New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Nina McDonough
tollából
Ma 17:00-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Ma 15:55-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 15:35-kor
Fable Elizabeth Hart
tollából
Ma 15:09-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 15:03-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 14:54-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 14:36-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:58-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:51-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Jillian Daniels
TémanyitásJillian Daniels
Jillian Daniels EmptyVas. Márc. 29 2020, 17:24
Jillian Daniels

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Jillian Daniels
Becenevek:
Jill, Jilly
Születési hely, idő:
NYC, 1986.11.25.
Kor:
33
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
hajadon
Csoport:
bűnüldözés
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
NYPD Police Academy
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
pártfogó/felügyelő tiszt; előtte rendőrjárőr
Ha dolgozik//Munkahely:
New York City Department of Probation
Hobbi:
karaoke, gitározás, kutyasétáltatás, túrázás
Play by:
Caity Lotz

Jellem

Egy trauma képes valakit megváltoztatni?
Eddig nem tudtam erre válaszolni. Rendőrként is láttam szomorú eseteket, áldozatokat, mégsem tudtam átérezni, mit élhettek át. Szörnyű minden részlete természetesen, megértjük és finoman jelezzük feléjük, hogy együtt érzünk, támogatjuk mindenben, de nem érezzük át a bennük zajló dolgokat... Aztán megtörtént velem is. Engem is komolyabb lelki trauma ért, némi fizikai fájdalommal. A lelki sokkal rosszabb. Össze tud zúzni, hiába mutatjuk azt, hogy mi remekül vagyunk. Nem, nem vagyunk, csak nem mindenki tudja kiadni magából. Üvöltözni, rúgni lenne jó. Na, meg olyan embert találni, aki ténylegesen ugyanazt élte át. Ugyanott voltatok. Ez eggyé tesz titeket.
Most is ugyanaz a jólelkű, kemény és dilis csaj vagyok, mint előtte. Vagy van némi plusz. Elkábítottak, túsz voltam többedmagammal. Nagyon rossz rá gondolni. Sokat vagyok bűnözők között évek óta, ex-elítélteket látogatok és ellenőrzök... Hamar feltűnik minden nekem, intuitív és jó megérzésű vagyok, nehéz megemésztenem, ha esetleg valamikor nem látom a fától az erdőt. Senki nem tévedhetetlen.

Miféle eszmecserék folynak ilyen események után?
Kérdező: - Hogy vagy?
Én: - Jól, dolgozom ismét. (Nincs terelés. Egyszerű, igazinak tűnő válaszadás. Vagy elhiszik, vagy nem.)
Kérdező: - Jársz a terápiára?
Én: - Járok. (Az igazi válasz: nem mindig. Épp eleget hallottam, hogy menjek, mert jót tesz és felfrissít, s kiadhatok magamból mindent szavakkal. Persze. Haha.)

"Bizonytalanságban ismerszik meg a biztos barát."  
Tapasztalatból mondom, amikor a legelkeseredettebb vagy, akkor találsz rá azokra, akik veled vannak. Fogják kezed, nevetnek veled.
Meg, persze, szerezni kell egy kutyát. Örökre belopja magát a szívedbe, te pedig nem tudsz nemet mondani neki. Semmire sem.


Múlt
Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Jillian Daniels
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Det. Jillian Langston
» Bridget Daniels
» Leslie Daniels
» Megan J. Daniels

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: