New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 104 felhasználó van itt :: 18 regisztrált, 0 rejtett és 86 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 11:30-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 11:27-kor
Rowan W. Mills
tollából
Ma 10:58-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 10:55-kor
Aphrodité Griparis
tollából
Ma 10:47-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:33-kor
Leilani Murdoch
tollából
Ma 10:32-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:27-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree
TémanyitásRe: wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree
wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree EmptyVas. Márc. 13 2022, 14:53

Soren & Sabrine
"I run like there's a hot guy in front of me and a creepy dude behind me."

- Akkor majd kapj el kérlek, mielőtt megint elesek, mert nem szeretnék a homlokomra is egy plusz fejet. - Nevetgélve magyarázom a dolgot, miközben a lelki szemeim előtt meg is jelenik a dolog, ahogyan az univerzum a fejem kiegyensúlyozása érdekében még egy ájulással is meglep, hátha akkor könnyebb lesz megtartani a fejemet a most formálódó púppal rajta. Valamilyen szinte úgy éreztem, hogy mindegy lenne, ha megtörténne a dolog, mert a jelenleginél jobban már egyébként sem égethetném le magamat egy olyan ember előtt, mint a srác, aki után minden második nő utána fordul a parkban, ha épp ő is lent van futni. Az ember azt hinné, hogy a L'Oréal-nál töltött gyakornoki munkámnak köszönhetően hozzászokom a szép és magas - illetve nálam ezerszer csinosabb - modellek és különböző kollégák jelenlétét, de ez egyszerűen nincs így. Nem olyan egyszerű pöttömnek és jóval kerekebbnek lenni épp a szépségiparban. Azt hiszem a lelkesedésem az, ami bent tart a csapatban, illetve a tanulási vágyam, amit nagy eséllyel a főnökeim is látnak rajtam, ezért nem raktak még ki.
- Miért? Érdekel? - Úgy pisloghattam rá, mintha valami teljesen logikátlan képtelenséget mondott volna nekem, hiszen nem ismerjük egymást annyira, hogy érdeklődjön a testvéreim ámokfutása után, ha pedig mégis, akkor... Lehet, hogy mégis agyrázkódásom van, mert egészen szédítő a gondolat, hogy pont őt érdekeljen bármi, ami velem kapcsolatos. Őszintén szólva nem a saját önbecsülésemmel van probléma, még a magabiztosságom sem lehet akadály, mert Finnel is képes vagyok úgy beszélgetni, hogy kapjak még levegőt a közelségétől. Szimplán csak úgy gondolom, hogy az olyan srácok, mint Soren is, egytől egyig rendelkeznek barátnővel - arról nem is beszélve, hogy mennyien állnának sorba szívesen azért, hogy ők lehessenek a következők. - Ha tényleg elkezdek mesélni az öcséimről, akkor rögtön butaságokat fogok mondani, mert olyanok, mint két ördögfióka. Szerintem azért, mert ikrek. - Ezt már jó ideje így gondolom, főleg mert együtt nőttünk fel, így egy fél mondatukból, vagy lopott pillantásukból is tudom, ha sántikálnak valamiben. - Tizenhárom évesek. A legrosszabb kor, komolyan. Kamaszodnak is... - Fújtam egyet, mintha épp arra készülnék, hogy három hétig csak én vigyázok a fiúkra, holott a közelben sincsenek. Olyan baleset után viszont, amit most szenvedtem el, talán jobb is, ha nem kell két tizenhárom éves energiabomba után szaladgálnom annak reményében, hogy ne dőljön össze a ház. - Neked van testvéred?
- Ki fogom próbálni. - Grimaszolva nyomkodtam meg azt a bizonyos púpot a fejemen, talán még a hangom is elcsuklott valamelyest, de annyira koncentráltam, hogy ne lássak csillagokat, hogy oda sem figyeltem igazán arra, mi jön ki a számon. - Biztos? Nézd meg jobban, mondták már nekem, hogy olyan a fejem, mint egy labda. - Demonstrációképp még fel is fújtam az arcomat, mintha hörcsög lennék, tele pofazacsikkal. Lehet, hogy az inzultáció még óvodában ért, de azóta is élesen emlékszem rá, hogy még a copfomban lévő epres hajgumit is megrángatta a másik lány. A nővérem szerint csak azért, mert féltékeny volt rá, hogy nekem van olyan.
A fejem most mégsem azért kezdett határozottan paradicsom piros színre váltani, mert felhergeltek volna ezek az emlékek. Sokkal inkább a srác közelsége volt, ami határozottan zavarba hozott, mert normál esetben sokkal kevesebbre számítottam volna egy idegentől. Más valószínűleg csak elkísért volna egy padig, aztán magamra hagyott volna, hogy oldjam meg a hazajutásomat ahogyan akarom. Soren viszont egyre inkább kezdett belépni a szívemnek kedves kategóriába és nem csak azért, mert irtó jól néz ki.
- A Columbián tanulok francia szakon. Te? - Abszolút tipp volt, hogy ő is egyetemistaként tengeti a napjait, de úgy emlékszem találkoztunk már olyan időpontban is a futópályán, amikor egy gimisnek még iskolában kellett volna lennie.
- Akkor jó, mert elég sokat veszítene a világ, ha nem lennél már az élők sorában. - Csak miután kimondom jövök rá, hogy jó eséllyel nem épp a hátáról kellene ilyeneket magyaráznom neki és talán leginkább nem is kellene ilyeneket mondanom neki. Mit fog rólam gondolni? - Biztos másoknak is hiányoznál. Illetve, hogy sokaknak. - Igyekeztem lakatot tenni a számra, épp ezért összepréselt ajkakkal mormoltam el egy imát magamban, hogy tudjam már végre befogni. Ha új helyet keresek a futáshoz, idővel talán elfeledkezik rólam és arról is, hogy milyen hülyét csináltam magamból.
- Megismételnéd megint az eredetit kérlek? - Cikinek éreztem, hogy nem áll a számra a neve és őszintén szólva szerettem volna azzal villogni később Clarynek, hogy mennyi mindent megtudtam erről a fiúról, még ha a jövőben nem is kell, hogy jelentősége legyen. Elvégre nekem ott van Troy, Sorennek pedig biztosan van egy modell szépségű kecses barátnője. - Akkor gyerekkorodban költöztetek ide? - Finoman oldalra billentettem a fejemet, így az arcom a karomhoz nyomódott. Legfőképp azért csináltam ezt, hogy jobban rálássak a srác profiljára és így figyelhessem az arcát - amitől persze kicsit sem éreztem magamat kukkolónak.
- Miért? - Megmosolyogtatott a gondolat, hogy rosszat kellene gondolnom róla, mikor mást sem csinál a hirtelen történt balesetem óta, csak segít. Ezek után pedig szinte bármit elkövethetne, akkor sem tudnék róla rosszakat gondolni. - Nem gondolom, hogy most azért viszel el a hátadon, hogy aztán feldarabolj, szóval nehéz lenne rosszakat gondolni rólad. - Mosolyogva fejeztem be a dolgot, mert tényleg így gondoltam. Egyébként is, fényes nappal csak nem fog megerőszakolni valahol. Abba pedig bele se menjünk, hogy mennyire lenne erőszak, ha épp róla lenne szó, mert a szüleim nagy valószínűséggel lesápadnának, ha tudnák, hogy ilyeneket gondolok, amikor ők jól próbáltak nevelni. Sam biztosan megértene. El is mondom majd neki.
- Majd add meg a felhasználóneved és meg is teszem. Így púpos fejjel nehezebb bevetni az FBI képességeimet. - Jókedvű mosoly terült el az arcomon, ahogy magyaráztam. A jókedvem pedig a hangomból is egyértelműen kiérződött. Így talán még előnyt is szerzek és nem kell azzal töltenem az estéimet hogy a megfelelő Sorent keresem az instán.
- Akkor legalább nem keverlek bajba. - Ezt szinte csak magamnak motyogtam, habár a lift zárt tere épp elég kicsi volt ahhoz, hogy ő is tisztán hallja, amit válaszolok. Valószínűleg elég félős lehetett a pillantásom, amikor felé fordítottam a fejemet, miután lerakott. Attól tartottam, hogy ugyanaz a fájdalom nyilall majd a lábamba, amikor a lábamra kell állnom, hogy egyensúlyban tudjam tartani magamat, de szerencsére Soren felajánlotta a karját, én pedig megkönnyebbülten kapaszkodtam belé. - Azt hiszem egy ideig nem látjuk majd egymást futás közben. Szerinted mennyi ideig kellene pihentetnem a lábam? - Talán több értelme lett volna, ha egy orvost kérdezek erről és nem a fiút, de már így is olyan hozzáértőnek tűnt, hogy szimplán nem féltem ilyesmiket kérdezni tőle. Ha pedig nem tudja rá a választ, akkor egyszerűen nem tudja, nem fogok rá megharagudni ezért, maximum ő néz tolakodónak, amiért ilyenekkel faggatom. Egészen nehéz volt mondjuk tehernek gondolnom magamat, amikor újra a hátára vett, mert azért hittem benne, hogy ha kellemetlen lenne neki ez az egész helyzet, akkor nem hozott volna el magukhoz. Akkor viszont már egészen belém fagyott a szó, amikor az édesanyja ajtót nyitott. Nehéz úgy a legjobb formámat hozni, hogy a néni fia cipel engem a hátán és valószínűleg szörnyen nézhetek ki - azt sem tudom mikor láttam magamat utoljára tükörben.
- Jó napot! - A hangom egészen határozatlanul csengett az ő beszélgetésükhöz viszonyítva, de rosszul éreztem volna magamat, ha nem is köszönök. - Igen-igen, szeretem. - Bólogattam néhányat, miközben a legmegnyerőbb hangon igyekeztem biztosítani arról a nőt, hogy igazat mondok. A pillantásom azonban vissza-visszatért a fiára, főleg mert miután leültetett a kanapéra nem csak oldalról nézhettem a profilját, hanem láttam őt egészben. Még akkor is őt néztem - egészen pontosan a száját -, amikor közelebb hajolt és beszélni kezdett hozzám. Pislogtam párat, míg az információ láthatóan eljutott az agyamig és kényszerítettem magamat, hogy újra a szemeibe néztem. - Nem igazán. De nem szeretnék udvariatlan lenni és visszautasítani anyukádat. - Igazán jól esett, hogy egy teljesen idegennel is úgy bánnak, mintha már ezer éve jóban lennénk, ez a tény viszont nem változtatott azon, hogy Soren közelsége mennyire megdobogtatja a szívemet. Ciki bevallani, ha Troyra kell gondolnom, hogy ne érezzem a pillangókat a gyomromban? - Majd megpróbálom felhívni a nagybátyámat, hogy jöjjön értem. - Bizonytalan volt a hangom, mert egyrészt jelenleg nem volt túl mehetnékem, másrészt mert amúgy is eszembe juthatott volna, hogy Samet hívjuk fel. Az egyetlen bökkenő persze az volt, hogy valószínűleg épp dolgozik és nem ér rá csak úgy értem rohangálni.
ruhácska | 1356 | hát ez ciki wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree 2081954265 |


My heart's been borrowed
and yours has been blue All's well that ends well to end up with you Can we always be this close forever and ever? DARLING, YOU'RE MY LOVER · · ·
mind álarcot viselünk
Sabrine Carter-Dunagan
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree 34897397c6505644fd8498f5e417be9c2e5281e0
wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree 9a8ab83a17f2b2397c296caf13c78380e9bc2596
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
─────────────♡───
'Til they cover me in daisies
When did we all stop believing in magic? Why did we put all our hopes in a box in the attic? They tell me that I'm crazy, but I'll never let 'em change me
★ családi állapot ★ :
wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree 45bd5854f019803574fd798b85714aa9eae42a38
GIVE ME ONLY LOVE, ONLY LOVE
Secretly, I hit the lottery 'Cause you're brighter than all of the Northern Lights Like a double rainbow in the sky To the bottom of the sea, I'd go to find you
───♡─────────────
★ lakhely ★ :
Manhattan - Morningside Heights
★ :
wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree 82ef86db6ea03c366017362d05d845ddd3406d32
★ idézet ★ :
When I'm around you, I kind of feel like I'm on drugs. Not that I do drugs. Unless you do drugs, in which case, I do them all the time. All of them.
★ foglalkozás ★ :
egyetemista & marketing trainee
★ play by ★ :
Olivia Hastings Holt
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree 8b292518c897857a871f14ccec699adf1e1c326f
TémanyitásRe: wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree
wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree EmptyVas. Jan. 16 2022, 10:00

Bree & Soren


Sok embernek vannak azzal kapcsolatos tévhitei, hogy pontosan mennyi nővel volt dolgom az eddigi életem folyamán. Nyilvánvalóan volt közöm hozzájuk, volt már barátnőm is, megesett párszor az is velem, hogy csak úgy lefeküdtem valakivel, akit aznap este ismertem meg, illetve most már egyetlen olyan alkalom is történt, amikor egy barátommal sikerült hasonló dolgot elkövetni. Nyilvánvalóan nem egyszer történt meg a dolog és épp eléggé felkavaró volt ahhoz, hogy ezek a reggeli futások kevésbé teljenek stresszesek. Nem tudom, hogy pontosan mennyi ideig vártam Isára, ugyanakkor azt is tudtam – valahol mélyen persze -, hogy nekünk nincs közös jövőnk. Valószínűleg túlságosan összetörte a szívét a szakítása, emiatt pedig egy kicsit sem akartam reménykedni abban, hogy lehet ebből több is. Tisztában vagyok azzal, hogy majd hátra kell lépnem annak érdekében, hogy barátok maradhassunk. Ugyanakkor egyrészt ezt nem akartam megtenni, másrészt pedig egy kicsit féltem is attól, hogy milyen következményekkel fog járni, ha hasonlót csinálok. Elég ingoványos talajon járok most a lány körül ahhoz, hogy ne másszak ki valamiből csak úgy… És itt egyáltalán nem kell sajnálni, mert nyilván én is nyakig benne voltam abban, amit elkezdtünk annak idején azon a bulin. Ennek ellenére elég biztos voltam a végkifejletben. Csupán attól tartottam, hogy ha ezt most lépném meg, akkor minden bizonnyal összetörném a szívét. Az, hogy az enyémmel később mi fog történni, jelenleg részletkérdés volt.
Nyilvánvalóan nem tartoztam a lányhoz attól függetlenül, hogy elkezdtünk kavarni, ezért nem is éreztem bűntudatot amiatt, hogy segítettem egy másikon, akit már látásból ismertem. Világ életemben több nő vett körül, mint férfi, emiatt pedig tudtam bánni velük. Ha most nagyon számolni akarnék, akkor kapásból nyolc lány ismerőst tudnék felsorolni, ha abba beleszámít mondjuk a nővérem és anyám is… Határozottan számítanak, mert ők boldogítják már több, mint tizenkilenc éve az életemet.
- Láttam már olyat, hogy valaki az adrenalin miatt képes volt pörögni, aztán egyszerűen felfordult – nyilvánvalóan nem volt persze gyakori, de a tesómék kávézójában sokan akkor is bemennek dolgozni, ha nincsenek jól. Mondjuk az illető ilyet többször nem csinált, mivel Layla üvöltött vele egy sort, hogy mit képzel magáról, de ennek ellenére én voltam az, aki a nálam jóval kisebb termetű lányt elkapta a műszakja végén.
- Honnan gondolod? – halkan nevettem el, aztán egyszerűen viszonoztam a korábbi mosolyát – Beszélj csak nyugodtan. Addig is tudom, hogy nincs miért aggódnom. Ha majd butaságokat mondasz, akkor maximum jól rád hívom a mentőt. Hány évesek az öcséid?
Nyilvánvalóan üres fenyegetés volt a dolog, de jelen helyzetben nem lepődtem volna meg azon, ha neki is agyrázkódása lenne. Egyrészt túl nagy lendülettel döntötte le a kutya a lábáról, másrészt nekem fájt az, ahogyan a feje koppant a földön. Valószínűleg így is volt annyi lélekjelenléte, hogy megpróbálja magát egy kicsit összehúzni, amitől tompulhatott az ütés ereje. Miközben szerencsém volt premier plánban végig nézni ezt az egész esetet, folyamatosan azért imádkoztam, hogy ne törje be szegény a fejét.
- Szerintem, ha jegeled egy kicsit, akkor talán érezni sem fogod a púpot – ismét elnevettem magam a szóhasználata miatt – De amúgy sem tűnnél buborékfejnek. Plusz a hajad is elrejtené.
Minden bizonnyal, ha tényleg lenne egy púp a fején, akkor napokig úgy érezné magát tőle, mintha mindenki azt bámulná. Még akkor is, ha ez nem feltétlenül történne így. Én bíztam azért benne, hogy komolyabb és maradandó sérülések nélkül megúszta ezt az egészet. Nyilván senki nem akar rosszat a másiknak, de elég elgondolkoztató lett volna, ha mondjuk egy időre eltűnt volna a környéken futók köreiből.
Aranyosnak találtam azt, ahogyan láthatóan zavarba jött attól, hogy a hajához nyúltam. Ha Kínában nevelkedtem volna, akkor minden bizonnyal nem így próbáltam volna bánni egy lánnyal, de az a helyzet, hogy már annyira amerikainak éreztem magam, hogy csupán szülői nyomásra nem mondtam még le a másik állampolgárságomról. Ha rajtam múlna, akkor nem tartogatnám feleslegesen.
- Hova jársz egyetemre? – magam sem tudom, hogy miért érdeklődtem ennyire, de egyrészt örültem neki, hogy beszél és értelmesen egymás után tudja rakosgatni a szavakat, van összefüggés abban, amit mond. Így megnyugodhattam egy kicsit. Amiatt mondjuk határozottan aggódtam, hogy lábra tud-e majd állni a lány, de ezzel még nem kellene próbálkoznunk. Túl nagyot esett, valószínűleg még pihent állapotban is fájhatnak a végtagjai.
- Ennek örülök – miután kiderült, hogy a sejtéseim beigazolódtak, és tudtunk találni valami megoldásfélét arra, hogy mit kezdjünk a lábával, viszonylag elégedettnek éreztem magam. Egyrészt túl voltam a mai jócselekedetemen, másrészt pedig nem voltam egyedül a délután hátralévő részében. Kifejezetten nehezen viseltem azt, hogy ha nem volt kivel elütnöm az időt.
- Nem olyan könnyű kinyírni engem – éreztem, ahogyan már nem csak a szám, hanem a szemeim is mosolyogtak. Finoman oldalra fordítottam a fejem, de mivel elég közel volt az arcunk egymáshoz, nem néztem rá sokáig. Óvatosan dobtam egyet a testén, ami egyáltalán nem volt nehéz, szimplán nem jól fogtam.
- Már hozzászoktam. A nővérem találta ki, hogy legyek Soren – a szüleim túlságosan szerették a nevet, amit nekem adtak. Úgy gondolták, hogy illik hozzám, emiatt sosem szólítottak az angolos, Soren verzión, már ha egyáltalán a nevemen hívtak. Leggyakrabban csak szimplán fiamnak hívnak.
- Kínai – egyáltalán nem vártam el senkitől, hogy felismerje a nevemet. Minden bizonnyal én is összekeverem a norvég és a dán neveket, ahogyan a germán és skandináv embereket is. Sosem sértődtem meg azon, ha valaki mondjuk elnézte a származásom, bár ez kifejezetten ritka volt. A legegyszerűbb rámondani egy ázsiaira azt, hogy kínai – Első generációs bevándorlók vagyunk a családommal, ha fogalmazhatok így.
Legalábbis mi azon Liuk közé tartoztunk, akiknek a legtöbb felmenője Kínában élt. Biztos volt valami másodunokatestvérem az ázsiai kontinensen kívül is, de a szűk családon belül senkim sem élt korábban itt. A nagymamám nem is támogatta azt, hogy ide jöjjünk, mert emiatt keveset lát minket, ő pedig nem hajlandó Kínából elmozdulni.
- Sosem tudhatod. Megmondom őszintén, talán egy kicsit megnyugtatna az, ha rosszakat gondolnál rólam – akkor legalább nem kellene este azon kattognom, hogy hány fiú fogja ugyanezt megtenni vele, és mikor üti meg emiatt majd a bokáját. Mindenesetre valamennyire azért boldoggá tesz a tény, hogy nem gondol erőszakolónak, ugyanakkor nem tudok ott lenni majd mellette, hogy megvédjem mindentől.
- Ugyan – nevetve csóváltam meg a fejem – Most már legalább kölcsönösen félhetünk egymástól. De ha stalkolni szeretnél, akkor majd nyugodtan kövess be instán.
Nem mintha üzlet lett volna, de nekem plusz egy két ember is sokat számított, mivel ezzel több elérésem lett és ezáltal is több munkát kaphatok a jövőben. Tisztában voltam vele, hogy mennyire könnyen le tudnak morzsolódni az emberek, szóval mindig örültem, ha valaki újonnan talált rám.
- Nem, a szüleim elég elnézőek, velem – miután beszálltam a liftbe, óvatosan tettem le, hogy legyen egy kis időm szusszanni. Jobb híján a karomat nyújtottam oda neki, hogy belém tudjon kapaszkodni, amíg állnia kell – A sérültre ne állj rá, inkább fogj meg. Ez nem az a fajta lift, ami rázkódna.
Ha pedig tényleg azt csinálná, akkor előbb kapnám el őt, minthogy elessen. Nem laktunk túl magasan, szóval még mielőtt nyílt volna az ajtó, újra a lány elé guggoltam, hogy fel tudjam venni. Így szinte lehetetlen volt az, hogy biztonságosan kinyissam az ajtót, szóval csengettem. Nyilvánvaló volt, hogy anya meglepett arcával fogom magam szembe találni, de ezt a kifejezést már láttam, amikor Isával összefutott a konyhában azon a reggelen, amikor nálunk aludt.
- Szia anya – kivételesen angolul szóltam hozzá, majd lehajoltam és egy puszit nyomtam az arcára és eloldalaztam mellette – Csak a nappaliig megyünk. Szegény megsérült és nem tud hazamenni.
- Jaj, drága kislányom! Tedd le a nappaliba, és hozok jeget. Szereted a limonádét? Nagyon meleg van kint!
Éreztem, ahogyan lassan mosoly kúszik az arcomra, amiért anya kérdés nélkül segíteni akart a lányon. Én csak engedelmesen a kanapéra tettem és az egyik puffra óvatosan felraktam a sérült lábát.
- Ettél már? Szerintem egy darabig anya nem fog így elengedni – egészen közel hajoltam hozzá, mivel úgy suttogtam oda neki a szavakat, hogy a szülőm véletlenül se hallja meg. Nem volt kedvem ahhoz, hogy lányok előtt veressem el magam vele.

1 296 szó || look || a kalapkát nem hordom természetesen. Razz  wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree 1471401822
thx.


You shot me down bang bang
One, three, one noble and noble, me and my girlfriend making new history, let's leave this city because there's no answer, a dream utopia just for both of us, when I see you, the whole world sings Gloria, there's no tomorrow, run to the end of the world, ride or die, Bonnie and Clyde phobia
mind álarcot viselünk
Soren Liu
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree DN0H2hR
wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree UVRUMlv
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
I was a little kid now Im star
Like Posty man I feel just like a rockstar, but soy sauce crab is better than lobster, I ain't flexer, live my own way, what I saw isn't everything, now I know
♫ :
usedyoungbodytalkwestcoast
★ családi állapot ★ :
wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree SxbPsVi
Sweet poison in my blood veins
Cold hands seek you, lips call out your name, I'll gladly sacrifice myself for you, sacrifice myself, take my life, now I'm, dying in your arms, feeling like on a cloud, spreading through my veins, taste of your (It spreads into the sweet blood)
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree FRg3TIH
★ foglalkozás ★ :
model | columbia student; politics
★ play by ★ :
lee joo yeon
★ hozzászólások száma ★ :
48
★ :
wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree B3XjKce
TémanyitásRe: wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree
wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree EmptySzomb. Május 08 2021, 22:12

Soren & Sabrine
"I run like there's a hot guy in front of me and a creepy dude behind me."

Mióta egyetemre járok, úgy gondolom a hűség fogalma egy egészen érdekes jelenség. Én például szeretném annak hinni magamat - hűségesnek -, legfőképpen annak tudatában, hogy Mariettában van a barátom, távol tőlem és csak nagyon ritkán találkozunk. Sosem tudnám olyan könnyedén kezelni ezt a dolgot, mint ahogyan rengeteg srác teszi a környezetemben és a kollégium berkein belül. Sok esetben nagyon jókat szórakozunk azon Claryvel, ha megtudunk egy-egy esetet, vagy elkapunk egy pletykát, mert jó ideje élünk már mindketten kollégiumban, így a jelenlévő emberek közül viszonylag sokakat is ismerünk. Ha nem is az a cél, hogy nyomon kövessük a környezetünkben jelenlévő emberek életét - mert úgy gondolom, határozottan megvan nekünk a magunk dolga és baja -, de néha mégis jól esik pár percet azon szórakozni, hogy ki ejtett pofára kit, vagy épp hogyan ásta meg egy-egy srác a saját sírját. Ugyanis jellemzően a pasikat gondolom azoknak a feleknek egy kapcsolatban, akik tágan értelmezik a hűség fogalmát. Én magam sem vakságot várok el Troytól, de mivel már olyan régóta vagyunk együtt és gyakorlatilag úgy ismerjük egymást, mint a saját tenyerünket, felettébb rosszul esne, ha a távolság miatt megengedne magának dolgokat.
Viszont, ha már ott tartunk, hogy pontosan kinek és mi van megengedve, akkor ugyanazoknak a szabályoknak érvényessé kell válniuk az én esetemben is. Én legalábbis azzal nyugtattam a saját lelkiismeretem, amikor Clary, vagy bármelyik másik barátnőm azt mondta, hogy el kellene felejtenem a középiskolás pasimat és inkább olyanokra koncentrálni, mint a srác, akivel gyakran látjuk egymást futás közben. Úgy gondolom az még teljesen rendben lenne, ha néha azon kapnám magam, hogy eszembe jut; vajon hogyan lehet valaki annyira jóképű és magas, mint ez a srác. Az viszont már teljességgel abszurdnak tűnt, hogy egyszerűen feltűnik, amikor hasonló dolgokra gondolok. Vagy épp nem gondolok, mert ha nem is feltétlenül az életem pörgött le a szemeim előtt, de elég kellemetlen élményben volt részem. Ha az lenne a tervem, hogy valahogyan elcsábítsam azt a srácot, valószínűleg nem így kezdtem volna el. De miért is akarnám elcsábítani? Atyaég...
- Lehet, hogy igazad van. De hidd el, ha rosszul lennék, akkor most nem beszélgetnénk így. - Valami nevetésféle bukik ki belőlem, ami inkább egy mosollyá szelídül. Csak részben tartom viccesnek a szituációt és azt is inkább csak azért, mert épp neki kellett megjelennie, komolyan... Ha pedig a Carter-Dunagan család történetét néznénk és azt, hogy pontosan ki is a leghisztisebb ilyen szituációkban, akkor kérdés nélkül a nővéremre szavaznék - amiért egyébként szintén hisztizne, de még jó, hogy nincs itt.
- Neked legyen igazad. Egyszer az öcséim elkövettek valamit és kórházba kellett őket vinni, csak később derült ki, hogy amúgy az egyiküknek agyrázkódása volt, de... Gondolom ez téged nem érdekelt. - Az ajkamba harapok és lesütöm a szemeimet. Pont úgy érzem magam, mintha megint tizenéves lennék csupán és először beszélgetnék egy sráccal, aki tetszik. Habár maga az elképzelt szituáció nem sokban különbözik a valóságtól, a tényleges különbség az, hogy most húsz éves vagyok és még mindig képes vagyok ilyen eszetlenül fecsegni valaki előtt aki tetszik.
- Szóval szerinted van rá esély, hogy ne tűnjek buborékfejnek holnap? - Mosolyogva pillantottam fel újra rá, ami már csak azért is volt rossz ötlet, mert tisztán láthatta az arcomon, ahogyan lényegében a nevemet is elfelejtem és minden értelem távozik az arcomról, amikor a hajamhoz ér. Valószínűleg már így is sokkal pirosabb volt az egész fejem a szituációtól, most pedig szabályosan éreztem, hogy a füleim is szinte lángra gyúlnak. Pedig nem követtem el semmi rosszat. - Nem rossz ötlet! Ezt fogom mondani, ha már úgyis egyetemre járok - mosoly terül el az arcomon, habár egyáltalán nem vagyok abban biztos, hogy legalább annyira meggyőző vagyok-e, mint amennyire jelenleg annak gondolom magamat.
- Nagyon rendes tőled. Komolyan. Köszönöm. - Igyekeztem ezt a köszönetet besűríteni a pillantásomba is, tekintve hogy ebben a társaságban mondhatni nehézséget okozott, hogy szimplán csak kimondjam, amit érzek. Arra valószínűleg egyébként sem lett volna szükség, mert akkor éppen arról lenne szó, hogy milyen jól néz ki és van-e barátnője - szigorúan tudományos okokból!! -, nem pedig arról, hogy lábra tudok-e állni. Ami jelen esetben sajnálatos módon egyébként is nagyon hamar kiderült. - Nem tudom, a fickó, aki a kutya után szaladt például annyit sem mondott, hogy bocs. Szóval te máris fényévekkel jobb vagy nála. - Nevetgélve magyaráztam a dolgot. Egy részem egyértelműen nem szeretett volna totál hülyének tűnni előtte, egy másik pedig folyamatosan azt kérdezgette, hogy miért is érdekel ez engem pontosan. - Ez jogos... - motyogtam, sokkal inkább csak magamnak szánva, mintsem tényleges válaszként. Habár nagyon jól esett az a fajta törődés - vagy inkább ellenőrzés -, amit kaptam tőle, már-már szürreálisnak hatott, hogy ő tényleg ennyire segítőkész és felkészült. Nem akartam elkezdeni összehasonlítgatni őt Troy-al, de egyértelműen nem a georgiai srác állt jelenleg nyerésre. Múzeum szabály, Sabrine, múzeum szabály.
- Akkor jó. Nem szeretnélek kinyírni, főleg azután, hogy segítettél. - Halkabbra fogom a szavaimat, hogy ha már olyan közel vagyok most a füléhez, gyakorlatilag ne kelljen dobhártyaszakadást átélnie, csak mert ugyanazzal a hangerővel folytatom. Sőt, ahelyett, hogy arra gondoltam volna, hogy milyen széles válla van, valószínűleg inkább ki kellett volna találnom valamit, amivel majd ezt az egészet meghálálhatom. Még azelőtt, hogy elbúcsúznánk egymástól és soha többet nem találkoznánk. Mert ilyen az én szerencsém.
- Sy... Igen, azt hiszem a Soren tényleg könnyebb. Ne haragudj miatta. - Én például utáltam volna, ha csak azért kell az embereknek más nevet mondanom, mert máshonnan származom. - Milyen eredetű a neved? - Nyilvánvalóan volt egy tippem, de a kontinensen túl nem akartam butaságot mondani, ezért inkább megvártam az ő válaszát.
- Nem gondoltam ám arra, hogy ilyesmire készülnél. - Elmosolyodtam ugyan, de ezt ő nem láthatta, mivel feltételezem, hogy hátul nincsen szeme. Talán a hangsúlyomból is érzékelhető volt, hogy mennyire nem tudtam elképzelni róla a dolgot. - Ó! Egészen közel laktok. - Meglepetten tapasztaltam meg, hogy melyik épületbe is sétál be velem pontosan. - Bocsi, ez most tőlem hangzott elég furán. - Legalábbis rövid úton gondolhatta volna, hogy egy stalker vagyok, amit egyszerűen szerettem volna kitörölni már csak a lehetőségek közül is. - Nem lesz fura, ha anyukád meglátja, hogy a hátadon cipelsz egy ismeretlen lányt? - Feltettem ugyan a kérdést, de egyáltalán nem lehettem biztos abban, hogy az anyukája nem tapasztalt-e már hasonlót. Emiatt pedig hirtelen nem is tudtam, pontosan hogyan kellene éreznem magamat.
ruhácska | 1030 | hát ez ciki wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree 2081954265 |


My heart's been borrowed
and yours has been blue All's well that ends well to end up with you Can we always be this close forever and ever? DARLING, YOU'RE MY LOVER · · ·
mind álarcot viselünk
Sabrine Carter-Dunagan
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree 34897397c6505644fd8498f5e417be9c2e5281e0
wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree 9a8ab83a17f2b2397c296caf13c78380e9bc2596
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
─────────────♡───
'Til they cover me in daisies
When did we all stop believing in magic? Why did we put all our hopes in a box in the attic? They tell me that I'm crazy, but I'll never let 'em change me
★ családi állapot ★ :
wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree 45bd5854f019803574fd798b85714aa9eae42a38
GIVE ME ONLY LOVE, ONLY LOVE
Secretly, I hit the lottery 'Cause you're brighter than all of the Northern Lights Like a double rainbow in the sky To the bottom of the sea, I'd go to find you
───♡─────────────
★ lakhely ★ :
Manhattan - Morningside Heights
★ :
wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree 82ef86db6ea03c366017362d05d845ddd3406d32
★ idézet ★ :
When I'm around you, I kind of feel like I'm on drugs. Not that I do drugs. Unless you do drugs, in which case, I do them all the time. All of them.
★ foglalkozás ★ :
egyetemista & marketing trainee
★ play by ★ :
Olivia Hastings Holt
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree 8b292518c897857a871f14ccec699adf1e1c326f
TémanyitásRe: wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree
wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree EmptySzer. Márc. 24 2021, 11:49

Bree & Soren


A magam részéről nehezen értettem meg azoknak a srácoknak a gondjait, akik cingárok, mint az állat, vagy éppenséggel olyan nyeszlett az összes, hogy az ember az én magasságomnál már észre sem veszi őket, mert alig nőttek ki a földből. Annyit tehettem értük lényegében, hogy nem baszogattam egyik típust sem, már csak azért sem, mert szolidarítanom kellett az irányukba. Tekintve, hogy az unokabátyám negyed annyi izommal nem rendelkezett, mint én, elég furán vette volna ki, hogy ha egy családtagomat igyekszek bátorítani, mást pedig hasonló adottságok miatt kezdek el utálni. A magam részéről szerencsés voltam. Emlékszem még arra, hogy milyen volt bevonulni az osztályterembe és felülírni az ázsiaiakat ért összes sztereotípiát. Kicsi nem voltam, már akkor is bőven 180 centi felett volt a magasságom. És hiába rendelkeztem könnyebb csontozattal és vékonyabb alkattal, ennek ellenére is magamra tudtam pakolni az évek során egy olyan izomzatot, amivel már majdhogynem mehetnék fehérnemű modellnek is. Nem mondom, hogy nem vonzana a pálya, szimplán még fiatal vagyok hozzá, illetve édesanyám minden bizonnyal elverne érte.
Éppen ezek az okok miatt mondhatom azt, hogy atletikus vagyok mindent egybe véve. Jó voltam a sportokban, és egyáltalán nem okozott volna gondot nekem az, ha akár egy akkora termetű kutya is próbálja rám vetni magát, mint amekkora nekirontott annak a pici lánynak… Akit szintén nem gondoltam bénának, csak annyira alacsony volt szegény, hogy esélye sem lett volna egy olyan állattal szemben, aki nagyjából az ő magasságának megfelelő mérettel rendelkezik két lábra állva. És mivel bunkó parasztnak sem lettem nevelve, bámészkodás helyett evidens volt, hogy inkább odalépek hozzá és megnézem, hogy egyáltalán kell-e neki mentőt hívni.
- Azt mi nem tudjuk megállapítani – őszintén, ha más helyzetben lennénk, minden bizonnyal be tudnám a vöröslő arcát annak, hogy valószínűleg letaglózta az a külső, aminek a segítségével lényegében már most hülyére kerestem magam. Viszont ebben a melegben sokkal inkább aggasztó volt az, hogy ennyire vörös az arca, mert akár napszúrást is kaphat, vagy bőrrákot, vagy tudom is én mit. Lefogadom, hogy fényvédőt azt elfelejtett használni. Épp ezért éreztem feleslegesnek azt, hogy megfogdossam az arcát. Egyrészt túl messzire mennék vele, másrészt pedig minden bizonnyal felesleges lenne azt felmérnem, hogy lázas-e, mert az én kezem legalább annyira meleg, mint az ő arca.
- Jó, akkor gondolom az agyrázkódást megúszod – csak a vállamat vontam meg, aztán halványan elmosolyodtam. Nem vagyok buta srác, és a szüleim elvárása miatt igyekeztem is keményen tanulni, aminek meg is lett a gyümölcse. Lényegében iszonyatosan szerencsésnek tartottam magam, amiért a szüleim tudják finanszírozni számomra azt, hogy egy borostyánligás egyetemen tanulhassak, ráadásul politológiát és nemzetközi kapcsolatokat egyszerre.
Nem bírtam ki azt, hogy ne nevessem el magam a megjegyzésén, de hamar abba is hagytam, mert pont úgy nézhettem ki ebben a helyzetben, mint aki rajta szórakozik remekül, pedig hasonlóról szó sem volt.
- Nem fogsz úgy kinézni, mert a hajad jól eltakarja – a szememből már képtelen voltam eltüntetni a vidámságot – Egyébként is, mondhatod azt annak, aki észreveszi, hogy te ennyire okos vagy. Nem fér el az agyad egy ilyen kicsi koponyában.
Finoman igazítottam a füle mögé egy tincsét és a mosolyom is kedves volt az arcomon. Jelen helyzetben egyáltalán nem arra hajtottam, hogy felszedjem, szimplán csak megnyugtatni akartam egy kicsit. Nem csodálkoznék azon, hogy ha sokkos állapotban lenne egy ilyen eset után, épp ezért is gondoltam, hogy pont nem arra van szüksége, hogy velem flörtöljön. Bármennyire is gondoltam aranyosnak ezt a lányt, és nem csak a megnyilvánulásai számítottak annak. Tetszett, hogy ilyen kis picike, ettől úgy nézett ki, mint egy baba, amire a szőke haja csak ráerősített.
- Itt vagyok és segítek, ha gondolod – a kezemet már nyújtottam is felé, hogy ezt ki is tudjam fejezni az irányába. Amúgy sem gondoltam azt, hogy neki most könnyű lenne felállni, és nem lenne túl lovagias hagyni, hogy egyedül szédelegjen. De persze perverznek sem gondolom magam szóval, ha nem szorul rá, akkor nem fogom cipelni semerre. Viszont, ha úgy alakulna, hogy nem kér a segítségemből, de látom, hogy szenved a járással, akkor egyszerűen a vállamra dobom majd a lányt és úgy rohanok vele egy kórházba. Ilyen állapotban nem hiszem, hogy el tudna verni.
Amikor már tényleg úgy alakult, hogy fel tud állni, akkor én az ő tempójában, folyamatosan a karja alatt tartva a tenyeremet, ugyanúgy cselekedtem, mint ő. Egyáltalán nem lepett meg, amikor kénytelen volt megkapaszkodni végül, én pedig ismét a lábára pillantottam. Nem úgy tartotta, mint akinek nincsenek fájdalmai, így én már láttam is azt, hogy képtelen lesz így megtenni egy hosszabb távot.
- Milyen pasi lennék, ha itt hagynálak ücsörögni egész nap, mert nem tudsz rendesen ráállni a lábadra? – finoman oldalra billentettem a fejem és úgy néztem rá – Nincs semmi dolgom, ha lenne, akkor nem futkároznék egy parkban.
Egészen visszafogott mosoly volt az arcomon, bár nem sokáig. Épphogy csak a szám széle kunkorodott fel egy kicsit. Ebben a helyzetben túl vidámnak tűnni egyszerűen árulás lett volna. Így is szerencsésnek éreztem magam, amiért legalább nem ellenkezett sokat. Talán elég lesz egy kicsit jegelni a lábát, meg odaadom neki valamelyik krémemet, amit rándulásra adott nekem a sportorvosom. Óvatosan dobtam egyet a lány testén, amikor már a hátamon volt. Nem volt túl nehéz, viszont biztos megterhelő lesz majd a súlya egy idő után.
- Nem szorítod nagyon – elég határozottan indultam el, és nem is nagyon foglalkoztam a pillantásokkal, amik ránk szegeződtek. Sok paraszt ide nem jött volna megkérdezni; egyáltalán hogyan érzi magát, innentől kezdve én sem néztem rájuk túl szépen. Már majdnem ki is értünk a parkból, amikor meghallottam, hogy elárulja a nevét. Én egy ideig nem reagáltam rá, csak akkor fordítottam oldalra az arcomat, amikor megálltam a zebránál, mert vártam arra, hogy áthaladhassunk.
- Örülök, Sabrine – mivel nem mondta, hogy hogyan szokták szólítani, gondolom rendben volt neki az is, ha a teljes nevén hívom – Az én nevem hivatalosan Sya Oran, de azt hiszen a Soren neked könnyebb lesz, szóval nyugodtan hívj úgy.
Mint minden más barátom. Amikor idejöttünk az egész család egyet értett abban, hogy bár érdemes kapnom egy angol nevet, ennek ellenére sem akartak túl sokat változtatni az eredetin. Én is szerettem, meg a családom is.
- Ha esetleg tartanál attól, hogy valami illetlent csinálok, akkor biztosíthatlak róla, hogy nem kell – ezen a ponton talán egy kicsit pofátlanabb volt a mosolyom a megengedettnél – Anyukám otthon lesz.
Amint zöldre váltott a lámpa, határozott léptekkel indultam el a zebrán. Azt nem árultam már el, hogy a szemben levő, modern építésű lakóházba igyekszünk, mert elég egyértelművé vált ez számára, amikor odaértem és nyitottam az ajtót a kódunkkal.



1 065 szó || look || a kalapkát nem hordom természetesen. Razz  wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree 1471401822
thx.


You shot me down bang bang
One, three, one noble and noble, me and my girlfriend making new history, let's leave this city because there's no answer, a dream utopia just for both of us, when I see you, the whole world sings Gloria, there's no tomorrow, run to the end of the world, ride or die, Bonnie and Clyde phobia
mind álarcot viselünk
Soren Liu
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree DN0H2hR
wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree UVRUMlv
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
I was a little kid now Im star
Like Posty man I feel just like a rockstar, but soy sauce crab is better than lobster, I ain't flexer, live my own way, what I saw isn't everything, now I know
♫ :
usedyoungbodytalkwestcoast
★ családi állapot ★ :
wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree SxbPsVi
Sweet poison in my blood veins
Cold hands seek you, lips call out your name, I'll gladly sacrifice myself for you, sacrifice myself, take my life, now I'm, dying in your arms, feeling like on a cloud, spreading through my veins, taste of your (It spreads into the sweet blood)
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree FRg3TIH
★ foglalkozás ★ :
model | columbia student; politics
★ play by ★ :
lee joo yeon
★ hozzászólások száma ★ :
48
★ :
wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree B3XjKce
TémanyitásRe: wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree
wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree EmptyPént. Dec. 25 2020, 20:24

Soren & Sabrine
"I run like there's a hot guy in front of me and a creepy dude behind me."

Annak ellenére, hogy négyen vagyunk testvérek, elmondhatom magamról, hogy sosem esett komolyabb bajom miattuk. Nyilván voltak közöttünk konfliktusok és kifejezetten hangos háztartás vagyunk, szóval szinte mindennaposak voltak a piszkálódások. A nővéremre és rám nem volt jellemző, hogy kicsavarnánk egymás kezét, vagy éppenséggel a földbe döngölnénk a másikat, míg az öcséim egyszerűen valahogy vonzották a bajt. Cade és Dylan egy üres szobában is képesek lennének törni és zúzni, úgy, hogy még magukat is összetörnék. Nekem csak egyszer volt eltörve a karom és nem is emlékszem rá pontosan, hogy mi történt. Csak arra, hogy kiválaszthattam a kötésem színét, én pedig rózsaszínt kértem, amit az öcséim felettébb undorítónak tartottak. Meg azt is, hogy akkor hetekig rengeteg segítséget kaptam a cuccaim cipelésével nem csak a szüleimtől, hanem az osztálytársaimtól is és Troy meg én lényegében akkor ismertük meg egymást, még alsóban. Nem mondom, hogy azon alapul a kapcsolatunk, hogy akkor segített és ahelyett, hogy kicsúfolt volna az öcséimhez hasonlóan, úgy viselkedett, mint egy igazi lovag. Az a viselkedése ugyanis már jó ideje nem jött elő, gyakorlatilag még arra sem képes, hogy egyszer meglátogasson itt New Yorkban és a végén mindig én izgulok azon, hogy pontosan mi is legyen a kapcsolatunkkal.
Ez a része a történetnek tulajdonképpen azért is rettentő mellékes és felesleges tovább ragozni, mert Troy nincs itt, helyette valaki sokkal jóképűbb - jesszus, ezt hangosan ilyen formában sosem szabadna kimondanom, mert nem csúnyázhatom le csak úgy a jelenlegi pasim... Vagyis hogy egyébként sem állítom, hogy Troy csúnya lenne, egyszerűen csak... Fogjuk fel úgy, hogy olyan régen láttam utoljára személyesen, hogy a jóképűségét elhalványítja A futós srác. Akinek történetesen pontosan és éppen akkor kellett lejönnie futni, amikor én filmbe illő módon - hogy nagyon pontos legyek, tulajdonképpen komédiáról van szó - elseggelek a park közepén.
Amellett, hogy szerencsére nem túl sűrűn kellett elmondanom magamról, hogy megsérültem és ágyhoz vagyok kötve, nem is igen szeretek sem beteg lenni, sem komolyabb sérüléssel küzdeni. Mindig igyekeztem eléggé odafigyelni arra, hogy ne érjen semmilyen baleset sem az utcán, sem a munkahelyeimen. Jelen helyzetben például kifejezetten kellemetlen lett volna megoldani az ellátást, mert a nagybátyám ugyan itt él, New Yorkban, de ha beteg az ember, mindig a szülei gondoskodása esik a legjobban. A jelenlegi életvitelemhez azonban nem igazán illett az, hogy betegeskedjek, mivel nem csak hogy szeretem a pörgést, de szükségem is van rá. A HÖK és a két munkahelyem épp eléggé megkövetelték tőlem, beteget jelenteni pedig nem volt kedvem. Azokban a másodpercekben, amikor megéreztem magamon A futós srác érintését, tulajdonképpen nem is azon volt kedvem gondolkodni, hogy mit fognak szólni a munkahelyemen. Sokkal másabb jellegű gondolatok töltötték be a fejem, ami valószínűleg megmutatkozott abban is, ahogyan az arcom rögtön kipirosodott.
- Persze, semmi komoly... - Amiben ugye nem lehetek feltétlenül biztos, de nem arra számítottam, hogy ha valaha is szóba elegyedünk akkor az majd így fog történni. - Nem hiszem, hogy szükség lenne mentőre, de tényleg. Ömm - pár pillanatig talán egy kicsit kancsítva fókuszálok az ujjaira. - Hármat. - Még épp időben harapok a nyelvembe, hogy ne kezdjem el magyarázni az öcséim legújabb mániáját. Azt, hogy amikor bizonyos ujjaikat feltartják, akkor valójában római számokként kell olvasni őket és valahogy sosem annyi jön ki, mint amire a másik fél gondol.
Amikor bejelenti, hogy van egy rossz híre, egészen félős pillantással pislogok rá, a számon pedig fogalmam sincs mihez hasonlítható hangocska csúszik ki. - Mi az? - Pislogva figyelem a mozdulatait, majd lebiggyesztem az ajkaimat amikor meghozza a végső ítéletet. Kifejezetten nem örülök neki, hogy úgy fogok kinézni, mint akin lényegében átment egy buldózer, de most már késő másképp cselekedni. - Úgy fogok kinézni, mint egy tökkel ütött... - Finoman elnevetem magamat, amikor a megjegyzést teszem. Apu szokott tökfejnek hívni, de egészen más okból.
- A nővérednek tulajdonképpen igaza van. - Halvány mosollyal az ajkaimon pillantok a fiú felé. - Nem annyira hideg, csak kemény, de az már elég egyértelmű volt akkor is, amikor elestem. Egy picit szédülök és nem merek még felállni - vallom be őszintén, közben pedig előbb körbepásztázom a parkot a pillantásommal, aztán őrá nézek. Miután előtte már nem menthetem ki magamat azzal, hogy mennyire összeszedett és magabiztos vagyok, legalább a parkban járókelők előtt nem akarok újra elesni a szédülésem következtében.
Végül a szédülésem ellenére is inkább fel akarok állni, mert meg akarom mutatni mindenkinek - beleértve itt a srácot is és magamat -, hogy tényleg jól vagyok. Plusz be kell ismernem, hogy szöget ütött a fejembe az a megjegyzés, hogy nem a legtanácsosabb tovább a földön ücsörögnöm. Ha pedig nem is érdemes ott ülnöm, meg jól is vagyok, miért is ne állhatnék fel? Szép tervnek indul az egész, amikor azonban megpróbálok ráállni arra a lábamra, amit beütöttem, rögtön meg kell kapaszkodnom. Miért nem lehetett, hogy úgy elegyedünk szóba, hogy véletlenül egymásnak megyünk, aztán Disney hercegesen elkapja a derekam, még mielőtt elesnék? Miért? Ennél már az is jobb lett volna, ha rám borítja a kávéját.
- Fel... khm... kórházba? - Ha eddig nem voltam igazán rosszul, most egyenesen úgy érzem, mintha valóban álmodnék és a szédülés már nem az esés miatt kerít hatalmába, hanem mert olyan dolgokat mond nekem egy rettentő helyes pasi, amikről... Nos, álmodni sem mertem volna. - Én csak nem szeretném húzni az idődet, biztosan van jobb dolgod is, mint ismeretlen embereknek mentőt hívni. - Nem tudom pontosan hogy oldanám meg, ha most fogná magát és egyszerűen itt hagyna, de legalább minimálisan megpróbáltam kifejezni neki, hogy mennyire rosszul érzem magam, amiért húzom az idejét.
Amikor azonban hátat fordított nekem és le is guggolt, már éreztem, hogy nem tudom kikerülni a dolgot, így igyekeztem a lehető legegyszerűbben a hátára mászni, közben pedig csak egyszer hangosan felszisszenni, amiért rá kellett közben állnom a sérült lábamra. - Nem akarom nagyon szorítani a nyakad, ugye nem fáj? - Óvatosan igyekeztem kapaszkodni belé és inkább a vállát fogni, mintsem ténylegesen a nyakát - bűn lenne egy olyan szép embert, mint ő a túlvilágra küldeni. A szavakat viszonylag halkan mondtam ki, mivel az én fejem egészen közel volt az ő füléhez. - Egyébként az én nevem Sabrine. - Talán nem a legjobb ötlet ilyen formában bemutatkozni, de ha már a hátán visz fel hozzájuk, ne egy teljesen idegenről legyen szó.
ruhácska | 1013 | hát ez ciki wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree 2081954265 |


My heart's been borrowed
and yours has been blue All's well that ends well to end up with you Can we always be this close forever and ever? DARLING, YOU'RE MY LOVER · · ·
mind álarcot viselünk
Sabrine Carter-Dunagan
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree 34897397c6505644fd8498f5e417be9c2e5281e0
wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree 9a8ab83a17f2b2397c296caf13c78380e9bc2596
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
─────────────♡───
'Til they cover me in daisies
When did we all stop believing in magic? Why did we put all our hopes in a box in the attic? They tell me that I'm crazy, but I'll never let 'em change me
★ családi állapot ★ :
wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree 45bd5854f019803574fd798b85714aa9eae42a38
GIVE ME ONLY LOVE, ONLY LOVE
Secretly, I hit the lottery 'Cause you're brighter than all of the Northern Lights Like a double rainbow in the sky To the bottom of the sea, I'd go to find you
───♡─────────────
★ lakhely ★ :
Manhattan - Morningside Heights
★ :
wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree 82ef86db6ea03c366017362d05d845ddd3406d32
★ idézet ★ :
When I'm around you, I kind of feel like I'm on drugs. Not that I do drugs. Unless you do drugs, in which case, I do them all the time. All of them.
★ foglalkozás ★ :
egyetemista & marketing trainee
★ play by ★ :
Olivia Hastings Holt
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree 8b292518c897857a871f14ccec699adf1e1c326f
TémanyitásRe: wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree
wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree EmptyCsüt. Dec. 17 2020, 22:46

Bree & Soren


A magam részéről, egészen pici korom óta elég tudatos nevelést kaptam, ami a sportot illeti. Ez egy ázsiai gyerek életében egyáltalán nem volt olyan nagy dolog, mivel a szüleink igyekeznek odafigyelni a tehetséggondozásra. Elég sok sztereotípia és teória van arra, hogy mindenkinek nagyon jónak kell lennie abban, ami tényleg a szakterülete, mivel egy kínai kislánynak már hat diplomája van. Ezt olyan szempontból én is alá tudtam támasztani, hogy hiába modellkedtem, a szüleim elvárták a jó jegyeket, és minden alkalommal nyúznak a sportválasztással. Soha nem ragaszkodtak ahhoz, hogy ezt az iskolában korlátozzam le, lényegében annyit vártak el tőlem, hogy odafigyeljek az egészségemre. Éppen ezért is bár benne voltam a kosárcsapatban, ennek ellenére is nagyobb hangsúlyt fektettem a saját edzésemre. A suliban nem fektettek bele túl sok pénzt a kosárba, mert a focisták tehetségesebb játékosok voltak nálunk. Ezt mi elfogadtuk, egyáltalán nem játszunk mások ellen, tehát lényegében baráti küzdelmekre jön össze néhány srác, aki bizonyos súlybéli különbségek miatt mondjuk egy focicsapatba nem lenne megfelelő... Vagy egyáltalán nem is szerettek volna focizni. Az én esetemben egy kicsit mind a kettőről szó volt, mivel a modell karrierem miatt bizonyos kereteket tartanom kellett, illetve pont ugyanezért vigyáznom kellett példának okárt a bőröm épségére is. Még a kosár edzéseken is megkaptam mindig, hogy körülöttem csak ésszel fognak cselezni, nehogy valami baja essen a külsőmnek. Tudtam, hogy csak az agyamat húzták, ezért lényegében az egészen csak röhögtem egyet és le volt rendezve a dolog. Az igazi edzés számomra úgyis az volt, amit a konditeremben csináltam, illetve ilyennek számított még a futás is, amivel könnyű volt kordában tartanom a súlyom. Mivel gyakorlott futó vagyok, hamar le tudtam futni akár tíz kilométert is, hetente legalább négyszer. Mind tudjuk, hogy az egyik legjobb kardióedzés a futás, a biciklizés illetve az ugrókötelezés, szóval igyekeztem ezeket űzni annak érdekében, hogy néha bűnözhessek az alkohollal és az ételekkel.
Futni mindig jobban szerettem szabadban, emiatt pedig a környéken élőket valamennyire ismertem legalább látásból. Hiszen a közelben levő park miatt elég sokszor lehet akár a szó szoros értelmében is belefutni pár emberbe. Ilyen volt az a kiscsaj is, aki az általam cukinak talált, hatalmas kutya miatt olyan világi seggest nyomott le előttem, hogy nehéz volt visszatartanom a nevetésem. Én azon emberek közé tartozom, aki ilyenkor mindig kínlódik egy kicsit, viszont udvariatlan meg nem szeretnék lenni vele... Így muszáj volt elfordulnom, amíg elmosolyodtam. Számomra valamilyen oknál fogva kifejezetten édesnek tűnt, ahogy az a bizonyos apró test a földön landolt, főleg egy ekkora kutya hatására. Ugyanakkor nem akartam megtudni, hogy milyen pofonokat tud osztani egy dühös lány, meg hát aggasztóvá vált a földön töltött idő is. Az, hogy a fejét is odaverte, csak még aggasztóbb volt, tehát odamentem hozzá. A késő reakcióidő során már egyre inkább azon agyaltam, hogy ki kellene hívnom a mentőket.
- Biztos? – a feltett kérdésem ellenkezőjéről teljesen meg voltam győződve – Szerintem agyrázkódásod is lehet. Ne hívjak mentőt? Látod, hogy hányat mutatok?
Annál több eszem volt, hogy a hatalmas tenyeremmel legyezzek előtte, így egyértelműen egy hármast tartottam a szemei elé. Néhány járókelő, ahogyan elhaladtak mellettünk, rajtunk tartotta a pillantását, ami engem mondjuk nem zavart, de soha nem leszek képes hozzászokni ahhoz, hogy az emberek mennyire parasztok. Mindig akkor kezdenek el mozizni, amikor mást kellemetlen helyzetbe hozhatnak vele.
Amikor megkaptam a kérdésemre a választ, a lány csuklóját óvatosan vettem a kezembe és nekiálltam forgatni a kezét, hogy megnézhessem a lehorzsolt könyökét. Nem tűnt túl szépnek, viszont ezen a helyszínen nem fogok nekiállni felhajtogatni a térdén a nadrágot, vagy a csípőjét megtapogatni. Minden bizonnyal megmarad, még ha kellemetlenségben is volt része most.
- Van egy rossz hírem – egészen komoly arccal mondtam ki ezt, és lassan közelebb hajoltam, az ujjaim pedig a tarkójára csúsztak – Itt lesz egy púp a fejeden. Még szerencse, hogy a hajad elfedi majd.
Azt nem tettem hozzá, hogy ha a homlokát veri oda, akkor nem kerülne ilyen szerencsés helyzetbe. Mondjuk a koponya nagyon érzékeny, tehát inkább azért szerencsés a lány, hogy nem olyan helyen verte be a fejét, aminek hatására akár meg is halhatott volna.
- A nővérem mindig azt mondta, hogy veszélyes a lányoknak a földön ülni – jegyeztem meg határozottan – Bár tény, hogy most nincs rossz idő... Nem hideg a kő?
Részemről maradhatunk is, ha tényleg nem akar felállni, viszont ugyanakkor útban leszünk mások számára, mert gátoljuk a közlekedést. Így vagy úgy, de el kell mozdítanom valahonnan őt. Viszont a lány által kiadott hangok kicsit pánikot keltettek bennem. A legnagyobb félelmem lényegében az volt, hogy nyilvánosan mutatkozzak egy síró nővel. A négy fal között sem tudok feltétlenül mit kezdeni velük – főleg ha nem is ismerem őket – itt meg talán az emberek azt hiszik majd, hogy én ríkattam meg, és csoportos lincselést fognak végrehajtani rajtam.
Hála az égnek, a lány végül mégis jelezte, hogy felállna. Igyekeztem a lehető leggyengédebben ráfogni a karjaira, hogy ne okozzak neki fájdalmat, miközben felsegítettem a földről. Határozottan nem volt egy könnyű kör ez az egész, és pontosan az történt, amire számítottam: elengedtem, és nem tudott ráállni a lábára. Talán itt nagyobb gond van, mint azt mi képzeljük. Óvatosan ragadtam meg hát a derekát, mind a két kezemmel, hogy elég biztosan álljon a lábaim, és igyekeztem megkeresni a tekintetét is.
- Én nem úgy látom – némi gondolkodás után arra jutottam, hogy ő innen sehova nem fog tudni elmenni egyedül – Nem lakom messze innen. Szerintem fel kellene ugranunk, hogy legalább rendesen meg tudjam nézni a sérüléseidet. Talán nem ártana tényleg kórházba menni.
Ez utóbbi csak a logikus következtetésem volt. Mindenesetre tudtam, hogy sehova nem fog menni innen, ezzel a lábbal, szóval inkább el is engedtem, hogy megfordulhassak és leguggolhassak - Mássz fel!



921 szó || look || a kalapkát nem hordom természetesen. Razz  wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree 1471401822
thx.


You shot me down bang bang
One, three, one noble and noble, me and my girlfriend making new history, let's leave this city because there's no answer, a dream utopia just for both of us, when I see you, the whole world sings Gloria, there's no tomorrow, run to the end of the world, ride or die, Bonnie and Clyde phobia
mind álarcot viselünk
Soren Liu
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree DN0H2hR
wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree UVRUMlv
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
I was a little kid now Im star
Like Posty man I feel just like a rockstar, but soy sauce crab is better than lobster, I ain't flexer, live my own way, what I saw isn't everything, now I know
♫ :
usedyoungbodytalkwestcoast
★ családi állapot ★ :
wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree SxbPsVi
Sweet poison in my blood veins
Cold hands seek you, lips call out your name, I'll gladly sacrifice myself for you, sacrifice myself, take my life, now I'm, dying in your arms, feeling like on a cloud, spreading through my veins, taste of your (It spreads into the sweet blood)
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree FRg3TIH
★ foglalkozás ★ :
model | columbia student; politics
★ play by ★ :
lee joo yeon
★ hozzászólások száma ★ :
48
★ :
wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree B3XjKce
TémanyitásRe: wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree
wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree EmptyVas. Szept. 20 2020, 11:35

Soren & Sabrine
"I run like there's a hot guy in front of me and a creepy dude behind me."

Nem kifejezetten vallom magamat ügyetlennek. Sőt, azt hiszem ha mozgáskoordinációról van szó, kifejezetten összeszedett tudok lenni. Mióta New Yorkban lakom és egyetemista vagyok, minden létező sportot és különböző fitnesz órát kipróbáltam már - egyrészt mert mondhatjuk, hogy keresem az igazit, másrészt mert valószínűleg szükségem van valamilyen pótcselekvésre annak köszönhetően, hogy a barátom jó ár száz mérföldre van tőlem. Ez utóbbiba viszont azt hiszem nem kell komolyabban belemennünk. Lényeg a lényeg, hogy bár néha belerúgtam az ágyam sarkába, vagy beütöttem a könyökömet az ajtófélfába, ha nem figyeltem oda és talán még egy-egy túlságosan jól sikerült buli után is kerültek olyan foltok a térdem, vagy combom közelében, amelyeknek az eredete mai napig nem tisztázott... De olyasmi, mint a mai futás alkalmával, még nem igazán történt velem. Ami mindenképpen pozitív, hiszen így elmondhatom magamról, hogy nem rohannak át rajtam nagy termetű kutyák hétről hétre. Utólag pedig az a helyzet, hogy ez jó lett volna, ha így is marad, a jövőre vonatkozóan pedig élvezném, ha nem kellene újra ilyen helyzetbe kerülnöm. Különösen nem úgy, hogy épp olyan szemtanúja van az esetnek, aki előtt nem feltétlenül egy jól kivitelezett hatalmas nagy seggre esést szeretnék produkálni.
Ugyanakkor meg minek gondolok én olyanokra, hogy mi mindent akarok produkálni a futós srác előtt, ha barátom van otthon, Mariettában? Jó-jó, a távkapcsolat nehéz, néha én magam sem tudom hányadán állunk Troy-al, de attól még sosem mondtuk ki, hogy szakítsunk, mivel... Nos, valami oknál fogva nem történt meg. Clary azt mondja véget kellene vetnem ennek és hogy jobbat érdemelek a srácnál, de én képtelen vagyok ilyen elhamarkodottan dönteni. Az ok pedig, amiért arra gondolok, hogy nekem van egy Troy-om odahaza nem más, mint hogy egészen illegálisnak érzem, hogy olyan sráccal nézzek farkasszemet, aki annyira helyes, mint A futós srác. Nagybetűvel. Ha pedig a szemkontaktus nem lenne épp elég élmény, lassacskán még az is realizálódik bennem, hogy a keze a tarkómhoz ér és még beszél is hozzám.
- Öö... - pislogva igyekszem visszatérni a valóságba, a felhők, meg trombitázó kisangyalok közül, szép lassan újra átgondolva az elmúlt másfél percben történteket. - Eléggé hirtelen történt, azt hiszem nincs komoly bajom. - Próbálom elszakítani a pillantásomat az övétől, az élmények összhatása viszont annyira bódító, hogy úgy érzem megszédül a fejem. Holott nem emlékszem rá, hogy annyira beütöttem volna. Mégis csak hátsóval landoltam végül, ami amúgy is akkora, hogy igazán tompíthatná az esést.
- A könyököm és a térdem - igyekeztem normálisan venni a levegőt, amikor a keze a csuklómra fonódott és nem elkerekedett szemekkel konstatálni, hogy az ujjai legalább olyan hosszúak, hogy még a combomat is átérnék. Ha ezt elmesélem Clarynek! Annak ellenére, hogy a srác keze a csuklómon van, próbálom úgy fordítani a karomat, hogy lássam, van-e a könyökömön sérülés, vagy csak szimplán beütöttem az esés közben és azért fáj. Ha tényleg lehorzsoltam és véres is lesz, lehet nem úszom meg sírás nélkül. - Meg a... csípőm. - Jobb híján nem kezdtem emlegetni a hátsómat, habár a bizonytalan hangomból szerintem egyértelművé vált, hogy nem feltétlenül az emlegetett testrészemre gondolok, sokkal inkább picivel valamire, picivel délebbre. - Azt hiszem nem lesz gond a felállással, csak... Még nem akarok - halk nevetést hallatok, ami talán egy kicsit épp arra hasonlít, amit a gyerekek szoktak produkálni, mielőtt kitör belőlük a sírás. Kifújom a levegőt és igyekszem nem belehalni az elém táruló látványba - komolyan, hogy lehet valaki ennyire vonzó?
- Egyébként köszönöm! Hogy segítesz - halvány mosoly jelenik meg a szám sarkában, s bár még várok pár másodpercet, hogy összegyűljön elegendő lelkierőm ahhoz, hogy én is ráfonjam az ujjaimat az ő csuklójára, ezzel is jelezve a szándékomat, hogy megpróbálkoznék a felállással, majd ha kapok hozzá segítséget, ténylegesen meg is teszem azt. Igyekszem figyelni arra, hogy van-e olyan pontja a testemnek, ami tiltakozik a mozdulatsor ellen. A jobb térdemet és lábamat nem is erőltetem annyira - mivel ez az az oldal, amelyiket jobban beütöttem - és előbb igyekszem bal lábon kiegyensúlyozni magamat, mielőtt megpróbálnék ráállni a jobbra is. Nem túlságosan élesen, de érzem, ahogy fájdalom fut végig a lábamon, az emiatt keletkezett pánik miatt pedig, meg azért, mert félek, hogy megint seggre esem, a srác karja után kapok, hogy ne történjen meg újra az egész. - Bocsi, jaj, ne haragudj... - Legszívesebben elsüllyednék a föld alá, mert közben érzem, hogy az arcom paradicsom pirosra vált. Motyogva teszem hát hozzá: - Szerintem megleszek.
ruhácska | 712 | hát ez ciki wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree 2081954265 |
mind álarcot viselünk
Sabrine Carter-Dunagan
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree 34897397c6505644fd8498f5e417be9c2e5281e0
wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree 9a8ab83a17f2b2397c296caf13c78380e9bc2596
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
─────────────♡───
'Til they cover me in daisies
When did we all stop believing in magic? Why did we put all our hopes in a box in the attic? They tell me that I'm crazy, but I'll never let 'em change me
★ családi állapot ★ :
wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree 45bd5854f019803574fd798b85714aa9eae42a38
GIVE ME ONLY LOVE, ONLY LOVE
Secretly, I hit the lottery 'Cause you're brighter than all of the Northern Lights Like a double rainbow in the sky To the bottom of the sea, I'd go to find you
───♡─────────────
★ lakhely ★ :
Manhattan - Morningside Heights
★ :
wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree 82ef86db6ea03c366017362d05d845ddd3406d32
★ idézet ★ :
When I'm around you, I kind of feel like I'm on drugs. Not that I do drugs. Unless you do drugs, in which case, I do them all the time. All of them.
★ foglalkozás ★ :
egyetemista & marketing trainee
★ play by ★ :
Olivia Hastings Holt
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree 8b292518c897857a871f14ccec699adf1e1c326f
TémanyitásRe: wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree
wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree EmptyVas. Szept. 06 2020, 13:46

Bree & Soren


A munkámban nagyon fontosnak számít az alkatom megőrzése. Sokan nem tudják, hogy ez pontosan mivel jár és, hogy mennyire nehéz belőni azt, amit a szakma tökéletes modellalkatnak nevez. A magasságom adott, lényegében a röpke 186 centimmel is néhány társamhoz képest átlagosnak számítok. Ezen kívül kisportoltnak kell lennem, de azért arra is oda kell figyelnem, hogy a derekam épp eléggé keskeny maradjon és ne gyúrjam túl magam. Amit a menedzsereimmel belőttünk még annak idején lényegében a szálkásítás volt. Nyilvánvaló előnyöket jelent az, hogy ázsiai vagyok, tehát genetikailag nem növök széltében akkorára, mint a legtöbb srác, azonban ez pontosan fél lépés előnyt jelent csak nekem. Ami épp elég ahhoz, hogy be tudjam tartani a szabályokat.
Bármilyen hihetetlen, mivel a kifutókat és divatbemutatókat is előnyben részesítem, így rám is vonatkoznak egyes szabályozások ezzel kapcsolatban. Tehát a súlyomat tartanom kell, amihez alapvető lenne a diéta és a sok sport.
Mivel mégiscsak srácból vagyok – ráadásul abból a fajtából való, akinek a disznó és a marha számít húsnak – ezért lényegében kénytelen lennék tartósan diétázni. A fiatal korom és a már bő két éve tartó lázadásom miatt pedig az alkoholról sem mondanék le egykönnyen, ami miatt igen nagy bajban vagyok. Az ember vagy edz, vagy iszik, a kettő nem működik együtt és hiába van jó testem, lényegében egy heti edzésemet teszem tönkre egy korsó sörrel... Így nincs mit tenni, egyszerűen egyezséget kell kötnöm fejben, saját magammal.
Önmegtartóztatásról szó sem lehet. Világ életemben egy voltam azon emberek halmazából, akinek ha mondtak valamit, direkt az ellenkezőjét csinálta. Éppen ezért szóba sem jöhetett az a lehetőség, hogy én majd jól lemondok az egyes bulikról és salátát fogok zabálni állandó jelleggel... Így kevesebb kifutó, több fotósorozat és reklám, illetve sok kaja, sok alkohol, rengeteg buli és lényegében kétheti edzés egy helyett... Ezzel vagyok képes lényegében megtartani azt a bizonyos balanszot, amire szükségem van ahhoz, hogy életem és karrierem is lehessen.
Mivel nyár van, ezt most viszonylag könnyű is tartani, ma pedig kardiónapot tartok. A legjobb kardiósport a futás, amit rengeteg tévhit leng körül a káros hatásairól. Ha az ember felvesz egy normális cipőt és rendesen megtanul futni, akkor mindenféle sérülés kiküszöbölhető. Általában ilyenkor bő tizenöt kilométert terveztem be, fél kilós súlyokat erősítve a bokámra és a csuklóimra. Tisztában voltam vele, hogy ha egy idő után túl nagy lesz a megerőltetés, akkor meg kell szabadulnom tőle, de szerettem valamennyire kombinálni az erősítést a kardióval.
Nagyjából a tizedik körömet futhattam , amikor a homlokomba hulló kis tincsek nedvesedni kezdtek. Határozottan jobban kezdtem el bírni a távokat, emiatt pedig el is gondolkoztam azon, hogy talán érdemes lenne tájfutással foglalkoznom a jövőben. Egyre jobban bírom a nagy távokat, ugyanakkor kifejezetten élvezettel töltött el, hogy a pici szőke lányt már negyedjére köröztem le, holott nem tűnt rossz futónak. Amikor mellé értem direkt mindig jobban rákapcsoltam a tempóra, kiélvezve a workout playlistem csapatós dalait. Viszont az utolsó ilyen alkalommal túlságosan fáradt voltam már a súlyoktól, így tőle körülbelül öt méterrel kénytelen voltam arrébb helyezkedni, hogy megszabadulhassak a testemre erősített súlyoktól. Csak a szemem sarkából érzékeltem, hogy valami elrohan mellettem. bár a dübörgése nem volt semmi az állatnak. Valahol hálás voltam azért, hogy nem nekem rontott, ugyanakkor szívesen megsimogattam volna a fejét, mert aranyosnak találtam a lelkesedését annak ellenére is, hogy az állatot nem láttam. Tartanom kellett volna otthon valamit, de a macskákra allergiás vagyok, egy kutyába pedig anya sosem egyezne bele.
Amikor viszont az állat után néztem, lényegében már csak a földön fekvő szőke lányt pillantottam meg, illetve a távolba loholó ebet, aki után nagyon futott a gazdája. Részemről nem volt kérdés, hogy odamegyek segíteni a lánynak, mivel az arckifejezése elég fájdalmasnak tűnt... És fogadni mertem volna arra, hogy a kutya két lábra állva nagyobb lenne a lánynál.
- Nagyon megütötted magad? – guggoltam le mellé, amikor odaértem hozzá és finoman megfogtam a tarkóját, hogy kicsit áttapogathassam a koponyáját. Reményeim szerint a fejét nem verte oda és nincs arra szüksége, hogy kórházba vigyem.
- Hol fáj? Fel tudsz állni? – halkan beszéltem hozzá, és finoman fogtam át a csuklóját a tenyerével. Egyelőre nem akartam talpra állítani, tényleg tudni akartam, hogy egyáltalán mennyire van magánál a lány. Mivel nem vagyok orvos, egyelőre nem kezdtem el vizsgálgatni a bokáját, mert lehet többet ártanék vele, mint használnék. Ahogy ajánlatot sem akartam tenni arra, hogy hazakísérem, vagy legalább fel hozzánk, hogy le tudjuk jegelni a lábát.


713 szó || look || a kalapkát nem hordom természetesen. Razz  wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree 1471401822
thx.


You shot me down bang bang
One, three, one noble and noble, me and my girlfriend making new history, let's leave this city because there's no answer, a dream utopia just for both of us, when I see you, the whole world sings Gloria, there's no tomorrow, run to the end of the world, ride or die, Bonnie and Clyde phobia
mind álarcot viselünk
Soren Liu
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree DN0H2hR
wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree UVRUMlv
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
I was a little kid now Im star
Like Posty man I feel just like a rockstar, but soy sauce crab is better than lobster, I ain't flexer, live my own way, what I saw isn't everything, now I know
♫ :
usedyoungbodytalkwestcoast
★ családi állapot ★ :
wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree SxbPsVi
Sweet poison in my blood veins
Cold hands seek you, lips call out your name, I'll gladly sacrifice myself for you, sacrifice myself, take my life, now I'm, dying in your arms, feeling like on a cloud, spreading through my veins, taste of your (It spreads into the sweet blood)
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree FRg3TIH
★ foglalkozás ★ :
model | columbia student; politics
★ play by ★ :
lee joo yeon
★ hozzászólások száma ★ :
48
★ :
wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree B3XjKce
Témanyitáswearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree
wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree EmptySzer. Aug. 19 2020, 23:02

Soren & Sabrine
"I run like there's a hot guy in front of me and a creepy dude behind me."

Sosem állítanám, hogy döntésképtelen vagyok. Talán csak a sportokkal kapcsolatban, ami meg egyáltalán nem is számít, mivel ott a lényeg, hogy kipróbálom őket és csinálom, egészségesebbé válok és fittebbé, meg odafigyelek arra, hogy ne legyen belőlem kanapészörny. Már amikor nem szidom az egészet, amiért olyan helyeken is érzek izomlázat az edzéseket követő napokon, ahol korábban nem is sejtettem a testemben izmot. Az első spinning edzésemet követően például legalább négy napig alig bírtam rendesen mozgatni a lábaimat. Hozzá kell persze tenni, hogy azért volt ez számomra ennyire rettenetes élmény, mert a kezdő óra helyett egy sima haladót foglaltam, hála annak, hogy a HÖK-tábor előtt még mindenképpen be akartam szuszakolni egy edzést... Nos, azóta is bánom. Legalább az edző srác nagyon aranyos volt, mert többször is odajött hozzám, hogy ellenőrizze megfelelő magasságban van-e az ülésem. A zumbát például mindig nagyon élvezem, különösen mert rettentő helyes a tanár, akihez szinte állandó jelleggel verekedni kell a helyekért - persze csak képletesen, mert online történik a foglalás... Szóval a zumbát tulajdonképp azért untam meg, mert a rengeteg negyven körüli nő mellett kezdtem cikinek érezni, hogy velük együtt áradozom a tánctanár fokhagyma-fenekéről. Mikor nekem barátom van! Jó pár száz kilométerre, de akkor is van. Tudom, hogy a nézelődés nem számít megcsalásnak, na meg elég nagy híve vagyok annak is, hogy csak mert valaki kapcsolatban van, még nem fogja azt jelenteni, hogy az illető egyszerűen elveszíti az érdeklődését minden más emberi lény felé és onnantól kezdve csak és kizárólag az az egy ember létezik számára, másra nem is hajlandó ránézni, vagy ne adj' Isten elismerni, hogy jól néz ki.
Elismerem például, hogy Finn legalább olyan jól néz ki, mint Troy, de mégsem akarok hűtlen lenni Troyhoz, ha már úgy döntöttünk, hogy távkapcsolatban is kipróbáljuk magunkat. Ugyanezen az alapon - természetesen - minden más sport legalább olyan élvezetes, mint a futás, hiszen a végén ugyanúgy jó érzéssel tölt el a cselekvés. Valószínűleg mégsem cserélném el a futást bármi másra tartósabban, ennek pedig rögtön több oka is van. Először is a futás erősíti az izmokat, javul tőle az állóképesség, szinte bárhol lehet csinálni, nem kell hozzá különösebb felszerelés és végül, de határozottan nem utolsó sorban van egy srác, akivel már számtalan alkalommal összefutottunk a parkban futás közben. Amikor megpróbáltam elmagyarázni Clarynak, hogy pontosan mennyire is néz ki jól, képtelen voltam értelmes mondatokba foglalni.
- Majd jövök! - szólok oda a szobatársamnak, és a nem kifejezetten napos idő ellenére is nekiindulok a szokásos futásnak, amely alkalmával remélhetőleg újra látni fogom azt a srácot. Mármint nyilván nem kifejezetten azért járok le futni, mert az motivál, hogy látom őt, ez nincs így. Egyáltalán. De azért minden alkalommal teszek róla, hogy ugyanarról a pontról induljak és megpróbálok nem úgy kinézni, mint akit egy szeméttelepről szalajtottak, holott fogalmam sincs miért lenne ez opció.
Mindenesetre jelenleg annyira belemerülök abba, hogy a nyújtást követően képes legyek ütemesen egymás után kapkodni a lábaim a füleimben duruzsoló zenére, hogy észre sem veszem, ahogyan egy túlzottan izgatott kutyus közelít felém, utána meg a gazdája szalad. A kutya érzésre legalább annyi kiló lehet, mint én magam, legalábbis amikor rám ugrik és hátsóval érek földet, nagyon úgy érzem, mintha egy sós zsákot pakoltak volna rám, ami hangzásra is rettentő nehéz, nem kell hozzá tapasztalat, hogy megállapítsam. - Aú! - Nedvességet érzek az arcomon, s hamar realizálom, hogy a négylábú az, izgatottan végignyalja azt, majd szélvészként rohan tovább, nyomában továbbra is a gazdájával, aki még csak arra sem veszi a fáradtságot, hogy odanyögjön nekem egy bocsit.
Bosszankodva, s a könyökömet dörzsölgetve küzdöm magam teljesen ülő helyzetbe, remélve, hogy senki nem látta a kis akciót, holott egy-két szemtanúnak igenis örülnék, aki egyetértene velem abban, hogy mekkora szemét volt az a tag, amelyik csak úgy segítség nélkül tovább rohan, mikor a kutyája lényegében elüt. Ez már cserbenhagyásos gázolásnak minősül! Grimasz ül ki az arcomra, az ajkam pedig lebiggyesztem, mivel elég biztos vagyok benne, hogy lehorzsoltam a könyököm és talán a térdem is. Ha pedig lehetne még ennél is rosszabb a helyzet, amikor felpillantok, hogy körbetekintsek azok után a szemtanúk után, ki máson akadhatna meg a szemem, ha nem éppen A srácon - igen, nagybetűvel -, akinek a szépségét nem lehet mondatokba foglalni.
ruhácska | 684 | hát ez ciki wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree 2081954265 |
mind álarcot viselünk
Sabrine Carter-Dunagan
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree 34897397c6505644fd8498f5e417be9c2e5281e0
wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree 9a8ab83a17f2b2397c296caf13c78380e9bc2596
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
─────────────♡───
'Til they cover me in daisies
When did we all stop believing in magic? Why did we put all our hopes in a box in the attic? They tell me that I'm crazy, but I'll never let 'em change me
★ családi állapot ★ :
wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree 45bd5854f019803574fd798b85714aa9eae42a38
GIVE ME ONLY LOVE, ONLY LOVE
Secretly, I hit the lottery 'Cause you're brighter than all of the Northern Lights Like a double rainbow in the sky To the bottom of the sea, I'd go to find you
───♡─────────────
★ lakhely ★ :
Manhattan - Morningside Heights
★ :
wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree 82ef86db6ea03c366017362d05d845ddd3406d32
★ idézet ★ :
When I'm around you, I kind of feel like I'm on drugs. Not that I do drugs. Unless you do drugs, in which case, I do them all the time. All of them.
★ foglalkozás ★ :
egyetemista & marketing trainee
★ play by ★ :
Olivia Hastings Holt
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree 8b292518c897857a871f14ccec699adf1e1c326f
TémanyitásRe: wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree
wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» into the mirror; Bree & Soren
» - what color are waves; Bree & Soren
» dora & mac | rockin' nike airs
» Dacre + AJ ~ Welcome to the final show, hope you're wearing your best clothes
» - now or never; Nam Joon & Soren

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Utcák és parkok :: Central Park-
Ugrás: