New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 36 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 26 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:52-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 08:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

The grave of your mistakes
TémanyitásThe grave of your mistakes
The grave of your mistakes EmptyPént. Nov. 08 2019, 18:21

Céline & Logan
• • Freedom is the power to choose your own chains.

Most azt akarod, hogy akadjak fenn? Az ember már szarni se járhat nyugodtan a slozira, mert a főnöke biztosan akkor tenyerel rá arra a telefonra, ami a túlvégen, azaz nálam hisztizve csörömpöl. Szerencse, hogy nem állítottam be valami nyomorék csengőhangot, mert most Lou Bega Mambo nr. 5-ja üvöltene teli torokból, de még az is megeshet, hogy Subscribe lenne. Ki tudja, mert nem voltam túl nagy zene fanatikus, igazából mindent le lehetett tolni a torkomon. Már zenét, kaját, azért nem voltam mindenevő. Szóval ott tartottam, hogy épp a csendes perceimet éltem ki ott, ahova már a király is egyedül járt ezekben az időkben, amikor Webb, az egykori majdnem sógorom úgy gondolta, hogy hiányzom neki.
- Logan, már legalább fél órája itt kellene lenned! - hát neked is helló, ember. Még, hogy köszönés, minek az.
- Szevasz, John! Mi a pálya? Remélem jól van a macskád is - legalább én tartsam be az illemszabályokat, nem igaz?
- Milyen macska? - pillanatnyi hatásszünet. - Te most a nejemre gondolsz, te tulok?! Azonnal told ide a képed. Kapsz rá egy órát, és ne késs, különben feldugom a seggedbe a seprűnyelet - mintha fogott volna valaha is a munkahelyén seprűt. Csak a takarítók tudták, hogy merre vannak ezek a szarok, minket azért eléggé más érdekelt, és más feladatunk is volt a partiőrség berkein belül. Nem mondanám könnyes búcsúnak, amit Webbtől vettem a telefonon, és ha már volt egy órám, akkor legalább két percet azzal töltöttem, hogy a legfeketébb pólómat válasszam ki, mert ugye az ember a főnökének még szabadnapján sem mond nemet. Főleg, ha az irodába kéreti. Nem aggódtam, hogy esetleg az elbocsájtásomat kellene aláírnom, de már egészen ovis koromtól fogva utáltam bent lenni az igazgató irodájában, azóta azért a tegyék meg tétjeiket tétek kissé felértékelődtek. Akkor csak azért voltam kérdőre vonva, hogy miért gáncsoltam ki Jimmy-t, vagy épp miért löktem bele a bokorba Amy-t. Most... hát ezek miatt csak elküldene a halál faszára.
A gond csak ott kezdődött, hogy hajnali 10-kor délelőtt, pénteken átjutni Staten Islandre, a központba Brooklynból a Verrazzano hídon keresztül lehetett a leggyorsabban és így is legalább negyed órányi dugóra voltam már úgy ítélve, hogy még csak bent sem volt a seggem az autóban. Gondolhatod, mennyire vágytam erre a csodálatos útra oda, ahol biztosan nem a Télapó szerkójában fog rám várni John.

Az úr ötvenkilencedik percében, amit kaptam Johntól, léptem át a központ ajtaját, hogy a mindig frankón fánkot zabáló és a sztereotípiákat teljes mértékben kiélvező Floyddal találjam szembe magam, aki már söpörte is le a mellkasáról az édesség maradványait, ahogy meglátott. A kocsikulcsok épp ugyanabban a pillanatban süllyedtek el a zsebemben.
- Maradt még? Az oreos a kedvencem - vigyorogtam rá Oliverre, aki már készségesen pakolta fel a csak hat fánkot elbíró dobozt a pult tetejére. Mindegyikből hiányzott legalább a fele, de nem voltam finnyás, simán lesmároltam a fél fánkot, ezért kihalásztam a megfelelőt, hogy egy intéssel megköszönjem neki a segítséget, mert ma sem halok meg cukortúladagolás nélkül. Nem bántottam a csókát, jó ember volt alapvetően, de a fronton őt lőné ki az ellenség első körben, mert nem volt jó formában, és a bőre alatt inkább háj volt, mint izom, de tök általános témákat illetően pazarul elbeszélgettünk, mióta ismerem a tagot.
A lift helyett a lépcsősort választottam, végül is csak a harmadikig kellett felslattyognom, de menet közben azért sikerült még ráérős beszélgetésbe elegyednem néhány nem ismert, vagy csak látott munkatárssal. A felére nem emlékszem és a nevüket meg meg sem próbáltam megjegyezni, épp elég volt nekem az, hogy a saját csapatom tagjainak furcsa neveire képes voltam figyelni. Ott volt például Mendes, akinek a neve még csak versenybe se szállhatott a lengyel felmenőkkel bíró Kolodziejczykkel. Feladtam, hogy valaha is megpróbáljam lebetűzni.
Öt perccel később a kopogásomat követően már bent is voltam Webb irodájában, de az ott uralkodó állapotokra nem voltam felkészülve. Pontosabban csak egy bő másodpercbe telt, amíg felmértem a látottakat.
Jennifer.
Még mindig borzasztóan dögös volt, és még mindig a fél lábamat adtam volna érte, ha a feleségem lenne. De elváltunk, úgyhogy ezt a kijelentést most vissza is szívom.
- Ezért kellett sietnem, John? - érdeklődtem meg az asztal mögött ülőtől, rámutatva gálánsan - inkább menj a picsába jelentéssel - Jen felé.
- Igen, elég fontos, amiért Jen itt van, szóval parkold le a segged valamelyik fotelben és hallgasd végig őt - mondjuk úgy, hogy Webbnek az unokahúga irányában mélyebb érzései voltak, mint nekem. Még egy pillantást megengedtem magamnak Jennifer irányában, aztán lehajtva a fejemet csak elmosolyodtam.
- Nem gondolnám, hogy ezt a szabadnapomon kellene - kezdtem bele, de John már emelkedett is meg a székről. A barna meg még mindig a fotelben ült és várt türelmesen.
- Ez parancs volt, Smith, ne kelljen kétszer mondanom - van az a boss hang, amire nem tudsz nemet mondani. Én se tettem, helyette csak megráztam a fejem, és már fordultam is ki az ajtón, hogy a lehető leggyorsabban elhúzzam a belem, de csak addig sikerült eljutnom, hogy majdnem elvittem a folyosón egy szőke ciklont. Tényleg, mert a lendülettől fennakadtam rajta, vagyis inkább ő bennem, ezért a könyöke után nyúlva tartottam meg őt és néztem bele a kék szemeibe. Mennyire kicsi már ez a nő?!
- Bocs! Figyelj, ha oda be akarsz menni Webbhez, inkább ne tedd - elindultam arra, amerről érkezett a nő, hátha a birkaeffektust követi ő is, és megindul a nem létező nyájam után. - Én is tudok neked segíteni, nem kell egyből menni a főnökhöz - esküszöm próbáltam meggyőző lenni, főleg úgy, hogy a kezében lévő papírkötegeken szélességi és hosszúsági fokok szerepeltek, a víz alatti domborzat rajzolatokkal együtt. Na nem annyira voltam meggyőző, hogy azzal feljelenthessen szexuális zaklatás vádjával. Nem tett volna jót a (jó)híremnek az. - Mit találtál? - mert még mindig a papírköteget néztem, automatikusan kinyújtva a kezemet annak irányában, hogy esetleg átadja a nő a dokumentumokat. Reméltem, hogy nem Alice és az ő kis titkai keltek életre.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: The grave of your mistakes
The grave of your mistakes EmptyKedd Nov. 19 2019, 13:30


Céline & Logan


let's start something together

Papírmunka. Nem az van, hogy utálom meg ilyesmi, meg kell csinálni ezt is, hozzá tartozik a munkakörhöz. De ez mellett videókat is nézek, a kamerák adatai ide futnak be, ellenőrizni és továbbadni kell az információt. Áramoltatjuk a dolgokat a megfelelő intézkedésekkel. A hajók körül minden rendben. A kint tartózkodó parti őrség tagjai végzik a munkájukat, de akad egy kis gond is. Az egyik hajó adatai nincsenek betáplálva a gépbe, nincsenek infók róla. Nem szólt senki, hogy hoztak volna új Waesche 751-el megjelölt hajót. Vagy az éjszakás műszak… nem, akkor kaptam volna róla tájékoztatást. Lefuttatok egy újabb keresést, de semmi, így végig nézem a videókat a befutó hajókról a dokkokhoz… a hajó megjött, de senki sem szállt le, ennek már a második napja… De a kamera felvette azt is hogy ma elhagyta a dokkot… Összeállítom a fejleményeket, a hajóról készült bejelentést, képet és egyéb dokumentumokat. No meg az időpontokat. Összevetve szerintem valami illegális dologról van szó. De először is jelentenem kell. Koordinátákkal indítok ez biztos. Összeszedek mindent egy stócba, majd meg is indulok Webbhez.
Közben meg a fogaskerekeim nyekeregnek, hogy ki rontotta el a dolgokat, hogy semmit nem vett észre…mert szóltak volna róla, nem? Szóval ez a hajó, nem a miénk…. Épp befordulok a kanyarban, mikor egy magas férfi nekem jön, vagy én neki, nem is tudom, nem figyeltem… Épp időben elkap, a papírjaim sem esnek szét.
- Semmi gond, nem figyeltem, elkalandoztam… - hallom a szavait, egy kis ideig az ajtót nézve agyalok azon, hogy mindez mennyire lehet fontos, de aztán lépek a férfi után. Nem aktuális a főnivel beszélni. Remek. A férfi mellé léptem, majd a kezébe nyomtam a legfelső papírt a koordinátákkal.
- Hát azt hiszem, probléma van. Én nem voltam hétvégén, feljegyzéseket ne találtam…szóval a lényeg, hogy itt egy feljegyzetlen Waesche 751 hajó… a kihajózás megtörtént… de senki nem szállt le róla a napokban. A kamerák legalábbis nem mutatták. Utána akartam járni a többi dolognak, hogy merre mehetett, de nem jön több információ át, mint általában a többi hajóról. - megpróbáltam pedig csatlakozni rá, felhívni is próbálkoztam, de kudarcra volt ítélve a dolog. És most fogalmam sincs, hogy hogyan tovább. Remélem a fickó tudta követni a szavaim és nem kell megismételnem.  



creditÖltözet • -
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: The grave of your mistakes
The grave of your mistakes EmptyVas. Nov. 24 2019, 15:15

Céline & Logan
• • Freedom is the power to choose your own chains.


Ilyen gyorsan még egy nőt se sikerült meggyőznöm. Na nem azért, mert ne tudtam volna, de a főnökkel mindig szar volt példát statuálni. Az ember nem szívesen ment be hozzá egy lefejezésre, még akkor sem, ha az tulajdonképpen dicséret lett volna. Ahogy a kezembe kerültek a papírok, csak egyetlen másodperccel hosszabban sikerült elidőznöm azokban a nagyon is kék íriszekben. Tökéletesen állt a szőkének, és reméltem, hogy ez volt a természetes színe, nem pedig egy szaros kontaktlencse tette ilyenné.
- Értem - bólintottam is a probléma bevezetésére, alig nézve végig a fedlapon lévő adatokat, mert még mindig a nő arcvonásait néztem. Egy ideig. Még a nevét se tudtam, és olyan információkat közölt velem, és elhitt mindent, amit lehet nem kellett volna. Webb mi a francért nem tesz ez ellen semmit sem? - Ha egy teljes hétvégén nem volt semmi mozgás a kikötő irányában, a hajó fedélzetén sem láttak semmit a kamerák? - érdeklődtem meg a noname lánytól, végre felemelve a legfelső oldalt, hogy a leírtakat átfussam. Nem mintha nem lett volna már mindegy. Akár mészárolhattak is a hajón. Akár bombát is készíthettek rajta - ezek szerint, mert senki nem volt képes elvégezni azt a munkát, amiért a cég, és ezáltal az állam fizetett nekik, csak hogy képesek legyenek kajára költeni, ruhát venni, és hogy cserébe a kurva pénzért, még munkát is elvégezni, alaposan, úgy, ahogy kellett volna. Nem az én dolgom lett volna ezt tovább adni az itt és a kikötőkben dolgozóknak, de mindig is irritált a hanyag munka.
- Szóval volt egy hajónk, ami gyanús volt, és két napig senkinek sem jutott eszébe, hogy átvizsgálja? Ezt akarja mondani, Miss.. - akadtam el, megint a nő szemeibe nézve, várva arra, hogy bemutatkozzon. Nem szívesen mentem volna tovább felbaszódva Johnhoz úgy hivatkozva erre a szőkére itt, úgy, ahogy nem érdemelte volna meg. Meg lehet, hogy Jennek sem kellett volna azt látnia, hogy kéz a kézben bevonulok a nagybátyjához egy kis szőkével, számon kérve a felettesem. Ő abban a főnök székben ült, amire nekem soha nem fájt a fogam.- Miért kivétel a hétvége a munka alól? - kérdeztem megint logikusan, mert azért ne játszunk már Isteneset, hogy egy szaros vasárnap megpihenünk, szombaton meg részegre isszuk magunkat partit. Ennyire amatőrnek nem kellene lenni. Ha úgy is hangzott, nem a nőt akartam lebaszni a két kis virgácsáról, mert neki aztán másokhoz még inkább köze sem volt, csak érdekelt a véleménye, és hogy ő milyen hozzáállással dolgozott ott, ahol. Biztos, hogy nem vinném őt terepre. Ahhoz túl dögös volt. Ez a megállapítás pedig nem azt jelenti, hogy itt és helyben fel akarnám őt tenni egy asztalra, de volt szemem. Kettő is.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: The grave of your mistakes
The grave of your mistakes EmptyHétf. Dec. 09 2019, 11:28


Céline & Logan


let's start something together

A fickó megbámult kicsit, melyet se szóvá nem tettem, hiszen számomra nem kínos. Örülök, ha vannak még emberek akik megbámulnak. De nem szemezgetni akarok, fontos dolgok akadtak horogra. Miért neki árultam el mindezt. Láttam már őt, a hangja ismerős, adtam már le neki drótot nem egyszer. A hangját mindenkinek felismerem, noha az arcuk mindig első személyes körben látott csak. Mindegy. Kérdésére a papírokra emeltem az íriszeimet.
- A kamera nem sok mindent mutatott, lehet vágott videó volt, vagy rosszabb esetben törölték… akkor itt bent vannak a ludasok. - jegyeztem meg, bár leginkább csak magamnak. Fogalmam sincs mi történt itt hétvégén, hiszen nem voltam, amit átadtak információkat, azokban ennek a hajónak nem volt szerepe. Még egy papír sem volt róla, semmi. Csak befutott, itt töltött egy kis időt és lelépett. Erről jelenteniük kellett volna valamit hétvégén.
- Norton. Céline Norton... - mutatkoztam be a fickónak, hiszen nehéz így beszélgetni, hogy név nélkül csacsogunk.
- …diszpécser. - egészítem ki, hátha a hangomról feltűnik neki bármi, leesik neki akármi, de nem ez miatt vagyok itt, így lapozok is fejben. A hajó miatt akartam a főnökkel beszélni, de az úr szerint nem kellene most zavarni. Igaz, ami igaz, nem tudom az okát, de így egy kis kerülővel majd eljut a Főnihez is. A következő kérdésére már fejet ingattam.
- Hétvégeken nem dolgozom, olyankor egy másik hölgy vezeti és irányítja a hajók érkezését távozását. Viszont semmi papírmunka nincs róla. Így nem tudom mi volt, hiszen nem szólt semmit… - ingatom meg a fejemet, majd kicsit pipiskedek, hogy lássam melyik oldalnál jár, hogy megmutassak egy apró lényegesebb pontot. Majd rá is bökök a fényképre.
- Látja. Az az egy használható kép van, amit szombaton éjjel 11-kor látott mozgolódni a kamera. Igaz a test kicsit mosódott, de az arc tisztán látható. Egy arcfelismerőt kellene futattni rajta. - amihez nekem engedély kell, nem megy csak úgy, hogy én ennek csak belekapok és had menjen. Minden szarhoz engedélyek kellenek a Főnöktől, vagy talán a még feljebb valóktól. Ki érti ezt? De majd valakinek számolnia kell ezért, az biztos.
- Szóval... segít kideríteni mi ez, vagy... - pillantok a Főnöki iroda felé, onnan ahonnan kirobbant, majd vissza rá. Ketten elintézzük és később jelentjük, vagy most jelentjük és hallgatunk.


creditÖltözet • -
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: The grave of your mistakes
The grave of your mistakes Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
The grave of your mistakes
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» dig your own grave
» ray & leslie | ain't no grave
» Different Mistakes
» Cory & Jamie - Mistakes and consequences
» please fix my mistakes - Dr. Easton & Miss Dermot

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: