New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 46 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 36 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 7:21 am-kor
Luana Machado
tollából
Ma 7:05 am-kor
Melody Sharp
tollából
Tegnap 11:54 pm-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 10:32 pm-kor
Levi Thatcher
tollából
Tegnap 10:31 pm-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 10:22 pm-kor
Marcia Elif Clements
tollából
Tegnap 10:20 pm-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 9:59 pm-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 9:50 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
234
219

Sarah Farrow
TémanyitásSarah Farrow
Sarah Farrow EmptyCsüt. Okt. 17, 2019 8:16 pm
Sarah Lysandra Farrow

Karakter típusa:
Keresett
Teljes név:
Sarah Lysandra Farrow
Becenevek:
Sarah
Születési hely, idő:
New York, NY, USA, 1987. november 4.
Kor:
32
Lakhely:
Queens
Szexuális beállítottság:
Heteroszexuális
Családi állapot:
Elvált
Csoport:
Üzlet
Egyetem:
Culinary Institute of America (CIA) - Baking and Pastry Arts /már végzett
Munkabeosztás:
Cukrász, tulajdonos
Munkahely:
Farrow’s Cakes
Hobbi:
A fia, a munkája, olvasás, főzés, pilates, kertészkedés, sorozatokat és rajzfilmeket nézni, rajzolás.
Play by:
Laura Vandervoort

Jellem
#Szerény a maga módján. Kicsit lehetne bátrabb és magabiztosabb, ugyanakkor mindenféle helyzetben képes feltalálni magát, nem kell félteni.
#Alapos. Mindennek alaposan utánajár, mindent kiderít, és törekszik a tökéletességre. Még olyankor is, amikor veszett az ügy.
#Ragyogóan kreatív. Imád alkotni, és éppen ezért rajong a munkájáért is, igazi művész a konyhában. Kedvence a sütemények dekorálása.
#Aljasságtól mentes, egyetlen porcikája sem kívánna rosszat senkinek. Még annak sem, aki ártott neki, vagy megbántotta.
#Harmóniára törekvő. Nincs mindig jó kedve, de ezt senki nem várná el tőle, ennek ellenére igyekszik megteremteni az egyensúlyt az életében, még akkor is, amikor a hullámok látszólag összecsapnak a feje felett, és legszívesebben sírna az ajkain ülő mosoly helyett.

#Figyelmes. Mindig mindenről szeret tudni, apróságokkal kedveskedni másoknak, és megjegyezni olyan részleteket is, amikre más talán nem figyelne.
#Akaratos, legalábbis olyan téren, hogy amit a fejébe vesz, amellett kitart. Céltudatosan menetel előre, és nem hátrál meg, ha valami nem sikerül elsőre. Talán egyik hibája is, hogy rosszul viseli, ha nem úgy mennek a dolgok, ahogyan elképzelte, de hamar feltalálja magát ismét.
#Rögtönző. Ha szükséges, akkor nagyon gyorsan új megoldást talál egy problémára, de az ő szakmájában erre szükség is van, ahogyan anyaként sem jön rosszul ez a tulajdonság.
#Ragaszkodó. Emberekhez, bizonyos szokásokhoz. Jól viseli a változásokat, mégis szüksége van állandó pontokra az életében, de talán ezzel mindenki így van.
#Oltalmazó. Nem csak a fiát védené meg akár az élete árán is, hanem bárkit, aki közel áll a szívéhez. A szeretteiért tűzbe teszi a kezét minden körülmények között. Az a típus, akit akár az éjszaka közepén is fel lehet hívni.
#Wáltozékony, akár a tavasz, pedig nem is az évszak szülötte. Hangulatemberként azért törekszik arra, hogy mindig jó arcát mutassa és profin viselkedjen, de sokszor kiül az arcára, ha valami baja van. Ilyenkor némaságba burkolózva veti bele magát a munkába.


Tények, érdekességek:

# Az anyja szerint olyan makacs, akár az öszvér, és egyszer az okozza majd a vesztét, a büszkeséggel karöltve.
# A cukrászdáját az anyja két évvel ezelőtti halálakor nyitotta, amikor megkapta az örökségét. Meglepetésként érte.
# Tudta, hogy terhes, amikor aláírta a válási papírokat, de túlságosan sértett volt ahhoz, hogy megmondja Dylannek. Egyébként aznap reggel tudta meg, amikor utoljára találkoztak.
#Európában végzett főzőkurzust a terhessége alatt, a fia Franciaországban született. Kettős állampolgár.
# Amerikában ösztöndíjjal tanulta ki a szakmát az egyik legjobb iskolában.
# Van egy húga, aki mindenben segít neki már Oliver születése óta.
# Minden péntek délután korábban eljön a cukrászdából, és a fiával tölti az időt, általában bowlingozni járnak, vagy moziba mennek.
# A vasárnap szintén szent és sérthetetlen. Reggelire palacsinta a menü, a délelőttöt pedig közös mesenéző maratonnal töltik el.
# Azóta nem volt férfi az életében, hogy elvált. Mostanáig.
# Minden reggelt kávéval kezd, aztán pilatesezik, mielőtt Oliver felkelne.

Múlt
- Képzeld, Oliver kitalálta, hogy szerinte feltétlenül szükségünk lenne egy kutyára. – csak egy pillanatra néztem fel abból, amit csináltam, aztán vissza is tértem a torta díszítéséhez.
- Komolyan? – a húgom hangja nem sok meglepettségről árulkodott, így ezúttal már több időre szakítottam meg a dolgomat, és fel is egyenesedtem.
- Már mondta neked, igaz? – ráncoltam a homlokomat, megpróbálva a legszigorúbb ábrázatomat magamra ölteni. A fiamnál ugyan be szokott válni, de Savanál már rég nem érek el vele semmiféle hatást.
- Nem tudom, hogy miről beszélsz! – rázta meg ártatlanul a fejét, és inkább rám sem nézett.
- Savannah! – ha nem lettek volna mások körülöttünk, valószínűleg önkéntelenül is toppantottam volna egyet a lábammal, így azonban visszafogtam az automatikusan kikívánkozó reakciót, és csak bámultam rá tovább azokkal a metszően kék szemekkel. Az alkalmazottjaimnál be szokott válni, ők legalább még tartottak tőlem, vagy legalábbis tiszteltek annyira, amennyire a testvérem nem.
- Jó, oké! – emelte fel megadóan a kezeit. – Lehet, hogy köze van ahhoz a filmhez, amit a legutóbb néztünk a tévében. – vallotta be töredelmesen, megpróbálva lekötni a tétlen ujjait, hogy addig se kelljen rám néznie.
- Hát ezt nem hiszem el! – csaptam a pultra, mire néhány fej érdeklődően fordult felénk a konyhában, de elég volt egyetlen pillantás ahhoz, hogy mindenki nagy késztetést érezzen arra, hogy folytassa a munkáját.
- Nem az én hibám, Sarah! Az a gyerek tehet róla, öhm… Ben! – tudtam, hogy kicsoda Ben, Oli egyik legjobb barátja volt az előkészítőben. Azt is tudtam, hogy ő nemrég a születésnapjára egy kiskutyát kapott, aminek az ünneplésénél történetesen a fiam is ott volt. Csak idő kérdése volt, ráadásul már máskor is mondta, de biztosra vettem, hogy ez nem hirtelen jött.
- Ugyan már, Sava! Ne fogd egy gyerekre, ez még rád sem jellemző! Te nézted meg vele a filmet, és ezért jutott egyáltalán eszébe, igaz?! – talán túlontúl számon kérőre sikerült a mondandóm, de csak azért, mert nem tudtam, hogy mit csináljak. És mintha csak ráérzett volna, már nekem is szegezte a kérdést.
- Mit akarsz most tenni? – az én fejemben is pontosan ez zakatolt már azóta, hogy a fiam könnybe lábadó, könyörgő szemeibe néztem ma reggel, és közöltem vele, hogy nem fér bele az életünkbe egy kiskutya. Most biztosan nem.
- Miután megfojtottalak? Leginkább be akarom fejezni ezt a tortát. – újra a kezembe vettem a habzsákot, hogy további mintákat nyomjak a már félig feldíszített süteményre. – Ha a kutyára célzol, akkor halványlila gőzöm sincs, hogy a fene vinné el! – általában vissza szoktam fogni magam, de vannak esetek, amikor kikívánkozik belőlem némi káromkodás. Ahhoz azonban nagyon fel kell mennie annak a bizonyos pumpának, és eddig csak egyetlen ember volt képes kihozni a rosszabbik oldalam, de ő már öt éve nem volt az életem része. Azóta a húgom igyekezett efféle babérokra törni, több-kevesebb sikerrel ment is neki. Őstehetség!
- Nagyon örülne neki… - nógatott tovább a pult túloldalán terpeszkedő húgom.
- Tudom, hogy nagyon örülne neki, és tudod, hogy igyekszem mindent meg is adni neki, de ez már talán túlzás lenne. Kiejti a száján, és máris megkapja. Egy kutya felelősség, és… - egy pillanatra elhallgattam, aztán újra leraktam a habzsákot. Így képtelenség dolgozni. – Jézusom, mintha anyát hallanám! – emeltem az ég felé a tekintetem segélykérőn, vagy éppen hozzá fohászkodva, magam sem tudtam eldönteni. Megfogadtam, hogy nem leszek olyan, mint ő, pedig sosem ártott nekünk és sosem volt közöttünk rossz a viszony. Ráadásul halottról jót, vagy semmit. Valahogy mégis olyan lettem sokszor, mintha őt láttam volna visszaköszönni a tükörben.
- Néha tényleg olyan vagy. Még azok a szarkalábak is a szemed sarkában, ahogy hunyorogsz… - közben viccesen megpróbálta utánozni a korábbi arckifejezésem, természetesen csak cukkolni akart. Értettem én, csak nem értékeltem.
- Mégis milyen szarkalábakról beszélsz te, hm?! – azzal a lendülettel belenyúltam az ujjammal a mellettem lévő tál krémbe, és egyenesen Sava felé löktem egy adagot. – Meglátod, kivel szemtelenkedj! A saját konyhámban… - hümmögtem elégedetlenül az orrom alatt, noha nehezemre esett visszafojtani a kikívánkozó mosolyt.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Sarah Farrow
Sarah Farrow EmptySzomb. Okt. 19, 2019 12:30 am
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Sarah!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Amikor először megláttalak és olvastam a jellemedet az jutott eszembe, hogy olyan vagy, mint egy angyalka. Very Happy Egy szőke szépség, akinek rengeteg jó tulajdonsága van, és még azoknak sem kíván rosszat, akik ártottak neki valaha.

Annyira cuki az, hogy a fiaddal bowlingoztok. Szinte magam előtt látom a jelenetet, ahogy a kis lurkó igyekszik gurítani. Very Happy Viszont, ha megengedsz egy tanácsot: vállaljátok be a kutyát Sarah Farrow 2624752903 Egy gyerkőcnek tényleg nagyon jó egy négylábú társasága. Oké, felelősség, de így talán a fiad is megtanulja egészen korán, hogy milyen komoly feladat felelősséget vállalni valami - vagy valaki - iránt. Rádaásul a felnőttekre is jó hatással lehet egy szőrmók Wink Főleg mondjuk egy naaagy, puha Golden Retriever Sarah Farrow 2624752903 Na jó, elég a "szakszerű" tanácsadásból szerintem. Laughing

Nem is tartalak fel, hiszen semmi akadálya nincs annak, hogy ezennel utadra engedjelek. Sarah Farrow 4146035580
Színt és rangot hamarosan admintól fogsz kapni.

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Sarah Farrow Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Sarah Farrow Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Sarah Farrow D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
829
★ :
Sarah Farrow Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
 
Sarah Farrow
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sava & Sarah - The Farrow's Cakes
» Sarah Shaw
» Savannah Chloe Farrow
» Zeno&Farrow girls
» Savannah Farrow - Beregisztrált

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: