New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 86 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 77 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 15:48-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 14:09-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 14:00-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 13:50-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 13:36-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 13:28-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 13:00-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 11:43-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 11:40-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Special Agent Samuel Ford
TémanyitásSpecial Agent Samuel Ford
Special Agent Samuel Ford EmptyKedd Feb. 14 2017, 15:50

Samuel Ford

Férfi az, aki nem teszi jobbá a világot?


Karakter típusa: Saját
Teljes név: Samuel Ford
Becenevek: Sam;
Születési hely, idő:Washington
Kor: 27
Lakhely: Brooklyn
Szexuális beállítottság: Heteroszexuális
Családi állapot: Egyedülálló
Csoport: Bűnüldözés
Egyetem: Végzet: FBI Akadémia, Quantico - NAT;
Munkabeosztás:FBI különleges ügynök, Erőszakos bűncselekményeket kivizsgáló részleg
Munkahely: FBI központ New York, New York City
Hobbi: Főzés
Ide jön a jellem leírás, ami lehet novellaszerű, avagy jellemzés, de írhatod pontokba szedve is, halszálkásan, képekkel illusztrálva, ábécé sorrendbe rendezve vagy ahogy szeretnéd. Utóbbi alatt értjük mondjuk azt, hogy minden egyes betűhöz írsz egy szót és elmondod, hogy miért éppen azt, de ezt a neved betűivel elkészítheted. A pontokba szedéshez csupán ötletadónak néhány szempont: pozitív illetve negatív tulajdonságok; hobbi; dolgok, amiket szeret/nem szeret; meghatározó pillanatok az életéből; példakép; kedvenc helyszíne; dolgok, amik mindig nála vannak; bakancslista; becenevek; elvei; mottó; ami zavar; amire büszke; mások véleménye stb stb stb.


Férfi az, aki nem teszi jobbá a világot?

Van egy szó, amelytől a rendőrök rettegnek, de még az FBI is csak félve mer kimondani, mivel az a szó egyet jelen a vérrel, a halállal, a rettegéssel. Sorozatgyilkos. Hiába látott egy rendőr vagy egy ügynök számtalan holtestet, gyilkosságot, akkor is alaposan meggondolja, hogy kimondja ezt a szót, mivel ha kimondta, akkor már valósággá válik. S ez az egy szó egyet jelent a még több vérrel, még több gyilkossággal, és egy beteg elme megismerésével. Ha valakinek azt mondják, hogy sorozatgyilkos, akkor egyből rávágja, hogy Hasfelmetsző Jack, aki „csupán” 5 nővel végzett. De Ted Bundy nevét sem kell bemutatni, aki 1974 és 1978 között bizonyítottan 30 emberrel végzett, kivégzése előtt másik ötöt is beismert, így hivatalosan 35 áldozata volt, de a hatóságok nagyon jól tudják, hogy ennél több is lehetett. De Ted Bundy csupán a Top15-be került bele. Az első helyezet Luis Alfredo Garavito, avagy „A Fenevad”, aki a 90-es években bizonyítottan 138 ember életét vette el, de  a feltételezések szerint valójában 172 – 400 fő életét olthatta ki.
Így hát ezek után nem csoda, ha a hatóságok félnek kimondani a szót. Nevezzük babonának, de senki nem akar életre hívni egy lehetséges szörnyeteget.

Most biztosan azon jár az eszük, hogy mi köze ennek az egésznek hozzám? A válasz egyszerű, életre keltettem egy ilyen szörnyeteget. Nevet adtam neki. Tudom, hogy nem miattam gyilkol, de én mondtam ki, én neveztem el, úgy érzem az én felelősségem. Miattam lett valóság egy árnyékból…


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Special Agent Samuel Ford
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» agent heartbreaker
» Agent Henderson
» Special Needs
» Mason Jackson Ford
» Henry Ford Lane

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: