New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 75 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 60 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marco Reilly
tollából
Ma 4:16 pm-kor
Maxim Wood
tollából
Ma 3:05 pm-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 3:03 pm-kor
Maxim Wood
tollából
Ma 2:44 pm-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 2:14 pm-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 1:57 pm-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 1:04 pm-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 11:59 am-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 10:48 am-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
234
219

Amara Stanford
TémanyitásAmara Stanford
Amara Stanford EmptyHétf. Jún. 29, 2020 11:56 am
Amara Stanford

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Amara Stanford
Eredeti név: Alba Suarez
Becenevek:
Amy
Születési hely, idő:
San Fernando, Mexico - 1983.05.11
Kor:
37
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
szingli
Csoport:
törvényszegők/üzlet
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
az élet iskolája
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Vezető
Ha dolgozik//Munkahely:
Az Államok egyik legnagyobb drogkereskedelmi vezetője/ Bártulajdonos/ Autószalon tulajdonos
Hobbi:
Reggeli futás, olvasás, főzés, autók, vásárlás, Leo
Play by:
Eva Longoria

Jellem

Saját magam jellemzése lenne talán a legnehezebb feladat. Amikor tükörbe nézek nagyon szeretném azt hinni, hogy még az a szende, törődéssel teli menekülő nő vagyok, mint aki voltam 15 évvel ezelőtt. Ha valaki nem ismer valószínűleg ez az amit ma is lát... Csak egy nő aki felvergődte magát a porból egy Manhattani medencés tetőlakásba. Alapvetően nem tartom magam gonosznak vagy kegyetlennek. Mindig csak azt teszem amit muszáj a túléléshez. Egy túlélő vagyok már azóta, hogy tizenévesen az utcára kerültem. Egy szegény családban születtem Mexikó egyik városában ahol az emberek nagy része drogkereskedelemmel foglalkozik. Miután a szüleimet eltették láb alól nem volt túl sok választásom az életben. Ahhoz, hogy én életben tudjak maradni nem egy embert kellett átvernem, lefeküdnöm velük vagy éppen megölnöm. Ez mind meghagyta rajtam a nyomát a mai napig. Évekkel ezelőtt még nagyon lelkiismeretes voltam, próbáltam csak azt tenni amit nagyon muszáj, de egy idő után megkeményedik az ember. Ma sem vagyok lelketlen, viszont ma már szemrebbenés nélkül tetetek félre bárkit aki az utamban áll. Ha üzletről van szó, ott nem tünhetek egy pillanatra sem törékenynek, hiszen abban a pillanatban kihasználnak és sajnos egy nőtől mindig azt várják, hogy mikor törik össze, mikor tudják jól hátbaszúrni. Amit én semmiképp sem engedhetek meg. Tudom jól, hogy előbb vagy utóbb eljön az én időm is. Egy szűk börtöncellában fogok kikötni, vagy éppen a föld alatt. Az én foglalkozásom sajnos sohasem hosszúéletű hiába csinálok mindent diszkréten és tüntetek el minden nyomot magam után.
A hétköznapi életben igyekszem nem feltűnően viselkedni. Publikusan csak autókkal kereskedem, valamint bártulajdonos vagyok, amikkel természetesen csak pénzmosás történik a háttérben. A tekintélyem fenntartása érdekében sűrűn rendezek bálokat, adományozok pénzt árva gyermekeknek vagy állatmenhelyeknek. Igazság szerint nagyon is a szívemen viselem a gyermekek sorsát, hiszen semmiképp sem szeretném, hogy bármelyikük is átmenjen valami olyasmin amin nekem is át kellett mennem. Soha semmilyen körülmények között nem tennék olyat amivel ártani tudnék nekik... Legalábbis nem közvetlen, tudatosan.

Múlt

A saját véremben fulladozva igyekszem mást sem tenni csak az időt húzni. Az én szakmámban szinte minden szorult helyzetben az idő lesz a legjobb barátom. Tudom jól, hogy ha okosan tudok minden perccel gazdálkodni és nem rögtön megöletni magam akkor nagy eséllyel rám fognak találni és szerencsém lesz egy újabb napot megélni. A hosszú utam során sok-sok ellenséget szereztem be magamnak, így aztán soha nem tudhatom, hogy megélem-e a következő napot.   - Puta madre... - Köpöm ki a szavakat miután a nyomozó úr egy újabb ütést mér le az arcomra. Igazából teljesen ellehetetleníti, hogy bármit is mondani tudjak ha bébipépet csinál az arcomból. Soha nem értettem, hogy miért verik agyon az ember arcát ha szóra akarják bírni. Sokkal egyszerűbb és  effektívebb néhány törött ujj, szétzúzott térd, vagy bármi más, mint ez. Ebből is látni, hogy semmi tapasztalata nincs a szóhozbírásban és csakis a bosszúvágy vezényli. Nekem pedig eszem ágában sincs tippeket adni neki. Ahogyan a meggyónáshoz sincs túl sok kedvem.
- Szerinted mit fog szólni a felettesed ha megtudja mit művelsz itt? - Pillantok fel rá, miközben újabb próbálkozást teszek a csuklóim kiszabadítására a hátam mögött. Persze esélytelenül, hiszen a bilincs szinte teljesen a húsomba vág, esélyem sincs kiszabadítani a kezem anélkül, hogy ne tegyek csak nagyobb kárt saját magamban. Jack egy pillanat erejéig sem gondolkozik a válaszán, nagyon magabiztos és tényleg elhiszi, hogy majd itt beszélni kezdek ő pedig boldogan rácsok mögé csukhat végre. Azzal pedig nincs tisztában, hogy én előbb halok meg minthogy börtönbe menjek. Még akkor is ha előtte jól megkínoz... Már megtanultam, hogyan kell tartani a számat, bőven akadt rá lehetőségem. Senki sem kerül hatalomra anélkül, hogy letesztelték volna vagy tízezerszer. A drogüzletben semmi sem számít jobban, mint a bizalom. Nem születtem hatalommal a kezemben, az évek során rengetegszer dolgoztam másoknak, akik próbáltak megtörni különböző trükkökkel, hogy kiderítsék mennyire könnyen török meg. Szóval ha akkor nem sikerült senkinek egy szót sem kiszednie belőlem, hogyan is sikerülhetne most, mikor ténylegesen a saját életemről van szó. Ez a szakma veszélyes, nem hiába nincs családom, saját gyerekem, férjem, senkim... Csakis bizalmasaim akik az életület adnák értem.
- A feletteseim valószínűleg örülni fognak amint megszerzem a vallomásod. - Egy apró mosoly szalad végig az arcomon, de csak egy pillanatra hiszen az apró mozdulattól fájdalom hasít az arcom minden egyes kis pontjába. Annyira naív. Fogalma sincs róla, hogy mibe ásta magát. Fogalma sincs arról, hogy egyáltalán nem ajánlott magánakciókba kezdeni olyasvalakivel mint én. A bosszúvágy sajnos mindig nagy úr. Ő elvesztette a feleségét és szent meggyőződése, hogy az én kezem volt az ügyben. Mondjuk nem áll messze az igazságtól. Nagyjából két évvel ezelőtt lekapcsolták az egyik pilótámat. Én pedig nem hagyom cserben a hűséges embereimet, így hát a szállítása során egy mentőakciót rendeztünk meg. A felesége pedig rosszkor volt rossz helyen... Járulékos veszteség. Azóta Jack a nyakamban lohol és igyekszik szinte bármi áron bizonyítékot szerezni és lecsukatni. A mosolyomra a válasza egy újabb hatalmas erejű ütés az arcomba. Még érzem ahogyan egy újabb adag vér folyik le arcomról aztán elsötétül minden.
'Remegve lapulok meg az egyik bokor alatt, az izzadság és vér keveréke szárad meg a testem szinte minden porcikáján. Normális esetben semmi más nem járna a fejemben csak egy jó forró fürdő. Viszont most ez az utolsó amire vágyom. A kezem a számra tapasztva, nem akarom, hogy meghallják a szuszogásomat, vagy éppen az elfolytott fájdalomtól való nyögéseket. Az egész testem remeg a félelemtől, jól tudom, hogy most túlzásba vittem. Ráhívni a drogosztályt a társamra miközben az átadást intézi, olyan mintha a saját halálomat írtam volna alá. Viszont ő átvert, ezzel elveszítve minden bizalmamat. Ha valaki eljátssza a bizalmam, nincs visszaút.
- Tiszta! - A férfiak hangos léptei távolodni kezdenek. Várok még néhány percet, majd kimászok a koszból és menekülésbe kezdek. Mint ahogyan már máskor is tettem. Ezúttal viszont nem üres kézzel teszem, nem a megélhetésért rohanok, hanem azért ami engem illet, hogy elfoglaljam a trónt ami végre az enyém, valamint, hogy megbosszuljam azokat akik megpróbáltak az utamba állni.
'
- Amy? - Rázza meg valaki a vállam. Kábán pillantok fel Zach-re. Legszívesebben megölelném a már kiszabadított karjaimmal, kétlem, hogy bármikor is jobban örültem a látványának. Zach már az eleje óta mellettem van, gyerekként legjobb barátok voltunk, számtalanszor mentette meg az életem, olyan mintha a testvérem lenne. Ő a legjobb és leghűségesebb emberem, akire bármikor és bármiben számíthatok. - Mit tegyünk vele? - Int jobbik kezével Jack felé, akinek már nem az önbizalomtól csillognak annyira a szemei, sokkal inkább a halálfélelemtől. Lassan állok fel, igyekszem megtartani az egyensúlyom majd közelebb sétálok a földön térdelő nyomozóhoz. Megérintem az arcát miközben fölé tornyosulok.
- Semmi közöm nem volt a feleséged halálához, de ha még egyszer találkozunk, esküszöm neked, hogy a tiédhez viszont sok közöm lesz. - Hátrébb lépek majd bólintok egyet a két emberemnek, akik azon nyomban elengedik a nyomozót. Szívem szerint én magam eresztenék egy golyót Jack fejébe, de nem tehetem meg, hogy egy újabb nyomozó életét veszem el, már így is túlságosan szorul a hurok a nyakam körül. Így hát azt teszem amiben jó vagyok, a szemébe hazudok és reménykedem a túlélésben, miszerint ő hisz nekem ha másért nem akkor azért mert meghagyom az életét.
Miután kilépünk az épületből beülök az út szélén parkoló Jeep hátsó ülésére. Zach elfoglalja a vezető ülést majd felém nyújt néhány törlőkendőt amivel letörölhetem az arcomra száradt vérem egy részét. - Mi a helyzet a mexikói szállítmánnyal? - Kérdezem folytott hangon miközben szemibe nézek a visszapillantó tükrön keresztül.
- Gond nélkül beérkezett, ne aggódj. Hívjam az orvost? - Aggódva pillant vissza rám. Tudom, hogy aggódik. Az életét adná értem ha úgy hozná a sors, ahogyan én is az enyémet adnám érte.
- Jól vagyok. - Rázom meg lassan a fejem. Csak egy kis pihenésre van szükségem, meg talán némi sminkre amivel majd eltakarhatom a zúzódások legalább egy részét.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Amara Stanford
Amara Stanford EmptyHétf. Jún. 29, 2020 4:17 pm
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Amara!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Egy nagyon komplex, sokat megélt nőt ismerhetünk meg személyedben, aki annyi mindenen átment az évek alatt, amennyi mindenen sokan egész életükben nem. Sok rossz dolog történt veled, de úgy gondolom, a pofonok csak megerősítettek, hozzájárultak ahhoz, hogy az a kemény, határozott és magabiztos nő legyél, aki ma vagy.
Első ránézésre az ember meg sem mondaná, milyen körökben mozogsz; azt hiszem, a megnyerő külsőddel könnyen leveszed az embereket a lábukról, az ilyen tekintetben hozzád hasonlóakról pedig nem gyakran gondolják, hogy drogüzletekben vannak benne nyakig.
Sok mindenre magyarázatot ad a jellemzésed, ami különösen tetszik benne, az az, hogy már ott is megismerkedhetünk a múltad egy szeletével. A múltadat rávetítve a jelenre mutatod be a saját személyiségedet, amit én személy szerint nagyon kedvelek, ezért élvezet volt olvasni. Very Happy
A történeted egy része tragikus, más része viszont egy keménykezű, igazi vezetőt mutat be. Ahonnan jöttél és ahova eljutottál, az két teljesen ellentétes világ. Szegény családba születtél, viszont ma már a vagyonod hatalmas. Olyan üzletbe keveredtél bele, amitől a legtöbben óva intenék a gyereküket, de a lapod azt az érzést kelti az emberben, hogy a buktatók ellenére képes vagy kézben tartani a dolgokat. Még szerencse, hogy vannak körülötted megbízható emberek, mert a te pozíciódban ez elengedhetetlen.
Összességében élezet volt olvasni a lapodat, tetszik a történeted, tetszik, hogy női karakterként álmodtad meg ezt a figurát. Nem is tartalak fel tovább, hiszen biztos van dolgod. Smile

Színt és rangot hamarosan admintól fogsz kapni, de addig is szabad a pálya előtted. Amara Stanford 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Amara Stanford Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Amara Stanford Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Amara Stanford D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
829
★ :
Amara Stanford Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
 
Amara Stanford
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Benjamin Stanford
» Amara Rosenberg
» Jared & Amara
» Lucas & Amara
» Lucas & Amara - You again?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: