New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 62 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 47 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Emmalynn Larson
tollából
Ma 11:19-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 10:44-kor
Levi Thatcher
tollából
Ma 10:20-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 10:02-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 8:36-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 7:29-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 23:47-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:08-kor
Theodore Chambers
tollából
Tegnap 23:02-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
234
219

Little Norton
TémanyitásLittle Norton
Little Norton EmptyKedd 15 Okt. - 7:05
beregisztrált

Play by:
Bármilyen szőke szépség. A képen Candice Accola
Születési hely:
Brooklyn
Kor:
24-25
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
nem tudom
Csoport:
bármi
Történetünk:

Te én én mindig is különbözőek voltunk, annak ellenére is, hogy egyforma neveltetést kaptunk a szüleinktől. Amíg te jó kislányként próbáltad élni az életed, tele álmokkal és lehetőségekkel, addig én csak tengődtem, egyik napról a másikra. Nem nagyon voltak barátaid sem, az iskolában is sokszor kezeltek stréberként, sokszor kellett bemennem az iskolába és helyre raknom pár srácot, mert piszkáltak. Nem azért, mert te kértél rá, hanem azért, mert képtelen voltam ölbe tett kézzel nézni, hogy minden nap, amikor valaki megbánt, mennyire magad alatt vagy. Mindig amolyan bájos kislány voltál, aki sokkal jobban tudott örvendeni mások boldogságának, mint, hogy saját magad is boldoggá tedd végre. Aztán négy évvel korábban minden megváltozott. Elkezdtél megnyílni a világ felé, kezdett elég önbizalmad lenni ahhoz, hogy ismerkedj, elkezdtél járni bulizni, kihívó ruhákat vettél magadnak, csak azért, hogy olyan lehess, mint a többi lány - iszonyat mérges voltam rád mindig emiatt -, gyakran követtelek is titokban, hogy biztonságban tudjalak, amíg rá nem jöttél, és nem rendeztél egy nagy balhét, mondván, hogy elég nagy lány vagy már. Így hát rád hagytam, bíztam benned, így megtörtént a baj, kicsit magamat is okolom miatta. Egy srác, akit egy szórakozóhelyen ismertél meg, megerőszakolt, én csak pár nap múlva tudtam meg egy beszélgetésből a barátnőddel, aminek véletlen lettem a fültanúja. Dühös lettem, iszonyatosan. Egy percig sem haboztam megkeresni a srácot, és addig vertem, amíg bele nem halt a sérüléseibe. Engem lecsuktak, csak nemrég szabadultam. Te magadat hibáztatott mindenért, én pedig magamat, mert nem voltam ott, hogy megvédjelek. A hosszú évek alatt nagyon sok mindenről lemaradtam, nem tudom, hogy merre irányult az életed, de most már mindig veled leszek, hogy támogassalak, amiben csak tudlak. Azóta nem sokat beszélünk a múltról, így nem is tudom, hogy mennyire heverted ki a történteket, de bízok benne, hogy képes vagy tovább lépni.

Minden mást a megalkotóra bízok, a név szabadon választható, a PB is csak egy ötlet. Nagyon várlak, húgi. Ha megjöttél, kérlek jelezd, és egyezkedünk tovább pm-ben.  Little Norton 3874598021
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Little Norton
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Little Norton
» John Norton
» Scott Norton
» Céline Norton
» Hessia Norton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: