New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 75 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 72 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Karin Bjorge
tollából
Ma 05:46-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 23:06-kor
Freya Kensington
tollából
Tegnap 22:58-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:44-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:27-kor
Seraphine Murphy
tollából
Tegnap 21:18-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:18-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 20:41-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Tegnap 20:26-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

tini mami
Témanyitástini mami
tini mami EmptyPént. Jan. 10 2020, 16:15
Neked tetsző név elkelt tini mami 3874598021

Play by:
Sophie Nélisse
Születési hely:
te döntöd el
Kor:
18
Lakhely:
Bronx
Szexuális beállítottság:
te döntöd el
Családi állapot:
te döntöd el
Csoport:
te döntöd el
Történetünk:

Nehéz szavakba önteni azt, amin mi ketten keresztül mentünk. Mindent tudtál rólam, de tényleg mindent, hogy az anyám alkoholista, hogy én nevelem a húgom, hogy a nagymamám halála milyen nehéz pillanat volt az életemben. Még általánosban ismerkedtünk meg, és úgy volt, hogy mi ketten öribarik leszünk. Nagyon közel kerültél hozzám olyan közel, amilyen közel senki sem tudott. Aztán Brooklynba költöztünk apám szánalom pénzén, és hatalmas szakadék nyílt köztünk. New York közénk állt, de ez kellett ahhoz, hogy rájöjjek mennyire beléd estem, és hogy esténként utánad epekedek. A szerelemnek nem szabhatott határt ezt követően semmi. Te voltál az első barátnőm, és neked én az első barátod. Mindenben elsők voltunk egymásnak, ahogy az a filmekben szokott lenni. Te mindig is vallásos voltál, amit én sose tettem szóvá, addig a napig, amíg be nem ütött a krach a rózsaszín felhőnkbe. Terhes lettél fél évvel a kapcsolatunk kezdete után. Én az abortusz mellett érveltem, képtelen lettem volna még egy gyereket felnevelni a húgom mellett, és te is épp csak 16 éves voltál. Rakaszkodtál hozzá, hogy ez bűn Isten szemében, pedig te nem is voltál annyira vallásos, mint a szüleid. Gyilkosságnak tartottad az abortuszt, és amúgy is hajlamos vagy túlreagálni a dolgokat, és a szívedre venni mások ballépéseit. Egy délutánon keresztül üvöltöztünk egymással a rózsaszínre festett szobád falai közt, aztán besokaltál, és elküldtél. Akkor valami eltört bennem. Hónapokig próbáltalak utolérni, de te nem jelentkeztél, nem reagáltál az üzeneteimre. Az anyukád közölte velem, hogy elköltöztél Európába a nagybátyádhoz, de ennél többet ő se osztott meg velem. Nem tudtam mi van veled, mi van a közös gyerekünkkel. Régen imádtam, hogy milyen makacs tudsz lenni, de ebben az időszakban az agyamra mentél vele. Próbáltam tovább élni nélküled, de a közös gyerekünk gondolata minden nap velem volt. Minden csöpségben, aki szembejött velem az utcán, a te vonásaid láttam az én görbe orrommal vegyítve.
Két évvel később - azaz a jelenben - a nagybátyád cége csődbe ment, és visszakényszerült Amerikába. Te se maradhattál egyedül egy másfél éves kisfiúval Norvégiában, így visszaköltöztél a szüleidhez Bronxba. Persze nekem erről nem szóltál, nem akartad, hogy találkozzak a fiúnkkal, akit Theodornak neveztél el.

Nincsenek hatalmas elvárásaim a karakterrel kapcsolatban. Talán a legfontosabb tulajdonsága, hogy szereti irányítani az embereket. Aiden mindenképp megpróbál majd jó apa lenni, és ez a kedves usertől függ, hogy a lányka hogy fogadja majd.

Amúgy nyitott vagyok vele kapcsolatban minden ötletre. tini mami 2624752903  
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
tini mami
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Fucked up one day. Will you fix it? - Tini & Rea
» I know the storm is comin' - Tini & Tiger
» Girls night- Cora & Tini
» Tini & Zach - Tartozol egy tisztítással

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: