New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 53 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 43 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Caesar Harlow
tollából
Ma 09:57-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 09:51-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 09:15-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:52-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 08:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Emelie Rogodtsen
TémanyitásEmelie Rogodtsen
Emelie Rogodtsen EmptyPént. Jún. 09 2017, 23:25

Emelie Rogodtsen


Teljes név: Emelie Rogodtsen
Play by: Vita Sidorkina
Születési hely:Stockholm
Kor: 23-24
Lakhely: Leggyakrabban Stockholm
Szexuális beállítottság: Hetero/Bi
Családi állapot: Hajadon
Csoport: Üzlet
Szerintem jobb, ha nem is próbálom definiálni, ki vagy te nekem. Még az egyetemen kezdődött az egész: te voltál a svéd diák, aki megbolondította az összes pasit. Kifejezetten élvezted, ahogy rohannak utánad, ahogy a kezük-lábuk törnék csak egy éjszakáért veled. Talán még fújtad is a tüzet, nem tudom. Ahogy azt sem értettem soha, miért kötöttél ki végül mellettem.

Talán az keltette fel a figyelmed, ahogy beleástam magam a múltadba. Mert érdekelt, mi a sztorid. Egy pillanatig sem hittem el a maszlagot, amit beadtál mindenkinek az unatkozó milliomos lánykáról. Mint kiderült, a szüleid még a ’90-es évek elején együtt gazdagodtak meg, okosan kihasználva az internet adta lehetőségeket. Majd meghaltak, amikor kicsi voltál. Magadra maradtál a csúnya világban, ahol nem bízhattál senkiben és semmiben.

Megbíztál végül bennem? Így visszanézve én a barátomnak mondanálak téged, hiába léptünk át nem is egy olyan vonalat, amit tradicionálisan…szorosabb kötelékekkel asszociálnak. Mind a mai napig, ha New Yorkban jársz, nálam éjszakázol. Sosem állítottuk, hogy több lenne köztünk, mint a testiség, mégis azon kapom magam, hogy néha el-elmorfondírozok, hogyan érzed éppen magad ott a világ másik felén.

Most éppen megbomlasztani készülök az eddigi rendszert, és olyan szívességet kérni tőled, ami elsősorban a pénzről szól. Márpedig ezt eddig távol tartottuk a mi kapcsolatunktól.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Emelie Rogodtsen
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Emelie Rogodtsen
» Trip to Paradise - Emelie & Bernie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: