökként sem, de ezt a jövő dönti el és az alkalmazott, akire esik majd a választásom.
- A magázódástól valamiért idősebbnek érzem magam, ami hiú dolog, de úgy húsz év múlva hajlandó leszek megbékélni vele. - Mosolyogva magyaráztam, még ha nem is érdekelte, hogy pontosan miért kértem ilyet tőle. Egyszerűen örültem neki, hogy nem volt vele problémája, hiszen hosszú távon - ha netán ő lenne az, aki később nekem dolgozik - szimplán jól jön majd, ha nem udvariaskodik velem feleslegesen.
- Ennek örülök, és még egyszer jó, hogy itt vagy. - Nem csak azért, mert nem vesztegette az időmet késéssel, vagy azzal, hogy egyáltalán nem jelent meg. Szimplán csak jó volt tudni, hogy adott esetben tényleg érdekelt valakit az ajánlatom és nekem akar dolgozni. Nyilván nem a személyemnek szól a jelentkezése, sokkal inkább a pénznek, amit kínálok neki, mégis. Mosolyt csalt az arcomra.
- Igen, amit olvastam is. - Lassan bólintottam, közben pedig a figyelmemet teljes mértékben a lánynak szenteltem. Illetlennek éreztem volna, ha nem figyelek oda arra, amit mond nekem. - Szóval még nem fejezted be a tanulmányaidat? - Pár pillanatig várakozom csak, részben a válasza miatt - ami elég egyértelmű volt az alapján amit elmondott, mégis kerek perec akartam tőle hallani -, aztán folytattam: - Nem lenne probléma. Szimplán csak meg kell majd egyeznünk a fix időpontokban és abban, hogy hány órát tudnál dolgozni az óráid mellett. A fizetésed pedig ez alapján alakulna. - Abba úgy érzem nem lehet belekötni, hogy azért fizetek, amit egy alkalmazott megtesz az üzletért. Automatikusan, ha kevesebb időt tölt itt, kevesebbet fog kapni.
A kifakadása - vagy nem is tudom pontosan, hogy minek kellene neveznem - megmosolyogtatott, amit igazság szerint próbáltam ugyan elnyomni, de nem tudnám megmondani, hogy mennyire sikerült. - Az igazság az, hogy nem szeretném, ha úgy gondolná rá, mint rabszolga munkára. Tudom, hogy mindenkinek megvan a magánélete és a felsoroltak ellenére is biztosan szeretnél néha a szüleiddel és a húgoddal lenni. - Én például időről időre vágytam rá, hogy bár olyan egyszerű életem lenne, mint minden második embernek, normális szülőkkel és normális múlttal. - Ha elvállalod a munkát, az órarended alapján meg tudjuk beszélni, hogy mikor kell bejönnöd. Kezdetben úgysem lennél egyedül. - Hiszen abban nincs tapasztalata, hogy az én üzletem egészen konkrétan hogyan működik. Egyébként is felelőtlen lenne teljesen egyedül hagyni valakit az én üzletemmel.
- A tanulmányaid nagyon más irányúak, miért jelentkeztél épp erre a munkára? - Fel voltam készülve arra, hogy talán annyi lesz az indoka, hogy közel vagyok az egyeteméhez, vagy mert szerinte jó pénzt ajánlottam a munkáért, mégis egészen kíváncsi pillantással néztem rá. Azt már tudom, hogy mi mindent lenne hajlandó eldobni és hanyagolni ezért a munkáért, de most az is érdekel, hogy mi az, amit pozitívan lát benne.

794 | öltözék | bocsi a lassúságért Sunshine | Lilah & Nina 2624752903 |  


and if my heart ain't breaking
Then why'd it lead me to your door And all this time we're taking to figure out what's wrong All I know, is if you're here tonight I'll ask you to stay just a little while longer You're the only one that keeps me inspired I just want to be all you desire · · · · · · · · · · · · ·

Nikolina Kwak imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Delilah Barker
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Sunshine | Lilah & Nina Df1fda532a05c1ced9041710fcc17b39bfb03817
Sunshine | Lilah & Nina D4b2e3396912bdd56393be1942d56bee8d8828aa
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Strangers in my head keep making me forget
Where I came from I feel a rush in my bones With all these shadows on our backs How can we take it back How can we love with our hearts on fire?
★ családi állapot ★ :
Sunshine | Lilah & Nina 7a645587539c4d7525f8d80f7268232211289e49
I double dare to say it first
The only thing we've never heard I knew it from the day I met you I'd hang on your every word From our fingers to our toes There are secrets no one knows
★ lakhely ★ :
Tribeca • Manhattan
★ :
Sunshine | Lilah & Nina Feb61eeac8c2a179a4e043853b892511570f7243
★ idézet ★ :
Does it make me WEAK, or rather just a HUMAN that I run away from the things the moment
I begin to love them ?
★ foglalkozás ★ :
butik tulajdonos
★ play by ★ :
Melisa Asli Pamuk
★ hozzászólások száma ★ :
71
★ :
Sunshine | Lilah & Nina D3a3776c89a1079f85845eb7ff9cc637d3ff040a
TémanyitásRe: Sunshine | Lilah & Nina
Sunshine | Lilah & Nina EmptySzomb. Okt. 16 2021, 10:19

Delilah & Nikolina
Határozottan úgy érzem, hogy elkezdett kényelmetlenné válni az életem, amiért sokat kell utaznom egy másik városrészbe. Mivel nincsen autóm, már alapvetően egy buszjárathoz kell igazodnom, ami sajnos nem feltétlenül egyszerű. Számolnom kell példának okáért azzal, hogy vagy túl korán kell felkelnem, és mondjuk fél órával előbb érek a munkahelyemre, vagy pedig túl későn, ezáltal pedig állandó rohanásban leszek, stresszelnem kell, rosszabb esetben elszámolom magam a forgalmi dugóval kapcsolatban, és elkések, ami miatt kirúghatnak, én pedig ismét bekerülök a mókuskerékbe újra. Nagyobb adag stressz hullik a nyakamba, amiért egyedül élek már, hiszen a bérleti díjam fog ezen múlni. Talán kedves a főbérlőm, ugyanakkor én magam meg eléggé büszke vagyok. Emiatt pedig egyszerűen képtelen lennék térden csúszva elé kerülni azzal a kéréssel, hogy napoljuk el a fizetési határidőt. Ott van Rusty, akivel kapcsolatban már így is rengeteg segítséget kapok a szomszéd fiútól… Ő minden bizonnyal nem fog engem megkérdezni arról, hogy van-e pénzem. Enélkül fogja – jogosan – kérni az ételadagot, amihez hozzá van szokva. Nem egyszerű és olcsó feladat egy ekkora kutyát eltartani, főleg nem lakásban. Ugyanakkor pontosan tudom, hogy szükségem van rá a saját biztonságom érdekében is, plusz nagyon szeretem őt, ami miatt megszakadna a szívem, ha a saját butaságaim miatt kellene bármit nélkülöznie.
Tehát… Mivel úgy sincs körülbelül senki az életemben anyán, apán, Karán, és a pszichológusomon meg a kutyán kívül, én magam hamar elhatároztam a kérdéssel kapcsolatban. Nagyon sokat számít Bronxban a fizetés. Nem szerettem volna eladni valamelyik szervemet, vagy egy éjszakai bár életébe belekeveredni… A szüleim minden bizonnyal az összes szál hajamat kitépték volna, ha bármit megtennék a pénzért. Annyira nem volt szűkös nekem sem, hogy lényegében minden megfeleljen, ugyanakkor sokat számított az az összeg, amit a hirdetésben láttam. Túl nagy a különbség, a munka pedig teljes mértékben elvégezhető. Mivel nem hosszútávra terveztem, és valószínűleg öt éven belül tengerre fogok szállni, csak arra volt szükségem, hogy fent tudjam tartani az albérletet.
Akkor éreztem először azt, hogy megőrültem, amikor betettem a lábam a butikba, elmenekülni viszont abban a pillanatban szerettem volna, mikor megpillantottam a nőt. Lerítt a helyről, hogy konkrétan a padlószerkezet darabonként drágább lehetett, mint az unalmas öltözék, amit a mai napra választottam. Talán hallgatnom kellene néha a húgomra, és nőiesebben kinézni. Az ilyen interjúkon pont azok a lányok járnak sikerrel, akik vannak annyira szépek, mint Kara. Mindezt apának sosem fogom elmondani, mert én kapnék ki emiatt is, hogy támogatom a lányt a butaságaiban. Viszont mivel mindennap igyekeztem megőrizni a maradék büszkeségem, igyekeztem mosolyt varázsolni az arcomra, és kihúzni magam, bármennyire volt zavarba ejtő az egész szituáció. Ha már veszíteni fogok, akkor azt is stílusosan illik, nem menekülhetek el csak úgy, komplett idiótát csinálva magamból.
- Nem, abszolút nem. A magázódással sem lett volna gond – igyekeztem egy kedves, és rugalmas jelölt képét kelteni benne. Az egyetemen voltak fiatal tanárok, akik konkrétan a nagy testvéreink lehettek volna, de mivel matrózként dolgoztak szezonban, tartottak nekünk oktatásokat is, ha éppen kihagytak egy vagy másfél évet. Nyilvánvalóan velük sem tegeződtünk, mivel ez a része a tanulmányainknak nagyon komoly volt. A jövőben emberi életek fognak múlni a munkámon, és itt még csak a hajó irányításáról, működésének tervezéséről van szó. Ha mégis valami hiba lépne fel, akkor nekem ugyanúgy mentenem kell az emberi életeket, mint mindenki másnak, akik a személyzetbe tartoznak.
Amíg távol volt a vizemért, volt egy kis időm összeszedni magam, és gyorsan megtöröltem az időközben nedvessé váló tenyeremet a nadrágomban. Csak akkor realizáltam, hogy mennyire szánalmasan nézhetek ki, amikor visszatért a nekem szánt vízzel és pohárral, amit természetesen felhasználtam. Plusz időt nyertem azzal, amíg kiöntöttem a folyadékot, illetve addig sem azzal voltam elfoglalva, hogy a nő miként tud ennyire elegánsan és nőiesen helyet foglalni, amíg én leginkább egy kisgyerekre hasonlítottam az általa felkínált helyen.
- Szerencsére nem ütköztem ilyen problémába – azt már nem tettem hozzá, hogy akkor el is késtem volna, mivel ezzel is csak saját magam alatt vágtam volna a fát. Örömmel töltött volna el az a tény, hogy ha már nem kellett volna figyelnem minden szavamra és cselekedetemre, de egyelőre még én voltam abban a szükséghelyzetben, hogy munkát kellett találnom, méghozzá azonnal.
- Az önéletrajzomban megjelöltem egy felsőoktatási képzést – és talán hibát követtem el azzal, hogy csak az évem kezdetét írtam oda, azt pedig nem, hogy ez még folyamatban van – Emiatt heti háromszor be kell járnom az egyetemre. Problémát jelentene a dolog?
Magam is éreztem, hogy talán túlságosan kezdek belemelegedni a dologba, és ahogy elnéztem a környezetet, hiába nem éreztem magam teljes mértékben idevalónak, vettem egy mély levegőt, és gyorsan elhadartam a következőket:
- Nincs se barátom, se gyerekem, nem vagyok házas sem, anya és apa elvannak nélkülem, a húgom pedig már elég nagy ahhoz, hogy cikinek gondoljon, és inkább a barátaival lógjon. Szóval tudok hétvégéket vállalni, de hétfőtől szerdáig maximum fél műszakokat. Ez problémát jelentene?
Csak akkor jöttem rá, hogy mennyire sikerült zavarba ejtő módon kifejezni magam, amikor mindez kijött a számon. Vajon Rusty hogy reagálna arra, hogy őt egyáltalán nem említettem? Erre mondhatom azt, hogy amiről nem tud, az nem fáj neki?

822 szó || Öltözék


Don't let me go back to darkness of blue
As long as I'm with you, I want nothin' more, nothin' more, nothin' more, 'cause it's good enough, good enough, good enough, going back and forth and reaching for, the place I know that seems so far, where you'll put your arms around my heart, and keep me warm all through the night
mind álarcot viselünk
Nikolina Kwak
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Sunshine | Lilah & Nina HpYdaql
Sunshine | Lilah & Nina 2qDPLMZ
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
My childish self isn't here anymore
I may seem different from you, but I'm not that different, I grew up getting beat down, many were saying I was wrong, when I rise to my aspirations, responsibility always follows, reflecting on it every moment, go up
★ családi állapot ★ :
Sunshine | Lilah & Nina IwlW5qh
It’s because I loved you so much
Because I want to forget you but I can’t, that’s why I want to forget you, that’s how much harder it is, I want to hate you, but I can’t so I hate you even more, I know that what I’m saying right now is really stupid, that it doesn’t even make sense
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Sunshine | Lilah & Nina XyblM2c
★ idézet ★ :
“Come home. Come home and shout at me. Come home and fight with me. Come home and break my heart, if you must. Just come home.”
- Cardan Greenbriar
★ foglalkozás ★ :
egyetemista, eladó
★ play by ★ :
Jung Eunji
★ hozzászólások száma ★ :
37
★ :
Sunshine | Lilah & Nina PhZM8iv
TémanyitásRe: Sunshine | Lilah & Nina
Sunshine | Lilah & Nina EmptyHétf. Május 10 2021, 21:37

Nikolina & Lilah
Sok mindent megadtam volna azért, hogy ne legyen más problémám az életben, csak annyi, hogy alkalmazottat kell találnom a butikomba, mert én szeretném mellette élni az életemet és időt szakítani olyan dolgokra, amelyekre általában minden ember szokott - például hobbira, barátokra, vagy párt találni. Még ha ez utóbbi jelen helyzetben abszolút olyasminek tűnt is, aminek nem szabadott volna előkelő helyet elfoglalnia a prioritások listáján.
Ha el akarom hitetni magammal, hogy nem teljes mértékben önzés az, amit csinálok, akkor meg tudom magyarázni ezt a döntést azzal, hogy nem szórakozásból akarok szabadidőt biztosítani magamnak, hanem csak és kizárólag annak érdekében, hogy továbbra is meglegyen ez a butik és hogy a végére járjak ennek az abszurd és elviselhetetlen szituációnak. Ismerem magamat annyira, hogy tudjam, lenne ennek a kijelentésnek igazság tartalma. Nem véletlenül döntöttem úgy tíz éve, ahogyan és tudom, hogy addig nem lennék nyugodt, amíg nem élhetem úgy az életemet úgy, ahogyan én magam szeretném. Abba pedig nem tartozik bele az, hogy ki legyek szolgáltatva valakinek, aki történetesen rájött, hogy ki vagyok én, honnan származom és mennyire kétségbe ejt, ha csak arra kell gondolnom, hogy hirtelen bele kell csöppennem abba a világba, amit minden porcikám elutasít. Űzött vad sem szeretnék lenni, aki minden apró nesz miatt megijed és aki állandóan a háta mögé néz. Nem tettem semmi rosszat, tehát nem kell, hogy bűnösnek érezzem magamat. Ha egy valamit sajnálok, az egyedül az, hogy elhagytam édesanyámat, aki nem tehet semmiről. Egyszerűen csak rossz emberhez ment hozzá. Apámnak viszont képtelen lennék valaha is megbocsátani, különösen annak a tudatában, amit Louis-val tett, ha hihetek azoknak a bizonyítékoknak, amelyeket mi kézhez kaptunk.
Nem maradt több időm azon gondolkozni, mi lesz, ha beválik a mai jelentkező és ténylegesen fel tudok venni valakit, mert megérkezett a lány, akivel telefonon beszéltem. Megmosolyogtatott maga a szituáció, mert bár én magam soha nem jelentkeztem hasonló állásra, de szerettem volna magamat olyan nőnek gondolni, aki ránézésre is elég szimpatikus energiákkal rendelkezik - de legfőképpen nem félelmetes. Azt természetesen nem várhattam el, hogy a telefonhívásunk után most személyesen is felismerje a hangomat, de nem is ezért kerülne alkalmazásra, ha jót sikerül beszélgetnünk.
- Köszönöm - mondom szinte rögtön, amikor megengedi a tegeződést. - Szerintem egyébként sincs túl sok korkülönbség közöttünk, így kevésbé lesz kellemetlen. Legalábbis remélem számodra sem lesz az. - Talán meg kellett volna jegyeznem, hogy pontosan mikor született, az önéletrajza alapján, de ahogyan ijesztőnek, úgy olyan személynek sem tekintem magamat, aki az életkora alapján részesítene valakit negatív megkülönböztetésben.
- Rendben, víz. - Bólintok egyet, majd megteszem azt a szükséges néhány lépést, ami a bolt eladóteréből a hátsó raktárhoz vezető folyosóig szükséges. Innen szerzek a hűtőből egy üveg vizet és ha szükség lenne rá egy poharat is, amelyeket immár a lány elé helyezek, mielőtt én magam is helyet foglalnék. Ahelyett, hogy a szoknyámat kezdeném igazgatni, szimplán egymásra csúsztatom a lábaimat és nem foglalkozom azzal, hogy valamennyit felfelé mozdult a lábamon a sötét anyag. Épp elég hosszú darabot választottam a mai napra, hogy ne legyen esélyem bárkinek is villantani. Nem mintha lenne bárki, akinek villantanék.
- Ennek örülök. Mindig tartok tőle, hogy a netes térkép csalóka, de a butik neve elég árulkodó, meg lehet találni. - Ezer meg egy ötletem volt már arra, hogy pontosan hogyan is emelhetném ki a saját üzletemet a környéken sorakozók közül, vagy mi az, amivel magát a bejáratot is feldobhatnám, de jelenleg nem ezért vagyunk itt, az én ötleteim pedig amúgy is kiforratlanok.
Érdeklődő pillantással fordulok felé és hallgatom a szavait. A kezeimet összekulcsolom és a térdemre csúsztatom őket, majd finoman hátra dőlök, hogy valamivel kényelmesebb, de nem teljesen olyan testtartást vegyek fel, mint aki elengedte magát. Szeretném úgy kezelni ezt az állásinterjút, ami jó élmény lehet a sok között, még ha esetleg a végén nem is ő lesz az, akit kiválasztok. - Persze, csak nyugodtan kérdezz - határozottan bólintok mellé. - Ez legalább annyira szól rólad is, mint rólam. Szóval hallgatlak. - Finoman megugranak a szemöldökeim, de igyekszem nem premier plánban bámulni őt, nehogy kellemetlen legyen a szituáció. Végső soron nem ismerjük egymást, két teljesen idegen nő vagyunk és épp arról készülünk beszélgetni, hogy lehet-e bennünk annyi közös, hogy tudjunk együtt dolgozni.

678 | öltözék | bocsi a lassúságért Sunshine | Lilah & Nina 2624752903 |  


and if my heart ain't breaking
Then why'd it lead me to your door And all this time we're taking to figure out what's wrong All I know, is if you're here tonight I'll ask you to stay just a little while longer You're the only one that keeps me inspired I just want to be all you desire · · · · · · · · · · · · ·

Nikolina Kwak imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Delilah Barker
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Sunshine | Lilah & Nina Df1fda532a05c1ced9041710fcc17b39bfb03817
Sunshine | Lilah & Nina D4b2e3396912bdd56393be1942d56bee8d8828aa
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Strangers in my head keep making me forget
Where I came from I feel a rush in my bones With all these shadows on our backs How can we take it back How can we love with our hearts on fire?
★ családi állapot ★ :
Sunshine | Lilah & Nina 7a645587539c4d7525f8d80f7268232211289e49
I double dare to say it first
The only thing we've never heard I knew it from the day I met you I'd hang on your every word From our fingers to our toes There are secrets no one knows
★ lakhely ★ :
Tribeca • Manhattan
★ :
Sunshine | Lilah & Nina Feb61eeac8c2a179a4e043853b892511570f7243
★ idézet ★ :
Does it make me WEAK, or rather just a HUMAN that I run away from the things the moment
I begin to love them ?
★ foglalkozás ★ :
butik tulajdonos
★ play by ★ :
Melisa Asli Pamuk
★ hozzászólások száma ★ :
71
★ :
Sunshine | Lilah & Nina D3a3776c89a1079f85845eb7ff9cc637d3ff040a
TémanyitásRe: Sunshine | Lilah & Nina
Sunshine | Lilah & Nina EmptyVas. Feb. 28 2021, 14:56

Delilah & Nikolina
Pontosan tudtam, hogy már ideje volt elhagynom a családi fészket, amihez lényegében minden lehetőségem adott volt. Az évek alatt, anya és apa sosem kérte el azt a pénzt tőlünk, amiért a húgommal megdolgoztunk. Viszont elég jó tanulság volt szerintem mind a kettőnk számára, hogy mennyire nincs értelme elherdálni a pénzünket olyan dolgokra, amiket alapvetően nem használunk. Éppen ezért, én nem nagyon tartottam otthon egy szempillaspirálnál több dolgot, mert azt is karácsonykor voltam csak hajlandó magamra kenni, némi ajakápoló társaságában. A mai nap viszont más volt.
Meg kellett győznöm egy nőt arról, hogy én lennék a legjobb választás arra, hogy felvegyen a butikjába, mivel az előző munkahelyemen sajnos nem tudtam megegyezni a főnökömmel abban, hogy az órarendemhez igazítsa a munkaidőmet. Reménykedtem benne, hogy itt ilyesmi probléma nem adódik majd nekem, viszont Kara időközben hozzám vágott egy csomó smink kelléket, hogy „el tudjam adni magam”. Arról már le kellett beszélnem, hogy a ruhásszekrényét is kipakolja, mert minden bizonnyal, ha valamivel, akkor a húgom cuccaival semmiképpen sem fogok jó benyomást kelteni. Pont ezért is használtam szimplán a korrektorát a szemem alatti sötét karikákra, meg a saját béna, már majdnem teljesen beszáradt szempillaspirálomat is elővettem.
Nyilvánvaló, hogy nem lenne kellemes Bronx és Manhattan között ingázni, viszont Bronxban normális munkát találni nem a világ legegyszerűbb dolga. A jó helyek általában diplomakötelesek, vagy pedig protekcióval lehet a legkönnyebben bekerülni. Persze senki nem preferálja azt, ha valakinek nincsen tapasztalata, a diákmunkákat pedig, mint mindenhol, itt is semmibe veszik. Így boldog voltam, amiért visszahívtak, mert ez egy lépéssel közelebb vitt ahhoz, hogy legalább ne kelljen annyira aggódnom, hogy a jövő hónapban miből fizetem ki az albérletemet, és mit adok enni a kutyának. Magamra ebben a helyzetben már nem is gondoltam, mert nyilvánvalóan az állat az első. Nem hiszem, hogy végig tudnám nézni, ahogyan elfogy, amíg nekem tökéletes életem van.
Nem tartom magam igénytelennek, viszont utálok feltűnést kelteni. Éppen ezért is hordom a hajam minden esetben unalmas copfokban, nem viselek olyan ruhákat, amik túlzottan sokat mutatnának az alakomból. Emiatt otthon elég sokat kapok a húgomtól, de anya minden alkalommal leállítja, ha előkerül a téma. Lehetnék csinosabb, és elfelejthetném a múltat… De ez nem volt annyira egyszerű, amikor lényegében fiúk térdeltettek le a mosdóban, és bontották ki a nadrágjukat. Sok esetben a becsöngetés mentett meg attól, ami történhetett volna, viszont nem akartam a családomat a részletekkel traumatizálni. Egyszerűbb volt rájuk mosolyogni és annyit mondani nekik, hogy megváltozott a stílusom.
Ennek ellenére most mégis megigazítottam a hajamat a kirakat előtt állva. A frufrumat elegyengettem, a tarkómon összefogott tincseket pedig megszorítottam, mielőtt beléptem volna a boltba… Ahol az első pillanatban sikerült leégetnem magam azzal, hogy a főnököt, akivel beszéltem, beosztottnak néztem. Egészen a fülemig pirultam a felismeréstől, ugyanis a nő nagyon csinos volt és sokkal magasabb nálam. Hirtelen már nem örültem annyira annak, hogy nem fogadtam el Kara ajánlatát, de ettől függetlenül még mindig szerettem volna megkapni a munkát. Csak már kevésbé reménykedtem benne, hogy az esélyes jelöltek között leszek.
- Oh – egészen zavartam tűrtem a fülem mögé egy apró kis babahajat, ami minden erőlködésem ellenére is kiszabadult a copfból és az arcomba lógott. Nem sokon múlott, hogy bocsánatot kérjek, amiért nem ismertem fel azonnal – Rendben van, ha tegeződünk.
Én a magam részéről igyekeztem egyelőre felmérni a helyzetet és belesimulni abba. Első pillantásra ahogy körbetekintettem a boltban, inkább éreztem azt, hogy a húgom sokkal jobb és energikusabb munkaerő lenne itt, ennyi szép ruha között. Ugyanakkor most nem Karára kellett gondolnom, hanem saját magamra… És a kiskutyámra, akinek enni kell adnom! Mivel lakótársat még nem találtam, minden költség engem terhelt.
- Egy kis vizet elfogadnék – mivel a nő nagyon kedves volt, én magam is könnyen felvettem a hangulatát és igyekeztem a lehető legtöbbet kihozni magamból. Sokkal kevésbé éreztem magam feszültnek, amiért ennyire kedvesen bánt velem, így már nem okozott gondot az, hogy kihúzott derékkal kövessem őt az általa felkínált helyekhez. Egyébként csak azért választottam a vizet, mert nem akartam, hogy miattam túl sokat foglalkozzon egy ital elkészítésével, és udvariatlanságnak találtam volna, ha nem fogadom el, amivel megkínál.
- Könnyen idetaláltam és rendben volt az út – egészen közvetlen hangon szólaltam meg, miután mind a ketten helyet foglaltunk. A vízbe egyelőre még nem kortyoltam bele – Mielőtt elkezdenénk, feltehetnék pár kérdést?
Legalábbis én szükségesnek találtam, hogy az elején letisztázzuk a tanulmányaimat is. Talán azzal szerzek pár jó pontot nála, ha már most őszintén állok hozzá és nem csak a saját magam fényezését helyezem előtérbe.

728 szó || Öltözék


Don't let me go back to darkness of blue
As long as I'm with you, I want nothin' more, nothin' more, nothin' more, 'cause it's good enough, good enough, good enough, going back and forth and reaching for, the place I know that seems so far, where you'll put your arms around my heart, and keep me warm all through the night
mind álarcot viselünk
Nikolina Kwak
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Sunshine | Lilah & Nina HpYdaql
Sunshine | Lilah & Nina 2qDPLMZ
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
My childish self isn't here anymore
I may seem different from you, but I'm not that different, I grew up getting beat down, many were saying I was wrong, when I rise to my aspirations, responsibility always follows, reflecting on it every moment, go up
★ családi állapot ★ :
Sunshine | Lilah & Nina IwlW5qh
It’s because I loved you so much
Because I want to forget you but I can’t, that’s why I want to forget you, that’s how much harder it is, I want to hate you, but I can’t so I hate you even more, I know that what I’m saying right now is really stupid, that it doesn’t even make sense
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Sunshine | Lilah & Nina XyblM2c
★ idézet ★ :
“Come home. Come home and shout at me. Come home and fight with me. Come home and break my heart, if you must. Just come home.”
- Cardan Greenbriar
★ foglalkozás ★ :
egyetemista, eladó
★ play by ★ :
Jung Eunji
★ hozzászólások száma ★ :
37
★ :
Sunshine | Lilah & Nina PhZM8iv
TémanyitásRe: Sunshine | Lilah & Nina
Sunshine | Lilah & Nina EmptyKedd Dec. 08 2020, 21:38

Nikolina & Lilah
Tulajdonképpen egészen mostanáig nem jelentett különösebb megpróbáltatást, vagy kellemetlenséget a tény, hogy egyedül dolgozom. Jó pár évem volt arra, hogy megszokjam, hogy nincsen más akire támaszkodhatnék, ez pedig gyakorlatilag kihatással volt arra is, hogy mennyire bízom meg a környezetemben, vagy épp szimplán csak az embertársaimban. Ugyanakkor arra is képtelen lettem volna, hogy teljesen egyedül éljem le az életemet. Kifejezetten nagy hatással volt a baráti kapcsolataimra az, hogy eljöttem Chicagóból. Lényegében teljesen megszakadt mindenkivel a kapcsolatom, akiket akkor, tizenhat-tizenhét évesen a barátomnak nevezhettem és újra kellett kezdenem itt, New Yorkban. Csak a vak szerencsén múlott, hogy a férfinek hála, aki segített nekem elintézni az új papírjaimat, olyan embert is sikerült találni mellém itt a városban, aki kiadhatta magát a gondviselőmnek - természetesen a megfelelő összegért. Ha őszinte akarok lenni, hiába hagytam ott az otthonom, még elég sokáig fennállt annak a veszélye, hogy semmivel nem leszek jobb, mint az apám. Vagy ha már itt tartunk, az anyám, aki mindenről tudott és mégsem emelte fel a szavát soha azért, hogy nem akar részt venni azokban a szörnyűségekben, amelyek a Salerno család nevére írhatóak.
Ettől független mindig igyekeztem szem előtt tartani azt, hogy miért vagyok egyedül és miért hagytam ott az otthonom, a barátaimmal és azzal a biztonsággal együtt, amit a piszkosan szerzett bár, de tetemes mennyiségű pénz megadott volna. Képmutatónak éreztem volna magamat, ha egyszerűen visszacsúszom abba, amit el akartam hagyni. Több és jobb akartam lenni, ezért bár kénytelen voltam bizalmatlanul fordulni a világ felé, de meg kellett tennem, hogy az évekkel ezelőtt kitűzött céljaim megvalósuljanak.
Talán igaz, hogy abból lehet építkezni igazán, ami megpróbáltatások elé állít és hogy a gondterhes időket nem kell feltétlenül rosszként felfogni, hiszen ha túléljük őket, ténylegesen is erősebbé válunk és tapasztaltabbá. Az életemnek azonban vannak olyan pontjai, amelyek legszívesebben csak elfelejtettem és letagadtam volna. Valószínűleg ez is egyfajta megtagadása önmagamnak és valamilyen formában mégis képmutatóvá váltam ezáltal... A múlt pedig tett arról, hogy még csak közelében sem legyek annak, hogy elfelejthessem. Sőt, ehelyett kénytelen voltam állandó kétségek és a félelem egyfajta változó, de állandóan jelenlévő változatával együtt élni. Az ugyanis, hogy tudomást szereztem az öcsémről, az események furcsa, nyakatekert módján tulajdonképp mégiscsak pozitívnak tekinthető. Viszont állandóan ott volt bennem a félsz miatt, hogy mi történhet még. Hiszen a tény, hogy Louis és én megismertük egymást túl jó volt ahhoz, hogy ennyiben maradjon.
Arra van jelenleg a legnagyobb szükségem, hogy legalább egy dolog - ami a hétköznapokon boldoggá tesz -, jól menjen. Ez pedig a bolt, ahová segítőt, vagyis eladót kerestem magam mellé, aki le tudja venni a vállamra nehezedő terhek legalább egy pici részét. Nyilvánvalóan én szeretném ellátni a bolt igazgatásával járó feladatokat minden hatáskörben, a jelenlegi lelkiállapotomban azonban attól tartok, hogy ez nem menne maradéktalanul. Mivel azonban én is pénzből élek - hiába a chicagói pénz -, muszáj vagyok gondolni az életem üzleti részére is, nem csak a magánéletemre. Előre sejtettem, hogy nem lesz egyszerű feladat a kiválasztás, hiszen olyan valakire volt szükségem, akiben akár egy rövid beszélgetés után is fel tudtam fedezni a potenciált arra, hogy a későbbiekben jobban is megbízzam benne. Emiatt pedig kénytelen voltam meghallgatni több embert is. - Jó napot! - Mosoly terült el az arcomon, mivel annyira hivatalosnak tűnt ez a köszönés kettőnk között, egy pillanatig beharaptam az ajkam, ugyanis nem akartam rögtön kikövetelni, hogy tegeződjünk, így viszont kifejezetten kezdtem öregnek érezni magamat, holott huszonhét évesen nem kellene így tennem.
- Velem beszéltél. Én vagyok Delilah. - Mosollyal az arcomon lépek ki a pult mögül és sétálok közelebb hozzá, hogy a kezemet nyújtsam felé. - Köszönöm, hogy ilyen pontosan érkeztél. Ne haragudj, hogy rögtön letegeztelek, de ha neked is megfelel, akár maradhatnánk is ennél. - Óvatos pillantással nézek rá, ugyanis ha nem tetszik neki a tegeződés, azt is elfogadom.
- Gyere csak, foglalj helyet. - A próbafülkék közelében elhelyezkedő fotelek felé mutatok. - Megkínálhatlak valamivel? Tea, kávé, víz? - Kedvesen puhatolózom, hátha nem utasítja vissza az ajánlatot. Ha választ valamit, igyekszem annak az elkészítésével elfoglalni magamat, ha pedig nem, egyszerűen leülök mellé, a kérdést azonban mindenképpen felteszem. - Milyen volt az utad idáig? Könnyű volt megtalálni a boltot?

672 | öltözék | bocsi a lassúságért Sunshine | Lilah & Nina 2624752903 |  


and if my heart ain't breaking
Then why'd it lead me to your door And all this time we're taking to figure out what's wrong All I know, is if you're here tonight I'll ask you to stay just a little while longer You're the only one that keeps me inspired I just want to be all you desire · · · · · · · · · · · · ·

Nikolina Kwak imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Delilah Barker
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Sunshine | Lilah & Nina Df1fda532a05c1ced9041710fcc17b39bfb03817
Sunshine | Lilah & Nina D4b2e3396912bdd56393be1942d56bee8d8828aa
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Strangers in my head keep making me forget
Where I came from I feel a rush in my bones With all these shadows on our backs How can we take it back How can we love with our hearts on fire?
★ családi állapot ★ :
Sunshine | Lilah & Nina 7a645587539c4d7525f8d80f7268232211289e49
I double dare to say it first
The only thing we've never heard I knew it from the day I met you I'd hang on your every word From our fingers to our toes There are secrets no one knows
★ lakhely ★ :
Tribeca • Manhattan
★ :
Sunshine | Lilah & Nina Feb61eeac8c2a179a4e043853b892511570f7243
★ idézet ★ :
Does it make me WEAK, or rather just a HUMAN that I run away from the things the moment
I begin to love them ?
★ foglalkozás ★ :
butik tulajdonos
★ play by ★ :
Melisa Asli Pamuk
★ hozzászólások száma ★ :
71
★ :
Sunshine | Lilah & Nina D3a3776c89a1079f85845eb7ff9cc637d3ff040a
TémanyitásSunshine | Lilah & Nina
Sunshine | Lilah & Nina EmptyKedd Nov. 03 2020, 14:22

Delilah & Nikolina
Nagyon régóta szükségem lett volna már egy olyan munkára, ami elég tartósnak bizonyul az életemben. Lényegében már kezdett elegem lenni a folyamatos, izzasztó gürizésből, ami sosem fizetett eleget ahhoz, hogy egy kicsit is kényelmesebben kezdjek el élni. Lényegében pont ezért is voltam kénytelen több internetes portálra kirakni azt, hogy lakótársat keresek, illetve a lépcsőházunkba is kiragasztottam egy cédulát a telefonszámommal. Pontosan tisztában voltam azzal, hogy ez elég veszélyes dolog, de ugyanakkor nem gondolom azt, hogy bárki számára jelenleg kívánatos lennék, tehát... Lehetőségem van arra, hogy bizonyos ajánlatokat egyszerűen csak figyelmen kívül hagyhattam. Ha valaki meg akarna erőszakolni, az ugyanúgy megtalál az interneten, a főbérlőm pedig elég ijesztő ember, így szinte biztos voltam magamban... Neki is látnia kell azt a személyt, akivel szeretné kivenni az eddig üresen állt szobát. Hiába lesz több a fogyasztás, a kaja költség is megoszlik majd, meg legalább biztosan elfogy a főtt étel is... Határozottan gazdaságosabb lenne.
Anyáék illetve a húgom már többször jelezték számomra azt, hogy ideje lenne nem Bronxban munkát néznem magamnak és igényt tartanom az olyan ajánlatokra, mint például a cafeteria, vagy buszjegy térítés. A magam részéről nem is nagyon voltam biztos abban, hogy miként kellene ezeket a csodás javaslatokat fogadnom. Ha ennyire könnyűnek tartják a munkakeresést, akkor ők maguk is megoldhatnák a dolgot. Nem mehetünk el a tény mellett, hogy korábban soha nem szorultunk arra, hogy dolgozzunk, így nehéz lett volna számukra megmagyaráznom, hogy minden bizonnyal nem fogok olyan helyet találni túl gyorsan, ahol ennyi mindent biztosítanának egy munkavállaló számára. Én nekem csak a pénzre lett volna szükségem, mivel Bronxon belül is tömegközlekedek, így a bérleteket mindenképpen meg kell vásárolnom magamnak.
Egyelőre nem szóltam a családomnak arról, hogy ma állásinterjúra megyek, és ha az sikeres lesz, akkor minden bizonnyal azonnali hatállyal felmondok az előző munkahelyemen. Hiába van messze az egyetemtől és az otthonomtól ez a hely, a metrókon és a buszokon majd tudok tanulni, a többit pedig megoldom... Mert amúgy se nagyon van más választásom. Lényegében nem ezért hagytam ki a részleteket, szimplán csak nem akartam magam köré túl nagy felhajtást. Kara minden bizonnyal becsmérelte volna a ruhatáram és rám erőltet valamit a sajátjából. Anya pedig képes lett volna interjú kérdéseket sorra venni velem, és a válaszokat a számba rágni. Én ezek következtében pedig csak feszült lettem volna, és egyszerűen leblokkolok, aztán el is köszönnek tőlem.
Nyilvánvalóan utánanéztem a butiknak, ahova terveztem beadni a felmondásom, és ez a hely nem tűnt egyenlőnek az előző munkahelyemmel... Ahova teljes nyugalommal mehettem egy kapucnis pulóverbe interjúzni. Ide azért nem mertem volna megkockáztatni, éppen ezért szárítottam be a hajam – még egyenesebbre – kezdtem valamit a frufrummal és cseréltem le a szokásos bő ruházatom nos hát... Egy fokkal kevésbé fiúsra. Még így is leginkább egy általános iskolásra hasonlítottam, aki már túl nagy a fekete nadrághoz, ezért farmerban megy az évnyitóra, mert lázad. Ugyanakkor ez volt minden, amit a legkevésbé találtam kényelmetlennek, és még egy órán keresztül legalább buszoznom kell Manhattanbe. Éppen elég volt számomra az, hogy minden kilométerrel egyre kisebbre szorult össze a gyomrom.
Alapvetően a magasabb órabér mindenképpen jól jött volna, mert enni kell adnom Rustynak is, aki amúgy háromszor annyit képes megenni, mint én. És határozottan tudatos gazdi vagyok, tehát a kutya nem kap ember kaját és csak akkor ehet, amikor annak eljön az ideje... Remélem, hogy mindezt majd a leendő lakótársam is szem előtt tartja.
Amikor eljött a leszállás ideje, erősen kapaszkodtam meg, mivel elkezdett izzadni a tenyerem. Emlékeztetnem kellett magam arra, hogy a leszálláskor töröljem majd meg, mert nem feltétlenül kell már rögtön rossz benyomást tennem az interjúztatómra.
Óvatos léptekkel mentem be a butik ajtaján, majd néztem kicsit körbe, viszont hamar megpillantottam a fiatal nőt, aki minden bizonnyal felhívott az állással kapcsolatban.
- Jó napot! – nem igazán tudtam behatárolni a korát, de az határozottan látszott, hogy nálam idősebb, én pedig a koromnál is sokszor fiatalabbnak tűnök. Kara szerint azért van, mert nem sminkelem magam, és frufrut hordok. Szerinte pont úgy nézek ki, mint egy tizenöt éves kis diáklány, csak éppen az egyenruha hiányzik.
- Beszéltem valakivel telefonom, azért vagyok itt – magam sem értettem a körítést, ugyanakkor nem tudtam, hogy pontosan hányan dolgoznak ezen a helyen, tehát a megfogalmazás így volt pontos – Tízre kellett jönnöm interjúzni.

688 szó || Öltözék


Don't let me go back to darkness of blue
As long as I'm with you, I want nothin' more, nothin' more, nothin' more, 'cause it's good enough, good enough, good enough, going back and forth and reaching for, the place I know that seems so far, where you'll put your arms around my heart, and keep me warm all through the night
mind álarcot viselünk
Nikolina Kwak
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Sunshine | Lilah & Nina HpYdaql
Sunshine | Lilah & Nina 2qDPLMZ
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
My childish self isn't here anymore
I may seem different from you, but I'm not that different, I grew up getting beat down, many were saying I was wrong, when I rise to my aspirations, responsibility always follows, reflecting on it every moment, go up
★ családi állapot ★ :
Sunshine | Lilah & Nina IwlW5qh
It’s because I loved you so much
Because I want to forget you but I can’t, that’s why I want to forget you, that’s how much harder it is, I want to hate you, but I can’t so I hate you even more, I know that what I’m saying right now is really stupid, that it doesn’t even make sense
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Sunshine | Lilah & Nina XyblM2c
★ idézet ★ :
“Come home. Come home and shout at me. Come home and fight with me. Come home and break my heart, if you must. Just come home.”
- Cardan Greenbriar
★ foglalkozás ★ :
egyetemista, eladó
★ play by ★ :
Jung Eunji
★ hozzászólások száma ★ :
37
★ :
Sunshine | Lilah & Nina PhZM8iv
TémanyitásRe: Sunshine | Lilah & Nina
Sunshine | Lilah & Nina Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Sunshine | Lilah & Nina
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lilah & Lou
» Lilah && Kian
» Lilah && Hell
» they can read all about it | Hailee & Lilah
» thinking of you more every day ◇ Lilah & Kian

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Üzletek és bevásárló központok-
Ugrás: