New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 57 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 48 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Emmalynn Larson
tollából
Ma 09:17-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 09:05-kor
Dawn Gilberson
tollából
Ma 06:33-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:26-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 00:55-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:53-kor
Joseph Brewster
tollából
Ma 00:52-kor
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:04-kor
Lora Spencer
tollából
Tegnap 21:16-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Maximilian Goltz
TémanyitásMaximilian Goltz
Maximilian Goltz EmptySzomb. Dec. 28 2019, 23:30
Maximilian Goltz

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Maximilian Goltz
Becenevek:
Max
Születési hely, idő:
Houston, Texas 1986. 03. 24.
Kor:
33
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
hagyjuk...
Csoport:
oktatás
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
válasz ide + milyen szak + még tanul/már végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Classica filologia - történelem szakos egyetemi tanár - tartalékos tengerészgyalogos
Ha dolgozik//Munkahely:
Columbia University
Hobbi:
fegyverek. Minden mennyiségben
Play by:
Andrew Cooper

Jellem
Ide jön Határozott, pontos és precíz alkat vagyok, erre neveltek, valamint fegyelmezettségre. Ez a felszín, ehhez tartom magam foglalkozásaimban, ezek szabályozzák mindennapjaimat is. Megvan a katonás rend az életemben a munka, edzés és kikapcoslódás hármasával, ehhez pedig csatlakozik, hogy tartalékosként akár bármikor be is hívhatnak... szóval egyfajta keménység mindenképpen a sajátom lett az évek alatt, egy olyan felszín, ami kitart és működtet mindent. Mozgásban tart.
Mert emellett sajátom egyfajta lobbanékonyság, lényegében némi kalandvágy ami egyetemi éveim alatt ébredt fel bennem igazán s a könnyelmű élet oltárán bizony teljes lényem elégethette volna, ha nincs ott az előbb említett keménység. Az tudott a felszínen tartani s az tart a felszínen most is. Hajlamos vagyok a búskomorságra emellett, a látszat ellenére tudnak érzékenyen érinteni és megviselni dolgok s ilyenkor kell a támasz, márpedig én csak önmagamra számíthatok. De már megszoktam.

Múlt
Texasban születtem egy régi német katonacsalád sarjaként, akik az első világháború után vándoroltak az államokba. Bár országot váltottunk, mesterséget nem, így a következő generációk is katonáskodással keresték a kenyerüket, többek között édesapám is, aki kedves módon nem kívánta nagyon figyelembe venni, hogy én mit is szeretnék, hogy engem a könyvek, a tudomány a történelem jobban foglalkoztat alapvetően s így kerültem bentlakásos katonai iskolába, majd próbált volna a sereg felé tovább lökdösni, de ekkor már én is kiálltam magamért: nem szerette, de alkut kötöttem vele, amit el tudott fogadni: tartalékosként szerelek fel cserébe mehetek egyetemre. Morogva ment bele, de belement, mert a diploma birtokában jobb rangra lehetett kilátásom s ezt ő is megértette. Igaz azt szerette volna, ha utána főállásban szolgálok, de nekem semmi kedvem nem volt egy afganisztáni porfészek katonai parancsnokává avanzsálni példának okáért. Helyette szorgalommal és kitartó tanulással építettem fel magam addig, hogy érettségi után felvételt nyerjek Camebridge-be, ahol a nyári alapkiképzés intenzív emberfaragása után végül ősszel meg is kezdhettem a tanulmányaimat történelem- és classica filológia szakokon, miután az ókor és leginkább Róma volt a nagy szerelmem. Alap- majd mester képzést is abszolváltam, hogy aztán doktorálni is maradjak Anglia eme kiváló intézményében, ahol végül álláslehetőség nem termett a helyi üdvöskék mellett. Hiába, mégiscsak egy "jenki" voltam, egy idegen... az nem számított, hogy kilenc évig koptattam náluk a köveket és a padokat. A kemény katonai iskolák után itt végre kiereszthettem a gőzt és belekóstolhattam az igazi életbe, így alaposan ki is tomboltam magam a karrier építés mellett. Mondjuk volt is rá okom, mert nyaranta a tartalékos szolgálatra meg kellett jelennem és az harminc nap kemény élet volt a tengerészgyalogság kötelékében: nem játszótér. Arra ott volt Anglia... aztán Seattle-ben kaptam állásajánlatot, ahol egyből egy félév tanársegédség után már adjunktus is lehettem: a camebridge-i diploma elég versenyképes volt hozzá és a kutatásaim, publikációim is elég jók voltak, emellett szorgalmasan is dolgoztam, így nem kellett sok és docens lehettem némi időre.
Hogy milyen volt a magánéletem? Nos, az egyetem évei alatt a karrierre koncentráltam, így inkább kalandjaim voltak, meg végső soron egy hosszabb távú barátnő is, akivel végül útjaink elváltak. Az Államokban, miután berendezkedtem már inkább gondoltam valamiféle megállapodásra, de sok szerencse nem kísért, próbálkozások után inkább stabil, de nem az érzelmekre törő viszony lett a megoldás, az legalább nem tört meg lelkileg, nem okozott szenvedést de mégis adott némi megnyugvást. Összességében annyira nem panaszkodhattam... nem való mindenkinek család, talán én is ilyen vagyok. Illetve ki tudja, hogy mit hoz a jövő...
Az biztos, hogy újabb kitörési lehetőséget is hozott, mert kaptam egy ajánlatot, amit nem lehetett visszautasítani: Columbia. Egy ilyen egyetem állásajánlatát bolond lettem volna elutasítani, így elfogadtam a megtiszteltetést, szedtem a sátorfámat és odahagytam Seattle-t, hogy New York-ban kezdjek új életet. Lakásom eladtam, vettem itt egy újat, aztán megkezdtem a tanítást 2019 őszétől, kíváncsian várva, hogy New York mit is tartogat számomra...

mind álarcot viselünk
Maximilian Goltz
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Maximilian Goltz 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
38
★ családi állapot ★ :
Nem nyilatkozom
★ foglalkozás ★ :
Egyetemi tanár - tartalékos tengerészgyalogos
★ play by ★ :
Andrew Cooper
★ hozzászólások száma ★ :
77
TémanyitásRe: Maximilian Goltz
Maximilian Goltz EmptyVas. Dec. 29 2019, 10:47
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Maximilian!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Olyan volt számomra ez az előtörténet, mintha egy film bevezetőjét hallgattam volna, ahol a főszereplő felvázolja, hogy mit kell tudnunk, honnan indul az élete igazán izgalmas időszaka. Vagy mintha egy könyv hátlapján olvasnám a szöveget, ami arra buzdít, hogy vegyem meg és olvassam el az egész regényt. Maximilian Goltz 2624752903 Te vagy az a regény, amiben úgy érzem ezer fordulat, esemény, történés van még és mindez csak New Yorkban fog igazán megtörténni.
Kétségtelen, hogy elég kellemetlen, amikor a szülők igyekeznek megszabni, hogy mivel is kell foglalkoznia a gyereküknek, annak pedig nincsen beleszólása az egészbe. Holott megvan az elképzelés és a szenvedély, amit szívesen követne és amivel szívesen foglalkozna. Példás, hogy Te képes voltál kiállni magadért és a nemtetszés ellenére is olyan utat követni, amit igazán helyesnek éreztél.  Maximilian Goltz 2122324058
Úgy éreztem a jellemleírásodból tisztán kiolvasható a katonás nevelés, csak mert rövid volt és tömör, volt benne a jó tulajdonságokból és elismerted a rosszakat is. Habár a hobbi résznél meglepődtem a fegyverek láttán, de később a történeted mindent megmagyarázott. A határozottságod azt hiszem mindenképpen a katonai iskolának köszönheted, a sikereid azonban amelyeket elértél, senki nem vitathatja el tőled. Neves alma mater, dinamikusan fejlődő karrier, apád mégiscsak büszke lehet rád, annak ellenére, hogy nem a családban öröklődő mesterséget választottad magadnak. Jártál a tengerentúlon is, a szíved vissza szólított az Államokba, itt New Yorkban pedig remélhetőleg megtalálod mindazt, ami miatt végre maradnál. Maximilian Goltz 3874598021
Mielőtt túl hosszúra nyúznám, vagy tovább váratnálak, zárom soraimat és engedlek is tovább.

Színt és rangot hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Maximilian Goltz Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Maximilian Goltz Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Maximilian Goltz 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Maximilian Goltz 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
Maximilian Goltz 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Maximilian Goltz
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» ...look what you made me do Maximilian...
» Aurelia & Maximilian - Latinóra
» Utolér a múlt - Maximilian & Zara
» *Ariana & Maximilian* Véletlen találkozás, avagy a sors keze?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: