New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 120 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 105 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Ma 10:25-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 10:19-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 9:46-kor
Zaide Moran
tollából
Ma 9:46-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 9:43-kor
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 9:13-kor
Katniss Jimenes
tollából
Ma 7:04-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Lilah & Lou
TémanyitásLilah & Lou
Lilah & Lou EmptyKedd 1 Okt. - 16:43



Lilah & Lou
A hála lehetetlenné teszi a boldogtalanságot. Ez az egyik legfontosabb titok, amit meg kell tanulnod

Jóideje Isával már sajnos megint marni kezdtük egymást, pedig az utóbbi időben tényleg kezdtem azt érezni, hogy talán még menthető a kapcsolatunk. A legutóbbi alkalmával én voltam az a fél, aki túlságosan felidegelte magát egy olyan dolgon, ami talán nekem fontos volt, de... Ettől függetlenül akkora jelentőséggel mégsem bírt, mint amennyire felfújtam az ügyet. Nagyon sok minden közém és Isa közé állt az elmúlt időszakban és mindezeket egyikünk sem kezelte a helyén... Ezzel tisztában vagyok. Viszont a múltkori az egyik legdurvább veszekedésünk volt, bár a szakítás lehetősége még így sem merült fel egyikünkben sem... Mert még mindig túlságosan függtünk ahhoz egymástól, hogy ezt meg merjük lépni.
Mindenesetre én magam már jó ideje megint a békülésen gondolkoztam, miközben Manhattan utcáit jártam. Persze enm az volt a tervem, hogy hozzávágok valami ajándékot, amivel majd jól lekenyerezem őt, és innentől kezdve pedig minden rendben lesz az életünkben.... Kifejezetten rossz módszernek találtam ezt az egészet, viszont tisztában voltam azzal, hogy a lányok szíve könnyebben meglágyítható, ha az ember némi ajándékkal próbálkozik.
Persze ismerem a barátnőmet, de ettől függetlenül nem is igazán tudtam, hogy pontosan miféle cuccal kéne neki kedveskednem, de aztán... Hirtelen megpillantottam egy butikot, aminek a nevébe ékelt Barker szó kifejezetten ismerős volt számomra... És némi gondolkozás után be is ugrott, hogy honnan. Delilah Barker. A fiatal nő, akinek a támadóját amúgy magamhoz nem méltó módon csíptem nyakon, és vertem le rajta azt, hogy egy szerencsétlen nő táskáját el akarta lopni... És bár a vacsorával már bőven viszonozta a szívességet, ettől függetlenül reménykedtem abban, hogy most is a segítségemre lesz. Pont ezért, hezitálás nélkül léptem be az üvegajtón, amire a felakasztott kis csengők jelezték az érkezésemet. Szerencsémre bent elég színes és modern volt a választék ahhoz, hogy ne kelljen udvariasságból vásárolnom valamit, majd kifordulni a helyről.
- Szia – köszöntem a nőnek mosolyogva, amikor feltűnt a pult mögött – Nem tudom mennyire emlékszel még rám, de... Most azt hiszem szükségem lenne a segítségedre... És a női szemeidre. Barátnő megbékítési projektba kezdtem, de mégiscsak pasiból vagyok, szóval szükségem lenne ilyen téren némi... iránymutatásra, a boltod pedig megfelelőnek tűnt a célhoz.
Barátságos hangon beszéltem hozzá végig, amiből remélem kiérezte, hogy nem feltétlenül lekenyerezni akarom Isát, csupán tényleg csak... Kifejezni neki, hogy sajnálom.


Öltözet; Egyéb megjegyzés: remélem nem lett szörnyű Lilah & Lou 560292900  ; Szószám: 514


I wanna die, but you keep me alive
It's 2 AM, hear the cellular ringin', got the curious feelin' you're fiendin' for love, but the thing is, we haven't spoken for weeks, I love you bad, that's the problem occurrin', better love I deserve, and I'm hurtin', but sadly, I worship every moment we meet
mind álarcot viselünk
Louis D. Barker
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Lilah & Lou Y8zCwXe
Lilah & Lou R0ADtyc
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
If I can live through this, I can do anything
Ain't gotta be somebody, be anybody, rather be anybody than live in a dead body, if you can't see me then find a helicopter, in the night sky, shine like a star
★ családi állapot ★ :
Lilah & Lou OAZIHyJ
Damn, I like me better when I'm with you
To be young and in love in New York City, to not know who I am but still know that I'm good long as you're here with me, to be drunk and in love in New York City, midnight into morning coffee, burning through the hours talking
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Lilah & Lou Ei6Rsu5
★ foglalkozás ★ :
Mozis kisegítő
★ play by ★ :
Noah Centineo
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
Lilah & Lou HW9ZJxM
TémanyitásRe: Lilah & Lou
Lilah & Lou EmptyKedd 1 Okt. - 18:02

Lou & Lilah
Mióta csak sikerült megnyitnom a saját boltomat, amiről már évek óta álmodoztam, tudtam, hogy olyasmi lesz, ami a múltam ellenére is boldoggá tud majd tenni. Magabiztosnak érzem magam az üzleti világban, mindig is vonzott mindaz, amit a filmekben egy csapatnyi öltönyös férfi képvisel, de talán túlságosan is szeretem a divatot ahhoz, hogy a tőzsdén kössek ki. Nem tudhatom, hogy sikeres lehettem-e volna, ha úgy döntök, hogy nem a saját üzlet lesz a célom, hanem hogy nevet szerezzek magamnak a marketing és PR világában. Azonban azt, hogy a nevem ott legyen a lapokban és a nagy cégek ernyője alatt, inkább el akartam kerülni. Hiába azonban minden korábbi megfontolás és óvintézkedés, ha még így is sikerült megtalálnia valakinek, aki tisztában van vele, hogy a nevem valójában nem Delilah Barker.
Ugyan már hetekkel ezelőtt elkezdődött ez az egész, és a paranoiám csak napról napra rosszabb lett, úgy éreztem nem hagyhatom, hogy az a bizonytalanság, amit a levél okozott bennem, akár csak egy kicsit is megtörjön. Szeretek a butikban lenni, új embereket találni, akiknek ahhoz, hogy igazán beinduljon a karrierjük szüksége van egy kis segítségre, vagy lökésre. És mivel semmi értelme nem lett volna az őrületbe kergetnem magamat otthon, inkább eljöttem a boltba.
Persze pillanatok alatt rá kellett jönnöm, hogy szó sem lehet olyasmiről, hogy csak elütöm az időt és várok arra, hogy este újra hazamehessek. Tulajdonosként egy kupac papír várt az irodámban, amikhez újra meg újra visszatértem a szabad pillanatokban, amikor éppen nem volt vásárló. Sikerül majdnem teljesen belemerülnöm egy e-mailezésbe egy potenciális tervezővel, amikor meghallom, hogy az ajtó fölé szerelt kis csengők hallatják a hangjukat, jelezve, hogy valaki úgy döntött, meglátogatja a boltot. Még odapötyögök néhány szót az üzenetbe, az elküldéssel azonban még várok, csak mert félek, hogy az érkező látogató ténye kivert a fejemből valamit, amit mindenképpen meg kellene írnom ahhoz, hogy hamarosan szerződést írhassunk alá. Végül azonban mosolyogva lépek elő, és veszem át szokásos helyemet a pult mögött.
- Szia! - A mosolyom töretlen és amikor rájövök - na meg a srác maga is rámutat -, hogy mi már ismerjük egymást, csak még őszintébbé válik és nem pusztán eladói udvariasság. - Hát persze, emlékszem! - bólintok továbbra is mosollyal az arcomon. - Nagyon szívesen segítek. Szóval békítő ajándékról lenne szó...? - Ítélkezés nélkül, de jókedvvel teszem fel a kérdést, érdeklődő pillantást vetve a srácra. Milyen is a fiatal szerelem...
- Itt az ősz... szóval van esetleg a barátnődnek kedvenc őszi kiegészítője? - Kilépek a helyemről, de egyelőre nem indulok sehová a boltban, csak rátámaszkodom a pultra, ami mögött eddig álldogáltam. - De ha megmondod a kedvenc színét, abból is kiindulhatunk.

mind álarcot viselünk
Delilah Barker
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Lilah & Lou Df1fda532a05c1ced9041710fcc17b39bfb03817
Lilah & Lou D4b2e3396912bdd56393be1942d56bee8d8828aa
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Strangers in my head keep making me forget
Where I came from I feel a rush in my bones With all these shadows on our backs How can we take it back How can we love with our hearts on fire?
★ családi állapot ★ :
Lilah & Lou 7a645587539c4d7525f8d80f7268232211289e49
I double dare to say it first
The only thing we've never heard I knew it from the day I met you I'd hang on your every word From our fingers to our toes There are secrets no one knows
★ lakhely ★ :
Tribeca • Manhattan
★ :
Lilah & Lou Feb61eeac8c2a179a4e043853b892511570f7243
★ idézet ★ :
Does it make me WEAK, or rather just a HUMAN that I run away from the things the moment
I begin to love them ?
★ foglalkozás ★ :
butik tulajdonos
★ play by ★ :
Melisa Asli Pamuk
★ hozzászólások száma ★ :
71
★ :
Lilah & Lou D3a3776c89a1079f85845eb7ff9cc637d3ff040a
TémanyitásRe: Lilah & Lou
Lilah & Lou EmptyHétf. 7 Okt. - 7:55



Lilah & Lou
A hála lehetetlenné teszi a boldogtalanságot. Ez az egyik legfontosabb titok, amit meg kell tanulnod

Végigtekintve a fiatal nőn, óvatosan bólintottam egyet, és reméltem, hogy túl nagy megkönnyebbülés azért nem ült ki az arcomra azzal kapcsolatban, hogy felismert. Örültem neki, hogy nem merültem azért teljesen feledésbe, ezáltal pedig a tettem is egy kicsit jobb színben tűnt fel a saját szememben is. Valószínűleg tényleg nagyon hálás lehetett azért, hogy megmentettem a táskáját, ez pedig nekem is sokat jelentett.
Az Isával való veszekedős időszakom pedig sajnos volt annyira borzalmas, hogy ténylegesen állandó békülési szándékaim legyenek. Tudtam – illetve már csak reméltem – hogy túl fogunk lendülni ezen az egészen, de ettől függetlenül nem volt egyszerű a dolog. Éppen ezért is éreztem, hogy a mostani vitánk nem olyan volt, amit meg lehetne oldani egy újabb közös piknikkel, vagy együtt töltött hétvégével... Ide már más kell.
- Valami olyat szeretnék, amiről nem ordít, hogy meglengettem előtte a fehér zászlót – vontam meg a vállam, és reménykedtem, hogy ezzel nem tettem túl bonyolulttá a helyzetet – Tudod, ami nem túl egyértelmű. Bár ősszel született, ettől függetlenül a szülinapja még viszonylag messze van, szóval tényleg valami apróság kéne, ami nem teljes mértékben lekenyerezés... Tudod egy igazi latina a lány, heves vérmérséklettel és tartok tőle, hogy maga a szándék rosszul jönne ki.
Nem, Isa nem volt egy hisztigép. De ettől függetlenül pontosan tudtam, hogy egyes nők félre tudják érteni a jó szándékot is, és furcsán reagálnak az ilyenekre. Én a magam részéről csak reménykedni tudtam abban, hogy esetünkben ez nem teljesen így fog történni majd...
- Kedvenc kiegészítő? – összevont szemöldökkel kezdtem el gondolkozni azon, hogy mi fér bele kiegészítőnek, ami nem ékszer– Igazából már kalapokat, sálakat, meg minden egyéb dolgot láttam rajta, szóval így... Nem vagyok benne biztos, de amikor elkaptam pár szót a barátnőivel való beszélgetésből, mindig valahogy a sálakra csorgatták a nyálukat. Van neki vagy ötezer, aztán körülbelül csak egyet hord, ami akkora, mint egy takaró, és kockás... Szóval valami ehhez hasonlóra gondoltam én, ősziesebb színekben, csak nem tudom ez így összességében mennyire hülyeség.
Próbáltam valamennyire a lány fejével gondolkozni, és mivel töltöttem időt vele akkor is, amikor a barátnőivel volt, rájöttem, hogy a lányok hihetetlenül bonyolultak. Míg nekem télen nyáron a sötétkék volt a kedvenc színem, addig Isa odavolt a pirosért, de nyáron inkább pinkes verzióban viselte volna, télen és ősszel bordóban, tavasszal meg isten tudja, hogy miként öltötte magára a színt, én ezekhez valahogy túl egyszerűnek érzem magam, szóval egyszerűen csak képtelen vagyok átlátni a dolgokat.
- A slágerszínekben nem igazán vagyok otthon mondjuk, szóval a dolog ezen részét meghagyom neked... Elindulásnak úgy összességében ennyit tudtam kitalálni vagy három nap alatt – szégyenlős kis vigyorral az arcomon vallottam be neki, hogy lényegében én, a szegényes férfi gondolkodásommal nem jutottam sokra. Mert míg mi képesek lennénk konkrétan a borotva habbal hajat mosni, addig egy nő mindenféle kacatot felhalmoz, miközben próbálja elhitetni velünk, hogy azokra mind szüksége van... Szóval kifejezetten büszke is voltam magamra, hogy egyáltalán épkézláb ötletem lett, és pont egy nő fogja tökéletesíteni a tervemet.


Öltözet; Egyéb megjegyzés: remélem nem lett szörnyű Lilah & Lou 560292900  ; Szószám: 482


I wanna die, but you keep me alive
It's 2 AM, hear the cellular ringin', got the curious feelin' you're fiendin' for love, but the thing is, we haven't spoken for weeks, I love you bad, that's the problem occurrin', better love I deserve, and I'm hurtin', but sadly, I worship every moment we meet
mind álarcot viselünk
Louis D. Barker
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Lilah & Lou Y8zCwXe
Lilah & Lou R0ADtyc
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
If I can live through this, I can do anything
Ain't gotta be somebody, be anybody, rather be anybody than live in a dead body, if you can't see me then find a helicopter, in the night sky, shine like a star
★ családi állapot ★ :
Lilah & Lou OAZIHyJ
Damn, I like me better when I'm with you
To be young and in love in New York City, to not know who I am but still know that I'm good long as you're here with me, to be drunk and in love in New York City, midnight into morning coffee, burning through the hours talking
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Lilah & Lou Ei6Rsu5
★ foglalkozás ★ :
Mozis kisegítő
★ play by ★ :
Noah Centineo
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
Lilah & Lou HW9ZJxM
TémanyitásRe: Lilah & Lou
Lilah & Lou EmptySzer. 16 Okt. - 16:53

Lou & Lilah
Nehezen tudtam volna megfeledkezni valaki olyanról, aki nem csak hogy segített rajtam egy zűrös helyzetben, de a tudtán kívül még rengeteg plusz fejfájástól is megkímélt. Felesleges is lenne, sőt talán egyenesen butaság bevallani bárkinek is, hogy ha akkor este ellopják a táskámat, gyakorlatilag az egész életem tűnik el vele. Legalábbis az elmúlt tíz évem biztosan. Bele sem merek gondolni, hogy mit csináltam volna, vagy éppenséggel mit kellett volna csinálnom, ha megint újra kell kezdenem. Az a gondolat pedig már egyenesen megrémít, hogy esetleg valamilyen módon vissza kell nyúljak a gyökerekhez, Chicagóhoz és az apámhoz.
Szeretem az életet, amit sikerült magamnak kialakítanom itt New Yorkban, a bolttal együtt, amit már szinte természetesnek veszek. Nem szeretném mindezt elveszíteni. Egyedül annyit engedtem meg magamnak, hogy Haileevel felvegyem a kapcsolatot, mert ő olyan helyzetben van, ahonnan ha nem is tud feltétlenül segítséget nyújtani, de a tanácsait is legalább olyan szívesen fogadom, tekintve, hogy sokkal inkább otthon van a jog területén, mint én magam. Egyébként pedig próbáltam azzal elütni az időt, amibe bele tudok feledkezni, az pedig a bolt volt.
- Rendben, akkor maradunk valami nem túl egyértelműnél. Ne legyen ruha, mert az már túl sok lenne. - Mélázva pillantok végig a bolton, fejben már azokat a lehetőségeket sorakoztatva egymás után, amely darabok szóba jöhetnek. - Nemrég jött be az őszi kollekció eleje, szóval biztosan találunk valamit, ami elnyeri majd a barátnőd tetszését. - Jegyzem meg egy mosollyal az arcomon. Mindig vannak vásárlók, akik belépnek és látni rajtuk, hogy nem akarnak semminemű segítséget. Mindig szórakoztató kihívás azonban, amikor valaki olyan akar vásárolni, akinek segítségre van szüksége, ellenben konkrét elképzelése még nincs.
- A nagy meleg sálak egy ideje tényleg eléggé slágerként mennek. Szerintem ha olyasmit választasz, amit alapból szeret hordani, esetleg az idei színekben... Azzal nem lehet mellé lőni. - Gondolok itt a klasszikus bordóra, szürkére na meg a sötétkékre, de legalább olyan menő a rozsdás narancs, na meg újabban a kellemes pasztell rózsaszín, ami feldobja a hideg és szürke napokat is. A bolt eleje felé intek, a kirakat közelébe, ahol a falra szerelt ruhaállvány fölötti polcon különböző kiegészítők sorakoznak.
- A bordó és a meggypiros már hosszú ideje divatban vannak őszre. De idén a divathét tele volt például barackszínnel, szürkéskékkel, a navy kéknél már bejött egy még sötétebb, éjkék árnyalat. De a méregzöld és a fenyőzöld is megy mostanában. Nagyjából mindenféle kombinációban vannak itt sálak. Szóval... Melyiket néznéd meg közelebbről? - Kérdőn pillantok a srácra, hátha sikerült kicsit komolyabb elhatározásra jutnia a színeket illetően. Hiszen mégiscsak ő ismeri igazán a barátnőjét, és gondolom van szeme ahhoz is, hogy tudja mi áll jól neki.
mind álarcot viselünk
Delilah Barker
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Lilah & Lou Df1fda532a05c1ced9041710fcc17b39bfb03817
Lilah & Lou D4b2e3396912bdd56393be1942d56bee8d8828aa
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Strangers in my head keep making me forget
Where I came from I feel a rush in my bones With all these shadows on our backs How can we take it back How can we love with our hearts on fire?
★ családi állapot ★ :
Lilah & Lou 7a645587539c4d7525f8d80f7268232211289e49
I double dare to say it first
The only thing we've never heard I knew it from the day I met you I'd hang on your every word From our fingers to our toes There are secrets no one knows
★ lakhely ★ :
Tribeca • Manhattan
★ :
Lilah & Lou Feb61eeac8c2a179a4e043853b892511570f7243
★ idézet ★ :
Does it make me WEAK, or rather just a HUMAN that I run away from the things the moment
I begin to love them ?
★ foglalkozás ★ :
butik tulajdonos
★ play by ★ :
Melisa Asli Pamuk
★ hozzászólások száma ★ :
71
★ :
Lilah & Lou D3a3776c89a1079f85845eb7ff9cc637d3ff040a
TémanyitásRe: Lilah & Lou
Lilah & Lou EmptyPént. 6 Dec. - 12:18



Lilah & Lou
A hála lehetetlenné teszi a boldogtalanságot. Ez az egyik legfontosabb titok, amit meg kell tanulnod

Egyre inkább kezdtem fárasztónak találni azt a helyzetet, amibe sikerült belekeverednem. Annak idején ténylegesen azt hittem, hogy Alexba szerelmes vagyok, amit talán így is volt... Viszont az tény és való, hogy egyáltalán nem viselt meg annyira vele a helyzet, mint amennyire érzem, hogy Isa mellett tönkre fogok menni. Az eddigi veszekedéseink nagyrészt megtörténtek, viszont olyasmi soha egyikünk száját sem hagyta el, hogy szakítani kéne. Lehet, hogy meggondolatlan kijelentés volt. Lehet, hogy nem kéne komolyan venni, de én ténylegesen elgondolkoztam azon, hogy ez így jó-e nekünk. Mert folyamatosan csak marjuk egymást, viszont... Én a magam részéről úgy érzem, hogy képtelen lennék mindezt kimondani. Lehet, hogy megbántott, de már annyira az életem részévé vált, hogy talán már nem is igazán akarom elképzelni azt, hogy milyen lehet nélküle.
- Rendben – bólintottam egy nagyot arra, hogy a ruha túl sok lenne. Én mondjuk simán megvettem volna, de Lilah nő, ráadásul idősebb is, szóval nyilvánvalóan jobban ért ezekhez nálam. Én pedig nem feltétlenül akarom, hogy Isa végül hozzámvágja a göncöt azzal a szöveggel, hogy csak le akarom őt kenyerezni.
Jelen esetben leginkább úgy éreztem magam, mint egy engedelmes kiskutya, ahogyan a fiatal nő minden egyes szavára csak nagyokat pislogva bólogattam, majd követtem őt a bolt elejébe, ahol állítása szerint voltak a sálak. Az mondjuk kifejezetten boldoggá tett, hogy nem feltétlenül gondoltam hülyeségre, ami a jelen helyzetet illeti, így már nagyobb magabiztossággal vettem szemügyre az ottani darabokat.
- Mennyire lenne önző dolog olyat választani, amit én nézegetnék szívesen rajta? – vigyorodtam el szerényen. Abban szinte biztos voltam, hogy egy rózsaszín darabot nem vinnék oda neki, ha nem muszáj. Ahogyan egy szürkét sem feltétlenül tudok elképzelni rajta, mert túl jellegtelen lenne hozzá. A zöldek már okésabbak, de valamiért mégiscsak a piros és bordó árnyalatok felé húzott a szívem... Mert Isa önmagában elég tűzrőlpattant, és szexi. Én meg egyszerűen csak szeretem ha pirosban van szóval...
- Talán azt a kettőt – intettem egy fakóbb bordó és egy élénkebb vörös árnyalatú felé – Meg azt.
A harmadik választásom egy kicsit lilásabb darabra esett. Személy szerint nekem talán az lett volna a kedvencem, de azért meg akartam őket tapogatni, hogy legalább el tudjam játszani azt, hogy értek az anyagokhoz, mert Stella mindig ezt csinálta, amikor ruhát vásárolt és engem is magával rángatott.


Öltözet; Egyéb megjegyzés: remélem nem lett szörnyű Lilah & Lou 560292900  ; Szószám: 369


I wanna die, but you keep me alive
It's 2 AM, hear the cellular ringin', got the curious feelin' you're fiendin' for love, but the thing is, we haven't spoken for weeks, I love you bad, that's the problem occurrin', better love I deserve, and I'm hurtin', but sadly, I worship every moment we meet
mind álarcot viselünk
Louis D. Barker
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Lilah & Lou Y8zCwXe
Lilah & Lou R0ADtyc
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
If I can live through this, I can do anything
Ain't gotta be somebody, be anybody, rather be anybody than live in a dead body, if you can't see me then find a helicopter, in the night sky, shine like a star
★ családi állapot ★ :
Lilah & Lou OAZIHyJ
Damn, I like me better when I'm with you
To be young and in love in New York City, to not know who I am but still know that I'm good long as you're here with me, to be drunk and in love in New York City, midnight into morning coffee, burning through the hours talking
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Lilah & Lou Ei6Rsu5
★ foglalkozás ★ :
Mozis kisegítő
★ play by ★ :
Noah Centineo
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
Lilah & Lou HW9ZJxM
TémanyitásRe: Lilah & Lou
Lilah & Lou EmptySzomb. 14 Dec. - 19:05

Lou & Lilah
Egészen aranyosnak tartom a helyzetet, ahogyan egy tini srác azon tanakodik, hogy mit is kellene választania a barátnőjének ajándékként. Megmosolyogtat a gondolat, hogy egyáltalán szorult belé annyi jóérzés, vagy romantika - mindenki nevezze csak, aminek akarja -, hogy gondol a lányra és hajlandó is rá költeni. Sokféle ember megfordul a boltban, és bár legtöbbször ezek nők, néha betévednek hasonló srácok, fiatalemberek vagy épp középkorú férfiak, akiket nem a párjuk rángatott el ide, hanem akik a szeretteikre akarnak gondolni és egy-egy ajándékot választanak nekik.
Sosem szoktam a vásárlóim magánélete miatt faggatózni, hiszen egyáltalán nincs közöm hozzá, nem kell, hogy tudjam, kinek van romlóban a házassága, vagy ki vesz épp valamit a házastársa helyett egy szeretőnek. Annak sem különösebben kellene érdekelnie, ha épp barátnő-békítési projektről van szó - mint ahogyan jelen esetben is -, ellenben be kell ismernem, hogy ezerszer könnyebb dolgom van, ha a vásárló közlékeny és nekem is ad támpontokat abban, hogy épp milyen alkalomra, vagy milyen darabot keres. Most is sokat segít, hogy könnyedén el tudunk beszélgetni a srác barátnőjéről, na meg azt sem hagyta ki, hogy épp egy vita után lenne szüksége valamilyen békítő apróságra. Normál esetben egy üzlettulajdonosnak az lenne a célja, hogy a minél nagyobb profit érdekében felvásároltassa a fél üzletet a klienssel, de nekem eszemben sincs ezt tenni. Nem a pénz a lényeg, hanem az, hogy a vásárló a megfelelő dologgal távozzon.
- Nyilván nem akarlak lebeszélni semmiről. - Mosoly kúszik az arcomra, finoman oldalra billentem a fejem, hagyva hogy a vastag hajfonat ami eddig a vállamon elől nyugodott, most a hátam mögé csússzon. - De gondolom nem az a cél, hogy lekenyerezésnek tűnjön. - Persze kapcsolati tanácsadó sem vagyok, és a kedves párját sem ismerem, de ha rólam lenne szó, én túlzásnak érezném egy vita után a gardrób frissítést. Habár tény, hogy mostanában leginkább egy üveg borral becsengető kedves ismerősnek örülnék a legjobban.
- Szerintem ez egyáltalán nem lenne önzőség - vonom meg a vállaimat finoman. Ha már fehérneműről lenne szó, akkor azt hiszem kicsit rizikósabb terepen mozognánk. Csak mert ha alapvetően nem lenne elég a lányok bonyolultsága, ha a szexualitásról van szó, néha olyan, mintha maga a pokol akarna elszabadulni. - Ráadásul néha mindenkinek szüksége van rá, hogy kilépjen a komfortzónájából és olyat viseljen, ami más szerint állna jól neki. Ha pedig a sálnál maradsz, azzal nehezen lehet mellélőni. Ráadásul amilyen teleink az elmúlt években vannak...
- Reendben, azonnal érkezik is. - Jókedvűen nyúlok a kiválasztott darabokért, és mind a hármat a bolt közepén terpeszkedő bútorok felé viszem, ahová le is rakom őket, hogy jobban meg tudja őket nézni és tapogatni. - Nyugodtan hajtsd is ki őket, hogy megnézd, de a többi közül is bármelyiket elővehetjük még.
mind álarcot viselünk
Delilah Barker
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Lilah & Lou Df1fda532a05c1ced9041710fcc17b39bfb03817
Lilah & Lou D4b2e3396912bdd56393be1942d56bee8d8828aa
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Strangers in my head keep making me forget
Where I came from I feel a rush in my bones With all these shadows on our backs How can we take it back How can we love with our hearts on fire?
★ családi állapot ★ :
Lilah & Lou 7a645587539c4d7525f8d80f7268232211289e49
I double dare to say it first
The only thing we've never heard I knew it from the day I met you I'd hang on your every word From our fingers to our toes There are secrets no one knows
★ lakhely ★ :
Tribeca • Manhattan
★ :
Lilah & Lou Feb61eeac8c2a179a4e043853b892511570f7243
★ idézet ★ :
Does it make me WEAK, or rather just a HUMAN that I run away from the things the moment
I begin to love them ?
★ foglalkozás ★ :
butik tulajdonos
★ play by ★ :
Melisa Asli Pamuk
★ hozzászólások száma ★ :
71
★ :
Lilah & Lou D3a3776c89a1079f85845eb7ff9cc637d3ff040a
TémanyitásRe: Lilah & Lou
Lilah & Lou EmptyHétf. 23 Dec. - 0:06



Lilah & Lou
A hála lehetetlenné teszi a boldogtalanságot. Ez az egyik legfontosabb titok, amit meg kell tanulnod

A magam részéről leginkább azt éreztem, hogy ez az egész vásárolgatás annyira nem az én stílusom... Legalábbis nem akkor, ha női ruhákról van szó. Isa mindig tapintatosan kezelte ezt, és nem feltétlenül rángatott el engem magával vásárolni. Ellenben én sem köteleztem a focimeccsekre való járásra, amiken valamilyen oknál fogva mégis mindig eljött. Mondjuk azért néha megmutogatta, hogy miket vett, de úgy néz ki, hogy ez már a részletkérdés kategóriába tartozik a szememben.
- Határozottan nem akarom, hogy annak tűnjön – bólintottam egy hatalmasat. Ha pedig ő nőként állítja, hogy egy ruhadarab már sok lenne, akkor én elhiszem neki... Tény és való, hogy én ismerem jobban Isát, viszont a nők gondolkodásának megértésében nem vagyok túl nagy ász. Szóval lényegében simán lehet, hogy rosszul választanék egy három éves kapcsolat esetében is, mert nekem a ruha az ruha, csak egy rongy, amit magamra veszek, hogy ne fázzak. Nyilvánvalóan persze igyekszem figyelni a divatra meg arra, hogy rendesen nézzek ki, de ettől függetlenül nem több. Hogy ez a nőknél miként megy, arról pedig már végképp nincsen fogalmam.
Úgy követtem a nőt a bolt közepére, mintha legalábbis a világ legengedelmesebb kiskutyája lennék. A magam részéről az egész helyzet kényelmetlen és furcsa volt. Ha magamnak veszek ruhát, általában bemegyek a h&mbe, és lekapom a polcról az első fekete vagy fehér pólót ami a kezem ügyébe kerül. Ha úgy ítélem meg, hogy jól néz ki rajtam, akkor megveszem. Ennyi. Ugyanez vonatkozik a farmerokra meg minden másra is. Egy nőnek viszont nézni kell a színt, az anyagot, meg tudom is én mi a fene alapján veszik a cuccaikat... Elég bonyolult teremtmények ők mind ilyen téren.
Óvatosan, összevont szemöldökkel vettem szemügyre a két sálat, miközben leginkább azt próbáltam eldönteni, hogy mit kéne nézni az adott darabokon. Tapintásra mind a három elég jó volt, és az áruk is azt mutatta, hogy minden bizonnyal minőségi darabok. Viszont ettől függetlenül is egy kicsit tehetetlennek éreztem magam a dologgal kapcsolatban, ugyanis valahogy... Egyik sem volt olyan Isás. Szépek voltak, de egyik sem volt túlságosan Isás.
- Ne haragudj... – hebegtem oda Lilahnak – De párat még megnézhetnénk? Ezek valahogy nem az igaziak...
Nem akartam őt megbántani. Nyilvánvalóan egy eladó készletét kritizálni nem túl jó dolog, viszont ez még a tényen nem változtatott. Óvatosan megpróbáltam visszahajtogatni a darabokat, majd miután visszaadtam neki őket, én magam is elindultam a sálak felé.
- Mennyire hódítanak idén mondjuk a kockák... vagy a több színű sálak? – mert én a magam részéről valamiért úgy gondoltam, hogy talán extrább lehet egy olyan darab, aminek nem csak a színe kiemelkedő, hanem elég feltűnő a minta is ahhoz, hogy az ember szemét az outfitre vonzza... Vagy mi, legalábbis ezt tudom elképzelni egyes lányok gondolkodásáról.

Öltözet; Egyéb megjegyzés: remélem nem lett szörnyű Lilah & Lou 560292900  ; Szószám: 439


I wanna die, but you keep me alive
It's 2 AM, hear the cellular ringin', got the curious feelin' you're fiendin' for love, but the thing is, we haven't spoken for weeks, I love you bad, that's the problem occurrin', better love I deserve, and I'm hurtin', but sadly, I worship every moment we meet
mind álarcot viselünk
Louis D. Barker
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Lilah & Lou Y8zCwXe
Lilah & Lou R0ADtyc
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
If I can live through this, I can do anything
Ain't gotta be somebody, be anybody, rather be anybody than live in a dead body, if you can't see me then find a helicopter, in the night sky, shine like a star
★ családi állapot ★ :
Lilah & Lou OAZIHyJ
Damn, I like me better when I'm with you
To be young and in love in New York City, to not know who I am but still know that I'm good long as you're here with me, to be drunk and in love in New York City, midnight into morning coffee, burning through the hours talking
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Lilah & Lou Ei6Rsu5
★ foglalkozás ★ :
Mozis kisegítő
★ play by ★ :
Noah Centineo
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
Lilah & Lou HW9ZJxM
TémanyitásRe: Lilah & Lou
Lilah & Lou EmptySzer. 29 Jan. - 22:45

Lou & Lilah
- Érthető. Nagyon komolyan összevesztetek? - Egyértelmű, hogy semmi közöm a részletekhez és nem is akarom belőle kihúzni, hogy pontosan miről lehet szó, mert sem a lányt, sem a kapcsolatukat, sem pedig az egész helyzetet nem ismerem. Egyszerűen csak jó tudni, hogy pontosan mi után nézelődünk, mert azt nem vitathatjuk el, hogy minden alkalomra megvannak a megfelelő ruhadarabok.
És itt nem csak szimplán arról van szó, hogy nem vesszük fel az otthon való lustuláshoz ugyanazt, amit egy állásinterjúra viselnénk, vagy hogy a téli és nyári ruhatárunkat klasszikusan nem keverjük egymással, na meg a nem megfelelő évszakkal sem, hacsak nem akarunk tüdőgyulladást kapni télen, vagy megsülni, mint egy csirke a sütőben nyáron.
Sosem szerettem túlzottan irányítani a vásárlóimat, ezért sem tartoztam azon típusok közé, akik azonnal letámadják a belépő vásárlót. Ugyanis tisztában vagyok azzal, hogy rengeteg ember kellemetlenül érzi magát, ha az ajtó nyitása után már ugrik is oda az eladó, hogy a segítségét ajánlja és megkérdezze épp mire van szüksége az illetőnek. Persze, vannak akiknek kell az a segítség, amit a boltban ismerős személyzet meg tud adni, de egészen más egy nagy üzletlánc valamelyik boltjában a hangos zene mellett, teljesen magunkra utalva, egyedül vásárolni, mint egy a sajátomhoz hasonló butikban. Nyilvánvalóan mindkettőnek megvan az előnye, de mivel minden szentnek maga felé húz a keze, hát így én is a magaméhoz hasonló butikokat kedvelem, mert biztos lehet benne a vásárló, hogy nem találkozik szembe legalább hat ugyanolyan darabbal az utcán, amit megvásárol.
- Persze, hogy. Nem is kérdés - felelem mosolyogva, miközben a két kezembe zárom azokat a darabokat, amiket megnéztünk, és visszasétálok velük a megfelelő polchoz, ahová vissza is helyezem őket. - Róma sem egy nap alatt épült. Azért van itt annyi dolog, hogy legyen miből választani, a barátnődet pedig Te ismered, és azt is, hogy mi illik hozzá. - Teszem hozzá még a saját magyarázatom, hátha megnyugtatom valamennyire azzal kapcsolatban, hogy egyáltalán nem jelent gondot, hogy nem tetszettek neki az első darabok. Hiszen mindenkinek más az ízlése, az én dolgom pedig az, hogy itt mindenkinek akadjon választási lehetősége. Nyilván épp ezért nehéz felvenni a versenyt a mainstream divatot diktáló fast fashion gigacégekkel, de azt sem mondanám, hogy túlzottan panaszkodnom kellene.
- Szerintem abszolút trendik. - Bólintással erősítem meg a szavaim, s a megfelelő sálak felé mutatok az egyik polcon. - Vannak azok a fajták, amik akkorák, hogy szinte el lehet benne bújni... - halk nevetés tör ki belőlem, mert bár a megfogalmazás nem feltétlenül profi, mégis úgy érzem, hogy sikerült megfelelően leírnom az adott sálakat. - Viszont most, hogy jobban belegondolok, azt hiszem abból a fajtából van még hátul is. Egy pillanat és jövök. - Azzal sietős léptekkel meg is indulok a raktár felé, hogy kisebb kutakodás után - ami igazából nem is teljesen jelent kutakodást, csak mert kifejezetten büszke vagyok rá, hogy milyen rend van a raktáramban jelenleg -, két vadonatúj, még becsomagolt sállal térek vissza, amelyek megfelelnek Louis leírásának, s le is rakom neki őket, hátha még mást is talált, amíg én hátul keresgéltem.
493 |
mind álarcot viselünk
Delilah Barker
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Lilah & Lou Df1fda532a05c1ced9041710fcc17b39bfb03817
Lilah & Lou D4b2e3396912bdd56393be1942d56bee8d8828aa
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Strangers in my head keep making me forget
Where I came from I feel a rush in my bones With all these shadows on our backs How can we take it back How can we love with our hearts on fire?
★ családi állapot ★ :
Lilah & Lou 7a645587539c4d7525f8d80f7268232211289e49
I double dare to say it first
The only thing we've never heard I knew it from the day I met you I'd hang on your every word From our fingers to our toes There are secrets no one knows
★ lakhely ★ :
Tribeca • Manhattan
★ :
Lilah & Lou Feb61eeac8c2a179a4e043853b892511570f7243
★ idézet ★ :
Does it make me WEAK, or rather just a HUMAN that I run away from the things the moment
I begin to love them ?
★ foglalkozás ★ :
butik tulajdonos
★ play by ★ :
Melisa Asli Pamuk
★ hozzászólások száma ★ :
71
★ :
Lilah & Lou D3a3776c89a1079f85845eb7ff9cc637d3ff040a
TémanyitásRe: Lilah & Lou
Lilah & Lou EmptyVas. 16 Feb. - 9:29



Lilah & Lou
A hála lehetetlenné teszi a boldogtalanságot. Ez az egyik legfontosabb titok, amit meg kell tanulnod

- Hát, eléggé – sóhajtottam fel, majd lesütöttem a szemem. Nem akartam teljesen belemenni a részletekbe. Igazából az egész valahol az én hibám is volt, de ennek hatására legalább el tudtam gondolkozni azon, hogy határozottan nem állok készen arra, hogy kilépjek ebből az egészből. Bár tény és való, hogy ha Isa esetlegesen találna mást, akkor gond nélkül félreállnék az útból. Nem is kifejezetten haragudnék rá, mert pontosan tudom, hogy az utóbbi időben én magam sem voltam egy szent. Viszont amíg meg lehet, harcolni akarok kettőnkért.
Kifejezetten rosszul érintett viszont ez az egész vásárlósdi. Ez sosem változott a három évünk alatt, sosem szerettem ékszereket vagy bármi más nőies cuccot venni Isának. Mondjuk más volt, amikor éppen hozzámenet elküldött tamponért is vagy bármi, mert a lány biztosra ment és elküdte a típust. Viszont ezekben a helyetekben én lényegében csak toporogtam, mint egy elveszett kisfiú, mert közben meg azon gondolkoztam, hogy lényegében a lány mindenben szép. Akkor pedig miért kéne túlcifrázni az egészet?
A nő válaszára viszont mégis megkönnyebbültem egy picit. Tartottam tőle, hogy őt is kiidegelem a határozotlanságommal, de ezek szerint nem én vagyok az egyetlen, aki így ugráltatja a munkanapjain. Nem mintha szándékos lenne, vagy kötekedni szeretnék és minden bizonnyal nálam rosszabb vásárlói is akadnak, de ettől függetlenül mind a kettőnk érdekében akartam minél hamarabb túllenni már a dogon. Mert biztos őt is idegesíti a töketlenségem.
A kockákra való megjegyzése valamiért megnyugtatott. Lényegében emiatt már egy kicsit konfortosabban éreztem magam a bőrömben. Engem kifejezetten nem érdekelt a divat, mert az összeállításaim nagyrészt farmerekből pólókból, pulcsikból, és esetlegesen kabátokból álltak. Nem divatoztam, mert igazából az alkatomnak köszönhetően nem volt rá szükségem, inkább a kényelmes és praktikus ruhadarabokat vettem magamnak. Viszont a lányok mások, mind tudjuk, hogy nekik mennyire fontos ez az egész dolog.
- Köszönöm, hogy ennyit fáradsz értem – ejtettem meg felé egy mosolyt, még mielőtt elindult volna a raktárakhoz. Az idő alatt pedig volt időm körbenézni a butikban. Határozottan szebbnek tűnt mondjuk egy h&mnél ahol én vásároltam eddig. Lehet a modernebb berendezés adta.
- Hmm – pillantottam rá a két sálra, amikkel időközben visszatért. Az anyaguk első ránézésre hasonlónak tűnt az előzőkhöz, de egy nő persze biztosan talált volna különbséget.
- Ez tetszik – kaptam fel végül az egyiket, amit Lilah hozott oda nekem – Szerintem volt hasonlója, amit a mosással tönkretettek, szóval őt viszem.
Vagyis hát rémlik a sztori még tavalyról, hogy Ana sikeresen összemosta a sálját valami mással, amitől állítólag rosszabb lett a tapintása, összement meg már nem is emlékszem mi volt a valódi probléma, mert igazából szegény Isán csak nevettem. Viccesnek találtam, ahogyan pattog... Mindez már kevésbé igaz a kapcsolatunkra.
- Egyébként, most meg én jövök neked egy kávéval – jegyeztem meg csak úgy, és utólag jöttem rá arra, hogy ez mennyire félreérthetően hangzik. Veszek a barátnőmnek egy sálat, aztán egy másik nőt hívok el kávézni? – Máármint... Emiatt. Nem tudod, hogy most mennyit segítettél.

Öltözet; Egyéb megjegyzés: remélem nem lett szörnyű Lilah & Lou 560292900  ; Szószám: 439


I wanna die, but you keep me alive
It's 2 AM, hear the cellular ringin', got the curious feelin' you're fiendin' for love, but the thing is, we haven't spoken for weeks, I love you bad, that's the problem occurrin', better love I deserve, and I'm hurtin', but sadly, I worship every moment we meet
mind álarcot viselünk
Louis D. Barker
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Lilah & Lou Y8zCwXe
Lilah & Lou R0ADtyc
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
If I can live through this, I can do anything
Ain't gotta be somebody, be anybody, rather be anybody than live in a dead body, if you can't see me then find a helicopter, in the night sky, shine like a star
★ családi állapot ★ :
Lilah & Lou OAZIHyJ
Damn, I like me better when I'm with you
To be young and in love in New York City, to not know who I am but still know that I'm good long as you're here with me, to be drunk and in love in New York City, midnight into morning coffee, burning through the hours talking
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Lilah & Lou Ei6Rsu5
★ foglalkozás ★ :
Mozis kisegítő
★ play by ★ :
Noah Centineo
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
Lilah & Lou HW9ZJxM
TémanyitásRe: Lilah & Lou
Lilah & Lou EmptyCsüt. 19 Márc. - 23:19

Lou & Lilah
- Sajnálom. - Végtelenül őszintén közlöm ezt, habár alig ismerjük egymást, teljesen véletlenül éppen ez a második találkozásunk, rövid időn belül. Nehéz lenne elfelejteni olyasvalakit, aki kifejezetten nagy fejfájástól mentett meg. Habár akkor és ott igyekeztem meghálálni neki egy rövid vacsora meghívással - vagy tulajdonképpen nem tudom lehetett-e még azt annak nevezni -,  de most legalább annyira szeretnék neki segíteni a tökéletes ajándék megtalálásában, hogy legalább a barátnőjével sikerüljön kibékülnie. - Bár nem egy ajándékon kell múlnia, hogy kibékültök-e vagy sem, de azért remélem, hogy örülni fog majd neki a lány. - Finom mosoly jelenik meg az arcomra, úgy pillantok néhány másodperc erejéig Louisra.
Nem sok tapasztalatom van abban, ami miatt most ő is nagyban töri a fejét, ugyanis én tizenhat éves koromban nem hogy párkapcsolatban nem voltam, de tulajdonképpen sokáig nem is bíztam senkiben a környezetemben. Akiben mégis muszáj volt, az is nagyon nehezen ment, köszönhetően annak, hogy mi mindent tudtam meg az apámról. Egy tizenhat éves gyerek nem azzal akar szembesülni, hogy az apja kezéhez vér tapad. Sokkal inkább lettem volna abban a helyzetben, mint Lou, inkább törtem volna a fejem szerelmi bánat miatt. De azok az idők már elmúltak és jelenleg a legkevesebb amit megtehetek, hogy végzem a munkám és segítek neki.
- Egyáltalán nem fáradtság. Különben is ez a dolgom. - finoman megvonom a vállaimat. Tulajdonképpen nem is mondanám fárasztónak a munkámat, hiszen vannak olyan időszakok, amikor éppen senki nincs a boltban és olyanok is előfordulnak, amikor egyik vendégtől a másikig keringek, illetve egyszerűen úgy tűnik, hogy soha nincs vége a napnak. - Ráadásul jobban ismerem a saját készletemet, mint Te, így lényegesen egyszerűbb is, ha segítek megtalálni azt, amit pontosan keresel, vagy szívesen vinnél a barátnődnek. - Megengedek magamnak egy halvány mosolyt is a szavaim mellé.
- Keresgélhetünk még, ha gondolod... - Felvonom a szemöldökeimet, s miközben a válaszára várok, az arcát figyelem, s azt, ahogyan igyekszik dönteni. Könnyű eldönteni egy vásárlóról, hogy tudja-e pontosan mit keres, vagy éppenséggel csak túl akar esni a vásárláson. A férfiakra pedig nagyrészt egyébként is jellemző, hogy csak túl akarnak lenni rajta, minél hamarabb. Ettől függetlenül még nem könnyítem meg túlságosan Louis dolgát, hiszen ő tudja pontosan kinek is vásárol.
- Rendben, akkor legyen ő. Becsomagolom. - Bólintva veszem tudomásul a választást, s érte is nyúlok a sálért, hogy aztán a pulthoz vigyem és ténylegesen is be tudjam csomagolni, ha már ajándékról van szó.
- Ugyan! Tényleg ez a dolgom, nem kell külön meghálálni csak mert segítettem eligazodni a boltban. - Eszemben sincs udvariatlannak lenni és élből visszautasítani a srácot, de tényleg nem érzem úgy, hogy különösebb elismerést érdemelnék, csak mert segítettem. Még akkor is, ha neki ez sokkal nemesebb cél érdekében történt. - De ha gondolod, mutatok a szomszéd utcában egy jó kávézót.
451 |
mind álarcot viselünk
Delilah Barker
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Lilah & Lou Df1fda532a05c1ced9041710fcc17b39bfb03817
Lilah & Lou D4b2e3396912bdd56393be1942d56bee8d8828aa
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Strangers in my head keep making me forget
Where I came from I feel a rush in my bones With all these shadows on our backs How can we take it back How can we love with our hearts on fire?
★ családi állapot ★ :
Lilah & Lou 7a645587539c4d7525f8d80f7268232211289e49
I double dare to say it first
The only thing we've never heard I knew it from the day I met you I'd hang on your every word From our fingers to our toes There are secrets no one knows
★ lakhely ★ :
Tribeca • Manhattan
★ :
Lilah & Lou Feb61eeac8c2a179a4e043853b892511570f7243
★ idézet ★ :
Does it make me WEAK, or rather just a HUMAN that I run away from the things the moment
I begin to love them ?
★ foglalkozás ★ :
butik tulajdonos
★ play by ★ :
Melisa Asli Pamuk
★ hozzászólások száma ★ :
71
★ :
Lilah & Lou D3a3776c89a1079f85845eb7ff9cc637d3ff040a
TémanyitásRe: Lilah & Lou
Lilah & Lou EmptySzer. 13 Május - 11:46



Lilah & Lou
A hála lehetetlenné teszi a boldogtalanságot. Ez az egyik legfontosabb titok, amit meg kell tanulnod

- Igazából most ez ilyen kellemes a hasznossal gesztus felé – vontam meg a vállam mosolyogva – Lassan jön a születésnapja is, tehát valamivel meg kell ajándékoznom.
Az már részletkérdés, hogy a születésnapjára is illene valamivel megajándékoznom őt, ha ez a békülős ajándék. Lényegében semmiben sem vagyok jobb a többi férfinál ha vásárlásról van szó. Teljesen más a helyzet ha magamnak kell ugyanezt megtenni, azt lerendezem nagyjából tíz perc alatt... Viszont az egészen az sem segített, hogy van egy lánytesóm. Karácsonykor mindig Isával mentünk el, hogy együtt találjunk neki valamit, mivel én nem vagyok otthon a női dolgokban annak ellenére sem, hogy bárhol alszom, a fürdőszobák tele vannak tamponokkal. A többi cuccot már nem igazán próbáltam fejtegetni, mert a feléről fogalmam sem volt, hogy mire való.
- Akkor megnyugodtam – mosolyodtam el végül halványan. Nagyon ritkán kerültem olyan helyzetbe, hogy az eladók segítségére szorultam volna. Általában célzott kérdéssel mentem feléjük, ha valamit mondjuk nem találtam meg a polcokon, de esetlegesen a webshopban hirdették. Ilyenkor mindig csak az érdekelt, hogy raktáron van-e belőle, vagy lehetséges a rendelés. Viszont amióta Stella is állandóan dolgozik meg tanul, egy kicsit nehezebb őt magammal rángatni és nem is feltétlenül van szívem hozzá.
- Tényleg aktuális lesz egy kávémeghívás emiatt – vakargattam meg zavartan a tarkómat. Én magam olyan elveszetten toporognék a különböző női kiegészítők között, mint egy hatéves gyerek. Lényegében ezért is offoltam mindig a vásárlós programjaikat a lányoknak – igen volt olyan, hogy Isa barátnői gondoltak egyet és meghívtak – és estem be az engem is érdeklő részre a nagy shoppingtúra után. Gondolok itt a kajálásra meg arra, hogy utána a barátnőmet hazavigyem és én magam boldogítsam a továbbiakban.
- Köszönöm minden türelmed és segítséged – mosolyodtam el végül – Egész életemben sok nő vett körül, de valahogy ez a vásárlási szeánsz számomra mindig érthetetlen volt.
Mármint egyszerűen képtelenségnek tartottam, hogy miképpen lehet ennyire felhypeolni egyes darabokat, de nyilvánvalóan a férfi mivoltomból tettem ezt. Tény és való, hogy nem csak azért öltözködünk, hogy praktikai szempontokat vegyünk figyelembe, de ettől függetlenül nem volt nagy dilemma nekem a vásárlás. Mindig azt vettem meg, ami árban a legkedvezőbb volt, és jól is nézett ki, feleslegesnek tartottam a göncöket felhalmozni.
- Jó ötlet – mondtam neki, kis mosollyal az arcomon, miután a pulthoz sétáltunk, ahol be tudta nekem csomagolni az ajándékot – Úgyis elhagytam a mai kávéadagom.
Nagyjából 19 voltam, amikor ténylegesen rászoktam a fogyasztására, de mindenki ki szokott akadni a presszó minden nélkül kombináción. Kifejezetten nem voltam édesszájú, és egyetlen húzásra tüntettem el a csodaszert. A tejtől és a túl sok cukortól mindig rosszul voltam az italban.
- Mennyivel tartozom? – tettem fel a kérdést, aztán a farzsebembe nyúltam, hogy elő tudjam venni a tárcámat. Feltett szándékom volt némi borravalót hagyni neki már csak azért is, mert egyrészt ő maga üzemelteti a helyet, de nem volt utolsó szempont az sem, hogy tökéletes volt a segítségnyújtása.


Öltözet; Egyéb megjegyzés: remélem nem lett szörnyű Lilah & Lou 560292900  ; Szószám: 467


I wanna die, but you keep me alive
It's 2 AM, hear the cellular ringin', got the curious feelin' you're fiendin' for love, but the thing is, we haven't spoken for weeks, I love you bad, that's the problem occurrin', better love I deserve, and I'm hurtin', but sadly, I worship every moment we meet
mind álarcot viselünk
Louis D. Barker
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Lilah & Lou Y8zCwXe
Lilah & Lou R0ADtyc
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
If I can live through this, I can do anything
Ain't gotta be somebody, be anybody, rather be anybody than live in a dead body, if you can't see me then find a helicopter, in the night sky, shine like a star
★ családi állapot ★ :
Lilah & Lou OAZIHyJ
Damn, I like me better when I'm with you
To be young and in love in New York City, to not know who I am but still know that I'm good long as you're here with me, to be drunk and in love in New York City, midnight into morning coffee, burning through the hours talking
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Lilah & Lou Ei6Rsu5
★ foglalkozás ★ :
Mozis kisegítő
★ play by ★ :
Noah Centineo
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
Lilah & Lou HW9ZJxM
TémanyitásRe: Lilah & Lou
Lilah & Lou EmptyPént. 5 Jún. - 23:49

Lou & Lilah
- Akkor duplán is szükség van most erre az ajándékra. Szerintem jól döntöttél. - Értek egyet mosolyogva. Nem mondom ki hangosan, de attól még kifejezetten kedvesnek találom, hogy függetlenül attól, hogy mennyi ideje is vannak együtt, de gondol a barátnőjére és meg akarja lepni valami olyasmivel, aminek örülne és amin többet gondolkozott másfél percnél, amit valamelyik szupermarket édességeket árusító részlegén töltene. Nyilván a legtöbb férfi nem tud három, maximum négy percnél többet tölteni egy boltban és őket a részletek sem annyira izgatják, mint bennünket nőket - kivéve persze ha valami olyan dologról van szó, mint technikai eszközök, vagy barkácseszközök. Akkor aztán órákat is képesek lennének eltölteni a boltban, és ilyenkor érthető meg igazán számunkra nők számára, hogy egy-egy férfi mit él át a ruhaboltban. Nem véletlenül van talán az is, hogy az összeszokottabb pároknál előfordul, hogy történetesen a nő vásárol ruhát is a párja számára.
- Biztos, hogy ennyi idősen neked már kávéznod kellene egyébként? Vagy én vagyok már túl öreg és gondolom rosszul? - halk nevetés kíséri a szavaimat. Tulajdonképpen nem is emlékszem rá, hogy nekem mikor volt az első saját élményem a kávéval, az biztos, hogy kicsi koromban apa mindig megengedte, hogy az utolsó néhány korty kávéjából szürcsöljek valamennyit a kiskanállal - de semmit többet. Nem mondom, hogy azóta rászoktam volna, mert az azt is jelentené, hogy idővel gyakorlatilag semmi hatása nem lenne. Ettől még reggelente ugyanolyan jól esik az ablakban ülve elfogyasztani egyet. Különben meg kávé meghívást illetlenség lenne visszautasítani.
- Nekünk meg csomó férfias dolog tűnne kínainak, ha csak megpróbálnátok magyarázni róla, hidd el. - Magyarázom kedvesen, s közben finoman megrántom az egyik vállam. - Inkább én köszönöm, hogy ha véletlenül is, de betértél és választottál. - Mosoly jelenik meg az arcomon. Nem minden vásárló érdemel egyébként ekkora figyelmet és kedvességet, de van, hogy előfordul, hogy nem is igen igénylik azt. Sokan nem szeretik, ha az előadó a nyakukon lóg és árgus szemmel figyeli minden mozdulatokat. Kellemetlenné válik a vásárlás, főleg egy olyan viszonylag kicsi boltban, mint például az enyém is.
- Hidd el, ebben nem fogsz csalódni. Kicsit talán újhullámosnak mondanám a helyet, de nagyon kedvesek és a legfőbb kávétermő vidékekről vannak specialitásaik. - Magam sem tudom most hirtelen miért lettem ennyire lelkes, de az a hely egyszerűen csak túlságosan olyan, mint egy kis ékszeres doboz és szeretném mindenkinek megmutatni, hogy mennyire meg is éri nem a nagy kávéházláncokhoz betérni. Mindenesetre már-már egész kampányszövegnek érzem azt, amit elmondok, míg ügyes kézzel, gyorsan és szépre becsomagolom a sálat, hogy akár ilyen formában is már ajándékként átadható legyen.
- Húsz dollár. Köszönöm a vásárlást, Lou. Remélem tényleg tetszeni fog a barátnődnek. - Felelem a kérdésére, s közben a pulton odacsúsztatom neki a blokkot. - Hozom a táskám és megmutatom azt a kávézót.

451 | köszönteem öcsike szívecske  
mind álarcot viselünk
Delilah Barker
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Lilah & Lou Df1fda532a05c1ced9041710fcc17b39bfb03817
Lilah & Lou D4b2e3396912bdd56393be1942d56bee8d8828aa
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Strangers in my head keep making me forget
Where I came from I feel a rush in my bones With all these shadows on our backs How can we take it back How can we love with our hearts on fire?
★ családi állapot ★ :
Lilah & Lou 7a645587539c4d7525f8d80f7268232211289e49
I double dare to say it first
The only thing we've never heard I knew it from the day I met you I'd hang on your every word From our fingers to our toes There are secrets no one knows
★ lakhely ★ :
Tribeca • Manhattan
★ :
Lilah & Lou Feb61eeac8c2a179a4e043853b892511570f7243
★ idézet ★ :
Does it make me WEAK, or rather just a HUMAN that I run away from the things the moment
I begin to love them ?
★ foglalkozás ★ :
butik tulajdonos
★ play by ★ :
Melisa Asli Pamuk
★ hozzászólások száma ★ :
71
★ :
Lilah & Lou D3a3776c89a1079f85845eb7ff9cc637d3ff040a
TémanyitásRe: Lilah & Lou
Lilah & Lou Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Lilah & Lou
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lilah && Hell
» Lilah && Kian
» What's wrong with us? ~ Lilah && Kian
» they can read all about it | Hailee & Lilah
» Sunshine | Lilah & Nina

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: