New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 99 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 93 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 07:04-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 00:10-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 23:11-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:45-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:33-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:13-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Tegnap 22:05-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Bridget Daniels
TémanyitásBridget Daniels
Bridget Daniels EmptyVas. Május 02 2021, 07:52
Bridget Daniels

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Bridget Elaine Daniels
Becenevek:
Brie, dr. Daniels
Születési hely, idő:
New York City, 1987. október 26.
Kor:
33
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
heteró
Családi állapot:
hajadon
Csoport:
egészségügy
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:

City College of New York (végzett)
program in premedical studies (PPS)

Columbia University Vagelos College of Physicians and Surgeons (végzett)
MD program | internal medicine residency | allergy/immunology fellowship  
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
immunológus szakorvos
Ha dolgozik//Munkahely:
NewYork-Presbyterian Brooklyn Methodist Hospital
Hobbi:
hivatásom - képtelen vagyok kizárni, ha hazaérek
csajos esték - Phoebe a lehető legjobb ezekben
keresztrejtvényfejtés - kitűnő elme karbantartó, órákig fenn tartja érdeklődésem
tánc, túrázás és jóga - az első kettőt gyerekként szerettem meg (apámtól a túrázás iránti imádatom, anyám felől a táncét), a jóga pár éve lett a kedvencem
Play by:
Rebecca Rittenhouse

Jellem
Nem vagyok oda azért, ha magamat kell jellemeznem, hiszen az ember bármit mondhat magáról, teljesen más, ha kiismerik és megismerik őt. Pont ez van fordítva is, nekem mindig is volt némi bizalmatlansági problémám, kissé zárkózott szoktam lenni, de persze ez csöppet feloldódott, miután az orvosira kerültem be. Kicsit extrovertált lettem, de még mindig meghúzva egy komolyabb határt, amit ritkán lépek át, és nem beszélek magánéletemről, érzelmeimről. Egy extrémen jellemző dolog rám az önfejűség, makacsság, renitens vagyok.
Orvosként próbálok távolságot tartani a páciensekkel, ám nem igazán megy. Minden esetem valami úton-módon közel kerül hozzám. Hatékony, határozott és precíz ember vagyok, ezért is teszek meg mindent a betegeimért, segítséget elfogadva más kollégáktól, és ugyanúgy én is felajánlom segítségem, vagy épp tudásom, hogy a legjobb gyógymódot megtaláljuk. Kissé türelmetlen is szoktam lenni, amikor várok például egy-egy eredményre, vagy amikor valaki késik. Azt utálom, pedig én is voltam úgy, hogy késtem.
Stréber, örökletes és folyamatos tanulási vágy. Apám volt ebben a mintaképem. Ő sem adott lejjebb sosem annál, amit el akart érni, szokta mondani: a határ a csillagos ég. Mondjuk, nem szó szerint, mert az ő hivatásának sincs köze a csillagokhoz. Igaz, már nyugdíjasként éldegél, még mindig a madarakkal és rovarokkal foglalkozik, a családi házunkba már nem is merek kóvályogni, mert ijesztő pókok is vannak ott. Szerinte rettentő vicces, ahogyan én irtózom tőlük, meg ahogyan megijedek tőlük.
A legborzasztóbb tulajdonságom az, hogy bárhol legyek, és ha ülök, mindig felrakom lábaimat az asztalra, ezzel tudom, néhány embert ki lehet üldözni a világból. A másik pedig, hogy nem szeretem, ha valaki átrendez bármit, mindent észreveszek, és ugyanoda visszahelyezek, ahol előtte volt. Szeretem a bonyolultságot, az összetettséget...

Múlt
Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Bridget Daniels
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jillian Daniels
» Leslie Daniels
» Megan J. Daniels
» Bridget Henson
» Bridget J. Henderson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: