New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 116 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 101 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Axelle Turner
tollából
Ma 16:37-kor
Sophie L. Collins
tollából
Ma 16:31-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 15:48-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 14:09-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 14:00-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 13:50-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 13:36-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 13:28-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 13:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Harry Carter Wilkinson
TémanyitásHarry Carter Wilkinson
Harry Carter Wilkinson EmptySzer. Május 10 2017, 11:11

Harry C. Wilkinson

Ide jön az idézet


Karakter típusa: saját
Teljes név: Harry Carter Wilkinson
Becenevek: Harry (?)
Születési hely, idő:válasz ide
Kor: 19
Lakhely: Bronx
Szexuális beállítottság: bi
Családi állapot: magányos farkas
Csoport: válasz ide
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: válasz ide + milyen szak + még tanul/már végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás: válasz ide, ha tanár akkor a szakja is
Ha dolgozik// Munkahely: válasz ide
Hobbi: válasz helye
Ide jön a jellem leírás, ami lehet novellaszerű, avagy jellemzés, de írhatod pontokba szedve is, halszálkásan, képekkel illusztrálva, ábécé sorrendbe rendezve vagy ahogy szeretnéd. Utóbbi alatt értjük mondjuk azt, hogy minden egyes betűhöz írsz egy szót és elmondod, hogy miért éppen azt, de ezt a neved betűivel elkészítheted. A pontokba szedéshez csupán ötletadónak néhány szempont: pozitív illetve negatív tulajdonságok; hobbi; dolgok, amiket szeret/nem szeret; meghatározó pillanatok az életéből; példakép; kedvenc helyszíne; dolgok, amik mindig nála vannak; bakancslista; becenevek; elvei; mottó; ami zavar; amire büszke; mások véleménye stb stb stb.


Ide jön az idézet


Kék, mindig boldogan csillogó lélektükrei élettelenül bámulnak a messziségbe, mintha egy játékbaba lenne a polcon, észre sem veszi jelenlétemet, semmi jelét nem adja annak, hogy tudomására jutott a mondandóm. Ujjaimat jéghideg kezére kulcsolom, lágyan fonom össze őket, miközben közelebb lépek hozzá. Tekintetem magába issza a látványát, piszkos szőke tincsei közül pár az arcába hullott, ajkai félig nyitva, mintha mondani akarna valamit, de a szavak galád módon megszöktek, mielőtt azokat megformálhatta volna, könyökhajlatában lila folt éktelenkedik, a tű árvátlanul lóg. Közelebb hajolok hozzá, apró puszit lehelek arcára… pontosabban, a szám éppen csak érinti a bőrfülelütet, mikor erős ujjak fonódnak csuklómra, s egyetlen mozdulattal húz el tőle.
- Annyira furcsán viselkedik ma a Mami… ugye rendbe fog jönni? -
Hatalmas szemekkel pislogok fel édesapámra, kinek tekintete ijedten rebben meg egy pillanatra, de nem képes két másodpercnél tovább a feleségét nézni, helyette nyel egy hatalmasat, szinte az ádámcsutkáját is gyomrába juttatva ezáltal, majd egyik karját átveti a vállamon, úgy szorít magához.
- Hogyne, csak nagyon fáradt, mert tudod… rengeteget kell dolgoznia. De most menj szépen a szobádba, rendben? Szólok, ha készen lesz a vacsora, addig ne gyere ki, bármit is hallasz, Carter. Maradj a szobádban. -
Engedelmes kisfiúhoz méltóan biccentek egyet édesapám szavaira, de miután csukódik mögöttem a szobám ajtaja, arcomat a hideg fa felületre fektetem, ám mivel semmit nem hallok, a kulcs résén keresztül kukucskálok ki.
- Meghalt, a ribanc kurvára halott. Túladagolta magát… a szajha… -
Ilyen szavak közepette hurcolja ki az apám és pár barátja az édesanyámat. A halott édesanyámat.

A villódzó neonfények bántják érzékeny szemeimet, szinte a fejem is belefájdul a zene erős, de annál hangosabb lüktetésébe. A testek kelletlenül préselődnek nekem, kutató kezek matatnak mindenütt, ismeretlen arcok nyomulnak látóterembe, az intim szféra nem létező fogalom itt. Kezem zsebembe csúszik, ujjaim egy pár pillanatig kutatnak, míg végül rálelek az aprócska, áttetsző zacskóra, amiben pár darab bogyó található meg. Tenyerembe rázok belőle párat, s a csere megtörténte után a bankókat egyetlen mozdulattal farzsebembe gyömöszölöm, szinte égeti a kezemet, minél előbb meg akarok tőle szabadulni. Már éppen hátraarcot vágnék, hogy megmenekülhessek a drogosok tanyájáról, mikor őzike barna szemek kapcsolódnak sajátjaimba, a  lány ajkai hívogató mosolyra görbülnek, s mire a józan eszem felsikolthatna, addigra már a mosdóban találom magamat, enyhén szólva is alulöltözött pozícióban.

A másnap reggeli szalagcím feltűnően hirdeti: a híres sportoló leányát holtan találták az egyik helyi szórakozóhely mellett, valószínűleg túladagolta magát. Szívem itmustalan zakatolása akár egy holtat is felkeltene, mellkasom heves süllyedése és emelkedése elárulja jelenlegi lelkiállapotom súlyosságát. Megöltem azt a lányt. Ez biztos, hisz én voltam az egyetlen, aki drogot adott neki, aki… a rendőrség már biztosan úton van, hogy letartóztassanak. Végső kétségbeesésemben az összes cuccomat egyetlen táskába gyömöszölöm, de a Sors felettébb kegyetlen iróniája, hogy mikor kitenném lábamat az ajtón, vállam összeütközik édesapáméval, kinek homloka ráncba szalad, szemöldökei kérdőn ugranak meg.
- Sa-sajnálom, Apa… ez nekem nem megy. Nem bírom ezt tovább csinálni. -
A szavak önkéntelenül buknak ki belőlem, a mentegetőzés sosem volt erősségem, de most gyorsan kell pislognom annak érdekében, hogy a könnyek ne buggyanjanak ki szemeimből. Az apám halkan megköszörüli torkát, mielőtt bármit is mondana, végül tetőtől talpig végigmér.
- Akkor takarodj innen! -
Ütésétől kísért fájdalom sajog arcomon, a vér fémes íze telíti el ajkaimat. Ez volt az utolsó pillanat, mikor láttam az apámat. Olyan pletykák keringenek, miszerint börtönbe került, mások szerint meghalt… Nem tagadom, még mindig érdekel, mi van vele, milyen lett az élete nélkülem. Hónapokat töltöttem úgy, hogy a lyukas plafont bámulva azon rágódtam, vajon boldog-e…

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Harry Carter Wilkinson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dr. Mason Wilkinson
» Carley Wilkinson
» Amelia Carter
» Samuel G. Carter
» Harry Roberts (készülget)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: