New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 92 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 78 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Qadir Abbar
tollából
Ma 11:16 pm-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Ma 11:16 pm-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 10:59 pm-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 10:50 pm-kor
Maggie Miller
tollából
Ma 10:31 pm-kor
Steven Peter Walsh
tollából
Ma 10:10 pm-kor
Travis Avery
tollából
Ma 9:58 pm-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 9:52 pm-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 9:33 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Andrii Vasylyk
TémanyitásAndrii Vasylyk
Andrii Vasylyk EmptyKedd Aug. 04, 2020 5:39 pm
Andrii Vasylyk

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Andrii Dmytro Vasylyk
Becenevek:
bármire hallgat
Születési hely, idő:
Kijev, Ukrajna, 1990. november 21. (skorpió)
Kor:
idén lesz harminc
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
biszexuális
Családi állapot:
egyedülálló
Csoport:
Média, művészet és sport
Egyetem:
Taras Shevchenko National University of Kyiv, Ukrajna, 2008-2011 (sport)
Metropolitan Models Agency, Franciaország, 2011-2014 (fotózás)
New York Self Defense Academy, USA, 2014-2019 (krav maga)
NY Martial Arts Academy Brooklyn, USA, 2015-2018 (taekwondo)
Munkabeosztás:
önvédelmet és különböző küzdősportokat oktat, versenyszerűen sportol (olimpián is) + alkalmanként fotózásokat vállal fotósként és modellként egyaránt
Munkahely:
Kick It Out Brooklyn
Hobbi:
evés, fotózás, falmászás, box
Play by:
Mikkel Jensen

Jellem
Számtalan nézőpontból be lehet mutatni valakinek a jellemét, de Andrii esetében érdemes a következőt alkalmazni: a szerettei orra előtt és a szerettei háta mögött. E kettő legtöbbször megegyezik, ám gyakran ellentétes egymással. Mindannyian szeretjük a jobbik oldalunkat mutatni a hozzánk közel állóknak, nem igaz? Ugyanakkor akik igazán szeretnek minket, elfogadnak pont olyan szörnyűnek, mint amilyenek valójában vagyunk. Andrii különösen hiú, ha arról van szó, hogyan ítélik meg mások, még ha nagy pofával állítja is, hogy a legkevésbé sem érdekli; azért kétszer is ellenőrzi a haját a tükörben, mielőtt kilépne az utcára, és igenis ott hagyja a boltban a (szülei) fél havi fizetését egy finom illatú kölniért. Amit nem szívesen tesz meg, még ha ez sokszor árt is az üzletnek: nem jópofizik veled, ha ki nem állhat. Kivéve, ha a főnöke ott trónol mögötte és passzív-agresszíven szorongatja a tarkóját közben. Olyankor nyájas, simulékony jellem, aki állandóan ott van mások személyes aurájában. Édes, ukrán akcentusa miatt ezt - különösen a hölgy vendégek - nem igazán bánják. Vidám, lelkes és persze segítőkész, kivéve, ha éppen különösen lusta napja van. Könnyen megsértődik és gyakran felkapja a vizet, ám ezek általában szalmaláng-jellegű kitörések nála, perceken belül lehiggad és visszanyeri eredeti lélekállapotát.
Ha viszont senki nem figyel, igazán kárörvendő és szemétkedő tud lenni, aki kifejezetten szeret másokat cukkolni. Imád pletykálni, főleg az emberek háta mögött, nem törődve vele, ezáltal kiket bánt meg. Tapintatlansága főként túlzott önbizalmából, magabiztosságából fakad és abból, hogy szeret a saját feje után menni, bármiről is legyen szó. Kevés barátja van, ám őket igazán megbecsüli és értük hajlandó bármeddig elmenni, még ha nem is mindig mutatja ezt ki.
Az április elsejéket igazi rémálom túlélni mellette. 0:00-tól 23:59-ig jobb, ha minden egyes percben résen vagy, mert ez a srác valódi tréfamester, és nem fog ott megállni, hogy tojást rejt a cipődbe...

Múlt
Anyám ragaszkodott hozzá, hogy zongoraórákat vegyek. Apám azóta kigyúrt állatot akart faragni belőlem, mióta először rám adták a pelust, ezért anyám fontosnak érezte, hogy a rengeteg tesztoszteron és izomaggyá nevelésen túl némi kulturális érzékenység és finomlelkűség is szoruljon belém. A pénz nem volt akadály sosem, az a fajta elkényeztetett kölyök voltam, aki csettintésre megkapott bármit, ha pedig mégsem, elég volt a földhöz vernie magát az áruház közepén kétszer, és már be is került a kosárba a kívánt játékautó vagy édesség. Hat éves voltam, amikor elkezdtem zongoraleckéket venni. Egy dohos, régi építésű téglaházba hordott anyám Kijev átellenes végébe, ha pedig túl későn végeztek a munkájukkal, vagy csak egyszerűen nem volt kedvük velem bajlódni, bíztak annyira a tanáromban, hogy szabadon hozzon-vigyen a házunkból. Nyolc éves voltam, amikor Mykola először hozzám ért, habár a mai napig nem teljesen tiszta számomra, hogy az első két évben küldött jelek, apró, finom érintések és lopott puszik nem voltak-e már a molesztálás része. Akkoriban nem nagyon volt erről semmilyen kézikönyv, vagy jogszabály, vagy bármi, ami alapján egy épp csak iskolás gyerek felfoghatta volna, mi történik vele. Három éven át ment ez így anélkül, hogy bárki is sejtette volna. Apám őrjöngött, amikor kiderült, anyám meg éjjel-nappal bőgött. Emlékszem, akkoriban borzasztóan kellemetlennek találtam a reakciójukat és azt kívántam, bár elfelejthetnénk és sosem hoznánk szóba többé, csak ne jöjjön rá anyára folyton a sírógörcs az utca közepén és ne kezdjen el magához ölelgetni a legváratlanabb pillanatokban! A lelkiismeret-furdalása túl sok volt nekem, apám azonban eldöntötte, hogy nem hagyja ennyiben. "Tökös felnőtt lesz belőled, fiam, ha addig élsz is!" Beíratott az első krav maga edzésemre és rögtön beleszerettem az egészbe. Részben igaza lett, azóta ugyanis olyan erőre és önbizalomra tettem szert, hogy tudom, nem kell féltenem magam. Ha bárki engedély nélkül akarna hozzám érni, a lelket is kitaposnám belőle, és azt hiszem ahhoz, hogy ez a mentalitás kialakuljon bennem, mindkét szülőmre egyaránt szükségem volt - és bizonyos szinten Mykolára is.




571 nappal ezelőtt vettem egy új füzetet, hogy majd abban megpróbálom levezetni ezt a nagyon bonyolult és érthetetlen talányt, de igazából mindannyian ugyanazokat az érveket hozták fel a szakítás mellett. Az önteltséged egy idő után baromira fárasztó. Az egész kapcsolatunk mindig rólad szólt. Állandóan csak te, te, te, semmi mi. Nem tudtál teljesen megnyílni nekem, mintha egy fallal beszélnék, ami tele van plakátolva a tökéletes portréiddal: kívül fotómodell, belül semmi. Ahhoz képest, hogy állítólag egyik exemmel sem haragban váltunk el, sosem kíméltek, ha a szakítás okát firtattam. Nyilván ezek a cenzúrázott verziók, volt, aki annyival letudta, pöcsfej, mielőtt az orromra csapta volna az ajtót.
Az az utolsó igazán fájt. Tényleg szerettem azt a srácot, úgy éreztem, vele jobban klikkelünk, mint korábban bárki mással. Megszoktam az illatát a párnámon, a fogkeféjét az enyém mellett, és az a seggfej pont a meccs előtti reggelen dobott ki. Nem csoda, hogy néhány órával később a traumatológián kötöttem ki, 47 nappal ezelőtt pedig összeköltöztem - szigorúan szexmentes viszonylatban - a legjobb barátnőmmel. Barátommal. Aki úgy néz ki, mint egy alultáplált kislány nő.
- Szóval, arra gondoltam, írok erről egy könyvet - fejeztem be hangosan az okfejtést, miközben kavartam egyet a chilis babon. A vállamhoz szorított mobiltelefon túloldalán olyan nagy volt a csend, hogy egy pillanatra elbizonytalanodtam, Pat vonalban van-e még, vagy már a sztori felénél rám tette a telefont. Az elsőt feltételezve folytattam. - Tök drámai lenne az egész. Mindenki kibőgné a szemét közben, de a vége mégis adna egy kis reményt, hogy a hősre valami új vár ezután, valami jobb, valami boldogabb.
Még néhány pillanatig csend volt, aztán a haverom végre megtörte azt.
- Figyelj, te szívtál valamit?
- Ne legyél már ennyire tahó! Az emberek szerintem tök szívesen olvasnának rólam. Ki ne olvasna rólam szívesen? És a kockás hasfalam lenne a borítón, azt a nők mindig zabálják.
- Nagyon... Mélyenszántó könyv.
A szememet forgattam, majd fél kézzel felfeszegettem a kukoricakonzerv tetejét, beleszagoltam, aztán fintorogva, úgy, ahogy volt, levestől hozzáborítottam a chilis keverékhez.
- Majd ha befutok sikeres íróként, jöhetsz picsogni nekem, amiért nem vettél komolyan! - Közben ugyanezt elismételtem a babkonzervvel is, aztán beletúrtam a rizses zacskóba és nyersen a szósz tetejére hintettem a fehér, pergő szemeket.
- Mindegy. Beleraktad a zöldséget, ahogy mondtam?
Hallottam, ahogy a szemét forgatja, aminek semmi értelme nem lett volna, ha az ember nem ismeri Patet. Ő tényleg képes bármilyen vizuális effektet hallhatóvá tenni, főleg, mióta összeköltözött azzal a fura rockerrel.
- Bele, bele. Mindkettőt.
- Leöntötted a levét?
Hupsz.
- Le hát.
- A rizst előfőzted?
Basszameg.
- Nem vagyok analfabéta! - morogtam bele durcásan a telefonba, mintha nem én hívtam volna fel Byerst, hogy segítséget kérjek tőle. Mielőtt még megcáfolhatott volna magabiztosnak ható kijelentésemben, átvettem a szabad kezembe a mobiltelefont és még odavágtam: - Te meg told el a képed edzésre, vagy a kimaradt hónapot is felszámolom rajtad! - Azzal kinyomtam a telefont és a pultra dobtam. Szinte pontosan ekkor hallottam meg a hátam mögül a kulcs zörgését, úgyhogy szitkozódva elzártam a gázt a vacsora alatt és az asztalhoz vetődve olyan pózba vágtam magam, mint aki már órák óta kész van. Még egy újságot is felcsaptam, azzal nem számolva, hogy mikor befut, Iris első kérdése az lesz: mi ez az égett szag?
Ja, hogy a másik irányba kellett volna elzárni? Cseszd meg, Byers, hogy még főzni sem tudsz...

mind álarcot viselünk
Andrii Vasylyk
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
Andrii Vasylyk 800full-mikkel-jensen
★ kor ★ :
33
★ családi állapot ★ :
you didn't let me go
I walked away
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Andrii Vasylyk Tumblr_olhrdlOBkC1schroio4_400
★ foglalkozás ★ :
önvédelem-oktató
★ play by ★ :
Mikkel Jensen
★ hozzászólások száma ★ :
31
★ :
Andrii Vasylyk 870cf99215ecdc58fab3f0910ce1b1a9
TémanyitásRe: Andrii Vasylyk
Andrii Vasylyk EmptyVas. Aug. 09, 2020 10:56 pm
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Andrii!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Na hát egy vicces fiú mondta jó pár évvel ezelőtt, hogy a szláv nyelvek zöme olyan mintha az adott nép részegen scrabble-t játszott volna, magánhangzó korlátozottan és nincsenek szabályok. Smile  Szóval esélytelen volt, hogy elsőre kimondjam a neved, mert az L és az Y együtt megzavart. De mindez abszolút nem von le semmit abból, hogy elképesztően imádnivaló vagy. A jellem leírással engem már lekenyereztél. Tetszett az, hogy bár tökéletesen tisztában vagy az alapvetően negatívabb tulajdonságaiddal, de mégis ez valahogyan észrevétlen marad a számtalan jó tulajdonságod mellett. Van benned valami kettősség, ami azt hiszem abból adódhat, ahogyan neveltek a szüleid. Megmaradt a művészi vonal, de mellé bejött az igazi tesztoszteron bomba, a küzdősport. Igazad van: nem a méret a lényeg, mert esélyesen te is le tudnál zavarni egy kétszer akkora embernek is egy olyan parasztlengőst, hogy még a szomszédjának is csengene tőle a füle.
Tudod, az jutott eszembe, hogy ha nincs az életedben az a bizonyos Mykola, akkor vajon ugyanígy a küzdősportnál kötöttél volna ki? Azt hiszem akarva, vagy akaratlanul de ez mégis elképesztően meghatározta a jellemvonásod, vagy alapvetően azt, hogy hogyan viszonyulsz az emberekhez. És te talán még azok közé tartozol, akik viszonylag jól jöttek ki ebből az egészből. Ahogyan beszélsz róla, noha nem hiszem, hogy elfelejtetted, de valamilyen módon mégis feldolgoztad.
Na de az a Ronnie-s rész….na ott végem volt. Hihetetlen humorral, hihetetlen önbizalommal, és nagyon nagy odaadással meséled el azt, hogy mit jelent neked a nagy melák, hogy valószínű ő inkább friendzone-ba rakott téged, te mégsem adod fel. A kitartásod remélem egyszer majd meghozza a gyümölcsét. Mert hát ha más sport: vert helyzetből édes a győzelem, nem?

Úúúú te….annyira imádtam az egész írást, hogy el sem tudom mondani. Andrii Vasylyk 3874598021  Néha vigyorogtam is rendesen, mert humorod az van bőven, és ezt írásban is vissza tudod adni, ami nagy kincs. Komolyan téged élmény volt olvasni így késő este. Andrii Vasylyk 108800823
Na hát nem tartalak már fel itt tovább, futás foglalózni, aztán játszani. Színt admin ad majd neked.


Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Andrii Vasylyk
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Charlie & Andrii
» Tastes like regret - Hugo & Andrii
» piece of cake - Ronnie & Andrii

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: