New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 98 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 81 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marcello Serra
tollából
Ma 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Ma 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Ma 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Ma 19:26-kor
Léon Leroux
tollából
Ma 19:06-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 19:00-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 18:48-kor
Sonny Hirata
tollából
Ma 18:22-kor
Luana Machado
tollából
Ma 18:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Aurora Cabot
TémanyitásAurora Cabot
Aurora Cabot EmptySzomb. 21 Szept. - 16:47
Aurora Dubois-Cabot
I am not a control freak.

Karakterinformációk

Karakter típusa
keresett
Teljes Név
Aurora Frederica Cabot
Becenév
Rora, Rory, Pöttöm Panna
Születési hely
New York City, USA
Születési idõ
1996. december 31.
Kor
25
Lakhely
Brooklyn
Szexuális beállítottság
hetero
Családi állapot
házas
Tanulmányok
American Academy of Dramatic Arts - elvégezte a két éves konzervatóriumi programot
NYU College of Arts and Science - francia szak
Foglalkozás
színésznő, (szabadúszó fordító)
Munkahely
Queens Theatre
Hobbi
francia dalokat hallgat, próbál megfelelni az apjának, túl sokat jár fodrászhoz, kikészít mindenkit maga körül, igyekszik rájönni miért nincsenek barátai, edzőterembe jár, meggyilkolja a virágait, olvasás, sorozatokat és musicaleket néz - aztán próbálja kiverni a fejéből a dalokat -, eddig minimális sikerrel főzés, ruhák felhalmozása minden mennyiségben
Moodboard

Média, mûvészet és sport
csoporthoz tartozom

Jellem
"Már az első találkozásunk alkalmával is egyértelmű volt, hogy a színpad, a szereplés és a reflektorfény szerelmese." - Bessie Roper, bébiszitter

"Aurora tehetséges. Olyan karizmája van, ami megragadja az embereket körülötte. A szenvedélye a munkája, és aki látja szerepelni, láthatja, hogy fantasztikus." - Clarissa Nye-Cabot, édesanya

"Akaratos. Amit akar, biztosan megszerzi." - David, bolti eladó

"Olyan természetességgel szórakoztatja emberek százait, mintha csak a barátainak adna elő a hátsókertjében." - The New York Times

"Mi jut eszembe Aurora Cabotról? Hogy milyen keményen dolgozik azon, hogy tökéletesnek tűnjön. Emlékszem, ha csak finom kritikát is kapott tőlem a munkájára, újrakezdte, és még tökéletesebbé akarta tenni." - Anita Savoretti, középiskolai irodalom tanár

"Undok. Vagy bánom is én, nevezzük kegyetlenül őszintének. A lényeg, hogy kimondja, amit gondol, kertelés nélkül." - Liza Smith, volt osztálytárs

"Cabot ragyogni tud a színpadon, mert egy őstehetség mellette tündököl." - New York Stage Review

"A kollégáim szerint egy dög. De vaníliás lattét iszik... Én még fahéjat is szoktam tenni neki a tetejére. Aranyos lány." - Jessie McCormick, Starbucks barista

"Aurora egy külön világ. Annyira tökéletes akar lenni, hogy azzal már elijeszti maga mellől az embereket. Kiköpött apánk, csak nem látja, hogy mennyire hasonlít arra, akinek meg akar felelni. Egyébként szerethető.. De nem főz jól." - Philip Cabot, báty

"Örülök neki, hogy vonzódik a művészetekhez és szereti, amit csinál. De még várok egy olyan szerepre, ami igazán Ő." - Benedict Cabot, édesapa, mozgókép- és előadóművészeti kritikus

Lucy Hale
arcát viselem

Múlt
- Izgulsz?
- Jajj, hagyjál már!
- Miért nem bírsz válaszolni?
- Mert nem érdemled meg.
- A testvéred vagyok…
- De idegesítesz.
- Akkor legközelebb sétálhatsz is.
- Úgysem fogok. – Angyali mosoly villan fel az arcomon, arra a néhány másodpercre, amíg a bátyám felé fordítom az arcomat, az anyósülése kényelmében. Cívódásunk ellenére mindketten tisztában vagyunk vele, hogy az, hogy ő fuvaroz a meghallgatásaimra, legalább olyan állandó, mint hogy mindketten meseszereplők neveit kaptuk. Legalábbis, ha bárki, aki ráér, hogy „herceges és hercegnős” nevek után keresgéljen a neten, mindkettőnket meg fog találni a felsorolásban. Jobban belegondolva egészen elcseszett a helyzet, csak mert két intelligens és tanult ember normál esetben nem Disney mesébe illő nevekkel ajándékozza meg a gyerekeit. A mi szüleink mégis mindkét alkalommal, tíz év különbséggel is képesek voltak annyira felelőtlenül úszni a születésünk örömében, hogy hippikhez illően viselkedjenek. Apából például azóta sem nézem ki, hogy józan lett volna, amikor beleegyezett, hogy Philip és Aurora legyen belőlünk. Bár így harminc- és huszonkét év távlatában egyikünk sem panaszkodik miatta túlságosan, sőt. Én szeretem a nevemet.
Megkülönböztet a többi velem egy korosztályú, feltörekvő színésznőcskéktől, akik még nem adták fel a versenyt, mert azt hiszik, ha egyszer belépek egy meghallgatásra, akkor majd hajlandó leszek megelégedni a részvétellel. Nem, rám egyáltalán nem jellemző, hogy feladnám harc nélkül. Ha egyszer kitalálom, hogy akarok valamit, akkor addig nem nyugszom, amíg az enyém nem lesz. Kivált a szerepek, amikért az elmúlt időszakban szisztematikusan dolgoztam és gyakoroltam.
De ha nagyon muszáj, akár felemlegethetjük azt a karácsonyt is, hatéves koromból, amikor elterveztem, hogy elfogom a Mikulást, mert muszáj volt tőle megkérdeznem, hogy mégis hogyan képes odaérni a Föld összes gyerekéhez. Lehet, hogy a csapda kivitelezésében Philip is segített, na de ki lopott a szülei kávéjából, és ki csinált úgy, mintha aludna, hogy utána a nappaliba lopózzon és készenlétben várja a száncsengők hangját, na meg az előre odakészített tejre szomjazó pocakos Mikulást? És aztán kire voltak mérgesek a szülei, mert a karácsonyi előkészületekből majdnem a sürgősségin való látogatás lett? Talált, süllyedt, Aurora Cabot.
- Az ugye megvan, hogy nem biztos, hogy érted tudok jönni.
- Nem is kell, nem félek egyedül.
- Ne keménykedj, Pöttöm Panna.
- Hé! – Philipre szegezem a mutatóujjam, hogy szavak nélkül fenyegessem; az arckifejezése és grimasza azonban rögtön elárulja, hogy akármit csinálhatok vele, nem fog leszokni a rossz szokásáról.
- Na jó… szállj ki, nem érek rá egész nap. Ha majd a Broadwayn játszol veszünk fel melléd sofőrt. Kéz és lábtörést! Páá.
- Köszönöm, Philip. – A mosoly még akkor is ott van az arcomon, amikor belépek az épületbe, csak mert hiába mondja a bátyám majdnem minden alkalommal ugyanazt, még mindig jól esik.
Ő a legjobb barátom, mert bár neki is ugyanúgy megmondom a nyers véleményemet, mint bárki másnak, de ő nem tehet ellene semmit, utána ugyanúgy a testvérem marad. Különben sem azért járok meghallgatásokra, hogy barátokat szerezzek, amit egy lesújtó pillantással igyekszem is éreztetni a szőke hajú lánynak, aki ezer wattos mosollyal köszönt, amikor belépek a helyiségbe, hétté egészítve ki a korábbi hatos létszámot.
Hiába mondják, hogy ne ítéljük meg a könyvet a borítója alapján, nagyon sokat elárul egy emberről a külseje. Én például nem felejtettem el kihúzni magamat, mielőtt beléptem volna, a sarokban már-már székről is lefolyó lányon bárki láthatja, hogy fele annyi tehetsége sincs, mint amennyit érez magában. Valószínűleg csak a barátai biztatták, vagy a szülei felejtették el neki megmondani, hogy más pályát kellene választania. Bezzeg én hallgatok a környezetemre, szeretem tudni, ha valamit rosszul csinálok.  A kritika azért van, hogy tanuljunk belőle, és mivel emberek vagyunk, mindig van hova tovább fejlődni.
Ez a szerep is egy szintje a fejlődésnek, csak a kötött pulcsiban feszítő negyvenesnek ezt elfelejtették megmondani. Elveszettnek tűnik, valószínűleg nem tudja mire vállalkozott, talán csak egy tételt akar lehúzni a bakancslistájáról. De aki fél reflektorfénybe lépni, hogy akar tökéletes alakítást nyújtani?
Elkerülhetetlen hozzá, hogy az illető megtanulja a szövegét. A lófarkas lány a kék szemekkel még olyan intenzitással bújja az ölében fekvő szöveget, hogy mérget vennék rá, hogy odabent el fogja felejteni. A szeme alatti sötét karikákból ítélve vagy egész éjjel igyekezett megtanulni a szöveget, vagy egy átmulatott éjszaka után feltűnt neki a naptárába írt elfoglaltság, most pedig pánikol. Soha nem szabad pánikolni, mert akkor minden elromlik. Egyszer azt a tanácsot kaptam, hogy a vesztesek nyugalmával még édesebb a győzelem. Én azonban sokkal jobban szeretek pozitívan gondolkozni és bízni abban, hogy a munkám kifizetődő lesz.
Aurora Cabot vagyok, és győzni jöttem.

livin' in new york

Kaiden N. Dubois, Anabel Marquina and India Lorelei Hastings imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Aurora Dubois-Cabot
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Aurora Cabot KxLwe2
Aurora Cabot V5gt1a
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
I'm so sick of running as fast as I can
Wondering if I'd get there quicker If I was a man And I'm so sick of them coming at me again 'Cause if I was a man Then I'd be the man They paint me out to be bad So it's okay that I'm mad
★ családi állapot ★ :
Aurora Cabot 43e1fd5a7e93c6f1a72bf20dbb4b46673b01b096
He's good for my heart, but he's bad for business
Tears me apart when he grants my wishes All of my friends think I've gone crazy But they don't know me like my baby We look good in photographs, I like the way you like to laugh
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Aurora Cabot KxYzak
★ idézet ★ :
" I was a personality before I became a person - I am simple, complex, generous, selfish, unattractive, beautiful, lazy and driven. All at once. "
- Barbra Streisand
★ foglalkozás ★ :
színésznõ, (szabadúszó fordító)
★ play by ★ :
Lucy Hale
★ hozzászólások száma ★ :
66
★ :
Aurora Cabot V5Kks9
TémanyitásRe: Aurora Cabot
Aurora Cabot EmptyHétf. 23 Szept. - 23:50
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Pöttöm Panna Aurora!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Fúúú, hát hol is kezdjem? Very Happy Nagyon tetszik a neved, szerintem nagyon aranyos, hogy Disney mesehős neveket kaptatok a tesóddal, ezt nem sokan mondhatják el magukról. Very Happy Jó volt olvasni, hogy a jellemzésednek ezt a módját választottad: kívülállók véleményét olvashattuk, nem pedig egy leírást saját magadról. Van itt minden; bébiszitter, család, New York Times...
A vaníliás latte amúgy a kedvencem...  Aurora Cabot 3874598021
Az előtörténetedből nem csak azt tudhattuk meg, hogy mennyire dolgozik benned a versenyszellem és az akarat, de a testvéreddel való kapcsolatodat is részletezted kicsit. A húgi-bátyó párosokat mindig is nagyon szerettem, valamiért szerintem az a lehető legjobb "párosítás". Very Happy
Kedves lánynak tűnsz, viszont fájdalmasan őszinte vagy, aki bármit megtesz a célja érdekében. Az ártatlan külső sokkal többet rejt, mint amire első blikkre az ember gondolna.

Nincs miért tovább feltartanom téged, úgyhogy ezennel utadra engedlek. Aurora Cabot 4146035580 Színt és rangot admintól fogsz kapni hamarosan.

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Aurora Cabot Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Aurora Cabot Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Aurora Cabot D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
828
★ :
Aurora Cabot Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
 
Aurora Cabot
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» hello to my hell ⁂ Aurora & Anabel
» Sacrifice | Aurora & India
» Aurora && Eileen - Dr Potts rendelője

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Média, mûvészet és sport-
Ugrás: