New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 85 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 82 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Diana Armenis
tollából
Ma 01:32-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:50-kor
Maggie Miller
tollából
Tegnap 22:31-kor
Steven Peter Walsh
tollából
Tegnap 22:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Dr. Mason Wilkinson
TémanyitásDr. Mason Wilkinson
Dr. Mason Wilkinson EmptyKedd Ápr. 06 2021, 21:24
Mason Wilkinson

Karakter típusa:
50/50
Teljes név:
Mason Chandler Wilkinson
Becenevek:
Maze
Születési hely, idő:
Miami, 02.18.1983.
Kor:
38
Lakhely:
Queens
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
kapcsolatban
Csoport:
egészségügy
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Mayo / Jacksonville
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
pulmonológus
Ha dolgozik//Munkahely:
Presbyterian Brooklyn Methodist Hospital
Hobbi:
self-help könyvek, kosárlabda, edzés, görkorcsolya, ünnepi zabálások, család, hivatás & munka, rajzolás, cosplay: szigorúan csak orvosi keretek között
Play by:
Chris Evans

Jellem

Profi akváriumod van és mindent tudsz a halakról. Szeretnéd mindezt megtanítani az osztálytársaidnak, hogyan kezdesz hozzá?
• Előadok egy prezentációt.
• Készítek a filmet, amelyben bemutatom a halak gondozását.
× A számítógépemen készítek a halak gondozásával kapcsolatos anyagot.
• Mindent leírok, amit tudok a halakról, és felolvasom.

Az egyik barátod vidéken van a nagyszüleinél és éppen most kezdte el megírni a házi feladatot. Sajnos nem nagyon halad vele, és tőled kér segítséget. Mit teszel?
• Elküldöm neki a válaszokat sms-ben vagy WhatsAppon.
× Lefényképezem a telefonommal a kész házi feladatot, és elküldöm neki.
• Elküldöm neki a válaszaimat, majd egyesével megbeszéljük őket telefonon.
• Mivel nagyon messze van, egyáltalán nem tudok segíteni.

Kilyukad a biciklid kereke, és szeretnéd magad megjavítani. Az internetet hívod segítségül, de hogyan kezdesz hozzá?
× Megnézek egy YouTube videót, ahol gyorsan és egyszerűen megtanulom a teendőket.
• Rákeresek a Google segítségével, és átnézem a találatokat.
• Chatelek a barátommal, és megkérdezem, hogyan kell csinálni.

Ha az egész osztály szeretné megtudni, hogyan ünneplik a karácsonyt egy másik országban, hogyan kezdenél hozzáa kutatáshoz?
• Azt javasolnám, hogy hívjuk fel Skype-on egy másik ország osztályát.
• Végigkérdezném a barátaimat, hogy tudnak-e segíteni.
× Együtt megnézzük a YouTube-on.
• Megkérdezzük valamelyik közösségi vagy chat csatornán.

Az osztálykirándulásokon valószínűleg te is fényképezel a mobiloddal. Mit teszel ezekkel a képekkel?
• Gyakran elmentem őket, nehogy elvesszenek.
• Szeretem feltölteni a képeket a közösségi csatornákra, de először kérem ehhez a barátaim engedélyét.
• A vicces képeket mindenkinek elküldöm a WhatsApp csoportban, hadd nevessenek ők is.
× Rendszerezem a képeket, különben később semmit sem találok meg.

Online multiplayer játék közben chatelsz a csapattagokkal. Hirtelen az egyik csapattag agresszívvá válik. Mit teszel?
• Ezt nem szeretem, kilépek a játékból.
• Idővel lenyugszik, nem törődök vele, inkább a többiekkel chatelek.
×  Normális hangnemben megkérdezem, hogy mi a baja?
• Szerintem ez vicces, és is utánozom.
• Szerintem ez nem helyes, és meg is mondom neki.

Egy új számítógépes játékot szeretnél, de kettő közül kell döntened. Mi alapján választasz?
• Az olcsóbbat választom, hogy maradjon zsebpénzem.
× Tudom, hogy melyik tetszik, ezért könnyű a választás.
• Nem vacakolok sokáig, megveszem, amelyik tetszik.
• Megnézem az interneten, hogy melyik játék a jobb, és ez alapján döntök.

Az osztály azt a feladatot kapja, hogy derítsétek ki, miért repülnek a költöző madarak délre? Hogyan keresitek meg a választ?
• Telefonon elosztjuk a feladat.
• Felhívjuk egymást, és megbeszéljük, hogy mi legyen.
• Együtt megkeressük az interneten.
× Egyedül megkeresem a számítógépemen.

Mivel lehet legjobban üzenetet küldeni?
• SMS
× E-Mail
• Chat
• YouTube
• Instagram

Unalmasnak találod a szobád, és szeretnéd feldobni. Mit teszel?
× Az interneten keresek ötleteket.
• A YouTube-on keresek ötleteket.
• A chat csoportom minden tagját megkérdezem, hogy milyen a szobája.
• Fényképeket mutatok a barátaimnak a szobámról, és közösen megbeszéljük az ötleteket.

Sokan a WhatApp-on keresztül küldenek üzeneteket, de az appot csak 16 éven felüliek használhatják. Szerinted miért kell a korhatár?
• A gyerekeket meg kell védeni az erőszaktól és zaklatástól.
× Védeni kell a gyerekek személyes adatait.
• A program használata túl nehéz.
• Sokba kerülhet a WhatsApp gyerekek számára.

Egy barátod talál egy szuper videójátékot. Téged is érdekel, de a csomagoláson az áll, hogy 16 éves kortól ajánlott. Mit teszel?
× Megvetetem egy 16 évnél idősebbel, és játszok vele.
• Nekem túl nehéz a játék, visszatérek rá 16 éves koromban.
• Nem játszom vele, mert erőszakos, vagy nem nekem való jeleneteket tartalmazhat.
• Megkérdezem a szüleimet, hogy játszhatok-e vele.

Egy barátod feldobja az ötletet, hogy készítsetek online iskolai újságot. Mit gondolsz az ötletről?
• Szuper, végre új dolgokat tudunk kipróbálni, feltehetünk képeket, videókat, vagy iskolai közvéleménykutatást készíthetünk.
• Szerintem jó ötlet, mert egy online újság készítésében sokan részt vehetnek részt a fényképeikkel, történeteikkel.
• Egy online iskolai újság rengeteg munkával jár, én nem vennék benne részt.
× Benne vagyok! Összegyűjtöm a legjobb ötleteket, és segítek a megvalósításban.
• Szuper, pont olyan, mint a nyomtatott újságírás, csak sokkal könnyebb.

Házi feladatodhoz, melynek címe: "Az egér, mint háziállat", az interneten keresel anyagot. Az internetes keresésnek rengeteg találata van. Mit teszel?
• Az első találatból dolgozom, mert általában az a legjobb.
• Gyorsan átfutok néhányat, és kiválasztom a legjobbat.
× A megfelelő weboldal megtalálásához több oldalt is alaposan át kell olvasni.

Az iskolaudvaron játszol a barátaiddal. Hirtelen egy idősebb fiú előveszi a telefonját, és elkezd mindenkit fényképezni. Mit teszel?
• Nem érdekel, hadd érezze jól magát.
• Mi is lefényképezzük, így abbahagyja.
× Megmondjuk neki, hogy törölje a képeket. Ha nem törli, szólunk a tanároknak.
• Ez nekem nem tetszik, mert nem tudjuk, hogy mit akar a képekkel. Megmondom neki, hogy hagyja abba.
• Rossz érzéseink lesznek, így odébb állunk.

A telefonodat PIN kóddal lehet védeni. Mit teszel?
• Erre semmi szükségem. Ha nem használom a telefont, kikapcsolom.
• Könnyen megjegyezhető kódot választok, pl. 1234.
× Bonyolult számkombinációt állítok be.
• Kikapcsolom a védelmet.
• Bekapcsolom a tűzfalat.
• Nincs teljes biztonság, megbízok az alapértelmezett biztonsági beállításokban.

Kapsz egy üzenetet, hogy nyertél 100 ezer eurót. Kapsz egy linket, amire rá kellene kattintanod, hogy átvehesd a nyereményt. Mit teszel?
• Rákattintok, hogy jobban megnézhessem, miről van szó.
× Visszaírok, hogy nem kérek több ilyen üzenetet.
• Megmutatom az üzenetet a szüleimnek vagy barátaimnak, és megbeszélem velük, hogy mi kell tennem.
• Valószínűleg átverés, azonnal törlöm.

A geocaching egy digitális kincskereső játék. Mit szeretnél kipróbálni a geocaching segítségével?
• Egy jó kis szülinapi ajándékvadászatot.
× Egy idegen város felfedezését.
• Egy rejtelmes kalandokkal teli kirándulást.
• A saját kincseimet elrejteni.
• Találós kérdéseket szeretnék kitalálni a barátaimnak és magamnak.

Az egyik barátod egy ideje bántó üzeneteket kap a telefonjára. Mit teszel?
• Ez nem jó, a barátommal megkérünk egy felnőttet, hogy segítsen.
• Valószínűleg megviseli a dolog, megpróbálom megvigasztalni és elvonni a figyelmét.
• Nem teszek semmit. Van ilyen, nem kell vele foglalkozni.
• Megmondom neki, hogy nem tudok segíteni.
× Le kéne tiltania a zaklató osztálytársat, ebben segítek neki.

Arról chateltek, hogy mi lenne a legjobb ajándék egy barátod számára. Hogyan viselkedsz a beszélgetés közben?
× Megvárom, hogy a többiek mit javasolnak, utána megbeszéljük a választást.
• Ha az egyik ötlet megtetszik, megpróbálom meggyőzni a többieket, hogy azt válasszuk.
• Ebben nem veszek részt, nem vagyok túl jó a meggyőzésben ha chatelek.
• Meggyőzöm a többieket, hogy az én ötletem válasszák.

Kell egy cikk az iskolai újságba a legutóbbi sporteseményekről. Kinek az engedélyét kell megszerezni a fényképek használatához?
• A háttérben látható nézőkét.
× A győztesek csoportképén szereplő emberekét.
• A váltófutásban induló bátyámét.
• Az eredményhirdetésen szereplő polgármesterét.
• Az éppen magasugró barátomét.

Szeretnél zenét mixelni a szülinapi bulidra. Mit teszel?
• Van egy csomó CD-m, majd egymás után lejátszom őket.
• Összeállítok egy MP3 lejátszási listát a kedvenc számaimból.
• Megmondom a vendégeknek, hogy hozhatják a saját kedvenc zenéiket, így mindenki talál magának kedvére valót.
× Bekapcsolok egy internetes rádióállomást.


Barátaiddal kerékpártúrát terveztek. Hogyan lehet mindenkinek tetsző útvonalat választani?
× Összeállítok néhány útvonalat az internetről, és mindenki szavaz.
• Az útvonaltervező által felajánlott első útvonalat választom, és döntök a barátaim helyett.
• Keresek egy útvonalat, és elküldöm a linket a barátaimnak.
• Megkérdezem a barátaim véleményét, majd a javaslatok alapján megtervezem a legjobb útvonalat az útvonaltervezővel.

Hogyan viselkedsz chatelés közben?
× Mindig udvarias vagyok a többiekkel.
• Kimondom amit gondolok.
• Minden chat hívást azonnal felveszek.
• Azonnal mindent tudni akarok az új chat ismerőseimről.


▼▲▼▲▼


Ez egy személyiségteszt 9-12 éves korig. Ha végig is olvastad, feleslegesen tetted. Orvos vagyok. Betegekkel foglalkozom. Szerinted milyen vagyok?

1. I have some ink
2. I can do this all day
3. you asked for it
4. I was drunk and I made mistakes
5. Yes that one too


Múlt

- És megparancsolta, vessék be a boszorkányverembe. Még aznap el is szállították a szakadékhoz. Az aranyműves látta, hogy a csel sikerült, és mikor az éj beállt, elment a verem őréhez, ezer dinárral teli zacskót vitt magával, és leült vele beszélgetni. Mikor az éjszaka első harmada elmúlt, szóba hozta a dolgát, és azt mondta az őrnek: "Tudd meg, testvér, hogy az a leány ártatlan abban, amivel megvádolták; én voltam az, aki vesztébe sodortam."... -  a nyitott ajtóban Carley állt meg, de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget. Ő mégis hüledezve, hitetlenül mért végig, úgy trappolt be a szobába, mint amennyi zajt csak egy orrszarvú vonulás volt képes előidézni.
- Rajtad meg mégis mi a franc van? - semmi szia, hogy ityeg, bátyám kérdés nem hangzott el a részéről. A válaszom egy kössz, jól, piszok fáradtan lett volna, de ha nem ezt a kérdést tette fel, nem válaszolhattam neki ezt.
- Amerika Kapitány jelmez. - a világ legtermészetesebb hangszínével szólt a replika, ujjamat a megadott oldalon hagyva csuktam be a könyvet, s csak aztán néztem fel a morcosnak tűnő húgomra.
- Minek? - értetlenkedett.
- Csak nem jöhetek be hozzá talpig véresen, nem igaz?
- Elég lenne, ha a köpenyed lenne rajtad és nem ez a szar.
- Figyelj oda, hogy beszélsz! - tromfoltam le őt, Tobynak nem kellett hallania, hogy az anyjának milyen mocskos a szája. - Nem mellesleg a fiad szerette volna, ha szuperhősök látogatják meg. Tudtad, hogy az egyik kedvence  Amerika Kapitány? Nem mellesleg az a film erősen +16-os. Honnan tud egyáltalán erről az egészről öt évesen? - képtelen voltam visszatartani a dokikra jellemző némileg számonkérő hangsúlyt. Mérgesen sóhajtott fel Carley, hozzám vágva a táskáját, amiben szerintem elrejtett egy betonkeverőt, de legalább egy kisebb muflont biztosan. - Mi történt? - látszott, hogy nem volt vevő a kérdéseimre, a számonkérésemre, meg kellett kérdeznem, mi nyomja a lelkét, hátha nem lesz ennyire elviselhetetlen a jövőben.
- Ne itt, Mason! - kért idegesen, nem volt mit tennem, bólintottam. A kórházi ágyhoz lépett, egy homlokra adott anyai csók után megindult kifelé, csak hogy az ablakon keresztül a fiát lesse, de már ott voltam mellette én is.
- Most már elmondod? - dőltem neki a vállammal az üvegnek, Carley nem fogta magát vissza, mindent rám zúdítva, ami felzaklatta őt azóta, hogy nem láttam. Édesjóistenem!


- El kell jönnöd neked is, regisztrálj már, máskülönben lemaradsz róla és életed végéig bánni fogod, én mondom! - Parker a telefon túloldalán olyan izgatott volt, mint szűzlány a nászéjszakáján.
- Tudom, életem lehetősége ez, de jövőre is lesz kongresszus.
- Nem igazán érdekel, én most leszek ott. Amúgy is régen találkoztunk már, van mit bepótolnunk.
- Voltál már ilyen konferencián, Parker?
- Igen. Na és?
- Hugyozni se lesz nagyon időnk, nem hogy kaszinóba jussunk el.
- Már leszoktam róla.
- Nehezen hiszem, függő vagy.
- Ez nem igaz.
- Mikor voltál utoljára kaszinóban?
- Kedden.
- Ma vasárnap van. Gratulálok, hogy öt napja tiszta vagy.
- Baszdmeg.
- Figyelj már oda, hogy beszélsz!
- Még mindig utálod a káromkodást?
- Bingo!
- Baszdmeg!
- Na!
- Csak önkéntelen reakció volt ez a részemről. De ne térj el a tárgytól szándékosan. El kell jönnöd San Diegoba.
- Visszatérhetünk rá? Most nem igazán alkalmas az időpont arra, hogy megbeszéljünk mindent az egyetem óta.
- Nem is akartam ott kezdeni. Inkább arról dalolj nekem, Mason, hogy mégis miért nem vagyok meghívva az esküvődre.
- Baszdmeg!
- Tudtam, hogy képes vagy rá!
- Kussoljál!
- Szóval? Miért nem kaptam még meghívót?
- Nem akartalak meghívni.
- Ne szórakozz velem! A legjobb cimborádat?
- Aha. Még megfektetnéd a húgomat is, nekem meg szét kellene rúgnom a segged.
- A címemet nem tudtad, mi?
- Bingo. Nem tudom már követni, annyiszor költözöl. Küldd át, aztán feladom a meghívót.
- Találkozunk ott!
- Eszedbe ne jusson ekit tolni!
- Ismersz!
- Pont ezért mondom.
- Újrázunk San Diegoban, Wilkinson!


Az ara és az édesanyja kérése az volt, hogy kilenc rétegű, három ízű torta készüljön az alkalomra. Répatorta, csokoládétorta és red velvet volt a kívánságuk a hozzájuk illő mascarpone krémmel. Az előzetes kóstolással egybekötött kiválasztáson már hányingerem volt és cukormérgezésem, de muszáj voltam még magamba tömni a hatvanadik ízű krémet és piskótát is, hogy meglegyen a tökéletes kombináció. Nekem jó lett volna az egyszerű almáspite is, de persze a vőlegénynek van ebbe az egészbe a legkevesebb beleszólása, mert a menyasszony nagy napja ez. Nem bántam, mert nem volt kedvem sokkal többet idegeskedni az átlagosnál. Elég volt az egész procedúra, a helyszín és időpont egyeztetés, a videós, a fotós, hogy Bridgette megtalálja a tökéletes menyasszonyi ruháját.
Gyűlöltem ezt az orgonával kísért zenét, az agyamra ment, de elég volt végignéznem az összegyűlt  rokonságon és baráti társaságon, hogy tudjam, a fele tömeg már most itatta az egereket, pedig Bridgette-et még csak nem is látták. A menyasszony oldalán ülő sereg fényévekkel jobb és fényűzőbb ruhákat aggattak magukra, Bee unokatestvére pedig megtalálta a Titanic elveszett ékkövét, mert úgy sziporkázott a nyakéke, hogy már-már azon gondolkodtam, napszemüvegre lesz szükségem. A barokkos kinézettől felfordult a gyomrom, ennek az egésznek nem a pénz mutogatásról kellene szólnia, de ahogy a két család megfeleződött, kérdés sem volt, hogy kik tartoztak a felső tízezerhez, hogy kik jártak golfozni, hogy kik vacsoráztak minden egyes nap étteremben, hogy kik jártak gálákra, kik aludtak öt csillagos hotelekben a nyaralásaik során.
Peter lapogatta meg a vállam, mert ő tudta, hogy nem akartam ekkora felhajtást, idegesen mosolyogtam rá, hatvanadik alkalommal is lesimítva az öltönyömet a hasamnál, megigazítva a barna övet is, amit az öltönynadrág bújtatóin fűztem át. Ujjaim az államon kapartak végig, a szemeimet pedig az itt kevésbé csicsás templombelsőn futtattam végig. A bevonulózene is borzalmas volt, de amint megszólalt, mindenki egyszerre fordult hátra, a hatalmas, súlyos ajtó pedig kinyílt, Toby és Renee sétált be rajta kéz a kézben. A két gyerek sem értett egyet szinte semmiben sem, mert a Renee által eldobált virágszirmokat Toby egyesével kezdte el felszedni, amire csak páran nevettek fel.
- Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen. - Peter suttogta a fülemben, a hideg is kirázott. Nem akartam a házasságot börtönre hasonlítani. Hatalmasat nyeltem.



Spoiler:





mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Dr. Mason Wilkinson
Dr. Mason Wilkinson EmptyVas. Ápr. 11 2021, 15:39
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Mason!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Hú, hát nem is tudom, hol kezdjem. Mondanám, hogy nagyon kreatívan megoldottad a jellemzésed - egyébként tényleg, nekem nagyon tetszett -, de amikor azt írtad, hogy felesleges volt végigolvasni, akkor letettem a laptopot és bekrémeztem a kezem inkább. Very Happy Végig azt hittem, hogy a kiskamasz Mason válaszait olvashatjuk, de elbizonytalanítottál. (Azt már ne is említsük, hogy akkoriban még nem is volt WhatsApp, meg Youtube… Laughing Szóval… mindegy.) De ha így van, akkor azért elég sok mindent elárultál, amiből lehet következtetni, milyen is Dr. Wilkinson. A sok youtube related válaszból azt mondanám, vizuális típus, aki sokkal jobban látja maga előtt a dolgokat, ha valóban látja, nem pedig csak olvassa, ezen kívül szereti, ha a dolgai rendezettek. Olyan embernek gondollak, aki akár egyedül is a vállára veszi a csapatot, nem feltétlen kér segítséget, inkább “if you want a thing done well, do it yourself” típus lehetsz. Alapos vagy és precíz, ami a szakmád tekintetében nem egy hátrány, ugye? Laughing Meg talán egy kicsit old school is, amit az email-es válasz miatt gondolok. Very Happy Van benne valami maradiság és formaiság, még akkor is, ha maga a társalgás hangvétele alapvetően informális. Egyébként a kis gifek nagyon tetszettek. Dr. Mason Wilkinson 2624752903 Talán a tetkós a kedvencem, mert bevallom, oda meg vissza vagyok a tetoválásokért. Very Happy
A múltas részt is kreatívan oldottad meg, kifejezetten tetszik ez az “illusztrációs” megoldás, ami visszaadja az adott kis fejezet hangulatát. Very Happy Az Amerika kapitány kártyát gondolom kihagyhatatlan volt bedobni, de részben szomorú - mivel sosem jó egy gyereket kórházi falak közt tudni -, részben pedig aranyos volt, ahogy ezzel próbáltál az unokaöcséd kedvére tenni. Very Happy Ha nem is mindenkinél arattál osztatlan sikert, gondolok itt a húgodra, Toby biztosan értékelte.
Nem biztos, hogy el tudom képzelni, milyen lehet egy ilyen konferencia, amire eleinte te sem akartál elmenni, de jobban megragadt bennem, hogy csak kicsúszott a te szádon is egy káromkodás, akármennyire is ellene vagy. Very Happy Amúgy remélem, nem a földön ülve szoktál müzlit enni, vagy ha igen, akkor van padlófűtésed. Laughing
Az esküvő talán tényleg a menyasszony “nagy napja”, de mindkét fél életében különleges eseménynek kell lennie. Ha egy pár már idáig eljut, az sokat elmond a kapcsolatukról. A te életedben nem éppen úgy alakult ez a nap, ahogyan kellett volna, ezt pedig még külső szemlélőként is kellemetlen lehetett átélni. Mármint a faképnél hagyást. Nagyon sajnálom a történteket, és érthető, miért nem beszélsz róla szívesen; valószínűleg senki sem tenné. Egyébként a nagy felhajtást én sem támogatom, az esküvőnek nem egy puccparádénak kéne lennie. Remélem, a közeli jövőben összejönnek neked a dolgok, mert mindenki megérdemel egy kis boldogságot, és őszintén mondom, jó embernek tűnsz. Dr. Mason Wilkinson 2624752903
Nagyon tetszett az egész karakterlapod, imádom, ahogy írsz, az egész nagyon olvasmányos volt, és a karaktered is nagyon szimpatikus. Very Happy

Színt és rangot hamarosan admintól fogsz kapni, de addig is utadra engedlek. Dr. Mason Wilkinson 4146035580



Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Dr. Mason Wilkinson Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Dr. Mason Wilkinson Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Dr. Mason Wilkinson D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
828
★ :
Dr. Mason Wilkinson Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
 
Dr. Mason Wilkinson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Carley Wilkinson
» Harry Carter Wilkinson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: