New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Rafaela Garza
tollából
Ma 8:15 pm-kor
Cassiopia Boschello
tollából
Ma 8:07 pm-kor
Owen Grady
tollából
Ma 8:06 pm-kor
Léon Leroux
tollából
Ma 7:44 pm-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 7:44 pm-kor
Léon Leroux
tollából
Ma 7:19 pm-kor
Salvador Ario
tollából
Ma 7:11 pm-kor
Hugo Navarro
tollából
Ma 7:04 pm-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 6:53 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Kaitleen
TémanyitásKaitleen
Kaitleen              EmptySzer. Jún. 07, 2017 11:50 am

Kaitleen McGowen


Teljes név: Kaitleen McGowen
Play by: Lyndsy Fonseca
Születési hely: Texas
Kor: 25-28
Lakhely: Queens
Szexuális beállítottság: hetero (?)
Családi állapot: szingli (?)
Csoport: amit csak szeretnél
Ebben a világban nehéz olyan embert találni, aki képes az életünk végéig mellettünk lenni. Talán ezért is savanyodott meg oly’ sok ember körülöttem. Akik nem hiszik, hogy még létezik szerelem örökre. Én pedig szomjazom a közelségedre. Még ha te rideg is voltál velem. De a munkámat végeztem. Részeg voltál és a síneken játszani egy vodkás üveggel a kezedben bármennyire is jó bulinak hangzik nagyon is veszélyes. Tekintve, hogy épp jókor voltam ott. Mivel kishölgy, hogy emlékeztesselek egy vonat elől rángattalak le a sínekről. Mert épp összevesztél apáddal. Micsoda felelőtlenség. Bár a megdöbbenés csak akkor ért, mikor közölted, hogy apád nyereségvágyból akar férjhez adni. Meg lehetősen közlékeny voltál a hátsó ülésen fekve és az üres üveget szorongatva. Viszont kiszedtem belőled, hogy hol laksz, így kisebb birkózás után, hogy bent tarsalak a kocsiban elindulhattunk a házatokhoz. Ahol apukád nem volt olyan jó kedélyű. Főleg mikor meglátott.
Viszont nem ért véget az ismeretségünk, mikor legközelebb láttalak egy fickóval sétáltál be az egyik szórakozóhely mosdójába, majd rövid időn belül csapzottan léptél ki. Bár éreztem, hogy nem lennél jó választás. Még is megkerestelek, hiszen én vagyok, aki apád ügyében nyomoz, beépülve a cégetekhez. Micsoda balsors, igaz? Mindennap látnod kell, ahogy aktákat tologatok, és nem mondhatod el, hogy rendőr vagyok. Mert tudod jól, hogy apád megölne. Engem. Végig tudnád élni az életedet, hogy a férfi, aki megmentett, meghalt a TE hibádból?
Gyere és kiderítjük, hogy mennyire vagyunk egy hullámhosszon.

// a pb-hez nem ragaszkodom, ahogy a névhez sem. Ha kedvet kaptál üzenetben elérsz. Mindenre kapható vagyok. Wink


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Kaitleen
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kaitleen A. McGowen
» Kaitleen & Niall

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: