New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 69 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 64 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:43-kor
Richard Sullivan
tollából
Tegnap 22:37-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Tegnap 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Tegnap 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Tegnap 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Tegnap 19:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Tegnap 19:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Oscar Singleton
TémanyitásOscar Singleton
Oscar Singleton EmptyPént. Márc. 20 2020, 22:21
Oscar Singleton

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Oscar Singleton
Becenevek:
Oscar ? Oszi
Születési hely, idő:
San Fransisco, 2003.02.07.
Kor:
18-1
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
szingli
Csoport:
diák
Hobbi:
fotózás, autók, edzés, videójáték
Play by:
Owen Lindberg
Jellem
Milyen jellegzetes szófordulatai vannak? Bakker.
Inkább optimista vagy pesszimista? Pesszimista, de ezen próbál javítani.
Introvertált vagy extrovertált? Intorvertált.
Milyen rossz szokásai vannak? Túlgondolás.
Mitől tör ki kacagásban? Igazából bármitől amit a szerencsétlen macskája művel.
Hogyan fejezi ki a vonzódását, ragaszkodását? Csúnyán néz mindenki másra.
Szellemileg sérült? Mostanában úgy tűnik.
Mennyire versenyző típus? Nagyon.
Megfontolt vagy hebehurgya? Saját maga szerint megfontolt, mások szerint hebehurgya.
Hogy reagál a kritikára? Nehezen dolgozza fel.
Mi a legnagyobb titka? Az anyja viszonya.
Mi az életfilozófiája? Légy okosabb!
Milyenek a politikai nézetei? Liberális.
Otthonülő vagy eljárós típus? Inkább otthonülős.
Melyik érzékében bízik a legjobban? Szaglása.
Mi a rögeszméje? Piros zokni. Ne kérdezzétek.
Milyen állat bosszantja? Molylepke.
Hisz az első látásra megszülető szerelemben? Igen, teljes mértéken.
Párkapcsolatban él? Nem.
Hogyan viselkedik párkapcsolatban? Ragaszkodó, talán túlságosan is.
Mikor feküdt le legutóbb valakivel? 4 hónapja.
Volt már valaha szerelmes? Igen.
Törték már össze a szívét? Nem.
Hogy reagál a veszélyre?  Ököllel.
Az öklével vagy a szájával kezd küzdeni? Hülye kérdés az előző válasz után.
Mi a gyengesége? Pont az ilyen helyzetek.
Ha csak egy dolgot hozhatna ki egy égő házból, mi lenne az? Macskája, az sose beszél vissza.
Hogyan viselkedik idegenekkel? Zárkozott velük szemben.
Milyen fegyver a kedvence? Videójátékban?.
Hisz a halál utáni életben? Akar hinni benne, nagyon erősen.
Mit gondol a mennyországról? Ha létezik, akkor senki se érdemes arra, hogy oda eljusson.
Babonás? Igen.
Múlt

Tudjátok mi a rossz? Amikor nem megy a matek és bukásra állsz belőle. És tudjátok mi az igazán szar? Amikor a matektanár anyádat húzza, mint a számegyenes vonalat a táblára.

Minden 4 hónappal ezelőtt kezdődött, amikor még boldog családként éltünk négyen Napában. Mint mindenki a környéken az én családom is borászattal foglalkozik már nagyon hosszú ideje, emellé pedig hála apám zsenialitásának a pénzügyekkel kapcsolatban egyéb bevételek is hozzácsapódnak. Jól kereső férj, egy gyönyörű feleség és három csodás gyermek. Ugye hogy ilyet nem szokás eldobni? Hát anyám megtette.
Mai napig emlékszem a pillanatra, amikor rajta kaptam őket a konyhában enyelegni Mr. Hunterrel.  Nem zavartam meg őket, egy pár pillanatig néztem az ablakon keresztül, majd inkább a garázson keresztül mentem be. Azóta se beszéltem erről senkinek. Lefagytam és talán még mindig nem olvadtam ki. Nem engedtem az elmémnek, hogy elkezdjen gondolkozni rajta. Úgy vettem tudomásul, mintha csak egy átlagos szombati esemény lenne.
Ugyan így fogtam fel amikor karácsony másnapján anyám kijelentette, hogy New Yorkba, az ország másik felébe költözünk. Azt mondta, hogy neki szabadságra van szüksége, mert Kaliforniában nem volt boldog. Az ikreket meg persze nem hagyhatja maga után. Ő nem Mrs. Kramer. Mikor ezt megmondta apának, akkor sem szóltam semmit. Lehet, hogy kellett volna. Lehet, hogy oda kellett volna állnom apám elé és elmondani neki, hogy csak azért akar a nagy almába költözni a drága neje, mert a szeretőjéhez rohan. De nem tettem meg. Fogalmam sincsen hogy miért... Így viszont csak az én titkom.
Sokak szerint furán gondolkozok. Egyre inkább úgy érzem, hogy igazunk van. Még én is érzem, hogy egyre inkább furább vagyok napról napra. Talán az egész hazudozós dolog miatt. Tudjátok eléggé kiakaszó az, hogy nem tudok mit tenni, és  apám jóhiszeműségével, anyám irányítás mániájával és az ikernővérem kétségbe esésével. Persze mindenki azt hiszi, hogy a város miatt vagyok feszengőbb az átlagosnál. Kissé agresszívabb is lettem, és az amúgy is gyötrelmes figyelő képességem még rosszabb. Talán ezért nem megy a matek, na meg inkább nagy eséllyel, mert amikor januárban beléptem az első órára, akkor ugyan azzal a férfival találkoztam, mint akit hosszú hónapokkal ezelőtt a konyhában láttam, és aki azóta is kísért.
Valakinek el kéne talán mondanom. Apának? Nem,  nem állok még készen, hogy tönkre tegyem az életéről felállított képet. Legalább ő higgye azt, hogy a felesége, aki már elhagyta, legalább nem egy másik férfi miatt tette. Anyának? Oh, nem adom meg neki ezt az örömet. Inkább, hagyom, hogy az egész család előtt a saját hibája miatt dőljön össze a hazugsága. Zoe? A nővérem így is ki van borulva a költözés miatt. Paul? Van elég dolga ifjú család apaként.
Gyáva vagyok, és hazug.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Oscar Singleton
Oscar Singleton EmptySzomb. Márc. 21 2020, 16:17
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Oscar!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

A költözés mindig nagy fejtörést okoz, még akkor is, ha éppenséggel egy városon belül mozgolódik az ember, nem hogy az ország egyik végéből tegye a másikba. Neked pedig duplán - vagy mondhatni inkább triplán, vagy ezerszeresen - kijutott a "jóból". Oscar Singleton 1556694851 Muszáj vagyok idézőjelbe tenni a szót, mert akármelyik oldaláról igyekszem vizsgálni a problémát, amibe belecsöppentél, bizony nem igazán tudok olyasmit találni benne, amit kicsit is jónak lehetne ebben a helyzetben nevezni.  Shocked Szerintem senki nem akar egy szép napon arra menni haza, hogy az anyja nem az apjával enyeleg a konyhában és a tinédzser szemeknek még az utóbbi is sokszor fájdalmas. Nem hogy még házasságtörésen is kapja az anyukát!
Őszintén csodálom, hogy ennyi ideig magadban tudtad tartani ezt a nagy-nagy titkot, ráadásul úgy, hogy pont a matektanárról van szó! Nem is csodálom, hogy lassacskán már kezd az agyadra menni a dolog és elmondanád valakinek, de bizony nagy kérdés, hogy ki is lesz az a bizonyos, aki majd beavatódik. Hogyan reagálnának rá mondjuk a tesóid? Vagy a szüleid? Anyukádnak egyáltalán lenne erre bármiféle épkézláb magyarázata? Vagy megkapnád, hogy Te még túl fiatal vagy ahhoz, hogy az ilyeneket megértsd? :nyál: Egy nagy baj van csak a titkokkal, hogy úgyis kiderülnek. Az pedig soha nem hoz semmi jót, különösen azok számára, akik a leginkább titkolózni akarnak.
(Egyébként pedig ez a piros zokni dolog igenis érdekelne, de ha már nem érdemes rákérdezni, csak jelzem az igényemet arra, hogy ha sikerül valamilyen okot találnod magadban ezt illetően, akkor roppant kíváncsi lennék a magyarázatra. Laughing )
Színt és rangot hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Oscar Singleton Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Oscar Singleton Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Oscar Singleton 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Oscar Singleton 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
Oscar Singleton 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Oscar Singleton
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Zoe Singleton
» Zoe + Oscar
» Tabitha x Oscar – I.
» Tabitha x Oscar - II.
» Oscar Raúl Haynes

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: